http://kariera.mk

Rrëfimi: “Familja më shiti tek plaku kosovar për 6 mijë euro”

më 3.2017 - Lajm

Një grua ka denoncuar sot familjen e saj se e ka shitur për 6 mijë euro tek një plak kosovar, kur ishte vetëm 18 vjeçe. Bashkimja, sot 40 vjeç ka dalë në studion “me zemër të hapur” në News 24 për të rrëfyer...

Drama e vajzës shkodrane që iu shit me para, të moshuarit me 3 gra

më 3.2017 - Tetova Sot

Rikthehet në mediat shqiptare, historia e Bashkime Sulejmanit, vajzës shkodrane që iu shit si nuse për 6 mijë euro një burri të moshuar në Kosovë. Historia e dhimbshme u publikua së pari nga mediat në...

Familja shkodrane shet vajzën për 6 mijë euro, ajo që ndodh më pas është shumë e rëndë

më 3.2017 - LajmiFundit

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

Shkodrania shpërthen në lot: Nëna më shiti për 6 mijë euro tek i moshuari

më 3.2017 - Panorama

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

VIDEO/ Drama e vajzës shkodrane që iu shit me para, të moshuarit me 3 gra

më 3.2017 - Syri

Rikthehet në mediat shqiptare, historia e Bashkime Sulejmanit, vajzës shkodrane që iu shit si nuse për 6 mijë euro një burri të moshuar në Kosovë.   Historia e dhimbshme u publikua së pari nga mediat në...

Rrëfimi/ “Familja më shiti tek plaku kosovar për 6 mijë euro”

më 3.2017 - Opinion

Një grua ka denoncuar sot familjen e saj se e ka shitur për 6 mijë euro tek një plak kosovar, kur ishte vetëm 18 vjeçe. Bashkimja, sot 40 vjeç ka dalë në studion “me zemër të hapur” në News 24 për të rrëfyer...

E pabesueshme/ Shkodrania shpërthen në lot: Si më shiti nëna për 6 mijë euro tek i moshuari nga Kosova

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për...

Historia e trishtë: Familja e shiti 6 mijë euro tek 80 vjeçari

më 3.2017 - Albeu

Historia e trishtë e një 37 vjeçare nga Prishtina është trajtuar sot në emisionin "Me zemër të hapur" në News 24. Ajo është shitur nga familja e saj tek një burrë i moshuar për një shumë parash. Gruaja...

Shkodrania shpërthen në lot: Nëna për 6 mijë euro tek i moshuari

më 3.2017 - Panorama

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

Familja veriore shet vajzën për 6 MIJË EURO, çfarë ndodh më pas është e tmerrshme

më 3.2017 - Standard

Një histori në kufijtë e të pa imagjinueshmes vjen nga një familje veriore ku familja ka shitur vajzën tek një i moshuar për 6 mijë euro, por është më e tmerrshme ajo çfarë ndodh më pas. Bashkimja ishte...

Shkodrania shpërthen në lot: Nëna më shiti për 6 mijë euro tek i moshuari

më 3.2017 - NOA

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

E pabesueshme/ Shkodrania e thotë live në Tv: Ç’më detyroi nëna të bëja me të moshuarin nga Kosova

më 3.2017 - Gazeta Express

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

Historia e trishtë e 40-vjeçares: Nëna më shiti për 6 mijë euro tek i moshuari që kishte 3 gra

më 3.2017 - Mapo

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40 ­vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

Rrëfimi rrënqethës: Si më shiti nëna për 6 mijë euro tek një i moshuar nga Kosova

më 3.2017 - Standard

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

Shkodranja e thotë live në TV: Ç’më detyroi nëna të bëja me të moshuarin nga Kosova

më 3.2017 - Lexo

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

HISTORIA SHOKUESE / Drama e vajzës shkodrane që iu shit me para plakut me 3 gra

më 3.2017 - Opozita

Rikthehet në mediat shqiptare, historia e Bashkime Sulejmanit, vajzës shkodrane që iu shit si nuse për 6 mijë euro një burri të moshuar në Kosovë. Historia e dhimbshme u publikua së pari nga mediat në...

Rrëfimi: “Familja më shiti tek plaku kosovar për 6 mijë euro”

më 3.2017 - InfoShqip

Një grua ka denoncuar sot familjen e saj se e ka shitur për 6 mijë euro tek një plak kosovar, kur ishte vetëm 18 vjeçe. Bashkimja, sot 40 vjeç ka dalë në studion “me zemër të hapur” në News 24 për të rrëfyer...

Shkodrania shpërthen në lot: Nëna më shiti për 6 mijë euro tek i moshuari nga Kosova

më 3.2017 - Java News

Një histori e denjë për një skenar filmi. Kështu mund të konsiderohet jeta e Bashkime Sulejmanit, 40-vjeçares që u shit nga familja tek një shqiptar nga Kosova 40 vjet më i madh në moshë, për 6 mijë euro....

Drama e shkodranes, e shiti nëna për 6 mijë € te një kosovar

më 3.2017 - Blitz

Një dramë e vërtetë mund të cilësohet jeta dhe fati i një vajze nga Shkodra e cila thotë se është shitur nga nëna e saj për një shumë minimale parash. Bashkime Sulejmani, 40 vjeç ka treguar se si u shit...

Rrëfimi shokues/ Familja më shiti tek 80 vjeçari për 6 mijë euro

më 3.2017 - LajmiFundit

Një rrëfim prekës vjen ditën e sotme në emisionin “Me zemër të hapur” në Neës 24, ku një 40-vjecare nga një fshat i thellë i Shkodrës ka treguar se ajo u detyrua të martohej me një 80 vjeçar për 6 mijë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK