http://kariera.mk

I moshuari i jep fund jetës në Kavajë

para 6 dite - Gazeta.mk

Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës së tij ditën e sotme duke u vetëvarur, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë. Trupi i pa jetë i Sh.S. është gjetur rreth orës 09:50. Sipas policisë, grupi...

I moshuari i jep fund jetës në Kavajë

para 6 dite - Zhurnal

Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës së tij ditën e sotme duke u vetëvarur, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë. Trupi i pa jetë i Sh.S. është gjetur rreth orës 09:50. Sipas policisë, grupi...

I moshuari i jep fund jetës në Kavajë

para 6 dite - Top Channel

Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës së tij ditën e sotme duke u vetëvarur, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë. Trupi i pa jetë i Sh.S. është gjetur rreth orës 09:50. Sipas policisë, grupi...

E rëndë në Kavajë/ 84-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij…

para 6 dite - Standard

Një i moshuar 84-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:50 tek rruga e “Ferrave”, në Kavajë. Njoftimi i policisë Tiranë/Informacion paraprak...

Tragjike në Kavajë, 84-vjeçari i jep fund jetës, gjendet i varur në banesë

para 6 dite - BalkanWeb

Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se...

E FUNDIT/ Gjendet i vetëvarur i moshuari në Kavajë

para 6 dite - Albeu

Një i moshuar ka vendosur t'i japë fund jetës duke u veë varur . Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen...

Gjendet i vetëvrarë në banesë një person në Kavajë

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 16.09.2020 nga Enida Vërça Një 84-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm (16 shtator), në Kavajë. I mosuharu u gjend i vetëvarur në banesë. “Më datë 16.09.2020, rreth orës 09:50, në...

I moshuari gjendet i varur në banesën e tij në Kavajë. Çfarë thotë policia

para 6 dite - Koha Jone

Një i moshuar 84-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:50 tek rruga e “Ferrave”, në Kavajë. Njoftimi i policisë Tiranë/Informacion paraprak...

para 6 dite - Ora news

Një 84-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm (16 shtator), në Kavajë. I mosuharu u gjend i vetëvarur në banesë. ”Më datë 16.09.2020, rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë,...

I moshuari gjendet i varur në banesën e tij në Kavajë. Çfarë thotë policia

para 6 dite - Panorama

Një i moshuar 84-vjeçar është gjetur i vetëvarur në banesën e tij. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:50 tek rruga e “Ferrave”, në Kavajë. Njoftimi i policisë Tiranë/Informacion paraprak...

Gjendet i vetëvarur në banesë, 84-vjeçari

para 6 dite - Syri

Një 84-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm, në Kavajë. I moshari u gjent i vetëvarur në banesë. ”Më datë 16.09.2020, rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë, në banesë,...

Gjendet i vetevarur ne banese i moshuari ne Kavaje

para 6 dite - LajmiFundit

Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK