http://kariera.mk

QKK-ja ka hapur thirrjen për propozime për “Oscars”

para një muaji - Telegrafi

Ftohen të gjithë të interesuarit që të dërgojnë propozime për konsiderim për çmimin OSCAR për kategorinë për film në gjuhë të huaj (international feature), i cili mund ta përfaqësoj Kosovën këtë vit. Në...

Kosova për të shtatin vit synon ta gjejë kandidatin për “Oscar”

para një muaji - Koha.net

Në të shtatin vit me radhë, Qendra Kinematografike e Kosovës do të përzgjedhë filmin zyrtar që do ta përfaqësojë vendin në garën për nominim për çmimet “Oscars”. Filma të gjatë artistikë, dokumentarë dhe...

Qendra Kinematografike hap thirrje për propozimet për çmimin OSCAR

para një muaji - Kallxo

Qendra Kinematografike ka hapur sot thirrjen për përzgjedhjen e filmit që do të përfaqësojë Kosovës në edicionin ardhshëm të çmimeve OSCAR. Përmes një njoftimi për media QKK-ja fton të gjithë të interesuarit...

QKK-ja ka hapur thirrjen për propozime për OSCAR!

para një muaji - Lajmi.net

Përshkak të pandemisë, Akademia e Oscars ka përcaktuar disa rregulla të reja. Ndër to kryesorja që do të vlej vetëm për edicionin e 93të është për: filmat e përzgjedhur që e kanë pasur shfaqjen teatrale...

Kosova për të shtatin vit synon ta gjejë kandidatin për “Oscar”

para një muaji - Ekonomia Online

Në të shtatin vit me radhë, Qendra Kinematografike e Kosovës do të përzgjedhë filmin zyrtar që do ta përfaqësojë vendin në garën për nominim për çmimet “Oscars”. Filma të gjatë artistikë, dokumentarë dhe...

QKK-ja ka hapur thirrjen për propozime për OSCAR

para një muaji - Zhurnal

Ftohen të gjithë të interesuarit që të dërgojnë propozime për konsiderim për çmimin OSCAR për kategorinë për film në gjuhë të huaj (international feature), i cili mund ta përfaqësoj Kosovën këtë vit. Në...

QKK-ja ka hapur thirrjen për propozime për OSCAR

para një muaji - Koha.net

Ftohen të gjithë të interesuarit që të dërgojnë propozime për konsiderim për çmimin OSCAR për kategorinë për film në gjuhë të huaj (international feature), i cili mund ta përfaqësoj Kosovën këtë vit. Në...

QKK-ja hap thirrjen për propozime për OSCAR

para një muaji - Gazeta Express

Arte Gazeta Express 15/09/2020 14:05 Qendra Kinematografike e Kosovës fton të gjithë të interesuarit që të dërgojnë propozime për konsiderim për çmimin OSCAR për kategorinë për film në gjuhë të huaj (international...

Qendra Kombëtare e Kinematografisë ka hapur thirrjen për propozime për “Oscars”

para një muaji - Sinjali

Lajm i mirë, ftohen të gjithë të interesuarit që të dërgojnë propozime për konsiderim për çmimin OSCAR për kategorinë për film në gjuhë të huaj (international feature), i cili mund ta përfaqësojë Kosovën...

QKK-ja ka hapur thirrjen për propozime për OSCAR!

para një muaji - RTK

Ftohen të gjithë të interesuarit që të dërgojnë propozime për konsiderim për çmimin OSCAR për kategorinë për film në gjuhë të huaj (international feature), i cili mund ta përfaqësoj Kosovën këtë vit. Në...

QKK-ja ka hapur thirrjen për propozime për OSCAR!

para një muaji - Arbresh

Ftohen të gjithë të interesuarit që të dërgojnë propozime për konsiderim për çmimin OSCAR për kategorinë për film në gjuhë të huaj (international feature), i cili mund ta përfaqësoj Kosovën këtë vit. Në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK