http://kariera.mk

Edi Rama thyen rekordin në Facebook!

më 1.2017 - Tetova1

Në një postim të djeshëm në lidhje me ceremoninë që u mbajt në vendosjen e pllakës së parë të bulevardit më të ri dhe më të madh që do të ndërtohet në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe kreu i bashkisë...

Edi Rama thyen rekordin në Facebook!

më 1.2017 - Ina

Në një postim të djeshëm në lidhje me ceremoninë që u mbajt në vendosjen e pllakës së parë të bulevardit më të ri dhe më të madh që do të ndërtohet në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe kreu i bashkisë...

Veliaj sfidon Ramën, artikull të sponsorizuar në "Corriere della Sera” për t’i kërkuar postin e kryeministrit

më 1.2017 - Zhurnal

Tiranë , 12 Janar - Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, e ka bërë tashmë të qartë se kërkon me ngulm postin e kryeministrit. Që kur ai u zgjodh nga Rama për të garuar në Bashkinë e Tiranës, pati zëra...

FOTO/ Rama thyen rekord në rrjetet sociale…

më 1.2017 - Java News

Në një postim të djeshëm në lidhje me ceremoninë që u mbajt në vendosjen e pllakës së parë të bulevardit më të ri dhe më të madh që do të ndërtohet në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe kreu i bashkisë...

Edi Rama thyen rekordin në Facebook!

më 1.2017 - Gazeta Express

Në një postim të djeshëm në lidhje me ceremoninë që u mbajt në vendosjen e pllakës së parë të bulevardit më të ri dhe më të madh që do të ndërtohet në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe kreu i bashkisë...

Historia politike e bulevardit të ri

më 1.2017 - Mapo

Foto 1 nga 14 Odiseja 87-vjeçare e bulevardit të Tiranës, nga projekti i 1930-ës i arkitektëve italianë Florestano de Fausto dhe Armando Brasini, lënia në harresë nga komunizmi, prezantimi nga Rama në...

Edi Rama thyen rekordin në Facebook!

më 1.2017 - Arbresh

Në një postim të djeshëm në lidhje me ceremoninë që u mbajt në vendosjen e pllakës së parë të bulevardit më të ri dhe më të madh që do të ndërtohet në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe kreu i bashkisë...

Edi Rama thyen rekordin në Facebook!

më 1.2017 - Lexo

Në një postim të djeshëm në lidhje me ceremoninë që u mbajt në vendosjen e pllakës së parë të bulevardit më të ri dhe më të madh që do të ndërtohet në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe kreu i bashkisë...

Veliaj sfidon Ramën, artikull të sponsorizuar në "Corriere della Sera” për t’i kërkuar postin e kryeministrit

më 1.2017 - Sot News

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, e ka bërë tashmë të qartë se kërkon me ngulm postin e kryeministrit. Që kur ai u zgjodh nga Rama për të garuar në Bashkinë e Tiranës, pati zëra se kreu socialist...

Bulevardi përplas Ramën me Bashën, kreu i PD ironizon nisjen e punimeve

më 1.2017 - Sot News

Nisja e punimeve për Bulevardin e ri të Tiranës ka përplasur kryeministrin Edi Rama me kryedemokratin Lulzim Basha. Lideri i opozitës shpërndau një video ku ironizonte nisjen e punimeve për segmentin e...

Rama, bllokuesi 11-vjeçar i Bulevardit të Tiranës, duhet të kërkonte ndjesë

më 1.2017 - Gazeta 55

Të ishte për Ramën akoma do ishte stacioni i trenit te bulevardi. I harroi Rama fjalimet e fundit të vitit 2011 kundër ndërtimit të bulevardit të ri? Është meritë e ish-kryetarit të Bashkisë së Tiranës,...

Vëzhgimi/Rama-Veliaj, tur inaugurimesh me punët e Bashës

më 1.2017 - Gazeta 55

Edi Rama dhe Erion Veliaj kanë vendosur që të inaugurojnë Bulevardin e ri të Tiranës, atë që nis nga stacioni i trenit në drejtim të Paskuqanit, duke vendosur nga një gur në themelet e atij që e kanë cilësuar...

PIKANTE/ Histori bulevardi – Dy burra për një pllakë

më 1.2017 - Standard

Televizionet ditën sotme kishin në transmetim të drejtpërdrejt një ngjarje shumë të rëndësishme. Rëndësia e kësaj ngjarje ishte e madhe, pasi kaloi kufijtë e qytetit duke u kthyer në një ngjarje kombëtare....

Bulevardi i ri i Tiranës, Rama ironizon Bashën

më 1.2017 - Gazeta Express

Replikat në distancë mes Kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha janë përqëndruar ditën e sotme lidhur me bulevardin e ri të Tiranës. Në fillim ishte kreu i PD, që publikoi një video...

Video/ ‘Kë inauguroi sot Rama’. Ja postimi në Facebook i kreut të PD-së, Basha

më 1.2017 - Mapo

Foto 1 nga 2 Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj, sot kanë inauguruar gurët e parë mbi Bulevardin e ri të Tiranës, atë që nis nga ish-stacioni i trenit në drejtim të Paskuqanit. Rama dhe...

Video e Bashës, Rama: Lulzimi unikal,inauguroi punë që s'i bëri kurrë

më 1.2017 - Shqiptarja

TIRANË -Kryetari i PD, Lulzim Basha ka ironizuar inaugurimin e nisjes së punimeve të segmentit të fundit për Bulevardin e Ri të Tiranës. Basha ka publikuar një video ne profilin e tij ne Facebook, ku shfaqet...

Plas “lufta” në facebook për bulevardin e ri, ja si i përgjigjet Rama ironisë së Bashës

më 1.2017 - Java News

Kryeministri Edi Rama reagoi pas postimit në facebook të Lulzim Bashës i cili nëpërmjet një videoje, ironizonte inaugurimn e punimeve për bulevardin e ri. Sipas Bashës, Rama dhe Veliaj inauguruan punë...

Basha kujton kohën kur drejtonte Bashkinë e Tiranës...dhe i jep 'goditjen' Edi Ramës

më 1.2017 - Gazeta Express

Vendosjen e pllakave te para ne bulevardin e ri te Tiranes e ka komentuar edhe Lulzim Basha. Ai ka publikuar nje video ne profilin e tij ne Facebook, te vitit 2013, ku shkruan: “Kete “inaguroi” Rama sot”....

Basha tallet me Ramën, publikon videon e inaugurimit të Bulevardit 3 vite më parë

më 1.2017 - Opinion

Lideri demokrat Lulzim Basha i cili ka drejtuar Bashkinë e Tiranës reagoi me ironi ndaj inaugurimit të sotëm të Ramës në Bulevardin e Ri. Rama dhe Veliaj vendosën në mënyrë simbolike pllakën e parë të...

Basha ironizon Ramën për Bulevardin e Tiranës

më 1.2017 - Albeu

Lulzim Basha ka ironizuar përmes një video-je të postuar në Facebook , kryeministrin Edi Rama , i cili sot ka vendosur pllakën e parë në Bulevardin e ri të Tiranes. Me anë të kësaj video-je, Basha...

VIDEO/ 'Kë inauguroi sot Rama'. Ja çfarë poston në Facebook e tij, kreu i PD-së, Lulzim Basha

më 1.2017 - Syri

Edi Rama dhe Erion Veliaj sot kanë vendosur që të inaugurojnë Bulevardin e ri të Tiranës, atë që nis nga stacioni i trenit në drejtim të Paskuqanit. Rama e Veliaj kanë vënë nga një gur në themelet e atij...

Rama: Bulevardi i Ri lidh Tiranën e sotme me Tiranën e gjeneratës tjetër

më 1.2017 - Koha Jone

Nga fushata elektorale e 2011-ës, kohë kur kryebashkiaku i atëhershëm i Tiranës, Edi Rama prezantonte projektin e tij për Bulevardin e Ri, kanë kaluar 5 vjet që të vendosej pllaka e parë. Kryeministri...

Ironia e Ramës: Lulëzimi është unikal, ka inauguruar punë që s’i bëri kurrë dhe prapë ju kujton njerëzve që s’bën asnjë punë

më 1.2017 - Lexo

Kryeministri Rama ka ironizuar kryetarin e PD Lulzim Basha sa i përket pretendimit të këtij të fundit se Bulevardin e Ri e kishte bërë ai. (Ndërkohë që sot u vendos pllaka e parë në Bulevardin e Ri). Duke...

'Kë inauguroi sot Rama'. Ja çfarë poston në Facebook e tij, kreu i PD-së, Lulzim Basha

më 1.2017 - Syri

Edi Rama dhe Erion Veliaj sot kanë vendosur që të inaugurojnë Bulevardin e ri të Tiranës, atë që nis nga stacioni i trenit në drejtim të Paskuqanit. Rama e Veliaj kanë vënë nga një gur në themelet e atij...

“Pllaka e parë për ndërtimin e Bulevardit të ri të Tiranës?” Basha ironizon Ramën

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj kanë vendosur sot në mënyrë simbolike pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të ri. Por kreu i opozitës Lulzim Basha ironizon...

Basha ironizon Ramën për bulevardin e Tiranës

më 1.2017 - Vizion Plus

Lideri i opozites Lulzim Basha ka ironizuar në Facebook kryeministrin Edi Rama, i cili sot ka vendosur pllaken e pare ne bulevardin e ri te Tiranes. Basha ka postuar këtë video e cila tregon se fillimi...

Ideja lindi në 2003, Rama dhe Veliaj vendosin 2 pllakat e para në Bulevardin e Ri

më 1.2017 - Albeu

Nga fushata elektorale e 2011, kohë kur kryebashkiaku i atëhershëm i Tiranës, Edi Rama do të prezantonte projektin e tij për Bulevardin e Ri, u deshën plot 5 vite që në të, të vendosej pllaka e parë....

Rama dhe Veliaj vendosin pllakën e parë në bulevardin e ri

më 1.2017 - Ora news

Pllaka e parë në bulevardin e ri është vendosur nga kryeministri Edi Rama dhe kryetari i bashkisë Erion Veliaj. Të dy drejtuesit vlerësuan punimet, ndërsa Rama theksoi se vota në drejtimin e duhur ka dhënë...

Qendra e re administrative e Tiranës, Rama e Veliaj vendosin gurët e parë

më 1.2017 - RTSH

Qendra administrative e Tiranës do të ndryshojë. Lajmin i cili ka kohë që ka qarkulluar, e ka përforcuar kreu i Bashkisë Erion Veliaj. Në ceremoninë e vendosjes së pllakës së parë në Bulevardin e ri të...

VIDEO/ Basha komenton nisjen e punimeve për bulevardin e ri: U inaugurua ajo që ne nisëm në 2013-ën

më 1.2017 - Java News

Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha komentoi inaugurimin e punimeve për bulevardin e ri të Tiranës. Ai postoi një video në facebook të vitit 2013. Bashkë me videon basha shkruan me ironi se “këtë...

Bulevardi i ri i Tiranës

më 1.2017 - ABC News

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe Kryeministri Edi Rama, vendosën dy pllakat e para në bulevardin e ri të kryeqytetit. Veliaj e cilësoi këtë simbolikë si festimin e ringritjes së Tiranës, ndërsa...

Bulevardi i ri i Tiranës, Rama: Fakt që njerëzit vendosin me votën e tyre

më 1.2017 - Top Channel

Sot është vendosur pllaka e parë në Bulevardin e ri të Tiranës, duke nisur kështu dhe fazën e fundit të ndërtimit të këtij projekti. Të pranishëm në ceremoni kanë qënë kryeministri Edi Rama dhe kreu i...

`Corriere della Sera` zbulon planin e Erion Veliajt, për ti marrë postin e kryeministrit Edi Ramës

më 1.2017 - Syri

Më 13 Dhjetor të vitit që shkoi gjatë një takimi me përfaqësues së Bankës Botërore, Edi Rama deklaroi me plotë gojë se; “Askush nuk e vë në dyshim se ky projekt do të mbyllet gjatë mandatit tim të dytë...

Rama dhe Veliaj inaugurojnë ndërtimin e Bulevardit të Ri

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Në mënyrë simbolike Kryeministri Edi Rama si dhe Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj kanë vendosur pllakat e parë në Bulevardin e Ri të Tiranës, duke nisur kështu dhe fazën e fundit të ndërtimit të këtij...

Rama vendos një pllakë në Bulevardin e ri dhe hap fushatën 5 muaj para zgjedhjeve

më 1.2017 - Opinion

Kryeministri Edi Rama duket se do ta vazhdojë zakonin e politikës së këtyre viteve për të mbledhur vota me inaugurime rrugësh. Ai bashkë me kryebashiakun Veliaj vendosi një pllakë në Bulevardin e Ri që...

`Corriere della Sera` zbulon planin e Erion Veliajt, për ti marrë postin e kryeministrit Edi Ramës

më 1.2017 - Lajm

Më 13 Dhjetor të vitit që shkoi gjatë një takimi me përfaqësues së Bankës Botërore, Edi Rama deklaroi me plotë gojë se; “Askush nuk e vë në dyshim se ky projekt do të mbyllet gjatë mandatit tim të dytë...

VIDEO/ Bulevardi i ri i Tiranës, Rama e nis fushatën: Ja ç’të bën një votë në drejtimin e duhur

më 1.2017 - Gazeta Tema

Është vendosur sot pllaka e parë në bulevardin e ri për Tiranën e Gjeneratës Tjetër. Kryeministri Edi Rama i shoqeruar nga kreu i Bashkise Erion Veliaj jane ndalur ne zonen e ish-stacionit te Trenit ku...

Vendoset pllaka e parë e Bulevardit të Ri. Ja si do të jetë Tirana 2020

më 1.2017 - Gazeta Tema

Projekti për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës ka hyrë në fazën e tij përfundimtare. Pasi ka përfunduar i gjithë procesi i shtrimit të tubacioneve nëntokësore dhe infrastrukturës mbështetëse, sot...

`Corriere della Sera` zbulon planin e Erion Veliajt, për ti marrë postin e kryeministrit Edi Ramës

më 1.2017 - Tetova Sot

Më 13 Dhjetor të vitit që shkoi gjatë një takimi me përfaqësues së Bankës Botërore, Edi Rama deklaroi me plotë gojë se; “Askush nuk e vë në dyshim se ky projekt do të mbyllet gjatë mandatit tim të dytë...

Rama nis fushatën nga Tirana: Me votë vendoset drejtimi i duhur

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Sot është vendosur pllaka e parë në Bulevardin e ri të Tiranës, duke nisur kështu dhe fazën e fundit të ndërtimit të këtij projekti. Të pranishëm në ceremoni kanë qënë kryeministri Edi Rama dhe kreu i...

Nis të marrë jetë bulevardi i ri: Ja poli i Tiranës moderne

më 1.2017 - Mapo

Ideja lindi në 2003, Rama dhe Veliaj vendosin 2 pllakat e para në Bulevardin e Ri. Rama poston video edhe nga punimet për stadiumin e ri në Tiranë Nga fushata elektorale e 2011, kohë kur kryebashkiaku...

Ideja lindi në 2003, Rama dhe Veliaj vendosin 2 pllakat e para në Bulevardin e Ri

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Nga fushata elektorale e 2011, kohë kur kryebashkiaku i atëhershëm i Tiranës, Edi Rama do të prezantonte projektin e tij për Bulevardin e Ri, u deshën plot 5 vite që në të të vendosej pllaka e parë. Kryeministri...

Rama nis fushatën nga Tirana: Me votë vendoset drejtimi i duhur

më 1.2017 - Almakos

Sot është vendosur pllaka e parë në Bulevardin e ri të Tiranës, duke nisur kështu dhe fazën e fundit të ndërtimit të këtij projekti. Të pranishëm në ceremoni kanë qënë kryeministri Edi Rama dhe kreu i...

Rama nis fushatën nga Tirana: Me votë vendoset drejtimi i duhur

më 1.2017 - Koha Jone

Gjatë paradites së sotme është vendosur pllaka e parë në Bulevardin e ri të Tiranës, duke nisur kështu dhe fazën e fundit të ndërtimit të këtij projekti. Të pranishëm në ceremoni kanë qënë kryeministri...

Rama nis fushatën nga Tirana: Me votë vendoset drejtimi i duhur

më 1.2017 - Albeu

Gjatë paradites së sotme është vendosur pllaka e parë në Bulevardin e ri të Tiranës, duke nisur kështu dhe fazën e fundit të ndërtimit të këtij projekti. Të pranishëm në ceremoni kanë qënë kryeministri...

Bashkia do zhvendoset tek Bulevardi i ri, në mars hapen parkingjet e “Skënderbej”

më 1.2017 - Ora news

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i bashkisë Erjon Veliaj vendosën në mënyrë simbolike dy pllaka në Bulevardin e Ri për të përuruar nisjen e punimeve. Kryeministri Edi Rama tha se për shkak të votës Tirana...

Bulevardi i ri i Tiranës, Rama: Ja ç’të bën një votë në drejtimin e duhur

më 1.2017 - Tetova Sot

Është vendosur sot pllaka e parë në bulevardin e ri për Tiranën e Gjeneratës Tjetër. Kryeministri Edi Rama i shoqeruar nga kreu i Bashkise Erion Veliaj jane ndalur ne zonen e ish-stacionit te Trenit ku...

Rama dhe Veliaj vendosin pllakën e parë në Bulevardin e Ri të Tiranës

më 1.2017 - Gazeta Express

Kryeministri i vendit, Edi Rama, së bashku me kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn vendosën ditën e sotme në mënyrë simbolike pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës. Gjatë fjalës...

Rama dhe Veliaj fillojnë më shpejt se kurrë fushatën

më 1.2017 - Standard

Kryeministri i vendit, Edi Rama, së bashku me kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn vendosën ditën e sotme në mënyrë simbolike pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës. Gjatë fjalës...

Nis ndërtimi i Bulevardit të Ri të Tiranës, Rama-Veliaj vënë pllakën e parë: Të lidhemi me vëllezërit tanë në Kamëz e Paskuqan

më 1.2017 - Sot News

Kryeministri Rama dhe kreu i bashkisë së Tiranës do vendosin në mënyrë simbolike pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës. Ne fjalën e tij, kreu i bashkisë së Tiranës, Veliaj, u shpreh...

VIDEO/ Rama e nis fushatën nga Tirana: Ja ç’të bën një votë në drejtimin e duhur

më 1.2017 - Panorama

Është vendosur sot pllaka e parë në bulevardin e ri për Tiranën e Gjeneratës Tjetër. Kryeministri Edi Rama i shoqeruar nga kreu i Bashkise Erion Veliaj jane ndalur ne zonen e ish-stacionit te Trenit ku...

Rama dhe Veliaj vendosin pllakën e parë për Bulevardin e Ri të Tiranës

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Kryeministri Rama dhe kreu i bashkisë së Tiranës do vendosin në mënyrë simbolike pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës. vijon

Vendoset pllaka e parë e Bulevardit të Ri. Ja si do të jetë Tirana 2020

më 1.2017 - Lexo

Projekti për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës ka hyrë në fazën e tij përfundimtare. Pasi ka përfunduar i gjithë procesi i shtrimit të tubacioneve nëntokësore dhe infrastrukturës mbështetëse, sot...

`Corriere della Sera` zbulon planin e Erion Veliajt, për ti marrë postin e kryeministrit Edi Ramës

më 1.2017 - AlbPortali

Më 13 Dhjetor të vitit që shkoi gjatë një takimi me përfaqësues së Bankës Botërore, Edi Rama deklaroi me plotë gojë se; “Askush nuk e vë në dyshim se ky projekt do të mbyllet gjatë mandatit tim të dytë...

LIVE/ Rama vendos pllakën e parë në bulevardin e ri për Tiranën

më 1.2017 - Panorama

Është vendosur sot pllaka e parë në bulevardin e ri për Tiranën e Gjeneratës Tjetër. Kryeministri Edi Rama i shoqeruar nga kreu i Bashkise Erion Veliaj jane ndalur ne zonen e ish-stacionit te Trenit ku...

Bulevardi i ri i Tiranës, Rama: Fakt që njerëzit vendosin me votën e tyre

më 1.2017 - Lexo

Sot është vendosur pllaka e parë në Bulevardin e ri të Tiranës, duke nisur kështu dhe fazën e fundit të ndërtimit të këtij projekti. Të pranishëm në ceremoni kanë qënë kryeministri Edi Rama dhe kreu i...

Zbulohet plani i Erion Veliajt, për t’i marrë postin kryeministrit Edi Ramës

më 1.2017 - Periskopi

Më 13 Dhjetor të vitit që shkoi gjatë një takimi me përfaqësues së Bankës Botërore, Edi Rama deklaroi me plotë gojë se; “Askush nuk e vë në dyshim se ky projekt do të mbyllet gjatë mandatit tim të dytë...

Rama dhe Veliaj vendosin pllakën e parë në Bulevardin e Ri të Tiranës

më 1.2017 - Arbresh

Kryeministri i vendit, Edi Rama, së bashku me kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn vendosën ditën e sotme në mënyrë simbolike pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës. Gjatë fjalës...

Bulevardi i ri i Tiranës, Rama dhe Veliaj vendosin pllakën e parë

më 1.2017 - Lexo

Në mënyrë simbolike kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj vendosën sot pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të kryeqytetit. “Dua t’ju kërkoj të gjithëve që jemi këtu,...

Rama-Veliaj vendosin pllakën e parë në Bulevardin e Ri të Tiranës

më 1.2017 - Java News

Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës kanë qenë sot të pranishëm për të ndjekur punimet e një prej projekteve më të rëndësishme të Tiranës. Kanë qenë pikërisht Rama dhe Veliaj ata që kanë vendosur...

Bulevardi i ri i Tiranës, Rama dhe Veliaj vendosin pllakën e parë

më 1.2017 - Lexo

Në mënyrë simbolike kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj do të vendosin pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të kryeqytetit. “Dua t’ju kërkoj të gjithëve që jemi këtu,...

Bulevardi i ri i Tiranës, Rama nis fushatën: Ja ç’të bën vota në drejtimin e duhur

më 1.2017 - 24 ore

Sot është vendosur pllaka e parë në Bulevardin e ri të Tiranës, duke nisur kështu dhe fazën e fundit të ndërtimit të këtij projekti. Të pranishëm në ceremoni kanë qenë kryeministri Edi Rama dhe kreu i...

Rama dhe Veliaj fillojnë më shpejt se kurrë fushatën

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Kryeministri i vendit, Edi Rama, së bashku me kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn vendosën ditën e sotme në mënyrë simbolike pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës. Gjatë fjalës...

Veliaj dhe Rama vendosin gurin pllakën simbolike të sheshit të ri “Skënderbej”

më 1.2017 - Illyria

Në mënyrë simbolike kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj vendosën sot pllakën e parë për ndërtimin e Bulevardit të Ri të kryeqytetit. Sipas kryebahskiakut Veliaj, disa projekte...

Rama-Veliaj vendosin pllakën e parë në Bulevardin e Ri të Tiranës

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës kanë qenë sot të pranishëm për të ndjekur punimet e një prej projekteve më të rëndësishme të Tiranës. Kanë qenë pikërisht Rama dhe Veliaj ata që kanë vendosur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK