http://kariera.mk

Sa do të shkojnë temperaturat në shtator? Termometri rritet frikshëm

para 6 dite - Koha Jone

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Diell dhe temperatura deri në 37 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit

para 6 dite - Standard

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Moti sot në Kosovë

para 6 dite - Zeri

Në Kosovë, sot dhe nesër do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të pjesshmë, të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit malor. Kjo gjendje stabile e motit vije si pasojë e masave të ngrohta...

Moti sot me diell dhe me erë

para 6 dite - Zhurnal

Shkup, 16 shtator – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa...

Mot me diell dhe me erë

para 6 dite - Koha.mk

Shkup, 16 shtator – Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës...

Moti sot në Shqipëri, diell dhe temperatura deri në 37 gradë Celsius

para 6 dite - RTK

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut, me diell dhe vranësira mesatare

para 6 dite - RTK

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë celcius,...

Moti sotnë Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Portalb

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Mot me diell dhe me erë

para 6 dite - TV21

- Advertisement - Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej...

Ky do të jetë moti për sot në Shqopëri

para 6 dite - GazetaBlic

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë celcius,...

Diell dhe temperatura deri në 37 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit

para 6 dite - Koha Jone

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Moti sot

para 6 dite - Iliria News

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Moti sot në Kosovë

para 6 dite - Insajderi

Mot i ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit malor. Instituti Hidrometeorologjik...

Parashikimi i motit 16 Shtator

para 6 dite - Klan

Parashikimi i motit 16 Shtator Sipas Meteoalb, vendi ynë do të mbetet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta gjatë paradites. Ndërsa në orët e mesditës dhe pasdites vranësirat do të bëhen më...

Parashikimi i motit sot

para 6 dite - Mapo

Vendi ynë do të mbetet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta gjatë paradites, sipas Meteoalb. Ndërsa në orët e mesditës dhe pasdites vranësirat do të bëhen më të dukshme në territor, ku do...

Moti me diell dhe vranësira mesatare

para 6 dite - Alsat-M

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë celcius,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Ina

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Moti në Kosovë

para 6 dite - Koha.net

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijojë edhe përgjatë këtyre dy ditëve të parashikimit në Kosovë, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit...

Kthjellime dhe vranësira, si do të jetë moti sot

para 6 dite - Albeu

Vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Diell dhe temperatura deri në 37 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit

para 6 dite - Top Channel

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Parashikimi i motit për sot, e mërkurë 16 shtator

para 6 dite - Tetova1

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vr anësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Edhe në...

Moti me diell dhe vranësira mesatare

para 6 dite - Shprehja

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Kështu do të jetë moti sot

para 6 dite - Infokusi

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit malor. Instituti...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa...

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash, njihuni me parashikimin e motit për sot

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 16.09.2020 nga Enida Vërça Sipas MeteoAlb kjo e mërkurë do të ketë alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas-hershme do të dominojnë kushtet e motit në territorin shqiptar. Parashikohet...

Moti vjen me të papritura, njihuni me parashikimin për sot

para 6 dite - Lexo

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë,...

Moti me diell dhe vranësira mesatare

para 6 dite - News Tv

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Mot i nxehtë në Kosovë

para 6 dite - Telegrafi

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit malor. Instituti...

Parashikimi i motit për sot

para 6 dite - Sinjali

Gjatë ditës së sotme në Kosovë pritet të mbajë mot me diell, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat, siç njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, do të jenë më të theksuara në vijën e relievit...

Parashikimi i motit

para 6 dite - Shenja

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Mot i nxehtë në Kosovë

para 6 dite - GazetaBlic

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit malor. Instituti...

Mëngjesi nis i kthjellët, si do të jetë moti këtë të mërkurë

para 6 dite - ABC News

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas-herëshme do të dominojnë kushtet e motit në territorin shqiptar. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike,...

Mot i nxehtë në Kosovë

para 6 dite - Lajmi.net

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit malor. Instituti...

Moti me diell dhe vranësira mesatare

para 6 dite - Lajm

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - in7

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Moti në Kosovë

para 6 dite - RTK

IHMK njofton se Situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit...

Moti me diell dhe vranësira mesatare në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Arbresh

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare lokale. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 8 deri 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 27 deri 34 gradë Celsius. Në Shkup,...

Mot i nxehtë në Kosovë

para 6 dite - Arbresh

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit malor. Instituti...

Sot mot i nxehtë

para 6 dite - Ekonomia Online

Situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit malor. Instituti...

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e mërkurë

para 6 dite - Syri

Përshëndetje nga SH.M.U.! Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për ditën e mërkurë. Dita e Mërkurë do të ketë mot me vranësira dhe intervale kthjellimesh. Më poshtë tabela e temperaturave...

Kthjellime e vranësira, parashikimi i motit për nesër

para 6 dite - Albeu

Moti në vendin tonë do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta në orët e para të ditës. Ndërsa mesdita dhe pasditja i bëjnë më të dukshme vranësirat në territor, ku do të jenë më të...

Mot i nxehtë pritet edhe për ditën e nesërme, deri në 30 gradë Celsius

para 6 dite - GazetaBlic

Fusha të presionit të rritur do të dominojnë mbi rajonin tonë edhe ditën e mërkurë, duke kushtëzuar mot kryesisht me diell dhe shumë të ngrohtë. Ndërkohë një ciklon që po kalon nga Mesdheu jugor pritet...

Kthjellime e vranësira, ja parashikimi i motit për nesër

para 6 dite - Koha Jone

Moti në vendin tonë do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta në orët e para të ditës. Ndërsa mesdita dhe pasditja i bëjnë më të dukshme vranësirat në territor, ku do të jenë më të...

para 6 dite - Ora news

Moti në vendin tonë do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta në orët e para të ditës. Ndërsa mesdita dhe pasditja i bëjnë më të dukshme vranësirat në territor, ku do të jenë më të...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Tetova1

Të enjten dhe të premten priten reshje lokale të shiut posaçërisht në pjesët jugore të vendit, ndërsa më pas vijon rënia e temperaturave. Meteorologët paralajmërojnë se të premten do të ketë erë të përforcuar...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Telegrafi

Të enjten dhe të premten priten reshje lokale të shiut posaçërisht në pjesët jugore të vendit, ndërsa më pas vijon rënia e temperaturave. Meteorologët paralajmërojnë se të premten do të ketë erë të përforcuar...

Moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten

para 6 dite - Zeri

Fusha të presionit të rritur do të dominojnë mbi rajonin tonë edhe ditën e mërkurë, duke kushtëzuar mot kryesisht me diell dhe shumë të ngrohtë, bën të ditur Prishtina Weather. Ndërkohë, një ciklon që...

Si do të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 6 dite - Medial

Fusha të presionit të rritur do të dominojnë mbi rajonin tonë edhe ditën e mërkurë, duke kushtëzuar mot kryesisht me diell dhe shumë të ngrohtë, bën të ditur Prishtina Weather. Ndërkohë, një ciklon që...

Si do të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 6 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 19:11 Fusha të presionit të rritur do të dominojnë mbi rajonin tonë edhe ditën e mërkurë, duke kushtëzuar mot kryesisht me diell dhe shumë të ngrohtë, bën të ditur Prishtina...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Fol

Të enjten dhe të premten priten reshje lokale të shiut posaçërisht në pjesët jugore të vendit, ndërsa më pas vijon rënia e temperaturave. Meteorologët paralajmërojnë se të premten do të ketë erë të përforcuar...

Moti për nesër dhe pasnesër

para 6 dite - GazetaBlic

Fusha të presionit të rritur do të dominojnë mbi rajonin tonë edhe ditën e mërkurë, duke kushtëzuar mot kryesisht me diell dhe shumë të ngrohtë, bën të ditur Prishtina Weather. Ndërkohë, një ciklon që...

Parashikimi i motit për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Arbresh

Të enjten dhe të premten priten reshje lokale të shiut posaçërisht në pjesët jugore të vendit, ndërsa më pas vijon rënia e temperaturave. Meteorologët paralajmërojnë se të premten do të ketë erë të përforcuar...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 6 dite - Republika

Të enjten dhe të premten priten reshje lokale të shiut posaçërisht në pjesët jugore të vendit, ndërsa më pas vijon rënia e temperaturave. Meteorologët paralajmërojnë se të premten do të ketë erë të përforcuar...

Moti në Kosovë për dy ditët e ardhshme

para 6 dite - Arbresh

Fusha të presionit të rritur do të dominojnë mbi rajonin tonë edhe ditën e mërkurë, duke kushtëzuar mot kryesisht me diell dhe shumë të ngrohtë, bën të ditur Prishtina Weather. Ndërkohë, një ciklon që...

Si do të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 6 dite - Bota Press

Fusha të presionit të rritur do të dominojnë mbi rajonin tonë edhe ditën e mërkurë, duke kushtëzuar mot kryesisht me diell dhe shumë të ngrohtë, bën të ditur Prishtina Weather. Ndërkohë, një ciklon që...

Mot i nxehtë në Kosovë edhe dy ditët e ardhshme

para 7 dite - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se situatë pothuajse e ngjashme do të vijojë edhe gjatë dy ditëve të ardhshme, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në...

Ndryshon moti në ditët e ardhshme

para 7 dite - GazetaBlic

IHMK njofton se Situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para 7 dite - RTK

IHMK njofton se Situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit...

Këto temperatura na presin në dy ditët e ardhshme

para 7 dite - OraInfo

Moti, nxehtë edhe në dy ditët në vijim. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të ardhshme, përjashtuar...

Vera ikën nesër, të enjten merrni çadrat…

para 7 dite - Standard

Sinoptikania Adiola Bani tha se java në vazhdim  kryesisht dita e enjte nuk do të premtojë shumë përsa i përket motit. Do të kemi një ulje të temperaturave me të paktën 4 ose 5 °C.  Pritet të kemi një...

Moti, nxehtë edhe në dy ditët në vijim

para 7 dite - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vijoj edhe për gjatë këtyre dy ditëve të ardhshme, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të...

Vera ikën nesër, të enjten merrni çadrat

para 7 dite - Koha Jone

Sinoptikania Adiola Bani tha se java në vazhdim kryesisht dita e enjte nuk do të premtojë shumë përsa i përket motit. Do të kemi një ulje të temperaturave me të paktën 4 ose 5 °C. Pritet të kemi një zhvillim...

para 7 dite - Ora news

Sinoptikania Adiola Bani tha për Ora News se java në vazhdim kryesisht dita e enjte nuk do të premtojë shumë përsa i përket motit. Do të kemi një ulje të temperaturave me të paktën 4 ose 5 °C. Pritet të...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para 7 dite - Lajmi.net

Kjo gjendje stabile e motit vije si pasojë e masave të ngrohta të ajrit me presion të lartë atmosferik. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Të enjten dhe të premten mot njostabil, nga e shtuna stabil me temperatura më të ulëta

para 7 dite - Tetova Sot

Reshje lokale të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima, posaçërisht në rajonet jugore të vendit priten të enjten dhe të premten pasdite, ndërsa më pas vijon moti stabil dhe rënie e temperaturave. Meteorologët...

Të enjten dhe të premten mot njostabil, nga e shtuna stabil me temperatura më të ulëta

para 7 dite - Top-News

Reshje lokale të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima, posaçërisht në rajonet jugore të vendit priten të enjten dhe të premten pasdite, ndërsa më pas vijon moti stabil dhe rënie e temperaturave. Meteorologët...

Të enjten dhe të premten mot njostabil, nga e shtuna stabil me temperatura më të ulëta

para 7 dite - Fakti Ditor

Reshje lokale të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima, posaçërisht në rajonet jugore të vendit priten të enjten dhe të premten pasdite, ndërsa më pas vijon moti stabil dhe rënie e temperaturave. Meteorologët...

Ndryshon moti në ditët e ardhshme

para 7 dite - Bota Press

IHMK njofton se Situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para 7 dite - KosovaPress

IHMK njofton se Situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë edhe për gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit, përjashtuar vranësirat e pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në vijën e relievit...

Moti sot në Maqedoni

para 7 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 15/09/2020 10:27 Moti në vend do të jetë kryesisht me diell me erë të dobët deri mesatare verilindore, përcjell Gazeta Express. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri në...

Mot me diell dhe me temperaturë deri në 33 gradë

para 7 dite - Koha.mk

Shkup, 15 shtator – Moti në vend do të jetë kryesisht me diell me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë....

Moti për sot dhe nesër

para 7 dite - Kallxo

Edhe gjatë ditës së sotme do të kemi mot të qëndrueshëm, shumë të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Temperaturat në vise të ulëta do të jenën 13 gradë Celsius deri në 30 gradë Celsius, ndërsa në viset malore...

Parashikimi i motit

para 7 dite - Zhurnal

Shkup, 15 shtator, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej...

Mot me diell dhe me temperaturë deri në 33 gradë

para 7 dite - TV21

- Advertisement - Moti në vend do të jetë kryesisht me diell me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë....

Parashikimi i motit për këtë të martë në Shqipëri

para 7 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/09/2020 9:15 Territori Shqiptar do të jetë me mot të qëndrueshem duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotërues në pjesën më të madhe të vendit gjatë paradites. Por në pjesën e...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut, me diell dhe vranësira mesatare

para 7 dite - RTK

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa...

MOTI SOT NË MAQEDONINË E VERIUT / 15 SHTATOR

para 7 dite - Klan Macedonia

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Moti në Shqipëri, diell dhe ulje temperaturash

para 7 dite - RTK

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë,...

Moti për sot dhe nesër

para 7 dite - Insajderi

Edhe gjatë ditës së sotme do të kemi mot të qëndrueshëm, shumë të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Temperaturat në vise të ulëta do të jenën 13 gradë Celsius deri në 30 gradë Celsius, ndërsa në viset malore...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Portalb

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri 33 gradë

para 7 dite - Tetova Sot

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Përgadituni, nga kjo ditë ndryshon moti

para 7 dite - OraInfo

Sot e nesër diell, nga e premta nisin reshjet e shiut. Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme...

Diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

para 7 dite - Koha Jone

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa...

Moti sot

para 7 dite - Iliria News

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Sot e nesër diell, nga e premta nisin reshjet e shiut

para 7 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 7:54 Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit atmosferik...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri 33 gradë

para 7 dite - Alsat-M

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri 33 gradë

para 7 dite - Neshesh

Alsat 15.09.2020 08:00 Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në...

Moti në Shqipëri

para 7 dite - Koha.net

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë,...

Parashikimi i motit 15 Shtator

para 7 dite - Klan

Parashikimi i motit 15 Shtator Sipas MeteoAlb, kushtet e qëndrueshme atmosferike mbeten prezente në vendin tonë, duke bërë që moti i kthjellët të jetë mbizotërues në pjesën më të madhe të territorit gjatë...

Ditë me diell, por temperaturat ulen: Si pritet të jetë moti në vazhdim

para 7 dite - Albeu

Vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë,...

Këto ditë mot me diell, të premten bien temperaturat në Kosovë

para 7 dite - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë pesë ditëve të ardhshme parashihet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit...

Ky do të jetë moti për 5 ditët e ardhshme në Kosovë

para 7 dite - Sinjali

Gjatë këtyre pesë ditëve në Kosovë pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit atmosferik dhe vranësira të dendura të cilat...

Të enjten fillojnë reshjet e shiut me bubullima

para 7 dite - Medial

Ditën e martë dhe mërkurë mbetet mot i qëndrueshëm, shumë i ngrohtë dhe kryesisht me diell. Nga dita e enjte afrimi i një fronti të ftohtë mbi rajon sjell shtim të vransirave, e orëve të pasdites me mundësi...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri 33 gradë

para 7 dite - Shprehja

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

para 7 dite - Top Channel

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë,...

Parashikimi i moti për sot

para 7 dite - Telegrafi

Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit atmosferik dhe vranësira të dendura të cilat...

Temperatura të larta dhe kthjellime, njihuni me parashikimin e motit për sot

para 7 dite - Shekulli

Publikuar më 15.09.2020 nga Enida Vërça Sipas MeteoAlb paraditja e së martës paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja largojnë vranësirat duke...

Ja çfar moti do të kemi sot, e martë 15 shtator

para 7 dite - Tetova1

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Edhe në Tetovë...

Parashikimi i motit

para 7 dite - Shenja

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 19 gradë celcius,...

Moti për ditën e martë, 15 shtator 2020

para 7 dite - Vizion Plus

Vendi ynë mbizotërohet nga kushte te qëndrueshme atmosferike duke bërë që kthjellimet të jenë dominante, kryesisht në zonat bregdetare por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat malore...

Mesdita largon vranësirat, mos i mbyllni ende pushimet/ Parashikimi i motit

para 7 dite - Java News

Sipas MeteoAlb, paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja largojnë vranësirat duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në territorin...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri 33 gradë

para 7 dite - Republika

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup...

Parashikimi i motit sot

para 7 dite - Mapo

Dita e Martë do të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira të pakta kalimtare. Era do të jetë kryesisht nga Veriperëndimi-Jugperëndimi 1-10m/s, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave...

Kthjellime dhe vranësira, mësoni parashikimin e motit për sot

para 7 dite - ABC News

Sipas MeteoAlb: Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin tonë. POR mesdita dhe pasditja largojnë vranësirat duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në territorin...

Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

para një jave - Medial

Kjo javë që sapo ka filluar do të karakterizohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, me reshje lokale shiu me intensitet të ulët, kthjellime e vranësira. Sipas Shërbimit Meteorologjik: Dita e hënë...

Parashikimi i motit në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Gjatë këtyre ditëve sipas parashikimit do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit atmosferik dhe vranësira të dendura të cilat...

Të enjten fillojnë reshjet e shiut me bubullima

para një jave - Gazeta.mk

Ditën e martë dhe mërkurë mbetet mot i qëndrueshëm, shumë i ngrohtë dhe kryesisht me diell. Nga dita e enjte afrimi i një fronti të ftohtë mbi rajon sjell shtim të vransirave, e orëve të pasdites me mundësi...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri 33 gradë

para 7 dite - Lajm

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Moti në Kosovë

para një jave - RTK

Gjatë këtyre ditëve sipas parashikimit do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit atmosferik dhe vranësira të dendura të cilat...

Mot me diell dhe vranësira

para 7 dite - Lajmi.net

Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit atmosferik dhe vranësira të dendura të cilat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa...

Moti sot dhe nesër

para 7 dite - KosovaPress

Edhe gjatë ditës së sotme do të kemi mot të qëndrueshëm, shumë të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Temperaturat në vise të ulëta do të jenën 13 gradë Celsius deri në 30 gradë Celsius, ndërsa në viset malore...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 dite - in7

Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në 33 gradë. Në Shkup do...

Moti në Kosovë

para një jave - Infokusi

Gjatë këtyre ditëve sipas parashikimit do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit atmosferik dhe vranësira të dendura të cilat...

Diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit në Shqipëri

para 7 dite - Arbresh

Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrezikuar reshje. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë,...

Sot e nesër diell, nga e premta nisin reshjet e shiut

para 7 dite - Periskopi

Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Të premten parashihet rënie të përkohshme të presionit atmosferik dhe vranësira të dendura të cilat...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri 33 gradë

para 7 dite - Almakos

Alsat 15.09.2020 08:00 Moti në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare verilindore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 18, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri në...

Të enjten fillojnë reshjet e shiut me bubullima

para një jave - Arbresh

Ditën e martë dhe mërkurë mbetet mot i qëndrueshëm, shumë i ngrohtë dhe kryesisht me diell. Nga dita e enjte afrimi i një fronti të ftohtë mbi rajon sjell shtim të vransirave, e orëve të pasdites me mundësi...

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e martë

para një jave - Syri

Përshëndetje nga SH.M.U.! Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për ditën e martë. Dita e Martë do të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira të pakta kalimtare. Më poshtë...

Mos i mbyllni ende pushimet, ja parashikimi i motit për nesër

para një jave - Koha Jone

Territori Shqiptar do të jetë me mot të qëndrueshem duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotërues në pjesën më të madhe të vendit gjatë paradites. Por në pjesën e dytë do të ketë shfaqje të vranësirave...

para një jave - Ora news

Territori Shqiptar do të jetë me mot të qëndrueshem duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotërues në pjesën më të madhe të vendit gjatë paradites. Por në pjesën e dytë do të ketë shfaqje të vranësirave...

Vranësira dhe rrëbeshe shiu – nga kjo ditë ndryshojnë temperaturat

para një jave - GazetaBlic

Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje live për ‘News24’ deklaroi se edhe kjo javë në vijim do të shoqërohet me temperatura të larta, që do të shkojnë nga 36-37 gradë celsius. Bani tha se duke nisur nga...

Keni plane për pushime? Surprizon moti këtë shtator, temperaturat…

para një jave - BalkanWeb

Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje live për ‘News24’ deklaroi se edhe kjo javë në vijim do të shoqërohet me temperatura të larta, që do të shkojnë nga 36-37 gradë celsius. Bani tha se duke nisur nga...

Moti sot në Maqedoni

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 14/09/2020 11:04 Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në jugperëndim do të ketë kushte për paraqitje të përkohshme të shiut. Temperatura minimale...

Keni plane për pushime? Surprizon moti këtë shtator, temperaturat…

para një jave - Lajmi.net

Bani tha se duke nisur nga e enjtja do të kemi vranësira dhe rrebeshe shiu, por temperaturat do të jenë të larta. “Deri në mesin e kësaj jave do të mbetemi me temperatura të larta. Do të kemi mot të kthjellët,...

Moti për ditën e hënë, 14 shtator 2020

para një jave - Vizion Plus

Dita e hënë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat në orët e mesditës në relievet malore do të pasohen nga reshje shiu me intensitet të ulët të karakterit lokal. Era do të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK