http://kariera.mk

BDI finalizon listën e kandidatëve për zëvendës ministra

para 6 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 16/09/2020 10:55 Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re, përcjell Gazeta Express. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga...

LSDM: Qeveria e udhëhequr nga Zaev ka hapur front kundër korrupsionit

para 7 dite - Zhurnal

Shkup, 16 shtator, zhurnal.mk – Qeveria e re e përgjegjshme dhe efikase e udhëhequr nga LSDM hap luftë joselektive dhe front kundër krimit dhe korrupsionit, e vendosur të siguron rend dhe ligji të vlejë...

LSDM: Qeveria hap front kundër korrupsionit, vijon rend, drejtësi dhe disiplinë

para 6 dite - Tetova Sot

Qeveria e re efikase dhe përgjegjëse e udhëhequr nga LSDM hap luftë të thellë joselektive dhe front kundër krimit dhe korrupsionit, fuqishëm e vendosur të sigurojë rend dhe ligji të vlejë për të gjithë...

Mbaruan ditët e rehatshme për funksionarët, ja kush e paralajmëron (video)

para 6 dite - Tetova1

Vetura të shtrenjta, shtëpi luksoze, udhëtime dhe kartela pagesore. Sa kushtojnë funksionarët e emëruar nga Qeveria dhe në çfarë mënyrë pasurohen? Zëvendëskryeministri për lu ftimin e korrupsionit Ljupço...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Indeks.mk

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

Integristët zyrtarizojnë kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Tetova1

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDl) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Gazeta.mk

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

Shkup: Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re

para 7 dite - RTK

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Medial

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re në Maqedoni

para 7 dite - Iliria News

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re në Maqedoni

para 7 dite - Tetova Sot

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Aktuale

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re në Maqedoni

para 7 dite - Aktuale

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Iliria News

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Tetova Sot

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re në Maqedoni

para 7 dite - Ina

Edmond Memeti/INA Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive...

Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re në Maqedoni

para 7 dite - Republika

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re në Maqedoni

para 7 dite - InfoShqip

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Pa censure

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDl) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Ina

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

Tetë zëvendësministra shqiptar në Qeverinë e re të Maqedonisë

para 7 dite - Epoka e Re

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re në Maqedoni

para 7 dite - Zyrtare

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Zyrtare

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Lajm

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

Shqiptarët me tetë zëvendësministra në Qeverinë e re në Maqedoni

para 7 dite - Fakti Ditor

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

Shkup: Shqiptarët me tetë zëvendësministra në qeverinë e re

para 7 dite - Periskopi

Tetë zëvendësministra shqiptarë do të jenë pjesë e Qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut. Ky numër i përfaqësimit arrihet për herë të parë, për shkak të pjesëmarrjes më të gjerë të partive shqiptare në...

BDI zyrtarizon kandidatët për zëvendës ministra

para 7 dite - Sharri

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka finalizuar listën e zëvendës ministrave në Qeverinë e re. Kjo u bë e ditur mbrëmë në TVM2 nga zëvendëskryeministri Artan Grubi, i cili tha gjithçka është finalizuar...

Grubi shpalos emrat e zëvendës ministrave të BDI-së

para 7 dite - Zhurnal

Shkup, 15 shtator, Zhurnal.mk – Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi sonte në një emision debativ në TVM2 ka shpalosur emrat për e zv/ministrave të Bashkimit Demokratik për Integrim në qeverinë e ardhshme....

Izet Mexhiti koordinatorë i grupit parlamentarë të BDI-së

para 7 dite - Zhurnal

Shkup, 15 shtator, Zhurnal.mk – Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’,...

GRUBI: Ahmeti dhe Zaev janë shtylla e qeverisë së re

para një jave - Aktuale

Posti i zëvendës kryeministrit të parë dhe Ministrit për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive tashmë po pritet mirë brenda Qeverisë por edhe nga komuniteti ndërkombëtar. Zëvendës kryeministri...

Nikolovski: Duhet të vendosim rend në funksionimin e institucioneve

para një jave - Zhurnal

Shkup, 15 shtator – Në Qeveri kemi vullnet politik dhe personal të përkushtohemi në funksionimin e institucioneve. Duhet të  vendosim rend dhe të fillojmë me punë, në vetë fillimin  jemi gjatë definimit...

NIKOLLOVSKI: SHKURTIME TË BENEFITEVE PËR FUNKSIONARËT

para një jave - Klan Macedonia

Shkurtime të benefiteve të funksionarëve dhe kontrollin e pronës së tyre paralajmëroi Zv/Kryeministri për luftë kundër korrupsionit Lupço Nikollovski. Ai tha se pas përfundimit të proceseve të rëndësishme...

A pasurohen me djersë funksionarët? Mjet sistemor për kontroll të pasurisë

para një jave - TV21

- Advertisement - Vetura të shtrenjta, shtëpi luksoze, udhëtime dhe kartela pagesore. Sa kushtojnë funksionarët e emëruar nga Qeveria dhe në çfarë mënyrë pasurohen? Zëvendëskryeministri për luftimin e...

Arrihet dakordësi për shumicën e zëvendësministrave të rinj

para një jave - Flaka

Propozimet për zv.ministra deri më tani nuk kanë arritur në Kuvend. LSDM-ja zyrtarisht thotë vetëm shkurtimisht se ato nuk janë specifikuar ende, pa zbuluar se ku ka ngecur çështja, përcjell FLAKA. Sidoqoftë,...

Ku ka ngecur kryeministri Zaev? Ende nuk i ka dërguar emrat e zëvendësministrave në Kuvend

para një jave - TV21

- Advertisement - Qeveria as sot nuk i ka dërguar në Kuvend emrat që propozohen për zëvendësministra! Nga kabineti i kryetarit të Kuvendit tregojnë për TV21 se kanë pritur deri në përfundim të orarit zyrtar...

Grubi: Ahmeti dhe Zaev janë shtylla e qeverisë së re

para një jave - Pa censure

Posti i zëvendëskryeministrit të parë dhe ministrit për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive tashmë po pritet mirë brenda Qeverisë por edhe nga komuniteti ndërkombëtar. Zëvendës kryeministri...

Grubi: Ahmeti dhe Zaev janë shtylla e qeverisë së re

para një jave - Lajm

Posti i zëvendës kryeministrit të parë dhe Ministrit për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive tashmë po pritet mirë brenda Qeverisë por edhe nga komuniteti ndërkombëtar. Zëvendës kryeministri...

Qeveria e Maqedonisë nuk zbulon emrat e drejtorëve në drejtoritë e reja

para një jave - Telegrafi

Qeveria e Maqedonisë së Veriut nuk zbulon emrat se kush do të jetë drejtor në drejtoritë qeveritare dhe se si partnerët e koalicionit do ta ndajnë kulaçin qeveritar. Zëvendëskryeministri Ljupço Nikollovski...

NIKOLLOVSKI: Duhet të vendosim rend në funksionimin e institucioneve

para një jave - Medial

Në Qeveri kemi vullnet politik dhe personal të përkushtohemi në funksionimin e institucioneve. Duhet të vendosim rend dhe të fillojmë me punë, në vetë fillimin jemi gjatë definimit të punëve dhe ende bisedohet...

Qeveria e Maqedonisë nuk zbulon emrat e drejtorëve në drejtoritë e reja

para një jave - RTK

Qeveria e Maqedonisë së Veriut nuk zbulon emrat se kush do të jetë drejtor në drejtoritë qeveritare dhe se si partnerët e koalicionit do ta ndajnë kulaçin qeveritar. Zëvendëskryeministri Ljupço Nikollovski...

Ku ka ngecur kryeministri Zaev? Ende nuk i ka dërguar emrat e zëvendësministrave në Kuvend

para një jave - Pa censure

Qeveria as sot nuk i ka dërguar në Kuvend emrat që propozohen për zëvendësministra! Nga kabineti i kryetarit të Kuvendit tregojnë për TV21 se kanë pritur deri në përfundim të orarit zyrtar të punës, por...

Nikollovski: Do t’i koordinoj institucionet për luftë kundër korrupsionit

para një jave - Shprehja

Zëvendëskryeministri Lupço Nikollovskit, i cili udhëheq luftën kundër korrupsionit në Qeveri, thotë se posti i tij nuk i dyfishon institucionet ekzistuese. Ai do të koordinojë institucionet nën kapelën...

Izet Mexhiti koordinatorë i grupit parlamentarë të BDI-së

para një jave - Derveni

Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI, VMRO-DPMNE dhe koalicioni...

Nikollovski: Do t’i koordinoj institucionet për luftë kundër korrupsionit

para një jave - Neshesh

Alsat 15.09.2020 16:03 Zëvendëskryeministri Lupço Nikollovskit, i cili udhëheq luftën kundër korrupsionit në Qeveri, thotë se posti i tij nuk i dyfishon institucionet ekzistuese. Ai do të koordinojë institucionet...

Nikollovski: Do t’i koordinoj institucionet për luftë kundër korrupsionit

para një jave - Alsat-M

Zëvendëskryeministri Lupço Nikollovskit, i cili udhëheq luftën kundër korrupsionit në Qeveri, thotë se posti i tij nuk i dyfishon institucionet ekzistuese. Ai do të koordinojë institucionet nën kapelën...

Partitë politike caktuan koordinatorët e grupeve parlamentare

para një jave - Portalb

Partitë parlamentare i kanë dërguar letra kryetarit të Kuvendit për formimin e grupeve të deputetëve. Në Kuvend janë formuar katër grupe deputetësh, nga dy prej shumicës në pushtet dhe opozitës, si dhe...

Nikollovski: Qeveria hap luftë ndaj krimit dhe korrupsionit

para një jave - Aktuale

Zëvendëskryeministri Lupço Nikollovskit, i cili udhëheq luftën kundër korrupsionit në Qeveri, thotë se posti i tij nuk i dyfishon institucionet ekzistuese. Ai do të koordinojë institucionet nën kapelën...

Nikollovski: Qeveria hap luftë ndaj krimit dhe korrupsionit

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 15/09/2020 15:36 Zëvendëskryeministri për luftimin e korrupsionit dhe krrimit, Ljupçe Nikollovski në konferencën e sotme për shtyp tha se Qeveria e re hap luftë kundër krimit dhe...

Qeveria maqedonase nuk zbulon emrat e drejtorëve në drejtoritë e reja

para një jave - Arbresh

Qeveria e Maqedonisë së Veriut nuk zbulon emrat se kush do të jetë drejtor në drejtoritë qeveritare dhe se si partnerët e koalicionit do ta ndajnë kulaçin qeveritar. Zëvendëskryeministri Ljupço Nikollovski...

Nikollovski: Qeveria hap luftë pa kompromis kundër korrupsionit

para një jave - Shenja

Qeveria e re hap një luftë dhe front të thellë dhe jo-selektiv kundër krimit dhe korrupsionit. Qytetarët kanë të drejtë të dinë se si shpenzohen paratë e tyre të buxhetit dhe si funksionojnë apo nuk punojnë...

Nikollovski paralajmëroi luftë dhe front të thellë kundër krimit dhe korrupsionit

para një jave - Portalb

Qeveria e re po hap luftë dhe front të thellë dhe joselektiv kundër krimit dhe korrupsionit. Qytetarët kanë të drejtë ta dinë se si shpenzohen paratë e tyre nga buxheti dhe se si punojnë ose nuk punojnë...

Nikollovski: Qeveria hap luftë ndaj krimit dhe korrupsionit

para një jave - Ina

Zëvendëskryeministri për luftimin e korrupsionit dhe krrimit, Ljupçe Nikollovski në konferencën e sotme për shtyp tha se Qeveria e re hap luftë kundër krimit dhe korrupsionit ndërsa qytetarët duhet të...

Nikollovski: Qeveria hap luftë ndaj krimit dhe korrupsionit

para një jave - Telegrafi

Zëvendëskryeministri për luftimin e korrupsionit dhe krrimit, Ljupçe Nikollovski në konferencën e sotme për shtyp tha se Qeveria e re hap luftë kundër krimit dhe korrupsionit ndërsa qytetarët duhet të...

Nikollovski: Lufta kundër krimit dhe korrupsionit është esenciale për ta ngritur ekonominë dhe ta kthejmë besimin tek qytetarët

para një jave - Tetova Sot

Do të jem urë midis pushtetit ekzekutiv dhe të gjithë trupave të pavarur ose trupave me kompetenca origjinale në luftën kundër korrupsionit, krimit dhe vendosje të rendit në vetë institucionet dhe një...

Formohen grupet kuvendore në përbërjen e re

para një jave - Shenja

Formohen grupet kuvendore në përbërjen e re të Kuvendit. Bëhet fjalë për katër grupe kuvendore, dy nga partitë në pushtet dhe dy nga partitë në opozitë, të cilët sot i kanë dërguar letër kryetarit të kuvendit....

Nikollovski: Qeveria hap luftë ndaj krimit dhe korrupsionit

para një jave - Flaka

Zëvendëskryeministri për luftimin e korrupsionit dhe krrimit, Ljupçe Nikollovski në konferencën e sotme për shtyp tha se Qeveria e re hap luftë kundër krimit dhe korrupsionit ndërsa qytetarët duhet të...

Nikollovski: Qeveria e re i hap luftë krimit dhe korrupsionit

para një jave - Zhurnal

Shkup, 15 shtator – Zhurnal.mk – Qeveria e re po hap luftë dhe front të thellë dhe joselektiv kundër krimit dhe korrupsionit. Qytetarët kanë të drejtë ta dinë se si shpenzohen paratë e tyre nga buxheti...

Caktohen koordinatorët e grupeve parlamentare

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 15/09/2020 13:46 Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni...

Këto janë koordinatorët e grupeve parlamentare në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Pa censure

Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’ BDI VMRO-DPMNE dhe koalicioni...

Ja kush janë koordinatorët e rinj të BDI-së dhe koalicionit AA në Kuvend?

para një jave - Ina

Subjektet politike shqiptare të përfaqësuara në Kuvend kanë dërguar emrat për kryetar të Grupeve kuvendore deri tek kryetari i Kuvendit, përcjell INA. Betejës politike në Kuvend nga Partia në pushtet BDI...

Izet Mexhiti frontmen i deputetëve të BDI, te koalicioni AA, Skender Rexhepi

para një jave - Flaka

Subjektet politike shqiptare të përfaqësuara në Kuvend kanë dërguar emrat për kryetar të Grupeve kuvendore deri tek kryetari i Kuvendit, përcjell INA Betejës politike në Kuvend nga Partia në pushtet BDI...

Caktohen koordinatorët e grupeve parlamentare

para një jave - Shprehja

Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI, VMRO-DPMNE dhe koalicioni...

Në Kuvend janë formuar grupe deputetësh

para një jave - Gazeta.mk

Grupe të deputetëve formuan LSDM-ja dhe koalicioni “Mundemi”, BDI, VMRO-DPMNE-ja opozitare dhe koalicioni “Për ripërtëritjen e Maqedonisë” dhe Aleanca për Shqiptarët edhe Alternativa, ndërsa si të pavarur...

Nikollovski: Do t’i koordinoj institucionet për luftë kundër korrupsionit

para një jave - Fakti Ditor

Zëvendëskryeministri Lupço Nikollovskit, i cili udhëheq luftën kundër korrupsionit në Qeveri, thotë se posti i tij nuk i dyfishon institucionet ekzistuese. Ai do të koordinojë institucionet nën kapelën...

Caktohen koordinatorët e grupeve parlamentare

para një jave - Alsat-M

Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI, VMRO-DPMNE dhe koalicioni...

Caktohen koordinatorët e grupeve parlamentare

para një jave - Neshesh

Alsat 15.09.2020 13:36 Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI,...

Ja kush janë shefat e grupeve parlamentare të Bashkimit Demokratik si dhe koalicionit ASH-AA në Kuvend?

para një jave - InfoShqip

Subjektet politike shqiptare të përfaqësuara në Kuvend kanë dërguar emrat për kryetar të Grupeve kuvendore deri tek kryetari i Kuvendit. Betejës politike në Kuvend nga Partia në pushtet Bashkimit Demokratik...

Në Kuvend janë formuar grupet e deputetëve

para një jave - Zhurnal

Shkup, 15 shtator – Zhurnal.mk – Partitë parlamentare i kanë dërguar letra kryetarit të Kuvendit për formimin e grupeve të deputetëve. Në Kuvend janë formuar katër grupe deputetësh, nga dy prej shumicës...

Në Kuvend janë formuar grupe deputetësh

para një jave - Aktuale

Partitë parlamentare i kanë dërguar letra kryetarit të Kuvendit për formimin e grupeve të deputetëve. Në Kuvend janë formuar katër grupe deputetësh, nga dy prej shumicës në pushtet dhe opozitës, si dhe...

Nikollovski: Qeveria hap luftë ndaj krimit dhe korrupsionit

para një jave - Lajm

Zëvendëskryeministri për luftimin e korrupsionit dhe krrimit, Ljupçe Nikollovski në konferencën e sotme për shtyp tha se Qeveria e re hap luftë kundër krimit dhe korrupsionit ndërsa qytetarët duhet të...

Izet Mexhiti koordinatorë i grupit parlamentarë

para një jave - Shkurt Shqip

Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI, VMRO-DPMNE dhe koalicioni...

Ja kush janë koordinatorët e grupeve parlamentare në Maqedoni

para një jave - Tetova1

Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI, VMRO-DPMNE dhe koalicioni...

Caktohen koordinatorët e grupeve kuvendare, Izet Mexhiti në BDI, Skender Rexhepi në koalicionin AA

para një jave - Telegrafi

Partitë politike kuvendare deri te kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve kuvendare. Në Kuvend janë formuar katër grupe kuvendare, dy grupe janë të pushtetit dhe dy të opozitës,...

Nikollovski: Qeveria hap luftë ndaj krimit dhe korrupsionit

para një jave - Fol

Zëvendëskryeministri për luftimin e korrupsionit dhe krrimit, Ljupçe Nikollovski në konferencën e sotme për shtyp tha se Qeveria e re hap luftë kundër krimit dhe korrupsionit ndërsa qytetarët duhet të...

Ja kush janë shefat e grupeve parlamentare të Bashkimit Demokratik si dhe koalicionit ASH-AA në Kuvend?

para një jave - Zyrtare

Subjektet politike shqiptare të përfaqësuara në Kuvend kanë dërguar emrat për kryetar të Grupeve kuvendore deri tek kryetari i Kuvendit. Betejës politike në Kuvend nga Partia në pushtet Bashkimit Demokratik...

Në Kuvend janë formuar grupe deputetësh

para një jave - Top-News

Partitë parlamentare i kanë dërguar letra kryetarit të Kuvendit për formimin e grupeve të deputetëve. Në Kuvend janë formuar katër grupe deputetësh, nga dy prej shumicës në pushtet dhe opozitës, si dhe...

Në Kuvend janë formuar grupe deputetësh

para një jave - Tetova Sot

Partitë parlamentare i kanë dërguar letra kryetarit të Kuvendit për formimin e grupeve të deputetëve. Në Kuvend janë formuar katër grupe deputetësh, nga dy prej shumicës në pushtet dhe opozitës, si dhe...

Ja kush janë koordinatorët e grupeve parlamentare në Maqedoni

para një jave - in7

Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI, VMRO-DPMNE dhe koalicioni...

Ja kush janë koordinatorët e grupeve parlamentare në Maqedoni

para një jave - Pa censure

Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI, VMRO-DPMNE dhe koalicioni...

Caktohen koordinatorët e grupeve parlamentare

para një jave - Almakos

Alsat 15.09.2020 13:36 Partitë politike parlamentare deri tek kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve parlamentare. Grupe parlamentare formuan LSDM-ja dhe koalicioni ‘Mundemi’, BDI,...

Caktohen koordinatorët e grupeve kuvendare, Izet Mexhiti në BDI, Skender Rexhepi në koalicionin AA

para një jave - Lajm

Partitë politike kuvendare deri te kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve kuvendare. Në Kuvend janë formuar katër grupe kuvendare, dy grupe janë të pushtetit dhe dy të opozitës,...

Caktohen koordinatorët e grupeve kuvendare, Izet Mexhiti në BDI, Skender Rexhepi në koalicionin AA

para një jave - Fol

Partitë politike kuvendare deri te kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve kuvendare. Në Kuvend janë formuar katër grupe kuvendare, dy grupe janë të pushtetit dhe dy të opozitës,...

Kuvendi formoi trupat punues, pritet edhe propozimi i zëvendësministrave

para një jave - Portalb

Deputetët në mbledhjen e djeshme të Kuvendit e miratuan vendimin për zgjedhje të përbërjes së trupave punues të Parlamentit, ndërsa kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova paralajmëroi se në rrjedhë është...

Caktohen koordinatorët e grupeve kuvendare, Izet Mexhiti në BDI, Skender Rexhepi në koalicionin AA

para një jave - Fakti Ditor

Partitë politike kuvendare deri te kryetari i Kuvendit kanë dërguar letër për formimin e grupeve kuvendare. Në Kuvend janë formuar katër grupe kuvendare, dy grupe janë të pushtetit dhe dy të opozitës,...

LSDM mbetet me 3 zv.ministra, pjesa tjetër iu ndahet partnerëve të koalicionit

para një jave - Zhurnal

Shkup, 14 shtator – Emrat e zëvendësministrave betonohen, Zoran Zaev, do të duhet t’i kalojnë sonte nën koordinimin nga Bihaçka. Nga eshallonin e dytë, sipas informacionit jozyrtar në LSDM pozitat e zv.ministrave...

Njihuni me deputeten më të re, Emilia Rambabova

para një jave - Zhurnal

Shkup, 14 shtator – Këtë pasdite, Parlamenti verifikoi mandatin e deputetes Emilia Rambabova nga koalicioni qeverisës, e cila zëvendëson Ministren e Punës dhe Politikës Sociale Jagoda Shahpaska. Nga 63...

Micevski i VMRO-së: Nëse Parlamenti nuk ka kuorum për punë, le të mos na akuzojnë neve

para një jave - Flaka

VMRO-DPMNE do të veprojë institucionalisht, por nuk do të mbështesë shumicën për të siguruar kuorum për punën e parlamentit, njoftoi koordinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE, Nikolla Micevski në...

Micevski: Nëse Kuvendi nuk ka kuorum për punë, të mos na akuzojnë neve

para një jave - Telegrafi

Koordinatori i grupit kuvendar nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Nikolla Micevski tha se partia e tij do të veprojë në mënyrë institucionale por nuk do të mbështesë shumicën për të siguruar kuorum në punën në...

Karriget e drejtorëve më tërheqëse se e zëvendësministrave

para një jave - Flaka

Emrta e zëvendësministrave betonohen, Zoran Zaev, do të duhet t’i kalojnë sonte nën koordinimin nga Bihaçka, përcjell FLAKA. Nga eshallonin e dytë, sipas informacionit jozyrtar në Bihaçka, pozitat e zvv.ministrave...

Rivaliteti BDI-BESA në ndarjen e pushtetit: Nëse BDI nuk lëshon pe, BESA bllokon sekretarin në Bujqësi

para një jave - Zyrtare

Emrat e zëvendësministrave neser ose më së voni të mërkurën do të duhet të dorëzohen në Qeveri. Siç raportojnë mediat në gjuhën maqedonase, LSDM në eshallonin e dytë do të mbetet vetëm me 3 pozicione të...

Karriget e drejtorëve më tërheqëse se e zëvendësministrave

para një jave - Zyrtare

Emrta e zëvendësministrave betonohen, Zoran Zaev, do të duhet t’i kalojnë sonte nën koordinimin nga Bihaçka, përcjell FLAKA. Nga eshallonin e dytë, sipas informacionit jozyrtar në Bihaçka, pozitat e zvv.ministrave...

Karriget e drejtorëve më tërheqëse se e zëvendësministrave

para një jave - Fakti Ditor

Emrta e zëvendësministrave betonohen, Zoran Zaev, do të duhet t’i kalojnë sonte nën koordinimin nga Bihaçka, përcjell FLAKA. Nga eshallonin e dytë, sipas informacionit jozyrtar në Bihaçka, pozitat e zvv.ministrave...

Micevski: Nëse Kuvendi nuk ka kuorum për punë, të mos na akuzojnë neve

para një jave - Arbresh

Koordinatori i grupit kuvendar nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Nikolla Micevski tha se partia e tij do të veprojë në mënyrë institucionale por nuk do të mbështesë shumicën për të siguruar kuorum në punën në...

Zaev nuk zbulon emrat e zv/ministrave, “Jemi në bisedime, nesër do të përcaktohemi”

para një jave - TV21

- Advertisement - Emrat e zëvendësministrave të ri do të bëhet të ditur gjatë ditës së nesërme. Kështu deklaroi kryeministri Zoran Zaev, sipas së cilit ende është duke i intervistuar kandidatët potencial....

Vërtetohet mandati i Emilija Rambabova, shumica sërish ka 62 deputetë

para një jave - Telegrafi

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut verifikoi mandatin e deputetes Emilija Rambaboca nga koalicioni ‘Mundemi’, e cila vjen në vendin e ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpasnka. Në sallën...

Vërtetohet mandati i Emilija Rambabova, shumica sërish ka 62 deputetë

para një jave - Tetova1

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut verifikoi mandatin e deputetes Emilija Rambaboca nga koalicioni ‘Mundemi’, e cila vjen në vendin e ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpasnka. Në sallën...

Ja emrat e Sekretarëve shtetëror të propozuar nga BDl, një është nga Saraji

para një jave - Derveni

Agjencia e lajmeve Flaka ka arritur deri tek lista ende jo e zyrtarizuar e Bashkimit Demokratik për Intregrim – BDl, me emrat që priten të emërohen si Sekretar shtetëror në pesë ministri që i takojnë këtij...

Zaev nuk zbulon emrat e zv/ministrave, “Jemi në bisedime, nesër do të përcaktohemi”

para një jave - Pa censure

Emrat e zëvendësministrave të ri do të bëhet të ditur gjatë ditës së nesërme. Kështu deklaroi kryeministri Zoran Zaev, sipas së cilit ende është duke i intervistuar kandidatët potencial. “Unë jam i gatshëm...

Zaev: Emrat e zv/ministrave, nesër në kuvend

para një jave - Gazeta.mk

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Zaev: Emrat e zv/ministrave, nesër në kuvend

para një jave - Aktuale

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Zaev: Emrat e zv/ministrave, nesër në kuvend

para një jave - Medial

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i shpalos kandidatët për zv/ministra

para një jave - Shenja

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev. Ai shtoi se Kuvendi pas 20 shtatorit do ta lë në rend dite zgjedhjen e tyre....

Zaev: Emrat e zv/ministrave, nesër në kuvend

para një jave - Alsat-M

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Zaev: Emrat e zv/ministrave, nesër në kuvend

para një jave - Neshesh

Alsat 14.09.2020 14:36 Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë,...

Editorial: Zaev do të zgjeron shumicën parlamentare, a do të dërgon BDI në opozitë !

para një jave - Zhurnal

Editorial, Agjencia e Lajmeve Zhurnal.mk Shkup, 14 shtator – Kryeministri Zoran Zaev është i bindur se mandatin e tij do ta çojë deri në fund duke e përmbyllur atë në katër vitet e ardhshme dhe jo më herët....

DERI NË FUND TË JAVËS ZGJIDHEN ZËVENDËSMINISTRAT

para një jave - Klan Macedonia

Emrat e zëvendësministrave do të dihen më së voni deri nesër pasdite, informoi kryeministri, Zoran Zaev. “Procedura për konfirmimin e emrave të tyre është në vijim, jemi në fund të konfirmimit. Siç po...

Zaev: Emrat e zëvendësministrave nesër do të dorëzohen në Kuvend

para një jave - Telegrafi

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, Zaev tha se akoma...

Zaev: Nesër do t’i shpall emrat e zv/ministrave

para një jave - Kallxo

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ende nuk zbulon emrat e zv/ministrave dhe drejtorëve të cilët duhet të vijnë në krye të detyrave. Ai tha se ende është duke i intervistuar kandidatët potencialë....

Zaev: Emrat e zëvendësministrave, nesër në Kuvend

para një jave - RTK

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Zaev: Emrat e zëvendësministrave, nesër në Kuvend

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 14/09/2020 12:37 Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi...

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - Ina

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Ja emrat e Sekretarëve shtetëror të propozuar nga BDl

para një jave - Tetova1

Agjencia e lajmeve Flaka ka arritur deri tek lista ende jo e zyrtarizuar e Bashkimit Demokratik për Intregrim – BDl, me emrat që priten të emërohen si Sekretar shtetëror në pesë ministri që i takojnë këtij...

Zaev nuk i shpalos emrat e zv/ministrave

para një jave - Zhurnal

Shkup, 14 shtator, zhurnal.mk – Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen...

Zaev: Emrat e zëvendësministrave, nesër në Kuvend

para një jave - Neshesh

Alsat 14.09.2020 12:21 Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë,...

Zaev: Emrat e zëvendësministrave, nesër në Kuvend

para një jave - Alsat-M

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Zaev: Emrat e zëvendësministrave, nesër në Kuvend

para një jave - Shprehja

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Zaev: Emrat e zëvendësministrave, nesër në Kuvend

para një jave - Top-News

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Ja emrat e Sekretarëve shtetëror të propozuar nga BDI

para një jave - Flaka

Agjencia e lajmeve Flaka ka arritur deri tek lista ende jo e zyrtarizuar  e Bashkimit Demokratik për Intregrim – BDI, me emrat që priten të emërohen si Sekretar shtetëror në pesë ministri që i takojnë...

Zaev: Emrat e zv/ministrave, nesër në kuvend

para një jave - Almakos

Alsat 14.09.2020 14:36 Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë,...

Zaev për TV21, nesër do t’i shpall emrat e zv/ministrave

para një jave - TV21

- Advertisement - Zaev ende nuk zbulon emrat e zv/ministrave dhe drejtorëve të cilët duhet të vijnë në krye të detyrave. Ai tha se ende është duke i intervistuar kandidatët potencial. “Nuk mund të them...

Zaev: Nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - Tetova1

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - InfoShqip

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - Tetova Sot

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Deri nesër gati lista me zëvendësministrat?

para një jave - Flaka

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - Shenja

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev i quan “kandidatë” zëvendësministrat: Akoma po i intervistoj

para një jave - Arbresh

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, Zaev tha se akoma...

Ja emrat e Sekretarëve shtetëror të propozuar nga BDI

para një jave - Fakti Ditor

Agjencia e lajmeve Flaka ka arritur deri tek lista ende jo e zyrtarizuar e Bashkimit Demokratik për Intregrim – BDI, me emrat që priten të emërohen si Sekretar shtetëror në pesë ministri që i takojnë këtij...

Zaev nesër do t’i publikojë emrat e zv-ministrave

para një jave - in7

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - Zyrtare

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev: Nesër mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - News Tv

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev: Emrat e zëvendësministrave, nesër në Kuvend

para një jave - Almakos

Alsat 14.09.2020 12:21 Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë,...

Zaev: Emrat e zëvendësministrave, nesër në Kuvend

para një jave - Fakti Ditor

Kryeministri Zoran Zaev nga Kumanova deklaroi se është i gatshëm të dorëzojë në Kuvend emrat e kandidatëve për zëvendësministra nesër ose pasnesër, sapo Kuvendi të jetë gati. Megjithatë, më vonë Zaev tha...

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - Lajm

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - Republika

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale. “Unë...

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra i

para një jave - Lajm

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Zaev: Besoj se nesër do të mund t’i kumtoj kandidatët për zëvendësministra

para një jave - Almakos

Procedura për përcaktimin e emrave të kandidatëve për zëvendësministra është në vijim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në Kumanovë, ku mori pjesë në hapjen e zonës së re industriale....

Nëse rezulton me test negativ, Arben Ziberi do të jetë i pranishëm në Kuvend

para një jave - Pa censure

Kryeministri Zoran Zaev konfirmoi se deputeti Arben Ziberi është i pranishëm sot në Parlament për të votuar për kryetarët, nënkryetarët, anëtarët dhe zëvendësit e tyre të 20 komisioneve që do të punojnë...

Zaev: Ziberi sot është në Kuvend

para një jave - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev konfirmoi se deputeti Arben Ziberi është i pranishëm sot në Parlament për të votuar për kryetarët, nënkryetarët, anëtarët dhe zëvendësit e tyre të 20 komisioneve që do të punojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK