http://kariera.mk

TikTok do të paditet nga një aplikacion tjetër

para një jave - Portalb

TikTok është duke u paditur nga një tjetër aplikacion për shkak të pretendimeve se një prej tipareve të tij pronësore ishte vjedhur nga TikTok. Triller mendon se teknologjia për të përdorur këngë audio...

Yjet e TikTok i japin lamtumirën aplikacionit, tashmë platforma e ndaluar në Amerikë

para një jave - Syri

Yjet e TikTok po i japin lamtumirën aplikacionit popullor pas presidenti Trump lajmëroi se do të ndalonte platformën kineze në Amerikë duke filluar që nga e diela. TikTok është ndaluar për shkak të shqetësimeve...

Yjet e TikTok i japin lamtumirën aplikacionit, tashmë platform shpallet e ndaluar në Amerikë

para një jave - Syri

Yjet e TikTok po i japin lamtumirën aplikacionit popullor pas presidenti Trump lajmëroi se do të ndalonte platformën kineze në Amerikë duke filluar që nga e diela. TikTok është ndaluar për shkak të shqetësimeve...

TikTok do të paditet nga një aplikacion tjetër

para një jave - RTK

TikTok është duke u paditur nga një tjetër aplikacion për shkak të pretendimeve se një prej tipareve të tij pronësore ishte vjedhur nga TikTok. Triller mendon se teknologjia për të përdorur këngë audio...

Tik Tok do të shpërndajë 300 milion dollarë për përdoruesit nga Europa

para një jave - Syri

TikTok ka njoftuar se do të vendos në dispozicion një fond prej 300 milion dollarësh për krijuesit e videove në Europë. Kompania nuk ka thënë ende se kush mund të aplikojë për fondin, i cili është krijuar...

Tik Tok do të shpërndajë 300 milion dollarë për përdoruesit nga Europa – Shkak tundimi nga rrjetet e tjera sociale

para një jave - Koha Jone

TikTok ka njoftuar se do të vendos në dispozicion një fond prej 300 milion dollarësh për krijuesit e videove në Europë. Kompania nuk ka thënë ende se kush mund të aplikojë për fondin, i cili është krijuar...

TikTok do të paditet nga një aplikacion tjetër

para një jave - Medial

Triller mendon se teknologjia për të përdorur këngë audio për të redaktuar shumë video së bashku i përket kompanisë, transmeton lajmi.net. Pretendon se ka krijuar formatin në 2017, dhe po kërkon një shumë...

Tik Tok do të shpërndajë 300 milion dollarë për përdoruesit nga Europa: Shkak tundimi nga rrjetet e tjera sociale

para një jave - Gazeta Tema

TikTok ka njoftuar se do të vendos në dispozicion një fond prej 300 milion dollarësh për krijuesit e videove në Europë. Kompania nuk ka thënë ende se kush mund të aplikojë për fondin, i cili është krijuar...

TikTok do të paditet nga një aplikacion tjetër

para një jave - Lajmi.net

Triller mendon se teknologjia për të përdorur këngë audio për të redaktuar shumë video së bashku i përket kompanisë, transmeton lajmi.net. Pretendon se ka krijuar formatin në 2017, dhe po kërkon një shumë...

Që nga tani e tutje, TikTok do iu paguajë nëse bëni video

para një jave - Medial

Në një postim në blog, kompania njoftoi se dëshiron tu “japë individëve të talentuar mundësinë për ta kthyer krijimtarinë e tyre në karrierë”. Firma pret që totali i fondit të grumbulluar të rritet në...

Që nga tani e tutje, TikTok do iu paguajë nëse bëni video

para një jave - Lajmi.net

Në një postim në blog, kompania njoftoi se dëshiron tu “japë individëve të talentuar mundësinë për ta kthyer krijimtarinë e tyre në karrierë”. Firma pret që totali i fondit të grumbulluar të rritet në...

Që nga tani e tutje, TikTok do ju paguajë nëse bëni video

para një jave - in7

Në një postim në blog, kompania njoftoi se dëshiron tu “japë individëve të talentuar mundësinë për ta kthyer krijimtarinë e tyre në karrierë”. Firma pret që totali i fondit të grumbulluar të rritet në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK