http://kariera.mk

Gjosha: Borxhi publik në vend arriti nivele rekord prej 80 përqind të PBB

para një jave - Syri

Ish-ministrja e Integrimit Europian Klajda Gjosha, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se raporti i Standard and Porr dëshmon se borxhi publik në Shqipëri arriti në nivele rekorde, prej 80 përqind...

Raporti i Standard and Poor/ Gjosha: Borxhi publik në vend arriti nivele rekord prej 80 përqind të PBB

para një jave - Syri

Ish-ministrja e Integrimit Europian Klajda Gjosha, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se raporti i Standard and Porr dëshmon se borxhi publik në Shqipëri arriti në nivele rekorde, prej 80 përqind...

Raporti i Standard and Poor, Gjosha: Borxhi publik në vend arriti nivele rekord prej 80 përqind të PBB

para një jave - BalkanWeb

Ish-ministrja e Integrimit Europian Klajda Gjosha, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se raporti i Standard and Porr dëshmon se borxhi publik në Shqipëri arriti në nivele rekorde, prej 80 përqind...

Raporti/ Klajda Gjosha: Rrezikojmë të zhytemi në një krizë të thellë, prej qejfeve të një qeverie të papërgjegjshme

para një jave - NOA

Ish-deputetja e LSI dhe ish-ministre e Integrimit, Klajda Gjosha duke iu referuar Raportit të “Standard & Poor” tha se kjo është një shifër që tregon nivelin e ulët të ekonomisë shqiptare dhe borxhin e...

Raporti i Standard&Poor’s, “tregues katastrofik”, Gjosha: Qeveria vazhdon me PPP-të, ku të varfërit vazhdojnë të varfërohen më shumë…

para një jave - Standard

Pas raportit te publikuar sot nga Standard&Poor me vleresimin per ekonomine e vendit tone, ish-deputetja e e LSI, Klajda Gjosha, thekson se keto te dhena tregojne  se Borxhi publik i vendit arriti në nivele...

Raporti i Standard & Poor’s, Gjosha: Borxhi publik i vendit arriti në nivele rekord prej 80% të PBB

para një jave - Mapo

Ish-deputetja e LSI-së Klajda Gjosha, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me raportin e Standard and Poor’s. Gjosha shkruan se Raporti i Standard & Poor vuri në dukje edhe një herë...

Raporti i Standard&Poor’s, “tregues katastrofik”, ish-deputetja e LSI: Qeveria vazhdon me PPP-të, rëndon barrën e borxhit publik në një mënyrë të fshehtë

para një jave - Panorama

Pas raportit te publikuar sot nga Standard&Poor me vleresimin per ekonomine e vendit tone, ish-deputetja e e LSI, Klajda Gjosha, thekson se keto te dhena tregojne se Borxhi publik i vendit arriti në nivele...

Raporti i Standard and Poor/ Borxhi publik në Shqipëri arriti nivelin rekord prej 80 përqind të PBB

para një jave - LajmiFundit

Ish-ministrja e Integrimit Europian Klajda Gjosha, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se raporti i Standard and Porr dëshmon se borxhi publik në Shqipëri arriti në nivele rekorde, prej 80 përqind...

Raporti i Standard&Poor’s, Gjosha: Borxhi publik i vendit arriti në nivele rekord prej 80% të PBB-së

para një jave - Standard

Ish-deputetja e LSI, Klajda Gjosha deklaron se raporti i Standard & Poor vuri në dukje edhe një herë se Borxhi publik i vendit arriti në nivele rekord prej 80% të Prodhimit të Brendshëm bruto. Postimi...

LSI reagon për raportin e Standard&Poor’s, Gjosha: Borxhi publik i vendit arriti në nivele rekord prej 80% të PBB-së

para një jave - Koha Jone

Ish-deputetja e LSI, Klajda Gjosha deklaron se raporti i Standard & Poor vuri në dukje edhe një herë se Borxhi publik i vendit arriti në nivele rekord prej 80% të Prodhimit të Brendshëm bruto Gjosha shprehet...

LSI reagon për raportin e Standard&Poor’s, Gjosha: Borxhi publik i vendit arriti në nivele rekord prej 80% të PBB-së

para një jave - Gazeta Telegraf

Ish-deputetja e LSI, Klajda Gjosha deklaron se raporti i Standard & Poor vuri në dukje edhe një herë se Borxhi publik i vendit arriti në nivele rekord prej 80% të Prodhimit të Brendshëm bruto Gjosha shprehet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK