http://kariera.mk

Propozim në Gjermani: 4 ditë pune ose orar të shkurtuar

para 6 dite - Iliria News

Një recesion nuk është aspak një kohë e mirë për t’i kërkuar shefit tuaj rritje page. Prandaj, IG Metall, sindikata më e madhe në Gjermani, po kërkon mënyra të reja që anëtarët e saj të mund të përfitojnë...

Kush janë punët ku shqiptarët punojnë me orë të zgjatura

para 6 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 16/09/2020 9:31 Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit...

Propozim në Gjermani: 4 ditë pune ose orar të shkurtuar

para 6 dite - Lajm

Një recesion nuk është aspak një kohë e mirë për t’i kërkuar shefit tuaj rritje page. Prandaj, IG Metall, sindikata më e madhe në Gjermani, po kërkon mënyra të reja që anëtarët e saj të mund të përfitojnë...

Zbuloni punët ku shqiptarët punojnë me orë të zgjatura!

para 6 dite - Mapo

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Zbuloni punët ku shqiptarët punojnë me orë më të zgjatura! Administrata më me fat

para 6 dite - Mapo

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Punët ku shqiptarët shfrytëzohen e nuk paguhen sa duhet, kush janë më me fat

para 6 dite - Albeu

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës , pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Zbuloni në cilat punë shqiptarët punojnë me orë të zgjatura

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 16.09.2020 nga Enida Vërça Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit...

Propozim në Gjermani: 4 ditë pune ose orar të shkurtuar

para 6 dite - Pa censure

Një recesion nuk është aspak një kohë e mirë për t’i kërkuar shefit tuaj rritje page. Prandaj, IG Metall, sindikata më e madhe në Gjermani, po kërkon mënyra të reja që anëtarët e saj të mund të përfitojnë...

para 6 dite - Ora news

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Zbuloni se në cilat punë shqiptarët punojnë me orë më të zgjatura, më me fat janë…

para 6 dite - Panorama

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Ja punët ku shqiptarët punojnë me orë më të zgjatura

para 6 dite - Syri

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Administrata më me fat, ja punët ku shqiptarët punojnë me orë më të zgjatura

para 6 dite - BalkanWeb

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Administrata më me fat, zbuloni se në cilat punë shqiptarët punojnë me orë më të zgjatura

para 6 dite - ABC News

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Cilat janë profesionet që shqiptarët punojnë me orë më të zgjatura/ Më me fat janë…

para 6 dite - Java News

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Zbuloni se në cilat punë shqiptarët punojnë me orë më të zgjatura

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për orët shtesë. Sipas të dhënave të INSTAT punonjësit e tregtisë, fabrikave dhe ndërtimit...

Propozim në Gjermani: 4 ditë pune ose orar të shkurtuar

para 6 dite - Aktuale

Një recesion nuk është aspak një kohë e mirë për t’i kërkuar shefit tuaj rritje page. Prandaj, IG Metall, sindikata më e madhe në Gjermani, po kërkon mënyra të reja që anëtarët e saj të mund të përfitojnë...

Propozim në Gjermani: 4 ditë pune ose orar të shkurtuar

para 7 dite - Gazeta.mk

Një recesion nuk është aspak një kohë e mirë për t’i kërkuar shefit tuaj rritje page. Prandaj, IG Metall, sindikata më e madhe në Gjermani, po kërkon mënyra të reja që anëtarët e saj të mund të përfitojnë...

Propozimi në Gjermani: 4 ditë pune ose orar të shkurtuar

para 7 dite - Albinfo

Hubertus Heil, ministri gjerman i Punës, tha se orari i shkurtuar i punës, dhe një pagë e shkurtuar, mund të ishte “një masë e përshtatshme” Një recesion nuk është aspak një kohë e mirë për t’i kërkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK