http://kariera.mk

Bardhi publikon videon dhe pyet Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

para 5 dite - Syri.net Kosova

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi publikoi sërish një video në lidhje me skandalin e inceneratorëve. Sipas tij, kryeministri Edi Rama duhet të përgjigjet se kush i ka marrë...

Bardhi sfidon Ramën: Kush i mori 75 milionë eurot e inceneratorëve

para 4 dite - Gazeta Tema

Çështja e inceneratorëve është tema më e nxehtë e ditëve të fundit ku qeveria dhe mazhoranca janë përfshirë. Opozita akuzon mazhorancën se ka kryer korrupsion me dhënien e inceneratorëve ku mbrapa firmave...

Bardhi-Ramës: Kush i mori 75 milionë euro?

para 5 dite - Mapo

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi me anë të një statusi në Facebook ka sfiduar kryeministrin Rama me një pyetje. Behet fjalë për çështjen inceneratorëve që së fundmi ka ndezur...

Bardhi publikon videon: Një pyetje që e sfidoj Ramën të përgjigjet

para 5 dite - Koha Jone

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Facebook, i kërkon Kryeministrit Rama të tregojë se cilët janë pronarët e inceneratorëve. Duke shkëputur...

Shpresoj që Edi Rama të mos e kishte me Shkullakun!

para 5 dite - Gazeta Tema

Mero Baze Kryeministri Edi Rama, bëri sot një Fact – checking, pas një debati në studjon e Blendi Fevziut, me një nga polemizuesit kryesor në atë emision, Armand Shkullaku. Duhet të pranojmë që kjo është...

Bardhi publikon videon dhe pyet Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

para 5 dite - Syri

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi publikoi sërish një video në lidhje me skandalin e inceneratorëve. Sipas tij, kryeministri Edi Rama duhet të përgjigjet se kush i ka marrë...

Bardhi publikon videon dhe ka një pyetje për Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

para 5 dite - Standard

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi publikon videon dhe ka një pyetje për Edi Ramën: Kush i mori 75 milion euro? Pas cdo klithme, pas cdo shantazhi fshihet vetem frika per perballjen me drejtesine!...

para 5 dite - Ora news

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar sërish për inceneratorët. Në një postim në facebook, ai sfidon kryeministrin Rama të tregiojë se kush janë pronarët e inceneratorëve,...

Këtë javë e fitoi Arjan Çani

para 4 dite - Lexo

Nga Ilir Yzeiri/ Në qoftë se do të kishim mundësitë që të masnim realisht pëlqimet e publikut për emisionet politike që organizohen në formën e debateve me të ftuar dhe që alternohen edhe me shfaqje të...

Arjan Çani: Fatkeqësisht Rama fiton zgjedhjet. Jemi në xhungël s’ka rëndësi i ndershmi, por i forti

para 4 dite - Lajme.al

Gazetari i njohur Arjan Çani ishte i ftuar në emisionin “PolitikOn” të Alfred Lelës mbrëmjen e 15 tetorit në RTV Ora. I drejtëpërdrejtë si gjithmonë Arjan Çani iu përgjigj pyetjeve rreth personazheve kryesore...

Ekskluzive në PolitikON: Arjan Çani: Fatkeqësisht Rama fiton zgjedhjet. Jemi në xhungël s’ka rëndësi i ndershmi, por i forti

para 4 dite - Lajme.al

Gazetari i njohur Arjan Çani ishte i ftuar në emisionin “PolitikOn” të Alfred Lelës mbrëmjen e 15 tetorit në RTV Ora. I drejtëpërdrejtë si gjithmonë Arjan Çani iu përgjigj pyetjeve rreth personazheve kryesore...

Shpresoj që Edi Rama të mos e kishte me Shkullakun!

para 5 dite - Java News

Nga Mero Baze Kryeministri Edi Rama, bëri sot një Fact–checking, pas një debati në studjon e Blendi Fevziut, me një nga polemizuesit kryesor në atë emision, Armand Shkullaku. Duhet të pranojmë që kjo është...

Shpresoj që Edi Rama të mos e kishte me Shkullakun

para 5 dite - Lexo

Nga Mero Baze/ Kryeministri Edi Rama, bëri sot një Fact–checking, pas një debati në studjon e Blendi Fevziut, me një nga polemizuesit kryesor në atë emision, Armand Shkullaku. Duhet të pranojmë që kjo...

Këtë javë e fitoi Arjan Çani

para 5 dite - Gazeta Tema

Nga Ilir Yzeiri Në qoftë se do të kishim mundësitë që të masnim realisht pëlqimet e publikut për emisionet politike që organizohen në formën e debateve me të ftuar dhe që alternohen edhe me shfaqje të...

Basha: Rama nuk i dha përgjigje pyetjes ku shkuan 75 milion euro. Është në siklet të madh!

para 5 dite - Shprehja

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga ‘Zonë e Lirë’ tha ndër të tjera se Rama mbrëmë në Opinion nuk I dha përgjigje pyetjes së ku shkuan 75 milion euro të inceneratorëve. Basha tha ndër të...

Basha: Rama nuk i dha përgjigje pyetjes ku shkuan 75 milion euro. Është në siklet të madh!

para 5 dite - Ina

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga ‘Zonë e Lirë’ tha ndër të tjera se Rama mbrëmë në Opinion nuk I dha përgjigje pyetjes së ku shkuan 75 milion euro të inceneratorëve. Basha tha ndër të...

Çani sfidon Ramën/Gjen dy hajdutë dy metra të gjatë

para 5 dite - Tetova1

Te ejnten në emisionin “Opinion” Edi Rama përdori si të vetmin argument se nuk ka vjedhur me inceneratorët alibinë se nuk ka hajdutë dy metra të gjatë: “Ju thoni se politikanët janë të gjithë hajdutë,...

Çani sfidon Ramën/Gjen dy hajdutë dy metra të gjatë

para 5 dite - Pa censure

Dje në emisionin “Opinion” Edi Rama përdori si të vetmin argument se nuk ka vjedhur me inceneratorët alibinë se nuk ka hajdutë dy metra të gjatë: “Ju thoni se politikanët janë të gjithë hajdutë, por harojeni,...

Basha: Rama nuk i dha përgjigje pyetjes ku shkuan 75 milion euro. Është në siklet të madh

para 5 dite - InfoShqip

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga ‘Zonë e Lirë’ tha ndër të tjera se Rama mbrëmë në Opinion nuk I dha përgjigje pyetjes së ku shkuan 75 milion euro të inceneratorëve. Basha tha ndër të...

Basha: Rama nuk i dha përgjigje pyetjes ku shkuan 75 milion euro. Është në siklet të madh

para 5 dite - Zyrtare

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga ‘Zonë e Lirë’ tha ndër të tjera se Rama mbrëmë në Opinion nuk I dha përgjigje pyetjes së ku shkuan 75 milion euro të inceneratorëve. Basha tha ndër të...

Basha: Konçensionet e inceneratorëve do të anullohen që ditën e parë

para 5 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 16/10/2020 22:56 Kryetari i PD, Lulzim Basha në emisionin Zonë e Lirë ka bërë një premtim dhe një paralajmërim të fortë. Basha theksoi se do të anullojë gjitha konçensionet e paligjshme...

Basha: Kontratat e inceneratorëve do të anulohen që ditën e parë, janë të paligjshme

para 5 dite - Syri.net Kosova

Kryetari i PD, Lulzim Basha, deklaroi publikisht se aferat e inceneratorëve do të hetohen deri në fund dhe përgjegjësit për këtë aferë mafioze do të vihen para drejtësisë. Lulzim Basha: Të treja këto afera...

Basha: Rama nuk u përgjigj për inceneratorët

para 5 dite - Klan

Basha: Rama nuk u përgjigj për inceneratorët PD: Rama, Ahmetaj, Veliaj, grup i strukturuar kriminal I ftuar në emisionin Zonë e Lirë në Tv Klan, Lulzim Basha denoncoi sërish qëndrimet e Kryeministrit Rama...

Lulzim Basha: Ja pse i ndërhyra Ramës nga telefoni

para 5 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 16/10/2020 21:36 Kryedemokrati Luzlim Basha ka shpjeguar në “Zonë e Lirë” ndërhyrjen në telefon në emisionin “Opinion” ku ishte i ftuar Kryeminstri Rama. Basha tha se për të nuk...

“Aferat e inceneratorëve do hetohet”. Basha: Nga Rama deri tek ortaku i fundit do të vihen para drejtësisë

para 5 dite - Standard

Kryetari i PD, Lulzim Basha, deklaroi publikisht se aferat e inceneratorëve do të hetohen deri në fund dhe përgjegjësit për këtë aferë mafioze do të vihen para drejtësisë. Lulzim Basha: Të treja këto afera...

Inceneratorët, Basha: Do t’i prishim kontratat përmes ligjit Antimafia

para 5 dite - Klan

Inceneratorët, Basha: Do t’i prishim kontratat përmes ligjit Antimafia Lulzim Basha thotë se kontratat koncesionare për inceneratorët do t’i anulojë kur Partia Demokratike të vijë në pushtet. I ftuar në...

Basha: Inceneratorët i anuloj që ditën e parë në pushtet

para 5 dite - Koha Jone

Kryetari i PD, Lulzim Basha premton se kur të vijë në pushtet do të hetojë deri në fund kontratat e inceneratorëve dhe përgjegjësit për këtë aferë mafioze do të vihen para drejtësisë. “Të treja këto afera...

Basha: Kontratat e inceneratorëve do të anulohen që ditën e parë, janë të paligjshme

para 5 dite - Syri

Kryetari i PD, Lulzim Basha, deklaroi publikisht se aferat e inceneratorëve do të hetohen deri në fund dhe përgjegjësit për këtë aferë mafioze do të vihen para drejtësisë. Lulzim Basha: Të treja këto afera...

Basha tregon pse hyri në debat me Ramën: Dje mësuam se përveç hajdut e gënjeshtar, Rama është edhe frikacak

para 5 dite - BalkanWeb

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka treguar arsyet se përse ndërhyri në debatin me kryeministrin Edi Rama. I pyetur në emisionin “Zonë e lirë” Basha, tha se dje shqiptarët mësuan se Rama u zbulua para shqiptarëve...

Basha zbulon pse vendosi të përballej me Ramën nga telefoni mbrëmjen e djeshme

para 5 dite - Koha.mk

Kryedemokrati Lulzim Basha është mbrëmjen e sotme në “Zonë e Lirë”. Ai është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhynte me telefon për të debatuar me kryeministrin Rama, i cili ishte dje i ftuar në emisionin...

I ndërhyri Ramës në mes të emisionit duke e nervozuar, Basha zbulon arsyen

para 5 dite - Albeu

Kryedemokrati Lulzim Basha është mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë". Ai është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhynte me telefon për të debatuar me kryeministrin Rama, i cili ishte dje i ftuar në emisionin...

Basha: 75 milion euro për ndërtimin e inceneratorëve një kompanie krijuar 24 orë para

para 5 dite - Koha Jone

Gjatë diskutimit me gazetarët në studion e Zonë e Lirë, kryetari Bash aka nxjerrë detaje nga afera e inceneratorëve. Sipas Bashës 75 milion euro të taksave të shqiptarëve iu janë dhënë komapniveqë skanë...

Lulzim Basha: Përse ndërhyra në Opinion për të debatuar me Ramën

para 5 dite - Klan

Lulzim Basha: Përse ndërhyra në Opinion për të debatuar me Ramën Në debatin e së enjtes në emisionin “Opinion” në Tv Klan ku ishte i ftuar Kryeministri Edi Rama, në një lidhje telefonike ndërhyri kryetari...

Habit Lulzim Basha: Edi Rama më ka frikë mua, ndaj e refuzoi debatin

para 5 dite - Gazeta Tema

Kryedemokrati Lulzim Basha është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhynte me telefon për të debatuar me kryeministrin Rama, i cili ishte dje i ftuar në emisionin “Opinion”. “Kur ke faktet me vete, kur...

Basha: Rama nuk i dha përgjigje pyetjes ku shkuan 75 milion euro. Është në siklet të madh!

para 5 dite - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga ‘Zonë e Lirë’ tha ndër të tjera se Rama mbrëmë në Opinion nuk I dha përgjigje pyetjes së ku shkuan 75 milion euro të inceneratorëve. Basha tha ndër të...

Basha: Ja pse i ndërhyra Ramës mbrëmë në “Opinion”…

para 5 dite - Standard

Kreu i partisë Demikratike është sonte i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të drejtuar nga Arian Çani. Krydemokrati u pyet nga Çani, pse ndërhyri mbrëmë tëk emisioni “Opinion”. Basha tha që ai ndërhyri...

Basha: Rama si dha dot përgjigje pyetjes se ku shkuan 75 milion euro. Kuptuan një njeri në siklet të madh, se është siklet i madh ai!

para 5 dite - Standard

Ervis Iljazaj: Sesa një Rama i sforcuar. Se nuk e kemi Ramën kështu siç është. E pe dje që i merrej fryma? U ngrinte, u ulte ishte në pozicion… Cani: Nuk është tip i tij thua ti? Ervis Iljazaj: Nuk është...

Rama kopjoi Senekan dhe ia vendosi gjyshes në gojë/ Gazetarët: Ja pse Basha doli fitues mbrëmë përballë Ramës

para 5 dite - Syri

Gazetarët e ftuar në ‘Zonë e Lirë’ kanë bërë edhe një klasifikim të pikëve që Basha fitoi mbrëmjen e djeshme përballë kryeministrit Rama me ndërhyrjen e tij në telefon për inceneratorët. Ornela Liperi:...

Basha tregon pse hyri në debat me Ramën në Opinion: Dje mësuam se përveç hajdut e gënjështar, Rama është edhe frikacak

para 5 dite - Standard

I pyetur nga gazetari Arjan Çani në emisionin Zonë e lirë se pse pranoi të hynte në debat me Ramën nëpërmjet telefonit, kreu i PD Lulzim Basha, tha se dje shqiptarët mësuan se Rama u zbulua para shqiptarëve...

“Nuk ka hajdut dy metra” Arjan Çani tallet me Ramën, i nxjerr foton e dy hajdutëve mbi dy metra të gjatë në emision

para 5 dite - Standard

Mbrëmë në emission “Opinion” kryemistri Rama bëri një deklaratë  qesharake, ku deklaroi se nuk ka hajdut dy metra të gjatë. Sontet moderatori  Arjan Çani  është talluar me Ramen duke nxjerrë foton e dy...

S’pranoi përballjen me kreun e PD – Basha: Jo vetëm gënjeshtar, por zbuluam një Ramë frikacak

para 5 dite - Mapo

Kreu i PD Lulzim Basha, tha në Zonë e Lirë se ndërhyrja telefonike në ‘Opinion’ një natë më parë, zbuloi një kryeministër gënjeshtar. Ishte kryeministri i cili refuzoi që Basha të futej në lidhje telefonike...

‘Pashë një hajdut dhe frikacak’/ Basha: Ja pse i ndërhyra Ramës mbrëmë në ‘Opinion’

para 5 dite - Syri

Në ‘Zonë e Lirë’ me gazetarin Arian Çani, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur edhe interesimit përse hyri në lidhje telefonike mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’ ku ishte...

U përball me Ramën në lidhje telefonike, Basha: Kur ke faktet asgjë tjetër nuk ka rëndësi. Të gjithë e dinin që…

para 5 dite - Panorama

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” me Arjan Çanin ka treguar edhe arsyen pse u fut në lidhje live në studion e emisionit “Opinion” në përballje direkte me kryeministrin...

Lulzim Basha zbulon pse vendosi të përballej me Ramën nga telefoni mbrëmjen e djeshme

para 5 dite - Koha Jone

Kryedemokrati Lulzim Basha është mbrëmjen e sotme në “Zonë e Lirë”. Ai është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhynte me telefon për të debatuar me kryeministrin Rama, i cili ishte dje i ftuar në emisionin...

S’pranoi përballjen me kreun e PD live – Basha: Jo vetëm gënjeshtar, por zbuluam një Ramë frikacak

para 5 dite - Mapo

Kreu i PD Lulzim Basha, tha në Zonë e Lirë se ndërhyrja telefonike në ‘Opinion’ një natë më parë, zbuloi një kryeministër gënjeshtar. Ishte kryeministri i cili refuzoi që Basha të futej në lidhje telefonike...

Flet Basha: Pse ndërhyra me telefon në emisionin e Ramës

para 5 dite - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratike Luzlim Basha ka sqaruar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit se pse ndërhyri me telefon në emisionin “Opinion” mbrëmjen e së enjtes ku ishte i ftuar kryeministri Edi...

Lulzim Basha, sonte në “Zonë e Lirë”

para 6 dite - Klan

Lulzim Basha, sonte në “Zonë e Lirë” Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të jetë këtë të premte i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”. Kreu i opozitës pritet të flasë për aktualitetin politik,...

Basha zbulon pse vendosi të përballej me Ramën nga telefoni mbrëmjen e djeshme

para 5 dite - Flaka

Kryedemokrati Lulzim Basha është mbrëmjen e sotme në “Zonë e Lirë”. Ai është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhynte me telefon për të debatuar me kryeministrin Rama, i cili ishte dje i ftuar në emisionin...

Lulzim Basha: Ja pse i ndërhyra Ramës nga telefoni

para 5 dite - Tetova Sot

Kryedemokrati Luzlim Basha ka shpjeguar në “Zonë e Lirë” ndërhyrjen në telefon në emisionin “Opinion” ku ishte i ftuar Kryeminstri Rama. Basha tha se për të nuk ishte problem që debatoi me kryeministrin...

‘Të gjithë e dinin që…’/ Basha zbulon arsyen pse ndërhyri me telefon me Ramën: Kur ke faktet asgjë tjetër s’ka rëndësi

para 5 dite - Java News

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” me Arjan Çanin ka treguar edhe arsyen pse u fut në lidhje live në studion e emisionit “Opinion” në përballje direkte me kryeministrin...

Lulzim Basha paralajmëron hetime në nivele të larta, tregon skandalin që do fundosë politikanë të njohur

para 5 dite - Lajme.al

Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur mbi inceneratorët, duke deklaruar se kjo kompani ka marrë 75 milionë euro të shqiptarëve. Ai paralajmëron dhe hetime pasi për afera shumë më pak se kjo ka përfunduar...

Basha: Inceneratorët i anuloj që ditën e parë në pushtet

para 5 dite - Arbresh

Kryetari i PD, Lulzim Basha premton se kur të vijë në pushtet do të hetojë deri në fund kontratat e inceneratorëve dhe përgjegjësit për këtë aferë mafioze do të vihen para drejtësisë. “Të treja këto afera...

Basha: 75 milion euro për ndërtimin e inceneratorëve një kompanie krijuar 24 orë para

para 5 dite - Daily News

Gjatë diskutimit me gazetarët në studion e Zonë e Lirë, kryetari Bash aka nxjerrë detaje nga afera e inceneratorëve. Sipas Bashës 75 milion euro të taksave të shqiptarëve iu janë dhënë komapniveqë skanë...

Basha tregon pse hyri në debat me Ramën: Dje mësuam se përveç hajdut e gënjeshtar, Rama është edhe frikacak

para 5 dite - Almakos

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka treguar arsyet se përse ndërhyri në debatin me kryeministrin Edi Rama. I pyetur në emisionin “Zonë e lirë” Basha, tha se dje shqiptarët mësuan se Rama u zbulua para shqiptarëve...

Arjan Çani sfidon Edi Ramën live nga emisioni ‘Zonë e Lirë’

para 5 dite - Lajme.al

Kryeministri Edi Rama deklaroi se nuk mund të ketë hajdut 2 metra. Rama gjatë një debati me Lorenc Vangjelin dhe Armand Shkullakun theksoi se disa politikanë kanë lidhje të drejtpërdrejta me korrupsionin....

Përballja në telefon me Ramën, Basha zbulon pse ndërhyri live në emision

para 5 dite - LajmiFundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka zbuluar arsyen e vërtetë të ndërhyrjes së tij gjatë emisionit “Opinion” ku kryeministri Edi Rama ishte i ftuar. Basha tha...

Ndërhyri me telefon të përballej me Ramën, Lulzim Basha zbulon arsyen pse e bëri

para 5 dite - Lajme.al

Kryedemokrati Lulzim Basha është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhynte me telefon për të debatuar me kryeministrin Rama, i cili ishte dje i ftuar në emisionin “Opinion”. “Kur ke faktet me vete, kur...

Çfarë ndodhi? Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

para 6 dite - Lajme.al

Pasditen e sotme autostrada Tiranë-Durrës është bllokuar duke shkaktuar radhë kilometrike makinash. Trafiku fillon nga mbikalimi i Rinasit deri tek Dogana, krahu në hyrje të kryeqytetit. data-full-width-responsive="true">...

Arjan Çani: Fatkeqësisht Rama i fiton zgjedhjet, Shqipëria si ‘xhungël’, nuk ka rëndësi i ndershmi por më i forti

para 6 dite - NOA

I drejtëpërdrejtë si gjithmonë Arjan Çani iu përgjigj pyetjeve rreth personazheve kryesore politikë në vend. Ai parashikon që Basha do jetë kryeministër një ditë, por jo në një ardhme të shpejtë. Thotë...

A jeni i gatshëm të moderoni debatin Rama-Basha? Arjan Çani surprizon me përgjigjen e tij

para 6 dite - Lajme.al

Gazetari Arin Çani i ftuar dje në emisionin “PolitikOn’ teksa komentoi aktualitetin politik, u pyet se do të ishet i gatshëm ta moderonte ai debatin politik mes Ramës dhe Bashës. Ai u shpreh i prerë se...

Rama refuzon të përballet në debat me kreun e opozitës Lulzim Basha

para 6 dite - Shprehja

Kryeministri Rama në emisionin Opinion në TV Klan refuzon të përballet me liderin e Opozitës Basha Rama ishte duke folur për inceneratorët kur drejtuesi i emisionit Opinion Blendi Fevziu njpftoi se Z....

Rama refuzon të përballet në debat me kreun e opozitës Lulzim Basha

para 6 dite - Zyrtare

Kryeministri Rama në emisionin Opinion në TV Klan refuzon të përballet me liderin e Opozitës Basha Rama ishte duke folur për inceneratorët kur drejtuesi i emisionit Opinion Blendi Fevziu njpftoi se Z....

Edi Rama dhe Lulzim Basha, lufta në facebook ‘fitohet’ nga kryeministri. Ja si e ndoqën debatin në rrjetet sociale

para 6 dite - Gazeta Tema

Debati i djeshëm në “Opinion” ku lideri i PD Lulzim Basha ndërhyri në linjë telefonike gjatë një interviste me kryeministrin Edi Rama realizuar nga Blendi Fevziu me një panel gazetarësh, ka pasur reagimet...

Rama refuzon të përballet në debat me kreun e opozitës Lulzim Basha

para 6 dite - Ina

Kryeministri Rama në emisionin Opinion në TV Klan refuzon të përballet me liderin e Opozitës Basha Rama ishte duke folur për inceneratorët kur drejtuesi i emisionit Opinion Blendi Fevziu njpftoi se Z....

Kush do të jetë fituesi i zgjedhjeve të 25 prillit 2021? Arjan Çani e thotë troç dhe befason me ato që tregon për Ramën dhe Bashën

para 6 dite - Lajme.al

Gazetari Arjan Çani ka analizuar mbrëmjen e djeshëm situatën politike në vend dhe ndër të tjera ka parashikuar se kush do të jetë fituesi i zgjedhjeve të 25 prillit 2021. Sipas Çanit Rama është padyshim...

Rama refuzon të përballet në debat me kreun e opozitës Lulzim Basha

para 6 dite - InfoShqip

Kryeministri Rama në emisionin Opinion në TV Klan refuzon të përballet me liderin e Opozitës Basha Rama ishte duke folur për inceneratorët kur drejtuesi i emisionit Opinion Blendi Fevziu njpftoi se Z....

Debati i fortë për inceneratorët mes Ramës dhe gazetarëve

para 6 dite - Pa censure

Është zhvilluar me tone të forta në studion e “Opinion” debati mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve në lidhje me inceneratorët pas akuzave të PD-së. Kryeministri solli në studio disa pamje që sipas...

Refuzo vilat, pastaj kërko debat publik me Edi Ramën

para 7 dite - Java News

Nga Artur Ajazi Lulzimi ka folur dje mbi “situatën politike dhe atë të pandemisë” në një konferencë shtypi në selinë e partisë tij, duke kërkuar me “urgjencë” nga SPAK “nisjen e hetimeve mbi inceneratorët,...

Nga sot në fuqi vendimi për mbajtjen e maskave në mjedise të hapura, Delinda Disha del me reagimin e fortë

para 7 dite - Lajme.al

Aktorja e ‘Klanifornias’ ka ironizuar vendimin e qeverisë që hyri në fuqi sot për mbajtjen e detyruar të maskave edhe në mjedise të hapura. Për Delindën ky vendim të kujton kohën e komunizmit dhe siç shprehet...

Shkaktoi shumë zhurmë në ‘Top Channel’ dhe publiku kërkoi largimin e saj, zbulohet e shkuara e Shqipes së ‘Përputhen’ (VIDEO)

para një jave - Lajme.al

Shqipja është një nga vajzat më të komentuara të edicionit të dytë të emisionit “Përputhen”. Ajo ka rënë shumë në sy për karakterin e saj ekspresiv dhe faktin që flet pa dorashka. Mirëpo shpeshherë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK