http://kariera.mk

Rritet numri i të papunëve në Britani të Madhe që kur nisi izolimi nga pandemia COVID-19

para 6 dite - Zhurnal

Norma e papunësisë në Britani të Madhe u rrit për të parën herë që kur nisi izolimi nga pandemia e COVID-19 në muajin mars, por të dhënat treguan se rritja e të papunëve nuk po përshpejtohet. Norma e papunësisë...

Rritet numri i të papunëve në Britani të Madhe që kur nisi izolimi nga pandemia COVID-19

para 6 dite - Telegrafi

Norma e papunësisë në Britani të Madhe u rrit për të parën herë që kur nisi izolimi nga pandemia e COVID-19 në muajin mars, por të dhënat treguan se rritja e të papunëve nuk po përshpejtohet. Norma e papunësisë...

COVID-19, ritet numri i të papunëve në Britani të Madhe

para 6 dite - RTK

Norma e papunësisë në Britani të Madhe u rrit për të parën herë që kur nisi izolimi nga pandemia e COVID-19 në muajin mars, por të dhënat treguan se rritja e të papunëve nuk po përshpejtohet. Norma e papunësisë...

Rritet numri i të papunëve në Britani të Madhe që kur nisi izolimi nga pandemia COVID-19

para 6 dite - Medial

Norma e papunësisë në Britani të Madhe u rrit për të parën herë që kur nisi izolimi nga pandemia e COVID-19 në muajin mars, por të dhënat treguan se rritja e të papunëve nuk po përshpejtohet. Norma e papunësisë...

Rritet numri i të papunëve në Britani të Madhe që kur nisi izolimi nga pandemia COVID-19

para 6 dite - Ekonomia Online

Norma e papunësisë në Britani të Madhe u rrit për të parën herë që kur nisi izolimi nga pandemia e COVID-19 në muajin mars, por të dhënat treguan se rritja e të papunëve nuk po përshpejtohet. Norma e papunësisë...

Nën hipotekë 140.571 apartamente, 1.209 banesa të reja në Shkup

para një jave - Portalb

Gjithsej 12.8 për qind e apartamenteve në vend janë hipotekuar. Nga gjithsej 1,095,579 hipoteka të regjistruara, hipoteka të reja janë 140.571 apartamente, tregojnë të dhëna nga Regjistri i Çmimeve dhe...

Maqedoni, nën hipotekë 140.571 apartamente

para një jave - Flaka

Gjithsej 12.8 për qind e apartamenteve në vend janë hipotekuar. Nga gjithsej 1,095,579 hipoteka të regjistruara, hipoteka të reja janë 140.571 apartamente, tregojnë të dhëna nga Regjistri i Çmimeve dhe...

Shkalla e papunësisë në vendet e OECD-së bie në 7.7 për qind

para një jave - Ekonomia Online

Shkalla e papunësisë në vendet e Organizatës për Bashkëpunim Ekonomik dhe Zhvillim (OECD) për muajin korrik ra në 7.7 për qind në korrik. Sipas OECD-së, shifra ra nga 8 për qind në muajin qershor, por...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK