http://kariera.mk

Inspektorati nis hetimet për zyrtarin policor që goditi këmbësoren në Fushë Kosovë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 22:11 Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetimet për zyrtarin policor, i cili ka goditur sot me veturë një këmbësor në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë. Lajmin për...

Inspektorati nis hetimet për zyrtarin policor që goditi këmbësoren në Fushë Kosovë

para një jave - Zeri

Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetimet për zyrtarin policor, i cili ka goditur sot me veturë një këmbësor në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë. Lajmin për Gazetën Express e kanë konfirmuar nga...

Shefi i Krimeve Ekonomike të Policisë dyshohet se goditi me veturë këmbësorin në Fushë Kosovë

para një jave - Insajderi

Sot rreth orës 16:35 ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime në Fushë Kosovë, në të cilin sipas Policisë ka qenë i përfshirë një zyrtar policor që drejtonte veturën, njofton Insajderi. Nga njoftimet...

Një këmbësor goditet nga vetura në Fushë Kosovë

para një jave - Shprehja

Një këmbësor është goditur nga një veturë të shtunën në Fushë Kosovë. Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani. I aksidentuari është dërguar me auto ambulancë në Qendrën Klinike...

Polici goditi këmbësoren në Fushë Kosovë, inspektorati nis hetimet

para një jave - OraInfo

Inspektorati nis hetimet për zyrtarin policor që goditi këmbësoren në Fushë Kosovë. Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetimet për zyrtarin policor, i cili ka goditur sot me veturë një këmbësor në...

E rëndë/ Zyrtari i policisë përplas me makinë këmbësorin…

para një jave - Standard

Një zyrtar policor i cili po udhëtonte me makinë ka përplasur një këmbësor në Fushë Kosovë duke i shkaktuar lëndime trupore. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Baki Kelani ka dhënë detaje për aksidentin duke...

Zyrtari i policisë përplas me makinë këmbësorin

para një jave - Tetova1

Një zyrtar policor i cili po udhëtonte me makinë ka përplasur një këmbësor në Fushë Kosovë duke i shkaktuar lëndime trupore. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Baki Kelani ka dhënë detaje për aksidentin duke...

Zyrtari i policisë përplas me makinë këmbësorin

para një jave - ABC News

Një zyrtar policor i cili po udhëtonte me makinë ka përplasur një këmbësor në Fushë Kosovë duke i shkaktuar lëndime trupore. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Baki Kelani ka dhënë detaje për aksidentin duke...

Zyrtari policor godet me veturë këmbësorin në Fushë Kosovë

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 20:44 Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Fushë Kosovë. Një zyrtar policor atje ka goditur një këmbësor, duke i shkaktuar lëndime trupore, raporton Express. Rastin për...

Inspektorati nis hetimet për zyrtarin policor që goditi këmbësoren në Fushë Kosovë

para një jave - Infokusi

Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetimet për zyrtarin policor, i cili ka goditur sot me veturë një këmbësor në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë. Lajmin e kanë konfirmuar nga Inspektorati. “Sot...

Zyrtari policor godet me veturë këmbësorin në Fushë-Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Një aksident trafiku ndodhi sot në orët e pasdites në Fushë Kosovë, ku një këmbësor u godit nga një veturë. E personi që po e drejtonte veturën, ishte zyrtar policor. Kjo është konfirmuar edhe nga vet...

Inspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetimet për zyrtarin policor, i cili ka goditur sot me veturë një këmbësor në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë.

para një jave - Bota Press

Lajmin për Gazetën Express e kanë konfirmuar nga Inspektorati. “Sot më 17.10.2020 rrth orës 17:00 IPK ka pranuar informaten nga Policia e Kosovës se në rrugën Dardania në Fushë Kosovë ka ndodhur aksident...

E konfirmon Inspektorati Policor, Bashkim Spahiu ishte i përfshirë në aksident, intervistohet të hënën

para një jave - Sinjali

Gazeta Sinjali sot raportoi se Bashkim Spahiu, drejtor i Krimeve Ekonomike në Policinë e Kosovës ka goditur me veturë një fëmijë në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë, me ç’rast viktima ka marrë lëndime...

IPK-ja nis hetimet për policin që dyshohet se goditi me veturë një këmbësore në Fushë Kosovë

para një jave - Kallxo

Inspektoriati i Policisë së Kosovës (IPK) ka njoftuar se ka nisur hetimet për zyrtarin policor që dyshohet se ka goditur një këmbësore në Fushë Kosovë. Në një përgjigje për KALLLXO.com, IPK-ja ka thënë...

Kjo është gjendja e këmbësorit që u godit me veturë në Fushë Kosovë

para një jave - OraInfo

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Fushë Kosovë, ku një këmbësor u godit nga një veturë. E personi që po e drejtonte veturën, ishte zyrtar policor. Kjo është konfirmuar edhe nga vet Policia e Kosovës,...

Kjo është gjendja shëndetësore e fëmijës që u godit me veturë nga zyrtari policor

para një jave - Sinjali

Gazeta Sinjali raportoi sonte se drejtori i Krimeve Ekonomike në Policinë e Kosovës, Bashkim Spahiu ka goditur me veturë një fëmijë në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë . Se personi që po e drejtonte veturën,...

Zyrtari i policisë përplas me makinë këmbësorin

para një jave - LajmiFundit

Një zyrtar policor i cili po udhëtonte me makinë ka përplasur një këmbësor në Fushë Kosovë duke i shkaktuar lëndime trupore. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Baki Kelani ka dhënë detaje për aksidentin duke...

Inspektorati nis hetimet për zyrtarin policor që goditi këmbësoren në Fushë Kosovë

para një jave - Zyrtare

nspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetimet për zyrtarin policor, i cili ka goditur sot me veturë një këmbësor në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë. Lajmin për Express e kanë konfirmuar nga Inspektorati....

Këmbësori në Fushë Kosovë u godit me veturë nga polici, kjo është gjendja e tij

para një jave - Medial

E personi që po e drejtonte veturën, ishte zyrtar policor, shkruan lajmi.net. Kjo është konfirmuar edhe nga vet Policia e Kosovës, të cilët po ashtu kanë bërë të ditur se këmbësori pas trajtimit që ka...

Inspektorati nis hetimet për zyrtarin policor që goditi këmbësoren në Fushë Kosovë

para një jave - Periskopi

nspektorati Policor i Kosovës ka nisur hetimet për zyrtarin policor, i cili ka goditur sot me veturë një këmbësor në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë. Lajmin për Express e kanë konfirmuar nga Inspektorati....

Shefi i Krimeve Ekonomike të Policisë dyshohet se goditi me veturë këmbësorin në Fushë Kosovë

para një jave - Kallxo

Sot rreth orës 16:35 ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime në Fushë Kosovë, në të cilin sipas Policisë ka qenë i përfshirë një zyrtar policor që drejtonte veturën. KALLXO.com mëson se zyrtari policor...

Këmbësori në Fushë Kosovë u godit me veturë nga polici, kjo është gjendja e tij

para një jave - Lajmi.net

E personi që po e drejtonte veturën, ishte zyrtar policor, shkruan lajmi.net. Kjo është konfirmuar edhe nga vet Policia e Kosovës, të cilët po ashtu kanë bërë të ditur se këmbësori pas trajtimit që ka...

Aksident në Fushë Kosovë, lëndohet një person

para një jave - Insajderi

Në lagjen Dardania në Fushë Kosovë një veturë e ka goditur një person me ç’rast personi në fjalë ka pësuar lëndime trupore, njofton Insajderi. Gazeta online Insajderi ka provua ta marrë në telefon Policinë...

Zyrtari policor goditi një këmbësor në zebra në Fushë Kosovë

para një jave - Infokusi

Një këmbësor është goditur nga një veturë në Fushë Kosovë. Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës. Në përgjigjen e tyre thuhet se në aksident ka qenë e përfshirë një veturëe “Mercedes” ku...

Një zyrtar policor ka goditur me veturë këmbësorin në Fushë Kosovë

para një jave - Arbresh

Sot në orët e pasdites, në Fushë Kosovë ka ndodhur një aksident trafiku. Një zyrtar policor ka goditur një këmbësor, duke i shkaktuar lëndime trupore, shkruan portali arbresh.info Rastin për portalin arbresh.info...

Këmbësori në Fushë Kosovë u godit me veturë nga polici, kjo është gjendja e tij

para një jave - Fakti Ditor

Një aksident trafiku ndodhi sot në orët e pasdites në Fushë Kosovë, ku një këmbësor u godit nga një veturë. E personi që po e drejtonte veturën, ishte zyrtar policor, shkruan lajmi.net. Kjo është konfirmuar...

Ekskluzive: Shefi i Krimeve Ekonomike godet me veturë një fëmijë në Fushë Kosovë

para një jave - Sinjali

Bashkim Spahiu, drejtor i Krimeve Ekonomike në Policinë e Kosovës ka goditur me veturë një fëmijë sot në rrugën “Dradania” në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali. Kështu kanë bërë të ditur sinjalizuesit...

Vetura godet një këmbësor në Fushë Kosovë

para një jave - Syri.net Kosova

Një këmbësor është goditur nga vetura para pak çastesh në Fushë Kosovë. Në bazë të fotografive që kanë arritur në redaksinë e lajmi.net, shihet se në vendin e ngjarjes ka arritur auto-ambulanca. Nuk dihet...

Vetura godet një këmbësor në Fushë Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Një këmbësore është goditur nga vetura para pak çastesh në Fushë Kosovë. Në vendin e ngajrjes ka arritur menjëherë ambulanca ndërsa nuk dihet nëse ka pësuar lëndime të rënda trupore. Policia e Kosovës...

Aksident në Fushë Kosovë, vetura godet kombësoren

para një jave - OraInfo

Vetura godet një femër në Fushë Kosovë. Një këmbësore është goditur nga vetura para pak çastesh në Fushë Kosovë. Në bazë të fotografive që kanë arritur në redaksinë e lajmi, shihet se në vendin e ngjarjes...

Vetura godet një këmbësor në Fushë Kosovë

para një jave - Medial

Në bazë të fotografive që kanë arritur në redaksinë e lajmi.net, shihet se në vendin e ngjarjes ka arritur auto-ambulanca, shkruan lajmi.net. Nuk dihet shkalla e lëndimeve që ka pësuar në këtë rast këmbësorja,...

Vetura godet një këmbësor në Fushë Kosovë

para një jave - Lajmi.net

Në bazë të fotografive që kanë arritur në redaksinë e lajmi.net, shihet se në vendin e ngjarjes ka arritur auto-ambulanca, shkruan lajmi.net. Nuk dihet shkalla e lëndimeve që ka pësuar në këtë rast këmbësori,...

Vetura godet një këmbësor në Fushë Kosovë

para një jave - Bota Press

Botapress 17 Tetor – Një këmbësore është goditur nga vetura para pak çastesh në Fushë Kosovë.Në vendin e ngajrjes ka arritur menjëherë ambulanca ndërsa nuk dihet nëse ka pësuar lëndime të rënda trupore....

Aksident trafiku në Prishtinë, policia dhe emergjenca në vendin e ngjarjes

para një jave - Sinjali

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 22:13 në “Lagjen e Spitalit” në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali. Një sinjalizues ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihen policia dhe një autoambulancë....

Bëhen llom dy vetura në Klinë

para një jave - Infokusi

Dy vetura janë përplasur në Klinë. Nga ky aksident i cili ka ndodhur para pak çastesh nuk dihet nëse ka të lënduar. Nga fotografit e siguruara nga Gazeta Infokus shihet që Policia ka dal në vendin e ngjarjes....

Aksident i rëndë trafiku në Klinë, shtatë të lënduar

para një jave - Infokusi

Shtatë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në Volljak të Klinës. Policia ka njoftuar sot se aksidenti ka ndodhur të enjten në orën 12 e 30 minuta. “Një person derisa drejtonte automjetin...

Vetura humb kontrollin në Klinë, lëndohen 7 persona

para një jave - Sinjali

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në fshatin Volljak të Klinës, rreth orës 12:30, ku një i dyshuar derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia e ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK