http://kariera.mk

Katër të vdekur dhe 120 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

para një jave - Insajderi

Edhe katër persona kanë vdekur pas infektimit me Coronavirus në Shqipëri, brenda 24 orëve të fundit, njofton Insajderi. Siç bëhet e ditur nga Instituti i Shëndetit Publik i këtij vendi, personat e vdekur...

Përkeqësohet gjendja, mjeku i spitalit ‘Shefqet Ndroqi’ shtrohet në Reanimacion

para një jave - Panorama

Shtrohet në Reanimacionin e Spitalit Covid-2, mjeku Alban Hatibi. Burime të Panorama, bënë me dije se gjendja e mjekut, është përkeqësuar orët e fundit. Ai ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus, pas...

Rriten rastet e infektimeve në Shqipëri: Katër të vdekur dhe 120 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit

para një jave - Telegrafi

Katër viktima kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare...

Rritet numri i infeksioneve të reja në Shqipëri

para një jave - RTK

Katër persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri si pasojë e koronavirusit. Personat e vdekur janë një 58-vjeçare nga Kurbini, një 71-vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese,...

Koronavirusi në Shqipëri, këto janë shifrat e fundit

para një jave - OraInfo

Shqipëria ka shënuar katër vdekje nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 510 testimet e kryera, kanë rezultuar COVID pozitiv 120 persona. Aktualisht në dy spitalet...

4 viktima dhe 120 raste të tjera me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Gazeta.mk

Në 24 orët e fundit 4 persona kanë humbur jetën nga Covid-19. Ndërsa numri i rasteve të reja është rritur nga dita e djeshme duke shënuar 120 të infektuar të rinj. Ndërkohë, në spital po trajtohen 119...

4 viktima dhe 120 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Sinjali

Në Shqipëri janë konfirmuar edhe 120 raste të reja me koronavirus, ndërkaq kanë vdekur katër persona. Aktualisht në dy spitalet që po trajtojnë pacientë me COVID-19 në Tiranë janë të shtrirë 119 pacientë,...

4 të vdekur në Shqipëri nga koronavirusi në 24 orët e fundit

para një jave - Koha.net

Katër persona kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri si pasojë e koronavirusit. Personat e vdekur janë një 58-vjeçare nga Kurbini, një 71-vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese,...

COVID-19, Shqipëri: Katër të vdekur dhe 120 raste të reja

para një jave - Klan Kosova

Katër persona kanë ndërruar jetë 24 orët e fundit në Shqipëri prej koronavirusit, ndërsa numri i të infektuarve ka kapur sërish shifra të larta. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 510 testimet e kryera,...

Koronavirusi në Shqipëri, 4 pacientë ndërrojnë jetë, 120 raste të reja

para një jave - Ina

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetë katër pacientë me koronavirus, si dhe janë regjistruar 120 raste të reja infektimi nga mbi 500 testime të kryera. Siç bën...

SKANDALI/ Spitali Covid 2 ‘Shefqet Ndroqi’ ka 48 orë pa ujë…

para një jave - Standard

Spitali ‘Shefqet Ndroqi’ i cilësuar si ‘Covid 2’, ku aktualisht trajtohen afër 150 paciente prej 48 orësh është pa ujë në rubinetet e ç’do pavioni. Pacientet edhe pse në gjendje jo të mirë shëndetësore...

Rritet numri i viktimave nga COVID-19, në Shqipëri

para një jave - GazetaBlic

4 persona kanë ndërruar jetë 24 orët e fundit në Shqipëri prej koronavirusit, ndërsa numri i të infektuarve ka kapur sërish shifra të larta . Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 510 testimet e kryera,...

SKANDALI/ Spitali Covid 2 ‘Shefqet Ndroqi’ ka 48 orë pa ujë

para një jave - Syri

Spitali ‘Shefqet Ndroqi’ i cilësuar si ‘Covid 2’, ku aktualisht trajtohen afër 150 paciente prej 48 orësh është pa ujë në rubinetet e ç’do pavioni. Pacientet edhe pse në gjendje jo të mirë shëndetësore...

Vetëm 9 të shëruar gjatë orëve të fundit, si u zgjerua harta e COVID-19 në vendin tonë

para një jave - Albeu

Gjatë orëve të fundit, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese, një 61 vjeçar...

Situatë serioze, 119 pacientë të shtruar në dy spitalet Covid, mbi një mijë raste aktive vetëm në Tiranë

para një jave - Standard

Situata në dy spitalet Covid, Infektiv dhe Shefqet Ndroqi, vijon të përkeqësohet, teksa numri i infektimeve dhe shtrimeve në spital po rritet dita-ditës. Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e Shëndetësisë...

4 viktima dhe 120 raste të tjera me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Medial

Në 24 orët e fundit 4 persona kanë humbur jetën nga Covid-19. Ndërsa numri i rasteve të reja është rritur nga dita e djeshme duke shënuar 120 të infektuar të rinj. Ndërkohë, në spital po trajtohen 119...

Situatë serioze, 119 pacientë të shtruar në dy spitalet Covid, mbi 1 mijë raste aktive vetëm në Tiranë

para një jave - BalkanWeb

Situata në dy spitalet Covid, Infektiv dhe Shefqet Ndroqi, vijon të përkeqësohet, teksa numri i infektimeve dhe shtrimeve në spital po rritet dita-ditës. Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e Shëndetësisë...

COVID-19/ Rriten rastet e infektimeve, 4 humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

Katër viktima kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Ndërkohë janë infektuar 120 raste pozitive. Lajmi në përditësim… Top Channel

Shqipëri/ 4 të vdekur ,120 raste të reja me Covid 19

para një jave - Aktuale

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 4 pacientë me Covid-19 kanë ndërruar jetë në vendin tonë. Një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese, një 61...

119 pacientë të shtruar në dy spitalet COVID, kryeqyteti me numrin më të lartë të të prekurve

para një jave - ABC News

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 119 pacientë, 18 janë në terapi intensive, 6 prej të cilëve pacientë të intubuar. Gjatë 24...

120 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19

para një jave - Klan

120 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19 120 raste të reja dhe 4 humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit në vendin tonë si pasojë e Covid-19. Ministria Shëndetësisë bën me dije se betejën me këtë...

Covid/ 120 raste pozitive, mes katër viktimave dy nga qarku i Fierit në 24 orët e fundit

para një jave - NOA

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se nga 510 testime që janë kryer në 24 orët e fundit, kanë rezultuar 120 raste pozitive në vend. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet...

Covid-19 po rritet frikshëm në Shqipëri: Sot 4 viktima dhe 120 të infektuar

para një jave - Koha Jone

Ministria e Shendetësisë bëri me dije se në 24 orët e fundit, në dy spitalet Covid kanë humbur jetën 4 persona të prekur me Covid-19. Viktimat janë një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare...

Lajm i Fundit/ 120 raste të reja me koronavirus në 24 orë e fundit

para një jave - Mapo

Sipas Ministrisë së Shendetësisë në 24 orët e fundit numri i rasteve të reja me koronavirus është 120. Në spitalet Covid janë 119 të shtruar dhe janë shëruar 9 qytetarë gjatë 24 orëve të fundit. “Shpërndarja...

Katër persona humbin jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para një jave - ABC News

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 4 pacientë me Covid-19 kanë ndërruar jetë në vendin tonë. Një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese, një 61...

Bilanci i fundit në Shqipëri, vdesin 3 persona nga koronavirusi dhe konfirmohen 79 raste të reja

para një jave - Sinjali

Në Shqipëri janë konfirmuar edhe 79 raste të reja me koronavirus, ndërkaq kanë vdekur 3 persona. “Në 24 orët e fundit, janë kryer 500 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar...

Rriten sërish shifrat, MSH: Ndërrojnë jetë 4 pacientë me Covid-19, regjistrohen 120 raste të reja

para një jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetë katër pacientë me koronavirusi, si dhe janë regjistruar 120 raste të reja infektimi. Deklarata: Ministria e Shëndetësisë dhe...

Covid-19 rëndon bilancin: 4 humbje jete dhe 120 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Gazeta Tema

Si pasojë e Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 120 raste të reja, teksa kanë humbur jetën 4 persona. “Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon rreth situatës së COVID19...

E FUNDIT/ Humbin jetën nga koronavrusi katër pacientë në sitalet COVID

para një jave - Albeu

Ministria e Shendetesise beri me dije se ne 24 oret e fundit, ne dy spitalet Covid kane humbur jeten 4 persona te prekur me Covid -19. “Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet...

Më shumë të vdekur dhe raste të reja këtë të shtunë në Shqipëri

para një jave - Vizion Plus

E shtuna solli një shtim të rasteve të reja me koronavirus, por edhe të pacientëve që kanë humbur jetën. Ministria e Shëndetësisë konfirmoi se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur katër persona të tjerë....

Katër viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri…

para një jave - Standard

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetë katër pacientë me koronavirusi, si dhe janë regjistruar 120 raste të reja infektimi. Pjesë nga Deklarata: Ministria e Shëndetësisë...

119 pacientë me Covid të shtruar në spitale, rritet numri i të intubuarve

para një jave - Opinion

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 119 pacientë, 18 janë në terapi intensive, 6 prej të cilëve pacientë të intubuar. Gjatë 24...

para një jave - Ora news

Në 24 orët e fundit 4 persona kanë humbur jetën nga Covid-19. Ndërsa numri i rasteve të reja është rritur nga dita e djeshme duke shënuar 120 të infektuar të rinj. Ndërkohë, në spital po trajtohen 119...

Koronavirusi në Shqipëri/ 4 të vdekur, rriten frikshëm rastet e reja

para një jave - Shekulli

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 4 vdekje me COVID-19. Sipas të dhënave, janë kryer 510 teste dhe janë konfirmuar 120 raste të reja. Kujtojmë që ditën e djeshme janë shënuar 79 raste të reja me koronavirus....

120 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, ja harta e shpërndarjes

para një jave - Panorama

Ministria e Shendetesise raportoi sot se nga 510 testime qe jane kryer ne 24 oret e fundit, kane rezultuar 120 raste pozitive ne vend. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 57 raste në Tiranë,...

Situata serioze në spital/ Katër viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit

para një jave - Panorama

Ministria e Shendetesise beri me dije se ne 24 oret e fundit, ne dy spitalet Covid kane humbur jeten 4 persona te prekur me Covid-19. “Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet...

COVID/ Katër humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - NOA

Katër humbje jeta në 24 orët e fundit, si pasojë e Covid-10 në vendin tonë. Aktualisht po trajtohen 6 të intubuar nw sdy spitalet Covid. Nga 510 testime, 120 raste kanë rezultuar pozitive. Ministria e...

Lajm i Fundit/ 4 persona kanë humbur betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit

para një jave - Mapo

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit kanë humbur betejën me Covid-19 4 persona. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini...

Të dhëna të frikshme/ 4 të vdekur e 120 të infektuar në 24 orë

para një jave - Syri

Është dyfishuar numri i personave të infektuar në 24 orët e fundit. Sipas të dhënave të fundit nga ministria e Shëndetësisë, bëhet fjalë për 120 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Ndërkaq edhe numri...

E FUNDIT/ Fluturon kurba e infeksionit në vend, sa raste të reja u shënuan sot

para një jave - Albeu

Nga 510 testime qe jane kryer ne 24 ofret e fundit, kane rezultuar 120 raste pozitive ne vend. vijon …

120 raste të reja, ndërrojnë jetë 4 persona nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Opinion

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 4 pacientë me Covid-19 kanë ndërruar jetë në vendin tonë. Sakaq, në 24 orët e fundit, janë kryer 510 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar...

Shqipëri, shtohen të shtruarit në spitalet COVID

para një jave - Zeri

Rritet sërish numri i të shtruarve në spital. Sipas të dhënave të siguruar nga Televizioni Klan është rritur edhe numri i pacientëve në reanimacion dhe atyre të intubuar. Të shtunën në dy spitalet Covid...

Rritet numri i të infektuarve në Shqipëri, 4 të vdekur brenda 24 orëve

para një jave - Infokusi

4 persona kanë ndërruar jetë 24 orët e fundit në Shqipëri prej koronavirusit, ndërsa numri i të infektuarve ka kapur sërish shifra të larta. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 510 testimet e kryera,...

Shtohen të shtruarit në spitalet Covid

para një jave - Klan

Shtohen të shtruarit në spitalet Covid Krahasuar me një ditë më parë, më shumë pacientë në reanimacion dhe intubim Rritet sërish numri i të shtruarve në spital. Sipas të dhënave të siguruar nga Televizioni...

E FUNDIT/ Humbin jetën nga koronavrusi katër pacientë në sitalet COVID

para një jave - Tetova Sot

Ministria e Shendetesise beri me dije se ne 24 oret e fundit, ne dy spitalet Covid kane humbur jeten 4 persona te prekur me Covid-19. “Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet...

Përditësimi, 120 raste të reja me COVID 19 në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon rreth situatës së COVID19 në Shqipëri në 24 orët e fundit. I drejtohemi të gjithë qytetarëve të tregojnë kujdes me ruajtjen e higjienës personale,...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 120 infektime të reja, katër humbje jete nga koronavirusi

para një jave - Java News

Në 24 orët e fundit autoritetet kanë zbuluar pas testimeve 120 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Të dhënat publikohen nga raporti i përditshëm i MSHMS, teksa katër pacientë kanë ndërruar jetë....

COVID-19/ 120 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon rreth situatës së COVID19 në Shqipëri në 24 orët e fundit. I drejtohemi të gjithë qytetarëve të tregojnë kujdes me ruajtjen e higjienës personale,...

Covid-19; Rekord të prekurish në qarkun e Elbasanit. Rritet numri i viķtimave në 24 orët e fundit

para një jave - ElbasaniPlus

Katër viķtima kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një 71 vjeçare nga...

COVID-19, Shqipëri: Katër të vdekur dhe 120 raste të reja

para një jave - Arbresh

Katër persona kanë ndërruar jetë 24 orët e fundit në Shqipëri prej koronavirusit, ndërsa numri i të infektuarve ka kapur sërish shifra të larta. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 510 testimet e kryera,...

Rritet numri i infeksioneve të reja në Shqipëri

para një jave - KosovaPress

Katër persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri si pasojë e koronavirusit. Personat e vdekur janë një 58-vjeçare nga Kurbini, një 71-vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese,...

Rriten rastet e infektimeve në Shqipëri: Katër të vdekur dhe 120 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit

para një jave - Ekonomia Online

Katër viktima kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare...

COVID-19, Shqipëri: Katër të vdekur dhe 120 raste të reja

para një jave - Zyrtare

Katër persona kanë ndërruar jetë 24 orët e fundit në Shqipëri prej koronavirusit, ndërsa numri i të infektuarve ka kapur sërish shifra të larta. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 510 testimet e kryera,...

Shqipëri: 4 të vdekur brenda 24 orëve

para një jave - Albinfo

4 persona kanë ndërruar jetë 24 orët e fundit në Shqipëri prej koronavirusit, ndërsa numri i të infektuarve ka kapur sërish shifra të larta. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 510 testimet e kryera,...

4 të vdekur dhe 120 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

para një jave - Almakos

Ministria e Shëndetësisë ka njodftuar sot katër pacientë kanë humbur jetën, si pasojë e COVID-19 dhe janë konfirmuar dhe 120 raste të reja. Në përditësimin e të dhënave, ministria e Shëndetësisë njofton...

4 të vdekur prej Covid në Shqipëri, numri i të infektuarve në shifra të larta

para një jave - Fakti Ditor

4 persona kanë ndërruar jetë 24 orët e fundit në Shqipëri prej koronavirusit, ndërsa numri i të infektuarve ka kapur sërish shifra të larta. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 510 testimet e kryera,...

Rritet numri i personave të intubuar, 18 në terapi intensive

para një jave - LajmiFundit

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 119 pacientë, 18 janë në terapi intensive, 6 prej të cilëve pacientë të intubuar. Gjatë 24...

4 viktima nga COVID-19, gjithsej 161

para një jave - Illyria

Dr. Flutura Beqo, m inistria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon rreth situatës së COVID19 në Shqipëri në 24 orët e fundit. I drejtohemi të gjithë...

Bilanci i fundit i Covid, 120 infektime të reja e katër të vdekur në 24 orët e fundit

para një jave - LajmiFundit

Kater persona kane humbur jeten ndersa 120 infektime te reja me Covid jane evidentuar gjate 24 oreve te fundit ne Shqiperi. Lajmi u be me dije nga ministria e shendetesise. COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë:...

COVID-19/ Shtohet numri i të prekurve, regjistrohen raste të reja në Durrës

para një jave - Shekulli

Konfirmohen 15 raste të reja me COVID në Durrës. Mësohet se rastet janë të shpërndara në disa zona të qytetit bregdetar, kontakte të rasteve të mëparshme. Lajmi është konfirmuar për ‘BalkanWeb’. Aktualisht...

Regjistrohen 15 raste të reja me COVID-19 në Durrës, kontakte të të prekurve

para një jave - BalkanWeb

Konfirmohen 15 raste të reja me COVID në Durrës. Lajmi është konfirmuar për ‘BalkanWeb’ nga gazetarja Klodjana Haxhiaj. Mësohet se rastet janë të shpërndara në disa zona të qytetit bregdetar, kontakte...

"Skuqet" Durrësi, 15 raste të reja në 24 orë

para një jave - Albeu

Në 24 orët e fundit në Durrës janë konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus, shkruan abcnews.al. Sipas shërbimit epidemiologjik, raste janë të shpërndara në lagje të ndryshme të qytetit. Mësohet po ashtu,...

Konfirmohen 15 raste të reja me Covid-19 brenda 24 orëve në Durrës

para një jave - ABC News

Në 24 orët e fundit në Durrës janë konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus, mëson Abcnews.al. Sipas shërbimit epidemiologjik, raste janë të shpërndara në lagje të ndryshme të qytetit. Mësohet po ashtu,...

79 raste të reja dhe tri viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - RTK

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 79 raste të reja, tri viktima dhe 69 të shëruar nga COVID-19. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, gjatë deklaratës...

Konfirmohen 15 raste të reja me COVID në Durrës/ Shumica kontakte të të prekurve, të tjerët…

para një jave - Panorama

Jane konfirmuar 15 raste te reja me koronavirus ne qytetin e Durresit. Gazetari i “Panorama” raporton se sipas te dhenave nga testimet, rastet jane te shperndara ne lagje te ndryshme te qytetit bregdetar,...

Testimet/ 15 raste të reja me Covid-19 në Durrës

para një jave - Standard

Sipas burimeve brenda ministrisë së Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit janë zbuluar në Durrës edhe 15 raste të reja me Covid-19. Deri ditën e djeshme sipas të dhënave të ministrisë së Shëndetësisë rezultonin...

“Skuqet” Durrësi, 15 raste të reja në 24 orë

para një jave - Tetova Sot

Në 24 orët e fundit në Durrës janë konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus, shkruan abcnews.al. Sipas shërbimit epidemiologjik, raste janë të shpërndara në lagje të ndryshme të qytetit. Mësohet po ashtu,...

Konfirmohen 15 raste të reja orët e fundit në Durrës/ Shumica kontakte të të prekurve, të tjerët…

para një jave - Java News

Jane konfirmuar 15 raste te reja me koronavirus ne qytetin e Durresit. Sipas “Panorama” raporton te dhenat nga testimet, rastet jane te shperndara ne lagje te ndryshme te qytetit bregdetar, duke shenuar...

Testimet/ 15 raste të reja me Covid-19 në Durrës

para një jave - Syri

Sipas burimeve brenda ministrisë së Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit janë zbuluar në Durrës edhe 15 raste të reja me Covid-19. Deri ditën e djeshme sipas të dhënave të ministrisë së Shëndetësisë rezultonin...

Durrës, konfirmohen edhe 15 raste të reja me Covid-19

para një jave - Arbresh

Janë konfirmuar 15 raste te reja me koronavirus ne qytetin e Durrësit. infektivi5 “Panorama” raporton se sipas te dhënave nga testimet, rastet janë të shpërndara në lagje të ndryshme të qytetit bregdetar,...

Durrësi numëron 15 raste të reja me COVID-19 brenda një dite

para një jave - RTK

Në Durrës janë konfirmuar 15 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit, raporton oranews. Deri ditën e djeshme sipas të dhënave të ministrisë së Shëndetësisë rezultonin 256 raste aktive, ndërsa 20...

Një ditë më parë nuk kishte asnjë rast, rritet në mënyrë drastike numri i të prekurve me Covid-19 në Durrës

para një jave - Koha Jone

15 raste të reja me Covid-19 janë zbuluar në 24 orët e fundit në Durrës. Një ditë më parë Ministria njoftonte se në 24 orët e fundit, janë kryer 500 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të...

Këto janë tre qytetet më të prekura në vend nga Covid-19

para një jave - Gazeta.mk

Ministria e Shëndetësisë raportoi dje se në 24 orët e fundit nuk e kanë fituar dot betejën 3 paciente të konfirmuar me Covid-19. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet Ndroqi” po trajtohen...

Këto janë tre qytetet më të prekura në vend nga Covid-19

para një jave - Medial

Ministria e Shëndetësisë raportoi dje se në 24 orët e fundit nuk e kanë fituar dot betejën 3 paciente të konfirmuar me Covid-19. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet Ndroqi” po trajtohen...

Tri qytetet më të prekura në Shqipëri nga Covid-19

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë raportoi dje se në 24 orët e fundit nuk e kanë fituar dot betejën tri paciente të konfirmuar me Covid-19. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet Ndroqi” po trajtohen...

Vijon përhapja e Covid-19/ E morën nga Tirana, 3 raste të reja pozitive në Fier

para një jave - Koha Jone

Rrethi i Fierit është ndër më të prekurit nga koronavirusi ndërsa vijon regjistrimi i rasteve të reja ditë pas dite. Sot janë konfirmuar sipas burimeve edhe 3 raste të tjera, ndërsa njëri prej tyre është...

3 persona të vdekur dhe 79 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Zhurnal

Tre pacientë të prekur nga koronavirus kanë ndërruar jetë këtë të premte në dy spitalet Covid në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se janë kryer 500 testime në 24 orë dhe prej tyre kanë rezultuar...

95 viktima dhe 2700 të infektuar, korriku më shumë vdekje dhe raste se 4 muaj pandemi në Shqipëri

para një jave - Gazeta.mk

Ministria e Shëndetësisë raportoi të premten 3 viktima, 79 raste dhe 69 të shëruar të tjerë nga COVID-19 duke çuar bilancin e pandemisë në vendin tonë në 5,276 raste, 2,952 të shëruar dhe 157 të vdekur....

3 viktima dhe 79 raste të reja/ 115 pacientë në spital, 16 në terapi intensive dhe 5 të intubuar

para një jave - Top Channel

Në 24 orët e fundit në vend janë shënuar 3 viktima, ndërsa ministria e shëndetësisë konfirmoi 79 raste të reja. “Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 56 vjeçar...

3 persona të vdekur dhe 79 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Tetova Sot

Tre pacientë të prekur nga koronavirus kanë ndërruar jetë këtë të premte në dy spitalet Covid në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se janë kryer 500 testime në 24 orë dhe prej tyre kanë rezultuar...

Konfirmohen tre raste të reja me COVID-19 në Fier, u infektuan me virus në Tiranë

para një jave - LajmiFundit

Rrethi i Fierit është ndër më të prekurit nga koronavirusi ndërsa vijon regjistrimi i rasteve të reja ditë pas dite. Sot janë konfirmuar sipas burimeve edhe 3 raste të tjera, ndërsa njëri prej tyre është...

Shifrat/ Kush janë qytetet “vatra të nxehta” me COVID në Shqipëri

para një jave - Almakos

Aktualisht në vendin tonë ka 2167 raste aktive të infektuarish me Covid 19. Tre qytetet më të prekura në vend, janë Tirana Durrësi dhe Shkodra. Tirana vijon të jetë vend të parë, me 1191 të infektuar....

79 raste të reja dhe tri viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Gazeta.mk

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 79 raste të reja, tri viktima dhe 69 të shëruar nga COVID-19. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, gjatë deklaratës...

Gati 2000 të infektuar, 3 qytetet më të prekura nga koronavirusi në vend

para një jave - Albeu

Në Shqipëri aktualisht janë 2167 raste aktive të infektuarish me Covid 19. Tre qytetet më të prekura në vend, janë Tirana Durrësi dhe Shkodra. Tirana vijon të jetë vend të parë, me 1191 të infektuar. COVID-19...

Tri viktima nga COVID-19 dhe 79 raste të reja në Shqipëri

para një jave - Telegrafi

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 79 raste të reja, tri viktima dhe 69 të shëruar nga COVID-19. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, gjatë deklaratës...

79 raste të reja dhe tri viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Medial

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 79 raste të reja, tri viktima dhe 69 të shëruar nga COVID-19. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, gjatë deklaratës...

Tre të vdekur dhe 79 raste të reja me Coronavirus në Shqipëri

para një jave - Insajderi

Tre persona kanë vdekur brenda 24 orëve të fundit në Shqipëri, si pasojë e prekjes nga Coronavirusi, njofton Insajderi. Përveç tyre, numri i të infektuarve me Covid-19 në këtë vend ka shënuar rritje, ku...

Shqipëri, tre të vdekur dhe 79 raste të reja me COVID 19

para një jave - Alsat-M

Në 24 orët e fundit, në Shqipëri janë kryer 500 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 79 raste pozitive, ndërsa tre pacientë kanë ndërruar jetë. Shpërndarja gjeografike...

Tre të vdekur dhe 79 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Klan Kosova

Në Shqipëri, janë shënuar 79 raste pozitive me Covid-19 brenda 24 orëve të fundit, si dhe kanë ndërruar jetë 3 persona, transmeton Klan Kosova. Ata që nuk e fituan betejën me Covid-19 janë një 56 vjeçar...

3 të vdekur dhe 69 të shëruar nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Epoka e Re

Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese dhe një 90 vjeçar nga Elbasani. Ministria e Shëndetësisë...

Shqipëri, tre të vdekur dhe 79 raste të reja me COVID 19

para një jave - Shprehja

Në 24 orët e fundit, në Shqipëri janë kryer 500 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 79 raste pozitive, ndërsa tre pacientë kanë ndërruar jetë. Shpërndarja gjeografike...

3 të vdekur dhe 79 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Sinjali

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 3 persona të tjerë të prekur me koronavirus. Betejën me COVID-19 nuk e kanë fituar një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar...

Shifrat/ Ja tre qytetet më të prekura në vend nga Covid 19

para një jave - BalkanWeb

Aktualisht në vendin tonë ka 2167 raste aktive të infektuarish me Covid 19. Tre qytetet më të prekura në vend, janë Tirana Durrësi dhe Shkodra. Tirana vijon të jetë vend të parë, me 1191 të infektuar....

COVID-19/ Ulen infektimet, 3 humbje jete dhe 69 të shëruar në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese dhe një 90 vjeçar nga Elbasani. Ministria e Shëndetësisë...

Tre të vdekur dhe 79 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - RTK

Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 56-vjeçar dhe një 76-vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese dhe një 90-vjeçar nga Elbasani. Ministria e Shëndetësisë...

Tre të vdekur dhe 79 raste me COVID-19 sot në Shqipëri

para një jave - GazetaBlic

Tre persona kanë vdekur dhe 79 raste të reja me COVID-19 janë shënuar sot në Shqipëri. Sipas njoftimit, betejën me COVID-19 nuk e kanë fituar një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese...

79 raste të reja dhe tri viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - in7

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 79 raste të reja, tri viktima dhe 69 të shëruar nga COVID-19. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, gjatë deklaratës...

Tre të vdekur dhe 79 raste me COVID-19 sot në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Tre persona kanë vdekur dhe 79 raste të reja me COVID-19 janë shënuar sot në Shqipëri. Sipas njoftimit, betejën me COVID-19 nuk e kanë fituar një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese...

79 raste të reja dhe 3 viktima nga Covid

para një jave - Klan

79 raste të reja dhe 3 viktima nga Covid Përditësimi i situatës: Kanë vijuar testimet për personat e dyshuar të prekur me Covid19 dhe vazhdon puna intensive e epidemiologëve në terren për gjurmimin aktiv...

Bien shifrat, sa raste pozitive dolën sot nga 500 testime COVID-19

para një jave - Albeu

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 3 persona në Shqipëri për shkak të koronavirusit, ndërsa janë 79 raste pozitive nga rreth 500 testime që janë bërë ndërsa janë shëruar 69 persona. Ata që kanë humbur...

COVID-19/ Përditësimi nga MSH: 79 raste të reja, 3 humbje jete dhe 69 të shëruar në 24 orët e fundit

para një jave - Standard

Situata e koronavirusit vazhdon të jetë e rëndë në vendin e tonë. Sipas të dhënave të sotme, 3 qytetarë kanë humbur jetën, ndërsa 79 është numri i personave të infektuar në 24 orët e fundit. Deklarata...

Si paraqitet situata në spitalet Covid, 16 pacientë në terapi intensive

para një jave - Opinion

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njoftoi se aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 115 pacientë, 16 janë në terapi intensive, 5 prej të cilëve pacientë...

3 viktima dhe 79 raste të reja me Covid-19. Cami: Në spitale janë 115 pacientë

para një jave - Koha Jone

Pandemia e Covid-19, vijon të marrë jetë në Shqipëri. Gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 3 viktima, me sëmundje bashkëshoqëruese, ndërsa janë konfirmuar 79 raste të reja. Në deklaratën e përditshme...

Mbetet i lartë numri i të shtruarve në spitalet COVID/ Ministria jep detaje, ja sa pacientë janë në terapi intensive dhe sa të intubuar

para një jave - Panorama

Vendi ka regjistruar sot 79 raste të reja me COVID-19, ndërsa fatkeqësisht tre persona humbën jetën. Ndërkohë vijon të jetë i lartë edhe numri i personave të shtruar në dy spitalet COVID. Sipas Ministrisë...

79 raste të reja, 69 pacientë shërohen dhe tre humbin jetën – Bilanci i koronavirusit

para një jave - Mapo

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot 79 raste të reja me koronavirus, 3 humbje jete dhe 69 të shëruar në 24 orët e fundit. 56 raste janë konfirmuar në Tiranë, nga 6 raste në Shkodër, Krujë, nga 3 raste...

Bie numri i pacientëve të shtruar në dy spitalet COVID, 16 në terapi intensive, 5 të intubuar

para një jave - ABC News

Bashkë me rastet e reja ka rënë edhe numri i pacientëve të shtruar në dy spitalet COVID. Në spitalin Infektiv dhe atë Shefqet Ndroqi aktualisht po trajtohen 115 pacientë nga 124 që ishin një ditë më parë....

Konfirmohen 79 raste të reja me Covid, rritet numri i të infektuarve në vendin tonë

para një jave - ABC News

Është dita e dytë që numri i rasteve të reja me koronavirus në vendin tonë është në ulje. Gjatë 24 orëve të fundit janë konfimruar të infektuar me Covid 79 raste të reja, duke shkuar në 5276 numri i përgjithshëm...

E FUNDIT/ Tre viktima nga koronavirusi në vend

para një jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se në 24 orët e fundit nuk e kanë fituar dot betejën 3 paciente te konfirmuar me koronavirus . Bëhet fjalë për një 56 vjeçar dhe një 70 vjecar nga Tirana në spitalin...

3 pacientë të vdekur në orët e fundit/ Ulet numri i rasteve të reja

para një jave - Vizion Plus

Betejën me koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit e kanë humbur edhe tre pacientë të tjerë. Teksa bëri përditësimin e shifrave, specialistja Mirela Cami deklaroi se viktimat janë një 56-vjeçar dhe një...

Koronavirusi në Shqipëri: Humbin jetën 3 persona nga Covid, 79 të infektuar në vetëm 24 orë

para një jave - Gazeta Tema

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 3 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa 79 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit. Viktimat janë një 56 vjeçar dhe një...

Koronavirusi në Shqipëri/ 3 humbje jete dhe 79 raste të reja

para një jave - Aktuale

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë shënuar dy humbje jete nga koronavirusi. Po ashtu, u bë me dije se nga 500 testime, u konfirmuan 79 raste të reja

Koronavirusi në Shqipëri/ Tre humbje jete dhe 79 raste të reja

para një jave - Opinion

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë shënuar tre humbje jete nga koronavirusi. Po ashtu, u bë me dije se nga 500 testime, u konfirmuan 79 raste të reja./Opinion.al

Koronavirusi/ Bie numri i vdekjeve dhe rasteve të reja, përmirësim i lehtë i situatës në spitale

para një jave - NOA

Në 24 orët e fundit tre pacientë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin, të cilët prej disa ditësh ndodheshin në spital. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid,...

Koronavirusi në Shqipëri/ 3 viktima në 24 orët e fundit, vijojnë rastet e reja

para një jave - Shekulli

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 3 persona nga COVID-19. Janë kryer 500 testime nga të cilët janë konfirmuar 79 raste të reja.

para një jave - Ora news

Tre pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit. Ndërkohë në 500 testime të kryera për Covid-19, 79 prej tyre kanë dalë pozitiv.

LAJMI I FUNDIT/ Ministria e Shëndetësisë tregon hartën e përhapjes së COVID-19. Ja sa raste u zbuluan në 24 orët e fundit

para një jave - Panorama

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 79 raste të reja pozitivë me koronavirus. Në total sot janë kryer 500 testime, ndërsa rastet pozitive janë regjistruar:...

Ndërrojnë jetë tre pacientë me Covid-19 në spital, ministria jep detajet

para një jave - Panorama

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se në 24 orët e fundit nuk e kanë fituar dot betejën 3 paciente te konfirmuar me koronavirus. Nje 56 vjecar dhe nje 70 vjecar nga Tirana ne spitalin Covid1 dhe një...

LAJMI I FUNDIT/ Tre të vdekur nga koronavirusi në vendin tonë, 79 raste të reja

para një jave - Mapo

Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë tre pacientë nga koronavirusi në vendin tonë. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 56-vjeçar dhe një 76-vjeçar nga Tirana...

E FUNDIT/ Konfirmohen 79 raste të reja me Covid, rritet numri i të infektuarve në vendin tonë

para një jave - ABC News

79 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit ne vendin tonë, duke shkuar në 5276 numri i përgjithshëm i të infektuarve. Në 24 orët e fundit, janë kryer 500 testime për të dyshuar...

Vazhdon situata e rëndë/ 3 të vdekur dhe 79 të infektuar

para një jave - Syri

Situata e koronavirusit vazhdon të jetë e rëndë në vendin e tonë. Shkak është bërë keqmenaxhimi i situatës nga qeveria dhe mungesa e mjeteve mbrojtëse ndaj personelit shëndetësor, që ka sjellë dhe raste...

Koronavirusi në Shqipëri/ Dy humbje jete dhe 79 raste të reja

para një jave - Opinion

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë shënuar dy humbje jete nga koronavirusi. Po ashtu, u bë me dije se nga 500 testime, u konfirmuan 79 raste të reja./Opinion.al

Në spitalet COVID janë 115 pacientë/ Ja tre qytetet më të prekura në vend nga COVID-19

para një jave - Java News

Vendi ka regjistruar sot 79 raste të reja me COVID-19, ndërsa fatkeqësisht tre persona humbën jetën. Ndërkohë vijon të jetë i lartë edhe numri i personave të shtruar në dy spitalet COVID. Sipas Ministrisë...

Shtrimet në spital mbeten të larta

para një jave - Klan

Shtrimet në spital mbeten të larta Më shumë pacientë në reanimacion dhe të intubuar Ulet numri i të shtruarve në spital, por mbetet i lartë ai i pacientëve që janë në reanimacion dhe të intubuar. Sipas...

Ulen infektimet, 3 humbje jete dhe 69 të shëruar në 24 orët e fundit

para një jave - Arbresh

Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese dhe një 90 vjeçar nga Elbasani. Ministria e Shëndetësisë...

​79 raste të reja dhe tri viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Albinfo

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 79 raste të reja, tri viktima dhe 69 të shëruar nga COVID-19. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, gjatë deklaratës...

Koronavirusi në Shqipëri/ 3 humbje jete dhe 79 raste të reja

para një jave - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë shënuar dy humbje jete nga koronavirusi. Po ashtu, u bë me dije se nga 500 testime, u konfirmuan 79 raste të reja

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 79 raste të reja, 3 humbje jete dhe 69 të shëruar në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon rreth situatës së COVID19 në Shqipëri në 24 orët e fundit. Kanë vijuar testimet për personat e dyshuar të prekur me Covid19 dhe vazhdon puna intensive...

Koronavirusi në Shqipëri/ Shënohen 3 viktima dhe 79 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Java News

Gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 3 viktima, me sëmundje bashkëshoqëruese, ndërsa janë konfirmuar pozitiv me COVID, 79 raste.

Tre të vdekur dhe 79 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Zyrtare

Në Shqipëri, janë shënuar 79 raste pozitive me Covid-19 brenda 24 orëve të fundit, si dhe kanë ndërruar jetë 3 persona, transmeton Klan Kosova. Ata që nuk e fituan betejën me Covid-19 janë një 56 vjeçar...

Ja 3 qytetet më të prekura në Shqipëri nga pandemia

para një jave - Lajme.al

Aktualisht në vendin tonë ka 2167 raste aktive. Tre qytetet më të prekura në vend, janë Tirana Durrësi dhe Shkodra. Tirana vijon të jetë vend të parë, me 1191 të infektuar. data-full-width-responsive="true">...

79 raste të reja dhe tri viktima nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - KosovaPress

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 79 raste të reja, tri viktima dhe 69 të shëruar nga COVID-19. Mirela Cami, drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, gjatë deklaratës...

Shqipëri, tre të vdekur dhe 79 raste të reja me COVID 19

para një jave - Fol

Në 24 orët e fundit, në Shqipëri janë kryer 500 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 79 raste pozitive, ndërsa tre pacientë kanë ndërruar jetë. Shpërndarja gjeografike...

Thellohet bilanci i infeksioneve të reja, ja qytetet më të prekura në vend nga koronavirusi

para një jave - LajmiFundit

Aktualisht në vendin tonë ka 2167 raste aktive të infektuarish me Covid 19. Tre qytetet më të prekura në vend, janë Tirana Durrësi dhe Shkodra. Tirana vijon të jetë vend të parë, me 1191 të infektuar....

Tre të vdekur dhe 79 raste me COVID-19 sot në Shqipëri

para një jave - Ekonomia Online

Tre persona kanë vdekur dhe 79 raste të reja me COVID-19 janë shënuar sot në Shqipëri. Sipas njoftimit, betejën me COVID-19 nuk e kanë fituar një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese...

Dy të vdekur dhe 79 raste të reja pozitive, Ministria e Shëndetësisë tregon hartën e përhapjes së COVID-19

para një jave - Almakos

Dy persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vend, ndërsa janë regjistruar 79 raste të reja pozitive. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në total sot janë kryer 500 testime,...

Tre humbje jete në 24 orë, ja si paraqitet situata në dy spitalet COVID

para një jave - LajmiFundit

Sipas raportimit zyrtar të Ministrisë së Shëndetësisë raportohet të kenë humbur jetën tre pacientë me sëmundje bashkëshoqëruese në dy spitalet COVID. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet...

Koronavirusi iu merr jetën 3 personave në 24 orë, 79 raste të reja

para një jave - LajmiFundit

Gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 3 viktima, me sëmundje bashkëshoqëruese, ndërsa janë konfirmuar pozitiv me koronavirus, ndërkohë raportohen 79 raste të reja. NJOFTIMI I MINISTRISE SE SHENDETESISE:...

157 viktima total nga Korona megjithë 3 nga dje si dhe 79 raste të reja pozitive

para një jave - Illyria

Mirela Cami, Drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon rreth situatës së COVID19 në Shqipëri në 24 orët e fundit. Kanë vijuar...

Koronavirusi iu merr jetën 3 personave me koronavirus në 24 orë, 79 raste të reja

para një jave - LajmiFundit

Gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 3 viktima, me sëmundje bashkëshoqëruese, ndërsa janë konfirmuar pozitiv me koronavirus, ndërkohë raportohen 79 raste të reja. NJOFTIMI I MINISTRISE SE SHENDETESISE:...

Shqipëri, 92 raste të reja, 4 persona humbin jetën

para një jave - News Tv

92 raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit nga 507 testime të kryera për të dyshuar të prekur me Covid-19 në Shqipëri. Katër qytetarë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit. “Fatkeqësisht,...

Shqipëri, 92 raste të reja, 4 persona humbin jetën

para 2 jave - Flaka

92 raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit nga 507 testime të kryera për të dyshuar të prekur me Covid-19 në Shqipëri. Katër qytetarë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit. “Fatkeqësisht,...

Një i ri humb jetën nga koronavirusi, 92 raste të reja

para 2 jave - NOA

Një 31-vjeçar nga Tirana ka humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë thotë se ai vuante edhe nga diabeti, dhe nuk e ka fituar dot këtë betejë. "Fatkeqësisht, virusi i rrezikshëm nuk ka kursyer...

4 vdekje e 92 të infektuar me Covid në Shqipëri, mes viktimave një 31 vjeçar

para 2 jave - Fakti Ditor

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 4 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga koronavirusi, mes tyre një pacient vetëm 31 vjeçar, i cili vuante dhe nga diabeti. “Fatkeqësisht, virusi i rrezikshëm...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 4 të vdekur, mes tyre 31-vjeçari nga Tirana, 92 infektime të reja

para 2 jave - Java News

Katër persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në Shqipëri si pasojë e infektimit me Covid-19, mes tyre një 31-vjeçar nga Tirana që vuante nga diabeti. Ndërkohë në 507 testime janë konfirmuar 92...

Shqipëria në 24 orët e fundit: 4 të vdekur nga Covid, mes tyre 31-vjeçari nga Tirana, 92 raste të reja

para 2 jave - Java News

Katër persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në Shqipëri si pasojë e infektimit me Covid19, mes tyre një 31-vjeçar nga Tirana që vuante nga diabeti. Ndërkohë në 507 testime janë konfirmuar 92 raste të reja pozitive.

Koronavirusi/ Rëndohet situata në spitale, dy humbje jete dhe 108 raste të reja

para 2 jave - NOA

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën dy persona të prekur me koronavirus në dy spitalet COVID. Ministria e Shëndetësisë thotë se njëri prej tyre nuk vuante nga sëmundje të tjera. Fatkeqësisht, nuk e kanë...

Ndërrojnë jetë dy paciente nga koronavirusi, 108 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri

para 2 jave - Java News

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën dy gra të prekur me koronavirus në dy spitalet COVID në Tiranë. Ministria e Shëndetësisë thotë se njëra prej tyre nuk vuante nga sëmundje të tjera. Nga 502 testime,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK