http://kariera.mk

Apple prezenton gjeneratën e 8 të Ipad, do të kushtojë 329 dollarë

para 7 dite - Albinfo

Apple ka prezantuar gjeneratën e tetë të iPad’it bazik: një version i ri i iPad’it më të lirë prej 10.2 inçësh, që vjen me procesor A12 (i parë për herë të fundit në iPad Air të 2019’s dhe në modelet iPad...

Apple lanson linjën e re të iPad-ëve

para 7 dite - Shprehja

Modelet nga linja e re huazojnë pamjen e iPad Pro më të ri, të cilat kanë anët katrore dhe nuk e kanë “home button” në pjesën e përparme, shkruan The Independent, transmeton lajmi.net. Sensori i gjurmës...

Në vend të iPhone, Apple prezanton modelet e fundit të iPad

para 7 dite - Gazeta.mk

Ka kaluar 1 vit e gjysmë nga iPad Air i fundit prezantuar nga Apple që do të thotë se tani kompania është gati prë një model të ri. Apple prezantoi sot iPad Air të 2020 dhe ka ngjashmëri të shumta me iPad...

Në vend të iPhone, Apple prezanton modelet e fundit të iPad

para 7 dite - Medial

Ka kaluar 1 vit e gjysmë nga iPad Air i fundit prezantuar nga Apple që do të thotë se tani kompania është gati prë një model të ri. Apple prezantoi sot iPad Air të 2020 dhe ka ngjashmëri të shumta me iPad...

Apple prezanton iPad Air të ri, që duket si iPad Pro – kushton 599 dollarë

para një jave - Tetova Sot

Apple ka prezantuar sot një iPad Air të ri, që ngjason shumë me iPad Pro. Është një ndryshim i rëndësishëm dizajni nga Air i deritashëm, i cili është risjellë në jetë vitin e kaluar, duke hyrë ndërmjet...

Apple lanson linjën e re të iPad-ëve

para një jave - Flaka

Apple ka lansuar një linjë të re të iPad-ve, përfshirë këtu edhe një version të ridizajnuar të Air. Modelet nga linja e re huazojnë pamjen e iPad Pro më të ri, të cilat kanë anët katrore dhe nuk e kanë...

Apple lanson linjën e re të iPad-ëve

para një jave - Lajmi.net

Modelet nga linja e re huazojnë pamjen e iPad Pro më të ri, të cilat kanë anët katrore dhe nuk e kanë “home button” në pjesën e përparme, shkruan The Independent, transmeton lajmi.net. Sensori i gjurmës...

Apple prezanton iPad Air të ri, që duket si iPad Pro – kushton 599 dollarë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 20:09 Apple ka prezantuar sot një iPad Air të ri, që ngjason shumë me iPad Pro. Është një ndryshim i rëndësishëm dizajni nga Air i deritashëm, i cili është risjellë në jetë...

Apple prezanton gjeneratën e tetë të iPad’it bazik 10.2 inçësh – kushton 329 dollarë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 19:56 Apple ka prezantuar gjeneratën e tetë të iPad’it bazik: një version i ri i iPad’it më të lirë prej 10.2 inçësh, që vjen me procesor A12 (i parë për herë të fundit...

Apple lanson disa pajisje të reja

para një jave - Koha.net

Gjiganti teknologjik, Apple, ka lansuar të martën një seri të pajisjeve dhe shërbimeve të reja. Apple ka prezantuar orën e re të mençur, Apple Watch Series 6, që monitoron oksigjenin në gjak për 399 dollarë...

Apple prezanton gjeneratën e tetë të iPad’it bazik 10.2 inçësh

para një jave - RTK

Apple ka prezantuar gjeneratën e tetë të iPad’it bazik: një version i ri i iPad’it më të lirë prej 10.2 inçësh, që vjen me procesor A12 (i parë për herë të fundit në iPad Air të 2019’s dhe në modelet iPad...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK