http://kariera.mk

Komisioni i Ekonomisë, dështon shqyrtimi i “ekspertit fiskal”

më 3.2017 - Top Channel

Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe nuk ka lejuar zhvillimin e mbledhjes për shqyrtimin e projektligjit të ekspertit fiskal, pa praninë në këtë komision të propozuesit, deputetit Gjovalin Kadeli....

Dështon ‘komisioni’ i Braçes, deputetët nuk shkojnë në mbledhje

më 3.2017 - Standard

Mungesa e kuorumit, si dhe mosparaqitja e përfaqësuesve të lartë të disa Ministrive kanë sjellë dështimin e vendimmarrjes për disa projektligje në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë. Kreu i këtij Komisioni...

Deputetët s'shkojnë në mbledhje dështojnë pr/ligjet te 'Ekonomia'

më 3.2017 - Shqiptarja

Mungesa e kuorumit, si dhe mosparaqitja e përfaqësuesve të lartë të disa Ministrive kanë sjellë dështimin e vendimmarrjes për disa projektligje në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë. Kreu i këtij Komisioni...

Deputetët s’shkojnë në mbledhje dështojnë pr/ligjet te “Ekonomia”

më 3.2017 - Lexo

Mungesa e kuorumit, si dhe mosparaqitja e përfaqësuesve të lartë të disa Ministrive kanë sjellë dështimin e vendimmarrjes për disa projektligje në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë. Kreu i këtij Komisioni...

“Eksperti fiskal”, mungon në komision LSI që propozoi ligjin

më 3.2017 - Java News

Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe nuk ka lejuar zhvillimin e mbledhjes për shqyrtimin e projektligjit të ekspertit fiskal, pa praninë në këtë komision të propozuesit, deputetit Gjovalin Kadeli....

Deputeti i LSI mungon në komision, Braçe: S’pranoj presione, ose të vijë, ose…

më 3.2017 - Panorama

Mungesa e deputetit të LSI në Komisionin e Ekonomisë u bë shkak sot për një tjetër ‘përplasje’ mes LSI-së dhe PS-së. Deputeti i LSI-së Gjovalin Kadeli nuk ka marrë pjesë në mbledhjen e sotme të Komisionit...

Deputeti i LSI nuk shkon në komision, Braçe: Nuk pranoj asnjë presion, ose të paraqiten ose…

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Një debat në Komisionin e Ekonomisë parashikon një tjetër ‘përplasje’ mes LSI-së dhe PS-së në horizont. Deputeti i LSI-së Gjovalin Kadeli nuk ka marrë pjesë në mbledhjen e sotme të Komisionit...

Mungon LSI, Braçe tërheq pr/ligjet nga Komisioni i Ekonomisë

më 3.2017 - Shqiptarja

TIRANE -Drafti ligjor për ekspertin fiskal, i depozituar nga deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli ka hapur debate sot në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë. Shkak është bërë mungesa e Kadelit në Komisionin...

Kadeli nuk shkon të prezantojë ‘ekspertin fiskal’, Braçe e paralajmëron

më 3.2017 - Ora news

Drafti ligjor për ekspertin fiskal, i depozituar nga deputeti i LSI Gjovalin Kadeli rrezikon të tërhiqet mbrapsht. Shkak është bërë mungesa e Kadelit në Komisionin e Ekonomisë, ku ishte parashikuar të...

Ironia e Braçes: nëse nuk vijnë deputetët e LSI, do thërras ata të çadrës

më 3.2017 - Te Sheshi

Kreu i Komisionit i Ekonomisë, Erion Braçe, do t’i kërkojë kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta, tërheqjen  mbrapsht të projektligjit të ekspertëve fiskalë nëse deputeti Gjovalin Kadeli  që është propozues...

Mungon LSI, Braçe tërheq pr/ligjet nga Komisioni i Ekonomisë

më 3.2017 - Lexo

Drafti ligjor për ekspertin fiskal, i depozituar nga deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli ka hapur debate sot në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë. Shkak është bërë mungesa e Kadelit në Komisionin e Ekonomisë,...

Kadeli nuk shkon të prezantojë ‘ekspertin fiskal’, Braçe e paralajmëron

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Drafti ligjor për ekspertin fiskal, i depozituar nga deputeti i LSI Gjovalin Kadeli rrezikon të tërhiqet mbrapsht. Shkak është bërë mungesa e Kadelit në Komisionin e Ekonomisë, ku ishte parashikuar të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK