http://kariera.mk

Hyri në Kosovë me test të falsifikuar për COVID-19, arrestohet një person nga Maqedonia

para 3 dite - Telegrafi

Një person shtetas shqiptar nga Maqedonia, është arrestuar në pikën kufitare në Han të Elezit, pasi që i njëjti në kontroll të dokumenteve ka prezantuar edhe testin për COVID-19, i cili dyshohet të jetë...

E pajisën me dokumente të rrejshme një person, arrestohen dy zyrtarë në Gjakovë

para 3 dite - Telegrafi

Dy persona, zyrtarë të Gjendjes civile në Gjakovë janë arrestuar për keqpërdorim të detyrës. Të njëjtit kishin pajisur me dokumente të Kosovës një person të cilin e kishin regjistruar me fotografi dhe...

Testet e Covid 19 po falsifikohen në një laborator në Shkup

para 3 dite - Gazeta Express

Gazeta Express 16/09/2020 10:25 Policia e Kosovës e ka arrestuar të dyshuarin shqiptar, shtetas i Maqedonisë. I njëjti në pikën kufitare në Han të Elezit e kishte prezantuar testin për Cocid 19. Policia...

Në Shkup po shiten teste të falsifikuara të COVID-19

para 3 dite - Zeri

Një shtetas i Maqedonisë është arrestuar më datën 14.09.2020 në Han të Elezit pas dyshimit se ka falsifikuar testin për COVID-19. “Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, shtetas i Maqedonisë, pasi...

Arrestohen dy zyrtarë të Gjendjes Civile në Komunën e Gjakovës

para 3 dite - Zeri

Dy persona, zyrtarë të Gjendjes Civile në Komunën e Gjakovës, janë arrestuar gjatë ditës së djeshme nën dyshimin se kanë keqpërdorur detyrën zyrtare. “Nga Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit...

Arrestohet maqedonasi në Han të Elezit, dyshohet se falsifikoi testin për COVID-19

para 3 dite - Sinjali

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në pikën kufitare në Han të Elezit pasi dyshohet se ka falsifikuar testin për COVID-19. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje, rreth orës 14:30. Gjatë...

Arrestohet një person i dyshuar për falsifikim të testit për COVID-19

para 3 dite - Zeri

Një shtetas i Maqedonisë është arrestuar me datë 14.09.2020 në Han të Elezit, pas dyshimit se ka falsifikuar testin për COVID-19. "Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Maqedonisë, pasi...

Shtetasi i Maqedonisë arrestohet, dyshohet se prezantoi test të falsifikuar për COVID-19

para 3 dite - Koha.net

Një shtetas shqiptar i Maqedonisë së Veriut është arrestuar pasi gjatë kontrollit të dokumenteve kishte paraqitur edhe testin për COVID-19, që dyshohet se ishte i falsifikuar. Rasti ka ndodhur të hënën...

Arrestohen dy policë, dyshohen se para 3 viteve falsifikuan dokumentet e një personi

para 3 dite - Sinjali

Dy zyrtarë të Gjendjes Civile në sektorin për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit të Policisë së Kosovës, janë arrestuar mbrëmë. Dy zyrtarët dyshohet se mes viteve 2016-2017 në sistemin elektronik...

Arrestohen dy punëtor të komunës së Gjakovës, dyshohet se falsifikuan dokumente

para 3 dite - Lajmi.net

Ata po dyshohen se gjatë vitit 2016 -2017 kanë falsifikuar dokumente në dobi të një personi. “Më 15.09.2020 janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë zyrtarë të Gjendjes civile, pasi që të njëjtit...

Maqedonasi arrestohet në Kosovë pasi që falsifikon testin për COVID-19.

para 3 dite - Infokusi

Një person shtetas i Maqedonisë, ka falsifikuar testin për COVID-19. Ai në pikën kufitar ka dorëzuar testin e falsifikuar gjë për të cilën ai ishte arrestuar. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës përmes...

Arrestohet një shqiptar në kufi, kishte blerë testin e COVID-19 fals nga një person në Shkup

para 3 dite - Zyrtare

Policia e Kosovës ka arrestuar të hënën një person mashkull shqiptar shtetas i Maqedonisë në pikën kufitare te Hani Elezit , pasi që ka prezantuar rezultate false për testin Covid-19. Në raportin 24 orësh...

E pajisën me dokumente të rrejshme një person, arrestohen dy zyrtarë në Gjakovë

para 3 dite - Arbresh

Dy persona, zyrtarë të Gjendjes civile në Gjakovë janë arrestuar për keqpërdorim të detyrës. Të njëjtit kishin pajisur me dokumente të Kosovës një person të cilin e kishin regjistruar me fotografi dhe...

Arrestohet një shqiptar në kufi, kishte blerë testin e COVID-19 fals nga një person në Shkup

para 3 dite - Periskopi

Policia e Kosovës ka arrestuar të hënën një person mashkull shqiptar shtetas i Maqedonisë në pikën kufitare te Hani Elezit , pasi që ka prezantuar rezultate false për testin Covid-19. Në raportin 24 orësh...

Gjakovë, arrestohen dy zyrtarë të Gjendjes civile

para 3 dite - Ekonomia Online

Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit i PK-së,  ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë zyrtarë të Gjendjes civile, pasi që të njëjtit në sistemin elektronik kanë rexhistruar të...

Tentoi t’u jap 50 euro policëve, arrestohet pejani

para 4 dite - Shprehja

Një person është arrestuar në Pejë. I njëjti ishte ndaluar nga policia ku rezultoi me 1.58 promil alkool. I dyshuari ka tentuar që t’u ofroj ryshfet zyrtarëve policor me një kartëmonedhë prej 50 me ç’rast...

Pejë, u gjet i dehur në vozitje, tentoi t’u japë ryshfet policëve

para 4 dite - Kallxo

Është arrestuar një burrë në Pejë i cili pasi ishte ndaluar nga policia kishte rezultuar me 1.58 promil alkool. Sipas raportit policor i njëjti kishte tentuar t’u ofrojë ryshfet zyrtarëve policorë prej...

Pejë, u gjet i dehur në vozitje, tentoi j’u japë ryshfet policëve

para 4 dite - Kallxo

Është arrestuar një burrë në Pejë i cili pasi ishte ndaluar nga policia kishte rezultuar me 1.58 promil alkool. Sipas raportit policor i njëjti kishte tentuar t’u ofrojë ryshfet zyrtarëve policorë prej...

Mitrovicë, iniciohet rast ndaj katër personave që nuk respektuan vendimet për COVID-19

para 4 dite - Shprehja

Policia e Kosovës ka hapur rast ndaj katër personave në Mitrovicë, pasi që të njëjtit nuk kishin përfillur vendimet për parandalimin e përhapjes së COVID-19. “Ndaj katër personave është iniciuar rasti...

Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet maqedonasi në Han të Elezit

para 4 dite - Shprehja

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në pikën kufitare të Hanit të Elezit. I njëjti është arrestuar pasi që kishte kaluar ilegalisht kufirin. “ Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas...

Mitrovicë, katër persona nuk respektojnë orarin e lëvizjes

para 4 dite - Kallxo

Për katër persona në Mitrovicë është iniciuar rasti për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë, dje rreth orës 22:53. Personat nuk kanë respektuar masat për parandalimin e COVID-19 dhe...

Pejani i dehur tenton t’u japë ryshfet policëve, arrestohet

para 4 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 15/09/2020 10:46 Policia bë Pejë ka arrestuar një person i cili gjatë kontrollit kishte rezultuar i dehur dhe kishte tentuar t’u japë ryshfet zyrtarëve policorë Rasti ka ndodhur mbrëmjen...

Tentoi t’u jap 50 euro policëve, arrestohet pejani

para 4 dite - RTK

Një person është arrestuar në Pejë. I njëjti ishte ndaluar nga policia ku rezultoi me 1.58 promil alkool. I dyshuari ka tentuar që t’u ofroj ryshfet zyrtarëve policor me një kartëmonedhë prej 50 me ç’rast...

Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet maqedonasi në Han të Elezit

para 4 dite - RTK

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në pikën kufitare të Hanit të Elezit. I njëjti është arrestuar pasi që kishte kaluar ilegalisht kufirin. “ Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas...

Iniciohet rast ndaj katër personave që nuk respektuan vendimet për COVID-19

para 4 dite - RTK

Policia e Kosovës ka hapur rast ndaj katër personave në Mitrovicë, pasi që të njëjtit nuk kishin përfillur vendimet për parandalimin e përhapjes së COVID-19. “Ndaj katër personave është iniciuar rasti...

Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet maqedonasi në Han të Elezit

para 4 dite - Telegrafi

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në pikën kufitare të Hanit të Elezit. I njëjti është arrestuar pasi që kishte kaluar ilegalisht kufirin. “ Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas...

Mitrovicë, iniciohet rast ndaj katër personave që nuk respektuan vendimet për COVID-19

para 4 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka hapur rast ndaj katër personave në Mitrovicë, pasi që të njëjtit nuk kishin përfillur vendimet për parandalimin e përhapjes së COVID-19. “Ndaj katër personave është iniciuar rasti...

Tentoi t’u jap 50 euro policëve, arrestohet pejani

para 4 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar në Pejë. I njëjti ishte ndaluar nga policia ku rezultoi me 1.58 promil alkool. I dyshuari ka tentuar që t’u ofroj ryshfet zyrtarëve policor me një kartëmonedhë prej 50 me ç’rast...

Kaloi ilegalisht kufirin, arrestohet i dyshuari

para 4 dite - Zeri

Një shtetas i Republikës së Maqedonisë së Veriut është arrestuar pasi ka kaluar ilegalisht kufirit nga Republika e Maqdonisë së Veriut për në Republikën e Kosovës. Sipas Policisë, me vendim të prokurorit...

Arrestohet një person në Pejë, tentoi që t’i ofrojë ryshfet policëve

para 4 dite - Sinjali

Policia e Kosovës ka raportuar se një person nga Peja, nën ndikimin e alkoolit, ka tentuar që t’i ofrojë ryshfet zyrtarëve policorë me një shumë prej 50 eurove dhe i njëjti është arrestuar, shkruan Gazeta...

Ua ofroi 50 euro ryshfet zyrtarëve policorë, arrestohet i dyshuari

para 4 dite - Zeri

Një person është arrestuar dje rreth orës 23:20 në komunën e Pejës, pasi që pas ndalimit nga policia ka tentuar t'u ofroj ryshfet zyrtarëve policorë. "Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ishte ndaluar...

Arrestohet maqedonasi në Han të Elezit, kaloi kufirin ilegalisht

para 4 dite - Arbresh

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një shtetas i Maqedonisë së Veriut në pikën kufitare të Hanit të Elezit. I njëjti është arrestuar pasi që kishte kaluar ilegalisht kufirin, thuhet në raportin e Policisë...

I dehuri nga Peja, tenton me 50 euro t’a mashtroj policinë

para 4 dite - Arbresh

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në Pejë. Në raport thuhet se i njëjti ishte ndaluar nga policia ku rezultoi me 1.58 promil alkool, transmeton arbresh.info. Po ashtu, i dyshuari ka tentuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK