http://kariera.mk

Pas kryeministrit, edhe Gregu ka një dedikim prekës për gjyshen e tij

para një jave - Gazeta.mk

Pas kryeministrit, edhe Gregu ka një dedikim prekës për gjyshen e tij Pasi u dha lajmi për ndarjen nga jeta të nënës së kryeministrit, Aneta Rama, edhe Gregori ka bërë një dedikim prekës në rrjete sociale....

Përcillet për në banesën e fundit, nëna e kryeministrit Rama

para një jave - ABC News

Përcillet për në banesën e fundit Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Për shkak të pandemisë një numër i kufizuar njerëzish kanë marrë pjesë në ceremoninë e varrimit. Kryeministri Rama dhe i vëllai...

Mbesa e kryeministrit nxjerr foton e rrallë: Nëna ime e bukur, do më mungosh gjithmonë (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Mbesa e kryeministrit Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës. Kristi është vajza e Olsi Ramës , e cila ka publikuar një foto të së ndejrës në Instagram, teksa shkruan:...

“Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të gjyshes, i publikon foton e rrallë

para një jave - Panorama

Kristi, vajza e Olsi Ramës, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Aneta Ramës, me një mesazh në Instagram, bashkangjitur një fotografie kur e ndjera ishte e re. “Nëna ime e bukur,...

Krerë të politikës në Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut e ngushëllojnë Edi Ramën

para një jave - Insajderi

Krerë politikë në Kosovë dhe Maqedoni të Veriut e kanë ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, me rastin e vdekjes së nënën së tij, njofton Insjaderi. Fillimisht ngushëllimet për vdekjen e nënës,...

Mustafa ngushëllon Ramën: Qoftë i përjetshëm kujtimi…

para një jave - Standard

Me rastin e vdekjes së nënës së kryeministrit Edi Rama, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa dërgon këtë telegram ngushëllimi. “Me dhimbje mora lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së kryeministrit të Shqipërisë,...

“Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për ndarjen nga jeta të gjyshes: Do të të dua gjithmonë

para një jave - Gazeta Tema

Vazja e Olsi Ramës, Krsiti Rama ka publikuar një fotografi të Aneta Ramës dhe një mesazh të ndjerë për ndarjen e saj nga jeta. Në një postim në mediat sociale, Kristi Rama shkruan se Aneta është nëna e...

Vajza e Olsi Ramës mesazh për gjyshen

para një jave - Lexo

Vazja e Olsi Ramës, Krsiti Rama ka publikuar një fotografi të Aneta Ramës dhe një mesazh të ndjerë për ndarjen e saj nga jeta.Në një postim në mediat sociale, Kristi Rama shkruan se Aneta është nëna e...

“Nëna ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës mesazh për gjyshen

para një jave - Lexo

Vazja e Olsi Ramës, Krsiti Rama ka publikuar një fotografi të Aneta Ramës dhe një mesazh të ndjerë për ndarjen e saj nga jeta.Në një postim në mediat sociale, Kristi Rama shkruan se Aneta është nëna e...

Kadri Veseli mesazh ngushëllues për Ramën: Dashuria për nënën është e pafundme

para një jave - Mapo

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka publikuar në Facebook një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, Aneta Rama. Veseli përmes...

Mustafa, Veseli e Ahmeti shprehin ngushëllime për vdekjen e nënës së Ramës

para një jave - RTK

Me rastin e vdekjes së nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, e ka dërguar një telegram ngushëllimi. Mustafa ka thënë se humbja e nënës...

“Nona ime e bukur”, vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë, e pikëlluar për humbjen e gjyshes

para një jave - Java News

Vazja e Olsi Ramës, Krsiti Rama, ka publikuar një foto të Aneta Ramës dhe një mesazh të ndjerë për ndarjen e saj nga jeta. Në një postim në mediat sociale, Kristi Rama shkruan se Aneta është nëna e saj...

Kryeministri Hoti dhe Kadri Veseli ngushëllojnë Edi Ramën për humbjen e nënës

para një jave - Syri

Pas presidentit Hashim Thaçi, edhe kryeministri i Kosovës Abdullah Hoti si dhe kreu i PDK në Kosovë kanë ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë, për humbjen e nënës së tij Aneta Rama. Abdullah Hoti ‘Me...

Veseli ngushëllon familjen Rama: Dashuria për nënën është e pafundme

para një jave - Lexo

Kreu i PDK-së në Kosovë, Kadri Veseli ka reaguar për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Edi Rama. Ai i ka shprehur ngushëllimet kryeminstrit, ndërsa shkruan se dashuria për nënën është...

Isa Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e nënës së Edi Ramës

para një jave - Klan Kosova

Me rastin e vdekjes së nënës së Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, e ka dërguar një telegram ngushëllimi. Mustafa ka thënë se humbja e nënës...

Thaçi dhe Hoti mesazh ngushëllimi Ramës për humbjen e nënës

para një jave - Opinion

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka shprehur ngushëllime kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta Rama. Thaçi shkruan në mesazhin e tij ngushëllues se bashkëndjen me Ramën dhimbjen...

Kryeministri Hoti ngushëllon homologun e tij Ramën, për vdekjen e nënës

para një jave - Telegrafi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti i ka shprehur ngushëllime homologut të tij, kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës. Hoti përmes një statusi në rrjetin social në Facebook...

Hoti i shpreh ngushëllime kryeministrit Rama për vdekjen e nënës

para një jave - RTK

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i ka shprehur ngushëllime homologut të tij shqiptar Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij. Hoti ka thënë se lajmin për vdekjen e nënës së kryeministrit Rama...

Kreu i LDK-së i shpreh ngushëllime për vdekjen e nënës kryeministrit Rama

para një jave - Zeri

Me rastin e vdekjes së nënës së kryeministrit Edi Rama, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa i ka shprehur ngushëllime, transmeton Zeri.info Mustafa thotë se me dhimbje ka marrë lajmin...

Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e nënës së Edi Ramës

para një jave - OraInfo

Isa Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e nënës së Edi Ramës. Me rastin e vdekjes së nënës së Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, e ka...

Një ‘Déjà vu’ mes nënash

para një jave - Gazeta Tema

Nga Frrok Çupi Po them për nënën e Edi Ramës që shkoi sot në mëngjes, dhe për nënën time që ka shkuar shumë vite më parë. Ka mes tyre një ndjesi sikur dita e fundit e njërës ka jetuar përmes ditës së fundit...

Mustafa ngushëllon kryeministrin Rama: Humbja e nënës është një moment shumë i rëndë

para një jave - Sinjali

Me rastin e vdekjes së nënës së kryeministrit Edi Rama, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa i ka dërguar telegram ngushëllimi kryeministrit shqiptar. “Me dhimbje mora lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së...

Humbi gjyshen/ Geg Rama postim prekës: U përpoqe për të kaluar çdo vështirësi

para një jave - Vizion Plus

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, bëri një postim prekës në “Instagram” për ndarjen nga jeta të gjyshes së tij. Me një fotografi ku duket krah Aneta Ramës, Greg Rama shkroi përbri se ajo i jepte...

Hoti i shpreh ngushëllime për vdekjen e nënës kryeministrit Rama

para një jave - Zeri

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti i shpreh ngushëllime kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama me rastin e vdekjes së nënës së tij. Hoti ka thënë se me dhimbje ka marrë lajmin për ndarjen nga jeta të...

Kryeministri Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - OraInfo

Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës: Qoftë i përjetshëm kujtimi për të. Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se me dhimbje e ka pranuar lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit...

I vdiq e ëma, Hoti ngushëllon Ramën: Me dhimbje mora vesh lajmin e hidhur, qoftë i përjetshëm kujtimi për të!

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ngushëllon familjen e kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës. Hoti shkruan në ‘Facebook’ se me dhimbje ka marrë vesh lajmin për vdekjen e Aneta RAmës, ndërsa...

Vdekja e nënës së Edi Ramës, Ilir Meta mesazh ngushëllues për familjen e tij

para një jave - Klan Kosova

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjete sociale, Presidenti shpreh ngushëllimet më të sinqerta për...

“Dashuria për nënën e pafundme”, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës ngushëllon Ramën për humbjen

para një jave - Lexo

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli i është bashkuar mesazheve të ngushëllimit për vdekjen e nënës së kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Veseli përmes një statusi në rrjetin social...

“Dashuria për nënën e pafundme”, Kadri Veseli ngushëllon Ramën për humbjen

para një jave - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli i është bashkuar mesazheve të ngushëllimit për vdekjen e nënës së kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Veseli përmes një statusi në rrjetin social...

Hoti: Në emrin tim dhe Qeverisë së Kosovës shpreh ngushëllimet më të sinqerta për Kryeministrin Rama për vdekjen e nënës

para një jave - GazetaBlic

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, i ka shprehur ngushëllime Edi Ramës për ndarjen nga jeta të nënës së tij, raporton Gazeta Blic. “Në emrin tim dhe të Qeverisë së Republikës së Kosovës u shpreh ngushëllimet...

“Dashuria për nënën e pafundme”, Kadri Veseli ngushëllon Ramën për humbjen

para një jave - Lexo

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli i është bashkuar mesazheve të ngushëllimit për vdekjen e nënës së kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Veseli përmes një statusi në rrjetin social...

Ndahet nga jeta Aneta Rama, nëna e kryeministrit Rama

para një jave - Illyria

Tiranë, 1 gusht 2020 – Aneta Rama, nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, është ndarë nga jeta sot në mëngjes, në moshën 82-vjeçare. Lajmin e ka publikuar vetë kryeministri Rama, përmes një postimi...

Veseli ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës së tij. Veseli përmes një statusi në rrjetin social në...

Një ‘Déjà vu’ mes nënash

para një jave - Java News

Frrok Çupi Po them për nënën e Edi Ramës që shkoi sot në mëngjes, dhe për nënën time që ka shkuar shumë vite më parë. Ka mes tyre një ndjesi sikur dita e fundit e njërës ka jetuar përmes ditës së fundit...

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

para një jave - Iliria News

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij informon ts. Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna është...

Meta ngushëllon Ramën për ndarjen nga jeta të nënës së tij

para një jave - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama mori këtë të shtunë një “lumë” mesazesh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Aneta Rama. Një nga politikanët që e ngushëlloi është edhe Presidenti i Republikës, Ilir...

Kryeministri Hoti i shpreh ngushëllime kryeministrit Rama për vdekjen e nënës

para një jave - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i ka shprehur ngushëllime homologut të tij shqiptar Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij. Hoti ka thënë se lajmin për vdekjen e nënës së kryeministrit Rama...

Veseli i shpreh ngushëllime Edi Ramës: Dashuria për nënën është e pafundme, lutem që ta gjeni forcën për ta përballuar këtë humbje

para një jave - GazetaBlic

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime Kryeministrit Edi Rama, për vdekjen e nënës së tij, Aneta. “Dashuria për nënën është e pafundme, prandaj lutem që ta gjej forcën për ta përballuar...

Veseli ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës: Lutem që ta gjej forcën për ta përballuar një humbje kaq të rëndë

para një jave - Sinjali

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka i shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama me rastin e vdekjes së nënës së tij. Përmes një postimi në Facebook, Veseli ka thënë...

Ndarja nga jeta e nënës së Kryeministrit, Ilir Meta mesazh ngushëllues për familjen Rama

para një jave - Top Channel

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjete sociale, Presidenti shpreh ngushëllimet më të sinqerta për...

Zbutet Meta, ngushëllon kryeministrin Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij

para një jave - Albeu

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lënë mënjanë gjithë ngërçet politike dhe ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Rama . Përmes një postimi në rrjete sociale, Presidenti...

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

para një jave - Bashke

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij informon ts. Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna është...

Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës: Qoftë i përjetshëm kujtimi për të

para një jave - Lajmi.net

Hoti i shpreh Ramës ngushëllime në emër të qeverisë së Kosovës, shkruan lajmi.net. “Me dhimbje mora lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama! Në emrin tim dhe të Qeverisë...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Meta, mesazh ngushëllimi

para një jave - Mapo

Presidenti i vendit, Zoti Ilir Meta nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka shprehur ngushëllime për familjen Rama. “Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe...

Meta publikon foton e familjes Rama dhe i ngushëllon për humbjen e nënës: U prehtë në paqe!

para një jave - BalkanWeb

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar kryeministrin Edi Rama dhe familjen e tij për ndarjen nga jeta të nënës së tyre, Aneta Rama. Meta i përcjell ngushëllimet e tij familjes Rama përmes një mesazhi në “Facebook”,...

Presidenti, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës

para një jave - Klan

Presidenti, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës Presidenti Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet familjes së Kryeministrit Edi Rama, për ndarjen nga jeta të nënës, Aneta Rama. “Ngushëllimet...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës/ Presidenti Meta ngushëllon kryeministrin për humbjen e nënës

para një jave - Standard

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes së tyre. Me një mesazh të shkurtër në Facebook, presidenti ngushëllon kreun e qeverisë Edi Rama dhe pjesëtarët e familjes....

Veseli i shpreh ngushëllime Edi Ramës: Dashuria për nënën është e pafundme, lutem që ta gjeni forcën për ta përballuar këtë humbje

para një jave - GazetaBlic

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime Kryeministrit Edi Rama, për vdekjen e nënës së tij, Aneta. “Dashuria për nënën është e pafundme, prandaj lutem që ta gjej forcën për ta përballuar...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Meta: Ngushëllimet më të sinqerta familjes

para një jave - NOA

Presidenti Ilir Meta shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Duke ndarë një fotografi familjare të së ndjerës, kreu i shtetit shkruan, “Ngushëllimet më...

Presidenti Meta ngushëllon Edi Ramën, për humbjen e nënës

para një jave - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes së tyre. Me një mesazh të shkurtër në Facebook, presidenti ngushëllon kreun e qeverisë Edi Rama dhe pjesëtarët e familjes....

Rama humbi nënën, Meta mesazh ngushëllimi: U prehtë në paqe!

para një jave - ABC News

Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënën, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Presidenti Ilir Meta i ka nisur një mesazh ngushëllimi në këtë ditë të trishtë për kreun e qeverisë....

Meta ngushëllon Ramën, për humbjen e nënës

para një jave - Syri

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes së tyre. Me një mesazh të shkurtër në Facebook, presidenti ngushëllon kreun e qeverisë Edi Rama dhe pjesëtarët e familjes....

Isa Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e nënës së Edi Ramës

para një jave - Zyrtare

Me rastin e vdekjes së nënës së Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, e ka dërguar një telegram ngushëllimi. Mustafa ka thënë se humbja e nënës...

Meta mesazh familjes “Rama”: Ngushëllime për nënën dhe gjyshen e dashur Aneta!

para një jave - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta i ka përcjellë një mesazh familjes Rama, ku i ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës. “Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Meta mesazh ngushëllimi për kryeministrin

para një jave - Opinion

Pas ndarjes nga jetë mëngjesin e sotëm të Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama, Presidenti Ilir Meta ka publikuar një mesazh ngushëllimi për familjen Rama. Meta shkruan në rrjetet sociale; “Ngushëllimet...

para një jave - Ora news

Presidenti Ilir Meta I përcolli mesazh ngushëllimi kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta. “ Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, reagon me mesazh ngushëllimi presidenti Meta

para një jave - Panorama

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta. U prehtë në paqe!

Mesazhe ngushëllimi ngado: U prehsh në paqe Dr.Aneta!

para një jave - Koha Jone

Të shumta janë mesazhet e ngushëllimit drejtuar kryeministrit Edi Rama dhe vëllait të tij Olsi Rama i cili është Drejtori i Përgjithshëm të FK Partizani. Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ngushëllon familjen...

Hoti, Mustafa, Veseli e Ahmeti shprehin ngushëllime për vdekjen e nënës së Edi Ramës

para një jave - KosovaPress

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramen për vdekjen e nënës së tij. Shefi i ekzekutivit në emër të qeverisë ka shprehur ngushëllime për gjithë familjarët,...

Greg Rama fjalë të ndjera gjyshes së tij: Përpjekje e jotja për të tejkaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme tek unë

para një jave - Gazeta Tema

Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta nëna e kryeministrit, Edi Rama, Aneta Rama. Së fundmi, nipi i saj Greg Rama ka publikuar në llogarinë e tij në “Instagram” një foto me gjyshen e tij teksa shihen...

Isa Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e nënës së Edi Ramës

para një jave - Epoka e Re

Me rastin e vdekjes së nënës së Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, e ka dërguar një telegram ngushëllimi. “Me dhimbje mora lajmin për ndarjen...

Balla nxjerr foton e veçantë e ngushëllon familjen Rama: U prefsh në paqe nëna Neta! Vetëm dashuri dite të falësh deri në ditën e fundit

para një jave - BalkanWeb

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla përmes një mesazhi ka ngushëlluar familjen e kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Aneta Rama. Përmes një postimi në...

Shuhet Aneta Rama/ Partizani, mesazh ngushëllimi: Humbje e madhe dhe e pazëvendësueshme

para një jave - Top Channel

Partizani shfaq hidhërimin e tij për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit të vendit Edi Rama dhe Olsi Ramës që është në pozicionin e Drejtorit të Përgjithshëm të klubit kryeqytetas....

Isa Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e nënës së Edi Ramës

para një jave - Ekonomia Online

Me rastin e vdekjes së nënës së Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, e ka dërguar një telegram ngushëllimi. Mustafa ka thënë se humbja e nënës...

Veseli ngushëllon Edi Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Lajmi.net

Veseli përmes Facebook-ut ka shkruar se dashuria për nënën është e pafundme. “Ngushëllimet më të thella Kryeminsitrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij të çmuar, Anetës. Dashuria për nënën është e pafundme,...

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

para një jave - Indeks.mk

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij informon TetovaSot. Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna...

Kryeministri Hoti ngushëllon homologun e tij Ramën, për vdekjen e nënës

para një jave - Fol

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti i ka shprehur ngushëllime homologut të tij, kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës. Hoti përmes një statusi në rrjetin social në Facebook...

Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës: Qoftë i përjetshëm kujtimi për të

para një jave - Fakti Ditor

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka ngushëlluar atë të Shqipërisë për vdekjen e nënës. Hoti i shpreh Ramës ngushëllime në emër të qeverisë së Kosovës, shkruan lajmi.net. “Me dhimbje mora lajmin për...

Thaçi ngushëllon Ramën: I dashur Edi, bashkëndjej me ju

para një jave - Zhurnal

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë Edi Ramë, për vdekjen e nënës, njofton Insajderi. Thaci ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se bashkëndjen me mikun e...

Greg Rama i dedikon fjalët e ndjera gjyshes së tij, Aneta: Përpjekje e jotja për të tejkaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme tek unë

para një jave - Zhurnal

Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta nëna e kryeministrit, Edi Rama. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri nëpërmjet një postimi në “Facebook”. Së fundmi edhe Greg Rama ka publikuar në llogarinë...

Zbutet Meta, ngushëllon kryeministrin Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij

para një jave - Tetova Sot

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lënë mënjanë gjithë ngërçet politike dhe ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjete sociale, Presidenti...

Thaçi i shpreh ngushëllime Ramës për vdekjen e nënës

para një jave - Telegrafi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës së tij, Aneta Rama. Thaçi përmes një postimi në rrjetin social në Facebook...

Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës: Qoftë i përjetshëm kujtimi për të

para një jave - News33

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se me dhimbje e ka pranuar lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Në emër të Qeverisë së Kosovës ai i ka shprehur...

Thaçi ngushëllon Ramën: I dashur Edi, bashkëndjej me ju

para një jave - Insajderi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë Edi Ramë, për vdekjen e nënës, njofton Insajderi. Thaci ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se bashkëndjen me mikun e...

Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës: Qoftë i përjetshëm kujtimi për të

para një jave - Zyrtare

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se me dhimbje e ka pranuar lajmin për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Në emër të Qeverisë së Kosovës ai i ka shprehur...

“U prehtë në paqe”/ Meta i dërgon mesazh ngushëllimi Ramës për ndarjen nga jeta të nënës

para një jave - Java News

Presidenti Ilir Meta përmes një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllimet familjes Rama për ndarjen nga jeta të Anetës. “ Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta...

para një jave - Ora news

Presidenti i “Yldon Media Group” Ylli Ndroqi, i përcolli një mesazh ngushëllimi kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij Aneta. “Me keqardhje të thellë mësova ndarjen nga jeta të nënës...

Ilir Meta i shpreh ngushëllimet familjes Rama: U prehtë në paqe

para një jave - Lexo

Presidenti Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet familjes Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes, Aneta Rama. “Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre...

Ali Ahmeti i shpreh ngushëllime Edi Ramës

para një jave - Gazeta.mk

“Nëna është drita e shtëpisë” thotë gurra jonë popullore. E vështirë për ta përballuar është humbja e nënës, sot bashkëndjej dhimbjen e Edit dhe të familjës për nënën, gjyshen e tyre, Aneta Rama. Ngushëllime...

Ndërron jetë nëna e Kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama, Ahmeti i shpreh ngushëllime Edi Ramës

para një jave - Zhurnal

Tetovë, 1 gusht, Zhurnal.mk – Është ndarë nga jeta nëna e Kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Lajmi është bërë me dije nga vetë kryeministri përmes një statusi në Facebook. Ai shkruan se për të nëna ishte...

Ndahet nga jeta nëna e kryeministrit, Rama: Prehu në paqe mam

para një jave - Fakti Ditor

Aneta Rama, nena e kryeministrit Edi Rama eshte ndare nga jeta. Lajmin e hidhur e ka ndare vete Rama me nje postim te bere ne faqen e tij ne Facebook. “Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje...

E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

para një jave - Gazeta.mk

U nda nga jeta në moshën 82-vjeçare Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Ajo vuante prej kohësh nga një sëmundje e vështirë dhe ditën e sotme mbylli sytë përgjithmonë. Në 56-vjetorin e tij të lindjes,...

Thaçi mesazh ngushëllimi për Ramën: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë!

para një jave - Albeu

Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënë, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Një mesazh ngushëllimi në këtë ditë të trishtë për kreun e qeverisë i ka nisur presidenti i Kosovës....

Kryeministri Hoti i shpreh ngushëllime kryeministrit Rama për vdekjen e nënës

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjete sociale, Presidenti shpreh ngushëllimet më të sinqerta për...

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës së tij

para një jave - Zeri

Me rastin e vdekjes së nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi e ka ngushëlluar atë. Thaçi ka thënë se bashkëndjenë dhimbjen e thellë për ndarjen e nënës Aneta,...

Greg Rama i dedikon fjalët e ndjera gjyshes së tij, Aneta: Përpjekje e jotja për të tejkaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme tek unë

para një jave - Koha Jone

Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta nëna e kryeministrit, Edi Rama. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri nëpërmjet një postimi në “Facebook”. Së fundmi edhe Greg Rama ka publikuar në llogarinë...

Balla nxjerr foton e veçantë e ngushëllon familjen Rama: U prefsh në paqe nëna Neta! Vetëm dashuri dite të falësh deri në ditën e fundit

para një jave - Lexo

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla përmes një mesazhi ka ngushëlluar familjen e kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Aneta Rama. Përmes një postimi në...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Urdhri i Stomatologut: Humbëm një nga ikonat e para të themelimit të këtij shërbimi

para një jave - Top Channel

Urdhri i Stomatologut ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, e cila ka qenë mjeke stomatologe. Urdhri i Stomatologut, me nje mesazh ne Facebook, jep detaje nga jeta e Aneta Rames,...

Humbi njeriun e shtrenjtë, Partizani ngushëllon drejtorin e përgjithshëm

para një jave - Gazeta Tema

Nëna e kryeministrit Edi Rama është ndarë nga jeta ditën e sotme. Aneta Rama u shua në moshën 82-vjeçare, lajm që u dha nga i pari i qeverisë shqiptare. Dhimbje e madhe për të dhe për të vëllanë Olsin,...

Vdekja e nënës së Edi Ramës, Ilir Meta mesazh ngushëllues për familjen Rama

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjete sociale, Presidenti shpreh ngushëllimet më të sinqerta për...

Kryeministri Hoti i shpreh ngushëllime kryeministrit Rama për vdekjen e nënës

para një jave - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i ka shprehur ngushëllime homologut të tij shqiptar Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij. Hoti ka thënë se lajmin për vdekjen e nënës së kryeministrit Rama...

Edi Rama humb nënën, Thaçi mesazh ngushëllimi: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë!

para një jave - ABC News

Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënë, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Një mesazh ngushëllimi në këtë ditë të trishtë për kreun e qeverisë i ka nisur presidenti i Kosovës....

Ali Ahmeti i shpreh ngushëllime Edi Ramës

para një jave - Medial

“Nëna është drita e shtëpisë” thotë gurra jonë popullore. E vështirë për ta përballuar është humbja e nënës, sot bashkëndjej dhimbjen e Edit dhe të familjës për nënën, gjyshen e tyre, Aneta Rama. Ngushëllime...

Kush ishte Aneta Rama, “Nderi i Stomatologjisë Shqiptare”

para një jave - Klan

Kush ishte Aneta Rama, “Nderi i Stomatologjisë Shqiptare” Reagon Urdhri i Stomatologut të Shqipërisë Aneta Rama u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. E vlerësuar me titullin e lartë “Nderi i Stomatologjisë...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Thaçi: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës

para një jave - Top Channel

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama për humbjen e nënës. Përmes një postimi në rrjete sociale Presidenti Thaçi shkruan: “I dashur Edi, në këtë ditë të...

Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Përpjekjet e tua për të tejkaluar vështirësitë do jenë të paharrueshme tek unë!

para një jave - Top Channel

Djali i kryeministrit Rama, Gregu ka postuar një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes. Me një postim në rrjete sociale ai shkruan: “Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja...

Ali Ahmeti i shpreh ngushëllime Edi Ramës

para një jave - Aktuale

“Nëna është drita e shtëpisë” thotë gurra jonë popullore. E vështirë për ta përballuar është humbja e nënës, sot bashkëndjej dhimbjen e Edit dhe të familjës për nënën, gjyshen e tyre, Aneta Rama. Ngushëllime...

Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama i vdes nëna

para një jave - Bashke

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë...

Presidenti Meta ngushëllon Edi Ramën me rastin e vdekjes së nënës

para një jave - Epoka e Re

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes së tyre. Me një mesazh të shkurtër në Facebook, presidenti ngushëllon kreun e qeverisë Edi Rama dhe pjesëtarët e familjes....

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Urdhri i Stomatologut: Një nga ikonat e para të stomatologjisë

para një jave - NOA

Urdhri i Stomatologut të Shqipërisë ka reaguar me një mesazh për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Edi Rama, Aneta. Teksa vlerësohet roli i saj, kujtohet se Aneta Rama ishte një ndër mjeket stomatologe...

Ndahet nga jeta nëna e kryeministrit Rama

para një jave - Lajm

Aneta Rama, nena e kryeministrit Edi Rama eshte ndare nga jeta. Lajmin e hidhur e ka ndare vete Rama me nje postim te bere ne faqen e tij ne Facebook. “Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, “Urdhri Stomatologut” mesazh ngushëllimi: Humbëm një nga ikonat tona

para një jave - Koha Jone

Urdhri i Stomatologut ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Edi Rama. Përmes një mesazhi ngushëllimi, Urdhri thekson se humbën një nga ikonat e stomatologjisë....

Ngushëllimet/ Vdekja e Aneta Ramës, reagon Urdhëri i Stomatologjisë

para një jave - Syri

Edhe “Urdhri i Stomatologut” ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Edi Rama. Përmes një mesazhi ngushëllimi, Urdhri thekson se humbën një nga ikonat e stomatologjisë....

Greg Rama publikon mesazh prekës për humbjen e gjyshes

para një jave - Syri

Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka dhënë një mesazh prekës pas ndarjes nga jeta të gjyshës së tij, Aneta Rama. Me një foto bardhë e zi, ku shfaqen të dy të qeshur, teksa ai i tregon diçka...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, ‘Urdhri Stomatologut’ mesazh ngushëllimi: Humbëm një nga ikonat tona

para një jave - BalkanWeb

Urdhri i Stomatologut ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Edi Rama. Përmes një mesazhi ngushëllimi, Urdhri thekson se humbën një nga ikonat e stomatologjisë....

Greg Rama mesazh prekës për gjyshen: Këshillat e tua të vyera do jenë të paharrueshme për mua!

para një jave - BalkanWeb

Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka dhënë një mesazh prekës pas ndarjes nga jeta të gjyshës së tij, Aneta Rama. Me një foto bardhë e zi, ku shfaqen të dy të qeshur, teksa ai i tregon diçka...

Kush ishte Aneta Rama, ikona e stomatologjisë shqiptare

para një jave - Klan

Kush ishte Aneta Rama, ikona e stomatologjisë shqiptare Reagon Urdhri i Stomatologut të Shqipërisë Aneta Rama u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. E vlerësuar me titullin e lartë “Nderi i Stomatologjisë...

Humbja e nënës, Thaçi ngushëllon Ramën: Bashkëndjej dhimbjen tënde

para një jave - NOA

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ngushëllon Kryeministrin Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta Rama. Ai thotë se ndan dhimbjen me Ramën në këtë humbje të madhe. “I dashur Edi, në këtë ditë të...

“Humbëm një nga ikonat tona”, Urdhri i Stomatologut mesazh për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës

para një jave - Shekulli

Unioni i Stomatologëve shqiptarë ka dhënë një mesazh pas ndarjes nga jeta të Aneta Ramës, e cila ka qenë një nga ikonat e para të themelimit të këtij shërbimi elitar në vendin tonë. USSH shkruan se Aneta...

Thaçi mesazh ngushëllimi kryeministrit Rama: Sot një ditë pikëllimi

para një jave - Koha Jone

Presidenti I Kosovës Hashim Thaçi përcolli mesazhet e ngushëllimit kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta. “I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej...

Edi dhe Olsi thirrje miqve, lutemi të respektoni masat anti-Covid

para një jave - Mapo

Kryeministri Edi Rama dhe vëllai i tij, Olsi, i falënderojnë të gjithë për mesazhet prekëse, ndërsa kërkojnë mirëkuptimin e tyre “për pamundësinë e pritjes së ngushëllimeve e të ceremonisë së përcjelljes...

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - RTK

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij, Aneta Ramës. Thaçi ka thënë se bashkëndjenë dhimbjen e thellë me familjen Rama. “I...

Humbi njeriun e shtrenjtë, Partizani ngushëllon drejtorin e përgjithshëm

para një jave - ABC News

Nëna e kryeministrit Edi Rama është ndarë nga jeta ditën e sotme. Aneta Rama u shua në moshën 82-vjeçare, lajm që u dha nga i pari i qeverisë shqiptare. Dhimbje e madhe për të dhe për të vëllanë Olsin,...

Greg Rama mesazh prekës për humbjen e gjyshes

para një jave - Syri

Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka dhënë një mesazh prekës pas ndarjes nga jeta të gjyshës së tij, Aneta Rama. Me një foto bardhë e zi, ku shfaqen të dy të qeshur, teksa ai i tregon diçka...

Djali i Ramës mesazh për humbjen e gjyshes: Këshillat e tua do jenë të paharruara

para një jave - Sinjali

Djali i Kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka ndarë një mesazh për humbjen e gjyshes së tij Aneta. Duke ndarë një fotografi me gjyshen e ndjerë, ku të dy shihen të qeshur, Gregu thotë se nëna Aneta do të jetë...

“Ditë pikëllimi”, Thaçi mesazh ngushëllimi Ramës për humbjen e nënës: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë

para një jave - BalkanWeb

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i shpreh ngushëllime kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta Rama. Thaçi shkruan në mesazhin e tij ngushëllues se bashkëndjen me Ramën dhimbjen e thellë për...

Thaçi, mesazh ngushëllimi Ramës për humbjen e nënës

para një jave - Klan

Thaçi, mesazh ngushëllimi Ramës për humbjen e nënës Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka shprehur ngushëllimet Kryeministrit Edi Rama, për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Aneta Rama. “I dashur Edi,...

Greg Rama fjalë prekëse për gjyshen: Këshillat e tua do jenë të paharrueshme tek unë!

para një jave - Albeu

Ditën e sotme, Aneta Rama u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet...

Vdekja e Aneta Ramës, Urdhri i Stomatologut: Humbëm një nga ikonat e themelimit të këtij shërbimi. U prehsh në paqe Dr.Aneta

para një jave - Gazeta Tema

Urdhri i Stomatologut ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, e cila ka qenë mjeke stomatologe. “Sot u nda nga jeta mjekja stomatologe “Nderi i Stomatologjisë Shqiptare” Dr.Aneta...

Presidenti Thaçi i shpreh ngushëllime Edi Ramës për ndarjen nga jeta të nënës

para një jave - GazetaBlic

Presidenti i vendit Hashim Thaçi i ka shprehur ngushëllime Kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij, raporton Gazeta Blic. “I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë,...

Ndarja nga jeta e Anetës, Greg Rama: Këshillat e tua, të paharrueshme

para një jave - Opinion

Aneta Rama është ndarë nga jeta mëngjesin e sotëm në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha kryeministri Rama me anë të një postimi në llogarinë  e tij në Facebook. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u...

Presidenti Meta ngushëllon Edi Ramën, për humbjen e nënës

para një jave - Epoka e Re

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes së tyre. Me një mesazh të shkurtër në Facebook, presidenti ngushëllon kreun e qeverisë Edi Rama dhe pjesëtarët e familjes....

Djali i Ramës mesazh për humbjen e gjyshes: Këshillat e tua, do jenë të paharruara

para një jave - NOA

Djali i Kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka ndarë një mesazh për humbjen e gjyshes së tij Aneta. Duke ndarë një fotografi me gjyshen e ndjerë, ku të dy shihen të qeshur, Gregu thotë se nëna Aneta do të jetë...

para një jave - Ora news

Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta nëna e kryeministrit, Edi Rama. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri nëpërmjet një postimi në “Facebook”. Së fundmi edhe Greg Rama ka publikuar në llogarinë...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, reagon me mesazh ngushëllimi presidenti Meta

para një jave - Almakos

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka ngushëlluar sot familjen Rama, per humbjen e njeriut te tyre te shtrenjtë, ndarjen nga jeta të Aneta Ramës. Përmes një postimi në “Facebook”, Meta i shpreh familjes...

“Humbëm një nga ikonat e themelimit të këtij shërbimi elitar”, Urdhri i Stomatologut mesazh për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës

para një jave - Panorama

Nderkohe qe shume e kane njohur si nena e kryeministrit, Aneta Rama, ka qene nje nga themelueset e sherbimit te Stomatologjise. Urdhri i Stomatologut, me nje mesazh ne Facebook, jep detaje nga jeta e Aneta...

Thaçi me këto fjalë ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - OraInfo

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij, Aneta Ramës. Thaçi ka thënë se bashkëndjenë...

Ndërron jetë nëna e Kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama, Ahmeti i shpreh ngushëllime Edi Ramës

para një jave - Tetova1

Është ndarë nga jeta nëna e Kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Lajmi është bërë me dije nga vetë kryeministri përmes një statusi në Facebook. Ai shkruan se për të nëna ishte drita dhe guri i shtëpisë...

I pari ngushëllim për Ramën vjen nga Hashim Thaçi

para një jave - Syri

Hashim Thaçi është i pari politikan që ngushëllon publikisht Edi Ramën për humbjen e nënës së tij. Me një mesazh në Facebook, Thaçi e ngushëllon Ramën në emrin e tij dhe të familjes. Mesazhi i Hashim Thaçit:...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit Edi Rama

para një jave - Zyrtare

Është ndarë nga jeta nëna e Kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Lajmi është bërë me dije nga vetë kryeministri përmes një statusi në Facebook. Ai shkruan se për të nëna ishte drita dhe guri i shtëpisë...

E përqafuar me të birin, kjo ishte fotoja e fundit e Aneta Ramës

para një jave - Medial

U nda nga jeta në moshën 82-vjeçare Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Ajo vuante prej kohësh nga një sëmundje e vështirë dhe ditën e sotme mbylli sytë përgjithmonë. Në 56-vjetorin e tij të lindjes,...

“I dashur Edi, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë”, Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Sinjali

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar kryeministrin shqiptar Edi Rama për vdekjen e nënës së tij. Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook, Thaçi shkruan se sot bashkëndjen...

Ndërroi jetë nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë

para një jave - Portalb

Lajmin e hidhur e ka ndarë vetë kryeministri, me një postim të bërë ne faqen e tij në Facebook. Kryeministri i jep lamtumirën nënës, ndërsa ndër rreshta shkruan “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku...

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Klan Kosova

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij, Aneta Ramës. Thaçi ka thënë se bashkëndjenë dhimbjen e thellë me familjen Rama, njofton...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Thaçi mesazh ngushëllimi: I dashur Edi, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës

para një jave - Gazeta Tema

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka përcjellë një mesazh ngushëllimi kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jetë të nënës së këtij të fundit. Në një postim në facebook Thaçi shkruan: I dashur Edi, në...

Thaçi mesazh ngushëllimi për Ramën: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë!

para një jave - Tetova Sot

Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënë, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Një mesazh ngushëllimi në këtë ditë të trishtë për kreun e qeverisë i ka nisur presidenti i Kosovës....

Veseli ngushëllon Edi Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij. Veseli ka thënë se dashuria për nënën është e pafundme. “Lutem...

Veseli ngushëllon Edi Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Ekonomia Online

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës. Veseli përmes Facebook’ut ka shkruar se dashuria për nënën është e pafundme. “Ngushëllimet...

para një jave - Ora news

Presidenti I Kosovës Hashim Thaçi përcolli mesazhet e ngushëllimit kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta. “I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej...

Thaçi i shpreh ngushëllime Ramës për vdekjen e nënës

para një jave - Lajmi.net

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes”, ka...

Hashim Thaçi, mesazh ngushëllimi Ramës: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës

para një jave - Panorama

Presidenti i Kosoves, Hashim Thaci ka ngushelluar kreun e qeverise se Shqiperise, Edi Rama, per humbjen e nenes se tij, Anetes, qe u nda nga jeta ne moshen 82 vjecare. Me nje shenim ne Facebook, Thaci...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Gregu mesazh për humbjen e gjyshes. Ja çfarë shkruan

para një jave - Panorama

Djali i madh i kryeministrit Rama, Gregu, ka reaguar me nje mesazh per ndarjen nga jeta te gjyshes se tij, Aneta Rames. Me nje foto bardhe e zi, ku shfaqen te dy te qeshur, teksa ai i tregon dicka ne telefon,...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë. Prehu në paqe mam!

para një jave - Shprehja

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë...

Greg Rama: Këshillat e tua më të vyera do jenë të paharrueshme tek unë!

para një jave - Mapo

Aneta Rama është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha kryeministri Rama me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra,...

Veseli ngushëllon Edi Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Zyrtare

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës. Veseli përmes Facebook’ut ka shkruar se dashuria për nënën është e pafundme. “Ngushëllimet...

Presidenti Meta ngushëllon Ramën, për humbjen e nënës

para një jave - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes së tyre. Me një mesazh të shkurtër në Facebook, presidenti ngushëllon kreun e qeverisë Edi Rama dhe pjesëtarët e familjes...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, reagon me mesazh ngushëllimi presidenti Meta

para një jave - Arbresh

Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka ngushelluar sot familjen Rama, per humbjen e njeriut te tyre te shtrenjte, ndarjen nga jeta te Aneta Rames. Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, Meta i shpreh familjes...

Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Do të jenë të paharrueshme këshillat e tua të vyera

para një jave - Lajme.al

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka postuar një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes. “Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo...

Ndarja nga jeta e nënës së tyre! Familja Rama japin një mesazh të dytë për të afërmit dhe miqtë, ky është vendimi që kanë marrë

para një jave - Lajme.al

Aneta Rama është ndarë nga jeta gjatë natës. Lajmin e bëri të ditur vetë Edi Rama me një postim në Facebook, ku njoftoi për ndarjen nga jeta të nënës së tij. Kryeministri Edi Rama me anë të njoftimi të...

Veseli ngushëllon Edi Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Periskopi

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës. Veseli përmes Facebook’ut ka shkruar se dashuria për nënën është e pafundme. “Ngushëllimet...

Balla nxjerr foton e veçantë e ngushëllon familjen Rama: U prefsh në paqe nëna Neta! Dite vetëm…

para një jave - ElbasaniPlus

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla përmes një mesazhi ka ngushëlluar familjen e kryeministrit Edi Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Aneta Rama. Përmes një postimi në...

Ndarja nga jeta e nënës, Edi Rama dhe Olsi mesazh miqve me një kërkesë

para një jave - NOA

Mëngjesin e sotëm u bë me dije ndarja nga jeta në moshën 82-vjeçare e nënës së Kryeministrit Edi Rama, Aneta. Kreu i qeverisë Edi Rama bashkë me të vëllanë Olsin, kanë dërguar një mesazh për miqtë dhe...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, ja mesazhi i presidentit Meta

para një jave - LajmiFundit

Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka ngushelluar sot familjen Rama, per humbjen e njeriut te tyre te shtrenjte, ndarjen nga jeta te Aneta Rames. presidenti meta Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook,...

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

para një jave - Tetova Sot

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij informon TetovaSot Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Edi dhe Olsi mesazh të afërmve: U lutemi…

para një jave - Opinion

Mëngjesin e sotëm u nda nga jeta Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Pas lajmit të trishtë, kryeministri dhe vëllai i tij, Olsi, u janë drejtuar me një mesazh gjithë miqve, të afërmve dhe familjarëve....

Ndërron jetë nëna e Edi Ramës: “prehu në paqe mam”

para një jave - Insajderi

Ka ndërruar jetë nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, njofton Insajderi. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një mesazhi prekës, vetë Rama në llogarinë e tij në Facebook. “Ishe drita dhe guri këndor...

Vdes nëna e kryeministrit shqiptar Edi Rama

para një jave - Zeri

Ka vdekur nëna kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, raporton Zeri.info Këtë e ka bërë të ditur vet kreu i qeverisë shqiptare përmes një postimi në Facebook i cili i ka shkruar fjalët më të mira për...

Aneta ndahet nga jeta, Gregu: Këshillat e tua më të vyera do jenë të paharrueshme tek unë!

para një jave - ABC News

Aneta Rama është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha kryeministri Rama me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra,...

Humbën të ëmën, familja Rama mesazh miqve e të afërmve: Ju lutemi të na mirëkuptoni për…

para një jave - BalkanWeb

Pak orë pas ndarjes nga jeta të nënës së tyre, Aneta Rama, në moshën 82-vjeçare, familja Rama iu drejtohet me një mesazh të gjithë miqve, të afërmve dhe familjarëve. Kryeministri Edi Rama dhe vëllai i...

Shuhet nëna e Edi Ramës, kryeministri jep mesazhin rrëqethës: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë!

para një jave - 24 ore

Kryeministri Edi Rama ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë kryeministri, përmes një mesazhi rrëqethës në “Facebook”, ku shkruan se ajo ishte...

Nëna e tyre u nda nga jeta, Olsi dhe Edi Rama mesazh të afërmve dhe miqve

para një jave - Albeu

Aneta Rama u nda dtën e sotme nga jeta. Për këtë dhimbje në jetën tyre, kryeministri dhe vellai i tij, Olsi , u jane drejtuar me nje mesazh gjithe miqve , te afermve dhe familjareve. Duke i falenderuar...

Edi dhe Olsi Rama ju drejtojnë mesazh miqve pas humbjes së nënës, ja çfarë ju kërkojnë

para një jave - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama dhe vëllai i tij, Olsi, i falënderojnë të gjithë për mesazhet prekëse, ndërsa kërkojnë mirëkuptimin e tyre “për pamundësinë e pritjes së ngushëllimeve e të ceremonisë së përcjelljes...

Edi dhe Olsi Rama ju drejtojnë mesazh miqve pas humbjes së nënës, ja çfarë ju kërkojnë

para një jave - Syri

Kryeministri Edi Rama dhe vëllai i tij, Olsi, i falënderojnë të gjithë për mesazhet prekëse, ndërsa kërkojnë mirëkuptimin e tyre “për pamundësinë e pritjes së ngushëllimeve e të ceremonisë së përcjelljes...

Vdes nëna e Kryeministrit

para një jave - Derveni

Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë kryeministri, përmes një mesazhi rrëqethës në ‘Facebook’,...

Vdes nëna e Edi Ramës

para një jave - Kallxo

Sot ka vdekur Aneta Rama, nëna e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Këtë ai e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Facebook. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e...

Vdes nëna e Edi Ramës

para një jave - Gazeta.mk

Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë kryeministri, përmes një mesazhi rrëqethës në ‘Facebook’,...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë. Prehu në paqe mam!

para një jave - Top Channel

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka ndarë vetë Rama me një postim të bërë ne faqen e tij në Facebook. Kryeministri i jep lamtumirën nënës,...

Ndërron jetë nëna e Edi Ramës

para një jave - Telegrafi

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e trishtë e dha vetë kreu...

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

para një jave - Sharri

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij. Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna është drita e shtëpisë”...

“Çdo përpjekje e jotja për të kaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme”/ Greg Rama i pikëlluar për humbjen e gjyshes

para një jave - Lexo

Ditë zie në familjen Rama, pasi është ndarë nga jeta nëna e kryeministrit Edi Rama. Nuk ka munguar edhe një dedikim nga Greg Rama për ndarjen nga jeta të gjyshes së tij. Në rrjetin social Instagram, ai...

“Humbëm një nga ikonat e themelimit të këtij shërbimi elitar”/ Urdhri i stomatologut shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës

para një jave - Java News

Nderkohe qe shume e kane njohur si nena e kryeministrit, Aneta Rama, ka qene nje nga themelueset e sherbimit te Stomatologjise. Urdhri i Stomatologut, me nje mesazh ne Facebook, jep detaje nga jeta e Aneta...

Mesazhi i fundit i Edi Ramës për nënën e tij

para një jave - Syri

Aneta Rama është ndarë nga jeta gjatë natës. Lajmin e bëri të ditur vetë Edi Rama me një postim në Facebook, ku njoftoi për ndarjen nga jeta të nënës së tij. Aneta Rama humbi jetën në të njëjtën ditë,...

Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama i vdes nëna

para një jave - Alsat-M

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë...

Ndahet nga jeta nëna e kryeministrit, Rama: Prehu në paqe mam

para një jave - Ina

Aneta Rama, nena e kryeministrit Edi Rama eshte ndare nga jeta. Lajmin e hidhur e ka ndare vete Rama me nje postim te bere ne faqen e tij ne Facebook. “Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje...

Shuhet nëna e Kryeministrit Rama

para një jave - Top Channel

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e trishtë e dha vetë kreu...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, familja e kryeministrit mesazh të afërmve e miqve: Na mirëkuptoni për pamundësinë e pritjes së ngushëllimeve, jemi të detyruar të respektojmë rregullat e mbrojtjes së shëndetit

para një jave - Gazeta Tema

Është ndarë sot nga jeta në moshën 82 vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Për këtë arsye familja e kryeministrit Rama u ka kërkuar mirëkuptim të gjithë të afërmve e miqve, për pamundësinë...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Edi dhe Olsi mesazh të afërmve dhe miqve. Ja çfarë u kërkojnë

para një jave - Panorama

Pak pas ndarjes nga jeta te nenes se tyre, Aneta Rames, kryeministri dhe vellai i tij, Olsi, u jane drejtuar me nje mesazh gjithe miqve, te afermve dhe familjareve. Duke i falenderuar per mesazhet e pafundme...

Thaçi mesazh ngushëllimi Ramës: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta

para një jave - Java News

Presidenti i Kosoves, Hashim Thaci ka ngushelluar kreun e qeverise se Shqiperise, Edi Rama, per humbjen e nenes se tij, Anetes, qe u nda nga jeta ne moshen 82 vjecare. Me nje shenim ne Facebook, Thaci...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Urdhri i Stomatologut: Humbëm një nga ikonat e themelimit të këtij shërbimi

para një jave - Lexo

Urdhri i Stomatologut ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, e cila ka qenë mjeke stomatologe. “Sot u nda nga jeta mjekja stomatologe “Nderi i Stomatologjisë Shqiptare” Dr.Aneta...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Thaçi: I dashur Edi, në këtë ditë pikëllimi ngushëllimet më të sinqerta

para një jave - Lexo

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama për humbjen e nënës. “I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e...

Vdes nëna e Edi Ramës

para një jave - Medial

Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë kryeministri, përmes një mesazhi rrëqethës në ‘Facebook’,...

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Infokusi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij, Aneta Ramës. Thaçi ka thënë se bashkëndjenë dhimbjen e thellë me familjen Rama. “I...

Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama i vdes nëna

para një jave - Aktuale

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë...

Kryeministrit Edi Rama i vdes nëna

para një jave - Koha.net

Vdes në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë kreu i...

Kryeministrit Edi Rama i vdes nëna

para një jave - RTK

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë...

“Çdo përpjekje e jotja për të kaluar çdo vështirësi do jenë të paharrueshme”/ Greg Rama i pikëlluar për vdekjen e gjyshes

para një jave - Java News

Ditë zie në familjen Rama, pasi është ndarë nga jeta nëna e kryeministrit Edi Rama. Nuk ka munguar edhe një dedikim nga Greg Rama për ndarjen nga jeta të gjyshes së tij. Në rrjetin social Instagram, ai...

Ndërron jetë nëna e Edi Ramës

para një jave - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë nëna e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës. Lajmin e ka bërë të ditur vet Rama përmes një njoftimi në Facebook, njofton Klan Kosova. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm...

Ndahet nga jeta nëna e Kryeministrit Edi Rama

para një jave - Klan

Ndahet nga jeta nëna e Kryeministrit Edi Rama Aneta Rama, nëna e Kryeministrit Edi Rama është ndarë nga jeta. Lajmin e ka dhënë vetë kreu i qeverisë në një postim në rrjetet sociale, mëngjesin e kësaj...

Ndahet nga jeta Aneta Rama, kryeministri: Prehu në paqe mam!

para një jave - Albeu

Nëna e kryeministrit Rama , Aneta Rama është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare. Lajmin e ka dhënë vetë kryeministri me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook Në postimin e tij, Rama shkruan...

“Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm…”, ndërron jetë nëna e Edi Ramës

para një jave - Standard

Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare ditën e sotme. Kryeministri Edi Rana njoftoi pak minuta më parë përmes rrjeteve sociale humbjen e njeriut të tij më të dashur....

Ndërron jetë Aneta, nëna e kryeministrit Rama

para një jave - Gazeta e re

Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama dhe e Olsi Ramës, Drejtorit të Përgjithshëm të FK Partizani ndërroi jetë sot në moshën 82-vjeçare. Zemra e saj ndali rreth orës 04:00 të mëngjesit të ditës së...

Thaçi i shpreh ngushëllime Ramës për vdekjen e nënës

para një jave - Gazeta e re

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama me rastin e vdekjes së nënë së tij, Aneta Rama. “I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të...

Ndahet nga jeta në moshën 82-vjeçare Aneta, nëna e kryeministrit Edi Rama

para një jave - Shekulli

Aneta Rama është ndarë nga jeta. Lajmin e ka dhënë vetë kryeministri me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook. Postimi: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku...

Ndahet nga jeta Aneta, Rama mesazh të ndjerë për të ëmën

para një jave - Almakos

Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare ditën e sotme (1 gusht). Mësohet se ajo ka ndërruar jetë rreth orës 04:00 të mëngjesit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Kryeministri...

Ndërron jetë nëna e Edi Ramës

para një jave - Syri

Kryeministri Edi Rama ka bere te ditur se ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë kryeministri, përmes një mesazhi rrëqethës në ‘Facebook’,...

Rama humb njeriun më të shtrenjtë, jep mesazhin rrëqethës: Bëre të pamundurën për ne, ishe drita e shtëpisë!

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di që deri sa të shoh dot diellin...

Ndahet nga jeta nëna e kryeministrit Edi Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra

para një jave - Gazeta Tema

Është ndarë sot nga jeta në moshën 82 vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeminitri përmes një postimin në faceboook. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë...

Nëna e tyre u nda nga jeta, Olsi dhe Edi Rama mesazh të afërmve dhe miqve

para një jave - Tetova Sot

Aneta Rama u nda dtën e sotme nga jeta. Për këtë dhimbje në jetën tyre, kryeministri dhe vellai i tij, Olsi, u jane drejtuar me nje mesazh gjithe miqve, te afermve dhe familjareve. Duke i falenderuar per...

Ndahet nga jeta Aneta Rama, nëna e kryeministrit Rama

para një jave - Opinion

Është ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama. Lajmi është konfirmuar nga vetë kryeministri përmes një postimi në “Facebook”. Postimi i Ramës Ishe drita dhe guri këndor...

Ndërron jetë nëna e Kryeministrit Edi Rama

para një jave - GazetaBlic

Kryeministri Edi Rama ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën. Lajmin e ka ndarë përmes një postimi në Facebook ku i kushton fjalët më të ndjera, raporton Gazeta Blic. Njoftimi i plotë: “Ishe...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit, Rama

para një jave - Flaka

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka ndarë vetë kryeministri, me një postim të bërë ne faqen e tij në Facebook. Kryeministri i jep lamtumirën...

Kryeministri Rama në zi, ndahet nga jeta e ëma Aneta: Ishte drita e shtëpisë

para një jave - NOA

Kryeministri Edi Rama është në zi, nëna e tij Aneta është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije vetë kreu i qeverisë, duke ndarë një fotografi të saj dhe fjalë të trishta. “Ishe drita dhe guri...

Ndahet nga jeta Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama

para një jave - Shekulli

Aneta Rama është ndarë nga jeta. Lajmin e ka dhënë vetë kryeministri me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook. Postimi: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku...

para një jave - Ora news

Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare ditën e sotme. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryeministri përmes një postimi në Facebook.

Edi Rama njofton ndarjen nga jeta të njeriut të tij më të dashur

para një jave - Koha Jone

Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare ditën e sotme. Kryeministri Edi Rana njoftoi pak minuta më parë përmes rrjeteve sociale humbjen e njeriut të tij më të dashur....

Ndahet nga jeta nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita e shtëpisë, prehu në paqe mam

para një jave - Panorama

Aneta Rama, nena e kryeministrit Edi Rama eshte ndare nga jeta. Lajmin e hidhur e ka ndare vete Rama me nje postim te bere ne faqen e tij ne Facebook. “Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje...

Ndahet nga jeta Aneta Rama, kryeministri: Ishe drita e guri këndor i shtëpisë, prehu në paqe mam

para një jave - ABC News

Aneta Rama është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare. Lajmin e ka dhënë vetë kryeministri me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook Në postimin e tij, Rama shkruan se “derisa të shoh dot diellin...

Lajm i Fundit/ Ndahet nga jeta Aneta Rama, nëna e Kryeministrit Rama

para një jave - Mapo

Mesohet se mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta Aneta Rama, nëna e Kryeministrit Edi Rama Lajmin e ka bërë të ditur vetë Kryeministri….

Thaçi i shpreh ngushëllime Ramës për vdekjen e nënës

para një jave - Fol

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama për vdekjen e nënës së tij, Aneta Rama. Thaçi përmes një postimi në rrjetin social në Facebook...

Vdes nëna e kryeministrit shqiptar Edi Rama

para një jave - Sinjali

Ka vdekur nëna e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri shqiptar me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook. “E di që deri sa të shoh dot diellin e yjet...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë. Prehu në paqe mam!

para një jave - Shenja

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka ndarë vetë kryeministri, me një postim të bërë ne faqen e tij në Facebook. Kryeministri i jep lamtumirën...

Ndahet nga jeta nëna e kryeministrit Edi Rama

para një jave - Vizion Plus

Nderron jete ne moshen 82 vjecare Aneta Rama, nena e kryeministrit Edi Rama. Lajmi eshte bere i ditur nepermjet nje postimi ne facebook nga vete kreu i qeverise. Postimi i plote i kryeministrit Rama. Ishe...

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

para një jave - Republika

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij. Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna është drita e shtëpisë”...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Edi dhe Olsi mesazh të afërmve dhe miqve: Duke respektuar rregullat…

para një jave - Java News

Pak pas ndarjes nga jeta te nenes se tyre, Aneta Rames, kryeministri dhe vellai i tij, Olsi, u jane drejtuar me nje mesazh gjithe miqve, te afermve dhe familjareve. Duke i falenderuar per mesazhet e pafundme...

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

para një jave - Express.mk

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij. Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna është drita e shtëpisë”...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Edi dhe Olsi mesazh të afërmve dhe miqve. Ja çfarë u kërkojnë

para një jave - Lexo

Pak pas ndarjes nga jeta te nenes se tyre, Aneta Rames, kryeministri dhe vellai i tij, Olsi, u jane drejtuar me nje mesazh gjithe miqve, te afermve dhe familjareve. Duke i falenderuar per mesazhet e pafundme...

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

para një jave - Epoka e Re

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij informon TetovaSot Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë. Prehu në paqe mam!

para një jave - Infokusi

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka ndarë vetë Rama me një postim të bërë ne faqen e tij në Facebook. Kryeministri i jep lamtumirën nënës,...

Ndërron jetë Aneta Rama, kryeministri: Prehu në paqe mam!

para një jave - Tetova Sot

Nëna e kryeministrit Rama, Aneta Rama është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare. Lajmin e ka dhënë vetë kryeministri me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook Në postimin e tij, Rama shkruan...

Thaçi i shpreh ngushëllime Ramës për vdekjen e nënës

para një jave - KosovaPress

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka shprehur ngushëllime kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama me rastin e vdekjes së nënë së tij, Aneta Rama. “I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të...

Kryeministrit Edi Rama i vdes nëna

para një jave - Lajmi.net

Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë kreu i qeverisë shqiptare përmes një postimi në Facebook. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë...

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Thaçi: Ngushëllime i dashur Edi, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë

para një jave - LajmiFundit

Thaçi i ka shprehur ngushëllimet kryeministrit shqiptar për ndarjen nga jeta të nënës së tij, Aneta Rama. TIRANË- Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama...

Lajm i Fundit/ Kryeministri Rama humb të ëmën: Ishe drita e shtëpisë

para një jave - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di që deri sa të shoh dot diellin...

LAJMI I FUNDIT/ Shuhet Aneta Rama, kryeministri: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë…

para një jave - Java News

Ka nderruar jete mamaja e kryeministrit Rama, Aneta. Lajmin e shperndau ne rrjetet sociale vete Edi Rama, duke postuar mesazhin e meposhtem: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra,...

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij, Aneta Ramës. Thaçi ka thënë se bashkëndjenë dhimbjen e thellë me familjen Rama. “I...

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Periskopi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij, Aneta Ramës. Thaçi ka thënë se bashkëndjenë dhimbjen e thellë me familjen Rama. “I...

Postimi prekës i Greg Ramës për humbjen e gjyshes: Këshillat e tua vyera do jenë të paharrueshme

para një jave - LajmiFundit

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka postuar një dedikim prekës për ndarjen nga jeta të gjyshes. “Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo...

Thaçi ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës

para një jave - Arbresh

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për vdekjen e nënës së tij, Aneta Ramës. Thaçi ka thënë se bashkëndjenë dhimbjen e thellë me familjen Rama. “I...

Ndarja nga jeta e nënës së Olsi Ramës, Partizani me mesazh ngushëllues: Humbje e madhe dhe e pazëvendësueshme

para një jave - Newsport

E ëma e drejtorit të përgjithshëm të Partizanit u nda nga jeta sot në moshën 82 vjeçare. Aneta Rama vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa Olsi Rama dhe kryeministri I Shqipërisë Edi Rama kanë marrë lajmin...

Humbën të ëmën, familja Rama mesazh miqve e të afërmve: Ju lutemi të na mirëkuptoni për…

para një jave - LajmiFundit

Pak orë pas ndarjes nga jeta të nënës së tyre, Aneta Rama, në moshën 82-vjeçare, familja Rama iu drejtohet me një mesazh të gjithë miqve, të afërmve dhe familjarëve. Kryeministri Edi Rama dhe vëllai i...

Vdes nëna e Kryeministrit të Shipërisë Edi Ramës

para një jave - Sharri

Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, të ëmën Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë kryeministri, përmes një mesazhi rrëqethës në ‘Facebook’,...

Ndërron jetë nëna e Edi Ramës

para një jave - Zyrtare

Ka ndërruar jetë në moshën 82 vjeçare, Aneta Rama – nëna e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama. Lajmin e ka bërë të ditur vet Kryeministri Rama përmes një njoftimi në Facebook, njofton Klan Kosova. “Ishe...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra

para një jave - Arbresh

Ka ndërruar jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vet Rama përmes një postimi të bërë ne faqen e tij në Facebook. Kryeministri...

Drejtori i Partizanit merr lajmin e hidhur, ndahet nga jeta e ëma e Olsi Ramës

para një jave - Newsport

Drejtori I Përgjithshëm I Partizanit, Olis Rama ka marrë sot në orët e para të mëngjesit lajmin e hidhur se e ëma, Aneta Rama është ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare. Newsbomb.al mëson se Aneta Rama...

Vdes nëna e kryeministrit Rama

para një jave - Ekonomia Online

Aneta Rama, nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama është ndarë nga jeta. Lajmin e ka bërë të ditur vet kryeministri Rama, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook. “Do të na mungosh shumë,...

Ndërron jetë në moshën 82 vjeçare Aneta Rama, nëna e kryeministrit Rama, mesazhi prekës I tij

para një jave - ElbasaniPlus

Kryeministri Rama jep lajmin e trishtë se nëna e tij, Aneta Rama, nuk jeton më. Rama i jep lamtumirën nënës, ndërsa ndër rreshta shkruan “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra,...

Kryeministrit Edi Rama i vdes nëna

para një jave - KosovaPress

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e trishtë...

Vdes nëna e kryeministrit Edi Rama

para një jave - PortaliOnline

Kryeministri Edi Rama është në zi, nëna e tij Aneta është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije vetë kreu i qeverisë, duke ndarë një fotografi të nënës së ndjerë dhe disa...

Edi Ramës i vdes nëna

para një jave - Periskopi

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e dha vetë...

Ndahet nga jeta nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita e shtëpisë

para një jave - Epoka e Re

Aneta Rama, nena e kryeministrit Edi Rama eshte ndare nga jeta. Lajmin e hidhur e ka ndare vete Rama me nje postim te bere ne faqen e tij ne Facebook . “Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje...

Shuhet nëna e Edi Ramës, kryeministri: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë

para një jave - LajmiFundit

TIRANE-Shuhet në moshën 82-vjeçare Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e trishtë e dha vetë kreu i qeverisë shqiptare përmes një...

Ndërron jetë nëna e Edi Ramës

para një jave - Zyrtare

Ka ndërruar jetë nëna e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës. Lajmin e ka bërë të ditur vet Rama përmes një njoftimi në Facebook, njofton Klan Kosova. “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK