http://kariera.mk

Mitrovicë, arrestime për veprimtari në pishina

para 4 dite - Kallxo

Dje në Mitrovicë kanë ndodhur dy arrestime për veprimtari nëpër pishina duke shkelur vendimin e qeverisë për masa mbrojtëse ndaj COVID-19. Njëri prej të arrestuarve është nga fshati Shupkovc i Mitrovicës...

Policia i shkon në shtëpi gjakovarit, organizoi aheng me 27 persona

para 4 dite - Shprehja

Një person në Gjakovë është arrestuar në mbrëmjen e të premtes, pasi kishte organizuar një aheng familjar me 27 persona, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh. Personi pas intervistimit është...

Kosovë: Arrestohen katër persona, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Shenja

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Burri raporton vdekjen e dyshimtë në QKUK

para 4 dite - Kallxo

Një burrë ka raportuar se më datën 30 korrik rreth orës 23:00 halla e tij ka humbur jetën si pasojë e trajtimit të pandërgjegjshëm nga mjekët dhe personeli shëndetësor në QKUK. Sipas raportit të policisë...

QKUK – Po dyshon se i vdiq halla për shkak të trajtimit të pandërgjegjshëm nga mjekët

para 4 dite - Insajderi

Një person ka raportuar policinë se dyshon se në QKUK ka ndërruar jetë viktima femër, halla e tij, si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët dhe personi shëndetësor. Rasti ka ndodhur më 30 korrik,...

Organizoi aheng me 27 persona, arrestohet një burrë në Gjakovë

para 4 dite - Kallxo

Dje në rrugën ‘Gjergj Fishta’ në Gjakovë është arrestuar një burrë. Sipas policisë ai kishte organizuar aheng familjar me 27 persona, duke shkelur rregullat mbrojtëse ndaj COVID-19 Sipas raportit policor...

Sulmon nënën e tij në Gjakovë

para 4 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar nënën e tij. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 14:00, në Gjakovë. Siç thuhet në raport,...

Për mosrespektim të masave të Qeverisë, arrestohet një person në Gjakovë

para 4 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi ka ushtruar veprimtarin e tij në një lokal duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria, për masat e ndërmarra kundër përhapjes së COVID-19. Sipas raportit të Policisë...

Organizon aheng familjar në Gjakovë, arresohet një person

para 4 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria ka organizuar aheng familjar me 27 persona. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten...

Sulmon nënën e vet në ditën e Fiter Bajramit, arrestohet

para 4 dite - Shprehja

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë Kurse, në Istog, është...

Arrestohen katër persona, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Sinjali

Katër persona, në raste të ndara, janë arrestuar dje për mosrespektim të masve kundër koronavirusit. Arrestimet kanë ndodhur në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës. Sipas raportit 24-orësh të policisë, një...

Sulmon nënën e vet në ditën e Fiter Bajramit, arrestohet

para 4 dite - Alsat-M

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë Kurse, në Istog, është...

Nuk respektojnë vendimin e Qeverisë, arrestohen dy persona në Mitrovicë

para 4 dite - Telegrafi

Dy persona janë arrestuar pasi kanë ushtruar veprimtarinë e tyre në pishinë, duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga Qeveria për masat e ndërmarra kundër përhapjes së COVID-19. Sipas raportit 24 orësh...

Ndërron jetë një grua në QKUK, nipi lë fajtorë mjekët

para 4 dite - Telegrafi

Një person dyshon se halla e tij e cila ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), ka ardhur si pasojë e trajtimit të papërgjegjshëm të mjekëve. Sipas raportit të Policisë së Kosovës,...

U fjalos me nënë e tij dhe pastaj e sulmoi fizikisht, policia e arreston agresorin në Gjakovë

para 4 dite - Insajderi

Një person është arrestuar nga policia e Kosovës në Gjakovë pasi ka sulmuar fizikisht nënë e tij, njofton Insajderi. Ngjarja ka ndodhur rreth dje, e premte, rreth orës 14:00, raporton policia. Siç thuhet...

Në Kosovë nisin arrestimet, për ata që nuk respektojnë masat anti Covid-19

para 4 dite - Koha Jone

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Arrestohen katër persona në Kosovë, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Alsat-M

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Nuk respektuan masat kundër koronavirusit, arrestohen 4 persona në Kosovë

para 4 dite - BalkanWeb

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, pasi nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e mëtejme të koronavirusit. Sipas...

Sulmon nënën e vet në ditën e Bajramit, arrestohet

para 4 dite - Koha.net

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë Kurse, në Istog, është...

Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

para 4 dite - RTK

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria. Të...

Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

para 4 dite - Shprehja

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria. Të...

Burri nga Gjakova arrestohet pasi sulmoi nënën e tij

para 4 dite - Kallxo

Një burrë në Gjakovë është arrestuar dje rreth orës 14:00. Sipas raportit policor arrestimi i tij kishte ardhur pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht nënën e tij. Në raport tutje...

​Organizoi aheng familjar, arrestohet një person në Gjakovë

para 4 dite - GazetaBlic

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti duka mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria, ka organizuar-mbajtur aheng familjar me 27 persona të pranishëm. I njëjti është intervistuar...

Organizon aheng familjar, arrestohet

para 4 dite - RTK

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti duka mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria, ka organizuar-mbajtur aheng familjar me 27 persona të pranishëm. I njëjti është intervistuar...

Organizon aheng familjar në Gjakovë, arresohet një person

para 4 dite - News33

Një person është arrestuar pasi duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria ka organizuar aheng familjar me 27 persona. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten...

Organizoi aheng familjar me 27 persona, arrestohet gjakovari

para 4 dite - Klan Kosova

Organizimi i ahengjeve familjare dhe grumbullimi i shumë njerëzve u ndalua nga Qeveria e Kosova. Këtë nuk e zbatoi një person nga Gjakova dhe organizoi një të tillë me 27 mysafirë, njofton Klan Kosova....

Arrestohen katër persona në Kosovë, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Shprehja

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Në Kosovë nisin arrestimet, për ata që nuk respektojnë masat anti Covid-19

para 4 dite - Syri

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Mblodhi 30 persona për festë, arrestohet një person

para 4 dite - Albeu

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në rrugën “ Gjergj Fishta ” në Gjakovë, pasi që kishte organizuar aheng , raporton Express. Në këtë aheng bëhet e ditur se kanë marrë pjesë rreth 30 persona....

​Hapin pishinat, arrestohen dy persona në Mitrovicë

para 4 dite - GazetaBlic

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria. Të...

Policia i shkon në shtëpi gjakovarit, organizoi aheng me 27 persona

para 4 dite - Almakos

Një person në Gjakovë është arrestuar në mbrëmjen e të premtes, pasi kishte organizuar një aheng familjar me 27 persona, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh. Personi pas intervistimit është...

Istog, arrestohet burri për dhunë psikike ndaj gruas

para 4 dite - Kallxo

Dje në Istog është arrestuar një burrë pasi i njëjti duke mos respektuar urdhërin mbrojtës i kishte shkaktuar dhunë psikike bashkëshortes së tij. Në raport policor thuhet se i dyshuari pas intervistimit...

Organizoi aheng me rreth 30 persona, arrestohet gjakovari

para 4 dite - Shprehja

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në rrugën “Gjergj Fishta” në Gjakovë, pasi që kishte organizuar aheng, raporton Express. Në këtë aheng bëhet e ditur se kanë marrë pjesë rreth 30 persona....

Gjakovari organizon aheng familjar me 27 persona, arrestohet nga Policia

para 4 dite - Zeri

Një person është arrestuar dje në Gjakovë pasi që i njëjti ka organizuar aheng familjar, raporton Zeri.info. Përmes raportit 24-orësh Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin pasi që nuk ka respektuar...

Gjakovari organizon aheng familjar, por ia sheh sherrin

para 4 dite - OraInfo

Gjakovari s’nin për virus, organizon aheng familjar, por i’a sheh sherrin! Është arrestuar një person në Gjakovë, pasi kishte organizuar një aheng familjar. Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person...

Vdekja në QKUK, raportohet në polici si dyshim për trajtim të pa ndërgjegjshëm

para 4 dite - Gazeta e re

Një person ka raportuar policinë se dyshon se në QKUK ka ndërruar jetë viktima femër, halla e tij, si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët dhe personi shëndetësor. Rasti ka ndodhur më 30 korrik....

Arrestohet gjakovari që sulmoi fizikisht nënën e tij

para 4 dite - Zeri

Dje në qytetin e Gjakovës është arrestuar një person pasi që dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënën e tij, raporton Zeri.info Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se i dyshuari pas një...

Aheng familjar me 27 persona në Gjakovë, Policia arreston organizatorin

para 4 dite - Sinjali

Një person është arrestuar nga Policia pasi kishte organizuar aheng familjar me 27 persona në Gjakovë, shkruan Gazeta Sinjali. Policia njofton se i njëjti është intervistuar dhe pastaj është liruar me...

Vdes një grua në QKUK, familjarët fajsojnë mjekët

para 4 dite - Zeri

Një person ka raportuar në Polici se halla e tij ka vdekur si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës(QKUK), raporton Zeri.info Përmes raportit 24-orësh...

Arrestohen katër persona, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Shprehja

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Kosovë: Arrestohen katër persona, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Evropa e Lirë

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Kosovë/Arrestohen katër persona, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Opinion

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar katër persona në Mitrovicë dhe Gjakovë, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Sipas policisë,...

Vdes një grua në QKUK, familjarët pretendojnë se mjekët kishin faj

para 4 dite - RTK

Vdes një grua në QKUK, familjarët pretendojnë se mjekët kishin faj, nuk i bëhet obduksioni Një person ka raportuar në Polici se halla e tij ka vdekur si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët...

Rrahu nënën në festën e Bajramit, arrestohet një person në Gjakovë

para 4 dite - Sinjali

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht nënën e tij, raporton Gazeta Sinjali. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 14:00. Siç njofton Policia përmes raportit 24 orësh,...

Gjakovari sulmon fizikisht nënën, arrestohet

para 4 dite - RTK

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Gjakovë ka ndodhur një rast dhune në familje. Sipas raportit të policisë, i dyshuari mashkull ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Ai është dërguar në mbajtje për 48...

Nipi hap rast në polici për hallën e cila i vdiq në QKUK, dyshon se u trajtua pandërgjegjshëm nga mjekët

para 4 dite - Sinjali

Një person ka raportuar në polici se më 30 korrik në QKUK ka vdekur halla e tij, për të cilën dyshon se nuk u trajtua ndërgjegjshëm nga mjekët dhe personeli shëndetësor, njofton Gazeta Sinjali. Rasti është...

Arrestohen katër persona në Kosovë, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Tetova Sot

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Hapi lokalin në orarin që nuk lejohet, arrestohet

para 4 dite - Lajmi.net

Një person është arrestuar në fshatin Skivjan të Gjakovës, pasi që i njëjti është takuar duke ushtruar veprimtarin në një lokal, duke mos e respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria. I njëjti pas intervistimit...

Organizoi aheng familjar me 27 persona, arrestohet

para 4 dite - Koha.net

Një person në Gjakovë është arrestuar në mbrëmjen e të premtes, pasi kishte organizuar një aheng familjar me 27 persona, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh. Personi pas intervistimit është...

Sulmon nënën e vet në ditën e Fiter Bajramit, arrestohet

para 4 dite - Tetova Sot

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë Kurse, në Istog, është...

Arrestohen 4 persona pasi shkelën rregullat ndaj COVID-19/ Njëri prej tyre organzoi aheng

para 4 dite - Java News

Kosova ka ashpërsuar masat ndaj COVID-19, pas rritjes së numrit të të infektuarve. Gjatë 24 orëve të fundit, policia ka arresuta 4 personanë rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, pasi nuk respektuan masat...

​Sulmon nënën e vet në ditën e Fiter Bajramit, arrestohet

para 4 dite - Infokusi

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë Kurse, në Istog, është...

Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

para 4 dite - Lajmi.net

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria. Të...

Arrestohen katër persona, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Lajmi.net

Sipas raportit 24-orësh të policisë, një person është arrestuar në Komunën e Gjakovës, pasi kishte organizuar një aheng familjar me 27 persona të pranishëm. Ai pas intervistimit, me vendim të prokurorit,...

Organizon aheng familjar në Gjakovë, arresohet një person

para 4 dite - in7

Një person është arrestuar pasi duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria ka organizuar aheng familjar me 27 persona. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten...

Sulmon nënën e vet në ditën e Kurban Bajramit, arrestohet personi

para 4 dite - Sharri

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë Kurse, në Istog, është...

Organizon aheng familjar, arrestohet – Periskopi

para 4 dite - Zyrtare

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti duka mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria, ka organizuar-mbajtur aheng familjar me 27 persona të pranishëm. I njëjti është intervistuar...

Sulmon nënën e vet në ditën e Fiter Bajramit, arrestohet personi

para 4 dite - Sharri

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë Kurse, në Istog, është...

Hapi lokalin në orarin që nuk lejohet, arrestohet

para 4 dite - KosovaPress

Një person është arrestuar në fshatin Skivjan të Gjakovës, pasi që i njëjti është takuar duke ushtruar veprimtarin në një lokal, duke mos e respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria. I njëjti pas intervistimit...

​Organizon aheng familjar, arrestohet

para 4 dite - Periskopi

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti duka mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria, ka organizuar-mbajtur aheng familjar me 27 persona të pranishëm. I njëjti është intervistuar...

Sulmon nënën e vet në ditën e Fiter Bajramit, arrestohet

para 4 dite - KosovaPress

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48-orë Kurse, në Istog, është...

​Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

para 4 dite - Arbresh

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë. Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar...

​Hapin pishinat, arrestohen dy persona në Mitrovicë

para 4 dite - Epoka e Re

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria. Të...

Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

para 4 dite - Zyrtare

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë. Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë. Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar...

​Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

para 4 dite - Periskopi

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë. Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar...

Arrestohen katër persona në Mitrovicë e Gjakovë, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Epoka e Re

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Hapin pishinat, arrestohen dy persona në Mitrovicë

para 4 dite - Bota Press

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria.Të njëjtit...

Arrestohen katër persona në Kosovë, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Lajm

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Vdekja në QKUK, raportohet në polici si dyshim për trajtim të pa ndërgjegjshëm

para 4 dite - KosovaPress

Një person ka raportuar policinë se dyshon se në QKUK ka ndërruar jetë viktima femër, halla e tij, si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët dhe personi shëndetësor. Rasti ka ndodhur më 30 korrik....

Hapin pishinat, dy të arrestuar në Mitrovicë

para 4 dite - KosovaPress

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë e në fshatin Shupkovë të kësaj komune, pasi që të njëjtit janë takuar duke ushtruar veprimtarin në pishinë duke mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria. Të...

Vdes një grua në QKUK, familjarët pretendojnë se mjekët kishin faj, nuk i bëhet obduksioni

para 4 dite - Periskopi

Një person ka raportuar në Polici se halla e tij ka vdekur si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët e Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë...

Vdes një grua në QKUK, familjarët pretendojnë se mjekët kishin faj, nuk i bëhet obduksioni

para 4 dite - Ekonomia Online

Një person ka raportuar në Polici se halla e tij ka vdekur si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët e Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë...

Policia nuk raporton asnjë rast për mbledhjen e qytetarëve në Prizren

para 4 dite - KosovaPress

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti duka mos respektuar vendimin e lëshuar nga qeveria, ka organizuar-mbajtur aheng familjar me 27 persona të pranishëm. I njëjti është intervistuar...

Organizoi aheng me rreth 30 persona, arrestohet gjakovari

para 4 dite - Bota Press

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në rrugën “Gjergj Fishta” në Gjakovë, pasi që kishte organizuar aheng. Në këtë aheng bëhet e ditur se kanë marrë pjesë rreth 30 persona. “Rr. Gjergj Fishta,...

Organizoi aheng me rreth 30 persona, arrestohet gjakovari

para 4 dite - Periskopi

P olicia e Kosovës ka arrestuar dje një person në rrugën “Gjergj Fishta” në Gjakovë, pasi që kishte organizuar aheng, raporton Express. Në këtë aheng bëhet e ditur se kanë marrë pjesë rreth 30 persona....

Katër persona të arrestuar, nuk respektuan masat kundër koronavirusit

para 4 dite - Arbresh

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Policia arrestoi dje katër persona për mosrespektim të masave kundër Coronavirusit

para 4 dite - Ekonomia Online

Policia e Kosovës njofton se më 31 korrik ka arrestuar katër persona në rajonin e Mitrovicës dhe Gjakovës, të cilët nuk kanë respektuar masat e vendosura nga autoritetet për të parandaluar përhapjen e...

Humb jetën një grua në QKUK, familjarët pretendojnë se mjekët kishin faj, nuk i bëhet obduksioni

para 4 dite - Bota Press

Botapress 1 Gusht – Një person ka raportuar në Polici se halla e tij ka vdekur si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët e Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës. Përmes raportit 24 orësh,...

Humb jetën një grua në QKUK, familjarëet pretendojnë se mjekët kishin faj, nuk i bëhet obduksioni

para 4 dite - Bota Press

Botapress 1 Gusht – Një person ka raportuar në Polici se halla e tij ka vdekur si pasojë e trajtimit të pa ndërgjegjshëm nga mjekët e Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës. Përmes raportit 24 orësh,...

Gjakovari sulmon fizikisht nënën, arrestohet

para 4 dite - Zyrtare

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Gjakovë ka ndodhur një rast dhune në familje. Sipas raportit të policisë, i dyshuari mashkull ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Ai është dërguar në mbajtje për 48...

Gjakovari sulmon fizikisht nënën, arrestohet

para 4 dite - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Gjakovë ka ndodhur një rast dhune në familje. Sipas raportit të policisë, i dyshuari mashkull ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Ai është dërguar në mbajtje për 48...

Gjakovari sulmon fizikisht nënën, arrestohet

para 4 dite - Periskopi

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Gjakovë ka ndodhur një rast dhune në familje. Sipas raportit të policisë, i dyshuari mashkull ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Ai është dërguar në mbajtje për 48...

Vëllai rrah motrën në Vushtrri

para 5 dite - RTK

Dje në Vushtrri u raportua për një rast të dhunës në familje. Policia ka treguar se një femër ka raportuar në polici se është rrahur nga vëllau i saj. I dyshuari pas lajmërimit të rastit është intevsituar,...

Vëllai rrah motrën në Vushtrri

para 5 dite - Shprehja

Dje në Vushtrri u raportua për një rast të dhunës në familje. Policia ka treguar se një femër ka raportuar në polici se është rrahur nga vëllau i saj, I dyshuari pas lajmërimit të rastit është intevsituar,...

Në kohë pandemie, dasëm në Gjakovë – arrestohet kryefamiljari

para 5 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi në oborrin e shtëpisë së tij ka organizuar aheng familjar (dasëm). Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 21:00 në fshatin...

Burri sulmon gruan në Pejë

para 5 dite - RTK

Një person është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij, shtetase e Shqipërisë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 22:00. ndërsa...

Burri sulmon gruan në Pejë

para 5 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij, shtetase e Shqipërisë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:00. ndërsa...

Edhe një grua rrahet nga burri

para 5 dite - Kallxo

Një person në Pejë është arrestuar. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovë, ai dyshohet se ka rrahur gruan e tij pas një mosmarrveshje. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është...

Ferizaj: Një vajzë dhunohet seksualisht

para 5 dite - Kallxo

Policia ka raportuar për dyshimes se një vajzë është dhunuar dje në Ferizaj. Viktima sipas policizë ka kërkuar tretman mjekësorë ndërsa mjekët kanë konstatuar se është dhunuar seksualisht. Në raport tutje...

Sulmohet seksualisht një vajzë në Ferizaj

para 5 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar seksualisht një vajzë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 16:30, në Ferizaj Siç thuhet në raport, viktima ka kërkuar...

Burri sulmon gruan në Pejë

para 5 dite - Shprehja

Një person është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij, shtetase e Shqipërisë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:00. ndërsa...

Vëllai rrah motrën në Vushtrri, arrestohet nga Policia

para 5 dite - Sinjali

Një person ka sulmuar fizikisht motrën e tij, dje në Vushtrri, shkruan Gazeta Sinjali. Policia njofton se vëllai ka sulmuar motrën e tij pas një mosmarrëveshje. “Viktima femër kosovare ka raportuar se...

Policia ndërprenë dasmën me 50 persona në Gjakovë

para 5 dite - RTK

Një person u arrestua dje në Rogovë të Gjakovës, pasi që organizoi dasëm në shtëpinë e tij. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i njëjti në oborrin e shtëpisë ka organizuar dasëm me 50 të ftuar, shkruan...

Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj

para 5 dite - Shprehja

Një femër në Ferizaj, është raportuar se është sulmuar seksualisht. Policia ka thënë se e njëjta pas rastit ka kërkuar ndihmë mjekësore, teksa dyshohet se është sulmuar seksualisht nga një person. I dyshuari...

Pejani rrah gruan e tij nga Shqipëria, dërgohet në mbajtje

para 5 dite - Sinjali

Një rast i dhunës në familje është raportuar dje në Pejë, i dyshuari mashkull e ka sulmuar fizikisht gruan e tij. Deri te sulmi ka ardhur për shkak të një mosmarrëveshje. Njoftimi i plotë i policisë: Pejë,...

Policia intervenon, Dasmë në kohë pandemie në Gjakovë

para 5 dite - Kallxo

Një i dyshuar është arrestuar dje nga Policia, pasi i njëjti dyshohet se kishte organizuar dasmë me rreth 50 të ftuar në fshatin Rogovë të Gjakovës. Sipas Policisë, i dyshuari nuk i ka respektuar masat...

Policia ndërprenë dasmën me 50 persona në Gjakovë, arreston një person

para 5 dite - Shprehja

Një person u arrestua dje në Rogovë të Gjakovës, pasi që organizoi dasëm në shtëpinë e tij. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i njëjti në oborrin e shtëpisë ka organizuar dasëm me 50 të ftuar. Pasi...

Prangoset gjakovari, organizoi dasmë në oborrin e shtëpisë

para 5 dite - OraInfo

Organizoi dasmë në oborrin e shtëpisë, prangoset gjakovari. Një person është arrestuar dje nga Policia e Kosovës në fshatin Rogovë të Gjakovës, për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë....

Organizoi dasmë në oborr, arrestohet një person në Rogovë

para 5 dite - Koha.net

Një person në Rogovë të Gjakovës është arrestuar të enjten pasi kishe organizuar dasmë në oborrin e tij. Sipas njoftimit, dasma me rreth 50 persona është ndërprerë ndërkaq i dyshuari është dërguar në mbajtje....

Sulmohet seksualisht një vajzë në Ferizaj, arrestohet i dyshuari

para 5 dite - RTK

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj, pasi që dyshohet se e ka sulmuar seksualisht një vajzë. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se viktima ka kërkuar trajtim mjekësor. I...

Pejani rreh gruan natën e Bajramit, arrestohet

para 5 dite - RTK

Një person në Pejë është arrestuar dhe dërguar në mbajtje pasi dje vonë ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Dërgimi në mbajtje është marrë nga prokurori pas intervistimit. “Pejë, 29.07.2020-22:00....

Sulmohet seksualisht një grua në Ferizaj

para 5 dite - Koha.net

Një grua ka kërkuar trajtim mjekësor pasi është sulmuar seksualisht nga një person. Rastin është paraqitur edhe në Polici. Sipas njoftimit, i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të...

Një femër në Ferizaj kërkoi trajtim mjekësor, dyshohet se u dhunua seksualisht

para 5 dite - Sinjali

Një femër ka kërkuar trajtim mjekësor dje në Ferizaj, pasi dyshohet se është sulmuar seksualisht. Lidhur me rastin policia ka arrestuar një person të dyshuar, i cili me vendim të prokurorit është dërguar...

Vëllau rrah motrën në Vushtrri

para 5 dite - Lajmi.net

Policia ka treguar se një femër ka raportuar në polici se është rrahur nga vëllau i saj, shkruan lajmi.net. I dyshuari pas lajmërimit të rastit është intevsituar, teksa me vendim të prokurorit është liruar....

Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj

para 5 dite - Lajmi.net

Policia ka thënë se e njëjta pas rastit ka kërkuar ndihmë mjekësore, teksa dyshohet se është sulmuar seksualisht nga një person, shkruan lajmi.net. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim...

Arrestohet gjakovari pasi bëri dasëm në shtëpinë e tij

para 5 dite - Infokusi

Një person është arrestuar dje nga Policia e Kosovës në fshatin Rogovë të Gjakovës, për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se i...

Policia ndërprenë dasmën me 50 persona në Gjakovë, arreston një person

para 5 dite - Lajmi.net

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i njëjti në oborrin e shtëpisë ka organizuar dasëm me 50 të ftuar, shkruan lajmi.net. Pasi ahengu ishte ndërprerë, dasmoret janë shpërndarë ndërsa, me vendim te prokurorit...

Burri sulmon gruan në Pejë

para 5 dite - Arbresh

Një person është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij, shtetase e Shqipërisë. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:00. ndërsa...

Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj

para 5 dite - Zyrtare

Një femër në Ferizaj, është raportuar se është sulmuar seksualisht. Një femër në Ferizaj, është raportuar se është sulmuar seksualisht. Policia ka thënë se e njëjta pas rastit ka kërkuar ndihmë mjekësore,...

Sulmohet seksualisht një femër në Ferizaj

para 5 dite - Periskopi

Një femër në Ferizaj, është raportuar se është sulmuar seksualisht. Policia ka thënë se e njëjta pas rastit ka kërkuar ndihmë mjekësore, teksa dyshohet se është sulmuar seksualisht nga një person. I dyshuari...

Në Rogovë të Gjakovës ndërpritet dasma me 50 dasmorë, burgoset organizatori

para 5 dite - PortaliOnline

Në fshatin Rogove të Gjakovës mbrëmë rreth orës 21:00 është arrestuar një qytetar pasi qe në oborrin e shtëpisë ka organizuar dasëm ku kanë qenë të pranishëm rreth 50 persona. Policia e Kosovës ka njoftuar...

Policia ndërprenë dasmën me 50 persona në Gjakovë, arreston një person

para 5 dite - Periskopi

Një person u arrestua dje në Rogovë të Gjakovës, pasi që organizoi dasëm në shtëpinë e tij. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i njëjti në oborrin e shtëpisë ka organizuar dasëm me 50 të ftuar. Pasi...

Edhe sonte aheng në Gjakovë, ja çka iu bëri policia rreth 70 pjesëmarrësve

para 5 dite - Medial

Anipse Kosova kryeson listën e vendeve më të rrezikuara në Ballkan sa i përket gjendjes së rëndë epidemiologjike, në Gjakovë po vazhdon organizimi i ahengjeve sikur COVID-19 të mos ekzistonte fare. Në...

Edhe sonte aheng në Gjakovë, policia u shkon në shtëpi dhe i shpërndan rreth 70 të ftuar

para 5 dite - Sinjali

Anipse Kosova kryeson listën e vendeve më të rrezikuara për shkak të gjendjes së rëndë epidemiologjike, në Gjakovë po vazhdon organizimi i ahengjeve sikur COVID-19 të mos ekzistonte fare. Sinjalizuesit...

Ahengun në Gjakovë e ndërpret policia, 70 pjesëmarrës i dënon

para 5 dite - Epoka e Re

Ka një javë që Kosova kryeson në listën e vendeve më të rrezikuara në Ballkan sa i përket gjendjes së rëndë epidemiologjike. Por, pavarësisht gjendjes së saj të rëndë me pandeminë e kushteve shumë të vogla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK