http://kariera.mk

‘Kafshë e rrallë politike’ Edi Rama thotë fjalët më të mira në ditëlindjen e Fatos Nanos

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 16/09/2020 10:50 Edi Rama ka përcjellë në rrjetin social një urim të gjatë për ish drejtuesin e PS-së dhe ish kryeministrin e Shqipërisë Fatos Nano. Jo shpesh shikon që kryeministri...

Rama uron Fatos Nanon për ditëlindjen: Kuptohemi në ajër, i nxori socialistët nga shkretëtira

para 4 dite - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama i dedikoi një urim të gjatë për ditëlindje liderit historik të Partisë Socialiste, Fatos Nano. Urimi i Ramës është i veçantë, ku ka ndërthurur historinë dhe rrëfimin për rrugëtimin...

"Vrasja e babait", Rama uron Nanon për ditëlindje

para 4 dite - Albeu

Kryeministri Edi Rama i ka uruar ditëlindjen paraardhësit të tij në Partinë Socialiste , Fatos Nanos. Në ditëlindjen e 68-të të Nanos, Rama thotë se do të kishte dëshirë që të shkruante një libër dhe të...

“Presorin garip të Ekonomikut” as prangat nuk e ndalën të bëhej ‘kafshë e rrallë’ politike”, Rama-Nanos: Edhe 100!

para 4 dite - NOA

Kryeministri Edi Rama ka vendosur të urojë sot paraardhësin e tij në krye të Partisë Socialiste, ish-liderin historik, Fatos Nano. Fatos Nano mbushi sot 68-vjeç. Pas marrjes së PS-së nga Rama dhe largimit...

“I nxori socialistët nga shkretëtira pas varrosjes së Partisë së Punës”, Rama uron Fatos Nanon për ditëlindje: Nga birësimi im, te “vrasja e babait”, tani marrëdhënia jonë…

para 4 dite - Panorama

Kryeministri dhe kreu i PS-se, Edi Rama ka uruar sot ish liderin e socialisteve, Fatos Nanon, per ditelindjen e tij, me nje shenim te gjate ne faqen e tij ne Facebook. Me nje foto, qe sic e cileson vete...

“Mbajti timonin e PS në të përpjeta e të tatëpjeta,” Rama uron Fatos Nanon për ditëlindje: Marrëdhënia mes nesh ushqehet shëndetshëm (2 fjalë për foton e zgjedhur)

para 4 dite - BalkanWeb

Nga Edi Rama FATOS NANO u gjend në krye kur armata e shpartalluar komuniste kryente funeralin e Partisë së Punës në mes të shkretëtirës, me flamurin e rreckosur të diktaturës së proletariatit në gjysëm...

Rama uron Fatos Nanon për ditëlindje: Marrëdhënia mes nesh ushqehet shëndetshëm

para 4 dite - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka uruar paraardhësin e tij në krye të Partisë Socialiste Fatos Nano në përvjetorin e tij të lindjes. Ai ka zgjedhur ta uroj ish-liderin socialist të cilin e quan shofer i turnit...

Ditëlindja e Fatos Nanos/ Rama: Unë e 'vrava babain', por tani shkojmë mirë

para 4 dite - Syri

Kryeministri Edi Rama reagoi sot me rastin e ditëlindjes së ish-kreut të PS, Fatos Nano. Ja mesazhi i tij: FATOS NANO u gjend në krye kur armata e shpartalluar komuniste kryente funeralin e Partisë së...

Profili joskematik i Fatos Nanos në syrin e Edi Ramës dhe një urim për liderin historik të socialistëve

para 4 dite - Gazeta Tema

Nga Edi Rama FATOS NANO u gjend në krye kur armata e shpartalluar komuniste kryente funeralin e Partisë së Punës në mes të shkretëtirës, me flamurin e rreckosur të diktaturës së proletariatit në gjysëm...

“Birësimi” im në familjen socialiste me bekimin e Fatosit”/ Rama uron Nanon për ditëlindje: E mbajti timonin e PS në të përpjeta e të tatëpjeta

para 4 dite - Java News

Kryeministri Edi Rama ka uruar për ditëlindje, ish- kryeministrin Fatos Nano. Përmes një postimi në facebook, kreu i qeverisë sjell në vëmendje rrugëtimin e Fatos Nanos në PS, për të cilin thotë se e drejtoi...

Ky është urimi i Edi Ramës për ditëlindjen e Fatos Nanos

para 4 dite - Epoka e Re

Kryetari i Partisë Socialiste e kryeministri shqiptar, Edi Rama në një urim për ditëlindjen e liderit historik të partisë së tij, Fatos Nano, ka bërë një përshkrim të jetës dhe sakrificës së tij politike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK