http://kariera.mk

Bora paralizon fluturimet në Rinas, anulohen kater udhëtime

më 1.2017 - Mapo

Ngricat dhe dëbora që zbardhi Tiranën një ditë më parë, kanë sjellë anulimin e të paktën kater fluturimeve në aeroportin “Nënë Tereza”. Udhëtimet e anuluara janë ai Tiranë-Beograd në orën 04:15, Tiranë-Romë...

Anullime fluturimesh në Rinas

më 1.2017 - Koha Jone

Për shkak të borës dhe ngricave janë anuluar fluturimet në aeroporin e Rinasit. Mësohet se sot nuk është nisur asnjë avion nga Rinasi. Kështu janë anuluar fluturimet për në Bari, Romë, Beograd, Stamboll, etj.

Kaos nga bora, anulohen disa fluturime nga Rinasi

më 1.2017 - Gazeta Express

Ndërsa mbrëmë kryeqytetasit iu gëzuan borës, pas saj erdhën edhe problemet e para: Trafik dhe aksidente, por nuk mjafton me kaq. Të gjithë ata që kanë planifikuar fluturime nga aeroporti i Rinasit duhet...

Moti i keq, anulohen disa fluturime në Aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Reshjet e dendura të borës në Tiranë kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online...

Ngrin komplet aeroporti i vetëm në Shqipëri “Nënë Tereza”

më 1.2017 - Gazeta Express

Dëbora e madhe, e cila ka zbardhur gjithë kryeqytetin shqiptar, përtej pamjes mbresëlënëse që ka sjellë pas shumë vitesh, ka sjellë edhe probleme. Rrugë të bllokuara, tubacione të ngrira, shkolla të mbyllura...

Anulohen fluturimet nga Aeroporti i Rinasit për disa destinacione

më 1.2017 - Ina

Aeroporti Nënë Tereza ka njoftuar anulimin e fluturimeve në disa destinacione, për shkak të dëborës. Anulimet kanë nisur që nga mbrëmja e djeshme për fluturimet drejt Beogradit, Romës, Milanos, Stambollit etj.

Bora paralizon fluturimet në Rinas, anulohen kater udhëtime

më 1.2017 - Vizion Plus

Ngricat dhe dëbora që zbardhi Tiranën një ditë më parë, kanë sjellë anulimin e të paktën kater fluturimeve në aeroportin “Nënë Tereza”. Udhëtimet e anuluara janë ai Tiranë-Beograd në orën 04:15, Tiranë-Romë...

Kaos nga bora/ Anulohen disa fluturime nga Rinasi

më 1.2017 - Gazeta Express

Ndërsa mbrëmë kryeqytetasit iu gëzuan borës, pas saj erdhën edhe problemet e para: Trafik, dhe aksidente, por nuk mjafton me kaq. Të gjithë ata që kanë planifikuar fluturime nga aeroporti i Rinasit duhet...

Aeroporti “Nënë Tereza”, anulohen dy fluturime, disa shtyhen

më 1.2017 - GazetaBlic

Dy fluturime janë anuluar nga Aeroporti “Nënë Tereza” i Tiranës. Fluturimet e anuluara ishin parashikuar të kryheshin herët në mëngjes para orës 06:00. Ndërkohë fluturimet që janë parashikuar të kryheshin...

Bora në pistën e Rinasit, anulohen dy fluturime, shtyhen pesë të tjerë

më 1.2017 - Shqiptarja

Reshjet e borës kanë sjellë probleme jo vetëm për qarkullimin rrugor por edhe për atë ajror. Në aeroportin e Rinasit janë anuluar dy fluturime për shkak të akullit në pistë. Avionët e linjës së Beogradit...

Anulohen dy fluturime në Aeroportin “Nënë Tereza”, disa të tjerë shtyhen

më 1.2017 - Sot News

Dy fluturime janë anuluar nga Aeroporti “Nënë Tereza” i Tiranës. Fluturimet e anuluara ishin parashikuar të kryheshin herët në mëngjes para orës 06:00. Ndërkohë fluturimet që janë parashikuar të kryheshin...

Reshjet e borës në Tiranë, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Kaos nga bora/ Tregohuni të vëmendshëm! Ja fluturimet e anuluara në Rinas

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Ndërsa mbrëmë kryeqytetasit iu gëzuan borës, pas saj erdhën edhe problemet e para: Trafik, dhe aksidente, por nuk mjafton me kaq. Të gjithë ata që kanë planifikuar fluturime nga aeroporti i Rinasit...

Aeroporti “Nënë Tereza”, anulohen dy fluturime, disa shtyhen

më 1.2017 - Ora news

Dy fluturime janë anuluar nga Aeroporti “Nënë Tereza” i Tiranës. Fluturimet e anuluara ishin parashikuar të kryheshin herët në mëngjes para orës 06:00. Ndërkohë fluturimet që janë parashikuar të kryheshin...

Anulohen fluturimet nga Aeroporti i Rinasit për disa destinacione

më 1.2017 - Syri

Aeroporti Nënë Tereza ka njoftuar anulimin e fluturimeve në disa destinacione, për shkak të dëborës.  Komentet Shto koment

Anulohen fluturimet në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Opinion

Për shkak të borës dhe ngricave janë anuluar fluturimet në aeroporin e Rinasit. Mësohet se sot nuk është nisur asnjë avion nga Rinasi. Kështu janë anuluar fluturimet për në Milano, Romë, Beograd, Stamboll,...

Kujdes Anulohen disa fluturime në Rinas

më 1.2017 - Standard

Ndërsa mbrëmë kryeqytetasit iu gëzuan borës, pas saj erdhën edhe problemet e para: Trafik, dhe aksidente, por nuk mjafton me kaq. Të gjithë ata që kanë planifikuar fluturime nga aeroporti i Rinasit duhet...

Bora në kryeqytet – Anulohen disa fluturime në Rinas

më 1.2017 - Koha Jone

Ndërsa mbrëmë kryeqytetasit iu gëzuan borës, pas saj erdhën edhe problemet e para: Trafik, dhe aksidente, por nuk mjafton me kaq. Të gjithë ata që kanë planifikuar fluturime nga aeroporti i Rinasit duhet...

Tregohuni të vëmendshëm! Anulohen disa fluturime në Rinas

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Ndërsa mbrëmë kryeqytetasit iu gëzuan borës, pas saj erdhën edhe problemet e para: Trafik, dhe aksidente, por nuk mjafton me kaq. Të gjithë ata që kanë planifikuar fluturime nga aeroporti i Rinasit...

Reshjet e borës në Tiranë, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Almakos

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Kaos në Rinas/ Anulime dhe vonesa fluturimesh në aeroport, ja cilat

më 1.2017 - Panorama

Gëzimi i borës duket se ka sjellë me vete edhe pasojat e para jo të mira. Gjithë ata që planifikojnë fluturime nga Rinasi duhet të jenë të vëmendshëm, e në lidhje të vazhdueshme për të rejat e fundit....

Moti i keq, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Gazeta Tema

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Moti i keq, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Top Channel

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Moti i keq/ Anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit, ja cilat

më 1.2017 - Panorama

Gëzimi i borës duket se ka sjellë me vete edhe pasojat e para jo të mira. Gjithë ata që planifikojnë fluturime nga Rinasi duhet të jenë të vëmendshëm, e në lidhje të vazhdueshme për të rejat e fundit....

Moti i keq, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Lexo

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Kaos në Rinas, anulime dhe vonesa fluturimesh

më 1.2017 - Blitz

Reshjet e dendura të borës kanë sjellë probleme të shumta në vend, dhe mes tyre nuk kanë shpëtuar pa vonesa e anulime edhe disa prej linjave të avionëve që ngrihen dhe zbresin nga Rinasi. Në faqen zyrtare...

Kaos në aeroportin e Rinasit, qindra persona të bllokuar

më 1.2017 - Lajm

Reshjet e dëborës që kanë pushtuar Tiranës kanë sjellë probleme dhe një situatë e përshkruar si kaotike në aeroportin e Rinasit. Qindra persona janë të bllokuar aty prej rreth katër orësh për shkak se...

Kaos në Rinas/ Anulime dhe vonesa fluturimesh në aeroport

më 1.2017 - Opozita

Gëzimi i borës duket se ka sjellë me vete edhe pasojat e para jo të mira. Gjithë ata që planifikojnë fluturime nga Rinasi duhet të jenë të vëmendshëm, e në lidhje të vazhdueshme për të rejat e fundit....

Moti i acartë, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Albeu

Reshjet e dendura të dëborës në Tiranë kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Në aeroportin e Rinasit anulohen disa fluturime

më 1.2017 - Arbresh

Reshjet e dendura të dëborës në Tiranë kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Moti i keq, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Indeks online

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Reshjet e dëborës, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Java News

Në Tiranë kanë rënë reshje intensive bore, fenomen që nuk ndodhte prej vitesh. Moti i keq për paosjë ka sjellë probleme në transportin e udhëtarëve. Në aeroportin e Rinasit u anuluan disa fluturime. Në...

Shtyhen fluturime nga Rinasi prej dëborës

më 1.2017 - Illyria

Dy fluturime janë anuluar nga Aeroporti “Nënë Tereza” i Tiranës. Fluturimet e anuluara ishin parashikuar të kryheshin herët në mëngjes para orës 06:00. Ndërkohë fluturimet që janë parashikuar të kryheshin...

Reshje masive dëbore, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - LajmiFundit

Moti i acartë në Tiranë ka shfaqur problem në aeroportin e Rinasit, duke sjellë kështu edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet...

Moti i keq, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Arbresh

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Moti i acartë, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Reshjet e dendura të dëborës në kryeqytet kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje në aeroportin e Rinasit. Në faqen online të aeroportit Nënë Tereza njoftohet anulimi...

Reshjet e borës në Tiranë, ndërpriten fluturimet në Rinas

më 1.2017 - Shqiptarja

Si pasojë e reshjeve të dendura të borës në kryeqytet, janë anuluar disa prej fluturimeve prej aeroportit të Rinasit. Në faqen zyrtare të aeroportit Nënë Tereza, janë njoftuar anulimi i fluturimit nga...

Kaos në aeroportin e Rinasit, qindra persona të bllokuar

më 1.2017 - Syri

Reshjet e dëborës që kanë pushtuar Tiranës kanë sjellë probleme dhe një situatë e përshkruar si kaotike në aeroportin e Rinasit. Qindra persona janë të bllokuar aty prej rreth katër orësh për shkak se...

Kaos në aeroportin e Rinasit, qindra persona të bllokuar

më 1.2017 - Arbresh

Reshjet e dëborës që kanë pushtuar Tiranës kanë sjellë probleme dhe një situatë e përshkruar si kaotike në aeroportin e Rinasit. Qindra persona janë të bllokuar aty prej rreth katër orësh për shkak se...

Kaos në aeroportin e Rinasit, qindra persona të bllokuar

më 1.2017 - Tetova Sot

Reshjet e dëborës që kanë pushtuar Tiranës kanë sjellë probleme dhe një situatë e përshkruar si kaotike në aeroportin e Rinasit. Qindra persona janë të bllokuar aty prej rreth katër orësh për shkak se...

Mbyllet Aeroporti i Ohrit

më 1.2017 - Koha.mk

Patriot LUMANI Strugë, 10 janar – Janë të shumtë udhëtarët që gjatë kësaj jave nuk mund të udhëtojnë për dhe nga Aeroporti i Ohrit “Shën Pali” në destinacione të aranzhuara më herët, shkruan gazeta KOHA....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK