http://kariera.mk

A po aplikon opozita shqiptare modelin malazez që mundi Gjukanoviçin: Ngjashmëritë dhe diferencat

para 7 dite - Gazeta Tema

Nga Ylli Pata Me heqjen e koalicionit-tren nga Kushtetuta nga ana e PS-së me opozitën parlamentare, duket se PD dhe aleatët e saj po mendojnë një strategji të ndryshme, që duket se tashmë ka marrë më shumë...

Gjukanoviç: Zgjedhjet në Mal të Zi konfirmuan zhvillimin demokratik

para një jave - Anadolu Agency

Podgoricë Presidenti malazez, Milo Gjukanoviç, tha se zgjedhjet e fundit parlamentare dhe lokale të vendit konfirmuan përparimin në zhvillimin demokratik të shoqërisë malazeze, raporton Anadolu Agency...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - RTK

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - Koha.mk

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - Portalb

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - Kallxo

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - Top Channel

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

Zgjedhjet në Mal të Zi, SHBA: Moment historik për demokracinë

para një jave - Alsat-M

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - BalkanWeb

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

Zgjedhjet në Mal të Zi, SHBA: Moment historik për demokracinë

para një jave - Neshesh

Alsat 14.09.2020 19:57 Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për...

Shpallja e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve në Mal të Zi, ambasadorja e SHBA: “Moment historik” për demokracinë e këtij vendi

para një jave - Panorama

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - Evropa e Lirë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

‘Moment historik për demokracinë’/ SHBA vlerëson shpalljen e rezultatit të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Syri

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA i konsideron historike për demokracinë zgjedhjet në Mal të Zi

para një jave - GazetaBlic

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

Zgjedhjet në Mal të Zi, SHBA: Moment historik për demokracinë

para një jave - Tetova Sot

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

Vjen reagimi i SHBA-ve për shpalljen e rezultateve përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - InfoShqip

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

Zgjedhjet në Mal të Zi, SHBA: Moment historik për demokracinë

para një jave - Flaka

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - Periskopi

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - LajmiFundit

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik” për demokracinë e këtij...

SHBA për zgjedhjet në Mal të Zi: Moment historik për demokracinë

para një jave - Illyria

Podgoricë, 14 shtator 2020 – Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Podgoricë, Judy Rising Reinke, e cilësoi shpalljen e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi si “moment historik”...

Dalin rezultatet zyrtare të zgjedhjeve në Malin e Zi/ Brenda 15 ditëve konstituohet parlamenti

para një jave - Vizion Plus

Komisioni shtetëror i zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve parlamentare të cilat u mbajtën më 30 gusht. Partia demokratike e socialistëve, e presidentit Gjukanovic,...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Kallxo

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - ABC News

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi këtë të hënë ka shpallur dhe rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve të 30 gushtit. Sipas rezultatit rezulton se Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi. Ja mandatet sipas partive

para një jave - Lexo

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Malin e Zi, Gjukanoviq fitues

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 14/09/2020 11:59 Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi, çfarë ndodh tani…

para një jave - Syri

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Mali i Zi, zgjedhjet/ Shpallen rezultatet përfundimtare

para një jave - Top Channel

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi shpalli rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit, në një kohë kur koalicioni qeverisës në vend është vulosur tashmë. Në bazë të rezultateve, Partia...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Koha.net

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Telegrafi

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Malin e Zi, Gjukanoviq fitues

para një jave - GazetaBlic

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

MALI I ZI:KONFIRMOHEN REZULTATET PËRFUNDIMTARE TË ZGJEDHJEVE

para një jave - Klan Macedonia

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Mali i Zi, konfirmohen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve

para një jave - Anadolu Agency

Podgoricë Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Mal të Zi ka konfirmuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve parlamentare të mbajtura në vend më 30 gusht, raporton Anadolu Agency (AA). KSHZ tha se koalicioni...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Zeri

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi. Ja mandatet sipas partive dhe koalicioneve

para një jave - Panorama

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - RTK

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Konfirmohen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi

para një jave - Tetova Sot

Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Mal të Zi ka konfirmuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve parlamentare të mbajtura në vend më 30 gusht, raporton Agjencia Anadollu. KSHZ tha se koalicioni “Me...

Mali i Zi, zgjedhjet! Shpallen rezultatet përfundimtare

para një jave - InfoShqip

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi shpalli rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit, në një kohë kur koalicioni qeverisës në vend është vulosur tashmë. Në bazë të rezultateve, Partia...

Mali i Zi, konfirmohen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve

para një jave - Shenja

Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Mal të Zi ka konfirmuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve parlamentare të mbajtura në vend më 30 gusht, raporton Anadolu Agency (AA). KSHZ tha se koalicioni...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Lajmi.net

Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo Gjukanoviq, ka fituar 30 vende në përbërjen e re të parlamentit, koalicioni “Për Ardhmërinë e Malit të Zi”, 27 deputetë, koalicioni,...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Epoka e Re

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Illyria

Podgoricë, 14 shtator 2020 – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve,...

Mali i Zi, zgjedhjet! Shpallen rezultatet përfundimtare

para një jave - Zyrtare

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi shpalli rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit, në një kohë kur koalicioni qeverisës në vend është vulosur tashmë. Në bazë të rezultateve, Partia...

Millo Gjukanoviq fiton zgjedhjet në Mali të Zi

para një jave - Periskopi

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Malin e Zi, Gjukanoviq fitues

para një jave - Ekonomia Online

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

Mali i Zi, konfirmohen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve

para një jave - Gazeta e re

Koalicioni “Me vendosmëri për Malin e Zi-PDS-Millo Gjukanoviç” ka fituar 30 mandate, kurse lista opozitare “Për ardhmërinë e Malit të Zi” 27 vende në parlamentin e Malit të Zi. Komisioni Shtetëror Zgjedhor...

Shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Mal të Zi

para një jave - Arbresh

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Malin e Zi ka shpallur të hënën rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 30 gushtit. Në bazë të rezultateve, Partia Demokratike e Socialistëve, e presidentit Millo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK