http://kariera.mk

“DailyNews.mk” Ekonomia botërore s’do jetë e njëjtë pas Covid 19 – Maqedonia e Veriut ende pa strategji të qartë!

para 4 dite - Zhurnal

Shkruan Agjencia e Lajmeve DailyNews.mk Pandemia Covid 19 është një nga katastrofat më të mëdha që e ka goditur botën moderne që pa Luftës së Dytë Botërore. Pandemia ka shkaktuar një krizë në shëndetin...

“DailyNews.mk” Ekonomia botërore s’do jetë e njëjtë pas Covid 19 – Maqedonia e Veriut ende pa strategji të qartë!

para 4 dite - Lajm

Shkruan Agjencia e Lajmeve DailyNews.mk Pandemia Covid 19 është një nga katastrofat më të mëdha që e ka goditur botën moderne që pa Luftës së Dytë Botërore. Pandemia ka shkaktuar një krizë në shëndetin...

Kriza COVID, Klaus Schwab: koha për ta riparë kapitalizmin neoliberal

para 5 dite - Te Sheshi

Presidenti i Forumit Ekonomik Botëror (WEF), Klaus Schwab, beson se bota në epokën post-COVID duhet të rimendojë kapitalizmin siç njihet sot dhe të rivlerësojë vlerat e ekonomisë neoliberale, të cilat...

Ekonomia botërore s’do jetë e njëjtë pas Covid 19 – Maqedonia e Veriut ende pa strategji të qartë!

para 4 dite - Daily News

Shkruan Agjencia e Lajmeve DailyNews.mk Pandemia Covid 19 është një nga katastrofat më të mëdha që e ka goditur botën moderne që pa Luftës së Dytë Botërore. Pandemia ka shkaktuar një krizë në shëndetin...

Përballja me krizën e shkaktuar nga Pandemia COVID-19

para 6 dite - Zyrtare

Shkruan: Bujamin Bela · Përballja me krizën e shkaktuar nga Pandemia COVID-19 · Valët e ardhshme të shpërthimit të COVID-19 që kanë të nevojshme izolimin do të rrisin më tej pasigurinë ekonomike, si dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK