http://kariera.mk

Kërcënim me thikë, dhunë në familje e të dehur në timon, polica arreston 4 persona në Tiranë

para 6 dite - Top Channel

Katër persona janë arrestuar gjatë 24 orëve në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Një shtetas algjerian T. T., 22 vjeç (endacak) u arrestua sepse në rrugën “Ibrahim Rrugova”, në lokalin në pronësi të...

U grindën për zhurmën/ Arrestohet algjeriani, kërcënoi me thikë pronarin e lokalit në Bllok

para 6 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e “ish-Bllokut” në Tiranë. Policia bën me dije se ka arrestuar një 22-vjeçar me origjinë nga Algjeria pasi kërcënoi me thikë pronarin e një...

Nga kanosja me thikë tek dhuna ndaj bashkëshorteve, 4 në pranga në Tiranë në 24 orët e fundit

para 6 dite - BalkanWeb

Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar 4 persona në Tiranë në orët e fundit, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, të arrestuarit akuzohen për dhunë ndaj bashkëshorteve, por edhe...

U grindën për zhurmën/ Arrestohet siriani, kërcënoi me thikë pronarin e lokalit në Bllok

para 6 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e “ish-Bllokut” në Tiranë. Policia bën me dije se ka arrestuar një 22-vjeçar me origjinë nga Siria pasi kërcënoi me thikë pronarin e një lokali....

Tiranë/ Algjeriani endacak kanos pronarin e lokalit, një 55-vjeçar rreh gruan, në pranga edhe një vajzë e dehur në timon

para 6 dite - NOA

Policia e Tiranës tha se janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit...

Arrestohen 4 persona në Tiranë. I riu kanosi me thikë pronarin e lokalit, ja çfarë bën të tjerët

para 6 dite - Koha Jone

Arrestohen në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit algjerian T. T., 22 vjeç (endacak),...

Arrestohen 4 persona në Tiranë. I riu kanosi me thikë pronarin e lokalit, të tjerët… Ja detajet

para 6 dite - Panorama

Kater persona jane vene ne pranga ne Tirane gjate 24 oreve te fundit, te akuzuar për vepra të ndryshme penale. Policia e kryeqytetit ka dhene detaje lidhur me arrestimet e kryera dhe akuzat qe kane cuar...

para 6 dite - Ora news

Një 22-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës në Tiranë. Ai ka prishur qetësinë publike në një lokal në rrugën ‘Ibrahim Rugova’, dhe ka kanosur me thikë pronarin. ”Specialistët për Hetimin e Krimit...

U grindën për zhurmën, pastaj nxorri thikën: Arrestohet siriani në “ish-Bllok”

para 6 dite - ABC News

Një ngjarje e rëndë ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e “ish-Bllokut” në Tiranë. Policia bën me dije se ka arrestuar një 22-vjeçar me origjinë nga Siria pasi kërcënoi me thikë pronarin e një lokali....

Katër të arrestuar në Tiranë, mes tyre një 28 vjeçare

para 6 dite - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit algjerian...

Prishi qetësinë publike dhe kanosi me thikë pronarin e lokalit, arrestohet algjeriani në ‘ish Bllok’

para 6 dite - LajmiFundit

Tiranë Arrestohen në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit algjerian T. T., 22...

Transportonte paligjshëm sirianë, arrestohet 25-vjeçari në Lezhë

para një jave - Zeri

Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës, pasi po transportonte me autobus 12 shtetas sirianë të cilët kishin hyrë në mënyrë të paligjshme në Shqipëri. "Specialistët e Seksionit për Hetimin e...

Transportonte 12 sirianë të paligjshëm me autobus, arrestohet 25-vjeçari në Lezhë

para një jave - Zhurnal

Një 25-vjeçar që transportonte me autobus 12 shtetas sirian, të cilët kishin hyrë në vendin tonë në mënyrë të paligjshme është arrestuar në rrugën Milot-Morinë. I arrestuari E. B., 25 vjeç, banues në Durrës...

Po transportonte 12 sirianë drejt pikës kufitare të Morinës, pranga 25-vjeçarit durrsak

para një jave - Koha Jone

Policia e Lezhës ka arrestuar një 25-vjeçar nga Durrësi, pasi po transportonte me automjet shtetas sirianë. Brenda në mjet kishte 12 sirianë. Policia tha se ka arrestuar shtetasin E.B 25 vjeç, banues në...

Transportonte me autobuz 12 sirianë, arrestohet 25 vjeçari

para një jave - Syri

Një 25 vjeçar është arrestuar në flagrancë pasi u kap duke transportuar ilegalisht 12 sirianë me autobuz. Efektivët e policisë kanë vënë në pranga E.B., 25 vjeç, banues në Durrës. Sipas njoftimit, 25 vjeçari...

Po transportonte 12 sirianë drejt pikës kufitare të Morinës, pranga 25-vjeçarit durrsak

para një jave - BalkanWeb

LEZHË Policia e Lezhës ka arrestuar një 25-vjeçar nga Durrësi, pasi po transportonte me automjet shtetas sirianë. Brenda në mjet kishte 12 sirianë. Policia tha se ka arrestuar shtetasin E.B 25 vjeç, banues...

Transportonte 12 sirianë të paligjshëm me autobus, arrestohet 25-vjeçari në Lezhë

para një jave - Top Channel

Një 25-vjeçar që transportonte me autobus 12 shtetas sirian që kishin hyrë në vendin tonë në mënyrë të paligjshme është arrestuar në rrugën Milot-Morinë. I arrestuari E. B., 25 vjeç, banues në Durrës po...

Transportonte 12 emigrantë të paligjshëm, në pranga 25-vjeçari në Lezhë

para një jave - Koha Jone

Vazhdojnë përsëri tentativat për dhënie ndihmë për kalime të paligjshme në kufi. Kësaj rradhe policia ka arrestuar ne flagrancë një shtetas 25 vjeçar i cili po transportonte 12 shtetas siriane me autobus....

para një jave - Ora news

Një 25 vjeçar është arrestuar në flagrancë pasi u kap duke transportuar ilegalisht 12 sirianë me autobuz. Efektivët e policisë kanë vënë në pranga E.B., 25 vjeç, banues në Durrës. Sipas njoftimit, 25 vjeçari...

Po transportonte 12 siriane, kapet durrsaku në Milot

para një jave - ABC News

Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 25 vjeçar i cili po ndihmonte për të kaluat kufirin në mënyrë të paligjshme disa emigrantë. Sipas policisë shtetasi me iniciale E.B., nga Durrësi po transportonte...

Nga prostitucioni tek trafiku i kokainës, Policia e Tiranës prangos 5 persona në 24 orët e fundit

para një jave - Koha Jone

Policia e Tiranës njofton se në 24 orët e fundit ka arrestuar 5 persona, për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, është vënë në pranga një shtetase e shpallur në kërkim për veprën penale të prostitucionit....

Nga prostitucioni tek trafiku i kokainës, Policia e Tiranës prangos 5 persona në 24 orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

Policia e Tiranës njofton se në 24 orët e fundit ka arrestuar 5 persona, për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, është vënë në pranga një shtetase e shpallur në kërkim për veprën penale të prostitucionit....

Pesë të arrestuar në Tiranë, mes tyre një 21 vjeçare e akuzuar për prostitucion

para një jave - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar pesë persona, të akuzuar për vepra ë ndryshme penale me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Ndalohet një shtetase e shpallur në kërkim. Nga Seksioni...

Milot/ Durrsaku kapet duke transportuar me autobus 12 sirianë. Çfarë thotë policia

para një jave - Panorama

Policia e Lezhës ka arrestuar një 25-vjeçar, i cili po transportonte me autobus 12 shtetas sirian, të cilët kishin hyrë në Republikën e Shqipërisë në mënyrë të paligjshme. Sipas policisë, në pranga është...

Kavajë/Kapet 21-vjeçari i kërkuar për prostitucion. Policia arreston edhe 4 persona të tjerë në Tiranë (DETAJET)

para një jave - Panorama

Policia e Tiranës ka arrestuar 5 persona për vepra të ndryshme penale. Në njoftimin e fundit, blutë e kryeqytetit bëjnë të ditur se një prej të arrestuarve ishte në kërkim, pasi gjykata e Kavajës e kishte...

Anglezi tenton të kalojë në Portin e Durrësit me BMW të vjedhur, arrestohet

para një jave - Syri

Ndalohet një shtetas anglez, për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”. Shërbimet e Policisë Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve ndërkufitare, kanë intensifikuar...

Anglezi kapet në Durrës me makinë të vjedhur dy javë më parë në Angli

para një jave - Zeri

Një shtetas anglez është ndaluar nga policia e Durrësit, pasi rezultoi që mjeti me të cilin lëvizte ishte i vjedhur në Angli. Sipas informacioneve, 55 vjeçari me iniciale K.C. ka rënë në “rrjetën” e Policisë...

Me BMW të vjedhur, arrestohet anglezi në Durrës

para një jave - Zhurnal

Durrës – Një shtetas anglez është vënë në prangat e policisë së Durrësit për shkak se akuzohet për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”. Si rezultat i kontrolleve të shtuara, është kaluar në vijën...

Transportonte 12 sirianë të paligjshëm me autobus, arrestohet 25-vjeçari në Lezhë

para një jave - LajmiFundit

Një 25-vjeçar që transportonte me autobus 12 shtetas sirian, të cilët kishin hyrë në vendin tonë në mënyrë të paligjshme është arrestuar në rrugën Milot-Morinë. I arrestuari E. B., 25 vjeç, banues në Durrës...

Me BMW të vjedhur, arrestohet anglezi në Durrës

para një jave - Top Channel

Durrës – Një shtetas anglez është vënë në prangat e policisë së Durrësit për shkak se akuzohet për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”. Si rezultat i kontrolleve të shtuara, është kaluar në vijën...

55-vjeçari anglez arrestohet në Durrës me BMW të vjedhur

para një jave - Gazeta Tema

Një 55-vjeçar anglez është arrestuar në Portin e Durrësit pasi tentoi të hynte në Shqipëri me një makinë të vjedhur. Gjatë kontrollit në vijën e dytë nga autoritetet doganore, u zbulua se automjeti tip...

Anglezi me “BMW” ndalohet në Portin e Durrësit. Çfarë zbuloi policia për mjetin e 55 vjeçarit

para një jave - Panorama

Policia e Durrësit ka ndaluar një shtetas anglez, për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”. Shërbimet e Policisë Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve ndërkufitare,...

Anglezi tenton të kalojë në Portin e Durrësit me BMW të vjedhur, arrestohet

para një jave - Mapo

DURRËS – Ndalohet një shtetas anglez, për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”. Shërbimet e Policisë Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve ndërkufitare, kanë intensifikuar...

Nga prostitucioni tek trafiku i kokainës, Policia e Tiranës prangos 5 persona në 24 orët e fundit

para një jave - LajmiFundit

Policia e Tiranës njofton se në 24 orët e fundit ka arrestuar 5 persona, për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, është vënë në pranga një shtetase e shpallur në kërkim për veprën penale të prostitucionit....

Ndalohet në Portin e Durrësit anglezi me “BMW”, pas verifikimeve zbulohet që makina…

para një jave - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka ndaluar një shtetas anglez, për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”. Shërbimet e Policisë Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve ndërkufitare,...

Me “BMW” të vjedhur në Angli/ 55-vjeçari përfundon në pranga

para një jave - Vizion Plus

Në prangat e policisë mëngjesin e kësaj të marte ra një 55-vjeçar. Ai u kap me një “BMW” të vjedhur në Angli. 55-vjeçari u arrestua në Portin e Durrësit, aty ku ju nënshtrua një kontrolli të imtësishëm....

55-vjeçari anglez arrestohet në Durrës me BMW të vjedhur

para një jave - Klan

55-vjeçari anglez arrestohet në Durrës me BMW të vjedhur Një 55-vjeçar anglez është arrestuar në Portin e Durrësit pasi tentoi të hynte në Shqipëri me një makinë të vjedhur. Gjatë kontrollit në vijën e...

para një jave - Ora news

Një shtetas anglez është ndaluar nga policia e Durrësit, pasi rezultoi që mjeti me të cilin lëvizte ishte i vjedhur në Angli. Sipas informacioneve, 55 vjeçari me iniciale K.C. ka rënë në “rrjetën” e Policisë...

Dyshohet e vjedhur në Angli, bllokohet një makinë në portin e Durrësit

para një jave - NOA

Bllokohet në portin e Durrësit, një makinë e cila dyshohet të jetë vjedhur në Angli. Si rezultat i kontrolleve të shtuara nga Policia Kufitare, bazuar edhe në analizën e riskut, është kaluar në vijën e...

Arrestohet anglezi me BMW te vjedhur në Durrës

para një jave - ABC News

Policia e Durrësit ka arrestuar një anglez, i cili akuzohet për “Trafikimi të mjeteve motorike”. Sipas bluve si rezultat i kontrolleve të shtuara, bazuar edhe në analizën e riskut të bërë nga shërbimet...

Ndalohet në Portin e Durrësit anglezi me “BMW”, pas verifikimeve zbulohet që makina…

para një jave - Lexo

Policia e Durrësit ka ndaluar një shtetas anglez, për veprën pe nale “Tr afikimi i mjeteve motorike”. Shërbimet e Policisë Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe go ditjen e kr imeve ndërkufitare,...

Ndalohet në Portin e Durrësit anglezi me “BMW”, pas verifikimeve zbulohet që makina ishte vjedhur

para një jave - Almakos

Policia e Durrësit ka ndaluar një shtetas anglez, për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”. Shërbimet e Policisë Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe goditjen e krimeve ndërkufitare,...

Me BMW të vjedhur, arrestohet anglezi në Durrës

para një jave - LajmiFundit

Durrës – Një shtetas anglez është vënë në prangat e policisë së Durrësit për shkak se akuzohet për veprën penale “Trafikimi i mjeteve motorike”. Si rezultat i kontrolleve të shtuara, është kaluar në vijën...

I ishte bërë makth 29-vjeçares, i shkoi edhe në banesë, arrestohet i riu përndjekës në Tiranë

para një jave - Mapo

TIRANË – Arrestohet në flagrancë një 25-vjeçar që i ishte bërë makth një vajzë 29-vjeçare. E. K., 25 vjeç, i ka shkuar edhe në banesë vajzës, ku është zënë me vëllanë e saj, ndërsa këtij të fundit i ka...

Përndoqi 29-vjeçaren dhe u konfliktua me vëllanë e saj/ Arrestohet 25-vjeçari i shpallur në kërkim

para një jave - Top Channel

Është kapur dhe ndaluar në Tiranë një 25-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar për veprat penale “Përndjekja”, “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta” dhe “Shkatërrim prone”. Bëhet fjalë për shtetasin E. K.,...

Përndjek 29-vjeçaren, konfliktet edhe me vëllain e saj. Pranga të riut në Tiranë

para një jave - BalkanWeb

Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim kombëtar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 u bë arrestimi në flagrancë, për veprat penale “Përndjekja”, “Mbajtja pa...

Përndiqte këmba-këmbës të renë dhe sulmoi me thikë të vëllain, arrestohet 25 vjeçari në Tiranë

para një jave - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar një 25 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar. I riu akuzohet për veprat penale “Përndjekja”, “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta” dhe “Shkatërrim prone”. E. K., 25 vjeç mësohet...

Përndiqte prej kohësh 29-vjeçaren, i shkon në banesë e zihet me vëllanë e saj, arrestohet i riu

para një jave - Shekulli

Publikuar më 14.09.2020 nga Doriana Cepunaj Një 25-vjeçar ka rënë në pranga pasi përndiqte vazhdimisht për një periudhë kohe shtetasen A. A., 29 vjeçe. 25-vjeçari ka shkuar në banesën e së resë dhe është...

Përndjek një vajzë, konfliktohet me vëllanë e saj dhe i dëmton makinën/ Pranga të riut

para një jave - NOA

Një person i akuzuar për përndjekje ndaj një vajze, është vënë në prangat policisë Tiranë. I arrestuari është E. K., 25 vjeç, i cili akuzohet se ka përndjekur vazhdimisht për një periudhë kohe 29-vjeçaren...

Bëri sherr me vëllanë e “fiksimit” dhe i dëmtoi makinën, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë

para një jave - ABC News

Një 25-vjeçar me iniciale E.K. është arrestuar nga policia pasi kishte përndjekur një vajzë 29-vjeçare. Ai ka shkuar në banesën e saj ku është konfliktuar me vëllanë e vajzës dhe i ka dëmtuar atij mjetin...

Kapet 25-vjeçari/ Përndiqte 29-vjeçaren, i shkon në banesë dhe...

para një jave - Syri

Policia e Tiranës deklaroi se ka arrestuar një 25-vjeçar, i cili përndiqte një 29-vjeçare. Jo vetëm kaq, por ai i ka shkuar edhe asaj në banesë, duke u konfliktuar me vëllain e saj. Atij i ka dëmtuar edhe...

Tiranë/ Përndoqi 29-vjeçaren, i shkoi në shtëpi dhe u konfliktua me të vëllain e saj, arrestohet i riu i shpallur në kërkim

para një jave - Java News

Është kapur dhe ndaluar në Tiranë një 25-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar për veprat penale “Përndjekja”, “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta” dhe “Shkatërrim prone”. Bëhet fjalë për shtetasin E. K.,...

Përndjek 29-vjeçaren, konfliktet edhe me vëllain e saj. Pranga të riut në Tiranë

para një jave - LajmiFundit

Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim kombëtar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 u bë arrestimi në flagrancë, për veprat penale “Përndjekja”, “Mbajtja pa...

Përndiqte 29-vjeçaren, i riu shkon në banesë e zihet me vëllanë e saj. Më pas i gërvisht dhe makinën

para një jave - Almakos

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi i ishte bërë makth një vajze 29-vjeçare. 25-vjeçari me iniciale E.K i ka shkuar ne banesë të resë, ndërsa është zënë me vëllanë e saj. Ai nuk është ndalur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK