http://kariera.mk

Denaj takim me sipërmarrës në Vlorë: Ulja e taksave për biznesin, nxit formalizimin

para një jave - BalkanWeb

VLORË Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, gjatë takimeve të drejtpërdrejta me biznesin në Vlorë diskutoi mbi masat e marra nga qeveria për uljen e taksave. Dy masat e fundit, si rritja e...

Denaj me maskën e veçantë, në kafe me biznesmenët në Vlorë: Qeveria pranë jush

para një jave - ABC News

Ministrja e Ekonomisë Anila Denaj ka deklaruar gjatë një takimi me pronarë të bizneseve në Vlorë se periudha pas pandemisë nuk do të jetë e lehtë por shtroi se qeveria do të jetë pranë tyre për t’i dëgjuar...

Ministrja Denaj në Vlorë: Ulja e taksave për biznesin, nxit formalizimin

para një jave - Java News

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, gjatë takimeve të drejtpërdrejta me biznesin në Vlorë diskutoi mbi masat e marra nga Qeveria për uljen e taksave. Dy masat e fundit, si rritja e pragut...

Denaj takim me sipërmarrës në Vlorë: Ulja e taksave për biznesin, nxit formalizimin

para një jave - Lexo

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, gjatë takimeve të drejtpërdrejta me biznesin në Vlorë diskutoi mbi masat e marra nga qeveria për uljen e taksave. Dy masat e fundit, si rritja e pragut...

Denaj fton investitorët amerikanë të rrisin prezencën në Shqipëri dhe garanton: Nuk do të ndalet përpjekja jonë për të përmirësuar klimën e biznesit

para një jave - Panorama

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, fton sipërmarrësit e Dhomës Amerikane, të rrisin prezencën e tyre në vendin tonë, duke i orientuar ata edhe në fushat prioritare si energjia, turizmi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK