http://kariera.mk

“CEZ”, reagon sekseri: Nuk i fshihem drejtësisë

më 1.2017 - Top Channel

Pasi nuk është paraqitur në komisionin hetimor parlamentar për çështjen CEZ, Nuel Kalaj, i dyshuari për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kompanisë çeke në privatizmin e OSHEE-së në 2009, ka reaguar përmes...

Pse mund ta takosh djalin e një Kryeministri të korruptuar, pasi ke takuar Kryeministrin?

më 1.2017 - Shqiptarja

Ka një detaj domethënës, e-maili, që Drejtori i CEZ për Shqipërinë, i dërgon shefit të tij në Pragë, lidhur me takimin që do të kishin me Kryeministrin Sali Berisha në Tiranë dhe më pas me djalin e tij....

Axhenda e Berishës provon takimin  e zyrtarëve të CEZ me Shkëlzenin

më 1.2017 - Shqiptarja

Takimet e Shkëlzen Berishës me zyrtarët e CEZ provohen nga axhenda e ish-kryeministrit Sali Berisha, ndërmjet datave kur janë shkëmber emailet e drejtorit të CEZ për Shqipërinë, Hejsek, me nëndrejtorin...

Afera CEZ, Balla publikon e mail-in që përfshin Shkëlzen Berishën

më 1.2017 - Iliria News

Dje Komisioni Hetimor Parlamentar për hetimin e privatizimit te OSSH nga kompania CEZ u njoh me disa prova të rëndësishme lidhur me një person të quajtur Nuel (Nue) Kalaj, i cili sipas dëshmive të deritanishme...

Balla: Si ndërmjetësoi tropojani Neuel Kalaj takimin e drejtorit të CEZ me Shkëlzen Berishën

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Kreu i Komisionit Hetimor Parlamentar për hetimin e privatizimit të OSSH nga kompania CEZ, Taulant Balla deklaroi sot se dje është kërkuar që të dëshmojë në këtë komision një tropojan i quajtur...

Përse mund ta takosh djalin e një kryeministri të korruptuar, pasi ke takuar kryeministrin?

më 1.2017 - Gazeta Tema

Mero Baze Ka një detaj domethenës, e_maili,  që Drejtori I CEZ për Shqipërinë, i dërgon shefit të tij në Pragë, lidhur me takimin që do të kishin me Kryeministrin Sali Berisha në Tiranë dhe më pas me djalin...

Vazhdon “lufta” Balla – Shkëlzen Berisha, deputeti i PS nxjerr dokumentet

më 1.2017 - Gazeta Express

Një ditë pasi replikuan në distancës deputeti i PS-së, Taulant Balla dhe djali i ish- kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha në lidhje me përfshirjen e këtij të fundit në aferën CEZ, sot bëhen publike...

VERIFIKIMI/ Emali për takimin me Shkëlzenin , provohet nga axhenda e Berishës

më 1.2017 - Gazeta Tema

Pas publikimit të emalit të Drejtorit të CEZ për SHqipërinë, Hejsek, drejtuar Nëndrejtorit të CEZ-IT ne Prage Tomas Pleskac, më 28 janar 2010, gazeta Tema bëri një kontroll të fakteve me axhendën e kryemisntrit...

Hetimi për privatizimin e OSSH nga CEZ

më 1.2017 - ABC News

Taulant Balla, kryetar i Komisionit Parlamentar që heton privatizimin e OSSH-së nga kompania CEZ, publikoi atë që e konsideron si provën e pakontestueshme që dëshmon rolin e shtetasit Nuel Kalaj, si “sekser”...

Balla: Ndërmjetësi i CEZ i lidhur me djalin e Sali Berishës

më 1.2017 - Ora news

Kreu i komisionit hetimor për CEZ, Taulant Balla thotë se veprimtarisë së komisionit në lidhje me privatizimin e OSSH-së nga kompania CEZ, janë njohur edhe me disa prova të reja. Sipas deklaratës së shpërndarë...

Përse mund ta takosh djalin e një Kryeministri të korruptuar, pasi ke takuar Kryeministrin?

më 1.2017 - Lexo

Nga Mero Baze/ Ka një detaj domethënës, e-maili,  që Drejtori i CEZ për Shqipërinë, i dërgon shefit të tij në Pragë, lidhur me takimin që do të kishin me Kryeministrin Sali Berisha në Tiranë dhe më pas...

Afera CEZ, Balla publikon e mail-in që përfshin Shkëlzen Berishën

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Dje Komisioni Hetimor Parlamentar për hetimin e privatizimit te OSSH nga kompania CEZ u njoh me disa prova të rëndësishme lidhur me një person të quajtur Nuel (Nue) Kalaj, i cili sipas dëshmive të deritanishme...

“CEZ”, reagon sekseri që akuzohet se mori 7 mln euro: Nuk i fshihem drejtësisë

më 1.2017 - Gazeta Express

Pasi nuk është paraqitur në komisionin hetimor parlamentar për çështjen CEZ, Nuel Kalaj, i dyshuari për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kompanisë çeke në privatizmin e OSHEE-së në 2009, ka reaguar përmes...

“CEZ”, reagon sekseri: Nuk i fshihem drejtësisë

më 1.2017 - Gazeta Express

Pasi nuk është paraqitur në komisionin hetimor parlamentar për çështjen CEZ, Nuel Kalaj, i dyshuari për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kompanisë çeke në privatizmin e OSHEE-së në 2009, ka reaguar përmes...

“CEZ”, PS zbulon fakte të reja

më 1.2017 - Vizion Plus

Partia Socialiste zbulon fakte te reja, që sipas saj lidhin Shkëlzen Berishën, të birin e ish-kryeministrit Sali Berisha me aferën korruptive të privatizimit të OSSHE-së nga kompania çeke CEZ. Ky është...

Taulant Balla: Shkëlzen Berisha i lidhur me Nue Kalaj dhe CEZ

më 1.2017 - Mapo

Foto 1 nga 3 Nëpëmjet një statusi në profilin e tij të Facebook-ut ku bashkangjitur ka publikuar edhe dy dokumente prova, deputeti i PS-së dhe njëkohësisht Kryetar i Komisionit Hetimor Parlamentar për...

Shkëlzen Berisha: Ky takim nuk ka ndodhur kurre…

më 1.2017 - Opozita

Gjatë ditës së djeshme pati replika në distancë mes djalit të ish­ kryeministrit, Sali Berisha, Shkëlzen Berishës dhe deputetit të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Balla e akuzoi Shkëlzen Berishën se...

Hetimet për CEZ/ U akuzua se mori 7 milionë euro, reagon Nuel Kalaj

më 1.2017 - Panorama

Një ditë pasi deputeti socialist Taulant Balla i përmendi emrin, Nuel Kalaj thotë se ka pasur marrëveshje kontraktuale me CEZ dhe nuk heziton të përgjigjet në komisionin hetimor. Shumica në komisionin...

Afera CEZ, dalin fakte të reja Kalaj u takua me Shkëlzenin

më 1.2017 - Shqiptarja

Komisioni Hetimor për privatizimin e CEZ ka gjetur prova të reja që implikojnë Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, në aferën për privatizimin e OSSH-së te kompania çeke. Kryetari...

Hetimet për CEZ-in, reagon sekseri: Nuk i fshihem drejtësisë

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Pasi nuk është paraqitur në komisionin hetimor parlamentar për çështjen CEZ, Nuel Kalaj, i dyshuari për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kompanisë çeke në privatizmin e OSHEE-së në 2009, ka reaguar përmes...

FAKSIMILE/ Zbulohet lidhja e Shkëlzen Berishës me Nuel Kalaj. Drejtori çek: Takimin me “të birin” (Zenin) do ta bëjmë pas ardhjes së kryeministrit (Berishës)

më 1.2017 - Gazeta Tema

Shkëlzen Berisha e mohoi shkarazi dje, lidhjen e tij me sekserin Nuel Kalaj. Por, dëshmia e drejtorit çek të CEZ në Tiranë, Josef Hejsek, tregon qartë lidhjen e tij me sekserin. Hejsek i shkruan nëndrejtorit...

CEZ/ Balla e akuzoi si miku i Shkëlzenit që mori 7 milionë euro, reagon Nuel Kalaj

më 1.2017 - Panorama

Një ditë pasi deputeti socialist Taulant Balla i përmendi emrin, Nuel Kalaj thotë se ka pasur marrëveshje kontraktuale me CEZ dhe nuk heziton të përgjigjet në komisionin hetimor. Shumica në komisionin...

E-maili për takimin me Shkëlzenin , provohet nga axhenda e Berishës

më 1.2017 - Lexo

Pas publikimit të emalit të Drejtorit të CEZ për SHqipërinë, Hejsek, drejtuar Nëndrejtorit të CEZ-IT ne Prage Tomas Pleskac, më 28 janar 2010, gazeta Tema bëri një kontroll të fakteve me axhendën e kryemisntrit...

Emali për takimin me Shkëlzenin , provohet nga axhenda e Berishës

më 1.2017 - Lexo

Pas publikimit të emalit të Drejtorit të CEZ për SHqipërinë, Hejsek, drejtuar Nëndrejtorit të CEZ-IT ne Prage Tomas Pleskac, më 28 janar 2010, gazeta Tema bëri një kontroll të fakteve me axhendën e kryemisntrit...

Afera CEZ, Balla publikon e mail-in që përfshin Shkëlzen Berishën

më 1.2017 - Almakos

Dje Komisioni Hetimor Parlamentar për hetimin e privatizimit te OSSH nga kompania CEZ u njoh me disa prova të rëndësishme lidhur me një person të quajtur Nuel (Nue) Kalaj, i cili sipas dëshmive të deritanishme...

Akuzat e Ballës, reagon Nuel Kalaj: Nuk fshihem, do dëshmoj për CEZ-in

më 1.2017 - Opinion

Një ditë pasi socialisti Taulant Balla i përmendi emrin si sekser i Berishës ka reaguar Nuel  Kalaj. Përmes një statusi në facebook, Kalaj thotë se ka patur marrëveshje kontraktuale me CEZ dhe nuk heziton...

Balla publikon dokumentin: ja lidhjet e sekserit të CEZ me Berishën

më 1.2017 - Te Sheshi

Deputeti i PS-së dhe kryetar i komisionit hetimor parlamentar për privatizimin e OSHEE-së, Taulant Balla ka shpërndarë një dokument, që thekson se është një email që vërteton takimin ndërmjet sekserit...

Hetimet për CEZ-in, reagon sekseri: Nuk i fshihem drejtësisë

më 1.2017 - Almakos

Pasi nuk është paraqitur në komisionin hetimor parlamentar për çështjen CEZ, Nuel Kalaj, i dyshuari për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kompanisë çeke në privatizmin e OSHEE-së në 2009, ka reaguar përmes...

Për çfarë po gënjen Taulant Balla? Deputeti i PS-së zbardh të vërteta e shitjes së...

më 1.2017 - Gazeta Express

Në një status të gjatë në adresën e tij në Facebook, kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe është ndaluar në disa të dhëna dhe fakte nqë lidhje me shitjen e kompanisë më të madhe publike në vend...

SHKRESAT/ Publikohet dokumenti që provon përfshirjen e Shkëlzen Berishës në aferën për privatizimin e CEZ

më 1.2017 - Java News

Komisioni hetimor për hetimin e dosjes së privatizimit të OSSH nga kompania CEZ duket se ka hapur “folen e grerëzave”, ku rezultojnë afera miliona euro që kanë përfunduar nëpër xhepat e zyrtarëve më të...

Afera e “CEZ”, Balla: Ja prova e lidhjes së sekserit dhe Shkelzen Berishës

më 1.2017 - LajmiFundit

Deputeti i PS, Taulant Balla, njëheresh kryetar i komisionit hetimor parlamentar për privatizimin e OSHEE-së, ka paraqitur këtë të mërkurë për mediat një mesazh elektronik, që sipas tij vërteton rolin...

Pë çfarë po gënjen Taulant Balla? Deputeti i PS-së zbardh të vërteta e shitjes së...

më 1.2017 - Gazeta Express

Në një status të gjatë në adresën e tij në Facebook, kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe është ndaluar në disa të dhëna dhe fakte nqë lidhje me shitjen e kompanisë më të madhe publike në vend...

Publikohet dokumenti/ Balla: Vërteton katërcipërisht përfshirjen e djalit të Sali Berishës në aferën CEZ

më 1.2017 - Lexo

Kreu i Komisionit Hetimor për CEZ-in, Taulant Balla ka publikuar disa prova të rëndësishme lidhur me përfshirjen e djalit të ish kryeministrit Berisha por edhe personave të tjerë lidhur me të ashtuquajturën...

Publikohet dokumenti/ Balla: Vërteton katërcipërisht përfshirja e djalit të Sali Berishës në aferën CEZ

më 1.2017 - Lexo

Kreu i Komisionit Hetimor për CEZ-in, Taulant Balla ka publikuar disa prova të rëndësishme lidhur me përfshirjen e djalit të ish kryeministrit Berisha por edhe personave të tjerë lidhur me të ashtuquajturën...

Transaksioni 7 mln euro për privatizimin e OSSH, Nuel Kalaj reagon për herë të parë

më 1.2017 - Java News

Ka reaguar për herë të parë shtetasi Nuel Kalaj në lidhje me çështjen e privatizimit të OSSH-së, e cila po hetohet nga një komision i posaçëm parlamentar. Pas akuzave të  kreut të komisioni Taulant Balla,...

Për çfarë po gënjen Taulant Balla?

më 1.2017 - Gazeta Tema

Nga Erjon Braçe Për çfarë po gënjen Taulant Balla? Per faktin se, me 23 prill 2009, dy muaj para dites se zgjedhjeve-Kuvendi u mbajt hapur vetem per kete akt, qeveria e Sali Berishes legjitimoi shitjen...

CEZ-i, reagon “miku i Shkëlzenit”: Nuk i fshihem drejtësisë

më 1.2017 - 24 ore

Pasi nuk është paraqitur në komisionin hetimor parlamentar për çështjen CEZ, Nuel Kalaj, i dyshuari për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kompanisë çeke në privatizimin e OSHEE-së në 2009, ka reaguar përmes...

Për çfarë po gënjen Taulant Balla?

më 1.2017 - Arbresh

Në një status të gjatë në adresën e tij në Facebook, kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe është ndaluar në disa të dhëna dhe fakte nqë lidhje me shitjen e kompanisë më të madhe publike në vend Operatorit...

Hetimi për aferën e “CEZ”, reagon sekseri: Nuk i fshihem drejtësisë

më 1.2017 - LajmiFundit

Nje dite pasi nuk është paraqitur në komisionin hetimor parlamentar për çështjen CEZ, Nuel Kalaj, i dyshuari për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kompanisë çeke në privatizmin e OSHEE-së në 2009, ka reaguar...

Pë çfarë po gënjen Taulant Balla? Deputeti i PS-së zbardh të vërteta e shitjes së…

më 1.2017 - Arbresh

Në një status të gjatë në adresën e tij në Facebook, kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe është ndaluar në disa të dhëna dhe fakte nqë lidhje me shitjen e kompanisë më të madhe publike në vend Operatorit...

Thellohet afera e CEZ, sekseri përfitoi 7 milionë euro, kontroll llogarive të Berishës dhe ish-ministrave të tij

më 1.2017 - Zhurnal

Tiranë, 11 janar - Nue Kalaj, personi që dyshohet dhe akuzohet se ka kryer rolin e sekserit në procesin e privatizimit të kompanisë çeke CEZ dhe qeverisë ‘Berisha’, ka refuzuar dëshminë në komisionin...

CEZ, sekseri që mori paratë me çantë 100 telefonata me Berishën

më 1.2017 - Shqiptarja

Nue Kalaj, njeriu që akuzohet se ka luajtur rolin e sekserit për finalizimin e marrëveshjes mes kompanisë çeke të energjisë, CEZ dhe qeverisë “Berisha”, për privatizimin e OSSH, ka kryer mbi 100 telefonata...

Për çfarë po gënjen Taulant Balla?

më 1.2017 - Lexo

Nga Erjon Braçe Për çfarë po gënjen Taulant Balla? Per faktin se, me 23 prill 2009, dy muaj para dites se zgjedhjeve-Kuvendi u mbajt hapur vetem per kete akt, qeveria e Sali Berishes legjitimoi shitjen...

Për çfarë po gënjen Taulant Balla?

më 1.2017 - Java News

Nga Erjon Braçe Për çfarë po gënjen Taulant Balla? Per faktin se, me 23 prill 2009, dy muaj para dites se zgjedhjeve-Kuvendi u mbajt hapur vetem per kete akt, qeveria e Sali Berishes legjitimoi shitjen...

Thellohet afera e CEZ, sekseri përfitoi 7 milionë euro, kontroll llogarive të Berishës dhe ish-ministrave të tij

më 1.2017 - Sot News

Nue Kalaj, personi që dyshohet dhe akuzohet se ka kryer rolin e sekserit në procesin e privatizimit të kompanisë çeke CEZ dhe qeverisë ‘Berisha’, ka refuzuar dëshminë në komisionin hetimor parlamentar....

Për çfarë po gënjen Taulant Balla?

më 1.2017 - 24 ore

Nga Erjon Braçe Per faktin se, me 23 prill 2009, dy muaj para dites se zgjedhjeve-Kuvendi u mbajt hapur vetem per kete akt, qeveria e Sali Berishes legjitimoi shitjen e kompanise me te madhe publike ne...

CEZ, Balla: Do i shkojmë në fund lidhjes së Shkëlzenit me mikun e tij

më 1.2017 - Shqiptarja

Pas deklaratave të Taulant Ballës dje në mbledhjen për Komisionin e CEZ se hetimet kanë zbuluar se shtetasi Nuel (Nue) Kalaj, miku i ngushtë i djalit të ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha, ka marrë nga...

Afera e CEZ/ Sekseri që mori paratë me çantë, 100 telefonata me Berishën

më 1.2017 - Lexo

Ish Kryeministri, Sali Berisha, duke folur gjate nje seance parlamentare, ku eshte diskutuar marreveshja me BE per procedurat e sigurise per shkembimin dhe mbrojtjen e informacionit te klasifikuar. /r/n/r/nFormer...

CEZ-i, Balla: Komisioni po i shkon gjërave deri në fund

më 1.2017 - Top Channel

Taulant Balla, kryetari i komisionit hetimor parlamentar për çështjen CEZ, shkroi në Facebook se “më në fund, një Komision Hetimor Parlamentar po i shkon gjërave deri në fund”. “Nuk kisha kohe sot pasdite...

Hetimi për sekserin e CEZ-it, ku shkuan 7 milionë euro?

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Sekseri kosovar Nue Kalaj, i dyshuar për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kopamnisë CEZ në çështjen e privatizmit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë në 2009, nuk u paraqit në komsionin hetimor...

Balla për akuzat e Shkëlzen Berishës: S’kisha kohë të përgjigjesha, po merresha me ca lopë

më 1.2017 - Panorama

Deputeti i PS-së, Taulant Balla i është përgjigjur akuzave të Shkëlzen Berishës ditën e sotme. I biri i ish-kryeministrit shkroi sot se Balla ka lënë me miliona para në kazino dhe se është në borxhe të...

“Zeni, m’u desh të merresha me disa lopë. Por pa merak, lithjet e tua me Nuen e Kastriotin do i zbardhim”

më 1.2017 - Gazeta Tema

Shkëlzen Berisha nuk iu është përgjigjur direct akuzave për lidhjet e tij me sekserin Nue Kalaj, që mori 7 milionë euro nga CEZ, por ka sulmuar Taulant Ballën. “Sot, papagalli i shpifjeve te Edi Rames,...

Shkëlzen Berisha - Ballës: Papagalli i Ramës, mos i lër puplat në kazino, deputeti: S’kam kohë të merrem me ty

më 1.2017 - Gazeta Express

Gjatë ditës së sotme pati replika në distancë mes djalit të ish­ kryeministrit, Sali Berisha, Shkëlzen Berishës dhe deputetit të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Balla e akuzoi Shkëlzen Berishën se është...

Pse i ka ikur zëri Sali Berishës? Po Adriatik Llallës…

më 1.2017 - Gazeta Tema

Nga Erjon Braçe Kam prej mesdites qe, pres Sali Berishen te shkruaje, flase, bertase!! Hic! Heshtje! Janë 7 milionë euro të vogla në ajër. Eshte akuza me e qarte dhe publike, e provuar tashme me mijera...

Balla: Miku i Shkelzenit mori 7 mln euro, reagon Berisha: Je bixhozxhi

më 1.2017 - Mapo

Maxhoranca në komisionin hetimor për CEZ pretendon se ka zbuluar emrin e sekserit të qeverisë së Berishës me kompaninë CEZ. Sipas kryetarit të komisionit, deputetit socialist Taulant Balla, hetimet kanë...

Shkëlzen Berisha – Ballës: Ke lënë ”puplat” në kazino

më 1.2017 - Opozita

Djali i ish-Kryeministrit, Shkëlzen Berisha ka reaguar ndaj akuzave më të fundit të deputetit të Partisë Socialiste, Taulant Balla, lidhur me marrëveshjen e CEZ me Shqipërinë. Sipas kryetarit të komisionit...

Balla: Miku i Shkelzenit mori 7 mln euro, reagon Shkelzen Berisha: Je bixhozxhi

më 1.2017 - Mapo

Maxhoranca në komisionin hetimor për CEZ pretendon se ka zbuluar emrin e sekserit të qeverisë së Berishës me kompaninë CEZ. Sipas kryetarit të komisionit, deputetit socialist Taulant Balla, hetimet kanë...

Balla i përgjigjet Berishës së vogël

më 1.2017 - Lexo

Nënkryetari i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar me anë të një postimi në llogarinë e tij në facebook ndaj akuzave të djalit të ish kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha. ...

Shkëlzen Berisha shpërthen ndaj Ballës: Ke lënë ?puplat? në kazino

më 1.2017 - Albeu

Djali i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha ka reaguar ndaj akuzave të bëra nga deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, i cili ka thënë se është përfshirë në afera korruptive që kanë të bëjnë me...

Privatizimi i CEZ/ Braçe- Berishës: Pse nuk flet për 7 mln € e “vogla” që mori Nuel Kalaj?

më 1.2017 - Java News

Këtë të martë në komisionin hetimor për privatiazimin e CEZ kanë dalë detaje të reja që tregojnë sesi një bashkëpunëtor i djalit të kryeministrit të asaj kohe Sali Berisha, kishte përfituar një sërë transfertash...

Pse i ka ikur zëri Sali Berishës? Po Adriatik Llallës…

më 1.2017 - Lexo

Nga Erjon Braçe Kam prej mesdites qe, pres Sali Berishen te shkruaje, flase, bertase!! Hic! Heshtje! Janë 7 milionë euro të vogla në ajër. Eshte akuza me e qarte dhe publike, e provuar tashme me mijera...

Balla: “Sekseri” i CEZ të sillet me forcë të dëshmojë, mori 7 mln euro

më 1.2017 - Ora news

Komisioni hetimor për privatizimin e OSHEE tek CEZ administroi llogaritë e shtetasit Nuel Kalaj, i njohur nga ky komision si sekseri i marrëveshjes së shitjes. Kryetari i komisionit Taulant Balla kërkoi...

“CEZ”, komisioni parlamentar heton sekserin

më 1.2017 - Top Channel

Sekseseri kosovar Nue Kalaj, i dyshuar për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kopamnisë CEZ në çështjen e privatizmit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë në 2009, nuk u paraqit në komsionin hetimor...

Shkëlzen Berisha i përgjigjet Ballës: Ke lënë ”puplat” në kazino

më 1.2017 - Opozita

Sipas kryetarit të komisionit parlamentar hetimor për CEZ, hetimet kanë zbuluar se shtetasi Nuel (Nue) Kalaj, miku i ngushtë i Shkëlzen Berisha, ka marrë nga CEZ, transferta bankare mbi 7 milionë euro....

Shkëlzen Berisha i përgjigjet Ballës: Mos lërë "puplat" në kazino, por zbato vendimin e gjykatës papagall i shpifjeve!

më 1.2017 - Sot News

Deputeti socialist, Taulant Balla, ka deklaruar sot gjatë mbledhjes së komisionit hetimor për privatizimin e CEZ se: “Komisioni Hetimor për privatizimin e OSSH tek CEZ sot ka administruar prova shumë të...

Hetimi për sekserin e CEZ, ku shkuan 7 milionë euro?

më 1.2017 - Mapo

Sekseseri kosovar Nue Kalaj, i dyshuar për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kopamnisë CEZ në çështjen e privatizmit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë në 2009, nuk u paraqit në komsionin hetimor...

Hetimi për sekserin e CEZ, ku shkuan 7 milionë euro?

më 1.2017 - LajmiFundit

Sekseseri kosovar Nue Kalaj, i dyshuar për lidhjet mes qeverisë Berisha dhe kopamnisë CEZ në çështjen e privatizmit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë në 2009, nuk u paraqit në komsionin hetimor...

Shkëlzen Berisha i zbulon problemet me bixhozin dhe detyrimin e papaguar: Papagalli i Ramës vazhdon avazin

më 1.2017 - Syri

Deputeti socialist Taulant Balla ka deklaruar sot gjatë mbledhjes së komisionit hetimor për privatizimin e CEZ se: “Komisioni Hetimor për privatizimin e OSSH tek CEZ sot ka administruar prova shumë të...

Miku i Zenit mori 1 milionë euro me çanta, brenda një dite

më 1.2017 - Gazeta Tema

Nue Kalaj, personi i akuzuar se ka luajtur rolin e sekserit për marrëveshjen e privatizimit të OSSH mes kompanisë çeke të energjisë, CEZ dhe qeverisë “Berisha”, ka tërhequr plot 1 milionë euro brenda një...

Shkëlzen Berisha i kundërpërgjigjet Ballës: Ke lënë ”puplat” në kazino

më 1.2017 - LajmiFundit

Djali i Sali Berishës, Shkëlzeni ka reaguar ndaj akuzave të deputetit të PS-së, Taulant Balla, i cili tha se është përfshirë në afera korruptive që kanë të bëjnë me marrëveshjen e CEZ me Shqipërinë. Balla...

Komisioni hetimor për privatizimin e OSSHE thërret dëshmitar

më 1.2017 - ABC News

Nue Kalaj ka refuzuar sot te paraqitet pranë Komisionit Hetimor për të dëshmuar lidhur me privatizimin e Operatorit të sistemit të shpërndarjes se energjise. Kreu i komsionit Taulant  Balla tha se  policia...

Si i mori miku i Zenit 1 mln euro, brenda një dite ?

më 1.2017 - Lexo

Nue Kalaj, personi i akuzuar se ka luajtur rolin e sekserit për marrëveshjen e privatizimit të OSSH mes kompanisë çeke të energjisë, CEZ dhe qeverisë “Berisha”, ka tërhequr plot 1 milionë euro brenda një...

Sekseri i marrëveshjes me CEZ Nue Kalaj, mik i Shkëlzen Berishës, ka marrë 1 mln euro me çanta brenda ditës

më 1.2017 - Java News

Nue Kalaj, personi i akuzuar se ka luajtur rolin e sekserit për marrëveshjen e privatizimit të OSSH mes kompanisë çeke të energjisë, CEZ dhe qeverisë “Berisha”, nuk është paraqitur për të dëshmuar në Komisionin...

Komisioni hetimor i PS për “CEZ”

më 1.2017 - Vizion Plus

Komisioni hetimor për privatizimin e OSHEE tek CEZ, nuk ka zhvilluar seancën dëgjimore me dëshmitarin Nuel Kalaj, për shkak të mosparaqitjes së tij. Por, në mbledhjen e zhvilluar me dyer të mbyllura, deputetët...

Marrëveshja me CEZ, Komisioni heton sekserin e Berishës

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Komisioni hetimor parlamentar për privatizimin e OSSHE-së tek kompania çeke CEZ ka administruar këtë të martë prova shumë të rëndësishme lidhur me personin Nuel (Nue) Kalaj. Personi në fjalë, sipas dëshmive...

Afera e CEZ/ Balla: Shokun e Xenit ma sillni me forcë në Komision, ka vjedhur 7 milionë euro

më 1.2017 - Gazeta Express

Kreu i Komisionit të Posaçëm Hetimor të aferës së CEZ, Taulant Balla ka kërkuar që sekseri i dyshuar i marrëveshjes së privatizimit të OSSH, të sillet forcërisht të dëshmojë në komision. Deklaratat Balla...

Marrëveshja me CEZ/ Balla: Ja si kaluan 7 milionë euro tek Berisha përmes sekserit

më 1.2017 - Opinion

7 milionë euro ka përfituar Berisha nga marrëveshja me CEZ. Kështu deklaroi sot Taulant Balla duke pretenduar se ka zbululuar sekserin e ish-qeverisë Berisha me kompaninë çeke CEZ. “Hetimet kanë zbuluar...

“Hetimi për CEZ, kush është miku i Shkëlzenit që mori 7 milionë euro pak ditë para zgjedhjeve të 2009?”

më 1.2017 - Panorama

Shumica në komisionin hetimor për CEZ zbulon emrin e sekserit të qeverisë së Berishës me kompaninë CEZ. Sipas kryetarit të komisionit, deputetit socialist Taulant Balla, hetimet kanë zbuluar se shtetasi...

HETIMET për CEZ/ Miku sekser i Shkëlzen Berishës mori 7 milionë euro cash pak ditë para zgjedhjeve të 2009-s

më 1.2017 - Gazeta Tema

Hetimet për privatizimin e OSSH tek CEZ, kanë zbuluar disa prova të rëndësishme. Sekseri i këtij privatizimi, Nuel (Nue) Kalaj, ka marrë 7 milionë euro vetëm pak ditë para zgjedhjeve të vitit 2009. Sipas...

Sekseri i CEZ refuzon komisionin Hetimor, Balla: Të sillet forcërisht

më 1.2017 - Shqiptarja

​Nue Kalaj, personi i akuzuar se ka luajtur rolin e sekserit për marrëveshjen e privatizimit të OSSH mes kompanisë çeke të energjisë, CEZ dhe qeverisë "Berisha", nuk është paraqitur për të dëshmuar në...

“Sekseri i CEZ” refuzon komisionin Hetimor, Balla: Të sillet forcërisht

më 1.2017 - Koha Jone

Nue Kalaj, personi i akuzuar se ka luajtur rolin e sekserit për marrëveshjen e privatizimit të OSSH mes kompanisë çeke të energjisë, CEZ dhe qeverisë “Berisha”, nuk është paraqitur për të dëshmuar në Komisionin...

Hapet “Kutia e Pandorës” e CEZ me një kosovar brenda: u tërhoqën 7 milionë euro cash nga banka

më 1.2017 - Te Sheshi

Komisioni Parlamentar për privatizimin e CEZ duket se do të jetë një nga armët poltike që do të përdorë mazhoranca që e drejton atë nëpërmjet Taulant Ballës. Sot ky komision ka nxjerrë fakte të reja, sipas...

Marrëveshja me CEZ, Komisioni heton sekserin e Berishës

më 1.2017 - Almakos

Komisioni hetimor parlamentar për privatizimin e OSSHE-së tek kompania çeke CEZ ka administruar këtë të martë prova shumë të rëndësishme lidhur me personin Nuel (Nue) Kalaj. Personi në fjalë, sipas dëshmive...

HETIMET për CEZ/ Miku sekser i Shkëlzen Berishës mori 7 milionë euro cash pak ditë para zgjedhjeve të 2009-s

më 1.2017 - Lexo

Hetimet për privatizimin e OSSH tek CEZ, kanë zbuluar disa prova të rëndësishme. Sekseri i këtij privatizimi, Nuel (Nue) Kalaj, ka marrë 7 milionë euro vetëm pak ditë para zgjedhjeve të vitit 2009. Sipas...

HETIMI CEZ/ Balla: Sekseri i Shkëlzen Berishës zhvati 7 mln euro cash para zgjedhjeve të 2009-s

më 1.2017 - Java News

Hetimet për privatizimin e OSSH tek CEZ, kanë zbuluar disa prova të rëndësishme. Sekseri i këtij privatizimi, Nuel (Nue) Kalaj, ka marrë 7 milionë euro vetëm pak ditë para zgjedhjeve të vitit 2009. Sipas...

“Miku i Shkëlzenit mori 7 mln euro si sekser i marrëveshjes Shqipëri-CEZ”

më 1.2017 - 24 ore

Komisioni Hetimor Parlamentar për privatizimin e OSSHE tek CEZ ka zhvilluar sot mbledhjen e radhës. Por Nue Kalaj, personi i akuzuar se ka luajtur rolin e sekserit për marrëveshjen e privatizimit të OSSH...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK