http://kariera.mk

Jahti me flamur slloven gjendet i braktisur në Shëngjin, policia po e ankoron në port

para 4 dite - Medial

Veliera tik antike me emër TAI-PAN është konstatuar nga policia kufitare. Rreth orës 20:00 është bërë ankorimi i tij në port. Mjeti lundrues nuk kishte asnjë person në bord. Burimet bëjnë me dije se brenda...

Shëngjin, gjendet një jaht i braktisur në det

para 4 dite - Neshesh

Një jaht është gjendur i braktisur në det mbrëmjen e së shtunës. Sipas informacioneve paraprake, mjeti lundrues është konstatuar nga Policia Kufitare në afërsi të Shëngjinit, por nuk dihet se cili është...

Gjendet një anije velierë braktisur me flamur slloven në Patok, mister pronari

para 4 dite - Vizion Plus

Gjendet një anije e ibraktisur në Shëngjin. Mjeti ujor është gjendet nga policia kufitare në zonën e Patokut. Në orën  20:10 është sjell në portin e Shëngjinit. Bëhet fjalë për një Velierë, tip antike...

Misteri i velierës në Shëngjin, nga erdhi, letrat false, dyshimet për drogë dhe kurthi i policisë

para 4 dite - ABC News

Velira që u gjet në zonën e Patokut dhe që sonte u ankorua në portin e Shëngjinit është e mbuluar me mister. Brenda mjetit lundrues me flamur slloven me emrin “TAI-PAN” nuk u gjet asnjë person dhe asnjë...

Ankorohet në portin e Shëngjinit, kjo është veliera me flamur slloven që u gjet e braktisur

para 4 dite - ABC News

Abc News siguron pamjet e velierës që u gjet e braktisur në zonën e Patokut dhe që u ankorua në portin e Shëngjinit. Sipas informacionit zyrtar, veliera antike me flamur slloven me emrin “TAI-PAN” pa dokumente...

Jahti gjendet i braktisur në det, ja dyshimet e para…

para 4 dite - Standard

Një jaht është gjendur i braktisur mbrëmjen e djeshme në det në afërsi të Shëngjjinit. Nuk ka ende informacione se si jahti ka mbërritur aty dhe kush janë pronarët e mjetit lundruues. Ndërkohë që jahti...

Shëngjin, gjendet një jaht i braktisur në det

para 4 dite - Aktuale

Një jaht është gjendur i braktisur në det mbrëmjen e së shtunës. Sipas informacioneve paraprake, mjeti lundrues është konstatuar nga Policia Kufitare në afërsi të Shëngjinit, por nuk dihet se cili është...

Gjendet i braktisur një jaht në Shëngjin

para 4 dite - NOA

Gjendet një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit. Mësohet se mjeti lundrues u gjet mbrëmjen e sotme. Mjeti lundrues me flamur slloven është konstatuar në det nga policia kufitare dhe po transportohet...

Ngjarje e pazakontë, një Jaht i braktisur në ujërat e Shëngjinit

para 4 dite - Mapo

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në ujërat bregdetare të Shëngjinit. Policia Kufitare ka konstatuar një Jaht të braktisur dhe po punon për ta ankoruar në Port. Burimet për mediat hedhin dyshime se në...

Shëngjin, gjendet një jaht i braktisur në det

para 4 dite - Koha Jone

Një jaht është gjendur i braktisur në det mbrëmjen e së shtunës. Sipas informacioneve paraprake, mjeti lundrues është konstatuar nga Policia Kufitare në afërsi të Shëngjinit, por nuk dihet se cili është...

Jahti gjendet i braktisur në det, dyshimet e para

para 4 dite - Syri

Një jaht është gjendur i braktisur mbrëmjen e djeshme në det në afërsi të Shëngjjinit. Nuk ka ende informacione se si jahti ka mbërritur aty dhe kush janë pronarët e mjetit lundruues. Ndërkohë që jahti...

para 4 dite - Ora news

Gjendet një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit. Mjeti lundrues me flamur slloven është konstatuar mbrëmjen e sotme në det nga policia kufitare dhe po transportohet drejt portit për ankorim. Ndërkohë...

Rasti i dytë brenda vitit! Gjendet një jaht i braktisur pranë Shëngjinit

para 4 dite - ABC News

Mbrëmjen e sotme është gjetur nga policia kufitare një jaht i braktisur pranë portit të Shëngjinit. Jahti pa asnjë person në bord është gjetur nga policia kufitare, që do ta ankorojë në port, ndërkohë...

Rasti i dytë brenda vitit! Gjendet një jaht i braktisur pranë Shëngjinit, dyshimet e para

para 4 dite - Lajme.al

Mbrëmjen e sotme është gjetur një jaht i braktisur pranë Shëngjinit. Jahti pa asnjë person në bord është gjetur nga policia kufitare, që do ta ankorojë në port. Kontrolli i imtësishëm brenda jahtit do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK