http://kariera.mk

Rriten pensionet për personat që kanë lënë punën në vitet ’94-’96

para 11 muajve - GazetaBlic

Një vendim i Këshillit të Ministrave ka bërë të mundur rritjen e pensioneve për 13 mijë pensionistë. Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Ali Emini thotë për Report Tv se...

Rriten pensionet për personat që kanë lënë punën në vitet '94-'96

para 11 muajve - Gazeta Express

Një vendim i Këshillit të Ministrave ka bërë të mundur rritjen e pensioneve për 13 mijë pensionistë. Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Ali Emini thotë për Report Tv...

13 mijë persona të dalë nga puna në 93-96 përfitojnë rritje pensioni

para 11 muajve - Shqiptarja

Një vendim i Këshillit të Ministrave ka bërë të mundur rritjen e pensioneve për 13 mijë pensionistë. Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Ali Emini thotë për Report Tv se...

Rriten pensionet për personat që kanë lënë punën në vitet ’94-’96

para 11 muajve - Infokusi

Një vendim i Këshillit të Ministrave ka bërë të mundur rritjen e pensioneve për 13 mijë pensionistë. Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Ali Emini thotë për Report Tv se...

Qeveria rrit pensionet për 13 mijë pensionistë, ja kategoritë që përfitojnë

para 11 muajve - Lexo

Një vendim i Këshillit të Ministrave ka bërë të mundur rritjen e pensioneve për 13 mijë pensionistë. Zëvendësdrejtori i Përgjithshëm i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Ali Emini thotë për Report Tv se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK