http://kariera.mk

Harroni iPhone 8! Ky iPhone 7 Plus Retro Edition është telefoni i momentit, mësoni çmimin marramendës

më 3.2017 - Opinion

Pak muaj para hedhjes në treg të iPhone 8, vjen një version i rri i modelit iPhone 7 Plus. Colorware ka njoftuar se është duke e lansuar një version të limituar të iPhone 7 Plus nga Apple, që do të quhet...

iPhone 7 Plus me pamjen e Mac të viteve 80-ta kushton 1900 dollarë

më 3.2017 - Zhurnal

Colorware ka njoftuar se janë duke e lansuar një version të limituar të iPhone 7 Plus nga Apple, që do të quhet Colorëare iPhone 7 Plus Retro Edition. Ky model merr inspirimin nga dizajni i Mac të vitit...

iPhone 7 Plus me pamjen e Mac të viteve 80-ta kushton 1900 dollarë

më 3.2017 - Telegrafi

Colorware ka njoftuar se janë duke e lansuar një version të limituar të iPhone 7 Plus nga Apple, që do të quhet Colorëare iPhone 7 Plus Retro Edition. Ky model merr inspirimin nga dizajni i Mac të vitit...

Kjo është pamja e iPhone 7 Plus

më 3.2017 - LajmiFundit

Colorware ka njoftuar se janë duke e lansuar një version të limituar të iPhone 7 Plus nga Apple, që do të quhet Colorëare iPhone 7 Plus Retro Edition. Ky model merr inspirimin nga dizajni i Mac të vitit...

Nuk do ta besoni kurrë çmimin e këtij iPhone

më 3.2017 - Zeri

Tashmë për disa vite, ColorWare ka ridizajnuar produktet e Apple, duke i kthyer ato sipas modeleve të vjetra që kujton produktet e Macintoshit. Dhe këtë javë kjo kompani ka sjellë në retrospektivë iPhone...

iPhone 7 Plus me pamjen e Mac të viteve 80-ta kushton 1900 dollarë

më 3.2017 - Almakos

Colorware ka njoftuar se janë duke e lansuar një version të limituar të iPhone 7 Plus nga Apple, që do të quhet Colorëare iPhone 7 Plus Retro Edition. Ky model merr inspirimin nga dizajni i Mac të vitit...

Nuk do ta besoni kurrë çmimin e këtij iPhone

më 3.2017 - Sovrani

Tashmë për disa vite, ColorWare ka ridizajnuar produktet e Apple, duke i kthyer ato sipas modeleve të vjetra që kujton produktet e Macintoshit. Dhe këtë javë kjo kompani ka sjellë në retrospektivë iPhone...

Nuk do ta besoni kurrë çmimin e këtij iPhone

më 3.2017 - Gazeta Express

Tashmë për disa vite, ColorWare ka ridizajnuar produktet e Apple, duke i kthyer ato sipas modeleve të vjetra që kujton produktet e Macintoshit. Dhe këtë javë kjo kompani ka sjellë në retrospektivë iPhone...

Nuk do ta besoni kurrë çmimin e këtij iPhone

më 3.2017 - Infokusi

Tashmë për disa vite, ColorWare ka ridizajnuar produktet e Apple, duke i kthyer ato sipas modeleve të vjetra që kujton produktet e Macintoshit. Dhe këtë javë kjo kompani ka sjellë në retrospektivë iPhone...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK