http://kariera.mk

Nënshkruhet memorandumi për mbjelljen e pis have nëpër hapësirat gjelbëruese të rrugëve të Kosovës

para 6 dite - Telegrafi

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Nënshkruhet memorandum bashkëpunimi për mbjelljen e pis have nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - Sinjali

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa zotohen të mbjellin pemë nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - Koha.net

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa memorandum për mbjelljen e pis have nëpër rrugët e Kosovë

para 6 dite - RTK

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Nënshruhet memorandumi për shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese

para 6 dite - GazetaBlic

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa memorandum për mbjelljen e pishave nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - Zeri

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa merren vesh për të mbjell pisha nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - Infokusi

Shumë shpejtë rrugë të ndryshme nëpër Kosovë do të kenë anash pisha të mbjellura. Kështu të paktën thuhet pas një memorandumi që arritën dy ministrat, Besian Mustafa i Bujqësisë dhe Arban Abrashi i Infrastrukturës....

Rreth autoudhave, rrugëve nacionale dhe rajonale do të mbillen pisha

para 6 dite - Lajmi.net

Sipas njoftimit të MI-së, qëllimi i këtij memorandumi është pyllëzimi dhe shtimi i sipërfaqeve të reja gjelbëruese, që paraqesin interes për mjedisin dhe pyjet publike të Republikës së Kosovës dhe duke...

Nënshkruhet memorandumi për mbjelljen e pis​have nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - Epoka e Re

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa, memorandum për shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese rreth rrugëve

para 6 dite - PortaliOnline

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa memorandum për mbjelljen e pishave nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - KosovaPress

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa memorandum për mbjelljen e pis​have nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - Arbresh

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa memorandum për mbjelljen e pis have nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - Epoka e Re

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

Abrashi e Mustafa memorandum për mbjelljen e pis​have nëpër rrugët e Kosovës

para 6 dite - Ekonomia Online

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka nënshkruar memorandum bashkëpunimi me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, për pyllëzimin dhe shtimin e sipërfaqeve gjelbëruese në sipërfaqet rreth autoudhëve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK