http://kariera.mk

Shtatë viktima dhe 138 të infektuar me Coronavirus në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Insajderi

Shtatë persona kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid-19, në Maqedoninë e Veriut, njofton Insajderi. Siç bëhet e ditur nga institucionet shëndetësore të këtij vendi, brenda 24 orëve të fundit,...

Regjistrohen 138 raste të Kovid-19, shtatë të vdekur, 144 të shëruar

para një jave - Gazeta.mk

Shkup, 1 gusht 2020 (MIA) – Në 24 orët e fundit janë kryer 1.621 testime, kurse janë regjistruar 138 raste të reja të Kovid-19, ndërsa 144 janë shëruar. Siç kumtoi Ministria e Shëndetësisë, nga rastet...

Maqedoni e Veriut: 7 të vdekur dhe 138 raste të reja

para një jave - Vizion Plus

Maqedonia e Veriut regjistroi edhe shtatë viktima të tjera në 24 orët e fundit. Ndërsa rastet e reja ishin 138. Në total, Maqedonia e Veriut numëron 10.891 të prekur dhe 493 të vdekur. Duke shtuar edhe...

Koronavirusi shkakton 7 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, 138 të infektuar

para një jave - Koha Jone

Maqedonia e Veriut vazhdon të jetë një vend që raporton shifra të konsiderueshme të viktimave dhe të të infektuarve me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit, në vendin tonë fqinj, janë regjistruar si të...

Koronavirusi shkakton 7 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, 138 të infektuar

para një jave - BalkanWeb

Maqedonia e Veriut vazhdon të jetë një vend që raporton shifra të konsiderueshme të viktimave dhe të të infektuarve me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit, në vendin tonë fqinj, janë regjistruar si të...

138 raste të reja me COVID-19 dhe shtatë të vdekur në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Klan Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë regjistruar 138 persona të infektuar me COVID-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që shtatë pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin,...

Shtatë viktima dhe mbi 100 raste të reja nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Albeu

Ka regjistruar shifra rafërsisht të njëjta numri i personave të infektuar në Maqedoninë e Veriut , ndërsa sot janë regjistruar 138 raste të reja me Covid-19, një më pak se dje. Fatkeqësisht kanë humbur...

MSH: 138 RASTE TË REJA, 7 VIKTIMA, 144 TË SHËRUAR

para një jave - Klan Macedonia

MSH-ja ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 1621 testime, kurse janë regjistruar 138 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 47, Kumanovë – 17, Shtip – 16, Gostivar – 10, Dibër – 10, Makedonski Brod...

Shqipëri, 4 viktima dhe 120 raste të reja me koronavirus

para një jave - Anadolu Agency

Tiranë Në Shqipëri janë regjistruar 120 raste të reja me koronavirusin e ri (COVID-19) dhe 4 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit, transmeton Anadolu Agency (AA). Në njoftimin e përditshëm...

Shtatë persona humbin “betejën” me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - ABC News

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut shtatë persona kanë humbur jetën. Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë regjistruar 138 raste me koronavirus, ndërsa 144 persona janë shëruar. Nga...

Koronavirusi në Maqedoni/ 7 të vdekur, 138 raste të reja, 144 të shëruar

para një jave - Ina

Vazhdon trendi i njejtë i rasteve të reja dhe numri i personave që ndërrojnë jetë si pasojë e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë në raportin e saj të përditshëm informon se...

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 10 raste të reja me CoVid-19 në Gostivar

para një jave - Gostivari Sot

Në 24 orët e fundit janë kryer 1.621 testime, kurse janë regjistruar 138 raste të reja të Kovid-19, ndërsa 144 janë shëruar. Siç kumtoi Ministria e Shëndetësisë, nga rastet e reja: Shkup- 47, Kumanovë-17,...

RMV, 7 persona me KOVID-19 ndërruan jetë, 138 të tjerë u infektuan, 144 janë shëruar

para një jave - Portalb

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 7 persona me KOVID-19, 138 të tjerë janë infektuar, ndërkaq 144 janë shëruar. Me këtë, numri i përgjithshëm i personave me virusin...

Maqedoni e Veriut, 138 raste të reja dhe 7 të vdekur nga COVID-19

para një jave - Anadolu Agency

Shkup Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 138 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar në 10.891 numrin e përgjithshëm të të infektuarve me këtë virus në vend,...

Regjistrohen 138 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 1.621 testime janë regjistruar 138 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 47 janë në Shkup, 17 në Kumanovë, 10 në Dibër,...

Regjistrohen 138 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 1.621 testime janë regjistruar 138 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 47 janë në Shkup, 17 në Kumanovë, 10 në Dibër,...

Koronavirusi/ 138 raste të reja dhe 7 viktima në Maqedoninë e Veriut. Mes viktimave, edhe një 27-vjeçar

para një jave - Mapo

7 viktima janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar numrin e viktimave në 493. Mediat raportojnë se mes personave që kanë humbur jetën në vendin fqinj është edhe një 27-vjeçar....

Regjistrohen 138 raste të reja me Covid-19, 7 të vdekur

para një jave - Gazeta.mk

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1621 testime të realizuara 138 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona. Shkup-47, Kumanovë-17, Dibër-10, Shtip-16, Prilep-2, Ttetovë-2,...

138 të infektuar me Kovid-19, 144 të shëruar dhe shtatë viktima

para një jave - Iliria News

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë vendin janë regjistruar 138 persona të infektuar me Kovid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin Kovid-19.

LAJMI I FUNDIT: 138 të infektuar me Kovid-19, 144 të shëruar dhe shtatë viktima

para një jave - Koha.mk

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë vendin janë regjistruar 138 persona të infektuar me Kovid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin Kovid-19.

Regjistrohen 138 raste të reja me Covid-19, 7 të vdekur

para një jave - TV21

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1621 testime të realizuara 138 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona. - Advertisement - Shkup-47, Kumanovë-17, Dibër-10, Shtip-16,...

Shtatë të vdekur e 138 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Koha.net

Shtatë persona kanë vdekur nga COVID-19 në Maqedoni të Veriut në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 138 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar se nga 1621 testime,...

Konfirmohen 138 raste të reja me koronavirus dhe 7 viktima në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Sinjali

Në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar 138 raste të reja me koronavirus brenda 24 ore, shkruan Gazeta Sinjali. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 7 persona kanë vdekur si pasojë e koronavirusit, ndërsa...

138 të infektuar me Kovid-19, 144 të shëruar dhe shtatë viktima

para një jave - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë vendin janë regjistruar 138 persona të infektuar me Kovid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin Kovid-19.

138 raste të reja, 144 të shëruar dhe 7 të vdekur nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Zhurnal

Shkup, 1 gusht – Brenda 24 orëve janë bërë 1621 testime, ndërsa janë regjistruar 138 raste të reja me Covid-19. Kanë ndërruar jetë 7 persona, dy pacientë nga Shkupi, nja pacientë nga Makedonski Brodi,...

138 të infektuar me Kovid-19, 144 të shëruar dhe shtatë viktima

para një jave - Shprehja

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë vendin janë regjistruar 138 persona të infektuar me Kovid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin Kovid-19....

Regjistrohen 138 raste të reja me Covid-19, 7 të vdekur

para një jave - Aktuale

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1621 testime të realizuara 138 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona. Shkup-47, Kumanovë-17, Dibër-10, Shtip-16, Prilep-2, Ttetovë-2,...

Regjistrohen 138 raste të reja me Covid-19, 7 të vdekur

para një jave - Medial

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1621 testime të realizuara 138 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona. Shkup-47, Kumanovë-17, Dibër-10, Shtip-16, Prilep-2, Ttetovë-2,...

Shtatë të vdekur dhe 138 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore

para një jave - Infokusi

7 persona kanë ndërruar jetë nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë regjistruar 138 persona të infektuar me Covid-19, ndërsa numri...

Regjistrohen 138 raste të reja të prekura nga CoVid-19

para një jave - Flaka

Në 24 orët e fundit janë kryer 1.621 testime, kurse janë regjistruar 138 raste të reja të Kovid-19, ndërsa 144 janë shëruar. Siç kumtoi Ministria e Shëndetësisë, nga rastet e reja: Shkup- 47, Kumanovë-17,...

138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore

para një jave - Gazeta e re

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë regjistruar 138 persona të infektuar me Covid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin.

Regjistrohen 138 raste të reja me Covid-19, 7 të vdekur

para një jave - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1621 testime të realizuara 138 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona. Shkup-47, Kumanovë-17, Dibër-10, Shtip-16, Prilep-2, Ttetovë-2,...

138 raste të reja me Koronavirus, 144 të shëruar dhe shtatë të vdekur

para një jave - Tetova1

Brenda 24 orëve janë bërë 1621 testime, ndërsa janë regjistruar 138 raste të reja me Covid-19. Kanë ndërruar jetë 7 persona, dy pacientë nga Shkupi, nja pacientë nga Makedonski Brodi, një pacientë nga...

138 raste të reja nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut, në mesin e viktimave një 27 vjeçar

para një jave - InfoShqip

Brenda 24 orëve janë bërë 1621 testime, ndërsa janë regjistruar 138 raste të reja me Covid-19. Kanë ndërruar jetë 7 persona, dy pacientë nga Shkupi, nja pacientë nga Makedonski Brodi, një pacientë nga...

138 raste të reja dhe 144 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Shenja

Brenda 24 orëve janë bërë 1621 testime, ndërsa janë regjistruar 138 raste të reja me Covid-19. Kanë ndërruar jetë 7 persona, dy pacientë nga Shkupi, nja pacientë nga Makedonski Brodi, një pacientë nga...

Maqedoni/ Shkon në 7 numri i viktimave gjatë 24 orëve, rreth 138 të infektuar

para një jave - LajmiFundit

Gjatë 24 orëve të fundit Maqedonia ka raporutar, 138 persona të infektuar me Covid-19, dhe 7 viktima. Numri i të shtruarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 144 individë. Me këto shifra...

Maqedoni/ 138 raste të reja me COVID-19, 144 pacientë të shëruar dhe 7 kanë humbur jetën

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1621 testime të realizuara 138 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona, përcjell Gazeta Express. Shkup-47, Kumanovë-17, Dibër-10,...

138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore

para një jave - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë regjistruar 138 persona të infektuar me Covid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin./AlsatM/

Regjistrohen 138 raste të Kovid-19, shtatë të vdekur, 144 të shëruar

para një jave - in7

Shkup, 1 gusht 2020 (MIA) – Në 24 orët e fundit janë kryer 1.621 testime, kurse janë regjistruar 138 raste të reja të Kovid-19, ndërsa 144 janë shëruar. Siç kumtoi Ministria e Shëndetësisë, nga rastet...

138 raste të reja nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut, në mesin e viktimave një 27 vjeçar

para një jave - Zyrtare

Brenda 24 orëve janë bërë 1621 testime, ndërsa janë regjistruar 138 raste të reja me Covid-19. Kanë ndërruar jetë 7 persona, dy pacientë nga Shkupi, nja pacientë nga Makedonski Brodi, një pacientë nga...

7 të vdekur e 138 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Epoka e Re

Shtatë persona kanë vdekur nga Covid-19 në Maqedoni të Veriut në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 138 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar se nga 1621 testime,...

138 të infektuar me Kovid-19, 144 të shëruar dhe shtatë viktima

para një jave - Almakos

Alsat 01.08.2020 15:59 Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë vendin janë regjistruar 138 persona të infektuar me Kovid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144. Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin Kovid-19.

Në 24 orët e fundit janë bërë 1621 testime, ndërsa 138 raste të reja të covid-19 janë regjistruar

para një jave - Fol

Në 24 orët e fundit janë bërë 1621 testime, ndërsa 138 raste të reja të covid-19 janë regjistruar në: – Shkup 47 – Kumanovë 17 – Dibër 10 – Shtyp 16 – Prilep 2 – Tetovë 2 – Veles 5 – Bitola 5 – Ohër 2...

Shtatë të vdekur, 144 të shëruar dhe 138 të infektuar nga Covid-19 në Maqedoni

para një jave - Sharri

Në 24 orët e fundit janë bërë 1621 testime, ndërsa 138 raste të reja të covid-19 janë regjistruar në: – Shkup 47 – Kumanovë 17 – Dibër 10 – Shtyp 16 – Prilep 2 – Tetovë 2 – Veles 5 – Bitola 5 – Ohër 2...

138 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 1.621 testime janë regjistruar 138 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 47 janë në Shkup, 17 në Kumanovë, 10 në Dibër,...

138 raste të reja dhe 144 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Lajm

Brenda 24 orëve janë bërë 1621 testime, ndërsa janë regjistruar 138 raste të reja me Covid-19. Kanë ndërruar jetë 7 persona, dy pacientë nga Shkupi, nja pacientë nga Makedonski Brodi, një pacientë nga...

Regjistrohen 138 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Fakti Ditor

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 1.621 testime janë regjistruar 138 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 47 janë në Shkup, 17 në Kumanovë, 10 në Dibër,...

COVID-19, 139 raste të reja dhe 5 viktima në 24 orët e fundit në vend

para një jave - Shprehja

Në 24 orët e fundit janë kryer 1 377 teste për COVID-19 ne vendin tonë dhe prej tyre 139 kanë rezultuar pozitivë, të shpërndarë sipas qyteteve të mëposhtme: – Shkup 36 – Kumanovë 11 – Dibër 2 – Shtip 11...

“Kovid-19” 139 raste të reja, 534 të shëruar dhe gjashtë viktima

para një jave - Ina

Në 24 orët e fundit janë kryer 1.377 testime, kurse janë regjistruar 139 raste të reja të Kovid-19 edhe atë në: Shkup- 36, Gostivar- 16, Kërçovë-15, Tetovë-14, Kumanovë-11, Shtip- 11, Strugë- 8, Vinicë-...

“Kovid-19” 139 raste të reja, 534 të shëruar dhe gjashtë viktima

para një jave - Zhurnal

Shkup, 31 korrik, Zhurnal.mk – Në 24 orët e fundit janë kryer 1.377 testime, kurse janë regjistruar 139 raste të reja të Kovid-19 edhe atë në: Shkup- 36, Gostivar- 16, Kërçovë-15, Tetovë-14, Kumanovë-11,...

para një jave - Ora news

6 të vdekur dhe 139 raste të reja me Covid-19 ishte bilanci i kësaj të premteje nga pandemia në Maqedoninë e Veriut. Në total në 24 orët e fundit janë kryer1,377 teste. Për rastet e reja pozitive kryeson...

Regjistrohen 139 raste të reja me Kovid-19, 534 të shëruar dhe gjashtë viktima

para një jave - Gazeta.mk

Shkup, 31 korrik 2020 (MIA) – Në 24 orët e fundit janë kryer 1.377 testime, kurse janë regjistruar 139 raste të reja të Kovid-19 edhe atë në: Shkup- 36, Gostivar- 16, Kërçovë-15, Tetovë-14, Kumanovë-11,...

Pesë të vdekur dhe 139 raste të reja me Coronavirus në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Insajderi

Edhe pesë të vdekur janë shënuar së fundmi si pasojë e Coronavirusit në Maqedoninë Veriore, njofton Insajderi. Institucionet shëndetësore të këtij vendi bëjnë të ditur se përveç viktimave, përgjatë 24...

LAJMI I FUNDIT: 139 raste të reja me Kovid-19, 534 të shëruar dhe gjashtë viktima

para një jave - Koha.mk

Shkup, 31 korrik – Në 24 orët e fundit janë kryer 1.377 testime, kurse janë regjistruar 139 raste të reja të Kovid-19 edhe atë në: Shkup- 36, Gostivar- 16, Kërçovë-15, Tetovë-14, Kumanovë-11, Shtip- 11,...

6 viktima, 139 raste të reja dhe 534 të shëruar nga COVID-19

para një jave - TV21

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut kanë vdekur gjashtë persona të infektuar me koronavirus, pesë pacientë nga Shkupi (66, 67, 34, 67 dhje 86 vjeç) dhe pacient nga Koçani (76 vjeç). Pesë pacientë...

6 viktima, 139 raste të reja dhe 534 të shëruar nga COVID-19

para një jave - Zyrtare

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut kanë vdekur gjashtë persona të infektuar me koronavirus, pesë pacientë nga Shkupi (66, 67, 34, 67 dhje 86 vjeç) dhe pacient nga Koçani (76 vjeç). Pesë pacientë...

Maqedoni e Veriut/ 5 viktima dhe 139 raste të reja në 24 orët e fundit nga koronavirusi

para një jave - Mapo

5 viktima dhe 139 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut. Lajm i mirë është se numri i të shëruarve është dukshëm më i lartë se numri i infektimeve të reja. Në 24 orët...

Bilanci i COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, rritet numri i të infektuarve

para një jave - Sinjali

Gjatë 24 orëve të fundit, 5 pacientë kanë humbur jetën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, shkruan Gazeta Sinjali. Ndërkaq, nga 1 mijë e 377 mostrat e testuara, 139 prej tyre kanë rezultuar pozitive...

MSH: NUMËR REKORD TË SHËRUARISH – 534

para një jave - Klan Macedonia

MSH-ja ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 1377 testime, kurse janë regjistruar 139 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 36, Gostivar – 16, Kërçovë – 15, Tetovë – 14, Kumanovë – 11, Shtip – 11,...

​139 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore

para një jave - Top Channel

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 1.377 teste për COVID-19, prej të cilave 139 kanë rezultuar pozitivë, si dhe janë shënuar pesë raste të reja me përfundim fatal. Numri më i lartë i...

Numër rekord i të shëruarve sot: 534 pacientë e fitojnë betejën me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Numër rekord të të shëruarve nga coronavirusi ka regjistruar sot Instituti për Shëndet Publik në Maqedoninë e Veriut. Në 24 orët e fundit betejën me COVID-19 e kanë fituar 534 pacientë, prej të cilëve...

Pesë të vdekur dhe 139 raste me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Koha.net

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 1.377 teste për COVID-19, prej të cilave 139 kanë rezultuar pozitivë, si dhe janë shënuar pesë raste të reja me përfundim fatal. Numri më i lartë i...

Ende shqetësuese situata në Maqedoninë e Veriut, 5 viktima dhe 139 të infektuar nga Covid-19 në 24 orët e fundit

para një jave - Vizion Plus

Maqedonia e Veriut, shënon 5 viktima gjatë 24 orëve të fundit si dhe 139 raste të reja infektimi. Mësohet se në 24 orët e fundit janë kryer 1 377 teste për COVID-19. Rastet e reja janë raportuar në qytetet...

139 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore

para një jave - RTK

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 1.377 teste për COVID-19, prej të cilave 139 kanë rezultuar pozitivë, si dhe janë shënuar pesë raste të reja me përfundim fatal. Numri më i lartë i...

Shifra të larta të infektuarish në Maqedoninë e Veriut, humbin jetën 5 persona

para një jave - ABC News

Pesë persona kanë humbur jetën dhe 139 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetsisë bën me dije se nga 1 377 teste të kryera për...

Kosovë, 15 të vdekur dhe 226 raste të reja me COVID-19

para një jave - Anadolu Agency

Prishtinë Gjatë 24 orëve të fundit në Koosvë janë regjistruar 226 raste të reja pozitive me koronavirusin e ri (COVID-19), duke e rritur në 8.330 numrin e përgjithshëm të rasteve të konfirmuara deri tani,...

Maqedoni e Veriut, 139 raste të reja me COVID-19, 534 të shëruar dhe 6 të vdekur

para një jave - Anadolu Agency

Shkup Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 139 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar në 10.754 numrin e përgjithshëm të të infektuarve me këtë virus në vend,...

Sot 139 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1377 testime për coronavirus, ndërsa 139 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup janë 36, Kumanovë-11, Dibër-2, Shtip-11,...

139 raste të reja me Covid19 dhe gjashtë viktima

para një jave - Tetova1

Në 24 orët e fundit janë kryer 1.377 testime, kurse janë regjistruar 139 raste të reja të Kovid-19 edhe atë në: Shkup- 36, Gostivar- 16, Kërçovë-15, Tetovë-14, Kumanovë-11, Shtip- 11, Strugë- 8, Vinicë-...

RMV, 6 persona me KOVID-19 ndërruan jetë, 139 të tjerë u infektuan, 534 janë shëruar

para një jave - Portalb

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 6 persona me KOVID-19, 139 të tjerë janë infektuar, ndërkaq 534 janë shëruar. Me këtë, numri i përgjithshëm i personave me virusin...

6 viktima, 139 raste të reja dhe 534 të shëruar nga CoVid-19

para një jave - Flaka

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut kanë vdekur gjashtë persona të infektuar me koronavirus, pesë pacientë nga Shkupi (66, 67, 34, 67 dhje 86 vjeç) dhe pacient nga Koçani (76 vjeç). Pesë pacientë...

COVID-19, 139 raste të reja dhe 5 viktima në 24 orët e fundit në vend

para një jave - Alsat-M

Në 24 orët e fundit janë kryer 1 377 teste për COVID-19 ne vendin tonë dhe prej tyre 139 kanë rezultuar pozitivë, të shpërndarë sipas qyteteve të mëposhtme: – Shkup 36 – Kumanovë 11 – Dibër 2 – Shtip 11...

Kovid 19 RMV/ 5 të vdekur, 139 raste të reja.Shërohen 534 pacientë

para një jave - Aktuale

Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1377 testime, ndërsa janë regjistruar 139 raste të reja. Sipas qyteteve: Shkup-36, Kumanovë-11, Dibër-2, Shtip-11, Prilep-1, Tetovë-14,...

Covid-19/ Maqedonia e Veriut 139 persona pozitiv dhe 534 pacient të shëruar në 24 orët e fundit

para një jave - Syri

Instituti i shëndetit publik në Maqedoninë e Veriut ka kryer 1377 testime dhe 139 prej tyre kanë rezultuar pozitiv me Covid 19 në 24 orët e fundit ndërsa kanë humbur jetën 6 qytetarë. Rastet janë nga :...

COVID-19, 139 raste të reja dhe 5 viktima në 24 orët e fundit në vend

para një jave - InfoShqip

Në 24 orët e fundit janë kryer 1 377 teste për COVID-19 ne vendin tonë dhe prej tyre 139 kanë rezultuar pozitivë, të shpërndarë sipas qyteteve të mëposhtme: – Shkup 36 – Kumanovë 11 – Dibër 2 – Shtip 11...

Regjistrohen 139 raste të reja me Kovid-19, 534 të shëruar dhe gjashtë viktima

para një jave - in7

Shkup, 31 korrik 2020 (MIA) – Në 24 orët e fundit janë kryer 1.377 testime, kurse janë regjistruar 139 raste të reja të Kovid-19 edhe atë në: Shkup- 36, Gostivar- 16, Kërçovë-15, Tetovë-14, Kumanovë-11,...

COVID-19, 139 raste të reja dhe 5 viktima në 24 orët e fundit në vend

para një jave - Tetova Sot

Në 24 orët e fundit janë kryer 1 377 teste për COVID-19 ne vendin tonë dhe prej tyre 139 kanë rezultuar pozitivë, të shpërndarë sipas qyteteve të mëposhtme: – Shkup 36 – Kumanovë 11 – Dibër 2 – Shtip 11...

139 raste të reja, 534 të shëruar dhe gjashtë viktima nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Shenja

Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1377 testime, ndërsa janë regjistruar 139 raste të reja. Sipas qyteteve: Shkup-36, Kumanovë-11, Dibër-2, Shtip-11, Prilep-1, Tetovë-14,...

139 raste të reja me COVID-19 dhe 6 të vdekur në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 139 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar në 10.754 numrin e përgjithshëm të të infektuarve me këtë virus në vend, transmeton...

Sot 139 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - News33

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1377 testime për coronavirus, ndërsa 139 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup janë 36, Kumanovë-11, Dibër-2, Shtip-11,...

5 të vdekur dhe 139 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Periskopi

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 1.377 teste për COVID-19, prej të cilave 139 kanë rezultuar pozitivë, si dhe janë shënuar pesë raste të reja me përfundim fatal. Numri më i lartë i...

​139 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 1.377 teste për COVID-19, prej të cilave 139 kanë rezultuar pozitivë, si dhe janë shënuar pesë raste të reja me përfundim fatal. Numri më i lartë i...

139 raste të reja dhe 5 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoni

para një jave - Albinfo

Në 24 orët e fundit janë kryer 1 377 teste për COVID-19 ne vendin tonë dhe prej tyre 139 kanë rezultuar pozitivë, të shpërndarë sipas qyteteve të mëposhtme: – Shkup 36 – Kumanovë 11 – Dibër 2 – Shtip 11...

139 raste të reja, 534 të shëruar dhe gjashtë viktima nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Lajm

Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1377 testime, ndërsa janë regjistruar 139 raste të reja. Sipas qyteteve: Shkup-36, Kumanovë-11, Dibër-2, Shtip-11, Prilep-1, Tetovë-14,...

534 të shëruar, 139 të infektuar dhe Gjashtë viktima nga Covid-19 në Maqedoni

para një jave - Fol

Në 24 orët e fundit janë bërë 1377 testime dhe janë regjistruar 139 raste të reja të covid-19 në: Shkup 36 Kumanovë 11 Dibër 2 Shtyp 11 Prilep 1 Tetovë 14 Strugë 8 Veles 4 Bitola 2 Kavadarci 5 Gostivari...

139 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore

para një jave - KosovaPress

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 1.377 teste për COVID-19, prej të cilave 139 kanë rezultuar pozitivë, si dhe janë shënuar pesë raste të reja me përfundim fatal. Numri më i lartë i...

534 të shëruar, 139 të infektuar dhe Gjashtë viktima nga Covid-19 në Maqedoni

para një jave - Sharri

Në 24 orët e fundit janë bërë 1377 testime dhe janë regjistruar 139 raste të reja të covid-19 në: Shkup 36 Kumanovë 11 Dibër 2 Shtyp 11 Prilep 1 Tetovë 14 Strugë 8 Veles 4 Bitola 2 Kavadarci 5 Gostivari...

Numër rekord i të shëruarve sot: 534 pacientë e fitojnë betejën me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - News33

Numër rekord të të shëruarve nga coronavirusi ka regjistruar sot Instituti për Shëndet Publik në Maqedoninë e Veriut. Në 24 orët e fundit betejën me COVID-19 e kanë fituar 534 pacientë, prej të cilëve...

Covid-19, autoritetet e Maqedonisë së Veriut përgatiten për valën e vjeshtës

para një jave - Lajmi.net

Shkupi ka ende numrin më të madh të pacientëve të infektuar. Në 24 orët e fundit në kryeqytet janë regjistruar 35 raste të reja, në Shtip 17 dhe në Kumanovë 15. Ndërsa qytetet e tjera kanë numër një shifror...

Koronavirusi, autoritetet përgatiten për valën e vjeshtës

para një jave - Flaka

Numri i të infektuarve me koronavirus edhe në 24 orët e fundit është treshifror. 119 persona kanë rezultuar pozitiv, ndërsa katër persona kanë ndërruar jetë. Tre nga Shkupi dhe një nga Gostivari. Shkupi...

Covid-19, autoritetet e Maqedonisë së Veriut përgatiten për valën e vjeshtës

para një jave - KosovaPress

Numri i të infektuarve me koronavirus edhe në 24 orët e fundit është treshifror në Maqedoni të Veriut. 119 persona kanë rezultuar pozitiv, ndërsa katër persona kanë ndërruar jetë. Tre nga Shkupi dhe një...

Ja sa raste të reja me koronavirus në Maqedoni?

para një jave - News33

Në 24 orët e fundit nga 1.325 testet e kryera, janë regjistruar 119 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, dhe atë: Shkup-35, Kumanovë-15, Shtip-17, Prilep-3, Tetovë-4, Strugë-3, Veles-3, Manastir-8,...

RMV, 5 persona ndërruan jetë nga KOVID-10, 188 raste të reja

para një jave - Tetova1

Regjistrohen 188 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit, Janë shëruar 268 pacientë, ndërsa kanë vdekur pesë persona prej të cilëve katër në kushte spitalore, një në kushte shtëpie. Pacienti më i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK