http://kariera.mk

Turizmi në Greqi, hapen gjashtë porte për kroçerat

para një jave - Top Channel

Greqia ka rihapur gjashtë nga portet e saj, përfshirë atë të Pireut në Athinë, për anijet krocera, për të parën herë në sezonin e reduktuar turistik të këtij viti për shkak të koronavirusit. Vendi që mbështetet...

Greqi: Rihapen gjashtë porte për anijet turistike

para një jave - Gazeta Tema

Greqia rihapi sot gjashtë portet kryesore për anijet turistike, për herë të parë për këtë sezon turistik, të goditur nga pandemia e koronavirusit të ri, por asnjë anije nuk pritet për tre javë. “Në një...

GREQI – Rihapen gjashtë porte për anijet turistike

para një jave - RTK

Greqia rihapi sot gjashtë portet kryesore për anijet turistike, për herë të parë për këtë sezon turistik, të goditur nga pandemia e koronavirusit të ri, por asnjë anije nuk pritet për tre javë. “Në një...

“Plani më i sigurt për turizëm”, si ia doli Greqia të tërheqë vëmendjen e të gjithëvë, hapen gjashtë porte për kroçerat

para një jave - Gazeta Telegraf

Greqia ka rihapur gjashtë nga portet e saj, përfshirë atë të Pireut në Athinë, për anijet krocera, për të parën herë në sezonin e reduktuar turistik të këtij viti për shkak të koronavirusit. Vendi që mbështetet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK