http://kariera.mk

Shërbim “call center” për biznesin e vogël

më 3.2017 - Top Channel

Gjatë muajit shkurt, 25 mijë tatimpagues të biznesit të vogël u njoftuan për zgjidhjen e një problemi nga shërbimi i Qendrës së Thirrjeve. Ky shërbim, që prej datës 1 shkurt është ngritur në kuadër të...

Call center për tatimpaguesit, Ahmetaj: Sipërmarrësit mundësi vetëkorrigjimi

më 3.2017 - Ora news

Qendra e Thirrjeve në ndihmë të sipërmarrësve është një shërbim i ri që vjen nga Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve. Përmes thirrjeve hyrëse, dalëse dhe live chat biznesi kërkon ndihmë për procedura të...

Tatimet, sqarime me “Call Center”

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Ndryshimet e shpeshta ligjore në fushën fiskale, janë një nga problemet e biznesit, i cili e ka të pamundur të informohet në kohë reale, për rregullat e reja. Por nga muaji shkurt, administrata tatimore...

Ahmetaj mbështet qendrën e thirrjeve te Tatimet

më 3.2017 - ABC News

Një shërbim online i vënë në dispozion së fundi nga tatimet, pritet të lehtësojë komunikimin me biznesin. Përmes komunikimit online, sipërmarrjet, por edhe tatimorët, mund t’u japin zgjidhje çështjeve në një kohë të shkurtër.

Shërbim “call center” për biznesin e vogël

më 3.2017 - Gazeta Shqip

Gjatë muajit shkurt, 25 mijë tatimpagues të biznesit të vogël u njoftuan për zgjidhjen e një problemi nga shërbimi i Qendrës së Thirrjeve. Ky shërbim, që prej datës 1 shkurt është ngritur në kuadër të...

Ahmetaj në Qendrën e Thirrjeve të Tatimpaguesve, apel bizneseve: Përdorni shërbimet online

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Ministri i Financave, Arben Ahmetaj vizitoi të hënën zyrat e shërbimit të tatimpaguesve për promovimin e Qendrës së Thirrjeve (Call Center) për Tatimpaguesit, shërbimi më i ri në ndihmë të sipërmarrjes....

Ahmetaj në Qendrën e Thirrjeve të Tatimpaguesve: Shërbim i ri për sipërmarrjen

më 3.2017 - Lexo

Ministri i Financave Arben Ahmetaj dhe Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve Vasilika Vjero, zhvilluan sot një vizitë në zyrat e shërbimit të tatimpaguesve për promovimin e Qendrës së Thirrjeve (Call Center)...

Ahmetaj viziton Qendrën e Thirrjeve të Tatimpaguesve: Shërbim i ri për sipërmarrjen në favor të vetëkorrigjimit

më 3.2017 - Java News

Ministri i Financave Arben Ahmetaj dhe Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve Vasilika Vjero, zhvilluan sot një vizitë në zyrat e shërbimit të tatimpaguesve për promovimin e Qendrës së Thirrjeve (Call Center)...

Ahmetaj në Qendrën e Thirrjeve të Tatimpaguesve: Shërbim i ri për sipërmarrjen

më 3.2017 - 24 ore

Ministri i Financave Arben Ahmetaj dhe Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve Vasilika Vjero, zhvilluan sot një vizitë në zyrat e shërbimit të tatimpaguesve për promovimin e Qendrës së Thirrjeve (Call Center)...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK