http://kariera.mk

Vizioni i Biden për Kosovën: Njohje reciproke, bashkëpunim me BE-në e liberalizim vizash

para një jave - Syri.net Kosova

Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, përmes një deklarate u është drejtuar shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri. Në këtë letër, Biden thotë se Pavarësia e Kosovës, është e pakthyeshme....

Joe Biden flet për Kosovën dhe Shqiperinë

para një jave - Ina

Enver Robelli Kandidati per president te SHBA-ve Joe Biden ka leshuar nje deklarate permes se ciles u drejtohet shqiptareve. Mes tjerash Biden dhe kandidatja per nenpresidente Kamala Harris deklarojne:...

Plani disa pikësh i Biden: Marrëveshja gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi, duke respektuar integritetin territorial

para një jave - Telegrafi

Kandidati për president të SHBA-së, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Në letrën e dërguar nga komiteti shqiptaro-amerikan...

Joe Biden flet për Kosovën dhe Shqipërinë

para një jave - Syri.net Kosova

Analisti Enver Robelli, thotë se kandidati për president te SHBA-ve Joe Biden ka lëshuar një deklaratë përmes së cilës u drejtohet shqiptarëve. Mes tjerash Biden dhe kandidatja për nënpresidente Kamala...

Vizioni i Biden për Kosovën: Njohje reciproke duke respektuar integritetin territorial, bashkëpunim me BE’në e liberalizim vizash

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 17/10/2020 23:10 Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, përmes një deklarate u është drejtuar shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri. Në këtë letër, Biden thotë se...

Vizioni i Biden për Kosovën: Njohje reciproke duke respektuar integritetin territorial, bashkëpunim me BE’në e liberalizim vizash

para një jave - Iliria News

Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, përmes një deklarate u është drejtuar shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri. Në këtë letër, Biden thotë se Pavarësia e Kosovës, është e pakthyeshme....

Ky është vizioni i Joe Biden për Kosovën

para një jave - GazetaBlic

Kandidati për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Sipas...

Vizioni i Biden për Kosovën

para një jave - RTK

Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, përmes një deklarate u është drejtuar shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri. Në këtë letër, Biden thotë se Pavarësia e Kosovës, është e pakthyeshme....

Plani disa pikësh i Biden: Marrëveshja gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi, duke respektuar integritetin territorial

para një jave - OraInfo

Joe Bideni thotë se do të punojë të arrihet marrëveshja gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi duke respektuar integritetin territorial. Kandidati për president të SHBA-së, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa...

Vizioni i Biden për Kosovën: Njohje reciproke, bashkëpunim me BE-në e liberalizim vizash

para një jave - Syri

Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, përmes një deklarate u është drejtuar shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri. Në këtë letër, Biden thotë se Pavarësia e Kosovës, është e pakthyeshme....

Bideni thotë se do të punojë të arrihet marrëveshja gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi duke respektuar integritetin territorial

para një jave - Koha.net

Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, përmes një deklarate u është drejtuar shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri. Madje, në një pikë, ai thotë se Pavarësia e Kosovës, është e pakthyeshme....

Ky është vizioni i Joe Biden për marrëdhëniet SHBA-Kosovë (DOKUMENT)

para një jave - Klan Kosova

Kandidati për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Sipas...

Ky është vizioni i Joe Biden për marrëdhëniet SHBA-Kosovë

para një jave - Zeri

Kandidati për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Sipas...

Ky është vizioni i Joe Biden për raportet SHBA- Kosovën

para një jave - GazetaBlic

Kandidati për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Sipas...

Bideni thotë se do të punojë të arrihet marrëveshja gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi që respekton integritetin territorial

para një jave - Koha.net

Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, përmes një deklarate u është drejtuar shqiptarëve në Kosovë e Shqipëri. Madje, në një pikë, ai thotë se Pavarësia e Kosovës, është e pakthyeshme....

Vizioni i Biden për Kosovën: Pavarësia e pakthyeshme, me Serbinë njohje reciproke

para një jave - Lajmi.net

Në letrën e dërguar nga komiteti shqiptaro-amerikan thuhet se Biden do të mbështesë dënimin e krimeve në Kosovë gjatë luftës së fundit, shkruan lajmi.net. Tutje, Biden në këtë deklaratë thotë se pavarësia...

Joe Biden paraqet vizionin e tij për marrëdhëniet SHBA-Kosovë

para një jave - Infokusi

Kandidati për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Sipas...

Plani disa pikësh i Biden: Marrëveshja gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi, duke respektuar integritetin territorial

para një jave - Arbresh

Kandidati për president të SHBA-së, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Në letrën e dërguar nga komiteti shqiptaro-amerikan...

Plani disa pikësh i Biden: Marrëveshja gjithëpërfshirëse Kosovë-Serbi, duke respektuar integritetin territorial

para një jave - Epoka e Re

Kandidati për president të SHBA-së, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Në letrën e dërguar nga komiteti shqiptaro-amerikan...

Nëse bëhet president, ky është plani i Joe Bidenit për Kosovën (Dokument)

para një jave - Zyrtare

Kandidati për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Sipas...

Nëse bëhet president, ky është plani i Joe Bidenit për Kosovën (Dokument)

para një jave - Periskopi

Kandidati për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka publikuar një plan disa pikësh, ku ka shpalosur se do të duken marrëdhëniet e Amerikës me Kosovën dhe Shqipërinë. Sipas...

Biden përkrah edhe një herë shqiptarët: Pavarësia e Kosovës është e pakthyeshme!

para një jave - Lajm

Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës nga Partia Demokratike Joe Biden, ka folur për Kosovën dhe për Shqipërinë. Në deklaratën e lëshuar bashkë me kandidaten për nënpresidente Kamala...

Joe Biden ishte në të njëjtin aeroplan me të infektuarit me Covid-19

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 16/10/2020 10:11 Kandidati për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, dhe kandidatja për nënpresidente nga partia e tij, Kamala Harris, kanë udhëtuar në aeroplanë ku kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK