http://kariera.mk

Ambasada e Kosovës në Gjermani jep detaje për kosovarët që u përfshinë në aksidentin e djeshëm

para një jave - Syri.net Kosova

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes një statusi në Facebook ka thënë se...

Ambasada e Kosovës në Gjermani jep detaje për kosovarët që u përfshirë në aksidentin e djeshëm

para një jave - Syri.net Kosova

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes një statusi në Facebook ka thënë se...

Ambasada në Berlin thotë se Gjermania nuk e tregoi identitetin e personit të katër që vdiq në aksident

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 17:30 Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes...

Ambasada në Berlin thotë se Gjermania nuk e tregoi identitetin e personit të katër që vdiq në aksident

para një jave - GazetaBlic

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes një statusi në Facebook ka thënë se...

Ambasada e Kosovës në Berlin: Gjermania nuk e ka treguar identitetin e personit të katërt që vdiq në aksident

para një jave - Sinjali

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje lidhur me aksidentin tragjik që ndodhi dje në shtetin gjerman, në të cilin ishin të përfshirë pesë shtetas kosovarë, shkruan Gazeta Sinjali. Përmes një postimi...

Ambasada e Kosovës në Berlin: Gjermania nuk e tregoi identitetin e personit të katër që vdiq në aksident

para një jave - OraInfo

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Gjermani ku vdiqën 4 anëtarë të një familje kosovare. Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të...

Haradinaj iu shprehë ngushëllime familjes së katër të vdekurve në Gjermani

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 15:09 Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e katër anëtarëve nga familja Krasniqi, si pasojë e një aksidenti në Landin...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Syri.net Kosova

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Klan Kosova

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt, e cila humbi anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi në Gjermani....

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi...

Këta janë kosovarët që vdiqën pas aksidentit të tmerrshëm në Gjermani

para një jave - Syri.net Kosova

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, në Gjermani, mes një makine Audi dhe një kamioni. Si pasojë e këtij aksidenti,...

Ambasada në Berlin thotë se Gjermania nuk e tregoi identitetin e personit të katër që vdiq në aksident

para një jave - Infokusi

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes një statusi në Facebook ka thënë se...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Sinjali

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj i ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt, e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi...

Aksidenti tragjik në Gjermani/ Humbin jetën 4 anëtarë të një familjeje nga Kosova

para një jave - Vizion Plus

Katër shqiptarë nga Kosova kanë humbur jetën në një aksident ditën e premte në Gjermani. Bëhet fjalë për një familje nga Ferizaj, të cilët jetonin prej vitesh në Zvicër. Ata po udhëtonin me automjetin...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Medial

Haradinaj javën që lamë pas e ka quajtur të rëndë për shqiptarët. “Javë e rëndë për shqiptarët. I trishtë lajmi për rastin tjetër tragjik ku humbën jetën katër anëtarë të familjes Krasniqi nga Rahovica...

Haradinaj: Ishte javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Zeri

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se i trishtë ishte lajmi për vdekjen e katër anëtarëve të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt. Haradinaj thotë se java që kaloi ishte javë e rëndë për shqiptarët....

Nuk ka “viktimë të katërt” në aksidentin e djeshëm: Gruaja dhe vajza, jashtë rrezikut për jetën

para një jave - Albinfo

Bashkëshortja e 35 vjeçarit të vdekur,ashtu sikurse edhe e bija e tyre 11 vjeçe kanë dalë sot nga gjendja e komës, ku ndodhej pas aksidentit Tragjedia e rëndë që ndodhi ditën e djeshme në Gjermani, me...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - RTK

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi...

MPJ ngushëllon familjen që humbi 4 anëtarë në aksident tragjik në Gjermani

para një jave - RTK

Ministrja e jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj Stublla përmes një telegrami ngushëllimi ka shprehur pikëllim të thellë për aksidentin tragjik që ndodhi dje në Gjermani, ku 6 shqiptarë të Kosovës, prej...

para një jave - Ora news

Fatkeqësisht ka ndërruar jetë edhe pjesëtari i katërt i familjes shqiptare që u përfshi në aksident mobilistik në autostradën e Meersburg në Gjermani. Nuk bëhet e ditur nëse ka ndërruar jetë nëna 35 vjeçare...

Aksidenti tragjik në Gjermani, vdes edhe pjestari i 4 i familjes shqiptare

para një jave - RTK

Fatkeqësisht ka ndërruar jetë edhe pjesëtari i katërt i familjes shqiptare që u përfshi në aksident mobilistik në autostradën e Meersburg në Gjermani. Nuk bëhet e ditur nëse ka ndërruar jetë nëna 35 vjeçare...

Vdes edhe shqiptari i katërt në aksidentin e rëndë në Gjermani

para një jave - Insajderi

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt i aksidentuar rëndë mbrëmë në Landin e Baden Wurttemberg të Gjermanisë, njofton Insajderi. Kështu ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza...

Ambasada në Berlin thotë se Gjermania nuk e tregoi identitetin e personit të katër që vdiq në aksident

para një jave - Zyrtare

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes një statusi në Facebook ka thënë se...

Agim Aliu ngushëllon familjen Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt

para një jave - Syri.net Kosova

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka reaguar për vdekjen e mërgimtarëve që vdiqën si pasojë e një aksidenti në autostradën federale31, midis lokaliteteve Uhldingen- Mühlhofen dhe Meersburg , ku...

Ndërron jetë edhe familjari i katërt nga Ferizaj, që u aksidentuan në Gjermani

para një jave - Telegrafi

Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj Stublla, përmes një statusi në rrjetin social në Facebook, duke thënë se këtë informatë e ka marr nga ambasada e Republikës së...

Ambasada në Berlin thotë se Gjermania nuk e tregoi identitetin e personit të katër që vdiq në aksident

para një jave - Periskopi

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes një statusi në Facebook ka thënë se...

Tragjike: Vdes edhe kosovari i katërt në aksidentin tragjik në Gjermani

para një jave - Syri.net Kosova

Ka ndërruar jetë edhe një kosovar në aksidentin tragjik që ndodhi dje në Gjermani. Lajmi është bërë i ditur nga Ministrja e Jashtme, Meliza Haradinaj e cila ka thënë se është njoftuar nga Ambasada e Kosovës...

Thellohet bilanci nga aksidenti tragjik në Gjermani, ndërron jetë shqiptari i katërt nga Kosova

para një jave - BalkanWeb

Thellohet bilanci i viktimave nga aksidenti tragjik në Gjermani. Pas vdekjes së 3 anëtarëve të familjes nga Ferizaj, një tjetër shtetas kosovar ka ndërruar jetë. Lajmi është bërë i ditur nga kryediplomatja...

Aksidenti tragjik në Gjermani, vdes edhe kosovari i katërt

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 11:59 Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka ndërruar jetë edhe personi i katërt i familjes Krasniqi nga Ferizaj, të cilët...

Kryetari i Ferizajt ngushëllon familjen Krasniqi për vdekjen e 3 familjarëve të tyre në Gjermani

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 11:35 Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka reaguar vdekjes së 3 mërgimtarëve që vdiqën si pasojë e një aksidenti në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen...

Vdiq edhe një person nga Ferizaj që u aksidentua në Gjermani

para një jave - Kallxo

Ka vdekur edhe familjari i katërt, që ishte i përfshirë dje në një aksident trafiku në Landin e Baden Württemberg në Gjermani. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj...

Aksidenti tragjik në Gjermani, vdes edhe kosovari i katërt

para një jave - OraInfo

Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka vdekur edhe personi i katërt si pasojë e aksidentit në Gjermani nga i cili mbetën të vdekur 3 anëtarë të familjes...

Ndërron jetë edhe familjari i katërt nga Ferizaj, që u aksidentuan në Gjermani

para një jave - Shprehja

Ka ndërruar jetë edhe familjari i katërt, që ishte i përfshirë dje në aksidentin e komunikacionit në Landin e Baden Württemberg në Gjermani, Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza...

Vdes edhe familjari i katërt nga Ferizaj që u aksidentua në Gjermani

para një jave - Medial

Këtë e bëri të ditur Meliza Haradinaj-Stublla, ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. Ajo ka thënë se MPJD dhe misionet e saj diplomatike e konsullore...

Vdes edhe familjari i katërt në aksidentin e rëndë në Gjermani

para një jave - Zeri

Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka vdekur edhe personi i katërt i familjes Krasniqi nga Ferizaj, të cilët mbrëmë u përfshinë në një aksident në Gjermani...

Ambasada ngushëllon vdekjen e kosovarëve në aksidentin në Gjermani

para një jave - Kallxo

Tre kosovarë kanë vdekur derisa po udhëtonin me veturë në Gjermani. Aksidenti ku kanë vdekur kosovarët ka ndodhur në Gjermani pak kilometra nga kufiri me Zvicrën, ndërkaq sipas mediave gjermane në aksident...

Pas vdekjes së 4 kosovarëve ferizajas në Gjermani, reagon kryetari Agim Aliu

para një jave - Sinjali

Dje në një aksident në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, kanë vdekur 3 persona, kurse sot ndërroi jetë edhe personi i katërt. Teksa po ktheheshin nga pushimet...

Aliu ngushëllon familjen Krasniqi për vdekjen aksidentale të tre bashkatdhetarëve

para një jave - Zeri

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, i ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga fshati Rahovicë e Ferizajit, ku si pasojë e një aksidenti në autostradën federale 31, kanë ndërruar jetë 3 mërgimtarë...

Vdes kosovari i katërt në aksidentin që ndodhi dje në Gjermani

para një jave - Sinjali

Ka vdekur edhe familjari i katërt për shkak të një aksidenti në autostradën federale 31 midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, shkruan Gazeta Sinjali. Lajmin e ka bërë të ditur kryediplomatja kosovare,...

Vdes edhe kosovari i katërt në aksidentin tragjik në Gjermani

para një jave - GazetaBlic

Ka shkuar në katër numri i viktimave nga aksidenti tragjik në Gjermani, raporton GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur ministrja e Jashtme, Meliza Haradinaj, e cila ka thënë se është njoftuar nga Ambasada...

Mësohet identiteti i tre kosovarët që vdiqën dje në Gjermani

para një jave - OraInfo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Gjermani, ku në një aksident trafiku kanë humbur jetën tre kosovarë dhe dy të tjerë janë lënduar rëndë. Policia gjermane të premten për Gazetën Express ka konfirmuar...

Aliu për vdekjen e 3 kosovarëve në aksident: Lajm i kobshëm

para një jave - Medial

Aliu i ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga fshati Rahovicë e Ferizajt. “Mbrëmë morëm lajmin e kobshëm për vdekjen tragjike të bashkëatdhetarëve tanë të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt....

Vdekja e 3 kosovarëve në Gjermani, reagon Agim Aliu

para një jave - GazetaBlic

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëqytetarëve tanë që jetojnë në mërgim, dje në një aksident në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg,...

Ambasada ngushëllon vdekjen e tre kosovarëve në aksidentin në Gjermani

para një jave - Kallxo

Tre kosovarë kanë vdekur derisa po udhëtonin me veturë në Gjermani. Aksidenti ku kanë vdekur kosovarët ka ndodhur në Gjermani pak kilometra nga kufiri me Zvicrën, ndërkaq sipas mediave gjermane në aksident...

Behgjet Pacolli jep detaje për viktimat që po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Syri.net Kosova

Kreu i AKR’së, Behgjet Pacolli, ka reaguar pas aksidentit tragjik të ndodhur në Gjermani në të cilin mbetën të vdekur tre shtetas kosovar të cilët po udhëtonin drejt Zvicrës. Pacolli ka thënë bëhet fjalë...

​Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Arbresh

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt, e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi...

Tre të vdekurit në Gjermani janë nga Ferizaji, Pacolli tregon familjen që i përkasin

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 9:39 Kreu i AKR’së, Behxhet Pacolli, ka reaguar pas aksidentit tragjik të ndodhur në Gjermani në të cilin mbetën të vdekur tre shtetas kosovar të cilët po udhëtonin drejt...

Pacolli ngushëllon familjen që humbi tre anëtarë në aksident trafiku në Gjermani

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Krasniqi nga fshati Rahovicë të Ferizajit, pasi tre persona nga kjo familje ndërruan jetë të premtën në një aksident të rëndë...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi...

Gjatë kësaj jave pesë shqiptarë të vdekur në aksidente në Gjermani

para një jave - Koha.net

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka konfirmuar se edhe tre shqiptarë kanë vdekur në një aksident trafiku në Gjermani. Më 13 tetor në Bruckerg të Bavarisë treni kishte shkelur për vdekje dy vëllezër nga Deçani,...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - KosovaPress

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt, e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi...

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt në aksidentin e rëndë në Gjermani

para një jave - Shenja

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt i aksidentuar rëndë mbrëmë në Landin e Baden Wurttemberg të Gjermanisë. Kështu ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla,...

Ambasada e Kosovës në Gjermani reagon për vdekjen e pesë kosovarëve

para një jave - Zhurnal

Ditë më parë kanë ndërruar jetë dy të rinj nga Kosova, pasi u goditën nga treni, kurse sot kanë ndërruar jetë tre shqiptarë në Gjermani në një aksident trafiku. Për këto raste ka reaguar edhe Ambasada...

Pacolli: Shprehi ngushëllimet e mia për anëtarët e familjes Krasniqi

para një jave - Klan Kosova

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se lajmi për tre bashkatdhetarë të tjerë të vdekur në Gjermani është jashtëzakonisht i rëndë. “Java që lëmë është e rëndë për Kosovën. Të moshës 12, 18 dhe...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët

para një jave - Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi...

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt në aksidentin e rëndë në Gjermani

para një jave - Express.mk

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt i aksidentuar rëndë mbrëmë në Landin e Baden Wurttemberg të Gjermanisë. Kështu ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla,...

Ndëron jetë edhe personi i katërt nga Ferizaj që u aksidentua në Gjermani

para një jave - Tetova1

Ka ndërruar jetë edhe personi i katërt që ishte i përfshirë në aksidentin në Landin e Baden Württemberg në Gjermani. Këtë e bëri të ditur Meliza Haradinaj-Stublla, ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës...

Pacolli për vdekjen e tre bashkatdhetarëve: Lutem që tragjedi të ngjashme të mos përsëriten

para një jave - Zeri

Kreu i AKR-së, Behxhet Pacolli ka thënë se lajmi për tre bashkatdhetarët e vdekur në Gjermani është jashtëzakonisht i rëndë. Pacolli përmes një postimi në “Facebook”, ka bërë të ditur tre anëtarët që kanë...

Identiteti i kosovarëve që vdiqën pas aksidentit të tmerrshëm në Gjermani

para një jave - Fakti Ditor

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, në Gjermani, mes një makine Audi dhe një kamioni. Si pasojë e këtij aksidenti,...

Vdekja e 5 bashkatdhetarëve, reagon ambasada kosovare n Gjermani

para një jave - OraInfo

Ambasada e Kosovës në Gjermani reagon për vdekjen e 5 bashkatdhetarëve. Ditë më parë kanë ndërruar jetë dy të rinj nga Kosova, pasi u goditën nga treni, kurse sot kanë ndërruar jetë tre shqiptarë në Gjermani...

Pacolli: Shprehi ngushëllimet e mia për anëtarët e familjes Krasniqi

para një jave - GazetaBlic

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Krasniqi, pas aksidentit tragjik që ndodhi në Gjermani, ku mbetën të vdekur tre anëtarë të kësaj familjeje, shkruan GazetaBlic....

Aliu për vdekjen e 3 kosovarëve në aksident: Lajm i kobshëm

para një jave - Lajmi.net

Aliu i ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga fshati Rahovicë e Ferizajt. “Mbrëmë morëm lajmin e kobshëm për vdekjen tragjike të bashkëatdhetarëve tanë të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt....

Këta janë tre kosovarët që vdiqën dje në Gjermani

para një jave - Syri.net Kosova

Policia gjermane të premten ka konfirmuar vdekjen e 3 personave në Gjermani duke theksuar se bëhet fjalë për 2 persona me shtetësi kosovare dhe një të tretë për pasaportë zvicerane, por që të tre kanë...

Ambasada e Kosovës në Gjermani reagon për vdekjen e pesë kosovarëve

para një jave - Syri.net Kosova

Ditë më parë kanë ndërruar jetë dy të rinj nga Kosova, pasi u goditën nga treni, kurse sot kanë ndërruar jetë tre shqiptarë në Gjermani në një aksident trafiku. Për këto raste ka reaguar edhe Ambasada...

Aksident i rëndë në Gjermani, humbin jetën tre shqiptarë, tre të tjerë plagosen rëndë

para një jave - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ndodhi gjatë ditës së djeshme në autostradën federale mes Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg në Gjermani ku kanë humbur jetën 3 shqiptarë me origjinë nga Kosova. Ka qenë një makine...

Pacolli ngushëllon familjen që humbi tre anëtarë në aksident trafiku në Gjermani

para një jave - GazetaBlic

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka ngushëllsuar familjen Krasniqi, pas aksidentit tragjik që ndodhi në Gjermani, ku mbetën të vdekur tre anëtarë të kësaj familjeje, shkruan GazetaBlic....

Ambasada e Kosovës në Gjermani: Java që po lëmë prapa ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët

para një jave - Telegrafi

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vlerësuar se java që po lëmë prapa ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën...

Pacolli ngushëllon familjen që humbi tre anëtarë në aksident në Gjermani

para një jave - RTK

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Krasniqi nga fshati Rahovicë të Ferizajit, pasi tre persona nga kjo familje ndërruan jetë të premtën në një aksident të rëndë...

Aksidenti tragjik në Gjermani, vdes edhe kosovari i katërt

para një jave - Infokusi

Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka ndërruar jetë edhe personi i katërt i familjes Krasniqi nga Ferizaj, të cilët mbrëmë u përfshinë në një aksident në...

Pacolli i shpreh ngushëllime familjes Krasniqi për humbjen e tre anëtarëve në Gjermani

para një jave - Sinjali

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, pas aksidentit që ndodhi dje në Gjermani ku humbën jetën tragjikisht tre kosovarë nga fshati Rahovicë të Ferizajit, ka shprehur ngushëllimet e tij për...

Pesë viktima brenda javës, ambasada e Kosovës në Gjermani: Javë e zezë për shqiptarët

para një jave - BalkanWeb

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vlerësuar se java që po lëmë pas ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën në...

Ministria e Jashtme e Kosovës me telegram ngushëllimi për tragjedinë që ndodhi në Gjermani

para një jave - Albinfo

Ministrja e jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj Stublla përmes një telegrami ngushëllimi ka shprehur pikëllim të thellë për aksidentin tragjik që ndodhi dje në Gjermani, ku 6 shqiptarë të Kosovës, prej...

Vdes edhe familjari i katërt nga Ferizaj që u aksidentua në Gjermani

para një jave - Fakti Ditor

Ka vdekur edhe familjari i katërt që ishte i përfshirë në aksidentin në Landin e Baden Württemberg në Gjermani. Këtë e bëri të ditur Meliza Haradinaj-Stublla, ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës...

Këta janë tre kosovarët që vdiqën dje në Gjermani

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 7:49 Policia gjermane të premten për Gazetën Express ka konfirmuar vdekjen e 3 personave në Gjermani duke theksuar se bëhet fjalë për 2 persona me shtetësi kosovare dhe...

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt në aksi*dentin e rëndë në Gjermani

para një jave - Fol

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt i aksidentuar rëndë mbrëmë në Landin e Baden Wurttemberg të Gjermanisë. Kështu ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla,...

Ndërron jetë edhe shqiptari i katërt i përfshirë në aksidentin tragjik në Gjermani

para një jave - Albinfo

Sot ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt nga aksidenti tragjik që ndodhi dje në Landin e Baden Württemberg. Një njoftim të tillë e dha ministrja e jashme e Kosovës Meliza Haradinaj-Stublla, përmes...

Gjermania e tragjedive për kosovarët, Ambasada në Berlin reagon pas 5 vdekjeve

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 7:24 Ambasada e Republikës së Kosovës në Berlin ka reaguar pasi pesë kosovarë kanë humbur jetën brenda kësaj jave në Gjermani si pasojë e aksidenteve tragjike. Bëhet fjalë...

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt në aksi*dentin e rëndë në Gjermani

para një jave - Pa censure

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt i aksidentuar rëndë mbrëmë në Landin e Baden Wurttemberg të Gjermanisë. Kështu ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla,...

Po ktheheshin në shtëpi pas pushimeve, detaje të reja nga aksidenti tragjik i shqiptarëve në Gjermani

para një jave - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjermani , në autostradën federale 31, midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku tre anëtarë të një familje shqiptare nga Kosova kanë humbur jetën tragjikisht. Ata...

Ambasada e Kosovës në Gjermani: Java që po e lëmë ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët

para një jave - Zeri

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka thënë se java që po e lëmë para ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo pasi që në Gjermani kanë humbur jetën pesë bashkatdhetarë si pasojë e aksidenteve të rënda...

Vdekja e 3 kosovarëve në Gjermani, reagon Agim Aliu

para një jave - Infokusi

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëqytetarëve tanë që jetojnë në mërgim, dje në një aksident në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg,...

Tragjedi në familjen kosovare, vdesin në aksident i mituri dhe dy të rinjtë, gruaja në gjendje kome

para një jave - BalkanWeb

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur mbrëmjen e kaluar një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Për pasojë, kanë humbur...

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt në aksidentin e rëndë në Gjermani

para një jave - Sharri

Ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt i aksidentuar rëndë mbrëmë në Landin e Baden Wurttemberg të Gjermanisë. Kështu ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla,...

Aksidenti tragjik në Gjermani, vdes edhe kosovari i katërt

para një jave - Lajm

Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka vdekur edhe personi i katërt si pasojë e aksidentit në Gjermani nga i cili mbetën të vdekur 3 anëtarë të familjes...

Aksident i rëndë, dy shqiptarë humbin jetën

para një jave - NOA

Dy shqiptarë dhe një zviceran kanë humbur jetën në një aksident pasditen e djeshme në Gjermani. Policia gjermane ka konfirmuar vdekjen e 3 personave duke theksuar se bëhet fjalë për 2 shqiptarë të Kosovës...

Aksidenti tragjik me 3 viktima, familja shqiptare po kthehej në Zvicër pas pushimeve në vendlindje. Detajet e reja

para një jave - Panorama

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjermani, në autostradën federale 31, midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku tre anëtarë të një familje shqiptare nga Kosova kanë humbur jetën tragjikisht. Ata udhëtonin...

Tragjedi në familjen shqiptare në Gjermani, humbin jetën tre anëtarë në aksident

para një jave - ABC News

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në një aksident ditën e djeshme në Gjermani. Bëhet fjalë për një familje nga fshati Rahovicë e Ferizajt. Viktimat po ktheheshin në Zvicër nga pushimet...

Këta janë tre kosovarët që vdiqën dje në Gjermani

para një jave - RTK

Policia gjermane ka konfirmuar vdekjen e 3 personave në Gjermani duke theksuar se bëhet fjalë për 2 persona me shtetësi kosovare dhe një të tretë për pasaportë zvicerane, por që të tre kanë mbiemrin e...

Aksident i rëndë në gjermani, dy shqiptarë humbin jetën në vëned

para një jave - Albeu

Dy shqiptarë dhe një zviceran kanë humbur jetën në një aksident ditën e djeshme në Gjermani . Komisari i Policisë së Ravensburgut në Gjermani , Mark Gmunder, në një përgjigje ka thënë se dy nga të vdekurit...

Ndërron jetë edhe familjari i katërt nga Ferizaj, që u aksidentuan në Gjermani

para një jave - Republika

Ka ndërruar jetë edhe familjari i katërt, që ishte i përfshirë dje në aksidentin e komunikacionit në Landin e Baden Württemberg në Gjermani, Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza...

Tragjike në Gjermani/ Humbin jetën 3 shqiptarë, anëtarë të një familje

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga Enida Vërça Një aksident i rëndë ndodhi gjatë ditës së djeshme në autostradën federale mes Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg në Gjermani ku kanë humbur jetën 3 shqiptarë me...

Ministrja e Jashtme njofton: Shtohet edhe një viktimë nga aksidenti i shqiptarëve në Gjermani

para një jave - PortaliOnline

Ministrja e Jashtme Meliza Haradinaj-Stublla ka dhene lajmin se edhe nje viktime eshte shtuar nga aksidenti tragjik i shqiptarëve ne Gjermani. Ja njoftimi i saj: “Ambasada e Republikës së Kosovës në Gjermani...

Dy shqiptarë humbin jetën në një aksident në Gjermani

para një jave - ABC News

Dy shqiptarë dhe një zviceran kanë humbur jetën në një aksident ditën e djeshme në Gjermani. Komisari i Policisë së Ravensburgut në Gjermani, Mark Gmunder, në një përgjigje për Express ka thënë se dy nga...

Familja shqiptare po kthehej në Zvicër, tre prej tyre humbin jetën në aksidentin tr agjik

para një jave - Tetova1

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në Gjermani dje në një aksident trafiku. Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën...

Vdes edhe kosovari i katërt nga aksidenti tragjik në Gjermani

para një jave - Zyrtare

Lajme / 17 Tetor 2020, 12:22 Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka vdekur edhe personi i katërt si pasojë e aksidentit në Gjermani nga i cili mbetën të...

Tjetër tragjedi: një i mitur dhe dy të rinj nga Kosova vdesin në aksident në Gjermani

para një jave - Syri

Policia gjermane të premten ka konfirmuar vdekjen e 3 personave në Gjermani duke theksuar se bëhet fjalë për 2 persona me shtetësi kosovare dhe një të tretë për pasaportë zvicerane, por që të tre kanë...

Tjetër tragjedi: një i mitur dhe dy të rinj nga Kosova vdesin në aksident në Gjermani

para një jave - Syri

Policia gjermane të premten ka konfirmuar vdekjen e 3 personave në Gjermani duke theksuar se bëhet fjalë për 2 persona me shtetësi kosovare dhe një të tretë për pasaportë zvicerane, por që të tre kanë...

Ndërron jetë edhe personi i katërt nga Ferizaj që u aksidentua në Gjermani

para një jave - Ekonomia Online

Ka ndërruar jetë edhe personi i katërt që ishte i përfshirë në aksidentin në Landin e Baden Württemberg në Gjermani. Këtë e bëri të ditur Meliza Haradinaj-Stublla, ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës...

Aksidenti tragjik në Gjermani, vdes edhe kosovari i katërt

para një jave - Arbresh

Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka vdekur edhe personi i katërt si pasojë e aksidentit në Gjermani nga i cili mbetën të vdekur 3 anëtarë të familjes...

Vdes edhe kosovari i katërt nga aksidenti tragjik në Gjermani

para një jave - Periskopi

Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka vdekur edhe personi i katërt si pasojë e aksidentit në Gjermani nga i cili mbetën të vdekur 3 anëtarë të familjes...

Ambasada e Kosovës në Berlin ngushëllon familjarët e viktimave që humbën jetën dje në aksident

para një jave - Sinjali

Ambasada e Republikës së Kosovës në Berlin ka ngushëlluar familjarët e viktimave që humbën jetë në aksidentin që ndodhi dje në Gjermani. Brenda një jave, në Gjermani si pasojë e aksidenteve tragjike kanë...

Humb jetën edhe kosovari i katërt në aksidentin në Gjermani

para një jave - Bota Press

Botapress 17 Tetor – Kryediplomatja e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar para pak çastesh se ka ndërruar jetë edhe personi i katërt i familjes Krasniqi nga Ferizaj, të cilët mbrëmë u përfshinë...

Mësohet identiteti i tre kosovarët që vdiqën dje në Gjermani

para një jave - Daily News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Gjermani, ku në një aksident trafiku kanë humbur jetën tre kosovarë dhe dy të tjerë janë lënduar rëndë. Policia gjermane të premten për Gazetën Express ka konfirmuar...

Pesë qytetarë nga Kosova vdiqën për një javë në Gjermani, reagon Ambasada në Berlin

para një jave - GazetaBlic

Ambasada e Republikës së Kosovës në Berlin ka reaguar pasi pesë kosovarë kanë humbur jetën brenda kësaj jave në Gjermani si pasojë e aksidenteve tragjike. Bëhet fjalë për dy vëllezërit nga Deçani të cilët...

Aliu për vdekjen e 3 kosovarëve në aksident: Lajm i kobshëm

para një jave - Periskopi

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka reaguar vdekjes së 3 mërgimtarëve që vdiqën si pasojë e një aksidenti në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku po...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën, po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - RTK

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Agim Aliu ngushëllon familjen Krasniqi për vdekjen e 3 familjarëve të tyre në Gjermani

para një jave - Ekonomia Online

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu ka reaguar vdekjes së 3 mërgimtarëve që vdiqën si pasojë e një aksidenti në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku po...

Ambasada e Kosovës në Gjermani reagon për vdekjen e 5 bashkatdhetarëve

para një jave - RTK

Në Gjermani kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve të rënda pesë bashkatdhetarë. Ditë më parë kanë ndërruar jetë dy të rinj nga Kosova, pasi u goditën nga treni, kurse sot kanë ndërruar jetë tre shqiptarë...

Pacolli: Shprehi ngushëllimet e mia për anëtarët e familjes Krasniqi

para një jave - Tetova Sot

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se lajmi për tre bashkatdhetarë të tjerë të vdekur në Gjermani është jashtëzakonisht i rëndë. “Java që lëmë është e rëndë për Kosovën. Të moshës 12, 18 dhe...

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjermani, ku humbën jetën 3 kosovarë

para një jave - GazetaBlic

Dje ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku humbën jetën tre anëtarë të një familje nga Kosova. Aksidenti ka ndodhur...

Pacolli i prekur nga vdekja e 3 bashkatdhetarëve në Gjermani

para një jave - Infokusi

Dje si pasojë e një aksidenti në Gjermani kanë vdekur 3 anëtarë të një familje nga fshati Rahovicë e Ferizajit, ndërsa kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen. Ai thotë se ky lajm është...

Familja shqiptare po kthehej në Zvicër, tre prej tyre humbin jetën në aksidentin tragjik

para një jave - Shenja

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në Gjermani dje në një aksident trafiku. Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën...

Humbja e 3 kosovarëve në Gjermani, reagon Agim Aliu

para një jave - Bota Press

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëqytetarëve tanë që jetojnë në mërgim, dje në një aksident në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg,...

FOTO/ Familja shqiptare po kthehej në Zvicër, tre prej tyre humbin jetën në aksidentin tragjik

para një jave - Java News

NJë tjeter tragjedi e rëndë familjare ka ndodhur në Zvicër pas asaj në Gjermani ku dy vëllezërit u përplasën për vdekje nga treni. Aksidenti i rëndë ndodhi midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku humbën...

Ambasada e Kosovës në Gjermani: Java që po lëmë prapa ishte e zezë

para një jave - Lajmi.net

Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën në aksidente trafiku. “Ambasada e Republikës së Kosovës shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave...

Ambasada e Kosovës në Gjermani: Java që po lëmë prapa ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët

para një jave - Infokusi

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vlerësuar se java që po lëmë prapa ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën...

Aksident i rëndë në Gjermani, humbin jetën tre shqiptarë, tre të tjerë plagosen rëndë

para një jave - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ndodhi gjatë ditës së djeshme në autostradën federale mes Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg në Gjermani ku kanë humbur jetën 3 shqiptarë me origjinë nga Kosova. Ka qenë një makine...

Këta janë tre kosovarët që vdiqën dje në Gjermani

para një jave - Infokusi

Policia gjermane të premten ka konfirmuar vdekjen e 3 personave në Gjermani duke theksuar se bëhet fjalë për 2 persona me shtetësi kosovare dhe një të tretë për pasaportë zvicerane, por që të tre kanë...

Tre personat që humbën jetën në Gjermani janë nga Ferizaji, Pacolli tregon familjen që i përkasin

para një jave - Bota Press

Kreu i AKR’së, Behxhet Pacolli, ka reaguar pas aksidentit tragjik të ndodhur në Gjermani në të cilin mbetën të vdekur tre shtetas kosovar të cilët po udhëtonin drejt Zvicrës. Pacolli ka thënë bëhet fjalë...

Pacolli ngushëllon familjen që humbi tre anëtarë në aksident trafiku në Gjermani

para një jave - Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Krasniqi nga fshati Rahovicë të Ferizajit, pasi tre persona nga kjo familje ndërruan jetë të premtën në një aksident të rëndë...

Pacolli reagon për vdekjen e tre bashkatdhetarëve: Java që lëmë është e rëndë për Kosovën

para një jave - Arbresh

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli, ka reaguar për vdekjen e tre bashkatdhetarëve gjatë ditës së djeshme në Gjermani. Pacolli thotë se, java që lëmë është e rëndë për Kosovën dhe lutem që tragjedi të ngjashme...

Këta janë tre kosovarët që humbën jetën dje në Gjermani

para një jave - Bota Press

Botapress 17 Tetor – Policia gjermane të premten ka konfirmuar vdekjen e 3 personave në Gjermani duke theksuar se bëhet fjalë për 2 persona me shtetësi kosovare dhe një të tretë për pasaportë zvicerane,...

Tragjedi në familjen kosovare, i mituri dhe dy të rinjtë humbin jetën në aksident, gruaja në gjendje kome

para një jave - LajmiFundit

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur mbrëmjen e kaluar një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Për pasojë, kanë humbur...

Ambasada: Javë e zezë për Kosovën në Gjermani, 5 shqiptarë të vdekur brenda javës

para një jave - PortaliOnline

Brenda pak ditësh në Gjermani në aksidente të rënda komunikacioni humbën jetën 5 shqiptarë nga Kosova. Për këto raste ka reaguar edhe Ambasada e Kosovës në Gjermani. “Java që po lëmë prapa ishte e zezë...

Këta janë tre kosovarët që vdiqën dje në Gjermani

para një jave - Ekonomia Online

Policia gjermane ka konfirmuar vdekjen e 3 personave në Gjermani duke theksuar se bëhet fjalë për 2 persona me shtetësi kosovare dhe një të tretë për pasaportë zvicerane, por që të tre kanë mbiemrin e...

Aksident i rëndë në Gjermani: Vdesin 3 anëtarë të një familjeje nga Rahovica e Ferizajt

para një jave - PortaliOnline

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, dje ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tragjike: Dy pjestarë të një familje humbin jetën duke u kthyer në Zvicër nga Kosova

para një jave - Insajderi

Një rast tragjik ka ndodhur në orët e vona të ditës së premte, kur një familje nga Kosova, duke u kthyer nga pushimet për në Zvicër, ka bërë një aksident trafiku, ku dy nga anëtarët e familjes kanë humbur...

Ambasada në Berlin reagon pas vdekjes së 5 kosovarëve

para një jave - Arbresh

Ambasada e Republikës së Kosovës në Berlin ka reaguar pasi pesë kosovarë kanë humbur jetën brenda kësaj jave në Gjermani si pasojë e aksidenteve tragjike. Bëhet fjalë për dy vëllezërit nga Deçani të cilët...

Ambasada e Kosovës në Gjermani: Java që po lëmë prapa ishte e zezë

para një jave - Periskopi

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vlerësuar se java që po lëmë prapa ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën...

Ambasada e Kosovës në Gjermani: Java që po lëmë prapa ishte e zezë

para një jave - Periskopi

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vlerësuar se java që po lëmë prapa ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën...

Ambasada e Kosovës në Gjermani: Java që po lëmë prapa ishte e zezë

para një jave - Klan Kosova

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vlerësuar se java që po lëmë prapa ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën...

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjermani, ku humbën jetën 3 shqiptar

para një jave - Ina

201016 Uhldingen Mühlhofen Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka...

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjermani, ku humbën jetën 3 shqiptar

para një jave - Zhurnal

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Policia gjermane për Express: Dy kosovarë të vdekur në aksident, i treti me mbiemër të njejtë por shtetas zviceran

para një jave - Gazeta Express

Lajme Besnik Veliu 16/10/2020 22:53 Policia gjermane ka konfirmuar ekskluzivisht për Gazetën Express se në aksidentin e sotëm në Gjermani kanë vdekur tre persona, dy me shtetësi kosovare dhe personi i...

Tragjedi/Tre anëtarë të një familje nga Kosova humbin jetën në aksident trafiku në Gjermani

para një jave - Neshesh

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në Gjermani sot në një aksident trafiku.Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën...

Pamje nga aksidenti në Gjermani, si pasojë e të cilit vdiqën 3 kosovarë

para një jave - Sinjali

Tre kosovarë kanë ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të trafikut që ndodhi sot rreth orës 9 të mëngjesit, në autostradën federale 31 midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, raporton RTL.de, transmeton...

Tre anëtarë të familjes kosovare humbin jetën derisa po ktheheshin në Zvicër, ja si ndodhi ngjarja tragjike

para një jave - Syri.net Kosova

Ata po ktheheshin në Zvicër nga pushimet që i kishin kaluar në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur në Gjermani, rreth 50 kilometra para hyrjes në territorin e Zvicrës. Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Telegrafi

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre shtetas nga Kosova humbin jetën në një aksident midis Zvicrës dhe Gjermanisë

para një jave - Panorama

Policia gjermane ka konfirmuar se në aksidentin e sotëm në Gjermani kanë vdekur tre persona, dy me shtetësi kosovare dhe personi i tretë me shtetësi zvicerane. Komisari i Policisë së Ravensburgut në Gjermani,...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Syri.net Kosova

Ata po ktheheshin në Zvicër nga pushimet që i kishin kaluar në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur në Gjermani, rreth 50 kilometra para hyrjes në territorin e Zvicrës. Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve...

Tre anëtarë të një familje vdesin në aksident trafiku në Gjermani derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Klan Kosova

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në Gjermani sot në një aksident trafiku. Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën...

Po ktheheshin nga Kosova në Zvicer, humbin jetën tre personat e familjes kosovare

para një jave - Albeu

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tragjedi/Tre anëtarë të një familje nga Kosova humbin jetën në aksident trafiku në Gjermani

para një jave - Medial

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në Gjermani sot në një aksident trafiku.Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën...

Tragjedi/Tre anëtarë të një familje nga Kosova vdesin në aksident trafiku në Gjermani

para një jave - Medial

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në Gjermani sot në një aksident trafiku.Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Zhurnal

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tragjedi/Tre anëtarë të një familje nga Kosova vdesin në aksident trafiku në Gjermani

para një jave - Aktuale

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në Gjermani sot në një aksident trafiku.Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën...

AKSIDENT I RËNDË: Tre shqiptarë të vdekur në Gjermani, pas një aksidenti të tmerrshëm

para një jave - Ina

Pas një përplasjeje me një kamioni në autostradën gjermane B31, tre udhëtarë të një veture kanë humbur jetën, shkruajnë meediat gjermane. Dy persona të tjerë anë lënduar rëndë në aksidentin e ndodhur mëngjesin...

Policia gjermane: Dy kosovarë të vdekur në aksident, i treti me mbiemër të njejtë por shtetas zviceran

para një jave - OraInfo

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Gjermani, Policia gjermane ka konfirmuar për Express se në aksidentin e sotëm në Gjermani kanë vdekur tre persona, dy me shtetësi kosovare dhe personi i tretë me...

Vdesin tre kosovarë në një aksident trafiku në Gjermani, ishin duke u kthyer nga Kosova në Zvicër

para një jave - Sinjali

Tre persona humbën jetën sot në mëngjes për shkak të një aksidenti në autostradën federale 31 midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, raporton RTL.de, transmeton Gazeta Sinjali. Ky aksident tragjik la...

Tre anëtarë të një familje vdesin në aksident trafiku në Gjermani derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Zeri

Tre anëtarë të një familje nga Kosova kanë humbur jetën në Gjermani sot në një aksident trafiku. Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën...

E dhimbshme, tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - OraInfo

Edhe një tragjedi ka ndodhur sot në Gjermani. Ata po ktheheshin në Zvicër nga pushimet që i kishin kaluar në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur në Gjermani, rreth 50 kilometra para hyrjes në territorin e Zvicrës...

Tragjike: Po ktheheshin nga Kosova në Zvicër, humbin jetën tre anëtarë të familjes kosovare

para një jave - GazetaBlic

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjermani, ku humbën jetën 3 shqiptar

para një jave - Tetova Sot

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të një familje nga Kosova vdesin në aksident trafiku në Gjermani

para një jave - Lajmi.net

Ata ishin duke u kthyer nga Kosova ku kaluan pushimet e që synim kishin Zvicrën. Aksidenti ndodhi në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, trafiku mes një makine...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Infokusi

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Tetova Sot

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Tetova1

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Flaka

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Ambasada e Kosovës në Gjermani reagon për vdekjen e 5 bashkatdhetarëve

para një jave - Albinfo

Në Gjermani kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve të rënda pesë bashkatdhetarë Ditë më parë kanë ndërruar jetë dy të rinj nga Kosova, pasi u goditën nga treni, kurse sot kanë ndërruar jetë tre shqiptarë...

Lajm i trishtë, humbin jetën tre familjarë që po ktheheshin nga Kosova për në Zvicër

para një jave - Arbresh

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Aksident tragjik: Tre shqiptarë të vdekur në Gjermani!

para një jave - News Tv

Pas një përplasjeje me një kamioni në autostradën gjermane B31, tre udhëtarë të një veture kanë humbur jetën, shkruajnë meediat gjermane. Dy persona të tjerë anë lënduar rëndë në aksidentin e ndodhur mëngjesin...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Fakti Ditor

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Policia gjermane : Dy kosovarë kanë humbur jetën në aksident, i treti me mbiemër të njejtë

para një jave - Bota Press

Policia gjermane ka konfirmuar ekskluzivisht për Gazetën se në aksidentin e sotëm në Gjermani kanë vdekur tre persona, dy me shtetësi kosovare dhe personi i tretë me shtetësi zvicerane. Komisari i Policisë...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Ekonomia Online

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Epoka e Re

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Lajm

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Zyrtare

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Periskopi

Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Aksidenti ka ndodhur në mëngjes, pak para...

Tre anëtarë të familjes humbin jetën derisa po ktheheshin nga Kosova në Zvicër

para një jave - Albinfo

ta po ktheheshin në Zvicër nga pushimet që i kishin kaluar në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur në Gjermani, rreth 50 kilometra para hyrjes në territorin e Zvicrës Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK