http://kariera.mk

Media - Shantazhi: AMA kërcënon Ora News pas gjyqit për licensën

më 1.2017 - Zhurnal

Tiranë, 12 Janar - Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri....

Shantazhi i AMA ndaj Ora News, Manjani: Mbyllja e televizioneve s’është opsion!

më 1.2017 - Mapo

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani reagon ndaj shantazhit që Autoriteti Mediave Audiovizive ka bërë ndaj Radio Televizionit Ora News “AMA duhet të nxisë shtimin e numrit të Televizioneve. Mbyllja e tyre...

Media – Shantazhi: AMA kërcënon Ora News pas gjyqit për licensën

më 1.2017 - Lajm

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

Shantazhi i AMA ndaj Ora News, Manjani: Mbyllja e televizioneve s’është opsion!

më 1.2017 - Ora news

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani reagon ndaj shantazhit që Autoriteti Mediave Audiovizive ka bërë ndaj Radio Televizionit Ora News “AMA duhet të nxisë shtimin e numrit të Televizioneve. Mbyllja e tyre...

Shantazhi i AMA-s ndaj Ora News, reagon ministri Manjani: Mbyllja e TV nuk është opsion

më 1.2017 - Koha Jone

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani reagon ndaj shantazhit që Autoriteti Mediave Audiovizive ka bërë ndaj Radio Televizionit Ora News “AMA duhet të nxisë shtimin e numrit të Televizioneve. Mbyllja e tyre...

Shantazhi: AMA kërcënon Ora News pas gjyqit për licensën

më 1.2017 - Gazeta 55

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

Media – Shantazhi: AMA kërcënon Ora News pas gjyqit për licensën

më 1.2017 - AlbPortali

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

Një tjetër media sulmohet sot. Radha e ‘Ora-News’

më 1.2017 - Syri

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

Ora News: AMA na kërcënon pas gjyqit për licensën

më 1.2017 - Mapo

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

Ditë e çmendur/ Një tjetër media sulmohet sot. Radha e ‘Ora-News’

më 1.2017 - Syri

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

AMA kërcënon Ora News pas gjyqit për licensën

më 1.2017 - Koha Jone

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

Një tjetër media sulmohet sot. Radha e ‘Ora-News’

më 1.2017 - Opozita

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

Një tjetër media sulmohet sot. Radha e ‘Ora-News’

më 1.2017 - Opozita

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

AMA kërcënon Ora News pas gjyqit për licensën

më 1.2017 - Ora news

Që emërimet e drejtuesve të insitucioneve që me ligj duhet të jenë të pavarura, bëhen në mënyrë klienteliste për t’u shërbyer interesave të caktuara, kjo është histori e ditur në Shqipëri. Por që një institucion...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK