http://kariera.mk

I ftohti shuan një tjetër jetë

më 1.2017 - Vizion Plus

Acari i këtyre ditëve shkakton te tjetër humbje jete, këtë radhe ne Sarande. 61-vjeçari Xhezo Telo është gjetur i vdekur mëngjesin e kësaj të enjteje, në hyrje të banesës së tij. Nga ekzaminimi i kryer,...

Sarandë, gjendet i pajetë në hyrje të shtëpisë

më 1.2017 - ABC News

Në Sarandë një burrë u gjet i pajetë në hyrje të shtëpisë së tij. Sipas policisë vendore,  61 vjeçari Xhezair Telo banor i lagjes nr. 4 në Sarandë, nuk kishte shenja dhune, apo dëmtime të tjera. Dyshohet...

Një tjetër viktimë nga i ftohti, ndërron jetë 61-vjeçari në Sarandë

më 1.2017 - Mapo

Një tjetër viktimë është shënuar nga temperaturat e ulëta. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02...

Një tjetër viktimë nga i ftohti në Shqipëri

më 1.2017 - Koha.net

Një tjetër viktimë është shënuar nga temperaturat e ulëta. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02...

Rritet numri i viktimave nga moti i acartë në Shqipëri

më 1.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv TIRANË (AA) - Moti i acartë vazhdon të shkaktojë viktima në Shqipëri, ku gjatë ditëve të fundit kanë humbur jetën disa persona, raporton Anadolu Agency (AA). Sot për shkak të temperaturave...

Sarandë, vdes një 61 vjeçar nga i ftohti

më 1.2017 - Lajmi.net

Një tjetër viktimë është shënuar nga temperaturat e ulëta. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02...

Shënohen dy viktima të tjera nga i ftohti i acartë

më 1.2017 - RTSH

Pasojat e motit të keq dhe të ftohtit kanë shënuar dy viktima të tjera në Shqipëri. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të ulta. Në komunikatën zyrtare Policia...

Sarandë, gjendet i pajetë në hyrje të shtëpisë

më 1.2017 - Arbresh

Në Sarandë një burrë u gjet i pajetë në hyrje të shtëpisë së tij. Sipas policisë vendore,  61 vjeçari Xhezair Telo banor i lagjes nr. 4 në Sarandë, nuk kishte shenja dhune, apo dëmtime të tjera. Dyshohet...

Një tjetër viktimë nga i ftohti, ndërron jetë 61-vjeçari në Sarandë

më 1.2017 - Top Channel

Një tjetër viktimë është shënuar nga temperaturat e ulëta. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02...

Një tjetër viktimë e të ftohtit në Sarandë, vdes 61 vjeçari

më 1.2017 - Klan Kosova

Një tjetër viktimë është shënuar nga temperaturat e ulëta. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02...

Një tjetër viktimë nga i ftohti, ndërron jetë 61-vjeçari në Sarandë

më 1.2017 - Indeks online

Një tjetër viktimë është shënuar nga temperaturat e ulëta. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02...

Një tjetër viktimë nga i ftohti, ndërron jetë 61-vjeçari në Sarandë

më 1.2017 - Gazeta Tema

Një tjetër viktimë është shënuar nga temperaturat e ulëta. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02...

Shënohet viktima e nëntë nga i ftohti/ 61-vjeçari në Sarandë gjendet pa jetë afër banesës

më 1.2017 - Koha Jone

Acari i këtij fillimviti i merr jetën një tjetër personi në Sarandë, viktima e nëntë nga i ftohti në vendin tonë. Vetëm dje, si pasojë e të ftohtit humbën jetën 4 persona, ndërsa që prej 11-të janarit...

Sarandë, një burrë gjendet i vdekur tek dera e shtëpisë/ Emri

më 1.2017 - Syri

Sot rreth orës 9:02 është gjetur një person i pajetë në hyrje të banesë së tij në Sarandë i quajtur Xhezair Telo. Sipas burimeve të ndryshme, ai punonte në kapitenerinë e Portit. Policia njoftoi se ka...

SARANDË/ Një 61 vjeçar gjendet i pajetë pranë banesës

më 1.2017 - Albeu

Një 61 vjeçar në qytetin e Sarandës dyshohet se ka vdekur nga i ftohti . I moshuari është gjetur pa jetë pranë banesës, raporton Portali "Albeu". Nga të dhënat paraprake të policisë së Sarandës...

Sarandë, ndërron jetë një tjetër i moshuar nga i ftohti

më 1.2017 - Shqiptarja

Sarandë- Shkon në katër numri i personave që kanë ndërruar jetë nga i ftohti në Shqipëri në ditët e fundit. Sot në qytetin e Sarandës ëhstë gjetur i pajetë një 61 vjeçar me inicialet Zh.T. I moshuari...

Shënohet viktima e nëntë nga i ftohti/ 61-vjeçari në Sarandë gjendet pa jetë afër banesës

më 1.2017 - BalkanWeb

SARANDE- Acari i këtij fillimviti i merr jetën një tjetër personi në Sarandë, viktima e nëntë nga i ftohti në vendin tonë. Vetëm dje, si pasojë e të ftohtit humbën jetën 4 persona, ndërsa që prej 11-të...

Vitima e nëntë nga i ftohti, 61-vjeçari u gjet i pajetë në hyrje të banesës

më 1.2017 - Ora news

Regjistrohet viktima e nëntë nga moti i keq që ka përfshirë vendin tonë. Mëngjesin e sotëm, rreth orës 09:02, është gjetur një person i pajetë në hyrje të banesë së tij në Sarandë. Policia ka shkuar menjëherë...

I ftohti merr një tjetër jetë, një burrë gjendet i vdekur tek dera e shtëpisë

më 1.2017 - Sot News

Policia njoftoi se sot rreth orës 9:02 është gjetur një person i pajetë në hyrje të banesë së tij në Sarandë. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka konstatuar se në lagjen nr.4 Sarandë, në...

LAJMI I FUNDIT/ Vdes një person nga i ftohti në Sarandë

më 1.2017 - Ina

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në Sarandë në hyrje të banesë së tij. Mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka konstatuar se në lagjen nr.4 Sarandë, në hyrje të banesë së tij private...

Tjetër viktimë nga i ftohti, vdes një 61-vjeçar në Sarandë

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Si pasojë e temperaturave të ulëta një tjetër person raportohet se ka humbur jetën. Mësohet se një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T...

Sarandë, një burrë gjendet i vdekur tek dera e shtëpisë

më 1.2017 - Syri

Policia njoftoi se sot rreth orës 9:02 është gjetur një person i pajetë në hyrje të banesë së tij në Sarandë. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka konstatuar se në lagjen nr.4 Sarandë, në...

Rritet bilanci tragjik i viktimave nga moti i keq, 61 vjeçari gjendet pa jetë në Sarandë

më 1.2017 - Opinion

Shenohet viktima e nente nga i ftohti ne vendin tone dhe viktima e rradhes eshte ne Sarandë. Sipas informacionit paraprak nga Policia rajonale, mesohet se sot rreth orës 09:02, është gjetur një person...

Viktima e 9 nga i ftohti, 61-vjeçari gjendet i pajetë para banesës së tij

më 1.2017 - Standard

Shenohet viktima e nente nga i ftohti ne vendin tone dhe viktima e rradhes eshte ne Sarandë. Sipas informacionit paraprak nga Policia rajonale, mesohet se sot rreth orës 09:02, është gjetur një person...

LAJMI I FUNDIT/ Vdes një person nga i ftohti në Sarandë

më 1.2017 - Gazeta Express

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në Sarandë në hyrje të banesë së tij. Mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka konstatuar se në lagjen nr.4 Sarandë, në hyrje të banesë së tij private...

LAJMI I FUNDIT/ Vdes një person nga i ftohti në Sarandë

më 1.2017 - GazetaBlic

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në Sarandë në hyrje të banesë së tij. Mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka konstatuar se në lagjen nr.4 Sarandë, në hyrje të banesë së tij...

Tjetër viktimë nga i ftohti, vdes një 61-vjeçar në Sarandë

më 1.2017 - Almakos

Si pasojë e temperaturave të ulëta një tjetër person raportohet se ka humbur jetën. Mësohet se një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Policia bën të ditur se Zh.T...

Viktima e 9 nga i ftohti, 61-vjeçari gjendet i pajetë para banesës së tij

më 1.2017 - Panorama

Shenohet viktima e nente nga i ftohti ne vendin tone dhe viktima e rradhes eshte ne Sarandë. Sipas informacionit paraprak nga Policia rajonale, mesohet se sot rreth orës 09:02, është gjetur një person...

Viktima e 9 nga i ftohti, ndërron jetë 61-vjeçari në Sarandë

më 1.2017 - Arbresh

Një 61 vjeçar në qytetin e Sarandës dyshohet se ka vdekur nga i ftohti. I moshuari është gjetur pa jetë pranë banesës, raporton Portali “Albeu”. Nga të dhënat paraprake të policisë së Sarandës mësohet...

Viktima e nëntë nga i ftohti, vdes babai i dy fëmijëve në Sarandë

më 1.2017 - Periskopi

Ndërron jetë një tjetër person nga i ftohti që ka përfshirë Shqipërinë ditët e fundit duke e çuar bilancin në 9 të personave që kanë vdekur nga moti i keq dhe aksidentet. Sot në qytetin e Sarandës është...

Viktima e nëntë nga i ftohti, vdes babai i dy fëmijëve në Sarandë – See more at: http://shqiptarja.com/home/1/viktima-e-n-nt–nga-i-ftohti-vdes-babai-i-dy-f-mij-ve-n–sarand–396241.html#sthash.tJgUFExf.dpuf

më 1.2017 - Periskopi

Ndërron jetë një tjetër person nga i ftohti që ka përfshirë Shqipërinë ditët e fundit duke e çuar bilancin në 9 të personave që kanë vdekur nga moti i keq dhe aksidentet. Sot në qytetin e Sarandës është...

Sarandë, i ftohti shkakton viktimën e 8-të

më 1.2017 - Blitz

Një tjetër person ka humbur jetën për shkak të të ftohtit të madh që ka përfshirë vendin. Në Sarandë raportohet se ka humbur jetën nje person, i cili është gjetur i pajetë përpara banesës së tij. Policia...

Një burrë gjendet i vdekur tek dera e shtëpisë

më 1.2017 - Opozita

Sot rreth orës 9:02 është gjetur një person i pajetë në hyrje të banesë së tij në Sarandë i quajtur Xhezair Telo. Sipas burimeve të ndryshme, ai punonte në kapitenerinë e Portit. Policia njoftoi se ka...

Një tjetër viktimë nga i ftohti, gjendet i pajetë 61-vjeçari në Sarandë

më 1.2017 - Java News

Një tjetër viktimë është regjistruar në vend si pasojë e motit të acartë. Një person i pajetë në hyrje të banesë së tij në Sarandë. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka konstatuar se në lagjen...

Vdes një person nga i ftohti në Sarandë

më 1.2017 - Lexo

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në Sarandë në hyrje të banesë së tij. Mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka konstatuar se në lagjen nr.4 Sarandë, në hyrje të banesë së tij...

Sarandë, vdes një 61 vjeçar nga i ftohti

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Një tjetër viktimë është shënuar nga temperaturat e ulëta. Një 61-vjeçar nga qyteti i Sarandës ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit.Policia bën të ditur se Zh.T është gjetur i pajetë rreth orës 09.02...

Shënohet një tjetër viktimë nga i ftohti, gjendet i pajeti i dytë në Sarandë

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Një tjetër person është gjetur i pajetë, dyshohet si pasojë e të ftohtit. I pajeti i identifikuar si Xhezait Telo 61 vjeç është gjetur i pajetë përpara banesës në lagjen nr. 4 në Sarandë. Nga burime të...

Shënohet viktima e 9 nga i ftohti, gjendet i pajetë një 61-vjeçar nga Saranda

më 1.2017 - LajmiFundit

Shënohet dhe një tjetër viktimë nga i ftohti, duke shkuar kështu 9 numri. Mësohet se viktima e radhës është një 61 vjeçar nga Saranda, i cili  është gjetur pa jetë pranë banesës. Nga të dhënat paraprake...

Shënohet viktima e 9 nga i ftohti, gjendet i pajetë një 61-vjeçar nga Saranda

më 1.2017 - LajmiFundit

Shënohet dhe një tjetër viktimë nga i ftohti, duke shkuar kështu 9 numri. Mësohet se viktima e radhës është një 61 vjeçar nga Saranda, i cili  është gjetur pa jetë pranë banesës. Nga të dhënat paraprake...

E mërkura tragjike, 4 viktima nga ngrica në Tiranë, Pogradec, Fier e Durrës

më 1.2017 - Top Channel

Në rezervuarin e Mëzezit, në periferi të Tiranës, një 12-vjeçar humbi jetën pasi u mbyt teksa luante me një bukëpeshku mbi akullin që u thye. Në përpjekje të dëshpëruar, në ujërat e ftohta u fut për ta...

Shqipëri, shkon në 6 numri i viktimave nga moti i keq

më 1.2017 - Flaka

Shkon në 6 numri i viktimave në Shqipëri si pasojë e motit të keq që ka bllokuar vendin me reshjet e dendura të borës dhe temperaturat e ulëta. Viktima e fundit është një 69-vjeçar që ka humbur jetën në...

Shqipëri, shkon në 6 numri i viktimave nga moti i keq

më 1.2017 - Portalb

Shkon në 6 numri i viktimave në Shqipëri si pasojë e motit të keq që ka bllokuar vendin me reshjet e dendura të borës dhe temperaturat e ulëta. Viktima e fundit është një 69-vjeçar që ka humbur jetën në...

Shkon në 10 numri i viktimave që kanë gjetur vdekjen nga i ftohti në Shqipëri

më 1.2017 - ABC News

Moti i keq që ka kapluar vendin, ka shkaktuar 10 viktima deri më tani. Si pasojë e të ftohtit, ngricave apo edhe mbytjes në ujë kanë gjetur vdekjen 10 persona. Disa prej viktimave janë rrëzuar në akull. ...

Tjetër viktimë nga i ftohti në Durrës, gruaja e vdekur prej 3 ditësh

më 1.2017 - Arbresh

Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta. Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve. Autoritetet do të bëjnë...

Tjetër viktimë nga i ftohti në Durrës, gruaja e vdekur prej 3 ditësh

më 1.2017 - Tetova Sot

Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta. Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve. Autoritetet do të bëjnë...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - RTV 21

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar, i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - OraInfo

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar, i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

E mërkura tragjike, katër viktima brenda ditës nga moti i keq në Shqipëri

më 1.2017 - LajmiFundit

Në rezervuarin e Mëzezit, në periferi të Tiranës, një 12-vjeçar humbi jetën pasi u mbyt teksa luante me një bukëpeshku mbi akullin që u thye. Në përpjekje të dëshpëruar, në ujërat e ftohta u fut për ta...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar,...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Lajmi.net

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar, i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Tjetër viktimë nga i ftohti në Shqipëri, 67 vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

më 1.2017 - GazetaBlic

Numri i viktimave nga i ftohti  është rritur në Shqipëri. Së fundi raportohet se një grua është gjetur e pajetë në qytetin e Durrësit. Ajo është e moshës 67-vjeçare dhe mendohet se ka ndërruar jetë prej...

Dy viktima nga moti i ftohtë në Pogradec dhe Durrës

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Të tjera viktima si pasojë e të ftohtit janë shënuar këtë të mërkurë. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen...

Tjetër viktimë nga i ftohti në Shqipëri, 67 vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

më 1.2017 - GazetaBlic

Numri i viktimave nga i ftohti është rritur në Shqipëri. Së fundi raportohet se një grua është gjetur e pajetë në qytetin e Durrësit. Ajo është e moshës 67-vjeçare dhe mendohet se ka ndërruar jetë prej...

Tjetër viktimë nga i ftohti në Shqipëri, 67 vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

më 1.2017 - Klan Kosova

Numri i viktimave nga i ftohti  është rritur në Shqipëri. Së fundi raportohet se një grua është gjetur e pajetë në qytetin e Durrësit. Ajo është e moshës 67-vjeçare dhe mendohet se ka ndërruar jetë prej...

Durrës/ Një tjetër viktimë nga temperaturat e ulëta, gruaja e vdekur në banesë prej 3 ditësh

më 1.2017 - Sot News

Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta. Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve. Autoritetet do të bëjnë...

Gjendet një grua e vdekur prej 3 ditësh nga i ftohti në Durrës

më 1.2017 - Lajmi.net

Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta. Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve. Autoritetet do të bëjnë...

Bilanci i të ftohtit siberian në Shqipëri: Në 11 ditë nën zero gradë, shënohen 9 viktima!

më 1.2017 - Gazeta Express

Nisja e vitit 2017, që në ditët e para ka shënuar edhe ardhjen njëkohësisht të të ftohtit siberian, jo vetëm në Shqipëri por në pjesën më të madhe të Evropës Juglindore. Reshjet e shumta të dëborës në...

Shqipëri, shkon në 6 numri i viktimave nga moti i keq

më 1.2017 - Fol

Shkon në 6 numri i viktimave në Shqipëri si pasojë e motit të keq që ka bllokuar vendin me reshjet e dendura të borës dhe temperaturat e ulëta. Viktima e fundit është një 69-vjeçar që ka humbur jetën në...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Tetova1

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar, i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - GazetaBlic

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

I ftohti polar/ Bilanc tragjik, tetë viktima në pesë ditë, katër vetëm sot. Rrethanat në të cilat humbën jetën (Emrat)

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Nga i ftohti që mbërtheu vendin që prej ditëve të para të këtij viti, ku u regjistruan temperaturat më të ulëta ndonjëherë në Shqipëri që prej dimrit të 1985-ës, pati edhe një bilanc tragjik viktimash,...

Shënohet një tjetër viktimë në Durrës nga moti i ftohtë!

më 1.2017 - Gazeta Express

​Një tjetër viktimë është shënuar ditën e sotme si pasojë e motit të keq që ka përfshirë Shqipërinë. Një 67-vjeçare në qytetin e Durrësit është gjendur e pajetë ditën e sotme nga i biri i cili ka njoftuar...

DURRËS/ Një 67 vjeçare gjendet e vdekur në banesën e saj

më 1.2017 - Albeu

Një 67 vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj. Nga të dhënat e para mësohet se ajo është gjetur e pajetë nga shërbimi zjarrfikës. Dyshohet se e moshuara kishte ndërruar jetë para tre...

Tjetër viktimë nga i ftohti në Durrës, gruaja e vdekur prej 3 ditësh

më 1.2017 - Syri

Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta. Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve. Autoritetet do të bëjnë...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Klan Kosova

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

3 ditë e vdekur brenda apartamentit në Durrës/ Zjarrfikësit gjejnë 67-vjeçaren pas telefonatës së djalit

më 1.2017 - BalkanWeb

DURRES- Një 67-vjeçare në qytetin e Durrësit është nxjerrë e pajetë nga apartamenti ku jetonte e vetme pranë Pallatit të Sportit, ndërsa dyshohet që mund të ketë pësuar ndonjë atak kardiak nga i ftohti....

Gjendet pas 3 ditëve e vdekur brenda apartamentit 67-vjeçarja në Durrës

më 1.2017 - Standard

Një 67-vjeçare në qytetin e Durrësit është nxjerrë e pajetë nga apartamenti ku jetonte e vetme pranë Pallatit të Sportit, ndërsa dyshohet që mund të ketë pësuar ndonjë atak kardiak nga i ftohti. Gazetarja...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Infokusi

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar, i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Pogradec, regjistrohet viktima e dytë nga i ftohti, një 38-vjeçar

më 1.2017 - Shqiptarja

Një tjetër viktimë si pasojë e të ftohtit është shënuar në qarkun juglindor të vendit. Një 38 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit ndërsa vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale....

Deri tani 8 viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Ora news

Ka shkuar në 8 numri total i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur vendin ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeç i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

I ftohti polar në Shqipëri u merr jetën 8 personave

më 1.2017 - Lexo

Nga i ftohti që mbërtheu vendin që prej ditëve të para të këtij viti, ku u regjistruan temperaturat më të ulëta ndonjëherë në Shqipëri që prej dimrit të 1985-ës, pati edhe një bilanc tragjik viktimash,...

Durrës, gjendet e vdekur 67-vjeçarja

më 1.2017 - Lexo

Një 67-vjeçare në qytetin e Durrësit është nxjerrë e pajetë nga apartamenti ku jetonte e vetme pranë Pallatit të Sportit, ndërsa dyshohet që mund të ketë pësuar ndonjë atak kardiak nga i ftohti. Gazetarja...

Tjetër viktimë nga i ftohti në Durrës, gruaja e vdekur prej 3 ditësh

më 1.2017 - Opozita

Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta. Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve. Autoritetet do të bëjnë...

Durrës/ Kishte 3 ditë e vdekur brenda apartamentit, zjarrfikësit gjejnë 67-vjeçaren pas telefonatës së djalit

më 1.2017 - Java News

Një 67-vjeçare në qytetin e Durrësit është nxjerrë e pajetë nga apartamenti ku jetonte e vetme pranë Pallatit të Sportit, ndërsa dyshohet që mund të ketë pësuar ndonjë atak kardiak nga i ftohti. Gazetarja...

Tjetër viktimë nga moti i ftohtë, një 38-vjeçar nga Pogradeci

më 1.2017 - Top Channel

Të tjera viktima si pasojë e të ftohtit janë shënuar këtë të mërkurë. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që dyshohet të ketë ardhur nga shkaqe natyrale....

Një tjetër viktimë nga i ftohti, vdes 36-vjeçari nga Pogradeci

më 1.2017 - Indeks online

Regjistrohet në një tjetër rast vdekje nga i ftohti. Në Pogradec ka humbur jetën shtetasi me inicialet, A.SH. Ai është gjetur i pajetë ditën e sotme në shtëpinë e tij. Të dhënat e para thonë se 36-vjeçari...

Deri tani tetë viktima nga moti i ftohtë në Shqipëri

më 1.2017 - Shenja

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar, i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që...

Një tjetër viktimë nga i ftohti, vdes 36-vjeçari nga Pogradeci

më 1.2017 - Lajmi.net

Regjistrohet në një tjetër rast vdekje nga i ftohti. Në Pogradec ka humbur jetën shtetasi me inicialet, A.SH. Ai është gjetur i pajetë ditën e sotme në shtëpinë e tij. Të dhënat e para thonë se 36-vjeçari...

Moti i keq merr jetë njerëzish çdo ditë, shënohet viktima e 6-të

më 1.2017 - Opinion

Moti i keq vazhdon të marrë jetë njerëzish. Dy persona të braktisur kanë vdekur në Pogradec dhe Durrës. Anastas Shuke, 38 vjeç, është gjetur i vdekur në banesën e tij në lagjen nr 10 të qytetit. Policia...

8 të vdekur deri tani nga i ftohti në Shqipëri

më 1.2017 - Periskopi

Ka shkuar në tetë numri i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë që ka prekur Shqipërinë ditën e fundit. Mes viktimave është dhe një fëmijë 12 vjeçar i cili u mbyt në liqenin e Kasharit që kishte...

Tjetër viktimë nga i ftohti në Shqipëri, 67 vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Numri i viktimave nga i ftohti është rritur në Shqipëri. Së fundi raportohet se një grua është gjetur e pajetë në qytetin e Durrësit. Ajo është e moshës 67-vjeçare dhe mendohet se ka ndërruar jetë prej...

Gjendet një grua e vdekur prej 3 ditësh nga i ftohti

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Një tjetër qytetar ka humbur jetën në Durrës si pasojë e temperaturave të ulëta. Viktima është një 67-vjeçare e cila u gjet e pajetë brenda banesës së saj nga forcat e zjarrfikësve. Autoritetet do të bëjnë...

I ftohti polar/ Bilanc tragjik, shtatë viktima në pesë ditë, tre vetëm sot. Rrethanat në të cilat humbën jetën (Emrat)

më 1.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Nga i ftohti që mbërtheu vendin që prej ditëve të para të këtij viti, ku u regjistruan temperaturat më të ulëta ndonjëherë në Shqipëri që prej dimrit të 1985-ës, pati edhe një bilanc tragjik viktimash,...

Moti i keq merr jetë njerëzish çdo ditë, shënohet viktima e 5-të

më 1.2017 - Opinion

Moti i keq vazhdon të marrë jetë njerëzish. Viktima e 5 nga moti i keq është regjistruar në qytetin e Pogradecit. Anastas Shuke, 38 vjeç, është gjetur i vdekur në banesën e tij në lagjen nr 10 të qytetit....

POGRADEC/ Shënohet viktima e pestë e të ftohtit të acartë (FOTO LAJM)

më 1.2017 - Albeu

I ftohti i acartë i ka marrë jetën një tjetër personi në vendin tonë, duke shënuar një bilanc negativ. 38 vjeçari Anastas Shuke, 38 vjeç, banues në Pogradec , është viktima e pestë e te ftohtit. Sipas...

POGRADEC/ Shënohet viktima e pestë e të ftohtit të acartë (FOTO LAJM)

më 1.2017 - TV Koha

I ftohti i acartë i ka marrë jetën një tjetër personi në vendin tonë, duke shënuar një bilanc negativ. 38 vjeçari Anastas Shuke, 38 vjeç, banues në Pogradec , është viktima e pestë e te ftohtit. Sipas...

Tri ditë e vdekur brenda apartamentit në Durrës, gjendet pa jetë 67-vjeçarja

më 1.2017 - LajmiFundit

Një 67-vjeçare në qytetin e Durrësit është nxjerrë e pajetë nga apartamenti ku jetonte e vetme pranë Pallatit të Sportit, ndërsa dyshohet që mund të ketë pësuar ndonjë atak kardiak nga i ftohti. E moshuara...

Durrës/ Pas 3 ditësh gjendet e pajetë 67 vjeçarja

më 1.2017 - Gazeta Telegraf

Një 67-vjeçare në qytetin e Durrësit është nxjerrë e pajetë nga apartamenti ku jetonte e vetme pranë Pallatit të Sportit, ndërsa dyshohet që mund të ketë pësuar ndonjë atak kardiak nga i ftohti. Gazetarja...

Gjendet i vdekur në banesë 38-vjeçari nga Pogradeci, dyshimet: Ka humbur jetën nga i ftohti

më 1.2017 - Koha Jone

Një person është gjetur i pajetë paradite e sotme në qytetin e Pogradecit. Viktima është Anastas (Renato Shuke) 38 vjeç, ndërsa paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e të ftohtit. 38-vjeçari...

Tjetër viktimë nga moti i ftohtë, një 38-vjeçar nga Pogradeci

më 1.2017 - Infokusi

Një tjetër viktimë si pasojë e të ftohtit është shënuar në zonën jug-lindore të vendit. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që dyshohet të ketë ardhur...

Tjetër viktimë nga moti i ftohtë, një 38-vjeçar nga Pogradeci

më 1.2017 - Klan Kosova

Një tjetër viktimë si pasojë e të ftohtit është shënuar në zonën jug-lindore të vendit. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që dyshohet të ketë ardhur...

Tjetër viktimë nga moti i ftohtë, një 38-vjeçar nga Pogradeci

më 1.2017 - Indeks online

Një tjetër viktimë si pasojë e të ftohtit është shënuar në zonën jug-lindore të vendit. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që dyshohet të ketë ardhur...

Moti i keq “vret” dy të tjerë, një në Pogradec e një në Fier

më 1.2017 - Gazeta Tema

Dy persona kanë humbur jetën sot si pasojë e të ftohtit. Viktima e parë është shënuar në Pogradec ndërsa i dyti në Fier. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me...

Ja kush është viktima e pestë nga i ftohti, si ngriu në shtëpinë e tij pogradecari dhe nga se vuante (EMRI+FOTO)

më 1.2017 - Sot News

Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, ndërsa vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale. Ngjarja është rregjistruar në lagjen nr 4 të qytetit liqenor, ku 38-vjecari Anastas...

Pogradec, viktima e pestë e motit të ftohtë

më 1.2017 - ABC News

Një 38 vjeçar që jetonte vetëm në banesë u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në lagjen nr . 10 të Pogradecit. Policia njofton se 38 vjeçari Anastas Shuke ishte një i sëmurë mendor dhe nuk kishte asnjë person...

LAJMI I FUNDIT/ Humb jetën një person nga i ftohti në Pogradec

më 1.2017 - Gazeta Express

Një person është gjendur i pajetë ditën e sotme në Pogradec.  Nga të dhënat e para dyshohet se ai ka humbur jetën si pasojë e të ftohtit. Sipas të dhënave, 36-vjeçari A.SH kishte probleme mendore  Vijon.. Tweet

I ftohti bën “kurban” dy persona të tjerë

më 1.2017 - Lexo

Dy persona kanë humbur jetën sot si pasojë e të ftohtit. Viktima e parë është shënuar në Pogradec ndërsa i dyti në Fier. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me...

Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se ka vdekur nga i ftohti

më 1.2017 - BalkanWeb

POGRADEC- Një person është gjetur i pajetë mesditën e sotme në qytetin e Pogradecit. Ende nuk dihet identiteti i viktimës, por paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e të ftohtit. vijon

Edhe dy viktima nga moti i keq në Durrës e Pogradec

më 1.2017 - LajmiFundit

Moti i keq shkaktoi sot edhe dy viktima te tjera. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që dyshohet të ketë ardhur nga shkaqe natyrale. Ngjarja është...

Shënohet viktima e pestë e të ftohtit

më 1.2017 - Vizion Plus

Anastas Shuke 38 vjeç, banues në Pogradec është viktima e pestë e te ftohtit te acarte. Sipas mjekut ne spitalin e Pogradecit, 38-vjecari ka humbur jetën, si pasoje temperaturave shume te ulëta dhe mungesës...

Bilanci tragjik/ 7 të vdekur nga i ftohti, 12-vjeçari humb jetën teksa luante në liqenin e ngrirë

më 1.2017 - Java News

Bilanc tragjik nga moti i acartë që ka përfshirë vendin prej disa ditësh. 3 persona kanë humbur jetën vetëm ditën e mërkurë, duke e çuar në 7 numrin e personbave që kanë humbur jetën si pasojë e kushteve...

Dy viktima nga moti i ftohtë, rastet në Pogradec dhe Durrës

më 1.2017 - KosovaPress

Ngjarja është regjistruar në lagjen numër 4 të qytetit, ku Anastas Shuka, i cili jetonte i vetëm është gjetur i pajetë nga disa të afërm.  Sipas të dhënave, 38-vjeçari Shuka vuante nga skicofrenia...

I ftohti merr një tjetër jetë/ I sëmuri mendor nga Pogradeci gjendet i pajetë në shtëpinë e tij

më 1.2017 - Java News

Një tjetër viktimë si pasojë e të ftohtit është shënuar në zonën jug-lindore të vendit. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që dyshohet të ketë ardhur...

Një tjetër viktimë nga i ftohti, gjen vdekjen 38-vjeçari në Pogradec

më 1.2017 - Sot News

Tjetër viktimë si pasojë e temperaturave të ulëta. Pas viktimës së shënuar dje në qytetin e Korçës, sot një tjetër 38 vjeçar ka humbur jetën në Pogradec. Viktima është Anastas Renato Shuke dhe është gjetur...

Pogradec, viktima e pestë nga i ftohti në vend

më 1.2017 - Blitz

Një tjetër person është gjetur i vdekur në banesën e tij në lagjen 4 Toplec të qytetit të Pogradecit, dhe dyshohet paraprakisht se ka ndërruar jetë për shkak të të ftohtit. Viktima i identifikuar si Anastas(Renato)...

38 vjçari viktima e radhës nga moti i ftohtë

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Një tjetër viktimë si pasojë e të ftohtit është shënuar në zonën jug-lindore të vendit. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që dyshohet të ketë ardhur...

E rëndë në Pogradec, shënohet viktima e pestë nga i ftohti(Emri)

më 1.2017 - LajmiFundit

Një 38–vjeçar nga Pogradeci regjistrohet si viktima e pestë nga i ftohti në vendin tonë. Mësohet se viktima Anastas (Renato Shuke), paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e të ftohtit në banesën...

MOTI I KEQ/ Viktima në Korçë baba i 2 fëmijëve, pas divorcit mbeti pa shtëpi

më 1.2017 - Albeu

Janë zbardhur detaje të dhimbshme nga jeta e prerë në mes nga i ftohti ekstrem për 60¬ vjeçarin në Korçë, duke e çuar kështu në 4 numrin e personave që humbën jetën në këto ditë dimri, për shkak të motit...

Viktima në Korçë baba i 2 fëmijëve, pas divorcit s`kishte banesë

më 1.2017 - Indeks online

Zbardhen detaje të dhimbshme nga jeta e prerë në mes nga i ftohti ekstrem për 60- vjeçarin në Korçë, duke e çuar kështu në 4 numrin e personave që humbën jetën në këto ditë dimri, për shkak të motit me...

Acari/ Viktima në Korçë baba i 2 fëmijëve, pas divorcit s’kishte banesë

më 1.2017 - Panorama

Zbardhen detaje të dhimbshme nga jeta e prerë në mes nga i ftohti ekstrem për 60- vjeçarin në Korçë, duke e çuar kështu në 4 numrin e personave që humbën jetën në këto ditë dimri, për shkak të motit me...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Mapo

Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë në lagjen numër 10 të qytetit të Korçës. Ilia Lifo është gjetur rreth orës 10 i pajetë në ambjentet e braktisura të ish-Poligonit të bonifikimit, atje ku prej një viti...

Moti i keq rrit bilancin tragjik, 4 të vdekur në Shqipëri

më 1.2017 - Opinion

Nga dita në ditë i ftohti vazhdon të marrë jetë njerëzish. Viktima e radhës është regjistruar në qytetin e Korçës. Policia lokale thotë se rreth orës 10:35 është njoftuar për një trup të pajetë. Efektivët...

Identifikohet viktima fatkeqe në Korçë: I pastrehë, i divorcuar dhe baba i tre fëmijëve

më 1.2017 - Gazeta Express

Ilia Lifo është identiteti i personit që u gjet i pajetë këtë mëngjes nga policia e Korçës, Burri, rreth të 60-ave, baba i tre fëmijëve, jetonte në një godinë të rrënuar në periferi të qytetit. Prej një...

Identifikohet viktima fatkeqe në Korçë: I pastrehë, i divorcuar dhe baba i tre fëmijëve

më 1.2017 - Lajm

Ilia Lifo është identiteti i personit që u gjet i pajetë këtë mëngjes nga policia e Korçës, Burri, rreth të 60-ave, baba i tre fëmijëve, jetonte në një godinë të rrënuar në periferi të qytetit. Prej një...

Shënohet viktima e tretë nga moti i ligë në Shqipëri

më 1.2017 - Zeri

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Identifikohet viktima fatkeqe në Korçë: I pastrehë, i divorcuar dhe baba i tre fëmijëve

më 1.2017 - Tetova Sot

Ilia Lifo është identiteti i personit që u gjet i pajetë këtë mëngjes nga policia e Korçës, Burri, rreth të 60-ave, baba i tre fëmijëve, jetonte në një godinë të rrënuar në periferi të qytetit. Prej një...

Shënohet viktima e tretë nga moti i ligë në Shqipëri

më 1.2017 - Klan Kosova

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Top Channel

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Shënohet viktima e tretë nga moti i keq në Shqipëri

më 1.2017 - Klan Kosova

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Korçë: Humb jetën një 60-vjeçar nga i ftohti

më 1.2017 - RTSH

Por duket se këto masa nuk kanë mjaftuar. Sot në mesditë në Korçë, një person rreth të 60-ave u gjet sot i pajetë në një godinë në periferi të qytetit. Ilia Lifo, prej një viti flinte në këtë banesë të...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Lajm

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - 10minuta

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti.  Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat...

Shënohet viktima e tretë nga moti i keq në Shqipëri

më 1.2017 - Arbresh

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Dyshohet se ka vdekur në person nga i ftohti

më 1.2017 - RTV 21

Viktima nuk është identifikuar ende Një person është gjetur i i vdekur sot në mëngjesin në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet...

FOTOT/ Vdes i moshuari në Korçë, ja ku jetonte

më 1.2017 - Gazeta Tema

I ftohti ka shkaktuar viktimën e katërt në Shqipëri. Një person rreth 60 vjec është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës, në parkun e mallrave. 60 -vjeçari jetonte në një ndërtesë pa ngrohje...

Nga moti i lig, vdes edhe një shqiptar

më 1.2017 - OraInfo

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Indeks online

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Gjendet një person i vdekur në Korçë, dyshohet viktima e katërt prej të ftohtit

më 1.2017 - Lajmi.net

Një person ka gjetur vdekjen në Korçë në rrethana të dyshimta, ndërsa paraprakisht dyshohet prej të ftohtit. Rreth orës 10.35 të ditës së sotme, në lagjen nr. 10 në Korçë, është gjetur i vdekur një person...

Vdes edhe një shqiptar nga moti i keq

më 1.2017 - Koha.net

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

FOTO/ Një burrë gjendet i vdekur në periferi të Korçës, dyshimet: Ka humbur jetën nga i ftohti

më 1.2017 - BalkanWeb

KORÇË- Një tjetër person dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti në Korçë. Sipas të dhënave të para një burrë rreth 60 vjeç është gjendur i pajetë në periferi të qytetit verilindor. Mësohet se viktima...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - GazetaBlic

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

KORÇË/ Shënohet viktima e katërt nga i ftohti

më 1.2017 - Albeu

Sot është shënuar viktima e katërt nga i ftohti në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur në Korçë, ku është gjetur i vdekur një 60 vjeçar në lagjen nr. 10. "Më datë 10.01.2017, rreth orës 10:35, jemi...

Tjetër viktimë nga i ftohti

më 1.2017 - Vizion Plus

Tjeter viktime nga i ftohti i acarte qe ka pushtuar te gjithe vendin. Këtë herë ka humbur jeten nje 60-vjeçar ne qytetin e Korçës. Trupi i pajtë u gjet nga kalimatëret në periferi të qytetit në zonën e...

Ekzekutim në Korçë

më 1.2017 - Syri

Një krim ka ndodhur paraditen e sotme në Korçë. Burime nga policia thanë se është gjetur në person i vrarë. Ditën e sotme “rreth orës 10.35, jemi njoftuar se në lagjen nr 10 në Korçë, është gjetur i vdekur...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një viktimë në periferi të Korçës, dyshimet: Ka humbur jetën nga i ftohti

më 1.2017 - BalkanWeb

KORÇË- Një tjetër viktimë nga i ftohti në Korçë. Rëndohet bilanci i personave që kanë humbur jetën në vend si pasojë e temperaturave të ulëta. Sipas të dhënave të para një person i gjinisë mashkullore...

Shënohet viktima e radhës nga i ftohti në Shqipëri

më 1.2017 - Indeks online

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Koha Jone

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Tjetër viktimë nga i ftohti, 60-vjeçari gjendet i pajetë në Korçë

më 1.2017 - Standard

Shënohet viktima e katërt nga i ftohti në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur në Korçë, ku është gjetur i vdekur një 60-vjeçar në lagjen nr.10. Informacion paraprak nga Policia e Korçës: Më datë 10.01.2017,...

Një 60-vjeçar u gjet i pajetë në një zdrukthtari

më 1.2017 - Ora news

Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Korçë. Policia thotë se “rreth orës 10.35, jemi njoftuar se në lagjen nr 10 në Korçë, është gjetur i vdekur një shtetas rreth 60 vjeç, identiteti...

Shënohet viktima e katërt nga i ftohti, 60-vjeçari gjendet i pajetë në Korçë

më 1.2017 - Panorama

Shënohet viktima e katërt nga i ftohti në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur në Korçë, ku është gjetur i vdekur një 60-vjeçar në lagjen nr.10. Informacion paraprak nga Policia e Korçës: Më datë 10.01.2017,...

Gjendet një viktimë në periferi të Korçës, dyshimet: Ka humbur jetën nga i ftohti

më 1.2017 - BalkanWeb

KORÇË- Një tjetër person dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti në Korçë. Sipas të dhënave të para një person i gjinisë mashkullore është gjendur i pajetë në periferi të qytetit verilindor. Mësohet...

I ftohti merr një tjetër jetë, gjendet një viktimë në periferi të Korçës

më 1.2017 - Sot News

Një tjetër person dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti në Korçë. Sipas të dhënave të para një person i gjinisë mashkullore është gjendur i pajetë në periferi të qytetit verilindor. Mësohet se viktima...

Gjendet i vdekur një burrë në Korçë

më 1.2017 - Syri

Një ngjarje ka ndodhur paraditen e sotme në Korçë. Burime nga policia thanë se është gjetur në person i vdekur. Ditën e sotme “rreth orës 10.35, jemi njoftuar se në lagjen numër 10 në Korçë, është gjetur...

Vdekje nga i ftohti në Korçë? 60-vjeçari 'pa emër' gjendet pa jetë në zdrukthtari

më 1.2017 - Gazeta Express

Një 60-vjeçar u gjet i pajetë në ambientet e një zdrukthëtarie në qytetin e Korçës. Policia e cila ka njoftuar për ngjarjen, thotë se ka marrë njoftim rreth orës 10:35 të ditës së sotme, për gjetjen e...

Gjendet një viktimë në Korçë, dyshohet se vdiq nga i ftohti

më 1.2017 - Opinion

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës. Trupi i pajetë është gjetur në parkun e mallrave. Dyshimet paraprake jane se personi, identiteti i të cilit nuk dihet mund të jetë humbur jetën nga i ftohti.

Korçë, gjendet i pajetë një person dyshohet se vdiq nga i ftohti

më 1.2017 - Shqiptarja

KORCË- Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës. Trupi i pajetë është gjetur në parkun e mallrave. Dyshimet paraprake jane se personi, identiteti i të cilit nuk dihet mund...

KORÇË/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet se ka vdekur nga i ftohti

më 1.2017 - Albeu

Gjatë mesditës është gjetur një person i pajetë në periferi të qytetit të Korçës. Nga të dhënat paraprake dyshohet se ka vdekur nga i ftohti . "Viktima i gjinisë mashkullore është gjetur tek...

Korçë, gjendet i pajetë një person, dyshohet të ketë vdekur nga i ftohti

më 1.2017 - Gazeta Shqip

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në periferi të qytetit të Korçës dhe paraprakisht dyshohet të ketë ndërruar jetë nga i ftohti. Trupi i pajetë i viktimës, një mashkull ende i paidentifikuar,...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Infokusi

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti.  Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Shkurt Shqip

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë 10/01/2017 Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende...

Shënohet viktima e katërt nga i ftohti, 60-vjeçari gjendet i pajetë në Korçë

më 1.2017 - Opozita

Shënohet viktima e katërt nga i ftohti në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur në Korçë, ku është gjetur i vdekur një 60-vjeçar në lagjen nr.10. Informacion paraprak nga Policia e Korçës: Më datë 10.01.2017,...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Arbresh

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - Lajm

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Korçë, gjendet i pajetë një person, dyshohet të ketë vdekur nga i ftohti

më 1.2017 - Almakos

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në periferi të qytetit të Korçës dhe paraprakisht dyshohet të ketë ndërruar jetë nga i ftohti. Trupi i pajetë i viktimës, një mashkull ende i paidentifikuar,...

Vdes edhe një shqiptar nga moti i ftohtë

më 1.2017 - Insajderi

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Korçë, shënohet viktima e katërt nga i ftohti në vend

më 1.2017 - Blitz

Një tjetër person i pajetë është gjetur në qytetin e Korçës, dhe dyshohet se ka humbur jetën për shkak të së ftohtit. Paraprakisht nga të dhënat e policisë, viktima është i gjinisë mashkull, por akoma...

Gjendet i vdekur një burrë në Korçë

më 1.2017 - Opozita

Një ngjarje ka ndodhur paraditen e sotme në Korçë. Burime nga policia thanë se është gjetur në person i vdekur. Ditën e sotme “rreth orës 10.35, jemi njoftuar se në lagjen numër 10 në Korçë, është gjetur...

I ftohti vrastar i merr jetën 60-vjeçarit, shënohet viktima e katërt në Korçë

më 1.2017 - Java News

Një tjetër person është gjetur i pajetë mëngjesin e ditës së sotme në Korçë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Lagjen Nr.10, ndërsa identiteti i të vdekurit nuk është bërë i ditur. Ai është rreth 60 vjeç...

Shihni ku jetonte 60 -vjeçari që vdiq nga i ftohti në Korçë

më 1.2017 - Periskopi

Sot u shënua edhe një vdekje nga i ftohti në Shqipëri. 60 -vjeçari që gjeti vdekjen në Korçë si pasojë e të ftohtit jetonte në një ndërtesë pa ngrohje të cilën e kishte përshtatur si shtëpi, sic mund ta...

Vdes edhe një shqiptar nga moti i keq

më 1.2017 - Shenja

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Një tjetër viktimë nga i ftohti në Korçë

më 1.2017 - Periskopi

I ftohti ka shkaktuar viktimën e katërt në Shqipëri. Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës, në parkun e mallrave. Policia po punon për identifikimin e tij. Tre viktimat...

Vdes edhe një shqiptar nga moti i keq

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Vdes edhe një shqiptar nga moti i keq

më 1.2017 - Gazeta Fjala

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - AlbPortali

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Loading... Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet...

Tjetër viktimë nga moti i keq

më 1.2017 - Gazeta Monitor

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të marte në Korçë, i cili dyshohet se ka humbur jetën nga i ftohti. Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë...

Gjendet i vdekur një burrë në Korçë

më 1.2017 - Fakti Ditor

Një ngjarje ka ndodhur paraditen e sotme në Korçë. Burime nga policia thanë se është gjetur në person i vdekur. Ditën e sotme “rreth orës 10.35, jemi njoftuar se në lagjen numër 10 në Korçë, është gjetur...

Një i vdekur në Korçë, policia nis hetimet

më 1.2017 - LajmiFundit

Një person është gjetur i pajetë në Korçë. Sipas të dhënave të para, një person i gjinisë mashkullore është gjendur i pajetë në periferi të qytetit verilindor. Mësohet se viktima është gjetur tek vendi...

Tjetër viktimë nga moti i keq, këtë herë në Korçë

më 1.2017 - KosovaPress

Viktima është ende e paidentifikuar, njoftojnë autoritetet lokale, të cilat shtojnë se trupi është gjetur në zonën e njohur si Parku i Mallrave.   Me këtë rast shkon në 3 numri i viktimave nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK