http://kariera.mk

Letër publike Murat Jasharit, vëllait të Komandantit Ismet Jashari (Kumanova)

më 3.2017 - Tetova1

Ragip Guraziu Siç  u bë tani publike, pas rastit të plagosjes së avokatit Azem Vllasit, ju Murat Jashari, qysh majin e vitit 2015,  kishte planifikuar që pranverën e këtij viti – 2017, të niste ‘hakmarrjen’...

Fenomeni Murat Jashari

më 3.2017 - Ina

Shkruan: Shefqet DIBRANI/ Murat Jashari, më 13 mars 2017, bëri përpjekje për ta vrarë avokatin Azem Vllasi, i cili për shqiptarët e Kosovës është i njohur si politikani i konceptit jugosllav për Kosovën....

Fatmir Limaj merret nën mbrojtje të afërt të Policisë së Kosovës

më 3.2017 - Flaka

Kryetari i Nismës Fatmir Limaj është marrë në mbrojtje të afërt të Policisë së Kosovës. Kjo masë është marrë ndaj tij pas publikimit të listës së Murat Jasharit i cili ditë më parë bëri atentat ndaj Azem...

Fatmir Limaj merret nën mbrojtje të afërt të Policisë së Kosovës

më 3.2017 - Lexo

Kryetari i Nismës Fatmir Limaj është marrë në mbrojtje të afërt të Policisë së Kosovës. Kjo masë është marrë ndaj tij pas publikimit të listës së Murat Jasharit i cili ditë më parë bëri atentat ndaj Azem Vllasit.

Diçka për atentatin ndaj Azem Vllasit

më 3.2017 - Sovrani

Shpesh më ka rastisur ta shoh Azem Vllasin në qendër të Prishtinës, herë nëpër kafene – e herë në shesh. Dukej se jetonte, si secili, i lirë dhe me punët e veta. Por, edhe jepte opinione, këshilla politike...

Diçka për atentatin ndaj Azem Vllasit

më 3.2017 - Periskopi

Shpesh më ka rastisur ta shoh Azem Vllasin në qendër të Prishtinës, herë nëpër kafene - e herë në shesh. Dukej se jetonte, si secili, i lirë dhe me punët e veta. Por, edhe jepte opinione, këshilla politike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK