http://kariera.mk

Besarti për të dhjetën herë i shënoi Vardarit, goli i 175 në kampionat (VIDEO)

para një jave - Albsport.mk

Në ndeshjen që dikur ishte “Derbi” kur takoheshin Vardari e Shkëndija, sot nuk kishte “D” nga fjala DERBI, pasi kuqezinjtë nga Tetova demoluan rivalin e përjetshëm Vardarin. Dhe në këtë ndeshje është mase...

Shkëndija gjunjëzoi Vardarin

para një jave - Iliria News

Ekipi i Shkëndijës nga Tetova ka siguruar fitore të thellë ndaj Vardarit me rezultat 5:1 në hapjen e xhiros së 9-të të Ligës së parë. Kuqezinjtë nga Tetova e kanë arsyetuar rolin e favoritit në këtë ndeshje,...

GJOKA: SKUADRA PO PIQET PËR TË QENË NË KRYE TË TABELËS

para një jave - Tetova1

Shkëndija demolon Vardarin në mes të Shkupit, duke i shkaktuar humbjen më të thellë në duelet mes veti. Goli debutues i Ramadanit, dy herë Ahmedi, Ibraimi dhe Totre zhvlerësuan avantazhin e vendasve me...

Shkëndija gjunjëzoi Vardarin

para një jave - TV21

- Advertisement - Ekipi i Shkëndijës nga Tetova ka siguruar fitore të thellë ndaj Vardarit me rezultat 5:1 në hapjen e xhiros së 9-të të Ligës së parë. - Advertisement - Kuqezinjtë nga Tetova e kanë arsyetuar...

Shkëndija shkeli Vardarin në mes të Shkupit

para një jave - Neshesh

Skuadra e Shkëndijës nga Tetova arkëtoi tri pikë të lehta në Shkup në duelin me Vardarin e plogësht dhe të dobët me rezultat të lartë 1-5 dhe konfirmoi se aktualisht është skuadra më cilësore në Ligën...

Shkëndija shkatërron Vardarin në derbi, pesëshe për fitoren e gjashtë në kampionat

para një jave - Telegrafi

Shkëndija ka arritur të marr një fitore të madhe si mysafir i Vardarit, duke e mposhtur këtë të fundit me rezultat 5-1. Pjesa e pare ishte e mrekullueshme. Kishte shumë raste dhe gola. Vardari që e nisi...

Shkëndija shkeli Vardarin në mes të Shkupit

para një jave - Albsport.mk

Skuadra e Shkëndijës nga Tetova arkëtoi tri pikë të lehta në Shkup në duelin me Vardarin e plogësht dhe të dobët me rezultat të lartë 1-5 dhe konfirmoi se aktualisht është skuadra më cilësore në Ligën...

Shkëndija një “pesëshe” në kajmak Vardarit të Shkupit

para një jave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 17/10/2020 16:29 Shkëndija e Tetovës e ka mposhtur me rezultat 1-5 duke vazhduar ecurinë e tyre pa humbje në kampionatin e Maqedonisë së Veriut edhe pa 9 ndeshjeve. Ishte një dominim...

Shkëndija shënoi 5 gola në portën e Vardarit

para një jave - Portalb

Pas një kohe, për shkak të ndeshjeve të përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut kundër Kosovës dhe Gjeorgjisë, sot vazhdoi përsëri Liga e parë e futbollit në Maqedoninë e Veriut, transmeton Portalb.mk ....

Shkëndija shkeli Vardarin në mes të Shkupit

para një jave - Aktuale

Skuadra e Shkëndijës nga Tetova arkëtoi tri pikë të lehta në Shkup në duelin me Vardarin e plogësht dhe të dobët me rezultat të lartë 1-5 dhe konfirmoi se aktualisht është skuadra më cilësore në Ligën...

SHKËNDIJA e demolon Vardarin, e “qeras me pesëshe”

para një jave - Medial

Shkëndija ka deklasuar Vardarin me rezultat të thellë 5:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 9-të në elitën e futbollit vendor, raporton SHENJA. Kuqezinjtë nga Tetova arsyetuan rolin e favoritit në këtë...

Shkëndija shkeli Vardarin në mes të Shkupit

para një jave - Medial

Skuadra e Shkëndijës nga Tetova arkëtoi tri pikë të lehta në Shkup në duelin me Vardarin e plogësht dhe të dobët me rezultat të lartë 1-5 dhe konfirmoi se aktualisht është skuadra më cilësore në Ligën...

Shkëndija “manita” në portën e Vardarit

para një jave - Flaka

Lideri aktual në Ligën e Parë, skuadra e Shkëndijës, vazhdoi serinë e ndeshjeve pa disfatë ndaj Vardarit, duke regjistruar ndeshjen e 13-të radhazi në 3 vitet e fundit, pasi sot në derbin e javës së 9-të...

Shkëndija ‘rrah’ keq Vardarin

para një jave - RTK

Shkëndija e Tetovës e ka mposhtur me rezultat 1-5 duke vazhduar ecurinë e tyre pa humbje në kampionatin e Maqedonisë së Veriut edhe pa 9 ndeshjeve. Ishte një dominim i Shkëndijes që nga minuta e parë për...

SHKËNDIJA “TORPEDON” VARDARIN NË SHKUP

para një jave - Klan Macedonia

Shkëndija e Tetovës ka rritur fitore të thellë 1:5 në cilësinë e mysafirit në Shkup, duke mposhtur kampionin aktual duke konfirmuar se këtë vit do të jetë një ndër ekipet më serioze për titullin e kampionit....

Shkëndija shkëlqen në Shkup, e 'shkatërron' Vardarin

para një jave - Zeri

Shkëndija e Tetovës e ka "demoluar" Vardarin e Shkupit me rezultat të thellë, 1:5, duke vazhduar ecurinë pozitive në kampionatin elitar maqedonas. Pas nëntë ndeshjeve të zhvilluara, Shkëndija nga Tetova...

Shkëndija e Tetovës me 5 yje, shaktërron Vardarin në transfertë

para një jave - ABC News

Shkëndija e Tetovës luajti sot në transfertë kundër Vardarit, ku mori një fitore të thellë 1-5. Të besuarit e Ernest Gjokës, bënë një ndeshje perfekte dhe nuk e vunë në diskutim asnjëherë fitoren. Poplaztnatov...

“Çkemi”, Shkëndija e përshëndet shqip me 5 gola Vardarin në mes të Shkupit

para një jave - GazetaBlic

Shkëndija e ka mposhtur thellë dhe bindshëm skuadrën e Vardarit të Maqedonisë. Skuadra nga tetova i ka bërë krenarë shqiptarët me fitoren e thellë ndaj maqedonasve që tradicionalisht kanë pasur probleme...

Ernest Gjoka flet pas triumfit të thellë ndaj Vardarit

para një jave - Express.mk

Shkëndija demolon Vardarin në mes të Shkupit, duke i shkaktuar humbjen më të thellë në duelet mes veti. Goli debutues i Ramadanit, dy herë Ahmedi, Ibraimi dhe Totre zhvlerësuan avantazhin e vendasve me...

Ernest Gjoka flet pas triumfit të thellë ndaj Vardarit

para një jave - Sharri

Shkëndija demolon Vardarin në mes të Shkupit, duke i shkaktuar humbjen më të thellë në duelet mes veti. Goli debutues i Ramadanit, dy herë Ahmedi, Ibraimi dhe Totre zhvlerësuan avantazhin e vendasve me...

Shkëndija shumë e fortë për Vardarin

para një jave - Express.mk

Shkëndija ka deklasuar Vardarin me rezultat të thellë 5:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 9-të në elitën e futbollit vendor. Kuqezinjtë nga Tetova arsyetuan rolin e favoritit në këtë ndeshje, duke...

Shkëndija deklasoi Vardarin, ia shënoi 5 gola!

para një jave - News Tv

Skuadra e Shkëndijës nga Tetova arkëtoi tri pikë të lehta në Shkup në duelin me Vardarin e plogësht dhe të dobët me rezultat të lartë 1-5 dhe konfirmoi se aktualisht është skuadra më cilësore në Ligën...

Shkëndija “Torpedon” Vardarin në Shkup

para një jave - Tetova1

Shkëndija e Tetovës ka rritur fitore të thellë 1:5 në cilësinë e mysafirit në Shkup, duke mposhtur kampionin aktual duke konfirmuar se këtë vit do të jetë një ndër ekipet më serioze për titullin e kampionit....

“Manita” ndaj Vardarit, Shkëndija e Gjokës nuk njeh rival në Maqedoni

para një jave - Newsport

Shkëndija e Tetovës ka fituar me rezultatin 1-5 ndaj Vardarit në sfidën e javës së 9-të të kampionatit maqedonas. Skuadra e Gjokës vazhdon formën e shkëlqyer në kampionat dhe sot ka marrë 3 pikët e radhës....

Shkëndija e pamëshirshme ndaj Vardarit, e “qeras me pesëshe”

para një jave - Shenja

Shkëndija ka deklasuar Vardarin me rezultat të thellë 5:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 9-të në elitën e futbollit vendor, raporton SHENJA. Kuqezinjtë nga Tetova arsyetuan rolin e favoritit në këtë...

“La manita” kundër Vardarit,Shkëndija hapëron drejt titullit e pakonkurencë

para një jave - Tetova Sot

Plot pesë gola Shkëndija i ka shënuar Vardarit në transfertë në njërën ndër ndeshjet më të mira të këtij sezoni informon Tetovasot.Skuadra tetovare me këtë fitore plot klas ndaj rivalit kryesorë hapëron...

Shkëndija thellon rezultatin ndaj Vardarit.Shënon Ibraimi

para një jave - Tetova Sot

Besart Ibraimi ka thelluar rezultatin në fillim të pjesës së dytë në derbin e madh kundër Vardarit informon Tetovasot. Shkëndija në Shkup ka luajtur njërën ndër ndeshjet më të bukura në këtë kampionat...

Shkëndija gjunjëzoi Vardarin

para një jave - Pa censure

Ekipi i Shkëndijës nga Tetova ka siguruar fitore të thellë ndaj Vardarit me rezultat 5:1 në hapjen e xhiros së 9-të të Ligës së parë. Kuqezinjtë nga Tetova e kanë arsyetuar rolin e favoritit në këtë ndeshje,...

Shkëndija e Tetovës ka përmbysur rezultatin në superderbin ndaj Vardarit

para një jave - Tetova Sot

Shkëndija e Tetovës ka përmbysur rezultatin në superderbin ndaj Vardarit të Shkupit informon Tetovasot.Florent Ramadani dhe Valon Ahmedi kanë dërguar skuadrën nga Tetova në pushimin e pjesës së parë me...

SHKËNDIJA e demolon Vardarin, e “qeras me pesëshe”

para një jave - Almakos

Shkëndija ka deklasuar Vardarin me rezultat të thellë 5:1 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 9-të në elitën e futbollit vendor, raporton SHENJA. Kuqezinjtë nga Tetova arsyetuan rolin e favoritit në këtë...

Shkëndija “Torpedon” Vardarin në Shkup

para një jave - Lajm

Shkëndija e Tetovës ka rritur fitore të thellë 1:5 në cilësinë e mysafirit në Shkup, duke mposhtur kampionin aktual duke konfirmuar se këtë vit do të jetë një ndër ekipet më serioze për titullin e kampionit....

Shkëndija “Torpedon” Vardarin në Shkup

para një jave - Fol

Shkëndija e Tetovës ka rritur fitore të thellë 1:5 në cilësinë e mysafirit në Shkup, duke mposhtur kampionin aktual duke konfirmuar se këtë vit do të jetë një ndër ekipet më serioze për titullin e kampionit....

Shkëndija “Torpedon” Vardarin në Shkup

para një jave - Almakos

Shkëndija e Tetovës ka rritur fitore të thellë 1:5 në cilësinë e mysafirit në Shkup, duke mposhtur kampionin aktual duke konfirmuar se këtë vit do të jetë një ndër ekipet më serioze për titullin e kampionit....

Shkëndija shkatërron Vardarin në derbi, me rezultat 5-1

para një jave - Sharri

Shkëndija ka arritur të marr një fitore të madhe si mysafir i Vardarit, duke e mposhtur këtë të fundit me rezultat 5-1. Pjesa e pare ishte e mrekullueshme. Kishte shumë raste dhe gola. Vardari që e nisi...

Shkëndija “Torpedon” Vardarin në Shkup

para një jave - in7

Shkëndija e Tetovës ka rritur fitore të thellë 1:5 në cilësinë e mysafirit në Shkup, duke mposhtur kampionin aktual duke konfirmuar se këtë vit do të jetë një ndër ekipet më serioze për titullin e kampionit....

LIGA E PARË- DERBI NË GOSTIVAR, TAKOHEN RENOVA – PELISTERI

para një jave - Klan Macedonia

BUJAR ISLAMI: PËR NE KJO DO TË JETË NDESHJA E VITIT Të dielën në program janë pesë ndeshje të javës së nëntë  në Ligën e Parë të futbollit vendor. Sipas rëndësisë dhe situatës aktuale në renditjen e tabelës...

Shkëndija pesë gola Vardarit në Shkup

para një jave - Fakti Ditor

Plot pesë gola Shkëndija i ka shënuar Vardarit në transfertë në njërën ndër ndeshjet më të mira të këtij sezoni.Skuadra tetovare me këtë fitore plot klas ndaj rivalit kryesorë hapëron drejt titullit kampion...

Shkëndija pa kapitenin Bejtullai, Vardari pa Cvetanovskin

para një jave - Albsport.mk

Paraqitjet e ekipeve kombëtare në kuadër të Ligës së Kombeve ka marrë fund, ndërsa sot në skenë kthehen kampionatet vendore. Në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut, java e nëntët hapet me duelin Vardari...

Shkëndija mysafire e Vardarit, kuqezinjtë duan fitore në Shkup

para një jave - RTK

Me përfundimin e ndeshjeve të Nations League, fundjava është në sfidave të kampionateve. Në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut, në kuadër të javës së 9-të, Shkëndija e Tetovës do të jetë mysafire e Vardarit...

Nesër zhvillohet derbi Vardar – Shkëndija

para një jave - Zeri

Pas pauzës me ndeshjet e kombëtareve, këtë fundjavë rikthehet kampionati në elitën e futbollit së Maqedonisë së Veriut me ndeshjet e xhiros së 9-të, shkruan “Zeri.info”. Kjo xhiro hapet me derbin ndërmjet...

Nesër derbi Vardari – Shkëndija

para një jave - Aktuale

Pas pauzës me ndeshjet ndërkombëtare të përfaqësueseve, këtë fundjavë rikthehet kampionatin në elitën e futbollit vendor me ndeshjet e xhiros së 9-të. Kjo xhiro hapet me derbin Vardari – Shkëndija që luhet...

Shkëndija mysafire e Vardarit, kuqezinjtë duan fitoren në Shkup

para një jave - SuperSport

Me përfundimin e ndeshjeve të Nations League, fundjava është në sfidave të kampionateve. Në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut, në kuadër të javës së 9-të, Shkëndija e Tetovës do të jetë mysafire e Vardarit...

Nesër derbi Vardari – Shkëndija

para një jave - Tetova1

Pas pauzës me ndeshjet ndërkombëtare të përfaqësueseve, këtë fundjavë rikthehet kampionatin në elitën e futbollit vendor me ndeshjet e xhiros së 9-të. Kjo xhiro hapet me derbin Vardari – Shkëndija që luhet...

Rikthehet kampionati, nesër derbi Vardari – Shkëndija

para një jave - News Tv

Pas pauzës me ndeshjet ndërkombëtare të përfaqësueseve, këtë fundjavë rikthehet kampionatin në elitën e futbollit vendor me ndeshjet e xhiros së 9-të. Kjo xhiro hapet me derbin Vardari – Shkëndija që luhet...

Nesër derbi Vardari – Shkëndija

para një jave - Express.mk

Pas pauzës me ndeshjet ndërkombëtare të përfaqësueseve, këtë fundjavë rikthehet kampionatin në elitën e futbollit vendor me ndeshjet e xhiros së 9-të. Kjo xhiro hapet me derbin Vardari – Shkëndija që luhet...

Nesër derbi Vardari – Shkëndija

para një jave - Sharri

Pas pauzës me ndeshjet ndërkombëtare të përfaqësueseve, këtë fundjavë rikthehet kampionatin në elitën e futbollit vendor me ndeshjet e xhiros së 9-të. Kjo xhiro hapet me derbin Vardari – Shkëndija që luhet...

FUTBOLL: VARDARI-SHKËNDIJA HAPIN SIPARIN E JAVËS SË IX-të

para një jave - Klan Macedonia

NDESHJA LUHET NË ARENËN “TODOR PROESKI” NË ORËN 14:30 Pas dy javëve pushim shkaku i obligimeve të reprezentacionit në garat e Ligës së Kombeve, rikthehet kampionati vendor në Ligën e Parë të futbollit...

Shkëndija tre vite nuk din për humbje nga Vardari

para një jave - Albsport.mk

Nesër, me fillim nga ora 14:30, do të luhet “derbi” i Ligës së Parë të Futbollit të Maqedonisë së Veriut, kur në Shkup në arenën “Todor Proeski” Vardari do të takohet me Shkëndijën. Është një ndeshje mes...

KAMPIONATI RIKTHEHET ME DERBIN VARDARI – SHKËNDIJA

para një jave - Shenja

Pas pauzës me ndeshjet ndërkombëtare të përfaqësueseve, këtë fundjavë rikthehet kampionatin në elitën e futbollit vendor me ndeshjet e xhiros së 9-të. Kjo xhiro hapet me derbin Vardari – Shkëndija që luhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK