http://kariera.mk

Gjilan: Një grua shkel me veturë një këmbësore e cila lëndohet

para 4 dite - Insajderi

Një grua në Gjilan teksa po drejtonte veturën ka shkelur një këmbësore në rrugë. Femra e lënduar është dërguar ne tretman mjekësor kur më pas është liruar. Njoftimi i plotë i Policisë: Raportohet se e...

Dërgohet në mbajtje një grua pasi sulmoi fizikisht fëmijët e më pas anëtarët tjerë të familjes

para 4 dite - Insajderi

Në Podujevë një grua është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj anëtarëve të familjes. Fillimisht ajo kishte rrahur fëmijët e saj e më pastaj edhe pjesëtarët e tjerë të familjes. Ngjarja ka ndodhur...

Aksident trafiku, vdes shoferi në Shalë të Lipjanit

para 4 dite - Alsat-M

Një person ka mbetur i vdekur në një aksident trafiku që ndodhi në Shalë të Lipjanit. Policia e Kosovës ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur meqë shoferi tashmë i ndjeri derisa ishte duke drejtuar veturën...

Vrasja në Bathore/ Frikë nga një hakmarrje e mundshme, policë të armatosur ruajnë banesën

para 4 dite - Zhurnal

TIRANË- Prej ditës së djeshme policia e shtetit vijon të mbajë nën monitorim vendin e ngjarjes në Bathore, ku Agron Tanushi  vrau me armë zjarri kunatën e tij, Jetmira Hasani. Para banesës ku ndodhi krimi...

Vrau ish-kunatën me pushkë pas konflikteve për shtëpinë, i riu ende në arrati. Merret në mbrojtje familja e autorit

para 4 dite - BalkanWeb

Vijon të jetë ende në arrati autori i vrasjes së 34-vjeçares Jetmira Hasani mbrëmë në Bathore. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se 31-vjeçari Agron Tanushi akuzohet se për motive të dobëta...

Goditet me veturë një këmbësore në Gjilan

para 4 dite - Zhurnal

Një këmbësore është goditur nga një veturë ditën e martë në Gjilan. Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 12:30, transmeton Telegrafi. “Raportohet se e dyshuara femër kosovare përderisa ishte...

U vra nga ish-kunati, kush është Jetmira Hasani (Foto)

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 16.09.2020 nga Enida Vërça Shtetasja Jetmira Hasani u vra pasditen e 15 shtatorit nga ish-kunati i saj Agron Tushi bë Bathore. Jetmira Hasani dhe ish- kunati i saj, Agron Tanushi ishin të...

Vrau ish-kunatën për qesen e mbeturinave, autori ende në arrati, policia i merr në mbrojtje familjen

para 4 dite - Mapo

Vijon të jetë ende në arrati autori i vrasjes së 34-vjeçares, Jetmira Hasani, mbrëmë në Bathore. 31-vjeçari Agron Tanushi, kunat me viktimën, e qëlloi Jetmirën me armë zjarri pushkë, duke i marrë jetën...

Rrahu fëmijët e gjithë familjen, çka ndodhi me gruan nga Podujeva

para 4 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 16/09/2020 10:24 Policia në Podujevë ka arrestuar një grua e cila ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj, e më pas edhe anëtarëve tjerë të familjes Rasto ka ndodhur pasditen...

Vrau ish-kunatën me pushkë, i riu ende në arrati. Të dy të pajisur me urdhra-mbrojtje pas konflikteve për shtëpinë

para 4 dite - BalkanWeb

Vijon të jetë ende në arrati autori i vrasjes së 34-vjeçares Jetmira Hasani mbrëmë në Bathore. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se 31-vjeçari Agron Tanushi akuzohet se për motive të dobëta...

Vrasja në Bathore/ Frikë nga një hakmarrje e mundshme, policë të armatosur ruajnë banesën

para 4 dite - Top Channel

TIRANË- Prej ditës së djeshme policia e shtetit vijon të mbajë nën monitorim vendin e ngjarjes në Bathore, ku Agron Tanushi  vrau me armë zjarri kunatën e tij, Jetmira Hasani. Para banesës ku ndodhi krimi...

Goditet me veturë një këmbësore në Gjilan

para 4 dite - Telegrafi

Një këmbësore është goditur nga një veturë ditën e martë në Gjilan. Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 12:30, transmeton Telegrafi. “Raportohet se e dyshuara femër kosovare përderisa ishte...

Detajet e atentatit në Tiranë, përse tritoli ishte vendosur në anën e pasagjerit

para 4 dite - Klan

Detajet e atentatit në Tiranë, përse tritoli ishte vendosur në anën e pasagjerit Preng Gjini, të cilit pasditen e së martës iu bë atentat me tritol në makinë, ndodhet në gjendje të stabilizuar në Spitalin...

Arrestohet një femër në Podujevë, ushtroi dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj

para 4 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e hënë në Podujevë. Policia bën të ditur se ka arrestuar një femër në Podujevë, pasi që e njëjta ka ushtruar dhunë fizike...

Kjo ishte gruaja që u vra dje nga kunati

para 4 dite - Medial

Jetmira Hasani u vra dje me armë zjarri nga kunati i saj Agron Tanushi. Raportohet se ata Tanushi ishin të pajisur të dy me urdhër mbrojtje nga njëri- tjetri, por kjo nuk u shërbeu për të qëndruar larg,...

Vazhdon rreziku për jetën për Preng Gjinin/ Do të bëjë një operacion në sy (DETAJET)

para 4 dite - Vizion Plus

Preng Gjini, që mbeti i plagosur rëndë mbrëmjen e të martës në një atentat mafioz me tritol, vazhdon të jetë në rrezik për jetën. Drejtori i spitalit të Traumës, Arben Zenelaj konfirmoi për “Vizion Plus”...

Atentati ndaj Preng Gjinit, shoqërohen në Rrëshen 6 persona

para 4 dite - Vizion Plus

Policia është vënë në ndjekje të personit/ave që i bënë atentat Preng Gjinit mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Vizion Plus bëjnë të ditur se në aksionin e forcave të Drejtorisë së Policisë Vendore...

Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohet një person

para 4 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 16/09/2020 10:00 Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës,...

Arrestohet në Podujevë e dyshuara për rrahje të fëmijëve dhe anëtarëve të familjes

para 4 dite - Kallxo

Policia e Kosovës ka hapur gjatë ditës së djeshme një rast të dhunës në familje në Podujevë. Sipas njoftimit, dje rreth orës 16:00 është bërë arrestimi i të dyshuarës e cila kishte ushtruar dhunë fizike...

Ushtroi dhunë ndaj familjes, arrestohet një grua

para 4 dite - Zeri

Një grua nga Podujeva është arrestuar me datë 14.09.2020 nën dyshimin për veprën penale "Dhunë familjare". Sipas Policisë, e dyshuara ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj, e më pas edhe ndaj anëtarëve...

Jetmira u ekzekutua me dy plumba pushke! Ishte pajisur me urdhër mbrojtje

para 4 dite - Syri

Jetmira Hasani është qëlluar me dy plumba pushke nga kunati i saj Agron Tanushi, mbrëmjen e djeshme në Bathore. Në banesë policia ka sekuestruar edhe armën e përdorur nga autori. Ky i fundit vijon të jetë...

Detaje nga atentati me eksploziv në Tiranë/ Preng Gjini, në reanimacion

para 4 dite - Zhurnal

Preng Gjini i cili u plagos dje pas një atentati me eksploziv, ndodhet ende në reanimacion, në gjendje të rëndë për jetën. Burime nga Spitali i Traumës thonë se orët në vazhdim do të jenë vendimtare për...

La pas vajzën 8 vjeç, kjo është gruaja që u ekzekutua mbrëmë nga kunati

para 4 dite - Albeu

Jetmira Hasani, 34 vjeçe është viktima e ngjarjes makabre mbrëmjen e kaluar në Bathore, e cila u qëllua me armë zjarri nga kunati i saj Agron Tanushi për çështje pronësie. Varrimi i së ndjerës do të bëhet...

Krimi në Bathore/ Jetmira Hasani kishte urdhër mbrojtjeje nga ish-kunati

para 4 dite - Vizion Plus

Dalin në dritë të tjera detaje nga vrasja e ndodhur mbrëmjen e të martës në rrugën Apollonia në zonën e Bathores. Viktima, Jetmira Hasani, ishte e ndarë nga bashkëshorti prej disa kohësh. Ajo jetonte në...

Preteksi pse hodhi mbeturinat, por me motiv konfliktet për pronën, vret ish-bashkëshorten e vëllait

para 4 dite - NOA

Ngjarja e pasdites së djeshme, e ndodhur në Bathore, ka tronditur opinionin publik. Agron Tanushi vrau me armë zjarri kunatën e tij, Jetmira Hasani, dhe më pas është larguar menjëherë nga vendngjarja....

Aksident masiv në Elbasan/ Përplasen 3 makina, plagosen 2 persona

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 16.09.2020 nga Enida Vërça Një aksident masiv ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Mësohet se si pasojë e përplasjes së 3 automjeteve, janë plagosur 2 persona. Identiteti i tyre ende nuk...

Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohet një person

para 4 dite - Telegrafi

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka thënë për Telegrafin...

Rrah fëmijët dhe familjarët, arrestohet qytetarja nga Podujeva

para 4 dite - Koha.net

Një qytetare e Podujevës është arrestuar të hënën, shkaku që kishte ushtruar dhunë ndaj fëmijëve dhe familjarëve të saj. Në raportin 24-orësh e të së mërkures të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se viktimat...

Aksident trafiku, vdes shoferi në Shalë të Lipjanit

para 4 dite - Tetova Sot

Një person ka mbetur i vdekur në një aksident trafiku që ndodhi në Shalë të Lipjanit. Policia e Kosovës ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur meqë shoferi tashmë i ndjeri derisa ishte duke drejtuar veturën...

Itinerari i Preng Gjinit, ku udhëtoi objektivi para atentatit me eksploziv

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 16/09/2020 9:22 Preng Gjini, objektivi i atentatit të ditës së djeshëm në Tiranë, ka udhëtuar drejt Lushnjes përpara se t’i shpërthenin makinën me eksploziv. Gazetarja Klodiana...

Vrasja me bathore, viktima u ekzekutua me dy plumba pushke! Ishte pajisur me urdhër mbrojtje

para 4 dite - ABC News

Jetmira Hasani është qëlluar me dy plumba pushke nga kunati i saj Agron Tanushi, mbrëmjen djeshme në Bathore . Gazetarja Xhensila Kodra raporton se në banesë policia ka sekuestruar edhe armën e përdorur...

Vrasja në Bathore/ Policia merr në mbrojtje familjen e autorit, Jetmira ishte ndarë...

para 4 dite - Syri

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Jetmira Hasanit, nga ish- kunati i saj, Agron Tanushi! Ish- kunati, sepse mësohet se Jetmira ishte ndarë prej disa kohësh nga bashkëshorti i saj (vëllai i...

Rrahu fëmijët e saj dhe anëtarët e tjerë të familjes, arrestohet gruaja në Podujevë

para 4 dite - Sinjali

Policia njofton për arrestimin e një gruaje gjatë ditës së djeshme në Podujevë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj dhe anëtarëve tjerë të familjes. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor,...

Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohet një person

para 4 dite - Shprehja

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka thënë për Telegrafin...

Detaje nga atentati/ Preng Gjini i ruhej një atentati, lëviste i shoqëruar. Shoqërohen disa pjesëtar të familjes Reçi

para 4 dite - Aktuale

Detaje të reja janë mësuar nga atentati me eksploziv ndaj Preng Gjinit.Forcat xheniere, nisur nga matjet në mjet, dyshojnë se në këtë atentat është përdorur 400 deri në 500 gram eksploziv. Lënda plasëse...

Hetimet për vrasjen e Kapllanit marrin kthesë, çfarë u zbulua nga celulari i tij

para 4 dite - Albeu

Detaje të reja zbardhen nga vrasja me breshëri plumbash e 33 vjeçarit Klevis Kapllani në Rrogozhinë. Mësohet se dyshimet e grupit hetimor janë se Kapllani të jetë i përfshirë në vrasjet e ndodhura në Elbasan...

Detaje nga vrasja në Rrogozhinë/ Dyshohet se viktima ishte i përfshirë në ngjarje të rënda kriminale në Elbasan e Peqin

para 4 dite - Standard

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e K. Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Raportohet se përveç të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon se Kapllani ka qenë i përfshirë në ngjarje...

Aksident në Prishtinë, ka edhe të lënduar

para 4 dite - OraInfo

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur mes një automjeti dhe një motoçiklete. Si pasojë e aksidentit, një person ka pësuar lëndime trupore...

"Kishin sherr prej 10 vitesh", çfarë bëri Tanushi pasi ekzekutoi kunatën

para 4 dite - Albeu

Detaje të reja zbardhen nga krimi i rëndë në Bathore, ku ditën e djeshme Agron Tanushi ekzekutoi me armë zjarri kunatën Jetmira Hasani. Sipas dëshmitarëve të ngjarjes, ai ka qëlluar disa herë në ajër pasi...

Eksplozivi tek “Vasil Shanto”, cila është gjendja shëndetësore e shënjestrës së atentatit

para 4 dite - NOA

Dalin detaje të reja pas atentatit të një nate më parë, në zonën e “Vasil Shantos”, ku u hodh në erë makina e Preng Gjinit, tronditi kryeqytetin. Forcat xheniere, nisur nga matjet në mjet, dyshojnë se...

Detaje nga vrasja në Rrogozhinë. Dyshohet se viktima ishte i përfshirë në ngjarje të rënda kriminale në Elbasan e Peqin

para 4 dite - Koha Jone

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e K. Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Raportohet se përveç të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon se Kapllani ka qenë i përfshirë në ngjarje...

Aksident në Prishtinë në mes automjetit dhe një motoçiklete, ka të lënduar

para 4 dite - Insajderi

Në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një motoçiklete. Ky aksident ka ndodhur rreth orës 08:00 të së mërkurës. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Flora Ahmeti,...

Vrasja në Rrogozhinë/ Kapllani dyshohet si i përfshirë në ngjarje të rënda kriminale në Elbasan e Peqin

para 4 dite - Syri

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. “Balkanweb” raporton se përveç të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon se Kapllani ka...

Ndërroi makinën para atentatit/ Preng Gjini, akoma në reanimacion

para 4 dite - Syri

Burime nga Spitali i Traumes thonë se i plagosuri Preng Gjini ndodhet ende në reanimacion. Do të jenë orët në vazhdim vendimtare, ndërsa gjatë ditës së djeshme i është nënshtruar një operacioni në bark....

Detaje nga vrasja në Rrogozhinë/ Klevis Kapllani dyshohet i përfshirë në ngjarje të rënda kriminale në Elbasan e Peqin

para 4 dite - BalkanWeb

RROGOZHINË Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e  Klevis (Bledar) Kapllanit. Përvec të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon se Kapllani ka qenë i përfshirë në ngjarje të rënda kriminale...

Detaje nga atentati me eksploziv në Tiranë/ Preng Gjini, në reanimacion

para 4 dite - Mapo

Preng Gjini i cili u plagos dje pas një atentati me eksploziv, ndodhet ende në reanimacion, në gjendje të rëndë për jetën. Burime nga Spitali i Traumës thonë se orët në vazhdim do të jenë vendimtare për...

La pas vajzën 8 vjeç, kjo është gruaja që u ekzekutua mbrëmë nga kunati

para 4 dite - Tetova Sot

Jetmira Hasani, 34 vjeçe është viktima e ngjarjes makabre mbrëmjen e kaluar në Bathore, e cila u qëllua me armë zjarri nga kunati i saj Agron Tanushi për çështje pronësie. Varrimi i së ndjerës do të bëhet...

Aksident në Prishtinë, ka të lënduar

para 4 dite - GazetaBlic

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, raporton GazetaBlic. Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një motoçikletë, ku për pasojë...

Detaje nga atentati në Tiranë. Preng Gjini ndërroi makinën 10 minuta para se të ndodhte shpërthimi

para 4 dite - Koha Jone

Detaje të reja janë zbardhur nga atentati me tritol mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku mbeti i plagosur Preng Gjini. Mësohet se makina me të cilën udhëtonte Preng Gjini ka qenë e kushëririt të tij, të cilën...

Nëna rrah fëmijët e saj në Podujevë, më pas sulmon edhe anëtarët tjerë të familjes

para 4 dite - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se ajo është arrestuar të hënë rreth orës 16:00. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar...

Detaje nga ekzekutimi me 14 plumba i Klevis Kapllanit: Është përfshirë në ngjarje kriminale në Elbasan e Peqin

para 4 dite - Java News

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se përvec të shkuarës me precedentë në Itali, policia...

Aksident mes automjetit dhe motoçikletës në Prishtinë, lëndohet një person

para 4 dite - Sinjali

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti mes një automjete dhe një motoçiklete, sot rreth orës 08:00, në udhëkryqin që lidhë rrugët “Luan Haradinaj” dhe “Ukshin Hoti”, në Prishtinë. Lajmin për...

Shpërthimi me eksploziv që alarmoi Tiranën, si është gjendja shëndetësore e Preng Gjinit

para 4 dite - Albeu

Preng Gjini , shënjestra e atentatit të dyshuar pasditen e djeshme në kryeqytet e ka kaluar rrezikun për jetën dhe është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore. Makinës së tij i vendosën tritol të një...

Ndërroj makinën para atentatit/ Preng Gjini në reanimacion, policia po verifikon pamjet e kamerave

para 4 dite - Standard

Burime nga Spitali i Traumes thonë se i plagosuri Preng Gjini ndodhet ende në reanimacion. Do të jenë orët në vazhdim vendimtare, ndërsa gjatë ditës së djeshme i është nënshtruar një operacioni në bark....

Atentati me minë të telekomanduar/ Pse lënda plasëse ishte vendosur sipër gomës nga ana e pasagjerit, Preng Gjini jetonte i fshehur, gruaja dhe fëmijët…

para 4 dite - Panorama

Zbulohen te tjera detaje nga atentati me eksploziv ndaj Preng Gjinit, qe tronditi dje pasdite kryeqytetin. Nga hetimet e bera ne vend, forcat xheniere, nisur nga matjet në mjet, dyshojnë se në këtë atentat...

Tre makina përfshihen në një aksident në Elbasan, dyshohet për disa të lënduar (Foto)

para 4 dite - Koha Jone

Tri automjete janë përfshirë në një aksidemt me të paktën dy persona të lënduar. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Xibrakë në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd. Nga përplasja, të tri automjetet...

Ndërroj makinën para atentatit/ Preng Gjini në reanimacion, policia po verifikon pamjet e kamerave

para 4 dite - Syri

Burime nga Spitali i Traumes thonë se i plagosuri Preng Gjini ndodhet ende në reanimacion. Do të jenë orët në vazhdim vendimtare, ndërsa gjatë ditës së djeshme i është nënshtruar një operacioni në bark....

Tre makina përfshihen në një aksident në Elbasan, së paku 3 të lënduar

para 4 dite - BalkanWeb

ELBASAN Tri automjete janë përfshirë në një aksidemt me të paktën dy persona të lënduar. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb” se aksidenti ka ndodhur në Xibrakë në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd....

I sheh sherrin shpejtësisë, humbë jetën një person në Lipjan

para 4 dite - Infokusi

Në mesditën e të martës në fshatin Shale të Lipjanit ka ndodhur një aksident, ku ka humbur jetën një person. Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, shkruan Gazeta Infokus....

Atentati për hakmarrje, Preng Gjini jashtë rrezikut për jetën

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 16.09.2020 nga Enida Vërça Spitali i Traumës konfirmon se Preng Gjini është në gjendje të mirë shëndetësore. Spitali deklaron se Gjini ka marr plagë në pjesën abdominale dhe është jashtë rrezikut...

para 4 dite - Ora news

Detaje të reja nga atentati me eksploziv në Tiranë që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e djeshme (15 shtator). Burime bëjnë me dije se shënjestra e atentatit Preng Gjni, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore....

Tre makina përfshihen në një aksident në Elbasan, dyshohet për 3 të lënduar (Foto)uar

para 4 dite - Koha Jone

Tri automjete janë përfshirë në një aksidemt me të paktën dy persona të lënduar. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Xibrakë në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd. Nga përplasja, të tri automjetet...

Atentati me eksploziv në “Vasil Shanto”, si është gjendja e 51 vjeçarit

para 4 dite - ABC News

Shënjestra e atentatit të një nate më parë, Preng Gjini i cili mbeti i plagosur rëndë në zonën e “Vasil Shantos”, vijon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore. Gazetarja Xhensila Kodra raporton për Abc...

Atentati me tritol ndaj Preng Gjinit, policia dhe RENEA në terren, ja ku po kontrollojnë

para 4 dite - Syri

Pak orë pas atentatit mafioz me 400 gramë tritol në makinë ndaj Preng Gjinit, Policia e Lezhës e ndihmuar dhe nga forcat RENEA po ushtron kontrolle në disa banesa në Mirditë, ku jetojnë familjarët e personave...

Detaje nga atentati në Tiranë/ Lënda plasëse ishte vendosur sipër gomës së parë, Preng Gjini ka jetuar i fshehur që pas vdekjes së vëllait

para 4 dite - BalkanWeb

Detaje të reja janë mësuar nga atentati me eksploziv ndaj Preng Gjinit. Forcat xheniere, nisur nga matjet në mjet, dyshojnë se në këtë atentat është përdorur 400 deri në 500 gram eksploziv. Lënda plasëse...

Aksident mes motoçikletës dhe veturës në Prishtinë, lëndohet një person

para 4 dite - Lajmi.net

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur mes një automjeti dhe një motoçiklete, shkruan lajmi.net. Si pasojë e aksidentit, një person ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor....

Kjo është Jetmira Hasani që u vra me çifte nga ish-kunati në Bathore, të dy të pajisur me urdhër mbrojtjeje nga njëri-tjetri

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Del fotoja e Jetmira Hasanit, që u vra dje në banesë e saj në Bathore nga ish- kunati i saj, Agron Tanushi. Jetmira Hasani dhe ish-kunati i saj, Agron Tanushi ishin të pajisur të dy me urdhër mbrojtje...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, vajza vritet nga kunati me armë zjarri

para 4 dite - Republika

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Bathores, ku një vajzë ka humbur jetën pasi është sulmuar nga kunati. Sipas raportimeve të policisë, dyshohet se gjithçka ka ndodhur për një konflikt...

Shpërthimi tronditës/ Makinës së Preng Gjinit iu vendos 400 gram C4

para 4 dite - Syri

Atentat për hakmarrje në mes të kryeqytetit! 50-vjeçari Preng Gjini është personi që fatmirësisht i ka shpëtuar një atentati të mirëorganizuar ditën e djeshme mbi urën e Selitës edhe pse ndodhet në gjendje...

Kjo është gruaja që e vrau kunati, la pas vetes një vajzë 8 vjeçe

para 4 dite - PortaliOnline

Jetmira Hasani, 34 vjeçe është viktima e ngjarjes makabre mbrëmjen e kaluar në Bathore, e cila u qëllua me armë zjarri nga kunati i saj Agron Tanushi për çështje pronësie. Varrimi i së ndjerës do të bëhet...

Aksident trafiku, vdes shoferi në Shalë të Lipjanit

para 4 dite - KosovaPress

Një person ka mbetur i vdekur në një aksident trafiku që ndodhi në Shalë të Lipjanit. Policia ka njoftuar se vetë aksidenti ka ndodhur meqë shoferi tashmë i ndjeri derisa ishte duke drejtuar veturën nuk...

Shpërthimi te ‘Vasil Shanto’: Në makinë ishin 500 gram eksploziv, Gjini rëndë në spital

para 4 dite - Lajmi.net

Burime bëjnë me dije se shënjestra e atentatit Preng Gjni, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Mësohet se në mjetin e tij ishte vendosur 400-500 gr eksploziv. Ndërkohë, shtetasi italian Silvano Barbadoni...

Mbi 45 aksidente për 24 orë në Kosovë, një përfundon me fatalitet

para 4 dite - Sinjali

Dje në vendin tonë kanë ndodhur 46 aksidente trafiku, prej tyre 1 ka përfunduar me fatalitet, ku ka mbetur i vdekur një person në Lipjan. Ndërsa, 15 kanë përfunduar me persona të lënduar , shkruan Gazeta...

Atentati me tritol, familjarët e Preng Gjinit rrethojnë spitalin e Traumës

para 4 dite - Gazeta Tema

Preng Gjini ishte shënjestra e djeshme në atentatit me 400 gr C4 që iu bë në Tiranë, pranë stacionit të fundit të Tiranës së Re. 50-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës, teksa mjekët...

Vrasja në Bathore/ Frikë nga një hakmarrje e mundshme, policë të armatosur ruajnë banesën

para 4 dite - LajmiFundit

TIRANË- Prej ditës së djeshme policia e shtetit vijon të mbajë nën monitorim vendin e ngjarjes në Bathore, ku Agron Tanushi vrau me armë zjarri kunatën e tij, Jetmira Hasani. Para banesës ku ndodhi krimi...

‘Lënda plasëse ishte vendosur sipër…’/ Detaje nga atentati: Preng Gjini ka jetuar i fshehur pas vdekjes së vëllait, ndodhet jashtë rrezikut për jetë

para 4 dite - Java News

Detaje të reja janë mësuar nga atentati me eksploziv ndaj Preng Gjinit. Forcat xheniere, nisur nga matjet në mjet, dyshojnë se në këtë atentat është përdorur 400 deri në 500 gram eksploziv. Lënda plasëse...

Policia u shqipton gjoba 1.220 ngasësve në trafik

para 4 dite - Arbresh

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24-orëve të fundit janë shqiptuar 1.220 gjoba në trafik për të gjithë ngasësit në komunikacion e të cilët nuk kishin përfillur rregullat e përcaktuara për ngasje....

Arrestohet nëna në Podujevë, rrahu fëmijët dhe anëtarët tjerë të familjes

para 4 dite - Periskopi

Një grua është arrestuar në Podujevë pasi kishte rrahur fëmijët e saj e më pas kishte ushtruar dhunë edhe ndaj familjarëve të tjerë të familjes. Policia e Kosovës ka njoftuar se ajo është arrestuar të...

Nëna rrahu fëmijët dhe anëtarët tjerë të familjes në Podujevë

para 4 dite - KosovaPress

Një grua është arrestuar në Podujevë pasi kishte rrahur fëmijët e saj e më pas kishte ushtruar dhunë edhe ndaj familjarëve të tjerë të familjes. Policia e Kosovës ka njoftuar se ajo është arrestuar të...

Preng Gjini e mori veturën me eksploziv nga kusheriri, 10 minuta para shpërthimit

para 4 dite - PortaliOnline

Zbardhen detaje nga atentati me tritol që ndodhi dje në Tiranë, ku mbeti i plagosur Preng Gjini. Mësohet se makina me të cilën udhëtonte Preng Gjini ka qenë e kushëririt të tij, të cilën e kishte marrë...

Kthesë në hetimet për vrasjen e Klevis Kapllanit/ Viktima i përfshirë në ngjarje kriminale në Elbasan dhe Peqin

para 4 dite - Almakos

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë.Gazetarja Dorjana Bezat raporton se përvec të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon se...

Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohet një person

para 4 dite - Arbresh

Gjatë ditës së sotme një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për arbresh.info, zëdhënësja e Policisë së Kosovës...

Vrasja në Rrogozhinë/ Klevis Kapllani dyshohet i përfshirë në ngjarje të rënda kriminale në Elbasan e Peqin

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Përveç të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon se Kapllani ka qenë i përfshirë në ngjarje...

I ekzekutuari me 14 plumba, dyshohet të jetë përfshirë në ngjarje të rënda kriminale

para 4 dite - PortaliOnline

Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e  Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Përveç të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon se Kapllani ka qenë i përfshirë në ngjarje...

Detaje nga vrasja në Rrogozhinë/ Klevis Kapllani dyshohet i përfshirë në ngjarje të rënda kriminale në Elbasan e Peqin

para 4 dite - LajmiFundit

RROGOZHINË Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Përvec të shkuarës me precedentë në Itali, policia dyshon se Kapllani ka qenë i përfshirë...

Shpërthimi te ‘Vasil Shanto’: Në makinë ishin 500 gram eksploziv, Gjini rëndë në spital

para 4 dite - Fakti Ditor

Detaje të reja nga atentati me eksploziv në Tiranë që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e djeshme (15 shtator). Burime bëjnë me dije se shënjestra e atentatit Preng Gjni, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore....

Aksident në Prishtinë, ka të lënduar

para 4 dite - Bota Press

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një motoçikletë, ku për pasojë ngasësi i kësaj të fundit...

Vrasja në Bathore/ Gruaja ishte ndarë nga burri, por jetonte në shtëpinë e vëllezërve! E pajisur me urdhër mbrojtjeje

para 4 dite - LajmiFundit

TIRANË- Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Jetmira Hasanit, nga ish- kunati i saj, Agron Tanushi! Ish- kunati, sepse mësohet se Jetmira ishte ndarë prej disa kohësh nga bashkëshorti i saj (vëllai...

Tre makina përfshihen në një aksident në Elbasan, së paku 3 të lënduar

para 4 dite - LajmiFundit

ELBASAN Tri automjete janë përfshirë në një aksidemt me të paktën dy persona të lënduar. Aaksidenti ka ndodhur në Xibrakë në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd. Nga përplasja, të tri automjetet...

Detaje nga atentati/ Preng Gjini i ruhej një atentati, lëviste i shoqëruar. Shoqërohen disa pjesëtar të familjes Reçi

para 4 dite - Almakos

Detaje të reja janë mësuar nga atentati me eksploziv ndaj Preng Gjinit.Forcat xheniere, nisur nga matjet në mjet, dyshojnë se në këtë atentat është përdorur 400 deri në 500 gram eksploziv. Lënda plasëse...

“Preng Gjini dikur pjesë e policisë dhe Gardës/ Saga e vrasjeve në Rrëshen: Një nip u vra për një status në Facebook!

para 4 dite - Java News

Shpërthimi i ndodhur mbrëmjen e së hënës në Tiranë është i lidhur me një histori hakmarrjesh mes familjeve Reçi dhe Gjini nga Rrësheni. Vrasjet datojnë prej vitit 2016, duke numëruar 4 viktima nga të dyja...

Detaje nga atentati, bomba ishte vendosur në gomën e parë, Preng Gjini jetoi i fshehur që pas vdekjes së vëllait

para 4 dite - LajmiFundit

Detaje të reja janë mësuar nga atentati me eksploziv ndaj Preng Gjinit. Forcat xheniere, nisur nga matjet në mjet, dyshojnë se në këtë atentat është përdorur 400 deri në 500 gram eksploziv. Lënda plasëse...

Bomba në makinën e Preng Gjinit, shoqërohen disa persona nga fisi Reçi, kontrolle në Mirditë

para 4 dite - LajmiFundit

Pak ore pas shperthimit te fuqishem qe tronditi Tiranen mbremjen e djeshme uniformat blu kanë shoqëruar disa persona në Rrëshen për atentatin e ndodhur pasditen e kësaj të marte në kryeqytet, ku mbeti...

Atentat mafioz në Tiranë/ Tritol makinës së Preng Gjinit, ngjarja e lidhur me vrasjet e Mirditës

para 4 dite - Top Channel

Një sasi tritoli ka shpërthyer në një automjet pasditen e së martës në Urën e Nisherakut në Tiranë. Si pasojë e shpërthimit dy persona mbetën të plagosur, drejtuesi i automjetit i identifikuar si Preng...

Shpërthim i fuqishëm tritoli në Tiranë

para 4 dite - Klan

Shpërthim i fuqishëm tritoli në Tiranë Preng Gjini nxirret në gjendje të rëndë nga makina e shkatërruar “I ngjashëm me një akt terrorist, një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur në urën e ish-Nisharakut...

Kush është personi që iu bë atentat mbrëmjen e sotme. Vëllai i Tonin Gjinit, i vrarë një vit më parë dhe ekzekutimi me snajper i Kastriot Recit

para 4 dite - Neshesh

Shënjestër e atentatit të mbrëmjes së sotme, 15 shtator, në Tiranë është Preng Gjini, vëllai i Toinin Gjinit, i vrarë më 12 ngusht 2019 Armando ose Tonin Gjini, u ekzekutua në gushtin e 2019 para Katedrales...

Kush është personi që iu bë atentat mbrëmjen e sotme. Vëllai i Tonin Gjinit, i vrarë një vit më parë dhe ekzekutimi me snajper i Kastriot Recit

para 4 dite - Gazeta.mk

Shënjestër e atentatit të mbrëmjes së sotme, 15 shtator, në Tiranë është Preng Gjini, vëllai i Toinin Gjinit, i vrarë më 12 ngusht 2019 Armando ose Tonin Gjini, u ekzekutua në gushtin e 2019 para Katedrales...

“Preng Gjini dikur pjesë e policisë dhe Gardës/ Gazetari zbardh detaje pas sagës së vrasjeve në Rrëshen: Një nip u vra për një status në Facebook!

para 4 dite - Panorama

Shpërthimi i ndodhur mbrëmjen e së hënës në Tiranë është i lidhur me një histori hakmarrjesh mes familjeve Reçi dhe Gjini nga Rrësheni. Vrasjet datojnë prej vitit 2016, duke numëruar 4 viktima nga të dyja...

Preng Gjini, dikur pjesë e Gardës dhe Policisë

para 4 dite - Klan

Preng Gjini, dikur pjesë e Gardës dhe Policisë 3 vrasjet që nuk kanë lidhjet me njëra-tjetrën Preng Gjini, 50-vjeçari të cilit pasditen e kësaj të marte iu bë një atentat me eksploziv në një prej zonave...

Vret kunatën me armë në Bathore, autori kishte përplasje për çështje pronësie

para 4 dite - Vizion Plus

Një tjetër krim brenda familjes ka tronditur Tiranën. Kunati ka vrarë më armë zjarri bashkëshorten e vëllait të tij për motive të dobëta. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën Apollonia...

para 4 dite - Ora news

Jetmira Hasani është ekzekutuar pasditen e sotme nga kunati i saj, Agron Tanushi brenda banesës së saj në zonën e Bathores në Kamëz. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 pas një sherri mes viktimës dhe...

Vrau kunatën pas konfliktit për pronën, zbulohen detaje të reja nga krimi në Bathore

para 4 dite - Koha Jone

Jetmira Hasani është ekzekutuar pasditen e sotme nga kunati i saj, Agron Tanushi brenda banesës së saj në zonën e Bathores në Kamëz. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 pas një sherri mes viktimës dhe...

Saga e hakmarrjes mes dy fiseve në Mirditë! 5 viktima në 4 vite nga prishja e pazareve të drogës

para 4 dite - ABC News

Atentati mbrëmjen e sotme kundër Preng Gjinit tronditi Tiranën, pasi u krye në një zonë mjaft të populluar, ndërsa ishte vijim i kaluarit të hakmarrjes së nisur disa vite më parë për prishje të pazareve...

Atentati ndaj Preng Gjinit/ Shoqërohen disa persona nga fisi Reçi, kontrolle në Mirditë

para 4 dite - Vizion Plus

Uniformat blu kanë shoqëruar disa persona në Rrëshen për atentatin e ndodhur pasditen e kësaj të martë në kryeqytet, ku mbeti i plagosur rëndë, shënjestra, Preng Gjini. Burime bejne me dije se te shoqeruarit...

Atentati në Tiranë me tritol/ Lala: Vëllai i Preng Gjinit u vra në sy të gruas dhe fëmijëve

para 4 dite - Standard

Detaje të reja dalin në dritë lidhur me atentatin e ndodhur pasditen e së hënës në kryeqytet, ku mbetur i plagosur 51-vjeçari Preng Gjini. Në studion e emisionit “Opinion” gazetarja Klodiana Lala tha se...

Atentati me eksploziv/ Lala: Vëllai i Preng Gjinit u vra në sy të gruas dhe fëmijëve

para 4 dite - NOA

Detaje të reja dalin në dritë lidhur me atentatin e ndodhur pasditen e së hënës në kryeqytet, ku mbetur i plagosur 51-vjeçari Preng Gjini. Në studion e emisionit “Opinion” gazetarja Klodiana Lala tha se...

Itinerari i Preng Gjinit, ku udhëtoi objektivi para atentatit me eksploziv

para 4 dite - Klan

Itinerari i Preng Gjinit, ku udhëtoi objektivi para atentatit me eksploziv Preng Gjini, objektivi i atentatit të ditës së sotme në Tiranë, ka udhëtuar drejt Lushnjes përpara se t’i shpërthenin makinën...

Largohet e shkatërruar plotësisht nga vendi ku ndodhi atentati makina e Preng Gjinit

para 4 dite - Top Channel

Pas disa orësh makina e Preng Gjinit është larguar nga vendi ku ndodhi atentati gjatë pasdites të së martës në Tiranë. Në video shihet momenti kur mjeti Benz “A Class”, plotësisht i shkatërruar largohet...

Në vendin dhe momentin e gabuar. Pamjet e italianit të plagosur nga shpërthimi në Tiranë

para 4 dite - Klan

Në vendin dhe momentin e gabuar. Pamjet e italianit të plagosur nga shpërthimi në Tiranë Nga atentati me tritol i ndodhur pasditen e kësaj të marte në Tiranë mbeti i plagosur edhe një italian. Silvano...

Terror në Tiranë, makina hidhet në erë me minë të telekomanduar

para 4 dite - Vizion Plus

Një atentat mafioz me minë të telekomanduar tronditi banorët e Tiranës pranë ish-stacionit të fundit të Tiranës së re, një prej zonave më të populluara të kryeqytetit. Objektiv i sulmit ishte Preng Gjini,...

Kush është personi që iu bë atentat mbrëmjen e sotme. Vëllai i Tonin Gjinit, i vrarë një vit më parë dhe ekzekutimi me snajper i Kastriot Recit

para 4 dite - Medial

Shënjestër e atentatit të mbrëmjes së sotme, 15 shtator, në Tiranë është Preng Gjini, vëllai i Toinin Gjinit, i vrarë më 12 ngusht 2019 Armando ose Tonin Gjini, u ekzekutua në gushtin e 2019 para Katedrales...

Në atentatin mafioz ndaj Preng Gjinit mbetet i plagosur edhe një i mitur

para 4 dite - Vizion Plus

Nga atentati me minë të telekomanduar në rrugën “Irfan Tomini” në kryeqytet, mbeti i plagosur edhe një i mitur. Ai është dërguar nga familjarët e tij në spitalin e “Traumës” dhe ndodhet jashtë rrezikut...

Seriali i vrasjeve, Artan Hoxha: Kush është “shënjestra” e atentatit, hasmëria me fisin Reçi

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 22:00 Gazetari investigativ Artan Hoxha u shpreh se ngjarja e sotme, atentati ndaj Preng Gjinit te “Vasil Shanto” është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve...

para 4 dite - Ora news

Ora News siguron pamje nga vendi i ngjarjes, vetëm pak çaste pasi makina me të cillën po lëvizte Preng Gjini u hodh në erë nga një shpërthim. Siç shihet në pamje, Gjini është gjallë por i gjakosur, ndërsa...

VIDEO – E shkatërruar në pjesën e përparme, makina e Preng Gjinit largohet nga vendngjarja

para 4 dite - Mapo

Janë dashur disa orë pas atentatit, për të lëvizur nga vendngjarja makinën e hedhur në erë më lëndë plasëse të Preg Gjinit, 51-vjeçari që mbeti i plagosur sot në Tiranë. Në videon e siguruar nga Mapo,...

U betua mbi trupin e të vëllait/ Shënjestra e sotme e atentatit, u kthye në Shqipëri për të marrë hak

para 4 dite - Syri

Preng Gjini, i plagosuri nga shpërthími i sotëm kishte disa vite që nuk kishte shkelur në Shqipëri për shkak të hasmërive. Ekzekutimi i vëllait, Tonin alias Armando Gjini më 12 Gusht 2019 e riktheu në...

Detaje të reja nga vrasja në Bathore/ Konflikti nisi për mbeturinat

para 4 dite - Top Channel

Detaje të reja kanë dalë nga krimi që ndodhi në familje në Bathore gjatë pasditës të së martës, ku Agron Tanushi vrau me armë zjarri kunatën e tijm Jetmira Hasani. Sipas informacioneve të dy palët kanë...

Objektivi i atentatit në Tiranë, në gjendje kritike/ Spitali “mbushet” me policë dhe familjarë

para 4 dite - Vizion Plus

Preng Gjini, objektivi i atentatit në Tiranë, ndodhet në gjendje kritike për jetën. Siç shihet edhe nga pamjet jashtë godinës së spitalit ku po merr mjekim Gjini, kanë mbërritur edhe të afërmit e tij....

“Preng Gjini e priste një atentat, sepse lëvizte me…”- Gazetarja Lala tregon lëvizjes e shënjestrës para shpërthimit dhe çfarë kapën kamerat e sigurisë

para 4 dite - Panorama

Gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga atentati me tritol ndaj 51-vjeçarit Preng Gjini, në Tiranë. E ftuar në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, se para atentatit Gjini...

Vetaksident trafiku në Drenas, vetura kalon rrethojat e rrugës

para 4 dite - Sinjali

Një vetaksident trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 21:05 në fshatin Tërstenik të Drenasit, raporton Gazeta Sinjali. Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi,...

Gazetarja Lala: Ja lëvizjet e Preng Gjinit para shpërthimit, mjeti i tij kushtonte shumë më pak se bomba që iu vendos!

para 4 dite - BalkanWeb

Gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga atentati me tritol ndaj 51-vjeçarit Preng Gjini, në Tiranë. E ftuar në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24 , se para atentatit Gjini...

E shkatërruar plotësisht në pjesën e përparme, makina e Preng Gjinit largohet nga vendi i atentatit

para 4 dite - BalkanWeb

Janë dashur disa orë pas atentatit, për të lëvizur nga vendngjarja makinën e hedhur në emër më lëndë plasëse të Preg Gjinit, 51-vjeçari që mbeti i plagosur sot në Tiranë. Në videon e siguruar për “BalkanWeb”...

Lala: Atentati i Gjinit, i ngjashëm me vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi

para 4 dite - Albeu

"Ngjarja që më shkoi që në momentin e parë ne mendje ishte ajo e Skerdilajd Konomit, koha dhe vendi ku është gjetur, pra po jepej një mesazh i qartë..." Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘’Real...

Eksplozivi kundër Gjinit, familjarë të shumtë në spitalin e Traumës, i plagosuri në gjendje të rëndë

para 4 dite - ABC News

Atentati mbrëmjen e sotme në Tiranë ndaj Preng Gjinit tronditi kryeqytetin, por edhe familjarët dhe të afërmit e tij. Abcnews.al sjell pamjet nga ajo që po ndodh aktualisht jashtë ambienteve të spitalit...

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë, Lala: E ngjashme me vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi…

para 4 dite - Standard

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka bërë një paralelizim mes atentatit të Preng Gjinit në Tiranë dhe atij të gjyqtarit Skerdilajd Konomi, po në shtator,...

Shpërthimi me telekomandë i makinës së Preng Gjinit, gazetarja Lala: Atentati i ngjashëm me vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi. Autorët dhanë…

para 4 dite - Panorama

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka bërë një paralelizim mes atentatit të Preng Gjinit në Tiranë dhe atij të gjyqtarit Skerdilajd Konomi, po në shtator,...

Atentati ndaj Preng Gjinit/ I plagosur edhe një adoleshent përveç turistit italian

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 21:13 Përveç një shtetasi italian, edhe një adoleshent ka mbetur i plagosur nga atentati që organizua pasditen e sotme ndaj Preng Gjinit në zonën e “Vasil Shantos” në...

VIDEO/ Pamje nga momenti pas shpërthimit të automjetit të Preng Gjinit

para 4 dite - Panorama

Preng Gjini mbeti i plagosur rëndë gjatë një atentati pasditen e sotme në zonën e Vasil Shantos në Tiranë. “Panorama” ka siguruar pamjet e momentit pas atentati ku Gjini ndodhet ende në makinë i bllokuar,...

Atentati ndaj Preng Gjinit, Ervin Salianji: Qeveria përkëdhel bandat dhe kamxhikon të varfrit! Me Edi Ramën, Shqipëria…

para 4 dite - Panorama

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar pas atentatit me tritol që iu bën Preng Gjinit, te kryqëzimi i Selitës. Si pasojë e këtij atentati mbeti i plagosur rëndë Preng Gjini, si dhe...

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë, gazetarja: E ngjashme me vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi, autorët dhanë mesazh të qartë…

para 4 dite - BalkanWeb

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka bërë një paralelizim mes atentatit të Preng Gjinit në Tiranë dhe atij të gjyqtarit Skerdilajd Konomi, po në shtator,...

Artan Hoxha ?zbërthen? atentatin ndaj Preng Gjinit: Të vrasim kudo që të jesh

para 4 dite - Albeu

Shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e sotme në një makinë tronditi Tiranën. Gazetari Artan Hoxha u shpreh se nga të dhënat e para dyshohet se shpërthimi ka qenë me minë të telekomanduar. Referuar vendit dhe...

Atentati me tritol te “Vasil Shanto”, zbardhen kamerat e sigurisë dhe veprimet e 51 vjeçarit para shpërthimit

para 4 dite - ABC News

Shënjestra e atentatit të sotëm Preng Gjini i cili mbeti i plagosur rëndë në zonën e “Vasil Shantos”, aktualisht ndodhet në sallën e operacionit ku po i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Gjini,...

Pse m’i hodhe mbeturinat?/ Si nisi konflikti midis kunatit dhe ish-nuses së vëllait që përfundoi në vrasje

para 4 dite - Syri

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e shtetases Jetimra Hasani nga kunati i saj, Agron Tanushi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se kunata dhe kunati kishin konflikte të herëpas’hershme...

Atentati sot në Tiranë i ngjashëm me atë të gjyqtarit Konomi/ Gazetarja: Mesazhi ishte i qartë

para 4 dite - Syri

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka bërë një paralelizim mes atentatit të Preng Gjinit në Tiranë dhe atij të gjyqtarit Skerdilajd Konomi, po në shtator,...

Detaje të reja/ Preng Gjini i plagosur sot në atentat u shoqërua për vrasjen e Kastriot Reçit, por policia…

para 4 dite - BalkanWeb

Detaje të reja mësohen në lidhje me plagosjen në një atentat me tritol të Preng Gjinit. Gazetarja Dorjana Bezat bën me diej për “BalkanËeb” se Preng Gjini është 51-vjeç, ndërsa dyshohet të jetë vrasësi...

“Pse m’i hodhe mbeturinat”! Si nisi sherri mes ish-kunetërve në Bathore, fqinji: Pashë një makinë duke…

para 4 dite - BalkanWeb

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e shtetases Jetimra Hasani nga kunati i saj, Agron Tanushi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se kunata dhe kunati kishin konflikte të herëpas’hershme...

Nuk e vrau kunatën për "nder", zbulohet shkaku i krimit në Bathore

para 4 dite - Albeu

Pasditen e sotme në Bathore u ekzekutua me armë zjarri një grua, nga kunati i saj. Fillimisht u raportua se ngjarja e rëndë ka ndodhur për cështje "nderi", por raportohet të ketë qënë informacion i pasaktë....

Ky është Agron Tanushi, personi që vrau kunatën, dy familjet konfliktohen para shtëpisë

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 20:49 Personi që shihni në foto është Agron Tanushi, autori i dyshuar i vrasjes së sotme në Bathore. Ai ka ekzekutuar me armë zjarri kunatën e tij jetmira Hasani, nusen...

Zbulohet shkaku i vrasjes në Bathore, kunati nuk e ekzekutoi kunatën për nder

para 4 dite - LajmiFundit

Policia ka zbardhur motivin e vrasjes së ndodhur pasditen e sotme në zonën e Bathores, ku kunati ekzekutoi me armë zjarri kunatën e tij. Mësohet se ngjarja ka ndodhur për kónflikte prónësie. Fillimisht...

E shkatërruar plotësisht në pjesën e përparme, makina e Preng Gjinit largohet nga vendi i atentatit (VIDEO)

para 4 dite - Java News

Janë dashur disa orë pas atentatit, për të lëvizur nga vendngjarja makinën e hedhur në emër më lëndë plasëse të Preg Gjinit, 51-vjeçari që mbeti i plagosur sot në Tiranë. Në videon e siguruar për “BalkanWeb”...

Po kalonte afër ku shpërtheu makina e Preng Gjinit, një fëmijë dërgohet me urgjencë në spital

para 4 dite - Albeu

Ka shkuar në 2 numri i të lënduarëve, kalimtarë, në atëntatin mafioz ndaj Preng Gjinit të ndodhur pasditen e sotme në zonën e Vasil Shantos në Tiranë. Një fëmijë është dërguar me urgjencë tek Trauma për...

Atentati ndaj Preng Gjinit/ I plagosur edhe një adoleshent përveç turistit italian

para 4 dite - Panorama

Përveç një shtetasi italian, edhe një adoleshent ka mbetur i plagosur nga atentati që organizua pasditen e sotme ndaj Preng Gjinit në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranë. Bëhet fjalë për një 14 vjeçar, i...

Shpërthimi në Tiranë, italiani i mbuluar me gjak shtrihet në rrugë, njerëzit harrojnë Covidin

para 4 dite - LajmiFundit

Drejtuesi i mjetit, i identifikuar si Preng Gjini është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës pasi ndodhet në gjendje të rëndë. Nga ngjarja ka mbetur i plagosur edhe një tjetër kalimtar, i cili është...

Atentati me tritol te “Vasil Shanto”, zbardhen kamerat e sigurisë dhe veprimet e 52 vjeçarit para shpërthimit

para 4 dite - ABC News

Shënjestra e atentatit të sotëm Preng Gjini i cili mbeti i plagosur rëndë në zonën e “Vasil Shantos”, aktualisht ndodhet në sallën e operacionit ku po i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Gjini,...

Gazetarja zbulon lëvizjet e Preng Gjinit para shpërthimit, ishte në Lushnje

para 4 dite - Java News

Gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga atentati me tritol ndaj 51-vjeçarit Preng Gjini, në Tiranë. E ftuar në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24 , se para atentatit Gjini...

Vëllanë ia vranë në sy të fëmijëve, krimet e atentatet mafioze në familjen Gjini (FOTO LAJM)

para 4 dite - Albeu

Pasditën e sotme në Tiranë u tentua vrasja e Preng Gjinit , i cili është plagosur rëndë nga një shpërthim tritoli, i vendosur në makinën e tij. Preng Gjini është vëllai i Armando Gjinit , të ekzekutuar...

Detaje nga atentati në Tiranë/ Autori dyshohet se e ndoqi Preng Gjinin nga Zogu i Zi

para 4 dite - Vizion Plus

Zbardhen të tjera detaje nga atentati që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e kësaj të marte, ku shënjestër ishte Preng Gjini. Mësohet se autori e vëzhgoi dhe e ndoqi objektivin e atentatit nga qendra tregtare...

para 4 dite - Ora news

Shënjestër e atentatit të mbrëmjes së sotme, 15 shtator, në Tiranë është Preng Gjini, vëllai i Toinin Gjinit, i vrarë më 12 ngusht 2019 Armando ose Tonin Gjini, u ekzekutua në gushtin e 2019 para Katedrales...

Vrasja në Bathore/ Zbardhet shkaku i dyshuar për ngjarjen e rëndë

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga erjon dervishi Kjo që shihni në foto është banesa ku ndodhi krimi i rëndë mbrëmjen e sotme në zonën e Bathores. Viktimë mbeti Jetmira Hasani, e cila u qëllua për vdekje me armë...

“Të vrasim kudo që të jesh”- Artan Hoxha “zbërthen” atentatin ndaj Preng Gjinit te “Vasil Shanto: Minat me sahat vijnë nga…

para 4 dite - Panorama

Shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e sotme në një makinë tronditi Tiranën. Gazetari Artan Hoxha u shpreh se nga të dhënat e para dyshohet se shpërthimi ka qenë me minë të telekomanduar. Referuar vendit dhe...

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë – Saga e krimeve mes dy fiseve në Rrëshen

para 4 dite - Mapo

Preng Gjini është i fundit në listën e personave që i bëhet atentat, ndërsa konflikti midis dy familjeve në Rrëshen vazhdon prej vitesh. Teksa Preng Gjini ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës,...

Vrasja në Bathore: Viktima e divorcuar prej 4 vitesh, konflikti nisi ndërsa largohej nga shtëpia e ish-bashkëshortit

para 4 dite - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”. Abcnews.al mëson se pas një konflikti për arsye pronësie, Agron Tanushaj dyshohet që të ketë qëlluar për vdekje kunatën...

Gazetari investigativ zbardh mesazhin ndaj Preng Gjinit

para 4 dite - Lexo

Gazetari investigativ Artan Hoxha u shpreh se ngjarja e sotme, ate ntati ndaj Preng Gjinit te Vasil Shanto është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve e nisur prej vitesh vijon që të lërë...

VIDEO/ Në gjendje të rëndë për jetën, pamjet pak minuta pas atentatit kur ambulanca merr trupin e viktimës

para 4 dite - Syri

Kryeqyteti u trondit mbrëmjen e sotme nga atentati me lëndë plasëse që iu bë në Tiranë, ekzaktësisht në urën e Selitës në zonën e njohur si ish NSHRAK-u, Prend Gjinit nga Rrësheni. Fotot dhe videot pak...

Atentati në Tiranë! Shënjestrës, i vranë vëllanë vitin e kaluar. Flet drejtori i policisë, mes të lënduarve një shtetas italian

para 4 dite - Top Channel

Mësohet se Preng Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë, që rezulton të jetë atentat. Ndërkohë që një nga të lënduarit është shtetas italian, Silvano Barbadoni. Vitin e...

“Ne të vrasim kudo ku të jesh”, Artan Hoxha zbardh mesazhin e atentatit ndaj Preng Gjinit: Hamasi po lan hesapet… ne do të mbledhim kufomat

para 4 dite - Gazeta Tema

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News u shpreh se ngjarja e sotme, atentati ndaj Preng Gjinit te “Vasil Shanto” është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve e nisur...

Zbardhet motivi i krimit brenda familjes, ja kush është autori që qëlloi për vdekje kunatën e tij

para 4 dite - NOA

Një konflikt brenda familjes përfundoi me vrasjen e një gruas së vëllait të tij. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme në Bathore. Agron Tanushi (në foto) ka qëlluar disa herë me armë në drejtim të bashkëshortes...

Iu bë atentat me tritol në mes të Tiranës, ja si është gjendja shëndetësore e Prend Gjinit

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Daniela Grrica Ka folur në një lidhje telefonike për “News 24”, drejtori i Spitalit të Traumës në Tiranë, Arben Zenelaj, ku ka treguar gjendjen shëndetësorë të Prend Gjinit,...

FOTOLAJM/ Ekspertiza ‘zbërthen’ makinën e Preng Gjinit, pak orë pas shpërthimit dhjetëra forca policie e mjete të dëmtuara në vendngjarje

para 4 dite - Panorama

Pasditen e sotme një ngjarje e rëndë u regjistrua në kryeqytet. Preng Gjinit, vëllait të të ekzekutuarit një vit më parë në qendër të Rrëshenit, i është bërë atentat me telekomandë. Makina e tij ka shpërthyer,...

Vrasja e gruas nga kunati në Bathore, zbardhet shkaku i dyshuar për ngjarjen e rëndë. Burri i viktimës, emigrant

para 4 dite - Panorama

Kjo që shihni në foto është banesa ku ndodhi krimi i rëndë mbrëmjen e sotme në zonën e Bathores. Viktimë mbeti Jetmira Hasani, e cila u qëllua për vdekje me armë zjarri nga vëllai i bashkëshortit të saj,...

Shpërthimi në Tiranë, i plagosur dhe një shtetas italian, dërgohet me urgjencë te ‘Trauma’

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 20:17 Detaje të reja zbardhen nga shpërthimi i fuqishëm me tritol në Tiranë, ku iu bë atentat shtetasit Prend Gjini. Mësohet se nga shpërthimi i fortë ka mbetur i plagosur...

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë i gjashti midis dy fiseve në Rrëshen/ Si nisi saga e krimeve

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 20:15 Preng Gjini është i fundit në listën e personave që i bëhet atentat, ndërsa konflikti midis dy familjeve në Rrëshen vazhdon prej vitesh. Teksa Preng Gjini ndodhet...

FOTOLAJM/ Ekspertiza ‘zbërthen’ makinën e Preng Gjinit, dhjetëra forca policie në vendngjarje

para 4 dite - Java News

Makina e tij ka shpërthyer, si dhe janë dëmtuar edhe makina të tjera që kanë qenë duke udhëtuar. Sikurse shihet edhe nga foto makinat ndodhen ende në vendngjarje, ndërsa ekspertiza është duke mbledhur...

Pesë viktima në katër vite/ Kalvari i vrasjeve në familjen Gjini në Rrëshen, përplasja e përgjakshme për drogë mes dy fiseve

para 4 dite - BalkanWeb

Rikthehet makthi i atentateve në familjen Gjini, në Rrëshen. Vetëm një vit pas ekzekutimit mafioz të Armando Gjinit, mbrëmjen e sotme i është bërë atentat vëllait të tij, Prend Gjini, i cili po lufton...

“I gjakosur në makinë”, publikohet videoja pak minuta pasi makina e Prend Gjinit u hodh në erë, ambulanca…

para 4 dite - BalkanWeb

Kryeqyteti u trondit mbrëmjen e sotme nga atentati me lëndë plasëse që iu bë në Tiranë, ekzaktësisht në urën e Selitës në zonën e njohur si ish NSHRAK-u, Prend Gjinit nga Rrësheni. Fotot dhe videot pak...

I vendosën tritol në makinë, Preg Gjini në gjendje kritike po lufton për jetën

para 4 dite - Albeu

Preng Gjini u tentua të ekzekutohej nga një atentat me tritol i vendosur në makinën e tij. Nga burimet bëhet me dije se shtetasi në fjalë është gjymtuar nga shpërthimi por me shenja jete është dërguar...

Atentati që tronditi Tiranën, i plagosur edhe një italian

para 4 dite - Vizion Plus

Nga shpërthimi me tritol i makinës në Tiranë, ka mbetur i plagosur edhe një shtetas italian. Ai ka qenë kalimtar në momentin kur ndodhi ngjarja. Objektiv i atentatit është Preng Gjini, vëllai i Armando...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, vajza vritet nga kunati me armë zjarri

para 4 dite - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Bathores, ku një vajzë ka humbur jetën pasi është sulmuar nga kunati. Sipas raportimeve të policisë, dyshohet se gjithçka ka ndodhur për një konflikt...

Vrasjet që tronditën Rrëshenin/ Rikthehet makthi i atentateve në familjen Gjini!

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga erjon dervishi Vetëm një vit pas ekzekutimit mafioz të Armando Gjinit, mbrëmjen e sotme i është bërë atentat vëllait të tij, Prend Gjini, i cili po lufton për jetë në Spitalin...

Atentati me eksploziv në Tiranë – Drejtori i Traumës: Preng Gjini në gjendje të rëndë

para 4 dite - Mapo

Drejtori i Spitalit të Traumës në Tiranë, Arben Zenelaj, në një lidhje telefonike për mediat, ka raportuar për gjendjen e Preng Gjinit, i plagosur rëndë nga atentati me lëndë plasëse në Tiranë. Zenelaj...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, plagosen 2 persona, njëri shtetas italian

para 4 dite - Zeri

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, tek ish-stacioni i fundit i “Tiranës së Re”, duke shkaktuar panik te banorët e zonës. Sipas të dhënave paraprake një sasi eksplozivi ishte vendosur në pjesën...

Atentati në Tiranë, flet drejtori i spitalit të Traumës: 51-vjeçari plagë të shumta në gjymtyrë

para 4 dite - ABC News

Shënjestra e atentatit të sotëm Preng Gjini i cili mbeti i plagosur rëndë, pas një shpërthimi me tritol e vendosur në makinën me të cilën udhëtonte, në zonën e “Vasil Shantos”, aktualisht ndodhet në sallën...

Gazetari investigativ zbardh mesazhin ndaj Gjinit: “Ne të vrasim kudo ku të jesh”

para 4 dite - Java News

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News u shpreh se ngjarja e sotme, atentati ndaj Preng Gjinit te “Vasil Shanto” është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve e nisur...

Atentati ndaj Preng Gjinit, i gjashti mes dy fiseve në Rrëshen, ja të gjithë ekzekutimet

para 4 dite - Syri

Preng Gjini është i fundit në listën e personave që i bëhet atentat, ndërsa konflikti midis dy familjeve në Rrëshen vazhdon prej vitesh. Teksa Preng Gjini ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës,...

Kreu i policisë së Tiranës jep detaje për atentatin në Tiranë: I plagosur edhe një kalimtar italian

para 4 dite - Klan

Kreu i policisë së Tiranës jep detaje për atentatin në Tiranë: I plagosur edhe një kalimtar italian Drejtori i Policisë së Tiranë, Rebani Jaupaj, bëri të tjera detaje në lidhje me atentatin e ditës së...

Pamjet e rënda nga shpërthimi i makinës në Tiranë. Kush është i plagosuri

para 4 dite - Klan

Pamjet e rënda nga shpërthimi i makinës në Tiranë. Kush është i plagosuri Këto janë pamjet e rënda që vijnë nga shpërthimi me tritol në një automjet, i ndodhur gjatë pasdites në Tiranë. Në të shihet Preng...

Atentati me tritol te "Vasil Shanto" plagos edhe një kalimtar, shtetas italian

para 4 dite - Albeu

Nga shpërthimi me lëndë eksplozivi te zona e ‘Vasil Shantos’ në Tiranë nuk u plagos vetëm Prend Gjini, vëllai i Tonin-Armando Gjinit, i vrarë një vit më parë dhe i njohur si njeri i afërt i Met Kananit....

Vëllai iu vra një vit më parë, kush është shënjestra e shpërthimit me tritol

para 4 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë në zonën e Vasil Shantos. Një makinë, së cilës i ishte vendosur lëndë shpërthyese, ka shpërthyer duke plagosur rëndë dhe gjymtuar një shtetas....

Atentati me tritol në Vasil Shanto, Policia e Shtetit zbulon pistën kryesore të krimit

para 4 dite - Albeu

"Ka pista për hakmarrje dhe disa qytetarëve të tjerë, jashtë Tiranës . Ka lidhje me Kastriot Reçin ? Nuk e deklaroj dot tani..." Drejtori i Policisë së Tiranës , Rebani Jaupaj ka dhënë detaje për mediat...

Atentati në Tiranë! Kush është i plagosuri, i vranë vëllanë vitin e kaluar

para 4 dite - Top Channel

Mësohet se Preng Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë, që rezulton të jetë atentat. Vitin e kaluar iu ekzekutua vëllai, Armando Gjini i cili u vra para Katedrales në...

Atentati me eksploziv në Tiranë/ Drejtori i Policisë jep detaje: Pista kryesore ajo e hakmarrjes

para 4 dite - Vizion Plus

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi ka dhënë detaje për ngjarjen që tronditi Tiranës këtë pasdite. Jaupi konfirmoi se automjeti i Preng Gjinit u hodh në erë me lëndë plasëse. Në një prononcim...

para 4 dite - Ora news

Preng Gjini, objektivi i shpërthimit të ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ndodhet në Spitalin e Traumës në gjendje kritike për jetën. Burime për Ora News thonë se, I plagosuri I është nënshtruar ndërhyrjes...

Shpërthen me tritol makina në Tiranë, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - Telegrafi

Një shpërthim ka ndodhur para pak minutash tek stacioni i fundit i Tiranës së Re. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 urën e Nesherakut, pranë Vasil Shantos. Ndërkohë, dyshohet se drejtuesi i mjeti i cili...

FOTO- Atentati ndaj Preng Gjinit/ I plagosur edhe një shtetas italian. Kreu i policisë flet për gjendjen shëndetësore

para 4 dite - Panorama

Nga atentati i organizuar pasditen e sotme në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranë, përveç Preng Gjinit, që ka mbetur i plagosur rëndë, i lënduar është edhe një kalimtar i rastit. I plagosur lehtë ka mbetur...

Atentati me tritol në Tiranë, flet drejtori i Traumës: Gjendja e Prend Gjinit është e vështirë, por më ndryshe nga momentet e para

para 4 dite - Koha Jone

Drejtori i Spitalit të Traumës në Tiranë, Arben Zenelaj në një lidhje telefonike me studion ne News24 ka raportuar për gjendjen e Prend Gjinit, i plagosur rëndë nga atentati me lëndë plasëse në Tiranë....

Rebani Jaupaj sqaron atentatin me lëndë plasëse ndaj Prend Gjinit: Makina u hodh në erë për hakmarrje. Po hetojmë jashtë Tiranës

para 4 dite - Koha Jone

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi në një prononcim për mediat dha informacionin zyrtar për shpërthimin e fuqishëm në Tiranë. Ai konfirmoi se makina e Prend Gjinit u hodh në erë me lëndë plasëse....

Shqipëri – Kunati dyshohet se ka vrarë kunatën

para 4 dite - Kallxo

Një krim në familje ka tronditur sonte kryeqytetin e Shqipërisë, ku viktimë sërish është një grua. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, shtetasi A. T., gjatë një konflikti...

Rebani Jaupaj sqaron atentatin me lëndë plasëse ndaj Prend Gjinit: Makina u hodh në erë për hakmarrje. Po hetojmë jashtë Tiranës

para 4 dite - BalkanWeb

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi në një prononcim për mediat dha informacionin zyrtar për shpërthimin e fuqishëm në Tiranë. Ai konfirmoi se makina e Prend Gjinit u hodh në erë me lëndë plasëse....

Shpërthimi në Tiranë, i plagosur dhe një shtetas italian, dërgohet me urgjencë te ‘Trauma’

para 4 dite - BalkanWeb

Detaje të reja zbardhen nga shpërthimi i fuqishëm me tritol në Tiranë, ku iu bë atentat shtetasit Prend Gjini. Mësohet se nga shpërthimi i fortë ka mbetur i plagosur edhe një shtetas italian, i cili ka...

Shpërthimi në Tiranë/ Drejtori i Traumës për ‘’News24’’: Gjendja e Prend Gjinit është e vështirë, por më ndryshe nga momentet e para kur erdhi në spital

para 4 dite - BalkanWeb

Drejtori i Spitalit të Traumës në Tiranë, Arben Zenelaj në një lidhje telefonike me studion ne News24 ka raportuar për gjendjen e Prend Gjinit, i plagosur rëndë nga atentati me lëndë plasëse në Tiranë....

Kreu i Policisë së Tiranës jep detaje për atentatin në Tiranë: I plagosur edhe një kalimtar italian

para 4 dite - Gazeta Tema

Drejtori i Policisë së Tiranë, Rebani Jaupaj, bëri të tjera detaje në lidhje me atentatin e ditës së sotme ku në makinën që udhëtonte Preng Gjini shpërtheu një sasi eksplozivi. Kryepolici i kryeqytetit...

Zbardhet identiteti i të riut që iu bë atentat në Tiranë, vëllai i tij u ekzekutua një vit më parë

para 4 dite - Vizion Plus

Personi që mbeti i plagosur rëndë nga atentati me eksploziv në Tiranë është Preng Gjini, vëllai i Armando Gjinit. Ky i fundit u vra në gusht të vitit 2019. Makina në të cilin po udhëtonte Gjini shpërtheu...

Saga e krimeve mes dy fiseve në Rrëshen, që terrorizoi Tiranën: Atentate e vrasje nga Italia, në Belgjikë

para 4 dite - Gazeta Tema

Preng Gjini është i fundit në listën e personave që i bëhet atentat, ndërsa konflikti midis dy familjeve në Rrëshen vazhdon prej vitesh. Teksa Preng Gjini ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës,...

Drejtori i Traumës: Gjendja e Prend Gjinit është e vështirë, por më ndryshe nga momentet e para kur erdhi në spital

para 4 dite - Standard

Drejtori i Spitalit të Traumës në Tiranë, Arben Zenelaj në një lidhje telefonike me studion ne News24 ka raportuar për gjendjen e Prend Gjinit, i plagosur rëndë nga atentati me lëndë plasëse në Tiranë....

Atentati sonte në Tiranë, plagoset dhe një kalimtar, shtetas italian

para 4 dite - NOA

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj doli në një deklaratë për shtyp në lidhje me atentatin me eksploziv që iu bë shtetasit Preng Gjini. Rebani Jaupaj tha përpara gazetarëve se janë ngritur disa...

Atentati me tritol në Tiranë, flet drejtori i policisë Rebani Jaupaj: Dyshohet për tentativë vrasje për hakmarrje

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Daniela Grrica Ka folur në një deklaratë për mediat Drejtori i Tiranës, Rebani Jaupaj, i cili tha se dyshimet e para janë vazhdimi i një hakmarrje që është përfshirë familja...

Atentati tek “Vasil Shanto”/ Drejtori i Spitalit të Traumës flet për gjendjen e Preng Gjinit

para 4 dite - Panorama

Drejtori i Spitalit të Traumës, Arben Zenelaj thotë se gjendja shëndetësore e Preng Gjinit është e rëndë. Ai konfirmoi se po i nënshtrohet një operacioni, teksa shton se po lufton për jetën. Gjini mbeti...

Atentati me tritol në Tiranë, viktima është vëllai i Tonin Gjinit që u ekzekutua në Rrëshen

para 4 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 15/09/2020 19:43 Dosja.al ka zbuluar se shënjestra dhe personi që ka mbetur i vdekur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë, është Preng Gjini, vëllai i Armando (Tonin)...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, tre të lënduar

para 4 dite - Koha.net

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, te ura e Nesherakut, ndërsa si pasojë janë lënduar tre persona, ka njoftuar Top Channel. Mësohet se ka shpërthyer një makinë nga tritoli. Ndërsa pamjet e...

Seriali i vrasjeve, Artan Hoxha: Kush është “shënjestra” e atentatit në Tiranë dhe mesazhi i autorëve

para 4 dite - Koha Jone

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News u shpreh se ngjarja e sotme, atentati ndaj Preng Gjinit te “Vasil Shanto” është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve e nisur...

Ngjarja në Tiranë, gazetari Hoxha zbardh detajet

para 4 dite - Lexo

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News u shpreh se ngjarja e sotme, at entati ndaj Preng Gjinit te Vasil Shanto është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve e nisur...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dy të plagosur

para 4 dite - RTK

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, tek ish-stacioni i fundit i “Tiranës së Re”, duke shkaktuar panik te banorët e zonës. Sipas të dhënave paraprake një sasi eksplozivi ishte vendosur në pjesën...

Shpërthimi në Tiranë/ Ja çfarë thotë drejtori i Traumës për gjendjen e shënjestrës së atentatit

para 4 dite - Syri

Drejtori i Spitalit të Traumës në Tiranë, Arben Zenelaj në një lidhje telefonike me studion ne News24 ka raportuar për gjendjen e Prend Gjinit, i plagosur rëndë nga atentati me lëndë plasëse në Tiranë....

Detaje të reja/ Preng Gjini i plagosur sot në atentat u shoqërua për vrasjen e Kastriot Reçit

para 4 dite - Java News

Detaje të reja mësohen në lidhje me plagosjen në një atentat me tritol të Preng Gjinit. “Balkanweb” bën me dije se Preng Gjini është 51-vjeç, ndërsa dyshohet të jetë vrasësi i Kastriot Reçit. Në lidhje...

Shpërthimi i fuqishëm/ Hoxha: Duket si akt terrorist, ja mesazhi i autorëve

para 4 dite - Syri

Shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e sotme në një makinë tronditi Tiranën. Gazetari Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News u shpreh se nga të dhënat e para dyshohet se shpërthimi ka qenë me minë të telekomanduar....

Policia: Makina u hodh në erë për hakmarrje. Po hetojmë jashtë Tiranës

para 4 dite - Syri

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi në një prononcim për mediat dha informacionin zyrtar për shpërthimin e fuqishëm në Tiranë. Ai konfirmoi se makina e Prend Gjinit u hodh në erë me lëndë plasëse....

E FUNDIT/ Zbardhen emrat e fotoja, ky është i riu që vrau kunatën për çështje "nderi"

para 4 dite - Albeu

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Ndërkohë që në Vasil Shanto ndodhi një atentat i rëndë, në Bathore, një djalë i ri ka ekzekutuar me armë zjarri kunatën e tij. Djali që shikoni...

Eksplozivi kundër Gjinit, familjarë të shumtë në spitalin e Traumës, i plagosuri në gjendje të rëndë

para 4 dite - in7

Atentati mbrëmjen e sotme në Tiranë ndaj Preng Gjinit tronditi kryeqytetin, por edhe familjarët dhe të afërmit e tij. Abcnews.al sjell pamjet nga ajo që po ndodh aktualisht jashtë ambienteve të spitalit...

para 4 dite - Ora news

Rebani Jaupi, drejtor i Policisë së Tiranës, doli në një deklaratë për mediat nga vendi ku ndodhi shpërthimi i dyshuar me tritol. Sipas numrit një të policisë së kryeqytetit, i plagosur ka mbetur shtetasi...

Drejtori i Policisë jep detaje për ngjarjen e rëndë në Tiranë, pista kryesore ajo e hakmarrjes. Dyshohet se i plagosuri…

para 4 dite - Panorama

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebai Jaupaj ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka tronditur kryeqytetin pasditen e sotme. “Në orën 19:00 sapo mjeti është futur në urë me drejtues Preg Gjini...

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë e gjashta midis dy fiseve në Rrëshen/ Saga e krimeve nisi për shkak të…

para 4 dite - Panorama

Preng Gjini është i fundit në listën e personave që i bëhet atentat, ndërsa konflikti midis dy familjeve në Rrëshen vazhdon prej vitesh. Teksa Preng Gjini ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës,...

DETAJE/ Atentati në Tiranë, nga shpërthimi u plagos edhe një shtetas italian

para 4 dite - Mapo

Nga shpërthimi me eksploziv i një automjeti këtë mbrëmje në Tiranë, mësohet se është plagosur edhe një shtetas italian i cili ishte kalimtar mbi urën ku ndodhi shpërthimi. Burime për mediat, bëjnë me dije...

Atentati me eksploziv në Tiranë, vëllain e të plagosurit e vranë para Kishës në Rrëshen

para 4 dite - Koha Jone

Prend Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë. Vitin e kaluar iu ekzekutua vëllai, Armando Gjini i cili u vra para Katedrales në Rrëshen teksa me vete kishte dhe dy fëmijët....

“I dhanë një mesazh….”, gazetarja zbërthen shpërthimin në makinën e Preng Gjinit

para 4 dite - LajmiFundit

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka bërë një paralelizim mes atentatit të Preng Gjinit në Tiranë dhe atij të gjyqtarit Skerdilajd Konomi, po në shtator,...

Atentati me tritol në Tiranë, Jaupaj: Prej shpërthimit mbeti i plagosur edhe një shtetas italian

para 4 dite - ABC News

Drejtori i policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj ka dhënë informacionet paraprake në lidhje më atentatin e ndodhur mbrëmjen e së martës në kryeqytet. Jaupaj tha për mediat se ngjarja ka ndodhur në orën 19.00...

Atentati me tritol tek “Vasil Shanto”, zbardhen pistat hetimore

para 4 dite - ABC News

ABC News ka zbuluar ekskluzivisht se shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë, është vëllai i Armando (Tonin) Gjinit, ish-ushtari i Met Kananit që...

Shpërthimi tronditës/ Plagoset kalimtari italian, Tirana e Edi Ramës si Palermo

para 4 dite - Syri

Si pasojë e shpërthimit të fuqishëm të tritolit në ish-nënstacionin e fundit të Tiranës së Re, ka mbetur i plagosur në këmbë edhe një kalimtar. Ai është marrë me ambulancë dhe është shoqëruar në spital....

Saga e krimeve mes dy fiseve në Rrëshen po terrorizojnë Tiranën, vrasje që nga Italia deri në Belgjikë

para 4 dite - Java News

Preng Gjini është i fundit në listën e personave që i bëhet atentat, ndërsa konflikti midis dy familjeve në Rrëshen vazhdon prej vitesh. Teksa Preng Gjini ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës,...

FOTO/ Ja shënjestra e shpërthimit: Dyshohet se krimi lidhet me ekzekutimin e Kastriot Reçit

para 4 dite - Syri

Preng Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë. Vitin e kaluar iu ekzekutua vëllai, Armando Gjini, i cili u vra para Katedrales në Rrëshen teksa me vete kishte dhe dy fëmijët....

Shqipëri, kunati dyshohet se vrau kunatën

para 4 dite - Sinjali

Agron Tanushi dyshohet se ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, Jetmira Hasanin. Siç rapotojnë mediat në Shqipëri, ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 17:40, në rrugën “Apollonia” në Bathore, një vend në...

Atentati në Tiranë! Kush është i plagosuri, i vranë vëllanë vitin e kaluar

para 4 dite - Medial

Mësohet se Preng Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë, që rezulton të jetë atentat. Vitin e kaluar iu ekzekutua vëllai, Armando Gjini i cili u vra para Katedrales në...

EMRI/ Atentati me eksploziv në Tiranë, ja kush është i plagosuri, vëllain ia vranë para Kishës në Rrëshen

para 4 dite - BalkanWeb

Prend Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë. Vitin e kaluar iu ekzekutua vëllai, Armando Gjini i cili u vra para Katedrales në Rrëshen teksa me vete kishte dhe dy fëmijët....

Shpërthimi i fuqishëm te ura e Nesherakut/ Dyshohet për atentat dhe një viktimë

para 4 dite - Top Channel

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar te ura e Nesherakut në kryeqytet. Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë nga tritoli, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re. Akoma nuk është...

DETAJE/ Personit që iu bë atentat sot në Tiranë, i vëllai i Tonin Gjinit, i vrarë një vit më parë

para 4 dite - NOA

Shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë mësohet se është Preng Gjini. Preng Gjini është vëllai i Armando (Tonin) Gjinit, ‘ish-ushtari’ i Met Kananit,...

para 4 dite - Ora news

Preng Gjini, vëllai Tonin Gjinit, i njohur edhe si Armando Gjini, i ekzekutuar në 12 gusht në Rrëeshen, është personi që mbeti i plagosur pasditen e sotme te zona e “Vasil Shantos” nga shpërthimi i fuqishëm...

Zbardhet identiteti i të riut që iu bë atentat në Tiranë, vëllai i të vrarit kohë më parë

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga erjon dervishi Shënjestër e atentatit të mbrëmjes së sotme është vëllai i Toinin Gjinit, i cili vdiq rreth një vit më parë. Dyshohet se ai ka qenë në drejtimin e mjetit gjatë...

Atentati me minë të telekomanduar, ja kush ishte shënjestra (EMRI)

para 4 dite - Mapo

Prend Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë. Vitin e kaluar iu ekzekutua vëllai, Armando Gjini i cili u vra para Katedrales në Rrëshen teksa me vete kishte dhe dy fëmijët....

Atentati/ Pjesë e një seriali vrasjesh e hakmarrjeje që nis nga Rrësheni?

para 4 dite - Mapo

Të dhënat e para pas atentatit të përgjakshëm me minë me telekomandë pranë Urës së stacionit të fundit të Tiranës së re, në Kryeqytet, tregojnë se shënjestra, i dëmtuari është Prend Gjini, vëllai i Armando...

Atentati në Tiranë, Artan Hoxha: Kush është “shënjestra”, zanafilla e serialit të vrasjeve dhe kufomat nga Belgjika në Rrëshen

para 4 dite - ABC News

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News u shpreh se ngjarja e sotme, atentati ndaj Preng Gjinit te “Vasil Shanto” është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve e nisur...

Gjini-Reçi, përplasjet mes dy fiseve në Rrëshen

para 4 dite - Lexo

Preng Gjini është i fundit në listën e personave që i bëhet atentat, ndërsa konflikti midis dy familjeve në Rrëshen vazhdon prej vitesh. Teksa Preng Gjini ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës,...

Ngjarja në Tiranë, gazetari Hoxha: Kronikë e parlajmëruar

para 4 dite - Lexo

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News u shpreh se ngjarja e sotme, at entati ndaj Preng Gjinit te Vasil Shanto është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve e nisur...

Zbardhet motivi i krimit në Bathore, ja kush është autori që qëlloi për vdekje kunatën e tij

para 4 dite - Java News

Një konflikt brenda familjes përfundoi me vrasjen e një gruas së vëllait të tij. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme në Bathore. Agron Tanushi (në foto) ka qëlluar disa herë me armë në drejtim të bashkëshortes...

FOTO/ Ja kush është kunati vrasës, familjet përplasen mes tyre

para 4 dite - Syri

Agron Tanushi është identifikuar si autori i vrasjes së ndodhur në mbrëmje në Bathore, ku qëlloi për vdekje nusen e vëllait të tij, Jetmira Hasani. Syri Tv ka siguruar edhe foton e Tanushit, i cili është...

Atentat me eksploziv në Tiranë

para 4 dite - Portalb

Një makinë ka shpërthyer i pasojë e vendosjes së një sasie tritoli pasditen e sotme në rrugën “Irfan Tomini” në Tiranë, transmeton ABC . Makina thuajse është shkatërruar plotësisht, ndërsa nga të dhënat...

Kush është gruaja që u vra nga kunati në Bathore, policia “blindon” zonën

para 4 dite - Koha.mk

Detaje të reja zbardhen nga vrasja në Bathore. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është ekzekutuar me armë zjarri shtetasja Jetmira Hasani. Related Posts Konfirmohet, Trump do ta vizitojë...

EMRAT/ Atentat mafioz në Tiranë: Ekzekutohet me tritol vëllai i ushtarit të Met Kananit

para 4 dite - Albeu

Një atentat i rëndë me pasoje vdekjen e një shtetasi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se viktima , i dyshuar si shenjestra i këtij atentati është shtetasi , Preng Gjini. Sipas...

Tronditet Tirana/ Shpërthim i fuqishëm te ura e Nesherakut

para 4 dite - Top Channel

Shpërthim i fuqishëm te ura e Nesherakut në kryeqytet. Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë. Vijon… FOTO GALERI 1/6 Top Channel

Vrasja tronditëse në Bathore/ Zbardhet identiteti i viktimës dhe autorit

para 4 dite - Vizion Plus

Zbardhet identiteti i viktimës dhe autorit të vrasjes në Bathore. Krim, i cili ndodhi pasditen e kësaj të marte në rrugën “Apollonia”. Jetmira Hasani u ekzekutua me armë zjarri nga kunati i saj, Agron...

Zbulohet “shënjestra” e atentatit në Tiranë, tritoli iu vendos vëllait të ushtarit të Met Kananit

para 4 dite - Standard

ABC News ka zbuluar ekskluzivisht se shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë është Preng Gjini. Gazetari Artan Hoxha mëson se Preng Gjini është...

Vrasje për çështje nderi?! Ekzekutoi nusen e vëllait, policia në kërkim të autorit

para 4 dite - Standard

Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i ndodhur në Bathore gjatë orëve të pasdites, ku Agron Tanushi vrau me armë zjarri nusen e vëllait të tij, Jetmira Hasani. Sipas informacioneve, kunati ka qëlluar...

Preng Gjini ka humbur dy gjymtyrët, identifikohet italiani i plagosur

para 4 dite - LajmiFundit

Preng Gjini është shënjestra e atentatit të ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku makinës me të cilën ai po udhëtonte iu vendos lëndë plasëse. Së fundmi mësohet nga spitali i Traumës se ai është në gjendje...

FOTO+VIDEO/ Shpërthimi i telekomanduar tritoli, i plagosuri rëndë është një djalë i ri. Plagoset edhe një kalimtar

para 4 dite - Panorama

Si pasojë e shpërthimit të fuqishëm të tritolit në ish-nenstacionin e fundit t Tirans se Re, te ura e Neshrakut ka mbetur i plagosur në këmbë edhe një kalimtar. Ai është marrë me ambulancë dhe është shoqëruar...

Zbardhet identiteti i të riut që iu bë atentat në Tiranë, vëllai i të ekzekutuarit kohë më parë

para 4 dite - Panorama

I plagosuri nga atentati pasditen e sotme në zonën e Vasil Shantos në Tiranë, është Preng Gjini, vëllai i Armando Gjinit, i ekzekutuar kohë më parë. Vijon…

Shërthim i fuqishëm në ‘Vasil Shanto’, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 19:15 Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet, në kryqëzimin i Selitës. Në mes të rrugës një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli....

Ekskluzive/ Zbulohet “shënjestra” e atentatit në Tiranë, tritoli iu vendos vëllait të ushtarit të Met Kananit

para 4 dite - ABC News

ABC News ka zbuluar ekskluzivisht se shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë është Preng Gjini. Gazetari Artan Hoxha mëson se Preng Gjini është...

Vrasje brenda familjes në Bathore, kunati vret me armë kunatën. Policia jep sqarimet e para

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 19:10 Një vrasje dyshohet të ketë ndodhur brenda familjes. Ngjarja e rëndë mësohet se është regjistruar në Bathore. Lexo Edhe: Shërthim i fuqishëm në ‘Vasil Shanto’,...

Atentati ndaj Preng Gjinit dhe saga e krimeve mes dy fiseve në Rrëshen

para 4 dite - Lexo

Preng Gjini është i fundit në listën e personave që i bëhet atentat, ndërsa konflikti midis dy familjeve në Rrëshen vazhdon prej vitesh. Teksa Preng Gjini ndodhet në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës,...

Artan Hoxha zbardh atentatin ndaj Preng Gjinit

para 4 dite - Lexo

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News u shpreh se ngjarja e sotme, atentati ndaj Preng Gjinit te “Vasil Shanto” është kronikë e paralajmëruar, pasi hakmarrja e dy fiseve e nisur...

Vrasje në Tiranë

para 4 dite - Insajderi

Një vrasje ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë, në zonën e Bathores, njofton Insajderi. Deri më tani mësohet se krimi dyshohet se ka ndodhur brena në familje. Ndërkohë që priten të zbardhen detaje...

EMRI/ Zbulohet shënjestra e shpërthimit në Tiranë, pamjet e rënda brenda makinës

para 4 dite - Syri

Shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë është Preng Gjini. Gazetari Artan Hoxha mëson se Preng Gjini është vëllai i Armando (Tonin) Gjinit, ish-ushtari...

VIDEO/ Dyshimet: Shpërthimi në Tiranë ka lidhje me serialin e vrasjeve në Rrëshen?

para 4 dite - Syri

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar te ura e Nesherakut në kryeqytet. Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë nga tritoli, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re. Akoma nuk është...

E rëndë në Tiranë: Makina shpërthen nga tritoli gjatë ecjes, vdes një shtetas

para 4 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një makinë të cilës i ishte vendosur eksploziv, tritol , ka shpërthyer në ecje në një zonë të njohur . Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e shpërthimit...

Lajmi i fundit! Ngjarje e rëndë në Bathore, kunati vret kunatën (emrat)

para 4 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bathore. Rreth orës 17:40, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi Agron Tanushi ka vrarë me armë zjarri kunatën...

Vrasja brenda familjes në Bathore, zbardhet identiteti i viktimës dhe autorit të dyshuar

para 4 dite - Panorama

Viktimë e vrasjes së kryer mbrëmjen e sotme në Bathore është shtetasja Jetmira Hasani. FOTO ILUSTRUESE Ajo është vrarë me armë zjarri nga kunati i saj, Agron Tanushi. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën “Apollonia”...

Atentati në Tiranë, gazetarja: Përplasje e fortë mes fiseve në Rrëshen, autorët dhanë mesazh të qartë

para 4 dite - Almakos

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka bërë një paralelizim mes atentatit të Preng Gjinit në Tiranë dhe atij të gjyqtarit Skerdilajd Konomi, po në shtator,...

Vrasje në Bathore, dyshohet brenda familjes

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 19:03 Një vrasje dyshohet të ketë ndodhur brenda familjes. News 24, bën me dije se ngjarja e rëndë mësohet se është regjistruar në Bathore. Lexo Edhe: Besa, një kosovare...

Ngjarja tronditëse në Tiranë/ Dyshohet për atentat me telekomandë, makina shpërtheu mbi urë

para 4 dite - Syri

Një automjet në lëvizje ka shpërthyer në Tiranë, si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli. Qytetarët janë tronditur pasi ngjarja ndodhi në një nga zonat më të populluara në kryeqytet. BalkanWeb raporton...

VIDEO nga vendi i ngjarjes/ Shpërthim tritoli në mes të Tiranës, dyshohet për të plagosur

para 4 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet, në kryqëzimin Vasil Shanto. Në mes të rrugës një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli. Paraprakisht dyshohet se ka dy persona të plagosur.

Vrasje për çështje nderi?! Ekzekutoi nusen e vëllait, policia në kërkim të autorit

para 4 dite - Syri

Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i ndodhur në Bathore gjatë orëve të pasdites, ku Agron Tanushi vrau me armë zjarri nusen e vëllait të tij, Jetmira Hasani. Sipas informacioneve, kunati ka qëlluar...

Detaje nga ngjarja në ‘’Vasil Shanto’’/ Dyshohet për atentat me lëndë plasëse i telekomanduar, makina shpërtheu mbi urë

para 4 dite - BalkanWeb

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se ngjarja në ‘’Vasil Shanto’’ dyshohet se është një atentat me lëndë plasëse i telekomanduar. Dyshohet se lënda plasëse iu vendos automjetit në pjesën e...

EMRAT/ Kush është gruaja që u vra nga kunati në Bathore, policia “blindon” zonën

para 4 dite - BalkanWeb

Detaje të reja zbardhen nga vrasja në Bathore. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është ekzekutuar me armë zjarri shtetasja Jetmira Hasani. Ajo është vrarë nga kunati i saj, Agron Tanushi,...

Tritol makinës në Tiranë

para 4 dite - Klan

Tritol makinës në Tiranë Kryeqyteti është tronditur nga një shpërthim me tritol pasditen e kësaj marte. Sasia e tritolit ka shpërthyer në një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e “Pallatit me...

Tronditet Tirana: Shpërthim i fuqishëm pranë urës së Selitës, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - GazetaBlic

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar te ura e Nesherakut në kryeqytet. Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re. Akoma nuk është e konfirmuar...

Atentati në Tiranë, drejtori i policisë jep detaje: I plagosur dhe një shtetas italian

para 4 dite - Shenja

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj doli në një deklaratë për shtyp në lidhje me atentatin me eksploziv që iu bë shtetasit Preng Gjini. Rebani Jaupaj tha përpara gazetarëve se janë ngritur disa...

Video nga vendi i ngjarjes/ Shpërthim tritoli në mes të Tiranës, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - Standard

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet, në kryqëzimin Vasil Shanto.  Në mes të rrugës një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli. Paraprakisht dyshohet se ka humbur...

Detaje nga ngjarja në ‘’Vasil Shanto’’/ Dyshohet për atentat me lëndë plasëse i telekomanduar, makina shpërtheu mbi urë

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga erjon dervishi Ngjarja në ‘’Vasil Shanto’’ dyshohet se është një atentat me lëndë plasëse i telekomanduar. Dyshohet se lënda plasëse iu vendos automjetit në pjesën e përparme...

para 4 dite - Ora news

Janë zbuluar emrat e autorit dhe viktimës së vrasjes së para pak minutave në Bathore. Autori, ende në kërkim nga policia, është Agron Tanushi, ndërsa viktimë ka mbetur Jetmira Hasani. Sipas policisë, vrasja...

U vra nga kunati me armë zjarri, zbulohet identiteti i viktimës dhe autorit të krimit (Emrat)

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Daniela Grrica Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në periferi të Tiranës, ku një shtetas ka qëlluar me armë zjarri kunatën e tij. Mësohet se ka qenë shtetasi...

VIDEO/ Tronditet kryeqyteti, shpërthen makina në mes të rrugës

para 4 dite - Mapo

Një automjeti në Tiranë dyshohet t’i jetë vendosur tritol. Në pamjet e siguruara nga Mapo, mund të shihet që një numër i madh personash dhe policia janë mbledhur në vendngjarje. Mësohet po ashtu se makina...

VIDEO/ Atentat me lëndë plasëse tek “Vasil Shanto”

para 4 dite - ABC News

Një makinë ka shpërthyer i pasojë e vendosjes së një sasie tritoli pasditen e sotme në rrugën “Irfan Tomini” në Tiranë. Makina thuajse është shkatërruar plotësisht, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet...

Ngjarja në Tiranë, dalin detaje të reja

para 4 dite - Lexo

Drejtori i Policisë së Tiranë, Rebani Jaupaj, bëri të tjera detaje në lidhje me ate ntatin e ditës së sotme ku në makinën që udhëtonte Preng Gjini shpë rtheu një sasi eks plozivi. Kryepolici i kryeqytetit...

Detaje nga atentati në Tiranë: I plagosur nga shpërthimi edhe një kalimtar italian

para 4 dite - Java News

Drejtori i Policisë së Tiranë, Rebani Jaupaj, bëri të tjera detaje në lidhje me atentatin e ditës së sotme ku në makinën që udhëtonte Preng Gjini shpërtheu një sasi eksplozivi. Kryepolici i kryeqytetit...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dyshohet për një të vdekur

para 4 dite - Sinjali

Një makinë ka shpërthyer pak momente më parë në rrugën “Irfan Tomini” në Tiranë. Siç raportojnë mediat vendore, makina duket e shkatërruar thuajse tërësisht. Nga të dhënat e para dyshohet për një të vdekur....

Vrasje për çështje nderi?! Vrau nusen e vëllait, policia në kërkim të autorit

para 4 dite - Syri

Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i ndodhur në Bathore gjatë orëve të pasdites, ku Agron Tanushi vrau me armë zjarri nusen e vëllait të tij, Jetmira Hasani. Sipas informacioneve, kunati ka qëlluar...

EMRAT/ Kunati vret kunatën: Ja kush janë autori dhe viktima e vrasjes në Bathore

para 4 dite - Syri

Janë zbuluar identitetet e autorit dhe viktimës së krimit në familje, të ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Bathores në Tiranë. Autori i këtij krimi është Agron Tanushi, ndërsa viktima është kunata e tij,...

Detaje tronditëse nga vrasja në Bathore, policia: Kunati ekzekuton me armë zjarri kunatën

para 4 dite - BalkanWeb

Policia e Tiranës zbardh detaje nga vrasja në Bathore, ku kunati ka vrarë kunatën. Uniformat blu njoftojnë se është ekzekutuar me armë zjarri shtetasja J. H., ndërsa janë vënë në ndjekje të autorit A....

Krim në familje, vritet një grua në Bathore

para 4 dite - Klan

Krim në familje, vritet një grua në Bathore Rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi A.T., ka vrarë me armë zjarri...

Panik në Tiranë/ Makina shpërthen në mes të rrugës, dyshohet për atentat

para 4 dite - Vizion Plus

Një shpërthim ka ndodhur pasidten e të hënës pranë “Vasil Shantos” në kryeqytet. Dyshohet se bëhet fjalë për atentat me lëndë plasëse të telekomanduar. Nuk dihet nëse kanë mbetur të lënduar si pasojë e...

Shpërthen makina në ecje, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - NOA

Një shpëthim me lëndë plasëse, e dyshuar tritol, ka ndodhur në zonën e “21-dhejtorit”, në Tiranë. Paraprakisht thuhet se shpërthimi ka ndodhur në një makinë në lëvizje. Jo zyrtarisht dyshohet që një person...

Krimi brenda familjes në Bathore – Policia: Kunati vrau kunatën pas një konflikti çasti (EMRAT)

para 4 dite - Mapo

Të tjera detaje janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e shënuar këtë mbrëmje në Bathore. Policia, nëpërmjet një njoftimi zyrtar për mediat, bën me dije se pas një konflikti çasti, Agron Tanushi, ka vrarë me...

Vrasja në Bathore/ Kunati e vrau kunatën me armë zjarri, sherri nisi për çështje morali

para 4 dite - Koha Jone

Një grua ka mbetur e vrarë mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Bathore, dhe bëhet fjalë për krim në familje. Kunati ka vrarë kunatën. Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për çështje morali. Njoftimi...

Shpërthim tritoli në mes të Tiranës (FOTO)

para 4 dite - Koha Jone

Një shpërthim ka ndodhur para pak minutash te zona e rrugës “Vasil Shanto”. Nga informacionet paraprake dyshohet se bëhet fjalë për vënie tritoli, pasi një makinë ka shpëthyer. Policia ndodhet në vendin...

Vrasje brenda familjes në Bathore, kunati vret me armë kunatën

para 4 dite - RTK

Një vrasje dyshohet të ketë ndodhur brenda familjes. Ngjarja e rëndë mësohet se është regjistruar në Bathore. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 15.09.2020, rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”,...

EMRI/ Krim në familje, vritet një person në Bathore

para 4 dite - ABC News

Një ngjarje e rëndës është regjistruar pasditen e sotme në Bathore të Tiranës në rrugën “Apollonia”. Bëhet me dije se një person ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij pas një konflikti të çastit. Burime...

EMRAT/ Ja kush janë autori dhe viktima e vrasjes në Bathore

para 4 dite - Syri

Janë zbuluar identitetet e autorit dhe viktimës së krimit në familje të ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Bathores në Tiranë. Autori i këtij krimi është Agron Tanushi, ndërsa viktima është kunata e tij,...

“Makina shpërtheu sapo u fut në urë”, kreu i Policisë Tiranë: Atentati ndaj Gjinit, për hakmarrje!

para 4 dite - Java News

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi në një prononcim për mediat dha informacionin zyrtar për shpërthimin e fuqishëm në Tiranë. Ai konfirmoi se makina e Prend Gjinit u hodh në erë me lëndë plasëse....

VIDEO nga vendi i ngjarjes/ Shpërthim tritoli në mes të Tiranës, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - Syri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet, në kryqëzimin Vasil Shanto. Në mes të rrugës një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli. Paraprakisht dyshohet se ka humbur...

Vrasje brenda familjes në Tiranë/ Kunati vret kunatën

para 4 dite - Syri

Një vrasje ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë, në zonën e Bathores. Deri më tani mësohet se krimi dyshohet se ka ndodhur brenda në familje. Ka dyshime se kunati ka vrarë kunatën. Ndërkohë që priten...

Njoftim i Policisë/ Krimi në Bathore, ja çfarë ka ndodhur brenda familjes

para 4 dite - Syri

Policia e Tiranës ka dalë në një informacion paraprak lidhur mbi ngjarjen e ndodhur në lagjen Bathore ku shtetasi A.T ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, shtetasen J. H. Tiranë/Informacion paraprak...

Vrasje në Bathore, dyshohet brenda familjes

para 4 dite - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Bathores, në Kamëz. Një vrasje është raportuar në këtë zonë, ndërsa nga dyshimet e para thuhet se është brenda familjes. Nuk dihen ende shkaqet...

Krim i rëndë në Bathore, një grua vritet nga kunati i vet

para 4 dite - Gazeta Tema

Rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi A.T., ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, shtetasen J.H. Menjëherë forca...

Tronditet Tirana, shpërthim tritoli në zonën e njohur

para 4 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët në Tiranë. Në zonën e Vasil Shantos ka ndodhur një shpërthim tritoli . Dysohet se sasia eksplozive i është vendosur një makine. vijon... /albeu.com/

DETAJET/ Vrasje në familje: Një burrë vret kunatën për çështje morali

para 4 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Në Bathore, dyshohet se ka ndodhur një vrasje brenda familjes. Sipas informacioneve të para, mësohet se një burrë ka vrarë kunatën e tij. Paraprakisht...

E FUNDIT/ Krim në Tiranë, dyshohet për vrasje brenda familjes

para 4 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Në Bathore, dyshohet se ka ndodhur një vrasje brenda familjes . Sipas informacioneve të para, ende të pakonfirmuara zyrtarisht, mësohet se një...

Krim brenda familjes në Bathore, gruaja vritet nga kunati

para 4 dite - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e kësaj të marte në zonën e Bathores, në Kamëz. Bëhet fjalë për krim brenda familjes. Dyshohet se shtetasi A.T., ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, J.H. Forca...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dyshohet për atentat

para 4 dite - Shenja

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, tek ish-stacioni i fundit i “Tiranës së Re”, duke shkaktuar panik te banorët e zonës. Sipas të dhënave paraprake një sasi eksplozivi ishte vendosur në pjesën...

Tronditet sërish Tirana, vritet një person… Policia mbërrin në vendngjarje

para 4 dite - Standard

Tronditet sërish Tirana. Pak minuta më parë, në zonën e Bathores ka ndodhur një vrasje brenda familjes. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ndërsa ende nuk ka detaje për mënyrën se si ka ndodhur...

Shqipëri, shpërthimi i fuqishëm te ura e Nesherakut! I mbuluar nga gjaku, një i plagosur rëndë në makinën e shkatërruar

para 4 dite - Flaka

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar te ura e Nesherakut në kryeqytet. Mësohet se ka shpërthyer një makinë nga tritoli, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re. Ndërsa pamjet e para nga vendngjarja...

Shqipëri, ngjarje e rëndë në Bathore, kunati vret kunatën

para 4 dite - Flaka

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bathore. Rreth orës 17:40, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi Agron Tanushi ka vrarë me armë zjarri kunatën...

Tronditet Tirana, vrasje brenda familjes

para 4 dite - GazetaBlic

Pak minuta më parë, në zonën e Bathores në Tiranë ka ndodhur një vrasje brenda familjes. Sipas policisë, një shtetas ka vrarë kunatën e tij për motive ende të paqarta. Policia ka mbërritur në vendngjarje...

Tre të lënduar nga një shpërthim i fuqishëm në Tiranë

para 4 dite - Albinfo

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, te ura e Nesherakut, ndërsa si pasojë janë lënduar tre persona, ka njoftuar Top Channel. Mësohet se ka shpërthyer një makinë nga tritoli. Ndërsa pamjet e...

Tritol makinës në zonën e Vasil Shantos

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga erjon dervishi Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol. Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes të ndodhur tek “Vasil Shanto”.

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm tritoli te kryqëzimi Vasil Shanto, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - Panorama

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet, në kryqëzimin Vasil Shanto. Në mes të rrugës një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli. Paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën një person. Vijon…

para 4 dite - Ora news

Një shpërthim ka ndodhur para pak minutash te zona e kryqëzimit të 21 dhjetorit. Nga informacionet paraprake dyshohet se bëhet fjalë për vënie tritoli. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po mundohet të zbardhë ndodhinë.

para 4 dite - Ora news

Tronditet sërish Tirana. Pak minuta më parë, në zonën e Bathores ka ndodhur një vrasje brenda familjes. Sipas policisë, një shtetas ka vrarë kunatën e tij për motive ende të paqarta. Policia ka mbërritur...

Krim i rëndë në Tiranë kunati vret kunatën, detajet e para

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Daniela Grrica Një krim i rëndë ka tronditur pasditen e sotme kryeqytetin, ku mësohet se një shtetas ka qëlluar me armë zjarri kunatën. Paraprakisht bëhet me dije se rreth orës...

“Pse m’i hodhe mbeturinat”! Si nisi sherri mes ish-kunetërve në Bathore, fqinji: Pashë një makinë duke…

para 4 dite - LajmiFundit

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e shtetases Jetimra Hasani nga kunati i saj, Agron Tanushi. Thuhet se kunata dhe kunati kishin konflikte të herë pas hershme dhe që të dyja palët ishin me urdhër...

Shpërthim tritoli në Tiranë

para 4 dite - Koha Jone

Një shpërthim ka ndodhur para pak minutash te zona e kryqëzimit të 21 dhjetorit. Nga informacionet paraprake dyshohet se bëhet fjalë për vënie tritoli. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po mundohet të zbardhë ngjarjen.

Vrasje me armë zjarri në Bathore, dyshohet për krim brenda familjes

para 4 dite - Mapo

Një person dyshohet se ka mbetur i vrarë me armë zjarri këtë mbrëmje në Bathore. Sipas raportimeve nga vendngjarja, dyshohet se krimi ka ndodhur brenda familjes. Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten...

Vrasje në Tiranë

para 4 dite - Koha Jone

Tronditet sërish Tirana. Pak minuta më parë, në zonën e Bathores ka ndodhur një vrasje brenda familjes. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ndërsa ende nuk ka detaje për mënyrën se si ka ndodhur...

JA FOTOT/ Tronditet Tirana, i vendoset tritol makinës...

para 4 dite - Syri

Një shpërthim tritoli ka tronditur kryeqytetin në zonën e Vasil Shantos. Tritoli mësohet se t'i jetë vendosur një makine.

Kunati vret kunatën, detaje të reja nga krimi në familje në Kamëz

para 4 dite - Syri

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në zonën e Bathores, ku raportohet për një krim brenda familjes. Sipas raportimeve më të fundit, mësohet se kunati ka vrarë kunatën. Policia ndodhet në...

Vrasje brenda familjes në Tiranë/ Ja informacionet e para

para 4 dite - Syri

Një vrasje ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë, në zonën e Bathores. Deri më tani mësohet se krimi dyshohet se ka ndodhur brenda në familje. Ka dyshime se kunati ka vrarë kunatën. Ndërkohë që priten...

Ngjarje e rëndë në kryeqytet, vajza vritet nga kunati me armë zjarri

para 4 dite - Tetova1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Bathores, ku një vajzë ka humbur jetën pasi është sulmuar nga kunati. Sipas raportimeve të policisë, dyshohet se gjithçka ka ndodhur për një konflikt...

Makina përplas gruan në Vlorë, dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën

para 4 dite - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë rrethrrotullimit të Skelës në qytetin e Vlorës . Mësohet se një automjet ka përplasur një grua e cila po kalonte rrugën me biçikletë. E plagosura është dërguar me...

EMRI / Të plagosurit me tritol në Tiranë i vranë vëllanë në sy të fëmijëve në Rrëshen

para 4 dite - Java News

Të tjera detaje kanë dalë nga atentati me tritol në Tiranë, ku një person mbeti i plagosur rëndë. Mësohet se ai është Prend Gjini, ndërsa ngjarja ndodhi tek ura e NISHARAK-ut. Gjinit pak kohë më parë i...

Krim i rëndë brenda familjes në Tiranë!

para 4 dite - NOA

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pasdite në Bathore, Tiranë. Mësohet se ka ndodhur një vrasje brenda familjes. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet që shumë shpejt të dalin detaje...

Tronditet Tirana, vrasje brenda familjes

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Daniela Grrica Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin pasditen e sotme, ku dyshohet se një vrasje ka ndodhur brenda një familjeje. Paraprakisht behet me dije se ngjarja...

Vrasje në Bathore, dyshohet brenda familjes

para 4 dite - Panorama

Një vrasje dyshohet të ketë ndodhur brenda familjes. News 24, bën me dije se ngjarja e rëndë mësohet se është regjistruar në Bathore. Ngjarja sapo ka ndodhur dhe nuk dihen detaje Vijon….

E FUNDIT/ I vendoset tritol një automjeti në kryeqytet

para 4 dite - ABC News

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol. Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes të ndodhur tek “Vasil Shanto”. Vijon…

E FUNDIT/ Tronditet Tirana, vritet një person

para 4 dite - ABC News

Vrasje në zonën e Bathores, dyshohet për krim brenda familjes. Vijon….

Shpërthim i madh te “Ura e Nerashakut” në Tiranë: Dyshohet për atentat dhe një të vdekur

para 4 dite - Lajmi.net

Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë nga tritoli, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re. Akoma nuk është e konfirmuar por mendohet se ngjarja është një atentat dhe dyshohet për një...

Vrasje brenda familjes në Tiranë

para 4 dite - Syri

Një vrasje ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë, në zonën e Bathores. Deri më tani mësohet se krimi dyshohet se ka ndodhur brenda në familje. Ndërkohë që priten të zbardhen detaje të reja nga ngjarja.

EMRI/ Zbulohet shënjestra e shpërthimit në Tiranë, pamjet e rënda brenda makinës

para 4 dite - Infokusi

Shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë është Preng Gjini. Gazetari Artan Hoxha mëson se Preng Gjini është vëllai i Armando (Tonin) Gjinit, ish-ushtari...

Pamjet e rënda/ Shpërthimi i fuqishëm te ura e Nesherakut! I mbuluar nga gjaku, një i plagosur rëndë në makinën e shkatërruar

para 4 dite - Infokusi

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar te ura e Nesherakut në kryeqytet. Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë nga tritoli, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re. Akoma nuk është...

Ky është personi që vrau kunatën në Bathore, tash flitet për një motiv tjetër

para 4 dite - PortaliOnline

Një konflikt brenda familjes përfundoi me vrasjen e një gruas së vëllait të tij. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme në Bathore. Agron Tanushi (në foto) ka qëlluar disa herë me armë në drejtim të bashkëshortes...

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas dhunshëm një grua

para 4 dite - Standard

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja aksidentale ka ndodhur në zonën e Skelës në qytet. Si pasojë e këtij aksidenti një përson i seksit femër ka mbetur i lënduar rëndë dhe...

Aksidenti i rëndë në Vlorë, detaje të reja

para 4 dite - NOA

Një grua është plagosur rëndë në një aksident në qytetin e Vlorës. Ngjarja ndodhi pasdite, në zonën e Skelës. Bëhet e ditur se gruaja po ecte me biçikletë dhe u përplas nga një automjet në afërsi të rrethrrotullimit....

Vrasja në Rrogozhinë, ndalohet kushuriri i viktimës, si komunikonte Klevis Kapllani

para 4 dite - Mapo

Të tjera detaje janë zbuluar nga vrasja e të riut Klevis (Bledi) Kapllani, ditën e sotme në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Grupi hetimor ka marrë në pyetje nënën, babain dhe bashkëshorten e tij, ndërkohë...

Aksidenti/ Makina përplas gruan mbi biçikletë, në mes të Vlorës

para 4 dite - NOA

Një aksident është rregjistruar pasditen e sotme në Vlorë. Aksidenti ka ndodhur në zonën e Skelës, pranë rreth-rrotullimit. Një grua teksa po kalonte me biçikletë është përplasur nga një makinë, dhe ka...

para 4 dite - Ora news

Një grua e cila po udhëtonte me biçikletë u aksidentua pasditen e sotme në Vlorë nga një makinë. Përplasja ka ndodhur në Skenë, pranë rrethrrotullimit. Mësohet se biçikleta po kalonte rrugën kur është...

Aksident në Vlorë/ Makina përplas këmbësorin

para 4 dite - Mapo

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një këmbësore. Gjendja e saj ende nuk bëhet me dije, ndërsa mësohet se është transportuar...

Makina përplas gruan mbi biçikletë në mes të Vlorës, detaje nga aksidenti

para 4 dite - Java News

Një grua është plagosur rëndë në një aksident në qytetin e Vlorës. Ngjarja ndodhi pasdite, në zonën e Skelës. Bëhet e ditur se gruaja po ecte me biçikletë dhe u përplas nga një automjet në afërsi të rrethrrotullimit....

Shqipëri, një 33 vjeçar u gjet i vrarë në makinë

para 4 dite - Kallxo

Klevis Kapllani është 33 vjeçari që sot u gjet i pajetë në makinën e tij në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës në Shqipëri. I riu u gjet nga grumbulluesi i qumështit, i cili njoftoi menjëherë policinë....

Aksident i rëndë, makina përplas dhunshëm një grua

para 4 dite - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Ngjarja aksidentale ka ndodhur në zonën e Skelës në qytet. Si pasojë e këtij aksidenti një përson i seksit femër ka mbetur i lënduar rëndë dhe...

Artan Hoxha zbulon serinë e vrasjeve/ Shënjestra dhe konflikti mes familjeve pas prishjes së pazareve

para 4 dite - Zyrtare

Gazetari Artan Hoxha, ka zbuluar të tjera detaje rreth ngjarjes që tronditi mbrëmjen e sotme zonën e Vasil Shantos në Tiranë. Ndërkohë që policia ka raportuar se dyshohet për hakmarrje, Hoxha tregoi se...

Pesë viktima në katër vite/ Kalvari i vrasjeve në familjen Gjini në Rrëshen, përplasja e përgjakshme për…

para 4 dite - LajmiFundit

Rikthehet makthi i atentateve në familjen Gjini, në Rrëshen. Vetëm një vit pas ekzekutimit mafioz të Armando Gjinit, mbrëmjen e sotme i është bërë atentat vëllait të tij, Prend Gjini, i cili po lufton...

Shpërthim i fuqishëm te “Vasil Shanto” në Tiranë, dyshohet për një të vrarë në atentat

para 4 dite - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Bëhet me dije se një makine i është vendosur eksploziv. Dyshohet se si pasojë e shpërthimit ka dhe viktima. Ngjarja ka ndodhur tek “Vasil Shanto”.

“I gjakosur në makinë”, publikohet videoja pak minuta pasi makina e Prend Gjinit u hodh në erë, ambulanca…

para 4 dite - Zyrtare

Kryeqyteti u trondit mbrëmjen e sotme nga atentati me lëndë plasëse që iu bë në Tiranë, ekzaktësisht në urën e Selitës në zonën e njohur si ish NSHRAK-u, Prend Gjinit nga Rrësheni. Fotot dhe videot pak...

Atentat në Tiranë ndaj Preng Gjinit/ Plagoset edhe një shtetas Italian, dërgohet tek “Trauma”

para 4 dite - Almakos

Detaje të reja zbardhen nga shpërthimi i fuqishëm me tritol në Tiranë, ku iu bë atentat shtetasit Prend Gjini. Mësohet se nga shpërthimi i fortë ka mbetur i plagosur edhe një shtetas italian, i cili ka...

Bomba në makinë në Tiranë, seriali i 6 atentateve mes familjeve Reçi e Gjini

para 4 dite - LajmiFundit

Vendosja e tritolit ne makinën e shtetasit Preng Gjini në Tiranë mbrëmjen e sotme, me 15 shtator 2020, ka kthyer në vëemendje një serial të vjetër mes dy familjeve në Rreshën. Seriali ka nisur në vitin...

Tronditet Bathorja! Kunati vret kunatën me armë zjarri, detaje nga krimi i rëndë

para 4 dite - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Bathores, në Kamëz. Një vrasje është raportuar në këtë zonë, ndërsa nga dyshimet e para thuhet se është brenda familjes. Nuk dihen ende shkaqet dhe...

Tym në rrugën “Muharrem Fejza”, intervenojnë zjarrfikësit

para 4 dite - Shprehja

Tym i madh është parë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, pasditen e së martës. Në fotografitë e siguruara nga Telegrafi, shihet se në këtë rrugë prapa disa lokaleve afariste është djegur diçka, pasi...

Atentati në Tiranë, Jaupaj: Prej shpërthimit mbeti i plagosur edhe një shtetas italian

para 4 dite - LajmiFundit

Drejtori i policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj ka dhënë informacionet paraprake në lidhje më atentatin e ndodhur mbrëmjen e së martës në kryeqytet. Jaupaj informoi se si pasojë e shpërthimit është lënduar...

Shpërthimi në Tiranë/ Drejtori i Traumës: Gjendja e Prend Gjinit është e vështirë por më ndryshe nga momenti…

para 4 dite - LajmiFundit

Drejtori i Spitalit të Traumës në Tiranë, Arben Zenelaj ka raportuar për gjendjen e Prend Gjinit, i plagosur rëndë nga atentati me lëndë plasëse në Tiranë. Zeneli thotë se gjendja e të plagosurit është...

Atentati në Tiranë! Shënjestrës, i vranë vëllanë vitin e kaluar. Flet drejtori i policisë, mes të lënduarve një shtetas italian

para 4 dite - Express.mk

Mësohet se Preng Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë, që rezulton të jetë atentat. Ndërkohë që një nga të lënduarit është shtetas italian, Silvano Barbadoni. Vitin e...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dyshohet për atentat (Foto)

para 4 dite - Express.mk

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, tek ish-stacioni i fundit i “Tiranës së Re”, duke shkaktuar panik te banorët e zonës. Sipas të dhënave paraprake një sasi eksplozivi ishte vendosur në pjesën...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dyshohet për atentat (FOTO)

para 4 dite - Sharri

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, tek ish-stacioni i fundit i “Tiranës së Re”, duke shkaktuar panik te banorët e zonës. Sipas të dhënave paraprake një sasi eksplozivi ishte vendosur në pjesën...

Atentati në Tiranë! Shënjestrës, i vranë vëllanë vitin e kaluar. Flet drejtori i policisë, mes të lënduarve një shtetas italian

para 4 dite - Sharri

Mësohet se Preng Gjini është i plagosuri nga shpërthimi tek ish- zona e NSHRAK në Tiranë, që rezulton të jetë atentat. Ndërkohë që një nga të lënduarit është shtetas italian, Silvano Barbadoni. Vitin e...

Bisedat i kryente me telefonin e gruas/ Policia mban të ndaluar kushëririn, detaje të reja nga vrasja në Rrogozhinë

para 4 dite - Syri

Të tjera detaje janë zbuluar nga vrasja e të riut Klevis (Bledi) Kapllani, ditën e sotme në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Grupi hetimor ka marrë në pyetje nënën, babain dhe bashkëshorten e tij, ndërkohë...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dy të plagosur

para 4 dite - Zyrtare

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, tek ish-stacioni i fundit i “Tiranës së Re”, duke shkaktuar panik te banorët e zonës. Sipas të dhënave paraprake një sasi eksplozivi ishte vendosur në pjesën...

Shpërthim i madh te “Ura e Nerashakut” në Tiranë: Dyshohet për atentat dhe një të vdekur

para 4 dite - Ekonomia Online

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar te ura e Nesherakut në kryeqytet. Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë nga tritoli, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re. Akoma nuk është...

​Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dy të plagosur

para 4 dite - Periskopi

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, tek ish-stacioni i fundit i “Tiranës së Re”, duke shkaktuar panik te banorët e zonës. Sipas të dhënave paraprake një sasi eksplozivi ishte vendosur në pjesën...

Rebani Jaupaj sqaron atentatin ndaj Prend Gjinit: Makina u hodh në erë për hakmarrje

para 4 dite - LajmiFundit

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi në një prononcim për mediat dha informacionin zyrtar për shpërthimin e fuqishëm në Tiranë. Ai konfirmoi se makina e Prend Gjinit u hodh në erë me lëndë plasëse....

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, dy të plagosur

para 4 dite - KosovaPress

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Tiranë, tek ish-stacioni i fundit i “Tiranës së Re”, duke shkaktuar panik te banorët e zonës. Sipas të dhënave paraprake një sasi eksplozivi ishte vendosur në pjesën...

Gjilan, vozitësi nën ndikim të alkoolit pëson vetaksident

para 4 dite - Kallxo

Një vetaksident, ka ndodhur dje në Gjilan. Ngasësi i automjetit sipas raportit të Policisë ishte në gjendje të dehur. Sipas raportit të policisë vozitësi kishte humbur kontrollim mbi automjetin dhe si...

Suharekë, vetura del jashtë rruge

para 4 dite - Kallxo

Në Suharekë gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një aksident trafiku ku e përfshirë ka qenë vetëm një makinë. Sipas raportit policor, vozitësi nga pakujdesia ka dal jashtë rruge. Si pasojë ngasësi ka pësuar...

Aksident mes Policisë dhe taksistit në Gjilan

para 4 dite - Sinjali

Një aksident trafiku mes veturës zyrtare të Policisë së Kosovës dhe një taksie private ka ndodhur mesditën e sotme, në rrugën “Avdullah Presheva” në Gjilan, raporton Gazeta Sinjali. Gazeta Sinjali mëson...

Shpërthimi i fuqishëm në Tiranë, eksplozivi me minë të telekomanduar

para 4 dite - 24 ore

Një shpërthim ka ndodhu pak minuta më parë në Tiranë, ku një automjet u hodh në erë. Mësohet se nga shpërthimi ka mbetur i plagosur shoferi, i cili u dërgua në spital. Policia rrethon zonën tek Ura e Selitës,...

Atentati në Tiranë, flet Rebani Jaupi: I plagosuri po operohet, kemi shpresë se do të shpëtojë

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Kreu i policisë së Tiranës, Rebani Jaupaj, ka dhënë detaje për shpërthimin me tritol që ndodhi mbrëmjen e sotme në Tiranë. “Rreth orës 19 sapo është futur në urë ka shpërthyer me lëndë plasëse makina e...

Vrau kunatën për cështje ”nderi”, kush është autori i krimit të rëndë në Bathore

para 4 dite - LajmiFundit

Zbardhet identiteti i viktimës dhe autorit të vrasjes në Bathore. Krim, i cili ndodhi pasditen e kësaj të marte në rrugën “Apollonia”. Jetmira Hasani u ekzekutua me armë zjarri nga kunati i saj, Agron...

Atentati me eksploziv në Tiranë, ja kush është i plagosuri, vëllain ia vranë para Kishës në Rrëshen

para 4 dite - LajmiFundit

Preng Gjini ishte shënjestra e shpërthimit që ndodhi pasditen e sotme në Tiranë. Ai është vëllai i Tonin Gjinit, i cili u vra me breshëri plumbash në qendër të Rrëshenit rreth një vit më parë. Mjeti që...

Bathore, Shqipëri: Kunati vret kunatën

para 4 dite - Zyrtare

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Bathore, një vend në periferi të Tiranës. Rreth orës 17:40, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi Agron...

Policia jep detaje për zjarrin në rrugën “Muharrem Fejza”, nuk ka të lënduar

para 4 dite - Shprehja

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në rrugën “Muharrem Fejza”, dyshohet se është djegur një veturë dhe më pas zjarri është përhapur në objekt, ndërkaq sipas informacioneve të para nuk raportohet për...

Bathore, Tiranë: Agron Tanushi vrau kunatën e tij, Jetmira Hasani, për “çështje nderi”

para 4 dite - PortaliOnline

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pasdite në Bathore, Tiranë. Mësohet se vrasja ndodhi brenda familjes, rreth orës 17:45, në lagjen pranë rrugës “Apollonia”. Paraprakisht u raportua se pas...

Tronditet Tirana: Shpërthim i fuqishëm pranë urës së Selitës, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - Bota Press

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar te ura e Nesherakut në kryeqytet.Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re. Akoma nuk është e konfirmuar...

Tritol makinës në Tiranë, dyshohet për një viktimë

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Një makinë ka shpërthyer i pasojë e vendosjes së një sasie tritoli pasditen e sotme në rrugën “Irfan Tomini” në Tiranë. Makina thuajse është shkatërruar plotësisht, ndërsa nga të dhënat e para dyshohet...

Tronditet Tirana, vritet një person

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Një vrasje është regjistruar në orët e pasdites në Tiranë, në zonën e Bathores. Deri më tani mësohet se krimi dyshohet se ka ndodhur brenda familjes ndërsa priten të zbardhen detaje të reja nga ngjarja....

Vetaksident në Lipjan, humb jetën një person

para 4 dite - Telegrafi

Një vetaksident trafiku ka ndodhur pasditen e së martës në aksin rrugor Rusinovc – Shalë në të Komunës së Lipjanit, ku ka humbur jetën një person. Rastin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë...

Shtetasi shqiptar vret kunatën e tij

para 4 dite - Arbresh

Një vrasje ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë, në zonën e Bathores. Deri më tani mësohet se krimi dyshohet se ka ndodhur brenda në familje. Sot më datë 15.09.2020, rreth orës 17:40, në Bathore, në...

Tmerrohen qytetarët në rrugë, ja si është katandisur makina në kryeqytet pas shpërthimit

para 4 dite - LajmiFundit

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol. Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes të ndodhur tek “Vasil Shanto”. Siç shihet edhe nga fotoja, makina ka qenë duke kaluar në urën poshtë kryqëzimit...

Godet shtyllën e betonit me veturë, vdes shoferi në Lipjan, policia flet për Express

para 4 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 16:24 Një vetaksident ka ndodhur para pak minutash në Lipjan. Si pasojë e aksidentit, një i ri ka vdekur, raporton Gazeta Express Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja...

Vetë-aksident i rëndë në fshatin Rusinovc të Lipjanit – një person i vdekur

para 4 dite - Insajderi

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një vetë-aksidenti trafiku të ndodhur sot rreth orës 15:00 në Rusinovc të Lipjanit, njofton Insajderi. Rastin për Gazetën Online Insajderi e ka konfirmuar zëdhënësja...

Shefi i Zjarrfikësve jep detaje për zjarrin në lagjen “Mati 1”

para 4 dite - Kallxo

Shefi i Brigadës së Zjarrfikësve, Latif Zeka, ka dhënë detaje për zjarrin që ka kapluar një garazh të një ndërtese në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Zeka ka treguar se zjarrëfikësit janë duke punuar...

I vendoset tritol një automjeti në kryeqytet

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol. Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes të ndodhur tek “Vasil Shanto”. Vijon…

Vdes shoferi në Lipjan pasi goditi shtyllën e betonit me veturë

para 4 dite - OraInfo

Godet shtyllën e betonit me veturë, vdes shoferi në Lipjan. Një vetaksident ka ndodhur para pak minutash në Lipjan. Si pasojë e aksidentit, një i ri ka vdekur. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë...

Detaje tronditëse nga vrasja në Bathore, policia: Kunati ekzekuton me armë zjarri kunatën

para 4 dite - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bathore. Një person i identifikuar me inicialet A.K., ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, të identifikuar me inicialet J.H. Mbetet e paqartë arsyeja...

Vetaksident në Lipjan, humb jetën një person

para 4 dite - RTK

Një vetaksident trafiku ka ndodhur pasditen e së martës në aksin rrugor Rusinovc – Shalë në të Komunës së Lipjanit, ku ka humbur jetën një person. Rastin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë...

Vdes personi që goditi me veturë një shtyllë betoni në Lipjan

para 4 dite - Zeri

Një person ka vdekur si pasojë i një vetaksidenti në aksin Rusinovc – Shalë, Lipjan. Lajmin për “Zërin” e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti, e cila deklaroi se...

Tronditet kryeqyteti, shpërthim tritoli në “Vasil Shanto”

para 4 dite - LajmiFundit

Një automjeti në Tiranë i është vendosur tritol. Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes të ndodhur tek “Vasil Shanto”. Vijon… Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht...

Vetaksident në Lipjan, humb jetën një person

para 4 dite - Shprehja

Një vetaksident trafiku ka ndodhur pasditen e së martës në aksin rrugor Rusinovc – Shalë në të Komunës së Lipjanit, ku ka humbur jetën një person. Rastin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë...

Tronditet Tirana, shpërthen një makinë

para 4 dite - Arbresh

Një shpërthim tritoli ka tronditur kryeqytetin në zonën e Vasil Shantos. Tritoli mësohet se t’i jetë vendosur një makine./Syri.net/

Tronditet Tirana/ Vrasje në Bathore, dyshohet brenda familjes

para 4 dite - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Bathores, në Kamëz. Një vrasje është raportuar në këtë zonë, ndërsa nga dyshimet e para thuhet se është brenda familjes. Nuk dihen ende shkaqet...

Vetaksident në Lipjan, humb jetën një person

para 4 dite - Sinjali

Një person ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti në aksin rrugor Rusinovc – Shalë, në Lipjan, sot rreth orës 15:00, raporton Gazeta Sinjali. Lajmin për Gazeta Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë...

Aksident me një të vdekur në Lipjan

para 4 dite - GazetaBlic

Në aksin rrugor Rusinovc-Shalë të Lipjanit, ka ndodhur një vet-aksident trafiku, ku një veturë për shkaqe të pa sqaruara ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një shtyllë të betonit. Për pasojë ngasësi...

Aksident në Lipjan, vozitësi vdes pasi goditi shtyllën e betonit

para 4 dite - Kallxo

Një person ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra në një aksident që ka ndodhur në aksin rrugor Rusinovc – Shalë në Komunën e Lipjanit. Zëdhënësja Policisë së Rajonit të Prishtinës, Florie Ahmeti- Haziraj,...

Policia jep detaje për zjarrin në rrugën “Muharrem Fejza”, nuk ka të lënduar

para 5 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në rrugën “Muharrem Fejza”, dyshohet se është djegur një veturë dhe më pas zjarri është përhapur në objekt, ndërkaq sipas informacioneve të para nuk raportohet për...

Digjet vetura, përfshihet edhe objekti – detaje për zjarrin në Prishtinë

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 15:50 Mesditën e sotme në rrugën “Muharrem Fejza| në Prishtinë ka ndodhur një incident zjarri. Sipas policisë, dyshohet se fillimisht është djegur një veturë e më pas zjarri...

Nga vetura e djegur përhapen flakët në një objekt në Prishtinë – Nuk raportohet për të lënduar

para 5 dite - Insajderi

Një garazh ndërtese është përfshirë nga flakët gjatë pasdites së sotme në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Rastin për Insajderin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës,...

Tym në rrugën “Muharrem Fejza”, intervenojnë zjarrfikësit

para 5 dite - Telegrafi

Tym i madh është parë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, pasditen e së martës. Në fotografitë e siguruara nga Telegrafi, shihet se në këtë rrugë prapa disa lokaleve afariste është djegur diçka, pasi...

Pamje nga vendi i ngjarjes ku u dogj garazha e vetura në lagjen “Mati 1”

para 5 dite - Kallxo

Një zjarr brenda një veture po dyshohet se ka qenë nismëtar i përfshirjes së një garazheje nga zjarri, në rrugën “B”. KALLXO.com ju sjell pamje të vendit të ngjarjes. https://kallxo.com/wp-content/uploads/2020/09/video-1600178197....

Ekzekutohet një 33-vjeçar në Rrogozhinë/ I zunë pritë 200 metra nga banesa e tij, daja: La djalin 2-vjeç…

para 5 dite - Top Channel

Klevis Kapllani 33  vjeç, nga fshati Sinaballaj i Rrogozhinës, u ekzekutua brenda makinës së tij pak metra larg shtëpisë. Ka qenë pikërisht grumbulluesi i qumështit të zonës i cili e ka gjetur atë pa shenja...

“Bisedat i zhvillonte me telefonin e gruas”, detaje tronditëse nga vrasja e Klevis Kapllanit, shoqërohet…

para 4 dite - LajmiFundit

Policia ka shoqëruar një person të dyshuar për vrasjen e Klevis (Bledi) Kapllanit, ndërsa mësohet se ka lidhje familjare me viktimën. Burime bëjnë me dije se janë marrë në pyetje nëna, babai dhe nusja...

Prishtinë: Vetura kaplohet nga zjarri brenda garazhit, dalin pamjet

para 5 dite - OraInfo

Vetura kaplohet nga zjarri brenda garazhit në Prishtinë. Një veturë është kapluar nga zjarri në rrugën “Muharrem Fejza” në lagjen Mati 1 në Prishtinë. Pamje nga vendi i ngjarjes ku shihen zjarrfikësit...

Paraburgim për prizrenasin e dyshuar për rrahje të gruas dhe motrës së saj

para 5 dite - Kallxo

Një burrë është dërguar në paraburgim për 30 ditë për shkak se dyshohet se e kishte rrahur dhe keqtrajtuar gruan e tij. Gjykata në Prizren ka thënë se burri si rrjedhojë e një mosmarrëveshjeje me gruan...

Zjarri kaplon garazhën në lagjen “Mati 1”

para 5 dite - Kallxo

Një zjarr ka kapluar një garazhë të një ndërtese, në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Dyshimet e para janë se zjarri kishte filluar nga një veturë e më pas ishte shpërndarë në garazhë. Në lidhje me...

Ekzekutohet një 33-vjeçar në Rrogozhinë/ I zunë pritë 200 metra nga banesa e tij, daja: La djalin 2-vjeç…

para 5 dite - Medial

Klevis Kapllani 33 vjeç, nga fshati Sinaballaj i Rrogozhinës, u ekzekutua brenda makinës së tij pak metra larg shtëpisë. Ka qenë pikërisht grumbulluesi i qumështit të zonës i cili e ka gjetur atë pa shenja...

Policia jep detaje për objektin që u përfshi nga zjarri në Prishtinë

para 5 dite - Sinjali

Një objekt është përfshirë nga zjarri në rrugën “Muharrem Fejza” rreth orës 14:00 në Prishtinë. Policia e Kosovës për Gazetën Sinjali ka dhënë detaje për objektin që është përfshirë nga zjarri. Në përgjigjen...

Vdes qytetari në Lipjan pasi u aksidentua me shtyllën e betonit

para 4 dite - Infokusi

Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetëaksidenti të martën në Lipjan, konkretisht në aksin rrugor Rusinovc – Shalë. Vetura ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një shtyllë të betonit, shkruan...

Aksident i rëndë në Lipjan, një i vdekur

para 4 dite - Lajmi.net

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Ajo ka deklaruar se vetura është përplasur me një shtyllë të betonit. “Sot rreth orës 15:00, në aksin rrugor...

Një banesë përfshihet nga zjarri në rrugën "Muharrem Fejza"

para 5 dite - RTK

Një banesë ka marrë flakë sot rreth orës 14:30 në rrugën “Muharrem Fejza”, në lagjen Mati 1. Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet e zjarrfikësve, të cilët në ndërkohë kanë arritur ta lokalizojnë zjarrin....

Zjarr në Lagjen e Spitalit

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 14:58 Një tym i madh ka përshkuar Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Në rrugën ‘Muharrem Fejza’ dyshohet se një objekt është përfshirë nga zjarri. Lexo Edhe: Holanda shënon...

Digjet një objekt në lagjen “Mati 1” në Prishtinë

para 5 dite - Sinjali

Një objekt është përfshirë nga zjarri në rrugën “Mati 1” në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali. Një sinjalizues për Gazetën Sinjali ka thënë se objekti është përfshirë nga flakët. Gazeta Sinjali do t’ju...

“I kishin bërë pritë me shkurre” Si u ekzekutua Klevis Kapllani, hetuesit gjejnë një armë

para 5 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 14:24 Ekzekutimi me të paktën 10 plumba ndaj 33 vjeçarit Klevis Kapllani në Rrogozhinë, ishte një akt i planifikuar nga autorët, të cilët kanë menduar dhe për mënyrën...

U dogj vetura e zjarri u përhap në ndërtesë, policia jep detaje për rastin në Lagjen e Spitalit

para 5 dite - Lajmi.net

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ka thënë për lajmi.net se policia për rastin e ka marrë informatën në orën 14:00, shkruan lajmi.net. “Rreth ores 14:00 e kemi pranuar...

“I kishin bërë pritë me shkurre” – Zbulohen detaje si u ekzekutua me 10 plumba, Klevis Kapllani

para 5 dite - GazetaBlic

Ekzekutimi me të paktën 10 plumba ndaj 33 vjeçarit Klevis Kapllani në Rrogozhinë, ishte një akt i planifikuar nga autorët, të cilët kanë menduar dhe për mënyrën sesi do t’i bëjnë pritë të riut, babai i...

Dy persona të lënduar në një aksident trafiku në Prishtinë

para 5 dite - Insajderi

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku të ndodhur sot rreth orës 12:00, afër Qendrës së Studentëve në Prishtinë, njofton Insajderi. Rastin për Insajderi-n e ka konfirmuar zëdhënësja...

Aksident i rëndë në Lipjan, një i vdekur

para 4 dite - Fakti Ditor

Një person ka vdekur pas një vetaksidenti në Lipjan. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Ajo ka deklaruar se vetura është përplasur me një shtyllë...

“I zunë rrugën me shkurre”, flet daja i 33-vjeçarit të ekzekutuar sot në mëngjes: Ka lënë fëmijën 2 muajsh

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Daniela Grrica Ka folur për mediat daja i 33-vjeçarit Klevis Kapllani, i cili u gjet i ekzekutuar në makinën e tij mëngjesin e sotëm. Daja i viktimës tha se vrasja e tij ishte...

Policia shpjegon për Periskopin vetë-aksidentin vrasës në Lipjan: Shkaqet e pasqaruara

para 4 dite - Periskopi

Një vetëaksident tragjik ka ndodhur në komunën e Lipjanit, në aksin rrugor Rusinovc-Shalë. Një person u raportuanë gjendje të rëndë nga plagët e shkaktuara nga aksidenti, dhe i cili për fat të keq ka ndërruar...

Godet shtyllën e betonit me veturë, vdes shoferi në Lipjan, policia jep detaje

para 4 dite - Bota Press

Botapress 15 Shtator – Një vetaksident ka ndodhur para pak minutash në Lipjan. Si pasojë e aksidentit, një i ri ka vdekur. Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës,...

Policia jep detaje për aksidentin te Mensa e Studentëve

para 5 dite - Kallxo

KALLXO.com pak para pak minutave raportoi për një aksident trafiku i cili ka ndodhi në afërsi të Mensës së Studentëve. Zëdhënësja e policisë në rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti, ka konfirmuar rastin...

Policia flet për ngjarjen te ‘Mati 1’, tregon se si u shkaktua zjarri

para 4 dite - Zyrtare

Policia e Kosovës ka dhënë detajet e ngjarjes në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë. Zëdhënësja e PK-së Flora Ahmeti i ka thënë Periskopit se bëhet fjalë për një incident zjarri i cili ishte shkaktuar...

Vrasja në Rrogozhinë, 33-vjeçari u qëllua me 14 plumba, ishte babai i një foshnje 2 muajshe

para 5 dite - Mapo

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 33-vjeçarit Klevis Kapllani mbrëmjen e djeshme në Rrogozhinë. Ka qenë një fshatar i zonës i cili grumbullonte qumështin, që ka parë makinën me viktimën brenda në orët...

Digjet vetura, përfshihet edhe objekti – detaje për zjarrin në Prishtinë

para 5 dite - Bota Press

Mesditën e sotme në rrugën “Muharrem Fejza| në Prishtinë ka ndodhur një incident zjarri. Sipas policisë, dyshohet se fillimisht është djegur një veturë e më pas zjarri është përhapur në objekt. Rasti për...

Aksident trafiku në udhëkryqin e Mensës së Studentëve

para 5 dite - Kallxo

Një aksident trafiku ka ndodhur tek semaforët në udhëkryqin e Qendrës së Studentëve në Prishtinë. KALLXO.com ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihen veturat e aksidentuara. Në bazë të fotografive...

U dogj vetura e zjarri u përhap në ndërtesë, policia jep detaje për rastin në Lagjen e Spitalit

para 5 dite - Arbresh

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për zjarrin që ka përfshirë sot një veturë në një garazhë në rrugën “Muharrem Fejza” në lagjen e spitalit në Prishtinë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e...

Policia flet për ngjarjen te ‘Mati 1’, tregon se si u shkaktua zjarri

para 5 dite - Periskopi

Policia e Kosovës ka dhënë detajet e ngjarjes në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë. Zëdhënësja e PK-së Flora Ahmeti i ka thënë Periskopit se bëhet fjalë për një incident zjarri i cili ishte shkaktuar...

“I zunë rrugën me shkurre, la fëmijën 2 muajsh”: Flet daja i 33-vjeçarit që u vra në Rrogozhinë

para 5 dite - ABC News

“ I kanë vënë shkurre përpara dhe i kanë zënë pritë ”. Kështu është shprehur për mediat daja i Klevis Kapllanit, 33-vjeçarit që iu bënë atentat në Rrogozhinë. I riu u gjet i pajetë në automjetin e tij...

E vranë me 14 plumba, daja: Ku është shteti? Turp, la foshnjen 2 muajshe

para 5 dite - Koha Jone

Mëngjesi i kësaj të marte ka nisur me një ekzekutim në Rrogozhinë. Viktima është 33-vjeçari, Klevis Kapllani i cili u vra shumë pranë shtëpisë së tij në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, rreth 200 metra...

Detaje për 33-vjeçarin që u gjeti i vdekur në veturën e tij

para 5 dite - Sinjali

Personi me inicialet K.K., 33-vjeçar në orët e para të mëngjesit është gjetur i vdekur në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Sipas njoftimit të Policisë, dyshohet se viktima është vrarë me armë zjarri....

para 5 dite - Ora news

Detaje të reja nga vrasja e 33 vjeçari Klevis Kapllani. Ka qenë një fshatar I zonës I cili grumbullonte qumështin e zonës që ka parë makinën me viktimën brenda dhe ka njoftuar policinë. Dyshohet se autorët,...

Lëndohen dy persona në një aksident trafiku në Prishtinë

para 5 dite - Sinjali

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikut që ka ndodhur sot rreth orës 12:00 në afërsi të Qendrës së Studentëve në Prishtinë. Në këtë aksident ishin të përfshira tri vetura. Lajmin...

Ambulancat, zjarrfikësit, policia: Periskopi merr vesh se te Mati 1 ndodhi një eksplodim

para 5 dite - Periskopi

Në rrugën Muharrem Fejza në Lagjen Mati 1 janë parë shumë automjete të ambulancës, zjarrfikësve dhe policisë. Por, çka ndodhi në këtë lagje problematike? Periskopi merr vesh nga qytetarët në vend të ngjarjes...

Aksident i rëndë afër Mensës së Studentëve

para 5 dite - OraInfo

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, vetura godet edhe semaforin. Një aksident i rëndë trafiku është shkaktuar në Prishtinë, saktësisht në afërsi të Mensës së Studentëve. Në aksident janë përfshirë dy...

Aksident trafiku në Prishtinë

para 5 dite - GazetaBlic

Një aksident i rëndë trafiku është shkaktuar në Prishtinë, saktësisht në afërsi të Mensës së Studentëve. Në aksident janë përfshirë dy vetuar, të cilat edhe kanë pësuar dëme të mëdha materiale. Nuk dihet...

Zjarr në Lagjen e Spitalit

para 5 dite - Ekonomia Online

Një tym i madh ka përshkuar Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Në rrugën ‘Muharrem Fejza’ dyshohet se një objekt është përfshirë nga zjarri. Policia e ekipet e tjera jenë në vendin e ngjarjes. Nuk dihet ende...

Çka po ndodh te Mati1 në Prishtinë, mbushet vendi policë, zjarrfikës e ambulanca

para 5 dite - Periskopi

Në lagjen ‘Mati 1’ të kryeqytetit duket se ka ndodhur një shpërthim zjarri, pasditen e së martës. Kjo pasiqë atje janë mbledhur Policia e Kosovës, njësitë e zjarrfikësve dhe autoambulanca. Periskopi është...

Aksident në Drenas, vdes një person

para 5 dite - RTK

Një aksident ka ndodhur në Drenas dje rreth orës 19:30. Në raportin e policisë, thuhet se deri te aksidenti ka ardhur kur ngasësi mashkull kosovar me veturën e tij dyshohet se nga pakujdesia ka goditur...

Foto/ U vra me 14 plumba brenda në makinë, ky është 33-vjeçari i ekzekutuar në Rrogozhinë

para 5 dite - Top Channel

Top Channel ka siguruar foton e viktimës, Klevis Kapllani i cili është ekzekutuar me armë zjarri gjatë orëve të vona të natës në një fshat në Rrogozhinë. 33-vjeçari ka qenë dënuar në Itali për drogë, ndërsa...

Vetaksident trafiku në Gjilan

para 5 dite - Zeri

Dje rreth orës 01:30 ka ndodhur një vetaksident trafiku në Gjilan. Policia e Kosovës njofton se ngasësi, i cili ka qenë nën ndikimin e alkoolit, ka humbur kontrollin mbi automjet dhe si pasojë e aksidentit...

Këmbësori goditet për vdekje nga vetura në Drenas

para 5 dite - Kallxo

Një këmbësor ka vdekur në aksident trafiku, pasi që dyshohet se një vozitës e ka goditur atë me veturën e tij, aksidenti ka ndodhur dje në Drenas, rreth orës 19:30. Në raportin policor thuhet se i dyshuari...

Kosovë/ Përplaset për vdekje këmbësori në Drenas

para 5 dite - Top Channel

Mbrëmë një këmbësor është goditur për vdekje në Drenas. Policia ka njoftuar se shoferi i veturës nga pakujdesia ka goditur këmbësorin. Shoferi është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar...

I ekzekutuar në rrugën e pashtruar mes arave…

para 5 dite - Standard

Një 33-vjeçar është gjetur i vrarë me armë në makinën e tij. Bëhet fjalë për 33-vjeçarin me Klevis Kapllani. Trupi i pajetë është gjetur nga uniformat blu rreth orës 06:00 të mëngjesit të kësaj të marte...

Detaje nga ekzekutimi/ Kishte dalë për kafe, por nuk u kthye më në banesë

para 5 dite - Syri

Të tjera detaje tronditëse dalin në dritë nga vrasja e të riut në Rrogozhinë. ‘BalkanWeb’ raporton se Klevis Kapllani dyshohet që mund të jetë vrarë mbrëmë rreth orës 23:00, ndërkohë që trupi i pajetë...

Detajet/ U vra në makinën e tij, 33-vjeçari në Rrogozhinë i dënuar për trafik droge në Itali

para 5 dite - Zhurnal

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Klevis Kapllani, 33 vjeç, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Sipas policisë i riu është gjetur i vrarë rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës...

Aksident në Drenas, vdes një person

para 5 dite - Zhurnal

Një aksident ka ndodhur në Drenas dje rreth orës 19:30. Në raportin e policisë, thuhet se deri te aksidenti ka ardhur kur ngasësi mashkull kosovar me veturën e tij dyshohet se nga pakujdesia ka goditur...

para 5 dite - Ora news

Detaje të reja nga vrasja e 33 vjeçari Klevis Kapllani. Ka qenë një fshatar i zonës, i cili grumbullonte qumështin e zonës që ka parë makinën me viktimën brenda dhe ka njoftuar policinë. Dyshohet se autorët,...

Detajet, Klevis Kapllani u ekzekutua me 14 plumba në makinë që ditën e djeshme

para 5 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 10:20 33 vjeçari Klevis Kapllani u gjet në orët e para të mëngjesit i pajetë në makinën e tij në një rrugë të pashtruar në fshatin Sinaballaj në Rrogozhinë. I riu është...

Ekzekutohet në makinë me 14 plumba, viktima shkoi të pinte kafe

para 5 dite - Koha Jone

Mëngjesi i kësaj të marte ka nisur me një ekzekutim në Rrogozhinë. Viktima është 33-vjeçari, Klevis Kapllani i cili u vra shumë pranë shtëpisë së tij në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, rreth 200 metra...

Viktima u gjet nga shitësi i qumështit, banorët për vrasjen në Rrogozhinë: Kemi parë njerëz të dyshimtë

para 5 dite - ABC News

Zbardhe të tjera detaje për ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Rreth orës 06:00, 33-vjeçari Klevis Kapllani u gjet i vrarë në automjetin e tij. Gazetarja Xhensila...

Pamjet nga vendi i ngjarjes/ U ekzekutua me 14 plumba, Klevis Kapllani ishte kthyer para dy vitesh nga Italia

para 5 dite - Top Channel

RROGOZHINË- Gjatë orëve të vona të natës, Klevis Kapllani, 33-vjeç është ekzekutuar në Sinaballaj të Rrogozhinës. Sipas policisë i riu është gjetur i vrarë rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës...

Zbardhet dinamika e atentatit në Rrogozhinë/ Si iu bë pritë në ferra 33-vjeçarit, arma e gjetur i ra njërit prej autorëve

para 5 dite - LajmiFundit

Klevis Kapllani, një person i dënuar dy herë nga Drejtësia Italiane për akuzën e shpërndarjes së drogës, është qëlluar me 14 plumba nga një distancë shumë e afërt. Autorët që sipas burimeve të policisë...

Policia jep detaje për aksidentin e djeshëm në Drenas, ku vdiq një këmbësor

para 5 dite - Insajderi

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja për aksidentin e trafikut të djeshëm që përfundoi me fatalitet në Drenas, njofton Insajderi. Në raportin e saj të përditshëm, PK kanë njoftuar se i dyshuari është...

Aksident në Drenas, vdes një person

para 5 dite - Shprehja

Një aksident ka ndodhur në Drenas dje rreth orës 19:30. Në raportin e policisë, thuhet se deri te aksidenti ka ardhur kur ngasësi mashkull kosovar me veturën e tij dyshohet se nga pakujdesia ka goditur...

Vritet me armë në makinën e tij 33-vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - Alsat-M

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi Klevis Kapllani, 33 vjeç. Dyshimet...

Vritet me armë në makinën e tij 33-vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - Neshesh

Alsat 15.09.2020 10:15 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi Klevis...

La pas një fëmijë vetëm dy muajsh, Klevis Kapllani u qëllua me breshëri plumbash

para 5 dite - Albeu

Të tjera detaje zbardhen ng vrasja që ka tronditur Rrogozhinën që në orët e para të mëngjesit të sotëm. 33-vjeçari Klevis Kapllani ka më shumë se 10 plumba në trup, ndërkohë që dyshohet se ai është qëlluar...

Aksident trafiku në Prishtinë, dy të lënduar

para 5 dite - Bota Press

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 12:00 në afëri të Qendrës së Studentëve në Prishtinë.Në këtë aksident kanë qenë të përfshira tri vetura, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona....

U vra me 14 plumba brenda në makinë, ky është 33-vjeçari i ekzekutuar në Rrogozhinë

para 5 dite - Lajmi.net

33-vjeçari ka qenë dënuar në Itali për drogë, ndërsa prej dy vitesh ishte kthyer në Shqipëri dhe nuk kishte pasur probleme me ligjin. Ndërkohë mësohet se ai është vrarë në makinën e tij nga persona ende...

Kishte dalë për kafe por s’u kthye më në banesë, dyshohet se i riu në Rrogozhinë u vra që mbrëmë. Shoshë nga plumbat

para 5 dite - BalkanWeb

Të tjera detaje tronditëse dalin në dritë nga vrasja e të riut në Rrogozhinë. Gazetari Klement Baçi raporton për ‘BalkanWeb’ se Klevis Kapllani dyshohet që mund të jetë vrarë mbrëmë rreth orës 23:00, ndërkohë...

DETAJET NGA VRASJA/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua në makinë

para 5 dite - Vizion Plus

Klevis Kapllani u gjet i vrarë në orët e mëngjesit këtë të martë në Rrogozhinë Trupi i tij i pajetë u gjet brenda në makinë. 33-vjeçari u ekzekutua pak metra larg shtëpisë së tij. Dyshohet që mbi trupin...

Aksident në Drenas, vdes një person

para 5 dite - Telegrafi

Një aksident ka ndodhur në Drenas dje rreth orës 19:30. Në raportin e policisë, thuhet se deri te aksidenti ka ardhur kur ngasësi mashkull kosovar me veturën e tij dyshohet se nga pakujdesia ka goditur...

Aksident me fatalitet në Drenas

para 5 dite - Koha.net

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti në Drenas i cili ka ndodhur të hënën në mbrëmje. Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, një veturë ka goditur një këmbësor, ndërkaq i njëjti nuk...

FOTO/ U gjet i vrarë nga shitësi i qumështit, kush ishte babai i një fëmije 2-muajsh

para 5 dite - Syri

Zbardhen detaje të tjera në lidhje me vrasjen e Klevis Kapllanit në Rrogozhinë. Mësohet se se 33-vjeçari ishte i martuar dhe baba i një fëmije 2-muajsh. Ai u gjet i pajetë brenda makinës, i vrarë me armë...

Prizren, vetura godet këmbësoren

para 5 dite - Kallxo

Një këmbësore është goditur nga një veturë dje në Prizren. Në raportin e policisë thuhet se vozitësi e ka goditur atë nga pakujdesia. Viktima sipas raportit është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe sipas...

Detajet/ U vra në makinën e tij, 33-vjeçari në Rrogozhinë i dënuar për trafik droge në Itali

para 5 dite - Top Channel

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Klevis Kapllani, 33 vjeç, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Sipas policisë i riu është gjetur i vrarë rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës...

U gjet i vrarë në makinë, Kapllani dyshohet se u ekzekutua në pritë me silenciator

para 5 dite - NOA

I riu i cili u gjet i vrarë mëngjesin e sotëm brenda makinës së tij në fshatin Sinaballaj në Rrogozhinë, dyshohet të jetë ekzekutuar me silenciator. Ky dyshim vjen prej faktit se banorët e zonës, nuk kanë...

para 5 dite - Ora news

Detaje të reja mbi 33 vjeçarin e gjetur të vrarë në makinën e tij në Rrogozhinë. Autorët dyshohet se i kanë zënë pritë, Klevis Kapllanit. Në vendngjarje janë gjetur 18 gëzhoja. Prita ka qenë pak metra...

FOTO/ Ky është 33-vjeçari, babai i një fëmije që u vra në makinë. Dyshohet se u qëllua me silenciator, po hetohet për…

para 5 dite - Panorama

Viktima Klevis Kapllani Personi qe shihni ne foton me siper eshte 33-vjecari, Klevis Kapllani, qe u gjet i pajete brenda makines se tij, i vrare me arme zjarri. “Panorama” meson se ai eshte baba i nje...

Vetaksidentohet me traktor një person në Lipjan

para 5 dite - Zeri

Një vetaksident trafiku na ndodhur gjatë ditës së djeshme në komunën e Lipjanit. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person nga pakujdesia ka shkaktuar vetkaksident me traktor. Si pasojë, lëndime...

Për 24 orë në vend u shënuan 52 aksidente

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 9:31 Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë shënuar 52 aksidente në trafik. Prej tyre me persona të lënduar kanë qenë 23 aksidente, ndërsa me dëme materiale kanë përfunduar...

FOTO/ U gjet i vrarë nga shitësi i qumështit, kush ishte 33-vjeçari babai i një fëmijë 2 muajsh

para 5 dite - Syri

Zbardhen detaje të tjera në lidhje me vrasjen e Klevis Kapllanit në Rrogozhinë. Mësohet se se 33-vjeçari ishte i martuar dhe baba i një fëmije 2 muajsh. Ai u gjet i pajetë brenda makinës, i vrarë me armë...

Policia jep detaje për aksidentin e rëndë që vdiq një i ri në Drenas

para 5 dite - GazetaBlic

Një person ka vdekur dje në Drenas si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një veturë. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:30, dhe raportohet se viktima ishte duke ecur. Ngasësi i veturës, nga...

Policia jep detaje për aksidentin e rëndë ku vdiq një i ri në Drenas

para 5 dite - GazetaBlic

Një person ka vdekur dje në Drenas si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një veturë. Sipas Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:30,gjersa raportohet se viktima ishte duke...

U vra me 14 plumba brenda në makinë, ky është 33-vjeçari i ekzekutuar në Rrogozhinë

para 5 dite - Fakti Ditor

Top Channel ka siguruar foton e viktimës, Klevis Kapllani i cili është ekzekutuar me armë zjarri gjatë orëve të vona të natës në një fshat në Rrogozhinë. 33-vjeçari ka qenë dënuar në Itali për drogë, ndërsa...

Baba i një fëmije, kush është 33-vjeçari që u ekzekutua pranë banesës në Rrogozhinë

para 5 dite - ABC News

Zbardhe të tjera detaje për ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Rreth orës 06:00, 33-vjeçari Klevis Kapllani u gjet i vrarë në automjetin e tij. Gazetarja Xhensila...

Arrestohet shoferi që goditi për vdekje 21-vjeçarin në Drenas

para 5 dite - Sinjali

Është arrestuar shoferi i veturës që goditi për vdkeje 21-vjeçarin në Drenas. Në raportin e Policisë thuhet se shoferi është dërguar në mbajtje. Aksidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:30. “Ka ndodhur...

FOTO/ U gjet i vrarë nga shitësi i qumështit, ja kush ishte 33-vjeçari babai i një fëmijë 2 muajsh. Dyshohet se u qëllua me silenciator

para 5 dite - BalkanWeb

‘BalkanWeb’ zbardh të tjera detaje në lidhje me vrasjen e Klevis Kapllanit në Rrogozhinë. Gazetari Klement Baçi raporton për ‘BalkanWeb’ se 33-vjeçari ishte i martuar dhe baba i një fëmije 2 muajsh. Ai...

Vrasja në Rrogozhinë, 33-vjeçari i dënuar për trafik droge, ishte kthyer në Shqipëri në 2018

para 5 dite - Mapo

Rrogozhina u trondit mëngjesin e sotëm, pasi një 33-vjeçar u gjet i vrarë me plumb në kokë brenda në automjetin e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Sinaballaj. Klevis Kapllani është gjetur pa shenja jete...

VIDEO/ I ekzekutuar në rrugën e pashtruar mes arave

para 5 dite - Syri

Një 33-vjeçar është gjetur i vrarë me armë në makinën e tij. Bëhet fjalë për 33-vjeçarin me Klevis Kapllani. Trupi i pajetë është gjetur nga uniformat blu rreth orës 06:00 të mëngjesit të kësaj të marte...

Ekzekutohet brenda në makinën e tij 33 vjeçari shqiptar

para 5 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 9:09 Vrasje në Rrogozhinë. Mëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00 është gjetur i pajetë brenda makinës së tij në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës 33-vjeçari Klevis Kapllani....

Vrasja e të riut në Rrogozhinë, shihni pamjet nga vendi i krimit (Foto + Video)

para 5 dite - Koha Jone

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes në Rrogozhinë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 33-vjeçari K. K.. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj. Raportohet se i riu ishte qëlluar me...

Autorët ‘po e ruanin’/ 33-vjeçari në Rrogozhinë u qëllua me silenciator 200 m larg shtëpisë. Ishte babai i një fëmije

para 5 dite - Java News

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e 33-vjeçarit në Rrogozhinë. Mësohet se i riu është vrarë rreth 200 metra larg banesës së tij brenda makine. Klevis Kapllani eshte baba i nje femije te vogel dhe...

VIDEO/ Vrasja e të riut në Rrogozhinë, shihni pamjet nga vendi i krimit

para 5 dite - BalkanWeb

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes në Rrogozhinë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 33-vjeçari Klevis Kapllani. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj. Gazetari Klement Baçi raporton...

La pas një fëmijë vetëm dy muajsh, Klevis Kapllani u qëllua me breshëri plumbash

para 5 dite - Tetova Sot

Të tjera detaje zbardhen ng vrasja që ka tronditur Rrogozhinën që në orët e para të mëngjesit të sotëm. 33-vjeçari Klevis Kapllani ka më shumë se 10 plumba në trup, ndërkohë që dyshohet se ai është qëlluar...

Vetura godet për vdekje një këmbësor në Drenas

para 5 dite - Lajmi.net

Policia ka njoftuar se shoferi i veturës nga pakujdesia ka goditur këmbësorin. Shoferi është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. Aksidenti ka ndodhur në ora 19:30. “Ka ndodhur...

Dalin pamjet, si u ekzekutua në makinë 33-vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - ABC News

Një ngjarje e rëndë raportohet mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë. Klevis Kapllani u gjet i vrarë në automjetin e tij, në fshatin Sinaballaj. 33-vjeçari rezulton i dënuar në Itali për trafik droge. Ai kishte...

Vrasja e 33-vjeçarit në Rrogozhinë/ Ja pamje nga vendi i ekzekutimit

para 5 dite - Syri

Fotot që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes në Rrogozhinë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 33-vjeçari Klevis Kapllani. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj. I riu ishte qëlluar me armë...

33 vjeçari gjendet i vrarë brenda në makinë (EMRI)

para 5 dite - Vizion Plus

Gjendet i vdekur brenda një makinë një 33 vjecar. Ngjarja e rëndë është zbuluar në fshatin Sinaballaj, afër Rrogozhinës. Klevis Kapllani u gjet pa shenja jete brenda në automjet. Kapllani eshte qelluar...

U gjet i vrarë brenda në makinë, del fotoja e viktimës

para 5 dite - NOA

Personi që shikoni në fotografi, është 33-vjeçari Klevis Kapllani, i cili u gjet i vrarë brenda makinës së tij. Zbulimi i rëndë u bë rreth orës 06:00 të mëngjesit të kësaj të marte, në fshatin Sinaballaj...

I riu gjendet pa jetë në makinë, me plagë arme në trup. Dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

para 5 dite - Panorama

Dalin pamjet nga vendi ku u gjet i pajete i riu ne Rrogozhne. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit te para te policise, “është gjetur pa shenje jete në mjetin...

Aksident tragjikë në Drenas, goditet për vdekje një këmbësor

para 5 dite - Infokusi

Një aksident tragjikë ka ndodhur në Drenas në mbrëmjen e së hënës. Sipas Policisë së Kosovë, një person ka goditur me veture një këmbësor, shkruan Gazeta Infokus. Viktima ka marrë lëndime të rënda dhe...

33 vjeçari gjendet i vdekur brenda në makinë

para 5 dite - Vizion Plus

Gjendet i vdekur brenda një makinë një 33 vjecar. Ngjarja e rëndë është zbuluar në fshatin Sinaballaj, afër Rrogozhinës. Klevis Kapllani u gjet pa shenja jete brenda në automjet. Kapllani eshte qelluar...

Vritet me armë në makinën e tij 33 vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi Klevis Kapllani, 33 vjeç....

Gjendet i pajetë në makinë një 33-vjeçar

para 5 dite - Syri

Mëngjesin e sotëm është gjetur i vdekur në makinë një 33-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit të para të policise, “është gjetur pa shenje jete në mjetin...

I dënuar në Itali, kush është 33 vjeçari që u gjet i vrarë mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë

para 5 dite - Albeu

Detaje të reja zbardhen nga krimi në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, ku mëngjesin e sotëm është gjetur i pajetë brenda makinës së tij një 33 vjeçar. Mësohet se viktima është Klevis Kapllani. Ai rezulton...

Vritet me armë në makinën e tij 33-vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi Klevis Kapllani, 33 vjeç. Dyshimet...

EMRI/ Dalin detaje, 33 vjeçari që u gjet i vdekur në makinë, i dënuar në Itali për drogë

para 5 dite - Syri

Më datë 15.09.2020, rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, është gjetur pa shenje jete në mjetin e tij, dyshohet si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit, shtetasi Klevis Kapllani, 33...

Mbi 50 aksidente për 24 orë në Kosovë, një përfundon me fatalitet

para 5 dite - Sinjali

Dje në vendin tonë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, prej tyre 1 ka përfunduar me fatalitet, ku ka mbetur i vdekur një 21-vjeçar në Drenas. Ndërsa, 23 kanë përfunduar me persona të lënduar , shkruan Gazeta...

Gjendet i pa jetë në makinë një 33 vjeçar

para 5 dite - Syri

Mëngjesin e sotëm është gjetur i vdekur në makinë një 33-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit të para të policise, “është gjetur pa shenje jete në mjetin...

Vritet me armë në makinën e tij 33-vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi me iniciale K.K 33 vjeç. Dyshimet...

Dalin detaje/ 33 vjeçari që u gjet i vdekur brenda makinës, i dënuar në Itali për drogë

para 5 dite - Syri

Dalin detaje te reja nga ngjarja e rende e ndodhur kete mengjes ne Rrogozhine, ku brenda makines u gjet i pajet nje 33-vjecar. Ngarja ndodhi ne fshatin Sinaballaj dhe sipas policise i riu u gjet i pajete...

EMRI/ U gjet i vrarë në makinë, identifikohet viktima. I riu i dënuar për drogë në Itali

para 5 dite - BalkanWeb

Detaje dalin ne drite nga vrasja ne Rrgozhine, ku viktime ishte nje 33-vjecar. Ngarja ndodhi ne fshatin Sinaballaj. Gazetarja Dorjana Bezat raporton per BalkanWeb se viktime ka mbetur Klevis Kapllani....

Me plagë arme në trup gjendet i pa jetë në makinë një 33 vjeçar…

para 5 dite - Standard

Mëngjesin e sotëm është gjetur i vdekur në makinë një 33-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit të para të policise, “është gjetur pa shenje jete në mjetin...

Kush është i riu i vrarë brenda në makinë, çfarë u zbulua për të shkuarën e tij/ Emri

para 5 dite - NOA

Një djalë i ri u gjet i vrarë mëngjesin e sotëm, brenda në makinën e tij në Rrogozhinë. Rreth orës 06:00 të mëngjesit të kësaj të marte, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, është gjetur pa shenje jete...

EMRI/ Kush është 33-vjeçari që u gjet i vdekur brenda makinës, i dënuar në Itali për…

para 5 dite - Panorama

Dalin detaje te reja nga ngjarja e rende e ndodhur kete mengjes ne Rrogozhine, ku brenda makines u gjet i pajet nje 33-vjecar. Ngarja ndodhi ne fshatin Sinaballaj dhe sipas policise i riu u gjet i pajete...

Rrogozhinë/ Gjendet i pajetë në makinë 33-vjeçari, dyshohet vrasje me armë zjarri

para 5 dite - Mapo

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, ku 33-vjeçari Klevis Kapllani, sipas burimeve në media, është gjetur pa shenje jete në mjetin...

Vritet në makinë 33-vjeçari

para 5 dite - Klan

Vritet në makinë 33-vjeçari Kavajë/Informacion paraprak Më datë 15.09.2020, rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, është gjetur pa shenje jete në mjetin e tij, dyshohet si pasojë e përdorimit...

Vritet me armë zjarri brenda makinës 33 vjeçari

para 5 dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi Klevis Kapllani, 33 vjeç. Dyshimet...

Vritet me armë në makinën e tij 33-vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - Lajm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi Klevis Kapllani, 33 vjeç. Dyshimet...

Tronditet vendi në orët e para të mëngjesit, vritet me armë brenda makinës i riu (Detaje)

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Enida Vërça Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë ku një i ri është gjetur i pajetë në makinën e tij. Mësohet se shtetasi 33-vjeçar me inicialet K.K...

Vdes një person pasi vetkaksidentohet (Foto)

para 5 dite - Sinjali

Ka vdekur një person me inicialet F.H., 55 vjeçar, si pasojë një vetaksidenti trafiku që ndodhi mbrëmë në rrugën Vlorë-Fier në Shqipëri. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:30, pranë vendit...

Gjendet i vrarë në makinë 33-vjeçari në Rrogozhinë, policia në kërkim të autorëve

para 5 dite - BalkanWeb

Një 33-vjeçar është gjetur i pajetë brenda një automjeti në Rrogozhinë, ndërsa dyshohet se bëhet fjalë për vrasje. Ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj. Burime zyrtare...

I riu kishte dalë për kafe, por s’u kthye i gjallë, u ekzekutua me 14 plumba

para 5 dite - PortaliOnline

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë e regjistruar në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, ku u gjet i qëlluar për vdekje 33-vjeçari Klevis Kapllanaj. Bëhet me dije se ai është ekzekutuar...

Policia jep detaje për aksidentin e rëndë ku vdiq një i ri në Drenas

para 5 dite - Bota Press

Një person ka vdekur dje në Drenas si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një veturë.Sipas Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur dje rreth orën19:30,gjersa raportohet se viktima ishte duke...

para 5 dite - Ora news

Një 33-vjeçar është gjetur i pajetë në mjetin e tij në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Dyshohet se i riu ka humbur jetën si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit. ”Më datë 15.09.2020, rreth orës 06:00,...

I riu gjendet pa jetë në makinë, me plagë arme në trup. Policia jep detajet e para

para 5 dite - Panorama

Mengjesin e sotem eshte gjetur i vdekur ne makine nje 33-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit te para te policise, “është gjetur pa shenje jete në mjetin...

Gjendet i vrarë në makinë 33-vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - ABC News

Një person është gjetur i vrarë mëngjesin e kësaj të marte në Rrogozhinë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, ku shtetasi K.K. 33 vjeç është gjetur pa shenja jete në...

Me plagë arme në trup gjendet i pa jetë në makinë një 33 vjeçar

para 5 dite - Syri

Mengjesin e sotem eshte gjetur i vdekur ne makine nje 33-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit te para te policise, “është gjetur pa shenje jete në mjetin...

769 tiketa për shkelje të Ligjit Covid – 19, brenda 24 orëve të fundit në Kosovë

para 5 dite - PortaliOnline

Drejtoria Rajonale Prishtinë INCIDENTET KRIMINALE ASGJËSIM, DËMTIM OSE HEQJE E PAJISJEVE MBROJTËSE DHE RREZIKIM I SIGURISË NË VENDIN E PUNËS Prishtinë 14.09.2020 – 12:15. Viktima mashkull kosovar është...

Aksident në Drenas, vdes një person

para 5 dite - Arbresh

Një aksident ka ndodhur në Drenas, gjatë ditës së djeshme. Në raportin e policisë, thuhet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:30, ndërsa deri te aksidenti ka ardhur kur ngasësi mashkull kosovar me veturën...

Goditet për vdekje këmbësori në Drenas

para 5 dite - KosovaPress

Mbrëmë një këmbësor është goditur për vdekje në Drenas. Policia ka njoftuar se shoferi i veturës nga pakujdesia ka goditur këmbësorin. Shoferi është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar...

Ky është 22 vjeçari që humbi jetën si pasojë e aksidentit në Drenas

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 7:05 Xh.G humbi jetën mbrëmjen e sontme si pasojë e goditjes nga një veturë në lagjen e Ferronikelit në Drenas. DrenicaSot mëson se i riu ishte 22 vjeçar. Lexo Edhe: Kishte...

Ky është 22 vjeçari që humbi jetën si pasojë e aksidentit në Drenas

para 5 dite - GazetaBlic

Xh.G humbi jetën mbrëmjen e sontme si pasojë e goditjes nga një veturë në lagjen e Ferronikelit në Drenas. DrenicaSot mëson se i riu ishte 22 vjeçar. Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së...

Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Drenas, ku vdiq një i ri

para 5 dite - Periskopi

Një person ka vdekur dje në Drenas si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një veturë. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:30, dhe raportohet se viktima ishte duke ecur. Ngasësi i veturës, nga...

Ky është Klevis Kapllani, i cili u gjet i vrarë në makinën e tij në Sinaballaj të Rrogozhinës

para 5 dite - PortaliOnline

Personi që shikoni në fotografi, është 33-vjeçari Klevis Kapllani, i cili u gjet i vrarë brenda makinës së tij. Zbulimi i rëndë u bë rreth orës 06:00 të mëngjesit të kësaj të marte, në fshatin Sinaballaj...

Kush është 33-vjeçari që u gjet i vrarë brenda makinës në Rrogozhinë/ Ishte dënuar në Itali për trafik droge

para 5 dite - Java News

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Mësohet se është vrarë me armë zjarri 33-vjeçari Klevis Kapllani. Ky i fundit ka...

33 vjeçari u gjet i vrarë në Rrogozhinë, dalin pamjet nga vendngjarja

para 5 dite - Gazeta Telegraf

Dalin pamjet nga vendi ku u gjet i pajetë i riu në Rrogozhinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit të para të policisë, “është gjetur pa shenje jete në mjetin...

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vdekur si pasojë e goditjes së veturës në Drenas!

para 5 dite - GazetaBlic

Xh.Gashi nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas. Ai nuk arriti të mbijetoi, vetëm pak çaste pas goditjes, vdiq në vend. DrenicaSot...

Vrasja e të riut në Rrogozhinë, shihni pamjet nga vendi i krimit

para 5 dite - LajmiFundit

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes në Rrogozhinë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 33-vjeçari Klevis Kapllani. Ngjarja ndodhi rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj. I riu ishte qëlluar me armë...

Rogozhinë/ 33-vjeçari gjendet i vrarë brenda makinës së tij. Policia jep detajet e para

para 5 dite - Java News

Mengjesin e sotem eshte gjetur i vdekur ne makine nje 33-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit te para te policise, “është gjetur pa shenje jete në mjetin...

Vritet me armë në makinën e tij 33 vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - Zyrtare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi Klevis Kapllani, 33 vjeç....

I dënuar më herët për trafik droge në Itali, ja kush është 33-vjeçari që u gjet i vdekur në makinë

para 5 dite - Almakos

Rrogozhina tronditet në orët e para të mëngjesit. Policia ka bërë të ditur se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij 33-vjeçari, Klevis Kapllani. Dyshimet...

Rrogozhinë, gjendet i vrarë në makinë 33-vjeçari

para 5 dite - Gazeta Telegraf

Një 33 vjeçar është gjetur i vrarë në makinën e tij në Rrogozhinë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Viktima është Klevis Kapllani, i dënuar për drogë në Itali. 33...

Vritet me armë në makinën e tij 33-vjeçari në Rrogozhinë

para 5 dite - Arbresh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rrogozhinë. Policia bën me dije se rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës është gjetur i vdekur në mjetin e tij shtetasi Klevis Kapllani, 33 vjeç. Dyshimet...

I dënuari për drogë në Itali gjendet i vrarë në makinë, policia nis hetimet

para 5 dite - LajmiFundit

ROGOZHINE – Policia njoftoi se një 33-vjeçar është gjetur i pajetë brenda një automjeti në Rrogozhinë, ndërsa dyshohet se bëhet fjalë për vrasje. Ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 06:00, në fshatin...

Ky është 22 vjeçari që humbi jetën si pasojë e aksidentit në Drenas

para 5 dite - Ekonomia Online

Xh.G humbi jetën mbrëmjen e sontme si pasojë e goditjes nga një veturë në lagjen e Ferronikelit në Drenas. DrenicaSot mëson se i riu ishte 22 vjeçar. Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së...

Ky është 22 vjeçari që humbi jetën si pasojë e aksidentit në Drenas

para 5 dite - Periskopi

Xh.G humbi jetën mbrëmjen e sontme si pasojë e goditjes nga një veturë në lagjen e Ferronikelit në Drenas. DrenicaSot mëson se i riu ishte 22 vjeçar. Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së...

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vdekur si pasojë e goditjes së veturës në Drenas!

para 5 dite - Gazeta.mk

Xh.Gashi nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas. Ai nuk arriti të mbijetoi, vetëm pak çaste pas goditjes, vdiq në vend. Media...

Ja kush është 22 vjeçari që humbi jetën si pasojë e aksidentit në Drenas

para 5 dite - Zhurnal

Një 22 vjeҫar ka humbur jetën si pasojë e aksidentit në Drenas. Xh.G humbi jetën mbrëmjen e sontme si pasojë e goditjes nga një veturë në lagjen e Ferronikelit në Drenas. DrenicaSot mëson se i riu ishte...

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vdekur si pasojë e goditjes së veturës në Drenas!

para 5 dite - Medial

Xh.Gashi nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas. Ai nuk arriti të mbijetoi, vetëm pak çaste pas goditjes, vdiq në vend. Media...

Vdesë një person në Drenas pasi u goditë nga një veturë

para 5 dite - Insajderi

Ka humbur jetën një person ne Drenas pasi që ishte përplasur nga një veturë, njofton Insajderi. Lajmin e ka bërë te ditur për Gazetën Online Insajderi, Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Në njoftimin...

E dhimbshme: Ja kush është 22 vjeçari që humbi jetën si pasojë e aksidentit në Drenas

para 5 dite - OraInfo

Një 22 vjeҫar ka humbur jetën si pasojë e aksidentit në Drenas. Xh.G humbi jetën mbrëmjen e sontme si pasojë e goditjes nga një veturë në lagjen e Ferronikelit në Drenas. DrenicaSot mëson se i riu ishte...

“Sot paradite i buzëqeshur”, fjalët prekëse të shokut të 21 vjeçarit që vdiq në aksidentin në Drenas

para 5 dite - Sinjali

Arjanit Prokshi, ka prekur të gjithë me postimin që ka bërë për shokun e tij tashmë të ndjerë Xhemal Gashin, i cili vdiq sonte në një aksident trafiku në Drenas, shkruan Gazeta Sinjali. Prokshi ka shkruar...

Tragjike, Ky është i riu që vdiq sonte në aksidentin në Drenas

para 5 dite - Sinjali

Xh.G., 21 vjeçar, është goditur për vdekje nga një automjet sonte në Drenas. I riu ishte në cilësinë e këmbësorit kur ndodhi aksidenti me fatalitet. Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar edhe zëdhënësi...

Vdes një person në Drenas pasi u godit nga vetura

para 5 dite - Zeri

Një person në Drenas është goditur sonte për vdekje nga një automjet, rreth orës 20:00. Lajmin për “Zëri”-n e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. “Me datë 14.09.2020 ne ora 20:06...

Ngjarje e rëndë në Drenas: Vdes një person, pasi u godit nga vetura

para 5 dite - GazetaBlic

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në qytetin e Drenasit, pasi vetura ka goditur këmbësorin, duke i shkaktuar plagë vdekjeprurëse . Këtë e kanë konfirmuar Policia e Kosovës, në një...

E dhimbshme, 21-vjeçari vdes në një aksident trafiku në Drenas

para 5 dite - Sinjali

Një 21-vjeçar ka vdekur sonte në Drenas pasi u godit nga një veturë, shkruan Gazeta Sinjali. Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i cili tha se aksidenti...

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vdekur si pasojë e goditjes së veturës në Drenas!

para 5 dite - Infokusi

Xh.Gashi nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas. Ai nuk arriti të mbijetoi, vetëm pak çaste pas goditjes, vdiq në vend. DrenicaSot...

Drenas: Viktima e goditjes nga vetura ishte një 22 vjeçar

para 5 dite - Zyrtare

Xh.G. nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas. Portali Drenica sot, raporton se viktima ishte i moshës 22 vjecare. Ai nuk arriti...

Tragjike, vdes i riu në Drenas pasi e goditi vetura

para 5 dite - Infokusi

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në Drenas, ku mbeti i vdekur një person pasi e shkeli një veturë. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha për Indeksonline dha detaje nga rasti. “Me datë 14.09.2020...

Aksident i rëndë në Drenas, një i vdekur

para 5 dite - Lajmi.net

Siç njofton policia, viktima është goditur nga një veturë. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Hoxha ka thënë se njësitet kompetente policore janë marr me rastin....

Vlorë/ Makina del rruga, vdes 55 vjeçari

para 5 dite - Top Channel

Një aksident rrugor me pasojë një viktime ka ndodhur gjatë mbrëmjes së kësaj të hënë ( 14.09.2020) në aksin e vjetër rrugor Panaja-Vlorë. Viktima është shtetasi me iniciale F,h, 55 vjeç. Automjeti tip...

Pamjet nga aksidenti me vdekje në Vlorë, ja si është bërë makina që përfundoi në greminë, banorët duart në kokë

para 5 dite - ABC News

Abcnews.al sjell pamjet e makinës tip fuoristradë me targa “AA 741 SV” që u aksidentua mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku fatkeqësisht drejtuesi Fatos Hoxha ndërroi jetë në vend. Makina pësoi dëmtime të shumta...

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vdekur si pasojë e goditjes së veturës në Drenas

para 5 dite - Arbresh

Xh.Gashi nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas. Ai nuk arriti të mbijetoi, vetëm pak çaste pas goditjes, vdiq në vend. DrenicaSot...

VIDEO-EMRI/ Traktori nxjerr nga kanali makinën e shkatërruar plotësisht, kush është drejtuesi që humbi jetën

para 5 dite - Syri

Është identifikuar drejtuesi i mjetit, i cili humbi jetën në mbrëmje në rrugën e vjetër të Panajasë në Vlorë. Ai është Fatos Hoxha, 55-vjeç, i cili humbi jetën në vendngjarje. Hoxha po drejtonte automjetin...

Vetura godet për vdekje të riun nga Drenasi

para 5 dite - Zyrtare

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksident trafiku sonte rreth orës 20:00 në komunën e Drenasit. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. “Me datë 14.09.2020 ne ora...

LAJM I FUNDIT/ Aksident në hyrje të Vlorës, një person humb jetën (Emri)

para 5 dite - BalkanWeb

VLORË Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në hyrje të qytetit bregdetar të Vlorës. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga afër Novoselës. Autopmjeti, pas aksidentit, u nxorr nga një traktor....

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Vlorë, dyshohet për një viktimë

para 5 dite - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në VLorë. Sipas informacioneve paraprake, në ngjarje janë përfshirë dy automjete. Deri tani dyshohet për një të vdekur. vijon ...

Makina del nga rruga, humb jetën 55-vjeçari nga Vlora

para 5 dite - Vizion Plus

Një aksident me vdekje është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në në aksin e vjetër rrugor Panaja–Vlorë, pranë vendit të quajtur  “Shamogjin”. Një automjet i markës Hundai ka dalë nga rruga. Për pasojë,...

Drenas: Viktima e goditjes nga vetura ishte një 22 vjeçar

para 5 dite - Periskopi

Xh.G. nga Drenasi vdiq në vend pas goditjes nga një veturë rreth gjysmë ore më parë në “lagjen e Feronikelit” në Drenas. Portali Drenica sot, raporton se viktima ishte i moshës 22 vjecare. Ai nuk arriti...

Ngjarje e rëndë në Drenas: Humb jetën një person, pasi u godit nga vetura

para 5 dite - Bota Press

Botapress 14 Shtator – Një aksident me fatalitet ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në qytetin e Drenasit, pasi vetura ka goditur këmbësorin, duke i shkaktuar plagë vdekjeprurëse.Këtë e kanë konfirmuar Policia...

Vdes një person në Drenas pasi u godit nga vetura

para 5 dite - Arbresh

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ndodhi në Drenas. Viktima u godit nga një veturë. Lajmin për Arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës Daut Hoxha. “Me datë 14.09.2020...

Vetura godet për vdekje të riun nga Drenasi

para 5 dite - Periskopi

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksident trafiku sonte rreth orës 20:00 në komunën e Drenasit. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. “Me datë 14.09.2020 ne ora...

Vdes një person në Drenas pasi u godit nga vetura

para 5 dite - Epoka e Re

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ndodhi në Drenas. Viktima u godit nga një veturë. Lajmin për “Klan Kosova” e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës Daut Hoxha. “Me datë 14.09.2020...

Dy makina përplasen me njëra-tjetrën në Peqin/ Mbeten dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 14.09.2020 nga erjon dervishi Një aksident ka ndodhur në fshatin Lolaj në Peqin. Sipas informacioneve, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy...

Aksident në Vlorë, humb jetën një person

para 5 dite - Panorama

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Për pasojë, një person ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Novoselës pa përplasjes së dy automjeteve. Vijon…

Aksident në Vlorë, përplasen dy makina, dyshohet një i vdekur

para 5 dite - ABC News

Aksident në Vlorë, përplasen dy makina, dyshohet një i vdekur Vijon….

Aksident me vdekje në Vlorë

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 14.09.2020 nga Daniela Grrica Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Vlorës, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Paraprakisht bëhet me...

E rëndë në Vlorë – Makina del nga rruga, një i vdekur

para 5 dite - Mapo

Një aksiden i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Sipas raportimeve nga vendngjarja, një person ka humbur jetën. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije. Mësohet se automjeti ku udhëtonte viktima,...

Aksident në Vlorë, përplasen dy makina, një i vdekur

para 5 dite - ABC News

Aksident në Vlorë, përplasen dy makina, një i vdekur Vijon….

Aksident i rëndë në Novoselë, raportohet për një viktimë

para 5 dite - Koha Jone

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Novoselës. Sipas burimeve aksidenti i shkaktuar nga përplasja e dy automjeteve. Sipas informacioneve paraprake ka mbetur pa jetë një prej drejtuesve...

Përplasen makinat në Vlorë, një person humb jetën

para 5 dite - Syri

Një tjetër aksident me vdekje është shënuar këtë mbrëmje. Aksidenti I radhës është shënuar në Vlorë, në fshatin Panaja. Sipas korespondentit të Syri Tv, në këtë aksident ka humbur jetën një person. Ndërkohë...

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë

para 5 dite - NOA

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Vlorë-Fier. Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Novoselë. Raportohet praprakisht se një makinë ka dalë nga rruga. Shoferi paraqitet...

para 5 dite - Ora news

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Novoselës. Sipas burimeve aksidenti i shkaktuar nga përplasja e dy automjeteve. Sipas informacioneve paraprake ka mbetur pa jetë një prej drejtuesve...

Përplasen dy automjete, në gjendje të rëndë dy persona

para 5 dite - ABC News

Një aksident i rëndë është regjistruar në fshatin Lolaj në Peqin. Si pasojë e aksidentit dy persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore. /vijon…

Aksident i rendë në aksin Elbasan-Peqin, plagoset drejtuesi i furgonit

para 5 dite - Mapo

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë fshatit Lolaj në Peqin në aksin Elbasan-Peqin. Në aksident janë përfshirë mjeti i tonazhit të rëndë dhe një furgon. Nga aksidenti janë lënduar disa...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, plagosen disa persona

para 5 dite - Standard

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur në orët e mbrëmjes në aksin nacional Elbasan- Peqin, pranë fshatit Lotaj. Deri më tani raportohet për disa persona të plagosur. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete.

para 5 dite - Ora news

Dy mjete janë përplasur mes tyre në aksin Elbasan-Peqin. Në aksident është përfshirë një maune me targa të huaja është përplasur me një furgon. Si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i furgonit. Shoferi...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, disa persona të plagosur

para 5 dite - Syri

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur në orët e mbrëmjes në aksin nacional Elbasan- Peqin, pranë fshatit Lotaj. Deri më tani raportohet për disa persona të plagosur. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete.

Aksident i rëndë në Fier-Vlorë, makina del nga rruga, një i vdekur

para 5 dite - Java News

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Vlorë-Fier. Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Novoselë. Raportohet praprakisht se një makinë ka dalë nga rruga. Shoferi raportohet...

Dy makina përplasen në Peqin. Dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë.

para 5 dite - ElbasaniPlus

Një aksident ka ndodhur në fshatin Lolaj në Peqin. Sipas informacioneve, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Një fugon është përplasur me një...

Aksident trafiku në fshatin Kralan të Gjakovës, të përfshira dy vetura

para 5 dite - Sinjali

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Kralan të Gjakovës, ku kanë qenë të përfshira dy vetura. Një sinjalizues ka dërguar disa fotografi në adresën e Gazetës Sinjali, ku shihen të dy veturat e dëmtuara...

Emri/ Aksident në hyrje të Vlorës, humb jetën një person

para 5 dite - LajmiFundit

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në hyrje të qytetit bregdetar të Vlorës. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga afër Novoselës. Autopmjeti, pas aksidentit, u nxorr nga një traktor....

Aksident në hyrje të Vlorës, humb jetën një person (Emri)

para 5 dite - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në Vlorë.Për pasojë, një 55 vjeçar banues në Mifol, ka gjetur vdekjen.Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Novoselës, ku një automjet ka dalë nga rruga.

Aksident tragjik në Vlorë/ Makina del nga rruga, raportohet për të vdekur

para 5 dite - LajmiFundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Vlorës. Sipas informacioneve të para një automjet ka dalë nga rruga, ndërsa raportohet për një të vdekur. Policia nuk ka bërë ende me dije për më...

Aksident në Elbasan, plagoset shoferi i furgonit

para 5 dite - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë fshatit Lolaj në Peqin në aksin Elbasan-Peqin. Në aksident janë përfshirë mjeti i tonazhit të rëndë dhe një furgon. Nga aksidenti janë lënduar disa...

Dalin pamjet e frikshme nga aksidenti në Bulqizë ku u plagosën tre persona

para 5 dite - Standard

Këto janë pamjet e frikshme të aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Dy makina janë përplasur duke lënë të plagosur 3 persona, ku një grua 27 vjeçe ndodhet në gjendje të rëndë. Një makinë...

Aksident i rëndë në Bulqizë, i plagosuri niset me helikopter drejt Tiranës

para 5 dite - Top Channel

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së hënës (14.09.2020) në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë. Si pasojë e përplasjes së një automjeti privat me një furgon kanë ngelur të plagosur tre persona....

Aksident më Fushë Bulqizë, furgoni përplaset me një “Benz”, tre të plagosur

para 5 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 14/09/2020 16:26 Një aksident i rëndë është regjistruar në Fushë-Bulqizë, pak minuta më parë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një fugon dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur...

FOTO/ Pamje të frikshme nga aksidenti në Bulqizë, Benz-i përfundoi në ...

para 5 dite - Syri

Këto janë pamjet e frikshme të aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Dy makina janë përplasur duke lënë të plagosur 3 persona, ku një grua 27 vjeçe ndodhet në gjendje të rëndë. Një makinë...

"Benzi" përplaset me furgonin, plagoset rëndë një 27 vjeçare

para 5 dite - Albeu

Një aksident i rëndë është regjistruar në Fushë-Bulqizë, pak minuta më parë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një fugon dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Një prej tyre ndodhet...

Aksident në qendër të Tiranës, makina përplas motorin

para 5 dite - Koha Jone

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Policia njofton se rreth orës 14:30, në rrugën e Elbasanit janë përfshirë në përplasje motori me drejtues shtetasin K.B., me mjetin me drejtues F.B....

Aksident i rëndë në Bulqizë, ka të plagosur

para 5 dite - Koha Jone

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Mësohet se janë 3 persona të cilët kanë mbetur të plagosur nga aksidenti. Jane perplasur nje ‘Benz’ dhe nje furgon. Nga personat e plagosur,...

Aksident në Bulqizë, plagosen tre persona, 27-vjeçarja në gjendje të rëndë

para 5 dite - ABC News

Një automjet tip mercedes Benz është përplasur me një furgon pasagjerësh që po transportonte nxënësit e turnit të pasdites, në aksin Fushë-Bulqizë gjatë udhëtimit drejt Bulqizës. Mësohet se janë plagosur...

Benz-i përplaset me furgonin e nxënësve, rëndë një grua e re

para 5 dite - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Mësohet se janë 3 persona të cilët kanë mbetur të plagosur nga aksidenti. Një makinë tip Mercedes Benz është përplasur me një furgon pasagjerësh...

Aksident më Fushë Bulqizë, furgoni përplaset me një “Benz”, tre të plagosur

para 6 dite - BalkanWeb

Një aksident me pasojë tre të plagosur është regjistruar pasditen e kësaj të hëne në Fushë Bulqizë. Mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet tip “Benz” dhe një furgon. Për pasojë kanë mbetur...

Aksident i rëndë në Bulqizë, tre të plagosur, drejtuesja e mjetit niset me helikopter drejt Tiranës

para 5 dite - NOA

Aksident i rëndë në Fushë-Bulqizë. Është përlasur një mjet tip “Benz” me një furgon. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur rëndë tre persona. Elvira Përkoxha, 27-vjeçe, e cila drejtonte mjetin Benz dhe...

Aksident i rëndë në Fushë-Bulqizë, 3 të plagosur, në gjendje të rëndë një 27-vjeçare

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 14.09.2020 nga Daniela Grrica Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Fushë-Bulqizë, ku për pasojë kanë mbetur 3 të plagosur. Mes të plagosurve është edhe një 27-vjeçare, e...

Aksident në qendër të Tiranës, makina përplas motorin

para 5 dite - Syri

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Policia njofton se rreth orës 14:30, në rrugën e Elbasanit janë përfshirë në përplasje motori me drejtues shtetasin K.B., me mjetin me drejtues F.B....

LAJM I FUNDIT/ “Benzi” përplaset me fugonin, plagosen tre persona, një 27-vjeçare në gjendje të rëndë. Detajet e para

para 6 dite - Panorama

Një aksident i rëndë është regjistruar në Fushë-Bulqizë, pak minuta më parë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një fugon dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. News 24 raporton se një...

Aksident i rëndë në Bulqizë

para 6 dite - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Mësohet se janë 3 persona të cilët kanë mbetur të plagosur nga aksidenti. Jane perplasur nje 'Benz' dhe nje furgon. Nga personat e plagosur,...

Aksident i rëndë në Bulqizë/ Plagosen 3 persona, një 27-vjeçare në gjendje të rëndë dërgohet me helikopter drejt Tiranës

para 5 dite - Java News

Një aksident me pasojë tre të plagosur është regjistruar pasditen e kësaj të hëne në Fushë Bulqizë. Mësohet se në aksident është përfshirë një automjet tip “Benz” dhe një furgon. Për pasojë kanë mbetur...

Mjeti përplaset me motorin në rrugën e Elbasanit

para 6 dite - Top Channel

TIRANË- Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në rrugën e Elbasanit në Tiranë, ku janë përfshirë një motor me një mjet. TIRANË- Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në rrugën...

Makina përplaset me motorin, raportohet për 1 të plagosur

para 6 dite - NOA

Një person ka mbetur i lënduar pas një aksidenti në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:30 të ditës së sotme, te rruga e “Elbasanit”, ku në ngjarje u përfshinë 1 makinë dhe 1 motor. Policia thotë se janë...

Drejtuesi i motorrit në spital, pas përplasjes nga një automjet

para 6 dite - NOA

Një aksident me plagosjen e një shtetasi ndodhi pak çaste më parë në kryeqytet. Aksidenti ndodhi rreth orës 14:30, në “Rrugën e Elbasanit”. Janë përfshirë në përplasje motorri me drejtues shtetasin K.B.,...

para 6 dite - Ora news

Një aksident rrugor u regjistrua pasditen e sotme (14 shtator) në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një makinë me drejtues shtetasin K.B. përplasi një motor me drejtues F.B. Si pasojë e goditjes mbeti i plagosur...

Makina përplas motorin në rrugën e Elbasanit, një i plagosur, detajet e policisë

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 14.09.2020 nga erjon dervishi Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën e Elbasanit në kryeqytet. Sipas policisë, aksidenti u regjistrua rreth orës...

Aksident tek ‘’Rruga e Elbasanit’’ në Tiranë, automjeti përplaset me motorin, dërgohet në spital drejtuesi

para 6 dite - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në ”Rrugën e Elbasanit” në Tiranë. Automjeti me shofer F.B, është përplasur me motorin e K.B, dhe ky i fundit është dërguar në spital. Por ndërkohë Policia ndodhet...

Aksident tek ‘’Rruga e Elbasanit’’, automjeti përplaset me motorin, dërgohet në spital drejtuesi

para 6 dite - Standard

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në ”Rrugën e Elbasanit” në Tiranë. Automjeti me shofer F.B, është përplasur me motorin e K.B, dhe ky i fundit është dërguar në spital. NJOFTIMI NGA POLICIA Tiranë/Informacion...

Tiranë/Makina përplas motorin në rrugën e Elbasanit, një i plagosur. Detajet e policisë

para 6 dite - Panorama

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën e Elbasanit në kryeqytet. Sipas policisë, aksidenti u regjistrua rreth orës 14:30 ku u përfshinë një motor dhe një makinë....

Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i motorit

para 6 dite - ABC News

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Policia njofton se rreth orës 14:30, në rrugën “E Elbasanit” janë përfshirë në përplasje motori me drejtues shtetasin K.B., me mjetin me drejtues F.B....

Aksident në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital shoferi

para 6 dite - Albeu

Një aksident ka ndodhur rreth orës 14:30, në rrugën “E Elbasanit” në kryeqytet, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Sipas policisë, janë përfshirë në përplasje motorri me drejtues shtetasin K.B.,...

Pamje se si vetura u përplas në murin e një shtëpie në Gjakovë

para 6 dite - Sinjali

Në fshatin Skivjan të Gjakovës ka ndodhur një aksident trafiku rreth orës 13:50, ku një veturë ka goditur murin e shtëpisë. Sipas sinjalizuesve të Gazetës Sinjali në këtë aksident ka vetëm të lënduar,...

Vetura përplaset në murin e një shtëpie në Gjakovë, ka të lënduar

para 6 dite - Sinjali

Në fshatin Skivjan të Gjakovës ka ndodhur një aksident trafiku para pak minutash, ku një veturë ka goditur murin e shtëpisë. Sipas sinjalizuesve të Gazetës Sinjali në aksident nuk ka të vdekur, vetëm të...

Aksident i rëndë në Fushë-Bulqizë, 27-vjeçarja dërgohet me helikopter drejt Tiranës

para 5 dite - LajmiFundit

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë-Bulqizë. Një automjet tip “Mercedez Benz” është përplasur me furgonin dhe për pasojë janë plagosur tre persona. Sipas burimeve...

Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i motorit

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Policia njofton se rreth orës 14:30, në rrugën “E Elbasanit” janë përfshirë në përplasje motori me drejtues shtetasin K.B., me mjetin me drejtues F.B....

Aksident tek ‘’Rruga e Elbasanit’’ në Tiranë, automjeti përplaset me motorin, dërgohet me urgjencë në spital

para 6 dite - LajmiFundit

TIRANA Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në ”Rrugën e Elbasanit” në Tiranë. Automjeti me shofer F.B, është përplasur me motorin e K.B, dhe ky i fundit është dërguar në spital. Por ndërkohë Policia ndodhet...

Arrestohet një person në Drenas pasi rrahu familjaren e tij, viktima dërgohet në strehimore

para 6 dite - Sinjali

Eshtë arrestuar një person në Drenas pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht familjaren e tij, duke i shkaktuar lëndime trupore, raporton Gazeta Sinjali. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:23. I dyshuari...

Arrestohet nëna që keqtrajtoi fëmijën e saj në Fushë Kosovë

para 6 dite - Insajderi

Një grua nga Fushë Kosova është arrestuar pasi që dyshohet se ka keqtrajtuar fëmijën e saj, njofton Insajderi. Kështu është bërë e ditur në raportin 24-orësh të PK-së, ku thuhet se e njëjta ishte hasur...

Arrestohet një femër në Fushë Kosovë, keqtrajtoi fëmijën e saj

para 6 dite - Shprehja

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në Fushë Kosovë, pasi që e njëjta ka keqtrajtuar fëmijën e saj. Në njoftimin e Policisë thuhet se më urdhër të prokurorit fëmija është dërguar në strehimore, kurse...

Gruaja ushtron dhunë ndaj burrit, rasti shkon në procedurë të rregullt

para 6 dite - RTK

Një femër shtetase e Shqipërisë dyshohet të ketë ushtruar dhunë në familje ndaj viktimës mashkull në Prizren, bën të ditur Policia e Kosovës në raporton 24 orësh. Deri te dhuna ka ardhur si pasojë e disa...

Arresohet nëna që keqtrajtoi fëmijën në Fushë Kosovë

para 6 dite - Sinjali

Një grua është arrestuar në Fushë Kosovë, dje rreth orës 00:05, pasi që e njëjta ka keqtrajtuar fëmijën e saj, raporton Gazeta Sinjali. Në raportin e Policisë thuhet se e dyshuara është dërguar në mbajtje,...

Arrestohet nëna që keqtrajtoi fëmijën e saj në Fushë Kosovë

para 6 dite - LajmiFundit

Një fëmijë është keqtrajtuar nga nëna e tij. Për çka policia ka arrestuar gruan në Fushë Kosovë në të cilën kishin hasur derisa ajo e keqtrajtonte fëmijën. Prokurori i rastit mori vendim që fëmija të dërgohet...

Prizren: Gruaja rrahë burrin, ai e lajmëron në Polici

para 6 dite - Zyrtare

Një femër shtetase e Shqipërisë dyshohet të ketë ushtruar dhunë në familje ndaj viktimës mashkull në Prizren, bën të ditur Policia e Kosovës në raporton 24 orësh. Deri te dhuna ka ardhur si pasojë e disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK