http://kariera.mk

I ekzekutuan kushëririn në mes të qytetit, flet kryebashkiaku për ngjarjen e rëndë në Himarë

para një jave - Albeu

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Himarë ku biznesmeni Niko Goro u ekzekutua nga shtetasi Kliti Leka . Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas një konflikti që kishin pasur për shkak se autori pretendonte...

Vrasja në Himarë, flet kryebashkiaku: E kisha kushëri të largët, e njihja si biznesmen të suksesshëm

para një jave - ABC News

Biznesmeni Niko Goro u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Himarë nga Kliti Leka pas një konflikti që kishin pasur për shkak se autori pretendonte se pasi i dha tokën për të ndërtuar pallatin, 51-vjeçari nuk...

Zbardhet momenti i arrestimit të autorit të vrasjes në Himarë

para një jave - Albeu

Është arrestuar nga policia Kliti Leka, autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro disa orë pas ngjarjes së ndodhur mëngjesin e së shtunës në Himarë. Videoja që tregon momentin kur policia ka arrestuar...

I vranë të afërmin, flet kryebashkiaku i Himarës: Nuk isha në dijeni të konfliktit, ja si e njihja

para një jave - Almakos

Kryebashkiaku i Himarës, Jorgo Goro ka folur pak orë pas vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Në një prononcim për AbcNews, Goro është shprehur se të ndjerin e kishte kushëri të largët dhe kishte...

Video/ Ky është momenti kur Kliti Leka, vrasësi i ndërtuesit Niko Goro shoqërohet nga policia

para një jave - Top Channel

Ky është momenti kur Kliti Leka, autori i vrasjes së ndërtuesit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë është shoqëruar nga policia për në Vlorë. Top Channel ka mësuar se arsyeja e vrasjes së ndërtuesit...

“Çfarë bëre”? Vrasësi i biznesmenit në Himarë: Mbylle gojën se do të ekzekutoj edhe ty

para një jave - ABC News

Abc News zbardh detaje të tjera nga ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Himarë, ku u vra biznesmeni Niko Goro , ndërsa motra e tij u plagos në këmbë. Autori Kliti Leka që jetonte në Tiranë pasi...

VIDEO/ Akuzohet se vrau biznesmenin, momenti kur Kliti Leka shoqërohet nga policia

para një jave - NOA

Ky është momenti kur Kliti Leka, autori i dyshuar i vrasjes së ndërtuesit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë është shoqëruar nga policia për në Vlorë. View this post on Instagram VIDEO/ Akuzohet se...

Mbylle gojën se do hash edhe ti një plumb/ Krimi në pak sekonda në Himarë, çfarë ndodhi

para një jave - Syri

Kliti Leka tashmë është autori i pranuar i krimit të sotëm në Himarë, ku qëlloi për vdekje biznesmenin Niko Goro dhe la të plagosur motrën e tij, në derën e supermarketit të kësaj të fundit. Menjëherë...

VIDEO/ Me pranga në duar, ky është momenti i arrestimit të vrasësit të dyshuar të biznesmenit, në Himarë

para një jave - Panorama

Ditën e sotme, në Himarë është ekzekutuar me armë zjarri biznesmeni Niko Goro dhe mbeti e plagosur edhe motra e tij. Mësohet se autori i dyshuar i vrasjes është Kliti Leka, 53 vjeç, banues në Tiranë. Ai...

Vret ndërtuesin për tokën në Himarë, kapet autori: I dhashë tokën dhe nuk më dha paratë

para një jave - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Himarë, ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Në orën 08.55, 51-vjeçari ka qenë pranë marketit të së motrës së tij, kur...

“Debatonin shpesh për çështje dokumentesh”, flet roja i kompleksit të biznesmenit që u vra sot

para një jave - LajmiFundit

Kalem Nevati, roja i biznesit të ndërtuesit të vrarë, Niko Goro ka rrëfyer se të ndjerin dhe autorin e krimit, Kliti Leka i ka parë shumë herë që të bisedojnë e debatojnë për çështje dokumentesh. “Unë...

Plumbi në kokë ishte fatal/ Zbardhet dinamika e vrasjes së biznesmenit

para një jave - Syri.net Kosova

BW zbardh dinamikën e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro. Autori i krimit, 53-vjeçari Kliti Leka, ka parkuar...

“Debatonin shpesh për çështje dokumentesh”, flet roja e kompleksit të biznesmenit që u vra sot

para një jave - LajmiFundit

Kalem Nevati, roja i biznesit të ndërtuesit të vrarë, Niko Goro ka rrëfyer se të ndjerin dhe autorin e krimit, Kliti Leka i ka parë shumë herë që të bisedojnë e debatojnë për çështje dokumentesh. “Unë...

Zbardhet dinamika e krimit në Himarë, ja sesi autori ka vepruar i vetëm

para një jave - Gazeta Express

Gazeta Express 17/10/2020 14:45 Është bërë e mundur zbardhja e dinamikës së krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko...

Ekzekutimi që tronditi Himarën/ Dëshmia e vrasësit të biznesmenit: Më mori tokën, por s’më pagoi

para një jave - Vizion Plus

Një tjetër pistë kryesore ku po heton policia për ekzekutimin e Niko Goro është një konflikt mes Goros dhe autorit Kliti Leka, për një sipërfaqe toke. Autori pretendonte se biznesmeni e kishte marre truallin...

E kishte kushëri, flet kryebashkiaku i Himarës për vrasjen e biznesmenit: Si e njihja Niko Goron

para një jave - LajmiFundit

Kryebashkiaku i Himarës, Jorgo Goro ka folur pak orë pas vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Në një prononcim për AbcNews, Goro është shprehur se të ndjerin e kishte kushëri të largët dhe kishte...

VIDEO/ Detajet nga vrasja e biznesmenit në Himarë, autori kishte menduar vetëvrasje. Momenti kur transportohet për në Vlorë

para një jave - BalkanWeb

“BalkanWeb” zbardh të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku mbeti i vrarë biznesmeni Niko Goro. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi nga Himara se autori i dyshuar Kliti Leka, 53 vjeç, pasi kishte...

Krimi tronditës në Himarë, zbardhet dinamika e vrasjes së biznesmenit…

para një jave - Standard

BW zbardh dinamikën e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro. Autori i krimit, 53-vjeçari Kliti Leka, ka parkuar...

Dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua Niko Goro

para një jave - Vizion Plus

Dalin pamjet nga vendi ku u vra me paraditen e kësaj të shtune biznesmeni në Himarë, Niko Goro. E plagosur nga ky atentat ka mbetur edhe bashkëshortja e Goros. Ndërkohë, policia bëri të munudr kapjen e...

Atentati në Himarë/ Pamje nga kompleksi që u bë ‘mollë sherri’ mes biznesmenit dhe autorit

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 17/10/2020 13:49 Kjo është prona që është bërë “mollë sherri” mes biznesmenit Niko Goro dhe Kliti Lekës. Kjo pronë u bë shkak për ekzekutimin e biznesmenit nga 53-vjeçari nga Tirana....

VIDEO/ Me maskë dhe duke folur qetësisht me efektivin, shihni autorin e vrasjes së biznesmenit në Himarë brenda makinës së policisë

para një jave - BalkanWeb

I veshur me maskë brenda një makine policie duke folur qetësisht me oficerin e policisë. Këto janë pamjet e siguruara nga gazetari Enrik Mehmeti për “BalkanWeb” ku shihet Kliti Leka, autori i vrasjes së...

Vrasja e biznesmenit Niko Goro/ Roja: I kam parë të bisedojnë për çështje dokumentesh para një muaji

para një jave - Top Channel

Roja i biznesit të ndërtuesit të vrarë mëngjesin e sotëm në Himarë, Niko Goro, ka treguar për Top Channel se autori i vrasjes njihej me të. Sipas tij ai i ka parë të bisedonin për çështje dokumentesh,...

Me maskë dhe duke folur qetësisht me efektivin, shihni autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit në Himarë…

para një jave - Standard

I veshur me maskë brenda një makine policie duke folur qetësisht me oficerin e policisë. Këto janë pamjet e siguruara nga gazetari Enrik Mehmeti për “BalkanWeb” ku shihet Kliti Leka, autori i dyshuar i...

Vrasja e biznesmenit Niko Jorgo/ Roja: I kam parë të bisedojnë për çështje dokumentesh para një muaji

para një jave - Top Channel

Roja i biznesit të ndërtuesit të vrarë mëngjesin e sotëm në Himarë, Niko Jorgo ka treguar për Top Channel se autori i vrasjes njihej me të. Sipas tij ai i ka parë të bisedonin për çështje dokumentesh,...

VIDEO/ Himarë, pamjet e shoqërimit të vrasësit të biznesmenit Goro

para një jave - Syri

Këto janë pamjet e arrestimit të Kliti Lekës, 53-vjeçarit që u arrestua nga Policia në Himarë për ekzekutimin e biznesmenit Niko Goro. Mësohet se të dyja armët që iu gjetën në makinë ai i ka pasur të mbushura,...

“Mbylle gojën se do vritesh dhe ti”: Zbardhet dinamika e krimit në Himarë, autori ndoqi në këmbë biznesmenin

para një jave - Gazeta Tema

Është zbardhur dinamika e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro. Autori i krimit, 53-vjeçari Kliti Leka,...

“Mbylle gojën se do vritesh dhe ti”! Zbardhet dinamika e krimit në Himarë, autori ndoqi në këmbë biznesmenin, plumbi në kokë ishte fatal

para një jave - BalkanWeb

Gazetari Enrik Mehmeti zbardh për “BalkanWeb” dinamikën e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro. Gazetari...

Vrasja në Himarë/ “Mbylle gojën se do ta hash dhe ti ndonjë plumb” ja me u përball autori

para një jave - Almakos

Kliti Leka tashmë është autori i pranuar i krimit të sotëm në Himarë, ku qëlloi për vdekje biznesmenin Niko Goro dhe la të plagosur motrën e tij, në derën e supermarketit të kësaj të fundit. Menjëherë...

Plumbi në kokë ishte fatal/ Zbardhet dinamika e vrasjes së biznesmenit

para një jave - Syri

BW zbardh dinamikën e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro. Autori i krimit, 53-vjeçari Kliti Leka, ka parkuar...

Zbardhet ekzekutimi i Goros: Kliti Leka e vrau për pallatin, kapen makina dhe armët

para një jave - ABC News

Policia e ka zbardhur tashmë dinamikën e vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Blutë arrestuan pak orë pas krimit 53-vjeçarin Kliti Leka, i cili dyshohet se autori i ekzekutimit...

E vrau ndërtuesin për borgjin prej 70 mijë eurosh

para një jave - PortaliOnline

Ky është momenti kur Kliti Leka, autori i vrasjes së ndërtuesit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë është shoqëruar nga policia për në Vlorë. Arsyeja e vrasjes së ndërtuesit ka qenë një tokë që Leka...

Foto nga vendi i ekzekutimit/ Fqinji: Biznesmeni ishte njeri shumë punëtor

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 17/10/2020 12:23 E rrethuar me shiritin ‘skenë krimi, ky është vendi ku u ekzekutua kushëriri i kryebashkiakut të Himarës. Siç shihet në këto pamje të siguruara nga ReportTv, ky...

Kapet makina dhe armët/ Zbardhen detaje nga ekzekutimi i biznesmenit

para një jave - Syri

Policia e ka zbardhur tashmë dinamikën e vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Blutë arrestuan pak orë pas krimit 53-vjeçarin Kliti Leka, i cili dyshohet se autori i ekzekutimit...

VIDEO/ Detajet të reja nga vrasja e biznesmenit në Himarë, autori mendoi vetëvrasje?!

para një jave - Java News

“BalkanWeb” zbardh të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku mbeti i vrarë biznesmeni Niko Goro. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi nga Himara se autori i dyshuar Kliti Leka, 53 vjeç, pasi kishte...

DALIN FOTOT – Volkswageni që u përdor në ekzekutimin e biznesmenit Niko Goro

para një jave - Mapo

Automjeti në foto, u përdor sot në ekzekutimin e biznesmenit Niko Goro në Himarë. Mjeti u gjet në zonën e quajtur ‘Livadhet’, bashkë me dy armë zjarri dhe autorin i cili u arrestua rreth një orë pas krimit....

VIDEO/ Kjo është makina që autori përdori për ekzekutimin e biznesmenit Goro, ja vendi ku u kap

para një jave - BalkanWeb

Gazetari Enrik Mehmeti sjell në “BalkanWeb” pamje nga vendi ku u arrestua autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro, mëngjesin e sotëm në Himarë. Gjithashtu, në pamjet e siguruara nga gazetari Mehmeti...

Detaje të Reja/ Vrasësi rrëfehet para policisë: Më kishte para borxh për tokën që i dhashë

para një jave - Top Channel

Vrasësi i ndërtuesit 51-vjecar Niko Jorgo, Kliti Leka pas kapjes nga policia ka rrëfyer arsyen se përse e vrau. Top Channel mëson se arsyeja ka qenë një tokë një borxh, ku biznesmenit i kishte dhënë një...

FOTO/ Ky është autori që ekzekutoi biznesmenin në Himarë, zbardhet dëshmia e tij

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 17/10/2020 11:13 Është zbardhur dëshmia e autorit, Kliti Leka, i cili mëngjesin e sotëm ka ekzekutuar bizmesmenin Niko Goro. “I kam dhënë tokën nuk më ka dhënë lekët. Po ndërton...

Dinamika e Vrasjes/ Vrasësi e vrau biznesmenin dhe i tha të motrës: “Mbylle gojën se do vritesh dhe ti”

para një jave - Java News

Është zbardhur dinamika e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro. Autori i krimit, 53-vjeçari Kliti Leka,...

Vrasja në Himarë për një borxh 70 mijë euro

para një jave - Vizion Plus

Shkak i vrasjes në Himarë, ku viktimë mbeti biznesmeni Niko Goro dyshohet se mund të ketë qenë një konflikt si pasojë e borxheve dhe pronësisë. Viktima besohet se i kishte rreth 70 mije euro borxh autorit...

Zbardhet dinamika e krimit në Himarë, ja sesi autori ka vepruar i vetëm

para një jave - Lajmi.net

Burime për Ballkanweb.al bëjnë me dije se autori i krimit, 53-vjeçari Kliti Leka, ka parkuar makinën e tij në cep të rrugës dhe ka ecur në këmbë në drejtim të marketit, ku ishte futur biznesmeni Goro....

Zbardhet ekzekutimi i Goros: Kliti Leka e vrau për pallatin, dyshohet se bashkëpunëtorët ikën me skaf

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Policia e ka zbardhur tashmë dinamikën e vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Blutë arrestuan pak orë pas krimit 53-vjeçarin Kliti Leka,...

I qetë dhe me maskë/ Autorin e vrasjes së biznesmenit në Himarë brenda makinës, bisedon me efektivin e policisë

para një jave - Java News

Dalin pamje të autorit Kliti Leka brenda makinës së Policisë në Himarë, një orë pasi 53-vjeçari vrau me armë zjarri Niko Goron. Në pamjet e siguruara nga Ballkan web, autori shfaqet me maskë dhe flet qetësisht...

Ky është momenti i arrestimit të vrasësist të dyshuar të biznesmenit në Himarë

para një jave - LajmiFundit

Ditën e sotme, në Himarë është ekzekutuar me armë zjarri biznesmeni Niko Goro dhe mbeti e plagosur edhe motra e tij. Mësohet se autori i dyshuar i vrasjes është Kliti Leka, 53 vjeç, banues në Tiranë. Ai...

Zbardhet ekzekutimi i Goros: Kliti Leka e vrau për pallatin, bashkëpunëtorët ikën me skaf?

para një jave - ABC News

Policia e ka zbardhur tashmë dinamikën e vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Blutë arrestuan pak orë pas krimit 53-vjeçarin Kliti Leka, i cili dyshohet se autori i ekzekutimit...

Vrasja në Himarë/ Biznesmeni i kishte borxh 70 mijë euro autorit

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 17/10/2020 10:46 Mësohet se shkak i këtij konflikti ka qenë një borxh prej 70 mijë eurosh që biznesmeni Niko Goro i kishte Kliti Lekës. Report Tv mëson se Kliti Leka, me profesion...

Atentati në Himarë/ Del foto e biznesmenit 51-vjeçar, krah deputetit të PS-së

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 17/10/2020 10:31 Një ngjarje e rëndë ka tronditur Himarën mëngjesin e kësaj të shtune ku është ekzekutuar me armë zjarri në shëtitoren e qytetit biznesmeni Niko Goro, 51 vjeç. Goro...

Zbardhet dëshmia e vrasësit të biznesmenit menjëherë pas arrestimit, ja dy pistat ku po heton policia

para një jave - BalkanWeb

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” se policia po heton në dy pista kryesore ekzekutimin e biznesmenit Niko Goro me pesë plumba. Sipas gazetarit Mehmeti, një nga pistat është borxhi prej rreth...

Emri/ Vrau me armë ndërtuesin 51-vjeçar Niko Goro në qendër të Himarës, kapet autori i atentatit

para një jave - Top Channel

Autori i vrasjes së ndërtuesit 51-vjeçar është kapur nga policia në vendin e quajtur “Livadhet”, rreth 5 kilometra larg vendit të ngjarjes. Vetëm pas 1 orë nga atentati i ndodhur autori 53-vjeçar Kliti...

Vrasja në Himarë/ Motra e biznesmenit u plagos duke mbrojtur vëllain, ja gjendja e saj

para një jave - Standard

Ndërtuesi 51-vjeçar Niko Goro mbeti i vdekur pasi u qëllua me armë zjarri në mes të Himarës në vendin e quajturrrethrrotullimi që të çon në lagjen Spille rreth orës 9 të mëngjesit të sotëm. Ai ka qenë...

Vrasja e biznesmenit në qendër të Himarës/ Kapet autori, gjendet arma dhe makina

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 17/10/2020 10:17 Identifikohet autori i vrasjes së biznesmenit në Himarë. Ai është Kliti Leka , 53 vjeç, banues në Tiranë. “Policia në kohë rekord kap gjatë ndjekjes autorin e dyshuar...

EMRI/ Motra e biznesmenit u plagos duke mbrojtur vëllain, ja gjendja e saj

para një jave - Syri

Autori i vrasjes së ndërtuesit 51-vjeçar Niko Goro është kapur nga policia në vendin e quajtur “Livadhet”, rreth 5 kilometra larg vendit të ngjarjes. Vetëm pas 1 ore nga atentati i ndodhur, autori 53-vjeçar...

FOTO/ Ekzekutoi me 5 plumba biznesmenin pasi nuk i jepte borxhin prej 70 mijë euro, ky është autori i vrasjes në Himarë

para një jave - BalkanWeb

Personi që shihni në foto është Kliti Leka, autori i vrasjes së biznesmenit 51-vjeçarit Niko Goro. Ngjarja e rëndë që terrorizoi sot Himarën ndodhi rreth orës 08.55 minuta në vendin e quajtur rrethrrotullimi...

Vrasja e biznesmenit, autorit të krimit i gjendet një tjetër armë zjarri, policia jep detaje të reja

para një jave - BalkanWeb

Policia e Himarës jep detaje të reja mbi arrestimin e autorit të vrasjes së biznesmenit Niko Goro. Policia thekson se i ka gjetur një tjetër armë zjarri autorit të krimit, 53-vjeçarit Kliti Leka. Himarë/Informacion...

Krimi tronditës në Himarë, zbardhet dinamika e vrasjes së biznesmenit

para një jave - Gazeta Telegraf

Dinamika e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro. Autori i krimit, 53-vjeçari Kliti Leka, ka parkuar makinën...

Vrasja e biznesmenit në qendër të Himarës/ Kapet në Livadh një person, i dyshuar si autor

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 17/10/2020 10:17 Arrestohet një person në Livadh, dyshohet se është autor i ekzekutimit të biznesmenit Niko Goro. Lajmi në përditësim… Lexo Edhe: Nëse nuk përmirësohet situata të...

Borxhi 70 mijë euro i mori jetën biznesmenit Niko Goro, autori i kishte mbuluar instalimet elektrike në një pallat, por…

para një jave - BalkanWeb

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e biznesmenit 51-vjeçarit Niko Goro, mëngjesin e sotëm në Himarë. Burime bëjnë me dije për gazetarin e “BalkanWeb” , Enrik Mehmeti, se krimi ka ndodhur për një borxh...

Ky është autori që qëlloi për vdekje ndërtuesin në Himarë

para një jave - Vizion Plus

Ky është autori që ekzekutoi me armë zjarri mëngjesin e kësaj të shtune biznesmenin Niko Goro. Ngjarja u regjistruar rreth orës 9:00 në Himarë, pranë supermarketit të së motrës së viktimës. Kliti Leka,...

Vrau ndërtuesin 51-vjeçar në qendër të Himarës, kapet autori

para një jave - Top Channel

Kapet nga policia autori i vrasjes së ndërtuesit 51-vjeçar në vendin e quajtur Livadh. Top Channel

FOTO/ Ky është autori i vrasjes së biznesmenit në Himarë, nga plumbat u plagos edhe…

para një jave - Panorama

Personi që shihni në foton më poshtë është Kliti Leka, 53 vjeçari banues në Tiranë i cili akuzohet si autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit Niko Goro. Ai u kap në vendin e quajtur “Livadhet”, pak minuta...

Ekzekutimi i biznesmenit/ Përplasja për pronat, pista ku po hetohet më shumë

para një jave - Syri

Policia po heton në dy pista kryesore ekzekutimin e biznesmenit Niko Goro me pesë plumba. Fillimisht u raportua se një nga pistat është borxhi prej rreth 70 mijë euro që biznesmeni i ka pasur autorit Kliti...

Çfarë fshihet pas vrasjes së biznesmenit në Himarë

para një jave - Klan

Çfarë fshihet pas vrasjes së biznesmenit në Himarë Himara u trondit këtë të shtunë pas vrasjes së biznesmenit 51-vjeçari Niko Goro. Autori i dyshuar i kësaj ngjarjeje të rëndë është Kliti Leka , 53 vjeç,...

Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro

para një jave - Albeu

Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshohet se ekzekutoi Niko Goron në Himarë në orën 09:00 të mëngjesit duke tentuar të largohej...

Emri/ Vritet me armë zjarri ndërtuesi në Himarë, plagoset në këmbë motra

para një jave - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin  sotëm në Himarë, ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri ndërtuesi 51-vjeçar Niko Goro. Ai ka qenë pranë marketit të së motrës, e tij e identifikuar si E. Q., 57 vjeçe,...

Ekzekutimi me kallashnikov i biznesmenit, çfarë sekuestroi tjetër policia në Himarë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Ekzekutimi me kallashnikov i biznesmenin, çfarë sekuestroi tjetër policia Policia njofton se pas kapjes së autorit të dyshuar Kliti Leka, i cili qëlloi 5 herë me...

Zbardhet dëshmia e autorit të dyshuar për vrasjen e biznesmenit. Ja dy pistat ku po heton policia

para një jave - Koha Jone

Mësohet policia po heton në dy pista kryesore ekzekutimin e biznesmenit Niko Goro me pesë plumba. Sipas gazetarit Mehmeti, një nga pistat është borxhi prej rreth 70 mijë euro që biznesmeni i ka pasur autorit,...

Detaje të reja nga atentati në Himarë/ Policia: Janë ngritur pika kontrolli

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 17/10/2020 9:23 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Himarës ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro, rreth 60 vjeç. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të...

"I shita tokën, nuk më dha lekët", autori i dyshuar tregon pse vrau biznesmenin në Himarë

para një jave - Albeu

Pak momente pas vrasjes së biznesmenit himariot para një supermarketi në Himarë, Niko Goro, 51-vjeç, ku mbeti e plagosur edhe motra e tij, është arrestuar autori i dyshuar i ngjarjes. Brenda mjetit tip...

Dalim pamjet nga vendi ku u ekzekutua Niko Goro

para një jave - Vizion Plus

Dalin pamjet nga vendi ku u vra me paraditen e kësaj të shtune biznesmeni në Himarë, Niko Goro. E plagosur nga ky atentat ka mbetur edhe bashkëshortja e Goros. Ndërkohë, policia bëri të munudr kapjen e...

para një jave - Ora news

Policia sekuestron një automatic dhe një pistoletë në cilësinë e provës materiale në kuadër të hetimit për ekzekutimin e biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm. Shërbimet e Policisë gjatë kontrollit të...

Ekzekutimi i biznesmenit/ Policia tregon çfarë u gjet në makinën e autorit, ishte nisur me…

para një jave - Panorama

Përveç armës kallashnikov me të cilën kreu vrasjen, Kliti Lekës i është gjetur në makinën e tij edhe një pistoletë e cila është sekuestruar gjithashtu. Autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit Niko Goro...

“Para borxh?” Motivi i vrasjes së biznesmenit Niko Goro

para një jave - Mapo

Zbulohet motivi i vrasjes së sotme të biznesmenit 51-vjeçar Niko Goro në Himarë. Sipas raportimeve të para të mediave, atentatori, i identifikuar me emrin Kliti Leka, 53 vjeç, ka qëlluar me pesë plumba...

Vrasja e Niko Goros në Himarë – Leka e ekzekutoi me kallashnikov, policia i gjen edhe pistoletë

para një jave - Mapo

Mapo siguron foton e armës që Kliti Leka, përdori për të ekzekutuar biznesmenin Niko Goro sot në Himarë. 53-vjeçari Leka ka përdorur kallashnikov për të ekzekutuar biznesmenin, ndërsa pas arrestimit nga...

Zbardhet dinamika – Si u vra me 5 plumba biznesmeni Niko Goro (VIDEO)

para një jave - Mapo

Zbardhet dinamika e atentatit të sotëm ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. 51-vjeçari u qëllua mëngjesin e sotëm ( në orën 08:55) me pesë plumba nga një person i veshur me kapuç dhe maskë. Atentatori...

Fotoja nga momenti i arrestimit: Ky është autori i dyshuar i ekzekutimit të biznesmenit në Himarë

para një jave - ABC News

Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshohet se ekzekutoi Niko Goron në Himarë në orën 09:00 të mëngjesit duke tentuar të largohej...

FOTO/ Ky është autori i arrestuar i vrasjes së biznesmenit në Himarë

para një jave - Syri

Ky është autori i vrasjes së ndërtuesit 51-vjeçar, Niko Goro. Ai është kapur nga policia në vendin e quajtur “Livadhet”, rreth 5 kilometra larg vendit të ngjarjes. Vetëm pas 1 ore nga atentati i ndodhur,...

Vrasja e biznesmenit në Himarë, arrestohet autori i dyshuar. Sekuestrohet arma e krimit

para një jave - BalkanWeb

Arresohet autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro. vetëm pak orë pas ngjarjes, policia ka vënë në pranga 53 vjecarin Kliti Leka, si autor të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Goro. Policia ka sekuestruar...

FOTO/ Ky është biznesmeni Niko Goro i ekzekutuar me 5 plumba në Himarë

para një jave - BalkanWeb

Gazetari Enrik Mehmeti siguron për “BalkanWeb” foton e biznesmenit 51-vjeçar, Niko Goro, i cili u ekzekutua me pesë plumba mëngjesin e sotëm në Himarë. Biznesmeni Goro u vra nga një person i maskuar, i...

“Më mori tokën për pallat, s’më pagoi”/ Dëshmia e autorit që ekzekutoi Niko Goron në Himarë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Ka dalë në drtië dëshmia e parë të autorit të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Mësohet se Kliti Leka deklaroi në momentin...

“I kisha shitur një tokë”….Zbulohet dëshmia e atentatorit të biznesmenit Niko Goro

para një jave - Mapo

Zbulohet dëshmia e atentatorit të vrasjes së biznesmenit 51-vjeçar Niko Goro në Himarë. Sipas raportimeve mediatike, Kliti Leka ka deklaruar në momentin e parë të arrestimit se Niko Goro i detyrohej një...

Autori i vrasjes së Niko Goros nip në Himarë, shkak një konflkit pronësie

para një jave - ABC News

Vrasja e biznesmenit Niko Goro në Himarë duket se lidhet me një konflikt pronësie. Policia arrestoi rreth një orë pas krimit autorin e dyshuar, Kliti Leka, 53 vjeç, banues në Tiranë. Gazetari Elton Nika...

Atentat në Himarë/ Vritet me armë zjarri biznesmeni

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 17/10/2020 9:23 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Himarës ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të kësaj paraditeje....

Ekzekutimi i biznesmenit/ Gjendet edhe pistoleta, fjalët e para të autorit

para një jave - Syri

Himara u trondit mëngjesin e së shtunës, pasi biznesmeni Niko Goro mbeti i vrarë me armë zjarri, ndërsa e motra e tij u plagos në këmbë. Rreth 1 orë pas atentatit, policia arriti të vërë në pranga autorin...

Ekzekutimi i biznesmenit/ Goro dyshohet se u vra për shkak të borxhit

para një jave - Syri

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Himarën mëngjesin e kësaj të shtune. Biznesmeni Niko Goro, 51 vjeç, djali i xhaxhait të kryebashkiakut, Jorgo Goro, është ekzekutuar me armë zjarri në shëtitoren e qytetit....

Kapet vrasësi i dyshuar i biznesmenit në Himarë (Emri)

para një jave - Klan

Kapet vrasësi i dyshuar i biznesmenit në Himarë (Emri) Policia në kohë rekord kap gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjecarit Niko Goro. Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë...

Vrasja e biznesmenit, shkak dyshohet një borxh i pashlyer. Autori ishte…

para një jave - Panorama

Një borxh rreth 70 mijë euro dyshohet të jetë bërë shkak i ekzekutimit të biznesmenit Niko Goro në Himarë. Siç raporton “News 24”, autori Kliti Leka, ishte elektriçist dhe kishte kryet punimet në një nga...

Atentat në qendër të Himarës. Po ecte me motrën e tij, ekzekutohet me 5 plumba biznesmeni i njohur

para një jave - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Himarë, ku është ekzekutuar me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Mësohet se biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë....

Mapo siguron foton – Kush është biznesmeni Niko Goro i ekzekutuar në Himarë

para një jave - Mapo

Personi në foto është biznesmeni Niko Goro, i cili u ekzekutua sot me armë zjarri në Himarë. 51-vjeçari dyshohet se u ekzekutua për shkak borxhesh. Niko Goro u vra me 5 plumba, ndërsa nga atentati mbeti...

Vrasja e biznesmenit Niko Goro, shkak një konflkit pronësie

para një jave - ABC News

Vrasja e biznesmenit Niko Goro në Himarë duket se lidhet me një konflikt pronësie. Policia arrestoi rreth një orë pas krimit autorin e dyshuar, Kliti Leka, 53 vjeç, banues në Tiranë. Gazetari Elton Nika...

Detaje nga vrasja në Himarë, autori kishte menduar vetëvrasjen pas atentatit të biznesmenit

para një jave - Almakos

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku mbeti i vrarë biznesmeni Niko Goro. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi nga Himara se autori i dyshuar Kliti Leka, 53 vjeç, pasi kishte vrarë 51-vjeçarin...

“Më mori tokën për pallat, s’më pagoi”: Dëshmia e autorit të dyshuar të ezekutimit të Niko Goros në Himarë

para një jave - ABC News

Abcnews.al zbulon dëshminë e parë të autorit të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Mësohet se Kliti Leka deklaroi në momentin e parë të arrestimit nga policia se i...

Himarë/ Vritet me armë zjarri ndërtuesi, plagoset bashkëshortja

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 17/10/2020 9:23 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Himarës ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të kësaj paraditeje....

Kush ishte Niko Goro/ Biznese në hoteleri, ndërtim dhe pronar i kafesë së njohur...

para një jave - Syri

Biznesmeni Nikollaq Goro u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Himarë. Siç pasqyrohet edhe në regjistrat e QKB-së, Goro rezulton se ka investuar në sektorin e ndërtimit dhe hotelerisë në zonën e Himarës. Ai...

Ekzekutimi i biznesmenit në Himarë/ Goro dyshohet se u vra për shkak të...

para një jave - Syri

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Himarën mëngjesin e kësaj të shtune. Biznesmeni Niko Goro, 51 vjeç, djali i xhaxhait të kryebashkiakut, Jorgo Goro, është ekzekutuar me armë zjarri në shëtitoren e qytetit....

FOTO/ Himarë, vendi ku u ekzekutua biznesmeni Goro

para një jave - Syri

Policia në Himarë ka ngritur pika kontrolli në aksin rrugor Himarë-Borsh dhe Himarë-Vlorë për kapjen e vrasësve të biznesmenit Niko Goro, paraditen e sotme. Këto janë pamjet e vendit ku ai u ekzekutua...

Ekzekutohet biznesmeni në Himarë, plagoset e motra

para një jave - Kallxo

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Himarën mëngjesin e kësaj të shtune. Mësohet se biznesmeni Niko Goro, 51 vjeç, është ekzekutuar me armë zjarri në shëtitoren e qytetit. Bëhet e ditur se ngjarja e rëndë...

Vritet një person dhe plagoset një tjetër në Himarë të Shqipërisë

para një jave - Sinjali

Një person dyshohet se është vrarë në Himarë të Shqipërisë nga një sulm me armë zjarri. Sipas mediave atje, viktima është një 60-vjeçar me iniciale N.G. dhe në momentin e atentatit ka qenë duke shëtitur...

Emri/ Vritet me armë zjarri ndërtuesi në Himarë

para një jave - Top Channel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin  sotëm në Himarë, ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Ai ka qenë duke ecur bashkë me bashkëshorten e tij e cila ka mbetur e plagosur. Ata kanë...

Biznesmeni i afërm i kryebashkiakut të Himarës, zbardhet motivi, reagimi i Bollanos: E vrau mafia e lidhur me pushtetin

para një jave - NOA

Pak momente pas vrasjes së biznesmenit himariot para një supermarketi në Himarë, Niko Goro, 51-vjeç, ku mbeti e plagosur edhe motra e tij, është arrestuar autori i dyshuar i ngjarjes. Brenda mjetit tip...

Zbulohet motivi i vrasjes së biznesmenit Niko Goro

para një jave - Mapo

Zbulohet motivi i vrasjes së sotme të biznesmenit 51-vjeçar Niko Goro në Himarë. Sipas raportimeve të para të mediave, atentatori, i identifikuar me emrin Kliti Leka, 53 vjeç, ka qëlluar me pesë plumba...

Ekzekutimi i biznesmenit/ A u vra Goro për shkak të instalimeve elektrike?

para një jave - Syri

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Himarën mëngjesin e kësaj të shtune. Biznesmeni Niko Goro, 51 vjeç, djali i xhaxhait të kryebashkiakut, Jorgo Goro, është ekzekutuar me armë zjarri në shëtitoren e qytetit....

E FUNDIT/ Eliminoi biznesmenin në mes të Himarës, arrestohet autori i dyshuar

para një jave - Albeu

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit . Policia e Himarës bën të ditur se është vënë në pranga Kliti Leka 53 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi...

FOTO-EMRI/ Kapet vrasësi i biznesmenit nga Himara, është nga Tirana

para një jave - Standard

Policia njofton se eshte kapur personi i dyshuar i vrasjes së 51 vjecarit Niko Goro. Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë të autorit, u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”,...

Emri/ Vrasje në Himarë!

para një jave - Top Channel

Vritet me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Vritet me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Lajmi në përditësim… Top Channel

Tronditet Himara – Vritet biznesmeni Niko Goro

para një jave - Mapo

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mëngjesin e sotëm në Himarë. Burime për Mapo bëjnë me dije se në zonën e njohur si “Markata” është qëlluar drejt biznesmenit Niko Goro, dhe për pasojë ka ndërruar...

Vrasja e biznesmenit në Himarë, arrestohet autori i dyshuar. Sekuestrohet arma e krimit

para një jave - Koha Jone

Arresohet autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro. vetëm pak orë pas ngjarjes, policia ka vënë në pranga 53 vjecarin Kliti Leka, si autor të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Goro. Policia ka sekuestruar...

VIDEO/ Policia: Kapet vrasësi i biznesmenit Goro, është nga Tirana /EMRI

para një jave - Syri

Policia njoftoi se në kohë rekord kapi gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjecarit Niko Goro. Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë të autorit, u bë e mundur që në vendin...

VIDEO/ Kjo është makina që autori përdori për ekzekutimin e biznesmenit Goro/ Ja çfarë u gjet brenda saj

para një jave - Java News

Kjo është makina që 53-vjeçari Kliti Leka përdori gjatë atentatit me armë zjarri ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Dyshohet se në makinën ngjyrë gri ka pasur edhe persona të tjerë, të cilët kanë ndihmuar...

Vritet me armë zjarri ndërtuesi në Himarë

para një jave - Zhurnal

Himara është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri. Gazetari Elton Nika raporton se ngjarja ka ndodhur rreth ores 09:00  të mëngjesit të sotëm. Goro ishte...

VIDEO/ Ja vendi ku u ekzekutua biznesmeni dhe hoteli që kishte, atentatorët studiuan lëvizjet e tij, i zunë pritë…

para një jave - BalkanWeb

Zbardhen nga detaje të reja nga vrasja e biznesmenit Niko Goro, që tronditi Himarën dhe mbarë vendin këtë mëngjes. Gazetari Enrik Mehmeti sjell pamje nga vendi ku është vrarë biznesmeni 51-vjeçar, si dhe...

Vrasja e biznesmenit Niko Goro, policia jep detaje: E plagosur dhe një grua. Drejt vendngjarjes dhe Forcat Shqiponja

para një jave - BalkanWeb

Policia e Himarës jep detaje për vrasjen e biznesmenit 51-vjeçar Niko Goro. Himarë/Informacion paraprak. Më datë 17.10.2020, rreth orës 08.55 minuta në vendin e quajtur rrethrrotullimi që të çon në lagjen...

Vritet me armë ndërtuesi Niko Goro

para një jave - Klan

Vritet me armë ndërtuesi Niko Goro Plagoset bashkëshortja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Himarë mëngjesin e sotëm. Mësohet se rreth orës 9:00 një person ka mbetur i vrarë si pasojë e të shtënave me...

Ndiqet dhe kapet autori i ekzekutimit të ndërtuesit në Himarë

para një jave - Vizion Plus

Arrestohet brenda nje ore autori i vrasjes se biznesmenit Niko Goro ne Himare. Forcat e rendit arrestuan ne vendin e quajtur Livadhet, shtetasin Kliti Leka banues ne Tirane. 53 vjecari u kap pas ndjekjes...

para një jave - Ora news

Një person i dyshuar se ka gisht në vrasjen e biznesmenit Niko Goros në Himarë mëngjesin e sotëm, është ndaluar nga policia në fshatin Livadhë. Sipas informacioneve, pranë fshatit është gjetur edhe një...

Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit himariot, sekuestrohet arma (Emri)

para një jave - NOA

Pak momente pas ngjarjes së rëndë në Himarë, policia ka gjetuer mjetin e dyshuar që u përdor për ekzekutimin e biznesmenit. Brenda mjetit tip “Volswagen” u gjet edhe një armë kallashnikov që dyshohet se...

Ekzekutimi i biznesmenit Niko Goro, policia arreston autorin e vrasjes (EMRI)

para një jave - Mapo

Policia e Himarës ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro. Mësohet se në prangat e policisë ka përfunduar Kliti Leka, 53 vjeç, banues në Tiranë. I maskuar dhe me kapuç, Leka...

EMRI/ Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit Goro, sekuestrohet arma dhe makina

para një jave - ABC News

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit. Policia e Himarës bën të ditur se është vënë në pranga Kliti Leka 53 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi...

FOTO/ Policia: Kapet vrasësi i biznesmenit Goro, është nga Tirana /EMRI

para një jave - Syri

Policia njoftoi se në kohë rekord kapi gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjecarit Niko Goro. Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë të autorit, u bë e mundur që në vendin...

Ekzekutimi i biznesmenit Niko Goro, arrestohet në Livadh autori i dyshuar

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga E. SH Një nga autorët e dyshuar të ekzekutimit të biznesmenit Niko Goro është arrestuar nga Policia në Livadh. Nuk bëhet me dije identiteti i të dyshuarit. Himara u trondit...

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutimi i biznesmenit, policia arreston autorin e dyshuar. EMRI

para një jave - Panorama

Arrestohet autori i dyshuar i ekzekutimit të biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Sipas policisë, “u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”, të kapet dhe prangoset autori i dyshuar...

“Kemi ngritur pika kontrolli” – Policia reagon pas vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë

para një jave - Mapo

Policia e Himarës ka reaguar zyrtarish, pas vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në këtë qytet. Blutë e Himarës, raportojnë se e afërmja e cila shoqëronte biznesmenin në momentin e atentatit,...

Kush është biznesmeni i vrarë në qendër të Himarës

para një jave - Mapo

Biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro u vra mëngjesin e sotëm në qendër të Himarës nga një atentat i mirëorganizuar. Goro u qëllua me pesë plumba nga një person i paidentifikuar , me kapuç dhe maskë, në zonën...

EMRI/ Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit Goro, sekuestrohet arma

para një jave - ABC News

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro. Policia e Himarës bën të ditur se është vënë në pranga Kliti Leka 53 vjeç, banues në Tiranë. Po ashtu mësohet se është gjetur...

Hoteleri, ndërtim dhe pronar i kafesë së njohur në Himarë, kush është biznesmeni i ekzekutuar

para një jave - ABC News

Biznesmeni Nikollaq Goro u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Himare nga persona ende të paidentifikuar duke rikthyer frikën e ngjarjeve të rënda në vend. Dyshohet se Goro u ekzekutua nga një person që zbriti...

Policia: Kapet vrasësi i biznesmenit Goro, është nga Tirana /EMRI

para një jave - Syri

Policia njoftoi se në kohë rekord kapi gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjecarit Niko Goro. Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë të autorit, u bë e mundur që në vendin...

Kush ishte Niko Goro dhe a u vra për pronat? Dhjetëra të shoqëruar në polici

para një jave - Syri

Menjëherë pas atentatit të bujshëm në qendër të Himarët ku është ekzekutuar biznesmeni i njohur i qytetit, Niko Goro, policia ka bërë dhjetra shoqërimë ne komisariat. Bëhet fjalë për dëshmitarë okularë...

FOTO/ Himarë, vendi ku u ekzekutua biznesmeni Goro, Policia: Vrasësi, ende i paidentifikuar

para një jave - Syri

Policia në Himarë ka ngritur pika kontrolli në aksin rrugor Himarë-Borsh dhe Himarë-Vlorë për kapjen e vrasësve të biznesmenit Niko Goro, paraditen e sotme. Këto janë pamjet e vendit ku ai u ekzekutua...

Detajet/ Si u ekzekutua biznesmeni i njohur në Himarë, po ecte me bashkëshorten kur atentatori iu afrua dhe e qëlloi me 5 plumba

para një jave - BalkanWeb

Detaje të reja dalin në dritë nga ekzekutimi i biznesmenit të njohur Niko Goro. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” se biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë....

Himara u zgjua me ekzekutim, Policia nxjerr detajet nga vrasja e biznesmenit

para një jave - Albeu

Policia ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Uniformat blu bëjnë të ditur se 51-vjeçari Goro është qëlluar nga një person ende i pa identifikuar....

Vrasja e biznesmenit dhe plagosja e motrës së tij, policia jep detaje mbi ngjarjen e rëndë në Himarë

para një jave - NOA

Është vrarë sot në orët e para të mëngjesit me armë zjarri një ndërtues i njohur në Himarë. Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes. Policia ka reaguar zyrtarisht për ekzekutimin me armë zjarri...

Vrasja e biznesmenit Niko Goro, reagon policia

para një jave - Mapo

Policia e Himarës ka reaguar zyrtarish, pas vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në këtë qytet. Blutë e Himarës, raportojnë se e afërmja e cila shoqëronte biznesmenin në momentin e atentatit,...

LIVE/ Himarë, SYRI TV sjell pamje nga vendi ku vranë biznesmenin Niko Goro

para një jave - Syri

SYRI TV sjell pamje direkte nga Himara, ku paraditen e sotme u ekzekutua me pesë plumba, biznesmeni Niko Goro.

Vritet në qendër të Himarës me 5 plumba, biznesmeni Niko Goro

para një jave - Syri

Ekzekutohet në qëndër të Himarës, biznesmeni Niko Goro. Ai vdiq në vend, kurse motra e tij u plagos. Niko Goro ishte pranë supermarketit të motrës së tij kur u qëllua me 5 plumba ndërsa ishte pranë së...

Himarë, vendi ku u ekzekutua biznesmeni Goro, Policia: Vrasësi, ende i paidentifikuar

para një jave - Syri

Policia në Himarë ka ngritur pika kontrolli në aksin rrugor Himarë-Borsh dhe Himarë-Vlorë për kapjen e vrasësve të biznesmenit Niko Goro, paraditen e sotme. Këto janë pamjet e vendit ku ai u ekzekutua...

Dinamika e ngjarjes/ “Mbylle gojën se do vritesh dhe ti”- Si e ndoqi 53-vjeçari biznesmenin, la makinën në rrugë dhe…

para një jave - News33

Është zbardhur dinamika e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar Niko Goro. Autori i krimit, 53-vjeçari Kliti Leka,...

LAJMI I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë zjarri në mes të Himarës biznesmeni (EMRI)

para një jave - BalkanWeb

Është vrarë me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Lajmi konfirmohet për “Balkanweb” dhe “News24” nga policia, ndërsa bëhet e ditur se biznesmeni është ekzekutuar me armë në qendër të Himarës. vijon…

Biznesmeni i njohur vritet në mes të Himarës

para një jave - Vizion Plus

Ekzekutohet me armë zjarri një biznesmen në Himarë. Vizion Plus mëson se është vrarë në orën 09:00 të paraditës së kësaj të shtune ndertuesi Niko Goro. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth teksa Goro ishte...

Ekzekutimi i biznesmenit: U qëllua me 5 plumba në trup, autori doli nga një furgon

para një jave - Albeu

Kanë dalë në dritë detaje të reja nga atentati ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Goro ishte bashkë me të motrën pranë supermarketit të motrës së tij në momentin që është qëlluar . Nga të shtënat me...

Vrasja makabre e biznesmenit në Himarë, policia tregon detajet e para

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Policia e Himarës ka reaguar pas ekzekutimit të 51-vjeçarit Niko Goro. Uniformat blu informojnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08.55 minuta në vendin e quajtur...

Ekzekutimi i biznesmenit/ Policia jep detaje, pika kontrolli nga Himara në Vlorë, e plagosur mbeti…

para një jave - Panorama

Policia ka reaguar zyrtarisht për ekzekutimin me armë zjarri të biznesmenit Niko Goro, mëngjesin e sotëm në Himarë. Blutë bëjnë më dije se ka qenë një person që ende nuk është identifikuar i cili ka qëlluar...

Zbardhet dinamika – Si u vra me 5 plumba biznesmeni Niko Goro

para një jave - Mapo

Zbardhet dinamika e atentatit të sotëm ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. 51-vjeçari u qëllua me pesë plumba nga dy persona të maskuar me kapuçë dhe maskë. Ata mendohet se i janë drejtuar menjëherë...

Atentat në qendër të Himarës. Po ecte me bashkëshorten, ekzekutohet me 5 plumba biznesmeni i njohur

para një jave - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Himarë, ku është ekzekutuar me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Mësohet se biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë....

Policia jep detaje për vrasjen e Niko Goros: Janë ngritur pika kontrolli

para një jave - ABC News

Policia ka dhënë detaje për vrasjen e biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Uniformat blu bëjnë të ditur se 51-vjeçari Goro është qëlluar nga një person ende i pa identifikuar. Po ashtu e...

U qëllua pranë supermarketit të motrës, si u ekzekutua biznesmeni Niko Goro në Himarë

para një jave - ABC News

Himara është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri. Gazetari Elton Nika raporton se ngjarja ka ndodhur rreth ores 09:00 të mëngjesit të sotëm. Goro ishte...

Himarë, vendi ku u ekzekutua biznesmeni Goro, Policia ngre pika kontrolli në akset rrugore

para një jave - Syri

Policia në Himarë ka ngritur pika kontrolli në aksin rrugor Himarë-Borsh dhe Himarë-Vlorë për kapjen e vrasësve të biznesmenit Niko Goro, paraditen e sotme. Këto janë pamjet e vendit ku ai u ekzekutua...

Roja rrëfen ngjarjen e vrasjes së biznesmenit Niko Goro: I kam parë të bisedojnë për çështje dokumentesh para një muaji

para një jave - Arbresh

Roja i biznesit të ndërtuesit të vrarë mëngjesin e sotëm në Himarë, Niko Goro, ka treguar për Top Channel se autori i vrasjes njihej me të. Sipas tij ai i ka parë të bisedonin për çështje dokumentesh,...

Detaje nga vrasja e biznesmenit, autori i maskuar doli një furgon dhe qëlloi me breshëri

para një jave - NOA

Është vrarë sot në orët e para të mëngjesit me armë zjarri një ndërtues i njohur në Himarë, Niko Goro, i afërm i ish-kryebashkikaut të Himarës, Jorgo Goro. Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes....

U ekzekutua me 5 plumba, Niko Goro humb jetën në spitalin e Himarës

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në dritë mbi vrasjen e biznesmenit të njohur. Sipas raportimeve paraprake, mësohet se Goro është qëlluar me 5 plumba, por nuk...

Si u ekzekutua biznesmeni i njohur në Himarë, po ecte me bashkëshorten kur atentatori iu afrua dhe e qëlloi me 5 plumba

para një jave - Koha Jone

Detaje të reja dalin në dritë nga ekzekutimi i biznesmenit të njohur Niko Goro. Mësohet se biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë. Biznesmeni Goro ka qenë duke lëvizur...

Detaje nga vrasja e biznesmenit në Himarë: Katër persona ishin në një furgon, njëri zbriti dhe qëlloi

para një jave - ABC News

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e biznesmenit Niko Goro në Himarë. Gazetari Elton Nika raporton për abcnews.al se Goro ishte bashkë me të motrën pranë supermarketit të motrës së tij në momentin që është...

Vritet biznesmeni Niko Goro në Himarë, plagoset motra

para një jave - ABC News

Himara është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri. Gazetari Elton Nika raporton se ngjarja ka ndodhur rreth ores 09:00 të mëngjesit të sotëm. Goro ishte...

Vritet në qendër të Himarës, biznesmeni Niko Goro, plagoset motra e tij

para një jave - Syri

Ekzekutohet në qëndër të Himarës, biznesmeni Niko Goro. Ai vdiq në vend, kurse motra e tij u plagos. Niko Goro ishte pranë supermarketit të motrës së tij kur u qëllua me 5 plumba ndërsa ishte pranë së...

E FUNDIT/ Ndërtuesi Niko Goro u vra me armë, plagoset gruaja e tij

para një jave - Albeu

Vritet në Himarë ndërtuesi Niko Goro në Himarë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm . Niko Goro njihet si ndërtues në këtë qytet. Ai ka dalë nga një supermarket, në pronësi të motrës...

Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro

para një jave - Tetova Sot

Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshohet se ekzekutoi Niko Goron në Himarë në orën 09:00 të mëngjesit duke tentuar të largohej...

Detajet e para/ Si u ekzekutua biznesmeni i njohur në Himarë, kur atentatori iu afrua dhe e qëlloi me 5 plumba ishte me…

para një jave - Standard

Detaje të reja jane zbuluar nga ekzekutimi i biznesmenit të njohur Niko Goro. “BalkanWeb” raporton se biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë. Siç raporton gazetari, biznesmeni...

Ekzekutimi me armë zjarri i biznesmenit në Himarë, plagoset e motra. Detaje të reja

para një jave - Panorama

Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9 të mëngjesit të sotëm. Mësohet se viktima ka qenë duke dalë nga supermarketi i motrës së tij, e cila ka mbetur e plagosur...

Vritet biznesmeni Niko Goro në Himarë, plagoset bashkëshortja

para një jave - ABC News

Himara është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri. Gazetari Elton Nika raporton se ngjarja ka ndodhur rreth ores 09:00 të mëngjesit të sotëm. Goro ishte...

Ekzekutimi i biznesmenit në Himarë, autori ishte me maskë dhe kapele

para një jave - Syri

Paraditen e sotme është ekzekutuar me armë zjarri në qëndër të Himarës, biznesmeni Niko Goro, i cili po shëtiste në këmbë me bashkëshorten. Autori iu afrua dhe ka qëlluar me pesë plumba drejt tij që i...

E FUNDIT/ Ekzekutohet në mes të Himarës biznesmeni

para një jave - Albeu

Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro . Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te mëngjesit të sotëm. Bashkeshortet Goro ishin duke shetitur ne qender te Himares . Sipas burimeve per Panorama, e plagosur...

Krim i rëndë në Himarë: Biznesmeni vritet teksa shëtiste me të shoqen, plagoset dhe gruaja

para një jave - Gazeta Tema

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Himarën mëngjesin e kësaj të shtune. Mësohet se ndërtuesi Niko Goro është ekzekutuar me armë zjarri në shëtitoren e Himarës. Bëhet e ditur se ngjarja e rëndë ka ndodhur...

Vritet në qendër të Himarës, biznesmeni Niko Goro, plagoset bashkëshortja

para një jave - Standard

Ekzekutohet në qëndër të Himarës, biznesmeni Niko Goro. Biznesmeni ka humbur jeten ne vend, kurse bashkëshortja u plagos. Niko Goro u qëllua me 5 plumba ndërsa po ecte me gruan e tij në këmbë.

para një jave - Ora news

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur pak më parë në Himarë, ku një biznesmen ka mbetur viktimë e një atentati. Mësohet se viktima quhet Niko Goro, rreth 60 vjeç dhe në momentin e atentatit ka qenë...

Tronditet Himara/ Vritet me 5 plumba biznesmeni i njohur (Emri)

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Një ngjarje e rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Himarë. Mësohet se biznesmeni i njohur Niko Goro, është ekzekutuar me 5 plumba, në...

Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni në Himarë, plagoset e shoqja. Detaje

para një jave - Panorama

Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9 të mëngjesit të sotëm. Bashkëshortët Goro ishin duke shëtitur ne qendër të Himarës. Sipas burimeve për Panorama, e plagosur...

Tronditet Himara/ Vritet biznesmeni Niko Goro, plagoset gruaja e tij

para një jave - Mapo

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mëngjesin e sotëm në Himarë. Burime për Mapo bëjnë me dije se është qëlluar drejt biznesmenit Niko Goro, dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Burime bëjnë me dije se biznesmeni...

Vritet në qendër të Himarës, biznesmeni Niko Goro, plagoset bashkëshortja

para një jave - Syri

Ekzekutohet në qëndër të Himarës, biznesmeni Niko Goro. Ai vdiq në vend, kurse bashkëshortja u plagos. Niko Goro u qëllua me 5 plumba ndërsa po ecte me gruan e tij në këmbë.

Biznesmeni i njohur vritet duke shëtitur me gruan në Himarë

para një jave - Vizion Plus

Ekzekutohet me armë zjarri një biznesmen në Himarë. Vizion Plus mëson se është vrarë në orën 09:00 të paraditës së kësaj të shtune ndertuesi Niko Goro. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth teksa bashkeshortet...

Ngjarje e rëndë/ Vritet ndërtuesi, plagoset bashkëshortja (Emri)

para një jave - NOA

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Himarë. Është qëlluar me armë zjarri teksa po ecte në Bulevard bashkë me bashkëshorten dhe ka ndërruar jetë Niko Goro. Niko Goro njihet si ndërtues në këtë...

“Më mori tokën për pallat, s’më pagoi”: Dëshmia e autorit të dyshuar të ezekutimit të Niko Goros

para një jave - LajmiFundit

Zbulohet dëshmia e parë të autorit të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Mësohet se Kliti Leka deklaroi në momentin e parë të arrestimit nga policia se i kishte shitur...

E FUNDIT/ Vritet me armë ndërtuesi Niko Goro në Himarë, plagoset bashkëshortja

para një jave - ABC News

Vritet në Himarë ndërtuesi Niko Goro në Himarë. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te kesaj paraditeje .Bashkeshortet Goro po shetisnin ne shetitoren e Himares. Eshte plagosur nderkohe dhe bashkeshortja e...

Vritet me armë zjarri ndërtuesi në Himarë

para një jave - Koha Jone

Vritet me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Lajmi në përditësim…

“I dhashë tokën dhe nuk mora lekët”/ Vrasësi rrëfehet para policisë: Goro po ndërton në pronën time

para një jave - Java News

Është zbardhur dëshmia paraprake e Kliti Lekës, 53-vjeçari i cili dyshohet se qëlloi për vdekje biznesmenin Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Para policisë ai ka pranuar krimin, ndërsa ka thënë se...

‘70 mijë euro borxh’/ Vrasja e biznesmenit në Himarë, autori i kishte mbuluar instalimet elektrike në një pallat, por…

para një jave - Java News

Të tjera detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi ditën e sotme në Himarë, ku u ekzekutua biznesmeni i njohur, Niko Goro. Mësohet se Goro i ka pasur 70 mijë euro borxh, autorit...

E FUNDIT/ Eliminoi biznesmenin në mes të Himarës, arrestohet autori i dyshuar

para një jave - Tetova Sot

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit. Policia e Himarës bën të ditur se është vënë në pranga Kliti Leka 53 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi...

Ekzekutimi i biznesmenit: U qëllua me 5 plumba në trup, autori doli nga një furgon

para një jave - Tetova Sot

Kanë dalë në dritë detaje të reja nga atentati ndaj biznesmenit Niko Goro në Himarë. Goro ishte bashkë me të motrën pranë supermarketit të motrës së tij në momentin që është qëlluar. Nga të shtënat me...

“Ndërtoi një objekt në tokën time, nuk më pagoi”, zbardhet dëshmia e vrasësit të biznesmenit Goro

para një jave - Almakos

Zbardhet dëshmia e autorit të dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Ndërsa gazetari Enrik Mehmeti raporton se policia po heton në dy pista kryesore ekzekutimin e biznesmenit...

Ekzekutimi i biznesmenit në qendër të Himarës/ Kapet autori i dyshuar

para një jave - Java News

Arrestohet autori i dyshuar i ekzekutimit të biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Sipas policisë, “u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”, të kapet dhe prangoset autori i dyshuar...

Ky është autori që ekzekutoi biznesmenin në Himarë, zbardhet dëshmia e tij (FOTO)

para një jave - in7

Është zbardhur dëshmia e autorit, Kliti Leka, i cili mëngjesin e sotëm ka ekzekutuar bizmesmenin Niko Goro. “I kam dhënë tokën nuk më ka dhënë lekët. Po ndërton në tokën time”, mësohet të ketë thënë Leka...

FOTO/Ja kush është autori që qëlloi për vdekje biznesmenin, dëshmia: I kisha dhënë…

para një jave - News33

Është zbardhur dëshmia paraprake e Kliti Lekës, 53-vjeçari i cili dyshohet se qëlloi për vdekje biznesmenin Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Para policisë ai ka pranuar krimin, ndërsa ka thënë se...

Detaje/ Biznesmeni në Himarë u ekzekutua me 5 plumba para supermarketit të motrës, autori zbriti nga një furgon ku ishin dhe…

para një jave - Java News

Detaje te reja janë zbardhur nga vrasja e biznesmenit në Himarë. Mësohet se Niko Goro u ekzekutua me 5 plumba teksa ndodhej para supermarketit të motrës së tij, në qytetin e Himarës. Një person i maskuar...

E FUNDIT/ Ndërtuesi Niko Goro u vra me armë, plagoset gruaja e tij

para një jave - Tetova Sot

Vritet në Himarë ndërtuesi Niko Goro në Himarë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm. Bashkëshortet Goro po shëtisnin në shetitorën e Himarës.

E FUNDIT/ Ekzekutohet në mes të Himarës biznesmeni

para një jave - Tetova Sot

Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te mëngjesit të sotëm. Bashkeshortet Goro ishin duke shetitur ne qender te Himares. Sipas burimeve per Panorama, e plagosur...

Vrasja e biznesmenit në Himarë, autorit i gjendet në makinë edhe një pistoletë

para një jave - Gazeta Telegraf

Policia e Shtetit ka bërë një njoftim tjetër lidhur me ngjarjen e rëndë në Himarë ku mbeti i vrarë biznesmeni Niko Goro. Thuhet se krahas kallashnikovit me të cilin u krye krimi, në makinën e autorit Kliti...

Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro

para një jave - Arbresh

Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshohet se ekzekutoi Niko Goron në Himarë në orën 09:00 të mëngjesit duke tentuar të largohej...

“I shita tokën, nuk më dha lekët”, autori i dyshuar tregon pse vrau biznesmenin në Himarë

para një jave - Arbresh

Pak momente pas vrasjes së biznesmenit himariot para një supermarketi në Himarë, Niko Goro, 51-vjeç, ku mbeti e plagosur edhe motra e tij, është arrestuar autori i dyshuar i ngjarjes. Brenda mjetit tip...

Zbardhen detaje të reja: Borxhi 70 mijë euro i mori jetën biznesmenit Niko Goro, autori i kishte mbuluar…

para një jave - Almakos

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e biznesmenit 51-vjeçarit Niko Goro. Ngjarja u regjistrua mëngjesin e sotëm në Himarë. Burime bëjnë me dije për gazetarin Enrik Mehmeti, se krimi ka ndodhur për një borxh...

Po bënte xhiro me gruan në shëtitore/ Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni në Himarë

para një jave - Java News

Një ngjarje e rëndë kandodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Himarës. Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te mëngjesit të sotëm. Bashkeshortet Goro ishin duke...

Foto/ Ekzekutoi biznesmenin në Himarë, veç kallashnikovit, policia i gjeti 53-vjeçarit edhe…

para një jave - News33

Policia bën me dije se 53-vjeçarit Kliti Leka, i dyshuar autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro, veç kallashnikovit iu gjet ehe një armë tjetër. Pas kontrollit fizik, policia i gjeti autorit të dyshuar...

Vrasja e biznesmenit, gjendet një tjetër armë zjarri, policia jep detaje të reja

para një jave - LajmiFundit

Policia e Himarës jepd etaje të reja mbi arrestimin e autorit të vrasjes së biznesmenit Niko Goro. Himarë/Informacion shtesë Në lidhje me informacionin e dhënë për kapjen e autorit të vrasjes në Himarë...

Sulm me armë zjarri, vdes një person në Himarë

para një jave - Zyrtare

Një person ka mbetur i vrarë në Himarë të Shqipërisë pas një sulmi me armë zjarri, transmeton Klan Kosova. Mësohet se viktima është N.G. 60 vjeçar dhe në momentin e atentatit ka qenë duke shëtitur më bashkëshorten...

Himarë, lë pincat e merr kallashin: elektricisti ekzekuton biznesmenin për “djersën e papaguar”

para një jave - Te Sheshi

Himara, e njohur deri më sot për ndonjë incident të natyrës etnike, regjistroi të parën ngjarje të rëndë rendi me një atentat klasik një personi, ndodhur kjo në ambient publik. Niko Goro, 51 vjeç, biznesmen...

Vrasja në Himarë/ Biznesmeni i kishte borxh 53-vjeçarit, 70 mijë euro! Autori i bëri instalimet elektrike në pallat, por…

para një jave - LajmiFundit

Shkak i këtij konflikti ka qenë një borxh prej 70 mijë eurosh që biznesmeni Niko Goro i kishte Kliti Lekës. Kliti Leka, me profesion elektricist i kishte bërë rrjetin elektrik në pallatin e ndërtuar nga...

Eliminoi biznesmenin në mes të Himarës, arrestohet autori i dyshuar

para një jave - Arbresh

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit. Policia e Himarës bën të ditur se është vënë në pranga Kliti Leka 53 vjeç, banues në Tiranë. Arrestimi...

Ekzekutimi i biznesmenit,arrestohet autori i dyshuar

para një jave - Gazeta Telegraf

Arrestohet autori i dyshuar i ekzekutimit të biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë. Sipas policisë, “u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”, të kapet dhe prangoset autori i dyshuar...

Arrestohet autori i vrasjes së biznesmenit Goro (Emri)

para një jave - Almakos

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro. Në pranga përfunddoi shtetasi Kliti Leka 53 vjeç, banues në Tiranë. Po ashtu mësohet se është gjetur automjeti tip “Volksëagen”...

Ekzekutimi i biznesmenit në Himarë/ Identifikohet dhe kapet autori! Kush është 53-vjeçari nga Tirana

para një jave - LajmiFundit

Identifikohet autori i vrasjes së biznesmenit në Himarë. Ai është Kliti Leka , 53 vjeç, banues në Tiranë. “Policia në kohë rekord kap gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjecarit N.G. Si...

Ekzekutimi me armë zjarri i biznesmenit në Himarë, plagoset e motra

para një jave - Gazeta Telegraf

Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9 të mëngjesit të sotëm. Mësohet se viktima ka qenë duke dalë nga supermarketi i motrës së tij, e cila ka mbetur e plagosur...

Ekzekutimi i biznesmenit/ Detaje nga vrasja e Niko Goro në Himarë

para një jave - Gazeta Telegraf

Policia e Himarës jep detaje për vrasjen e biznesmenit 51-vjeçar Niko Goro. Himarë/Informacion paraprak. Më datë 17.10.2020, rreth orës 08.55 minuta në vendin e quajtur rrethrrotullimi që të çon në lagjen...

Ekzekutimi i biznesmenit në Himarë, policia jep detaje

para një jave - LajmiFundit

HIMARË Policia e Himarës jep detaje për vrasjen e biznesmenit 51-vjeçar Niko Goro. Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08.55 minuta në vendin e quajtur rrethrrotullimi që të çon në lagjen Spille...

Ndërtuesi Niko Goro u vra me armë, plagoset gruaja e tij

para një jave - Arbresh

Vritet në Himarë ndërtuesi Niko Goro në Himarë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm. Bashkëshortet Goro po shëtisnin në shetitorën e Himarës. Niko Goro njihet si ndërtues në këtë...

Detajet/ Si u ekzekutua biznesmeni i njohur në Himarë, po ecte me gruan kur atentatori iu afrua dhe e qëlloi me 5 plumba

para një jave - LajmiFundit

Detaje të reja dalin në dritë nga ekzekutimi i biznesmenit të njohur Niko Goro. Biznesmeni është qëlluar me pesë plumba nga një person me kapuç dhe maskë. Siç raporton gazetari Mehmeti, biznesmeni Goro...

Himarë, vritet me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro

para një jave - LajmiFundit

Vritet me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Vritet me armë zjarri ndërtuesi Niko Goro. Lajmi në përditësim… Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK