http://kariera.mk

78 vjet nga Konferenca e Pezës/ Meta: Të bashkohemi kundër pushtimit nga një bandë oligarkësh

para 3 dite - Zhurnal

Presidenti Ilir Meta me anë të një reagimi në rrjetet sociale për 78 vjetorin e Konferencës së Pezës ka dhënë një mesazh politik ku bën thirrje për bashkim kundër asaj që ai e quan pushtimi nga një bandë...

Ruçi përkujton 78-vjetorin e Konferencës së Pezës: Dje të bashkuar për lirinë, sot për Europën

para 3 dite - BalkanWeb

Në kuadër të 78-vjetorit të Konferencës së Pezës, vjen një mesazh nga kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Kryeparlamentari theksoi se Konferenca e Pezës është shenjë e dallueshme në historinë e Shqipërisë. Sipas...

Ruçi përkujton 78-vjetorin e Konferencës së Pezës: Dje të bashkuar për lirinë, sot për Europën

para 3 dite - Koha Jone

Në kuadër të 78-vjetorit të Konferencës së Pezës, vjen një mesazh nga kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Kryeparlamentari theksoi se Konferenca e Pezës është shenjë e dallueshme në historinë e Shqipërisë. Sipas...

Ruçi përkujton 79-vjetorin e Konferencës së Pezës: Dje të bashkuar për lirinë, sot të bashkohemi për Europën

para 3 dite - BalkanWeb

Në kuadër të 79-vjetorit të Konferencës së Pezës, vjen një mesazh nga kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Kryeparlamentari theksoi se Konferenca e Pezës është shenjë e dallueshme në historinë e Shqipërisë. Sipas...

Ruçi: Në Pezë të bashkuar për lirinë, sot të bashkohemi për reformat dhe Europën

para 3 dite - Lexo

Konferenca e Pezës mori vendimin e madh historik për t’u bashkuar për të çliruar e ndryshuar Shqipërinë. Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, përkujtoi sot 78-vjetoritn e Konferencës së Pezës “Konferenca...

78 vjet nga Konferenca e Pezës/ Meta: Të bashkohemi kundër pushtimit nga një bandë oligarkësh

para 3 dite - Top Channel

Presidenti Ilir Meta me anë të një reagimi në rrjetet sociale për 78 vjetorin e Konferencës së Pezës ka dhënë një mesazh politik ku bën thirrje për bashkim kundër asaj që ai e quan pushtimi nga një bandë...

78 vjet nga Konferenca e Pezës/ Meta: Bashkë kundër pushtimit nga një bandë oligarkësh

para 3 dite - Mapo

Presidenti Ilir Meta i mëshon bashkimit të shqiptarëve kundër “pushtimit nga një bandë oligarkësh që kanë uzurpuar institucionet dhe kanë marrë peng të ardhmen e çdo shqiptari dhe atë europiane.” Meta...

Meta: Të bashkohemi kundër një bande oligarkësh

para 3 dite - RTK

Me rastin e 78 vjetorit të Konferencës së Pezës, presidenti Ilir Meta kërkoi një bashkim për të shpëtuar Shqipërinë. Në “Facebook”, Meta tha se është një bandë oligarkësh që ka pushtuar Shqipërinë dhe...

Meta kujton Konferencën e Pezës: Bashkë kundër bandës së oligarkëve

para 3 dite - Albeu

Presidenti Ilir Meta me anë të një reagimi në rrjetet sociale për 78 vjetorin e Konferencës së Pezë s ka dhënë një mesazh politik ku bën thirrje për bashkim kundër asaj që ai e quan pushtimi nga një bandë...

Ilir Meta: Konferenca e Pezës sot na bën thirrje të ngrihemi kundër oligarkëve

para 3 dite - Gazeta Tema

Ilir Meta, si çdo mëngjes, është ngritur me thirrjet për revolt e kryengritje. Por këtë radhë thotë se 78 vjet më parë në Konferencën e Pezës, janë mbledhur edhe kundër oligarkëve. “Pezë do të thotë Shqipëria...

78 vjet nga Konferenca e Pezës/ Meta: Të bashkohemi kundër një bande oligarkësh

para 3 dite - Vizion Plus

Me rastin e 78 vjetorit të Konferencës së Pezës, presidenti Ilir Meta kërkoi një bashkim për të shpëtuar Shqipërinë. Në “Facebook”, Meta tha se është një bandë oligarkësh që ka pushtuar Shqipërinë dhe...

Presidenti Meta: Të bashkohemi kundër pushtimit nga një bandë oligarkësh që kanë uzurpuar institucionet e vendit

para 3 dite - Standard

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka zhvilluar homazhe në Pezë, me rastin e 78-vjetorit të Konferencës së Pezës. Në një mesazh në Facebook, Presidenti Meta shprehet se Pezë do të thotë Shqipëria mbi...

Mesazhi i Metës: Të bashkohemi kundër një bande oligarkësh që kanë marrë peng vendin

para 3 dite - Syri

Një mesazh të fortë ka përcjellë sot Kreu i Shtetit, Ilir Meta. Teksa kujton 78-vjetorin e Konferencës së Pezës, Presidenti Meta i bën thirrje të gjithëve që të bashkohen kundër një pushtimi të ri nga...

Presidenti Meta: Të bashkohemi kundër pushtimit nga një bandë oligarkësh që kanë uzurpuar institucionet

para 3 dite - Koha Jone

Thirrja e fortë publike e Presidentit Meta. Ilir Meta ka zhvilluar homazhe në Pezë, me rastin e 78 vjetorit të Konferencës së Pezës. Nga Peza heroike e Luftës, Kryetari i Shtetit ka bërë thirrjen e madhe...

‘O sot o kurrë’/ Mesazhi i fortë i Metës: Të bashkohemi kundër një bande oligarkësh që kanë marrë peng…

para 3 dite - Syri

Një mesazh të fortë ka përcjellë sot Kreu i Shtetit Ilir Meta. Teksa kujton 78-vjetorin e Konferencës së Pezës, Presidenti Meta i bën thirrje të gjithëve që të bashkohen kundër një pushtimi të ri nga një...

78 vjet nga Konferenca e Pezës/ Meta jep mesazhin e fortë: Të bashkohemi kundër pushtimit nga një bandë oligarkësh që kanë uzurpuar institucionet

para 3 dite - BalkanWeb

TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zhvilluar homazhe në Pezë, me rastin e 78 vjetorit të Konferencës së Pezës. Meta shprehet se Pezë do të thotë Shqipëri. Ai shtoi se sot shqiptarët duhet të bashkohen...

Meta: Një bandë oligarkësh kanë marrë peng të ardhmen e vendit

para 3 dite - Klan

Meta: Një bandë oligarkësh kanë marrë peng të ardhmen e vendit Duke kujtuar 78-vjetorin e Konferencës së Pezës, Presidenti Ilir Meta thotë se e ardhmja e vendit është marrë peng nga një bandë oligarkësh...

Meta i shpallë “luftë” oligarkëve: Të bashkohemi kundër tyre

para 3 dite - Infokusi

Biznesmen që kanë kapur shtetin, duke përfituar në mënyra të ligjshme e jashtëligjshme, të dyshimta e shpesh edhe kriminale, shpesh përmenden edhe në Kosovë e edhe në Shqipëri. Edhe pse fliten edhe emra...

“O sot o kurrë”/ Mesazhi i fortë i Presidentit Meta: Të bashkohemi kundër një bande oligarkësh që kanë uzurpuar institucionet dhe kanë marrë peng…

para 3 dite - Panorama

Një mesazh të fortë ka përcjellë sot Kreu i Shtetit Ilir Meta. Teksa kujton 78-vjetorin e Konferencës së Pezës, Presidenti Meta i bën thirrje të gjithëve që të bashkohen kundër një pushtimi të ri nga një...

Presidenti Meta: Të bashkohemi kundër pushtimit nga një bandë oligarkësh që kanë uzurpuar institucionet e vendit

para 3 dite - Koha Jone

Mesazhi i Presidentit Ilir Meta në Facebook Pezë do të thotë Shqipëria mbi të gjitha! Pezë do të thotë bashkim, kushtrim dhe qëndresë, pa dallim feje, krahine dhe ideje në mbrojtje të interesit kombëtar....

Meta mesazh të fortë nga Peza: Një sekt dhe bandë oligarkësh ka marrë peng të ardhmen e çdo shqiptari. Besa-besë për të shpëtuar Shqipërinë!

para 3 dite - NOA

Presidenti Ilir Meta ishte sot në Pezë, ku dha edhe disa mesazhe të forta politike. Meta mori pjesë në sot, në kujtim të 78 vjetorit të Konferencës së Pezës. ‘Pezë do të thotë Shqipëria mbi të gjitha!”,...

78-vjetori i Konferencës së Pezës, Meta: Më aktuale se kurrë, të bashkohemi kundër oligarkëve

para 3 dite - ABC News

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë sot mesazhe me rastin e 78-vjetorit të Konferencës së Pezës. Në një postim në rrjetet sociale, kreu i shtetit shkruan se ajo ngjarje është më aktuale se kurrë për të lënë...

Meta: “Të bashkohemi kundër një pushtimi të ri… O SOT, O KURRË!

para 3 dite - Illyria

Tiranë, 16 shtator 2020 – Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka përcjellë një mesazh të fortë për qytetarët shqiptarë. . Në një postim në Facebook, me rastin e 78-vjetorit të Konferencës së Pezës, Meta...

“O sot, o kurrë”/ Meta vazhdon thirrjet për kryengritje: Të bashkohemi kundër bandës së oligarkëve

para 3 dite - Java News

Konferenca e Pezës është një nga ngjarjet më të rëndësishme të historisë së Shqipërisë, ku u bënë përpjekje për bashkimin e shqiptarëve kundër pushtuesve nazifashistë. Presidenti Ilir Meta, 78-vjetorin...

78 vjet nga Konferenca e Pezës, Meta: Të bashkohemi kundër pushtimit nga një bandë oligarkësh

para 3 dite - Arbresh

Presidenti Ilir Meta me anë të një reagimi në rrjetet sociale për 78 vjetorin e Konferencës së Pezës ka dhënë një mesazh politik ku bën thirrje për bashkim kundër asaj që ai e quan pushtimi nga një bandë...

Meta, në sulm kundër Ramës dhe me Pezën e Babë Myslymit

para 3 dite - Te Sheshi

Në vijim të një serie thirrjesh kundër qeverisë, gati çdo ditë, duke shfrytëzuar çdo rast, presidenti Meta e bëri këtë dhe në përvjetorin e radhës së Konferencës së Pezës. Sipas tij, edhe te kjo ngjarje...

78-vjetori i Konferencës së Pezës, Presidenti Meta: Më aktuale se kurrë, të bashkohemi kundër bandës së oligarkëve, kanë uzurpuar institucionet

para 3 dite - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë sot mesazhe me rastin e 78-vjetorit të Konferencës së Pezës. Në një postim në rrjetet sociale, kreu i shtetit shkruan se ajo ngjarje është më aktuale se kurrë për të lënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK