http://kariera.mk

Me qese të zezë në kokë, ja si u shoqërua në polici i riu që përdhunonte të moshuarat

para një jave - Syri.net Kosova

Policia arrestoi ditën e sotme një të shumëkërkuar, i cili akuzohet për veprat penale të përdhunimit të disa të moshuarave dhe grabitjen e banesave të tyre, ngjarje këto të ndodhura në fshatin Palasë të...

Arrestohet “tmerri i Palasës”, autor i disa grabitjetjeve në banesa. Dyshohet edhe për përdhunime

para një jave - Zhurnal

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës, ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat. Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë, por policia ende...

VIDEO/ Grabiste banesat dhe përdhunonte të moshuarat, prangoset “tmerri” i Palasës

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 17/10/2020 21:19 Blutë e Vlorës kanë vendosur në pranga personin i cili ishte kthyer në tmerrin e banorëve të Palasës, dhe veçanërisht të moshuarave në atë zonë, pasi akuzohet se...

Arrestohet tmerri i “Palasës” në Vlorë, momenti kur shoqërohet me qese të zezë në kokë

para një jave - ABC News

Një 40-vjeçar i akuzuar për disa grabitje në Palasë të Vlorës është arrestuar nga policia mesditën e sotme. Ndalimi i tij është bërë rreth orës 12:45 minuta. Ai është shoqëruar nga uniformat blu me një...

Arrestohet “tmerri i Palasës”, autor i disa grabitjetjeve në banesa. Dyshohet edhe për përdhunime

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga erjon dervishi Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës, ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat. Prej ditësh i riu...

Me qese të zezë në kokë, ja si u shoqërua në polici i riu që përdhunonte të moshuarat

para një jave - Syri

Policia arrestoi ditën e sotme një të shumëkërkuar, i cili akuzohet për veprat penale të përdhunimit të disa të moshuarave dhe grabitjen e banesave të tyre, ngjarje këto të ndodhura në fshatin Palasë të...

Vidhte banesat e abuzonte me të moshuarat, vihet në pranga "tmerri" i Palasë

para një jave - Albeu

Policia e Vlorë ka vënë në pranga "tmerrin e Palasë" në Himarë. Shtetasi në fjalë akuzohet për grabitjen e një sërë banesash në Himarë, madje edhe për përdhunim të të moshuarave. Bëhet me dije se personi...

Grabiste banesat dhe përdhunonte të moshuarat, arrestohet “tmerri i Palasës” në Vlorë. Detaje nga dëshmia e dhënë në komisariat

para një jave - Panorama

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës, ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat. Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë, por policia ende...

Himarë/Grabiste dhe përdhunonte gratë e moshuara, pranga të riut

para një jave - Koha Jone

Një person është arrestuar mbrëmjen e së shtunës nga Policia e Vlorës. I riu ishte në kërkim si autor i disa grabitjeve në Palasë, ndërsa akuzohet edhe për përdhunimin e disa grave të moshuara në zonën...

VIDEO/ Me qese të zezë në kokë, ja si u shoqërua në polici i riu që përdhunonte të moshuarat

para një jave - Syri

Policia arrestoi ditën e sotme një të shumëkërkuar, i cili akuzohet për veprat penale të përdhunimit të disa të moshuarave dhe grabitjen e banesave të tyre, ngjarje këto të ndodhura në fshatin Palasë të...

VIDEO/ Arrestohet “tmerri i Palasës”, grabiste banesat dhe përdhunonte të moshuarat

para një jave - BalkanWeb

PALASË Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës, ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat. Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë, por policia...

Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat në Palasë, arrestohet i shumëkërkuari…

para një jave - Standard

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat.Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë,por policia ende...

para një jave - Ora news

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës. Ai dyshohet si autor i grabitjes së një sërë banesave në Himarë, madje edhe për përdhunim të të moshuarave. Kjo situatë...

Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat në Palasë, arrestohet i shumëkërkuari

para një jave - Syri

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat.Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë,por policia ende...

Përdhunonte të moshuarat dhe grabiste banesat, arrestohet “tmerri i Palasës”

para një jave - LajmiFundit

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës, ku grabiti një sërë banesash dhe ka përdhunuar të moshuarat. Prej ditësh i riu grabiste banesat në Palasë, por policia ende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK