http://kariera.mk

Tiranë, makina merr flakë në ecje e sipër te rruga e Durrësit

para 4 dite - Gazeta.mk

Një mjet ka marrë flakë në ecje e sipër në rrugën e Durrësit, në kryeqytet. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në persona, por vetëm dëme materiale. “Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”,...

Tiranë/ Merr flakë një makinë tek ‘rruga e Durrësit’, reagon policia

para 4 dite - Top Channel

Tiranë- Një makinë është shkrumbuar nga flakët në rrugën e “Durrësit” pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur, rreth orës 16:25, ndërsa makina është në pronësi të K.SH. Sipas policisë zjarri ka ardhur si...

Tiranë/ Merr flakë një makinë tek ‘rruga e Durrësit’, reagon policia

para 4 dite - Medial

Tiranë- Një makinë është shkrumbuar nga flakët në rrugën e “Durrësit” pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur, rreth orës 16:25, ndërsa makina është në pronësi të K.SH. Sipas policisë zjarri ka ardhur si...

Tiranë, makina merr flakë në ecje e sipër te rruga e Durrësit

para 4 dite - Mapo

Një mjet ka marrë flakë në ecje e sipër në rrugën e Durrësit, në kryeqytet. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në persona, por vetëm dëme materiale. “Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”,...

Makina përfshihet nga flakët në qendër të Tiranës…

para 4 dite - Standard

Një automjet mësohet se është përfshirë nga flakët në orët e mesditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në orën 16.25 në Rrugën e Durrësit. Deri tani dyshimet janë për një ngjarje aksidentale. Ndërkohë që policia...

Tiranë, makina merr flakë në ecje e sipër te rruga e Durrësit

para 4 dite - Koha Jone

Një mjet ka marrë flakë në ecje e sipër në rrugën e Durrësit, në kryeqytet. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në persona, por vetëm dëme materiale. “Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”,...

Merr flakë në lëvizje një automjet në Tiranë

para 4 dite - ABC News

Një makinë ka marrë flakë teksa ka qenë duke lëvizur në Tiranë. Policia e Tiranës njofton së ngjarja ka ndodhur tek rruga e “Durrësit. Mësohet se mjeti ka pësuar një defekt teknik në pjesën e motorit dhe...

Makina përfshihet nga flakët në qendër të Tiranës

para 4 dite - Syri

Një automjet mësohet se është përfshirë nga flakët në orët e mesditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në orën 16.25 në Rrugën e Durrësit. Deri tani dyshimet janë për një ngjarje aksidentale. Ndërkohë që policia...

Merr flakë automjeti në lëvizje në Tiranë

para 4 dite - Opinion

Një makinë është përfshirë nga flakët në rrugën e “Durrësit” duke shkaktuar panik tek kalimatarët e zonës Policia njofton se rreth orës 16:25, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH.. Si pasojë,...

para 4 dite - Ora news

Një mjet ka marrë flakë në ecje e sipër në rrugën e Durrësit, në kryeqytet. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në persona, por vetëm dëme materiale. “Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”,...

Panik në Tiranë, merr flakë në lëvizje një automjet. Ç’thotë policia

para 4 dite - Panorama

Përfshirja nga flakët e një makine, teksa ishte në lëvizje, ka shkaktuar panik tek kalimtarët e zonës së rrugës së “Durrësit”. Policia njofton se rreth orës 16:25, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues...

Ishte në lëvizje, shpërthen në flakë makina te ‘Rruga e Durrësit’

para 4 dite - Java News

Pasditen e sotme një mjet ka marrë flakë në ecje në kryeqytet, por që fatmirësisht shoferi ka shpëtuar mrekullisht pasi ka konstatuar flakët në makinë, ndërsa ka vetëm dëme materiale. Ngjarja është njoftuar...

Merr flakë gjatë lëvizjes mjeti, në Tiranë

para 4 dite - LajmiFundit

Një makinë është përfshirë nga flakët në rrugën e “Durrësit” duke shkaktuar panik tek kalimatarët e zonës Policia njofton se rreth orës 16:25, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH. Si pasojë,...

Panik në Tiranë, merr flakë makina në lëvizje tek rruga e “Durrësit”

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Përfshirja nga flakët e një makine, teksa ishte në lëvizje, ka shkaktuar panik tek kalimtarët e zonës së rrugës së “Durrësit”. Policia njofton se rreth orës 16:25, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK