http://kariera.mk

Arti në kohë pandemie/ Këngëtarët: Kërkojmë statusin e artistit, kemi humbur shifra të konsiderueshme nga COVID-19

para 5 dite - BalkanWeb

Padyshim që pandemia e koronavirusit ndryshoi jetët e gjithësecilit nga ne, ku të gjithë po mundohen të përshtaten me rregullat e reja. Mes kategorive që e vuajnë bllokimin e punës nga pandemia janë dhe...

“Absurde, në lokal lejohen 30 veta, por jo muzika”, këngëtarët: Kërkojmë statusin e artistit, kemi humbur shifra të konsiderueshme nga COVID-19

para 5 dite - Gazeta Tema

Artistët, kryesisht këngëtarët kanë humbur shifra të konsiderueshme për shkak të COVID-19. Për këtë çështje kanë folur së fundmi tri zëra të muzikës shqiptare, Altin Goci, Bojken Lako dhe Renis Gjoka....

“Absurde, në lokal lejohen 30 veta por jo muzika”/ Ankohen këngëtarët: Kemi humbur shifra të konsiderueshme nga COVID

para 5 dite - Java News

Artistët, kryesisht këngëtarët kanë humbur shifra të konsiderueshme për shkak të COVID-19. Për këtë çështje kanë folur së fundmi tri zëra të muzikës shqiptare, Altin Goci, Bojken Lako dhe Renis Gjoka....

Altin Goci: Po hamë nga dhjami ynë, duhet të funksionojë Sindikata e Artistëve të Pavarur

para 7 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 15/10/2020 20:10 “ Pandemia është vetëm një shkak më shumë që duhet të nxisë komunitetin tonë për të kërkuar që të derdhen kontributet në mënyrë të ndershme. Dhe mandej, në situata...

Pasojat e pandemisë në muzikë/ Altin Goci: Unë mund të këndoja dhe në 6 të mëngjesit. Punojmë në të zezë, prandaj…

para 7 dite - Panorama

“Pandemia është vetëm një shkak më shumë që duhet të nxisë komunitetin tonë për të kërkuar që të derdhen kontributet në mënyrë të ndershme. Dhe mandej, në situata të jashtëzakonshme si kjo, të kemi të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK