http://kariera.mk

Mark Frroku dhe Durim Bami kërkojnë veçimin e dosjes nga deputeti Tom Doshi

më 3.2017 - ABC News

Ish-deputeti Mark Frroku dhe i pandehuri Durim Bami, i kërkojnë gjykatës së lartë të veçoje dosjen e tyre nga ajo e deputetit Tom Doshi. Para gjykatës, ku ishin të pranishëm vetëm avokatët mbrojtës, u...

Shtyhet sërish seanca për Doshin, Bamin e Frrokun

më 3.2017 - Top Channel

Ka nisur me shtyrje procesi gjyqësor në Gjykatën e Lartë ndaj deputetit Tom Doshi, ish-deputetit Mark Frroku dhe Durim Bamit, të cilët akuzohen për veprën penale të kallëzimit të rremë të kryer në bashkëpunim....

Shtyhet për në 7 prill gjyqi ndaj Doshit, Frrokut dhe Bamit

më 3.2017 - Shqiptarja

Është shtyrë për me 7 prill gjyqi ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut dhe Durim Bamit. Gjykata ka kërkuar shtyrjen e vendimit pasi kishte nevojë për më shumë kohë.  Ndalohet riprodhimi i shkrimit!

Seanca gjyqësore: Tom Doshi kërkon pushimin e çështjes

më 3.2017 - NOA

Tom Doshi kërkon pushimin e çëshjtes dhe Mark Frroku transferimin e saj në Gjykatën e Shkallës së Parë. Në seancën e sotme në Gjykatën e Lartë, avokatët e Doshit dhe Frrokut bënë këto kërkesë e cila do...

Doshi kërkon pushim të çështjes, Frroku e Bami transferim gjykate

më 3.2017 - Ora news

Gjykata e Lartë zhvilloi sot seancën e rradhës për deputetin Tom Doshi, ish-deputetin Mark Frroku dhe Durim Bamin. Avokati i Doshit kërkoi në seancë shfuqizimin e vendimit të prokurorisë për dërgimin e...

Akuza se sajoi skenarin për vrasjen nga Ilir Mëta, Doshi kërkon pushimin e çështjes

më 3.2017 - Panorama

Tom Doshi kërkon pushimin e çështjes së ngritur nga Prokuroria kundër tij për sajesë të akuzave se Ilir Meta ka tentuar ta vrasë. Kërkesa u bë sot në seancën e radhës së Gjykatës së Lartë, ku avokati i...

Gjykata e Lartë shtyn seancën për Doshin, Frrokun e Bamin

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Gjykata e Lartë ka shtyrë sërish seancën gjyqësore ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut e Durim Bamit, të akuzuar për kallëzim të rremë, pasi avokatët e tyre kanë pasur kërkesa të reja. Avokati i Tom Doshit kërkoi...

Pretendimi për vrasjen e deputetit, Doshi kërkon pushim të çështjes

më 3.2017 - Gazeta Express

Gjykata e Lartë zhvilloi ditën e sotme seancën e radhës për çështjen e shumënjohur, ku deputeti Tom Doshi pat deklaruar se është tentuar vrasja e tij. Të përfshirë më pas në këtë çështje janë edhe ish-deputeti...

Avokatët kërkesa të reja, Gjykata e Lartë shtyn seancën për Doshin, Frrokun e Bamin

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Gjykata e Lartë ka shtyrë sërish seancën gjyqësore ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut e Durim Bamit, të akuzuar për kallëzim të rremë, pasi avokatët e tyre kanë paraqitur kërkesa të reja. Asnjë prej...

Pretendimi për vrasjen e deputetit, Doshi kërkon pushim të çështjes

më 3.2017 - GazetaBlic

Gjykata e Lartë zhvilloi ditën e sotme seancën e radhës për çështjen e shumënjohur, ku deputeti Tom Doshi pat deklaruar se është tentuar vrasja e tij. Të përfshirë më pas në këtë çështje janë edhe ish-deputeti...

Gjykata shtyn për në 7 prill seancën ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut dhe Durim Bamit

më 3.2017 - Java News

Është shtyrë për në datën 7 prill gjyqi ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut dhe Durim Bamit, ndërsa të pandehurit kanë munguar në seancë ku janë përfaqësuar vetëm nga avokatët. Gjykata ka kërkuar shtyrjen e...

Shtyhet për në 7 prill gjyqi ndaj Doshit, Frrokut dhe Bamit

më 3.2017 - Lexo

Është shtyrë për me 7 prill gjyqi ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut dhe Durim Bamit. Gjykata ka kërkuar shtyrjen e vendimit pasi kishte nevojë për më shumë kohë.

PRETENDIMI PER VRASJE / Cfarë kërkon Tom Doshi?

më 3.2017 - Opozita

Gjykata e Lartë zhvilloi ditën e sotme seancën e radhës për çështjen e shumënjohur, ku deputeti Tom Doshi pat deklaruar se është tentuar vrasja e tij. Të përfshirë më pas në këtë çështje janë edhe ish-deputeti...

Shtyhet për në 7 prill gjyqi ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut dhe Durim Bamit

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Është shtyrë për me 7 prill gjyqi ndaj Tom Doshit, Mark Frrokut dhe Durim Bamit, ndërsa të pandehurit kanë munguar në seancë ku janë përfaqësuar vetëm nga avokatët. Gjykata ka kërkuar shtyrjen e vendimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK