http://kariera.mk

Greqia ngre gardhin metalik në kufirin me Turqinë

para një jave - Mapo

Greqia ka merrë masa të forta kundër lëvizjeve provokuese të Turqisë në Evros me flukset migratore nga lindja duke u “fortifikuar” me një gardh të ri të pakalueshëm. Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis...

Greqia ngre gardhin metalik në kufi me Turqinë, Mitsotakis: Ishte minimumi për t’u ndjerë të sigurt

para një jave - ABC News

Greqia merr masa të forta kundër lëvizjeve provokuese të Turqisë në Evros me flukset migratore nga lindja duke u “fortifikuar” me një gardh të ri të pakalueshëm. Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis u...

Greqia gardh metalik në kufirin me Turqinë, Mitsotakis: Më e pakta që mund të bëjmë për qytetarët

para një jave - LajmiFundit

Në prag të përshkallëzimit të konfliktit me Turqinë, Greqia ka marrë masa të forta kundër lëvizjeve provokuese të Turqisë në Evros me flukset migratore nga lindja duke u “fortifikuar” me një gardh të ri...

Greqia blindon kufirin me Turqinë, ndërton gardhin 26 km të gjatë

para një jave - Koha Jone

Greqia blindon kufirin me Turqinë, do të ndërtojë një gardh, që për qeverinë helene do të sjellë siguri te qytetarët. “Ndërtimi i gardhit të ri në kufirin greko-turk në Evros ishte e pakta që qeveria mund...

Greqia blindon kufirin me Turqinë, ndërton gardhin 26 km të gjatë

para një jave - Albeu

Greqia blindon kufirin me Turqinë, do të ndërtojë një gardh, që për qeverinë helene do të sjellë siguri te qytetarët. “Ndërtimi i gardhit të ri në kufirin greko-turk në Evros ishte e pakta që qeveria mund...

FOTO/ Greqia vendos gardh në kufirin me Turqinë, shihni pamjet nga Evros

para një jave - BalkanWeb

Ndërtimi i gardhit të ri në kufirin greko-turk në Evros po përparon me shpejtësi dhe do të përfundojë në prill 2021. Së bashku me ndërtimin e gardhit të ri, 26 km të gjatë dhe 5 metra të lartë, pjesët...

FOTO/ Greqia vendos gardh në kufirin me Turqinë, shihni pamjet nga Evros

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga erjon dervishi Ndërtimi i gardhit të ri në kufirin greko-turk në Evros po përparon me shpejtësi dhe do të përfundojë në prill 2021. Së bashku me ndërtimin e gardhit të ri, 26...

Greqia blindon kufirin me Turqinë, shikoni gardhin 26 km të gjatë dhe 5 m të lartë në Evros

para një jave - Panorama

Ndërtimi i gardhit të ri në kufirin greko-turk në Evros po përparon me shpejtësi dhe do të përfundojë në prill 2021. Së bashku me ndërtimin e gardhit të ri, 26 km të gjatë dhe 5 metra të lartë, pjesët...

Greqia blindon kufirin me Turqinë, ndërton gardhin 26 km të gjatë

para një jave - Arbresh

Greqia blindon kufirin me Turqinë, do të ndërtojë një gardh, që për qeverinë helene do të sjellë siguri te qytetarët. “Ndërtimi i gardhit të ri në kufirin greko-turk në Evros ishte e pakta që qeveria mund...

FOTO/ Greqia blindon kufirin me Turqinë, ndërton gardhin 26 km. Mitsotakis: Qytetarët të ndihen të sigurt

para një jave - Java News

“Ndërtimi i gardhit të ri në kufirin greko-turk në Evros ishte e pakta që qeveria mund të bënte për t’i bërë qytetarët grekë të ndiheshin të sigurt që po mbajnë lart moralin e vendit në një moment kaq...

Greqia blindon kufirin me Turqinë, shikoni gardhin 26 km të gjatë dhe 5 m të lartë në Evros (FOTO)

para një jave - in7

Së bashku me ndërtimin e gardhit të ri, 26 km të gjatë dhe 5 metra të lartë, pjesët e vjetra prej 10 km janë duke u azhurnuar me shtimin në anën greke të një kangjelle metali të fortë të vazhdueshëm, gjithashtu...

Greqia fillon ndërtimin e gardhit kufitar prej 27 km

para një jave - Zhurnal

Greqia filloi ndërtimin e një gardhi të ri përtej kufirit të saj verilindor me Turqinë, një projekt që synon të shmangë një përsëritje të tensioneve të marsit të kaluar kur mijëra migrantë u përpoqën të...

Greqia fillon ndërtimin e gardhit kufitar prej 27 km

para një jave - Syri.net Kosova

Greqia filloi ndërtimin e një gardhi të ri përtej kufirit të saj verilindor me Turqinë, një projekt që synon të shmangë një përsëritje të tensioneve të marsit të kaluar kur mijëra migrantë u përpoqën të...

Greqia fillon ndërtimin e gardhit kufitar prej 27 km

para një jave - RTK

Greqia filloi ndërtimin e një gardhi të ri përtej kufirit të saj verilindor me Turqinë, një projekt që synon të shmangë një përsëritje të tensioneve të marsit të kaluar kur mijëra migrantë u përpoqën të...

Greqia nis ndërtimin e gardhit kufitar prej 27 km

para një jave - ABC News

Greqia ka nisur ndërtimin e një gardhi të ri përtej kufirit të saj verilindor me Turqinë, një projekt që synon të shmangë përsëritjen e tensioneve marsin e kaluar kur mijëra emigrantë u përpoqën të kalonin...

Greqia fillon ndërtimin e gardhit kufitar prej 27 km

para një jave - Syri

Greqia filloi ndërtimin e një gardhi të ri përtej kufirit të saj verilindor me Turqinë, një projekt që synon të shmangë një përsëritje të tensioneve të marsit të kaluar kur mijëra migrantë u përpoqën të...

Greqia nis ndërtimin e gardhit kufitar prej 27 km

para një jave - Daily News

Greqia ka nisur ndërtimin e një gardhi të ri përtej kufirit të saj verilindor me Turqinë, një projekt që synon të shmangë përsëritjen e tensioneve të marsit të kaluar kur mijëra emigrantë u përpoqën të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK