http://kariera.mk

Vdes një femër në Vushtrri, bie në bunar

para 3 dite - Zhurnal

Një femër ka humbur jetën, pasi në rrethana të panjohura ka rënë në bunar. Rasti ka ndodhur dje në qytetin e Vushtrrisë, njofton policia. “Raportohet se viktima femër kosovare në rrethana të panjohura...

Vdes një femër në Vushtrri, bie në bunar

para 3 dite - Telegrafi

Një femër ka humbur jetën, pasi në rrethana të panjohura ka rënë në bunar. Rasti ka ndodhur dje në qytetin e Vushtrrisë, njofton policia. “Raportohet se viktima femër kosovare në rrethana të panjohura...

Bie në bunar, vdes gruaja nga Vushtrria

para 3 dite - OraInfo

Një grua në komunën e Vushtrrisë ka humbur jetën si pasojë e rënies në një bunar. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh Rrethanat të cilat shpien deri tek rënia, janë ende të...

Bie në bunar, vdes gruaja nga Vushtrria

para 3 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 16/09/2020 10:17 Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur dje në qytetin e Vushtrrisë. Atje një grua në rrethana ende të panjohura ka rënë në një bunar. ajo është dërguar për në emergjencë...

Vdes gruaja nga Vushtrria, ra në bunar

para 3 dite - GazetaBlic

Një grua në mëngjesin e djeshëm ka ndërruar jetë, e cila ka rënë në një bunar në Komunën e Vushtrrisë. Sipas raportit të policisë, viktima është dërguar në emergjencë ku mjeku ka konstatuar vdekjen. Rasti...

Vdekje e dyshimtë në Vushtrri, gruaja bie në bunar

para 3 dite - Koha.net

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në orët e hershme të së martës në Vushtrri, ku një grua në rrethana të panjohura ka rënë në një bunar. Policia e Kosovës ka njoftuar për rastin në raportin 24-orësh, ndërsa...

Gjendet e vdekur në bunar një grua në Vushtrri

para 3 dite - Sinjali

Policia e Kosovës raporton se një grua është gjetur pa shenja jete në një pus/bunar në Vushtrri, raporton Gazeta Sinjali. Ende nuk dihet se si ka rënë në pus tani e ndjera, vdekjen e së cilës e ka konstatuar...

Një grua nga Vushtrria vdes pasi bie në bunar

para 3 dite - Infokusi

Një grua nga Vushtrri ka rënë në bunar, në rrethana të panjohura. Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, shkruan Gazeta Infokus. Ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 8:30....

Një femër nga Vushtrria ka rënë në bunar, policia nis hetimet

para 3 dite - Lajmi.net

Policia tha se një femër në rrethana të pa sqaruara ka rënë në bunar. “Raportohet se viktima femër kosovare në rrethana të panjohura ka rënë në një pus-bunar. Viktima është dërguar në emergjencë, ku mjeku...

Vdes gruaja nga Vushtrria, kishte rënë në bunar

para 3 dite - Zyrtare

Sipas Policisë, me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet për obduksion. “Vushtrri 15.09.2020 – 08:30. Raportohet se viktima femër kosovare në rrethana të panjohura ka rënë në një pus-bunar....

Vdes gruaja nga Vushtrria, kishte rënë në bunar

para 3 dite - Periskopi

Një grua në rrethana ende të panjohura ka rënë në një bunar në Vushtrri, ku më pas është dërguar për në emergjencë ku edhe ka ndërruar jetë. Sipas Policisë, me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës...

Një femër nga Vushtrria ka rënë në bunar, policia nis hetimet

para 3 dite - Arbresh

Policia e Kosovës ka raportuar për një vdekje të dyshim që ka ndodhur dje në mëngjes në Vushtrri. Policia tha se një femër në rrethana të pa sqaruara ka rënë në bunar, shkruan arbresh.info. “Raportohet...

Bie në bunar, humb jetën gruaja nga Vushtrria

para 3 dite - Bota Press

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur dje në qytetin e Vushtrrisë. Atje një grua në rrethana ende të panjohura ka rënë në një bunar. ajo është dërguar për në emergjencë ku edhe ka ndërruar jetë. “Vushtrri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK