http://kariera.mk

Çun Lajçi godet Ramush Haradinajn për privatizimet: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Iliria News

Aktori Qun Lajçi ka reaguar pas ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt, duke thënë se tash e ka kuptuar...

Avdyli reagon për privatizimet e tokave, kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - Zyrtare

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Avdyli ka kërkuar...

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - RTK

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Avdyli ka kërkuar...

Çun Lajçi ndaj Ramush Haradinajt për privatizimet: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Zeri

Aktori Qun Lajçi ka reaguar pas ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt, duke thënë se tash e ka kuptuar...

Çun Lajçi godet Ramush Haradinajn për privatizimet: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 20:21 Aktori Qun Lajçi ka reaguar pas ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt,...

Kërkohet arrestimi i Ramush Haradinaj

para një jave - Albeu

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro në Kosovë. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Avdyli ka kërkuar...

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - Shekulli

Publikuar më 17.10.2020 nga erjon dervishi Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro, raporton Express. Përmes...

Deputeti i LDK-së në Kosovë kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - ABC News

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro në Kosovë, raporton Express. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter,...

Çun Lajçi godet Ramush Haradinajn: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - News33

Aktori Qun Lajçi ka reaguar pas ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt, duke thënë se tash e ka kuptuar...

Kush janë zyrtarët që blenë tokë nga privatizimi me çmime prej 1 deri në 3 euro?

para një jave - GazetaBlic

Një deklaratë e kryesuesit të Bordit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit, Blerim Rexhës, se toka e shtetit është dhënë pothuajse falas, ka ngjallur reagime të shumta. Sipas Rexhës, pesë mijë ari tokë...

Kush janë zyrtarët që blenë tokë nga privatizimi me çmime prej 1 deri në 3 euro?

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 19:17 Një deklaratë e kryesuesit të Bordit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit, Blerim Rexhës, se toka e shtetit është dhënë pothuajse falas, ka ngjallur reagime të shumta....

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - Zeri

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Avdyli ka kërkuar që të arrestohen...

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 18:53 Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro, raporton Express. Përmes një...

Deputeti i LDK-së kërkon të arrestohen ata që kanë privatizuar tokat shtetërore

para një jave - Sinjali

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave shtetërore, shkruan Gazeta Sinjali. Në një postim në Twitter, ai ka kërkuar që të arrestohen ata që kanë privatizuar...

Privatizimet e tokave shtetërore, Avdyli thotë se duhet të kishte arrestime

para një jave - GazetaBlic

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli thotë se sistemi i drejtësisë në Kosovë është inekzistent, përndryshe do të kishte arrestime për procesin e privatizimit të tokave shtetërore. Procesi i privatizimit të...

Çun Lajçi godet Ramush Haradinajn për privatizimet: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Lajm

Aktori Qun Lajçi ka reaguar pas ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt, duke thënë se tash e ka kuptuar...

Deputeti i LDK-së kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - OraInfo

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt. Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Përmes...

Çun Lajçi thotë se Çakorri u fal se Daut Haradinaj ka toka nga Gllogjani deri në Gjakovë

para një jave - Infokusi

Edhe aktori Qun Lajçi, ka reaguar lidhur me lajmet për privatizimet e tokave të shtetit më çmime tejet të lira, shkruan Gazeta inFokus. Ai me anë të një statusi në Facebook ka thënë se tek tash kur e mori...

Privatizimet e tokave shtetërore, deputeti i LDK-së kërkon arrestime

para një jave - Medial

Procesi i privatizimit të tokave shtetërore, duke u paguar shuma simbolike ka shkaktuar reagime të mëdha në opinion, shkruan lajmi.net. Në këtë formë, tokë ka blerë edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj,...

Qun Lajçi: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Infokusi

Edhe aktori Qun Lajçi, ka reaguar lidhur me lajmet për privatizimet e tokave të shtetit më çmime tejet të lira, shkruan Gazeta inFokus. Ai me anë të një statusi në Facebook ka thënë se tek tash kur e mori...

Çun Lajçi godet Ramush Haradinajn për privatizimet: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Pa censure

Aktori Qun Lajçi ka reaguar pas ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt, duke thënë se tash e ka kuptuar...

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - InfoShqip

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Avdyli ka kërkuar që të arrestohen...

Avdyli reagon për privatizimet e tokave, kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - Periskopi

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Avdyli ka kërkuar...

Qun Lajçi: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Arbresh

Aktori i njohur, Qun Lajçi ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi përmes një postimi në llogarinë e tij personale në ‘Facebook’, ka drejtuar akuza në adresë...

Kush janë zyrtarët që blenë tokë nga privatizimi me çmime prej 1 deri në 3 euro?

para një jave - Fakti Ditor

Një deklaratë e kryesuesit të Bordit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit, Blerim Rexhës, se toka e shtetit është dhënë pothuajse falas, ka ngjallur reagime të shumta. Sipas Rexhës, pesë mijë ari tokë...

Çun Lajçi godet Ramush Haradinajn për privatizimet: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Zyrtare

Aktori Qun Lajçi ka reaguar pas ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt, duke thënë se tash e ka kuptuar...

Çun Lajçi godet Ramush Haradinajn për privatizimet: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri

para një jave - Periskopi

Aktori Qun Lajçi ka reaguar pas ka reaguar pas lajmeve për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Lajçi ka drejtuar akuza në adresë të Ramush Haradinajt, duke thënë se tash e ka kuptuar...

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - Fakti Ditor

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro, raporton Express. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter,...

Haradinaj privatizoi 200 hektarë tokë më vlerë prej 3.75 euro arin

para një jave - Insajderi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, në vitin 2009 kishte blerë një ari tokë për 3,75 euro nga Agjencioni Kosovar i Privatizimit, njofton Insajderi. Ky fakto konfirmohet nga...

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - Zyrtare

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Avdyli ka kërkuar që të arrestohen...

Haxhi Avdyli kërkon arrestimin e Ramush dhe Nasim Haradinajt

para një jave - Pa censure

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3 euro. Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Avdyli ka kërkuar...

Privatizimet e tokave shtetërore, Haxhi Avdyli kërkon arrestime

para një jave - Arbresh

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli po kërkon arrestime për procesin e privatizimit të tokave shtetërore. Procesi i privatizimit të tokave shtetërore, duke u paguar shuma simbolike ka shkaktuar reagime të...

Shukri Buja kishte blerë nga AKP-ja 12 hektarë tokë me vlerë 48 mijë euro

para një jave - Kallxo

Ish- kryetari i Lipjanit, Shukri Buja, në vitin 2005 i kishte blerë nga Agjencioni Kosovar i Privatizimit (AKP) 12.9 hektarë tokë bujqësore për 48 mijë euro. Kjo është treguar në deklarimin e pasurisë...

Haradinaj privatizoi 200 hektarë tokë të shtetit me çmim 3.75 euro për ari

para një jave - Kallxo

Kryetari i AAK-së dhe ish kryeministi i vendit, Ramush Haradinaj në vitin 2009 kishte blerë një ari tokë për 3,75 euro nga Agjencioni Kosovar i Privatizimit. Sipas deklarimit të pasurisë në vitin 2018,...

Haradinaj privatizoi 200 hektarë tokë të shtetit më 2009

para një jave - Kallxo

Kryetari i AAK-së dhe ish kryeministi i vendit, Ramush Haradinaj në vitin 2009 kishte blerë një ari tokë për 3,75 euro nga Agjencioni Kosovar i Privatizimit. Sipas deklarimit të pasurisë në vitin 2018,...

Haradinaj privatizoi 200 hektarë tokë të shtetit me çmim 3,75 euro për ari

para një jave - Kallxo

Kryetari i AAK-së dhe ish kryeministi i vendit, Ramush Haradinaj në vitin 2009 kishte blerë një ari tokë për 3,75 euro nga Agjencioni Kosovar i Privatizimit. Sipas deklarimit të pasurisë në vitin 2018,...

Haradinaj privatizoi 2 hektarë tokë të shtetit me çmim 3,75 euro për ari

para një jave - Kallxo

Kryetari i AAK-së dhe ish kryeministi i vendit, Ramush Haradinaj në vitin 2009 kishte blerë një ari tokë për 3,75 euro nga Agjencioni Kosovar i Privatizimit. Sipas deklarimit të pasurisë në vitin 2018,...

Skandaloze: Ramush Haradinaj, privatizoi rreth 200 hektarë tokë për 3.52 euro arin (Dokument)

para një jave - Bota Press

Botapress, 17 Tetor- Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i cili po e synon hapur postin për president të Kosovës, zotëron një “çiflig” mjaft të madh. Por, ky “çiflig” nuk është i trashëguar, por...

Nasim Haradinaj bleu 220 hektarë tokë të shtetit nga privatizimi

para një jave - Syri.net Kosova

Edhe një komandant tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka blerë tokë të shtetit nga Agjencia e Kosovës për Privatizim. Bëhet fjalë për, Nasim Haradinajn, i cili në deklarimin e pasurisë së tij tregon...

Sakndaloze: Ramush Haradinaj, privatizoi rreth 200 hektarë tokë për 3.52 euro arin (Dokument)

para një jave - Bota Press

Botapress, 17 Tetor- Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i cili po e synon hapur postin për president të Kosovës, zotëron një “çiflig” mjaft të madh. Por, ky “çiflig” nuk është i trashëguar, por...

Haradinaj bleu 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Shprehja

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Komandant Nasimi bleu veç 220 hektarë tokë nga privatizimi

para një jave - Lajm

Përveç, Ramush Haradinajt, edhe një komandant tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka blerë tokë të shtetit nga Agjencia e Kosovës për Privatizim. Bëhet fjalë për kushëririn e Ramushit, Nasim Haradinajn,...

Pretendenti për president, privatizoi rreth 200 hektarë tokë për 3.52 euro arin

para një jave - Lajm

Çështja e privatizimit të tokave me çmim shumë të ulët në të kaluarën, është bërë temë debati në opinion publik në Kosovë. Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i cili po e synon hapur postin për...

Nasim Haradinaj bleu veç 220 hektarë tokë nga privatizimi

para një jave - OraInfo

Përveç, Ramush Haradinajt, edhe një komandant tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka blerë tokë të shtetit nga Agjencia e Kosovës për Privatizim. Bëhet fjalë për kushëririn e Ramushit, Nasim Haradinajn,...

Komandant Nasimi bleu veç 220 hektarë tokë nga privatizimi

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 12:46 Përveç, Ramush Haradinajt, edhe një komandant tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka blerë tokë të shtetit nga Agjencia e Kosovës për Privatizim. Bëhet fjalë për...

Nasim Haradinaj bleu veç 220 hektarë tokë nga privatizimi

para një jave - GazetaBlic

Përveç, Ramush Haradinajt, edhe një komandant tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka blerë tokë të shtetit nga Agjencia e Kosovës për Privatizim. Bëhet fjalë për kushëririn e Ramushit, Nasim Haradinajn,...

Haradinaj bleu 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Tetova1

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë: 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Gazeta e re

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Nasimi bleu 220 hektarë tokë nga privatizimi

para një jave - Infokusi

Përveç, Ramush Haradinajt, edhe një komandant tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka blerë tokë të shtetit nga Agjencia e Kosovës për Privatizim. Bëhet fjalë për kushëririn e Ramushit, Nasim Haradinajn,...

Haradinaj bleu 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Ina

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Nasim Haradinaj bleu veç 220 hektarë tokë nga privatizimi

para një jave - Bota Press

Përveç, Ramush Haradinajt, edhe një komandant tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka blerë tokë të shtetit nga Agjencia e Kosovës për Privatizim. Bëhet fjalë për kushëririn e Ramushit, Nasim Haradinajn,...

Komandant Nasimi bleu veç 220 hektarë tokë nga privatizimi

para një jave - Ekonomia Online

Përveç, Ramush Haradinajt, edhe një komandant tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka blerë tokë të shtetit nga Agjencia e Kosovës për Privatizim. Bëhet fjalë për kushëririn e Ramushit, Nasim Haradinajn,...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Zyrtare

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 16/10/2020 21:43 Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë...

Haradinaj kishte blerë 200 hektarë tokë, një ari i kushtoi vetëm 3 euro e 75 cent

para një jave - Sinjali

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në deklarimin e pasurisë së tij në Agjencinë Kundër Korrupsion në vitin 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë...

Haradinaj bleu 200 hektarë tokë të shtetit me 3.75 euro arin

para një jave - OraInfo

Ramush Haradinaj bleu 200 hektarë tokë të shtetit me 3.75 euro arin. Tokat e Kosovës në privatizim ishin shitur me çmime qesharake. Njëjtë ka ndodhur në vitin 2009, kur Ramush Haradinaj bleu 200 hektarë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë: 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Zyrtare

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Tetova Sot

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë: 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Periskopi

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - InfoShqip

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Infokusi

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Pa censure

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

Haradinaj bleu me privatizim 200 hektarë tokë, 1 ari i kushtoi 3 euro e 75 cent

para një jave - Bota Press

Kryetari i AAK’së në deklarimin e pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsion të vitit 2019 ka deklaruar pasuri të paluajtshme tokë kodrinore prej 200 hektarësh të blerë në privatizim në vitin 2009 në vlerë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK