http://kariera.mk

Gjykata izraelite dënon palestinezin me 396 vite burg

më 3.2017 - Koha.mk

Një gjykatë ushtarake në Izrael i ka shqiptuar një palestinezi dënim me burg në kohëzgjatje prej 396 vitesh, i cili akuzohet se në vitin 2015 vrau dy kolonë hebrenj dhe një turist amerikan në Bregun Perëndimor...

SHBA-të bojkotuan seancën në OKB me pretendimin se ka qenë kundër Izraelit

më 3.2017 - InfoShqip

Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) bojkotuan të hënën një seancë të Këshillit të të Drejtave të Njeriut në kuadër të Kombeve të Bashkuara i cili diskutoi për Palestinën dhe territoret e tjera arabe...

SHBA-ja bojkoton seancën në OKB me pretendimin se ka qenë kundër Izraelit

më 3.2017 - Almakos

Shtetet e Bashkuara të Amerikës bojkotuan të hënën një seancë të Këshillit të të Drejtave të Njeriut në kuadër të Kombeve të Bashkuara i cili diskutoi për Palestinën dhe territoret e tjera arabe të pushtuara,...

SHBA-të bojkotuan seancën në OKB me pretendimin se ka qenë kundër Izraelit

më 3.2017 - Portalb

Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) bojkotuan të hënën një seancë të Këshillit të të Drejtave të Njeriut në kuadër të Kombeve të Bashkuara i cili diskutoi për Palestinën dhe territoret e tjera arabe...

SHBA-ja bojkoton seancën në OKB me pretendimin se ka qenë kundër Izraelit

më 3.2017 - AlbPortali

Shtetet e Bashkuara të Amerikës bojkotuan të hënën një seancë të Këshillit të të Drejtave të Njeriut në kuadër të Kombeve të Bashkuara i cili diskutoi për Palestinën dhe territoret e tjera arabe të pushtuara,...

SHBA-ja bojkoton seancën në OKB me pretendimin se ka qenë kundër Izraelit

më 3.2017 - Shenja

Shtetet e Bashkuara të Amerikës bojkotuan të hënën një seancë të Këshillit të të Drejtave të Njeriut në kuadër të Kombeve të Bashkuara i cili diskutoi për Palestinën dhe territoret e tjera arabe të pushtuara,...

SHBA-të bojkotuan seancën në OKB

më 3.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv GJENEVË (AA) – Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) bojkotuan të hënën një seancë të Këshillit të të Drejtave të Njeriut në kuadër të Kombeve të Bashkuara i cili diskutoi për Palestinën...

Izrael, gjykata dënon palestinezin me 396 vite burg

më 3.2017 - Almakos

Një gjykatë ushtarake në Izrael i ka shqiptuar një palestinezi dënim me burg në kohëzgjatje prej 396 vitesh, i cili akuzohet se në vitin 2015 vrau dy kolonë hebrenjë dhe një turist amerikan në Bregun Perëndimor...

Gjykata izraelite dënon palestinezin me 396 vite burg

më 3.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) – Një gjykatë ushtarake në Izrael i ka shqiptuar një palestinezi dënim me burg në kohëzgjatje prej 396 vitesh, i cili akuzohet se në vitin 2015 vrau dy kolonë hebrenjë dhe...

Izrael, gjykata dënon palestinezin me 396 vite burg

më 3.2017 - AlbPortali

Një gjykatë ushtarake në Izrael i ka shqiptuar një palestinezi dënim me burg në kohëzgjatje prej 396 vitesh, i cili akuzohet se në vitin 2015 vrau dy kolonë hebrenjë dhe një turist amerikan në Bregun Perëndimor...

Izrael, gjykata dënon palestinezin me 396 vite burg

më 3.2017 - Shenja

Një gjykatë ushtarake në Izrael i ka shqiptuar një palestinezi dënim me burg në kohëzgjatje prej 396 vitesh, i cili akuzohet se në vitin 2015 vrau dy kolonë hebrenjë dhe një turist amerikan në Bregun Perëndimor...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK