http://kariera.mk

Konfirmohen 482 raste të reja me koronavirus në Greqi, 10 të vdekur në 24 orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

ATHINA Autoritetet në Greqi njoftuan sot 482 raste të reja të koronavirusit në vend, nga të cilat 46 shoqërohen me shpërthime të njohura dhe 19 u zbuluan pas kontrolleve në portat hyrëse të vendit. Me...

Konfirmohen 482 raste të reja me koronavirus në Greqi, 10 të vdekur në 24 orët e fundit

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga erjon dervishi Autoritetet në Greqi njoftuan sot 482 raste të reja të koronavirusit në vend, nga të cilat 46 shoqërohen me shpërthime të njohura dhe 19 u zbuluan pas kontrolleve...

Greqi/Konfirmohen 482 raste të reja me Covid-19, 10 të vdekur në 24 orët e fundit

para një jave - Java News

ATHINA Autoritetet në Greqi njoftuan sot 482 raste të reja të koronavirusit në vend, nga të cilat 46 shoqërohen me shpërthime të njohura dhe 19 u zbuluan pas kontrolleve në portat hyrëse të vendit. Me...

Bum infektimesh në Greqi, 482 raste të reja dhe 10 të vdekur nga COVID-19

para një jave - Albinfo

Autoritetet në Greqi njoftuan sot 482 raste të reja të koronavirusit në vend, nga të cilat 46 shoqërohen me shpërthime të njohura dhe 19 u zbuluan pas kontrolleve në portat hyrëse të vendit. Me rastet...

Bum infektimesh në Greqi, 482 raste të reja dhe 10 të vdekur nga COVID-19

para një jave - LajmiFundit

Autoritetet në Greqi njoftuan sot 482 raste të reja të koronavirusit në vend, nga të cilat 46 shoqërohen me shpërthime të njohura dhe 19 u zbuluan pas kontrolleve në portat hyrëse të vendit. Me rastet...

Greqi, 508 raste të reja dhe 8 viktima nga Covid-19

para një jave - Koha Jone

508 raste të reja infektimesh dhe 8 vdekje raporton Greqia sa i përket situatës me Covid-19 në 24 orët e fundit. Sipas autoriteteve helene, 81 pacientë ndodhen në terapi intensive, ndërsa numrin më të...

para një jave - Ora news

508 raste të reja infektimesh dhe 8 vdekje raporton Greqia sa i përket situatës me Covid-19 në 24 orët e fundit. Sipas autoriteteve helene, 81 pacientë ndodhen në terapi intensive, ndërsa numrin më të...

Shqetësojnë shifrat me koronavirus në Greqi, mbi 500 të infektuar

para një jave - Gazeta Tema

Edhe në shtetin fqinj është rikthyer ankthi për shkak të rasteve të reja me koronavirus që shtohen nga dita në ditë, duke paralajmëruar kështu një përkeqësim të situatës me afrimin e dimrit. Ministria...

Shqetësojnë shifrat me koronavirus në Greqi, mbi 500 të infektuar

para një jave - Mapo

Edhe në shtetin fqinj është rikthyer ankthi për shkak të rasteve të reja me koronavirus që shtohen nga dita në ditë, duke paralajmëruar kështu një përkeqësim të situatës me afrimin e dimrit. Ministria...

8 viktima dhe 508 raste të reja me COVID-19 në Greqi

para një jave - ABC News

Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e Shëndetësisë në Greqi raportoi 508 raste të reja të koronavirusit. Ndërkohë numri i përgjithshëm i rasteve me COVID-19 ka shkuar në 24, 450 të prekur. Autoritetet...

Konfirmohen 508 raste të reja me COVID-19 në Greqi, 8 vdekje në 24 orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

Autoritetet greke njoftuan sot 508 raste të reja të koronavirusit në Greqi. Ndërkohë numri i përgjithshëm i rasteve ka shkuar në 24450. Gjithashtu mësohet se 81 pacientë trajtohen të intubuar ndërsa 255...

Greqia shënoi këtë të premte 508 raste të reja me COVID, rritet numri i viktimave

para një jave - Vizion Plus

Greqia njofoi se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 508 raste të reja me koronavirus. Autoritetet shëndetësore kanë regjistruar këtë të preme 8 viktima. Që prej fillimit të pandemisë, ne shtetin fqinj...

Rriten frikshëm shifrat në Greqi/ Konfirmohen mbi 500 raste të reja me COVID-19

para një jave - Syri

Autoritetet shëndetësore grekë Phea, njoftoi sot 508 raste të reja të koronavirusi në Greqi. Me shifrat e sotme, numri i përgjithshëm i rasteve ka shkuar në 24450. Gjithashtu 81 pacientë po trajtohen të...

Shifrat shqetësuese në Greqi, 508 të infektuar dhe 8 të vdekur nga COVID-19

para një jave - LajmiFundit

Vijojnë të mbeten shqetësuese shifrat e të infektuarve nga COVID-19 në shtetin fqinj. Autoritet shëndetësore greke njoftuan sot 508 raste të reja të koronavirusit në Greqi. Ndërkohë numri i përgjithshëm...

Greqia në alarm/ Konfirmohen 453 raste të reja dhe 13 viktima nga COVID-19

para një jave - Syri.net Kosova

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 453 raste të reja të COVID-19 në Greqi. Me shifrat e sotme, numri i përgjithshëm i rasteve të regjistruara deri tani është 23947, ndërsa 82 pacientë trajtohen të intubuar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK